Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 10:07:44


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 26 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 317267 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #150 : Wrzesień 25, 2008, 16:01:23 »

ciekawe ciekawe
14.10.2008 r ma pokazać się UFO. To będzie coś wielkiego jak okażę się to prawdą
Jeśli mają wobec nas przyjazne zamiary chcą z nami żyć w zgodzie i pokoju to nie widzę problemu żeby nam się pokazywali
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #151 : Wrzesień 25, 2008, 16:25:31 »

Enigma odnośnie kodu peszerowego to już pisałem, moim zdaniem wysilianie się i próba interpretacji czegoś w taki a nie inny sposób jest zbędna.

To było do Loukasa, wiem jakie masz podejscie do tamtego tematu. Obiecał nam uczony wykład, gdzie (jak mniemam) zostawi wióry z teori Dr Thiering  Duży uśmiech moze przyleci Kiara i bedzie jakieś widowisko, przynajmniej tym razem będe mogła popatrzeć sobie z boku  Język . Acha, Loukasie ja to bym chciałą zobaczyć jaki ty masz pogląd na tą teorie zamiast, czytać przytoczony wykład innego myśliciela. pozdro
Zapisane
dv2
Gość
« Odpowiedz #152 : Wrzesień 25, 2008, 21:25:01 »

Kiara wylewa tam siódme poty żeby "rozkodować" Biblię a Ty jeszcze chcesz zeby energicznie dyskutowała no wiesz co...  Duży uśmiech
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #153 : Wrzesień 26, 2008, 11:59:53 »

Dam wam dowód, że ufo już leci w naszym kierunku:

Wątek: Nieznany obiekt sfotografowany przez Teleskop Hubble'a - naukowcy w kropce

Właśnie dla takich chwil astronauci ryzykują swoje życie naprawiając teleskop Hubble'a - w Astrophysical Journal naukowcy opisali odkrycie nowego, intrygującego obiektu kosmicznego. Co ciekawe, po kilkudziesięciu dniach obserwacji... zniknął. Żeby było jeszcze śmieszniej - pojawił się również znikąd! Po prostu wcześniej nie było go w tym miejscu. Nie są w stanie nawet określić gdzie się aktualnie znajduje, ponieważ nie zachowuje się jak żaden znany do tej pory obiekt.

Nie może być bliżej niż 130 lat świetlnych, ale może być w odległości ok. 11 miliardów ly. Nie przynależy też do żadnej wykrywalnej galaktyki. Z możliwych wyjaśnień odrzucono także supernovę. W skrócie - nie wiadomo co, jak ani gdzie.

"Sądzimy, że obiekt może należeć do zupełnie nowej klasy." - mówią naukowcy.

Jedyną rzeczą, którą astronomowie pracujący w Supernova Cosmology Project mogą potwierdzić jest to, że "coś" pojawiło się z nienacka w kierunku galaktyki CL 1432.5+3332.8, w odległości około 8.2 miliardów lat świetlnych. Teleskop Hubble'a uchwycił 'iskrę', która rozświetlała się i gasła ok. 120 razy przez okres 100 dni, po czym wygasła całkowicie w podobnym okresie czasu.

Źródło:
http://pathomidae.hosted.pl/forum/index.php/topic,104.0.html
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2008, 12:02:07 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #154 : Wrzesień 26, 2008, 14:31:38 »

a jak to jakaś kometa? asteroida? chyba istnieje taka możliwość?
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #155 : Wrzesień 26, 2008, 17:15:19 »

ZNALAZŁEM CIEKAWY TEKST CO MOŻE MIEĆ COŚ WSPOŁNEGO Z TYM TEMATEM

Są też tacy, którzy wierzą, że razem z Nibiru przybędą na Ziemię Anunnaki aby ponownie zniewolić Ziemię. Na ich temat krążą różne opinie. Niektórzy reinkarnowali się w ludzkich formach i żyją z nami, inni pozostali w formie astralnej. Posiadają wielkie wpływy w astralu. POTĘŻNA ILOŚĆ DZISIEJSZYCH CHANNELINGÓW POCHODZI WŁAŚNIE Z ASTRALU , ZWODZĄ , OSZUKUJĄ , OPÓZNIAJĄ ŚWIADOMOŚĆ
JEDNI I DRUDZY UCHODZĄ ZA WIELKICH MANUPULATORÓW.Tylko Boskie Światło i Jego pomocnicy z Najwyższych poziomów mogą pomóc Ziemi.

