Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 12:12:42


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 26 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 317290 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Wrzesień 17, 2008, 12:30:37 »

O KURCZE !!!!!! chcę Uśmiech ale jednocześnie  boję się reakcji swojego organizmu. Już teraz mam serce w gardle i modlę się żebym nie stchórzyła .
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Loukas
Gość
« Odpowiedz #26 : Wrzesień 17, 2008, 13:49:56 »

Nie będzie przed czym. Oni się nie pojawią... a jeśli to wystarczy sie przeżegnać i znikną Mrugnięcie
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #27 : Wrzesień 17, 2008, 13:59:04 »

Nie będzie przed czym. Oni się nie pojawią... a jeśli to wystarczy sie przeżegnać i znikną Mrugnięcie

Haha, Loukas juz widze cie z wodą swięconą i kropidłem  Chichot
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 17, 2008, 14:02:11 »

Fajne, prawda? Chociaż mam swoje, preferowane, metody. W każdym razie to równie iluzoryczne jak wołanie o Elvisa albo oświecenie Mrugnięcie (bo nie przylecą Język)
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 17, 2008, 14:03:07 »

Ciekawe jesteś egzorcystą? Duży uśmiech na ufo nie działa woda święcona xD
A moim zdaniem w tym roku dojdzie do jakiejś większej manifestacji ufo ;]
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Wrzesień 17, 2008, 14:21:50 »

Loukas
 Własnie się już pojawiają .W sobotę  podobno obserwowali ich mieszkańcy Chicago  Język
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 14:22:52 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mora
Gość
« Odpowiedz #31 : Wrzesień 17, 2008, 14:23:53 »

A jest jakieś nagranie z tego?
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #32 : Wrzesień 17, 2008, 14:57:48 »

W audycji Choroszy zapowiedzieli ze bedzie filmik na stronie Pch (chyba amerykanskiej)  Duży uśmiech juz sie  nie moge doczekać. Chyba nie puszczą ciemnego nieba z napisem: 'chmury i smog popsuły widowisko'

Loukas ostrzegam kropidło nie siegnie tak wysoko Mrugnięcie
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #33 : Wrzesień 17, 2008, 15:30:59 »

Cytuj
Ciekawe jesteś egzorcystą?  na ufo nie działa woda święcona xD
Skąd wiesz, próbowałeś?

Cytuj
podobno obserwowali ich mieszkańcy Chicago
Cóż, codziennie ktoś twierdzi, że widział jakieś UFO.

Cytuj
Loukas ostrzegam kropidło nie siegnie tak wysoko

Nie ma u Boga nic niemożliwego Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 15:32:12