UWAŻAJCIE Z JAKICH ZRÓDEŁ CHANNELINGOWYCH KORZYSTACIE , SZCZEGÓLNIE TYCH KTÓRZY POWOŁUJĄ SIĘ NA KONTAKTY Z ISTOTAMI ŚWIATŁA. POD PIĘKNYMI SŁOWAMI SKRYWA SIĘ POTĘŻNY  niczym czekoladka wypełniona trucizną. Zaliczani są do fałszywych proroków, potrafią być tak zaślepieni w swoich prawdach, że nie przyjmują żadnych ostrzeżeń.
 Również wielu z nich tkwi w głębokiej nieświadomości, uważają sami siebie za bogów. Prawdziwe Dzieci Światła pracują bezinteresownie, nie czerpią zysków, nie zależy im na sławie, pieniądzach, nie mydlą oczu fałszywą miłością. Przybyły na Ziemię aby w tych trudnych chwilach pomóc ludzkości. Już nieraz tak bywało w dalekiej przeszłości, pomagały do końca i umierały razem z pozostałymi.

Na Ziemi tysiące lat temu był już czas władzy Anunnaków. Opanowali wiele kultur: chińską, japońską, egipską i zachodnio-europejską. (LINK! - Anunnaki)
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #156 : Wrzesień 26, 2008, 19:00:08 »

To bardzo mozliwe, ale jak narazie to nie ma zadnych dowodow na istenienie obcych cywilizacji, badz Boga chyba, że tają to najwszyzsze wladze Język

Pozdrawiam
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #157 : Wrzesień 26, 2008, 19:23:29 »

że życie jest to są dowody (np piktogramy)
Ale przypomnę jeszcze raz zdanie
POTĘŻNA ILOŚĆ DZISIEJSZYCH CHANNELINGÓW , ZWODZĄ , OSZUKUJĄ , OPÓZNIAJĄ ŚWIADOMOŚĆ

i terraz najważniejsze
UWAŻAJCIE Z JAKICH ZRÓDEŁ CHANNELINGOWYCH KORZYSTACIE , SZCZEGÓLNIE TYCH KTÓRZY POWOŁUJĄ SIĘ NA KONTAKTY Z ISTOTAMI ŚWIATŁA
a tutaj nie jest mowa o Federacji Świata
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #158 : Wrzesień 26, 2008, 19:30:09 »

UWAŻAJCIE Z JAKICH ZRÓDEŁ CHANNELINGOWYCH KORZYSTACIE , SZCZEGÓLNIE TYCH KTÓRZY POWOŁUJĄ SIĘ NA KONTAKTY Z ISTOTAMI ŚWIATŁA. POD PIĘKNYMI SŁOWAMI SKRYWA SIĘ POTĘŻNY  niczym czekoladka wypełniona trucizną. Zaliczani są do fałszywych proroków, potrafią być tak zaślepieni w swoich prawdach, że nie przyjmują żadnych ostrzeżeń.
 Również wielu z nich tkwi w głębokiej nieświadomości, uważają sami siebie za bogów. Prawdziwe Dzieci Światła pracują bezinteresownie, nie czerpią zysków, nie zależy im na sławie, pieniądzach, nie mydlą oczu fałszywą miłością. Przybyły na Ziemię aby w tych trudnych chwilach pomóc ludzkości. Już nieraz tak bywało w dalekiej przeszłości, pomagały do końca i umierały razem z pozostałymi.

Ładnie napisane, równiez polecam kazdemu ostrożność, sceptyczność i chłodne oko Mrugnięcie
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #159 : Wrzesień 26, 2008, 19:50:49 »

nom niechcący znalazłem w necie to; to jest racja nie wiadomo czy ktoś nie kituje mówi mówi wszystko ładnie a tak naprawdę wielkie kłamstwo
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #160 : Wrzesień 27, 2008, 13:25:29 »

I znów, po raz setny, mam ochotę przytoczyć treść jednego przekazu...
"nie ufajcie przedstawicielom falszywych darow i zlamanych obietnic....."
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #161 : Wrzesień 30, 2008, 20:27:35 »

poczekamy, zobaczymy...
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #162 : Październik 02, 2008, 11:04:27 »

Jako wytrawny znawca tematu pozwolę sobie na parę słów od serca na temat 14 października...
Tak krótko i na temat - rację mają niestety sceptycy którzy twierdzą że nic się nie wydarzy.
Nie wynika to jednak z faktu że Federacja Światła to wymysł grupki napalonych ufologów, jak zapewne będą 15 paźdz twierdzić sceptycy.
Do tych którzy będą tego dnia zaopatrzeni w niezbędne produkty z niecierpliwością spoglądać w niebo - poczytajcie trochę więcej na temat Federacji, albo pooglądajcie Star Treka jeśli nie lubicie czytać - pierwszą dyrektywą jest nieingerencja w niżej rozwinięte cywilizacje. Pierwszy kontakt z nimi odbędzie się na nasze zaproszenie, świadomość całej ludzkości musi do tego dorosnąć - w przeciwnym razie byłby to gwałt na świadomości ludzkości i coś takiego mogą zrobić jedynie cywilizacje negatywne lub Ci Którzy Zaaranżowali WTC I KTÓRYM GRUNT SIĘ POD NOGAMI PALI.
Jak wiemy świadomość jeszcze często gęsto raczkuje, więc trochę sobie poczekamy zanim z chłopakami z Pleyad czy Andromedy wypijemy piwko. Nie tak długo jednak jak myślą sceptycy - teraz świdomość rozwija się w tempie wykładniczym, a to cholernie szybko.
Na koniec dodam że najbliższy miesiąc jest bardzo ważny dla naszej przyszłości jako ludzkości - jeśli przeżyjemy go bez zamachów w USA i odbędą się tam wybory będziemy na dobrej drodze do skoku w następną gęstość.
Pozdrawiam ciepło
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #163 : Październik 02, 2008, 18:01:14 »

już kiedyś na forum pytałem ale nikt nie udzielił mi odpowiedzi:

Co powoduje, że wierzymy w jeden przekaz a w inny nie, choć świadkami nie byliśmy na żadnym??

Dlaczego nie wierzymy, że poza nami we wszechświecie są inne istoty, które nas odwiedzają a z łatwością jesteśmy uwierzyć w ukrzyżowanie i późniejsze zmartwychwstanie Chrystusa??

To może drastyczny rozrzut skrajnych przypadków i nie mam zamiaru wszczynać wojny religijnej. Pytanie jest proste:

Dlaczego??

Afro stolo Afro

Myślę, że wierzymy w to, czego podswiadomie oczekujemy Uśmiech
Pozdrawiam
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #164 : Październik 02, 2008, 18:56:45 »

12 dni do godziny 0000 Duży uśmiech
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #165 : Październik 02, 2008, 20:12:05 »

Tak, tak napewno bedzie widowisko  Duży uśmiech Tylko szkoda ze nie powiedzieli o której godzinie mają zamiar latać. Nie mam zamiaru cały dzień zadzierać głowy do nieba, musze zrobic zakupy, obiad, pranie etc...Wogóle maja leciec na półkuli południowej, wiec u nas fige zobaczymy  Język
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #166 : Październik 02, 2008, 21:16:40 »

"Jest piętnasty października. Wszyscy byliśmy świadkami tego niesamowitego wydarzenia. Jednak niektórzy mogą pochwalić się czymś więcej niż tylko świadectwem przelotu statku kosmicznego.

Okazuje się, że kilkoro wybrańców zostało wyróżnionych wśród ziemian, ludzie ci zostali wzięci na pokład ufo. Z pasją opowiadają o swoich przeżyciach. Byliśmy w szoku, gdy jeden z 'wziętych' oznajmił, że miał ze sobą aparat fotograficzny i udało mu się sfotografować przywódcę statku kosmicznego.

Oto i zdjęcie:



-new york times, 15.10.08"

Mrugnięcie
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #167 : Październik 02, 2008, 23:04:09 »

 O  lord Wader !!! widzę że ktoś tu jest wielbicielem " Gwiezdnych wojen" tak jak ja Uśmiech Pamiętam premierę pierwszej części w Polsce.Miałam chyba 18 lat i byłam na randce w najlepszym kinie w Krakowie.Kwadrofonia ,ogromny ekran to było coś.Najwieksze wrażenia zrobił na mnie statek kosmiczny federacji.Cały film zrobił na mnie ogromne wrażenie.
Pozdrawiam  "NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI "   Język
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2008, 23:05:23 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Enigma
Gość
« Odpowiedz #168 : Październik 02, 2008, 23:04:49 »

Ye, yes...

To z pewnością jeden z Anunakich...yy Anakin-ów?
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #169 : Październik 02, 2008, 23:59:33 »

Zdecydowanie miszcza Yodę wolę ja. Zresztą - bardzo trafnie przywołałeś SW w tym kontekście; sądzę, że odpowiadają w ogromnym wymiarze za całe to obecne zjawisko fascynacji "Federacjami Światła".
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #170 : Październik 03, 2008, 11:29:45 »

Zdecydowanie miszcza Yodę wolę ja. Zresztą - bardzo trafnie przywołałeś SW w tym kontekście; sądzę, że odpowiadają w ogromnym wymiarze za całe to obecne zjawisko fascynacji "Federacjami Światła".
Loukasie Uśmiech
zdecydowanie Han Solo wolę ja !! Mrugnięcie rasy mojej on jest. Wolny i przystojny on jest Mrugnięcie
Jedi kobiet nie mogą mieć Język

[załącznik starszy niż 90 dni - usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2008, 11:34:20 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #171 : Październik 03, 2008, 12:11:40 »

Pamiętam premierę pierwszej części w Polsce.Miałam chyba 18 lat i byłam na randce w najlepszym kinie w Krakowie.Kwadrofonia ,ogromny ekran to było coś.Najwieksze wrażenia zrobił na mnie statek kosmiczny federacji.
Szkoda, bo największe wrażenie miał chyba zrobić chłopak-współrandkowicz, biedny... Duży uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #172 : Październik 03, 2008, 12:54:26 »

Pamiętam premierę pierwszej części w Polsce.Miałam chyba 18 lat i byłam na randce w najlepszym kinie w Krakowie.Kwadrofonia ,ogromny ekran to było coś.Najwieksze wrażenia zrobił na mnie statek kosmiczny federacji.
Szkoda, bo największe wrażenie miał chyba zrobić chłopak-współrandkowicz, biedny... Duży uśmiech
hahaha Chichot chyba zrobił bo dalej jestem znim Język a tak wogóle to poszłam na film a nie do kina  Język Język Język
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Septerra
Gość
« Odpowiedz #173 : Październik 03, 2008, 14:15:39 »

"chyba zrobił bo dalej jestem znim "
wow.. star wars łączy ludzi Chichot

Do tego mojego postu wyżej powinienem oczywiście jeszcze dodać nagrania wideo przelotu statków kosmicznych.
http://www.youtube.com/watch?v=mkPh3I5o7Do

Chichot Chichot Chichot
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #174 : Październik 06, 2008, 14:22:37 »

Do tego mojego postu wyżej powinienem oczywiście jeszcze dodać nagrania wideo przelotu statków kosmicznych.
http://www.youtube.com/watch?v=mkPh3I5o7Do

Chichot Chichot Chichot

Hehe... fajnie komuś to wyszło,dobre  Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 26 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

truegaming world-anime madex wild-reign halotupsy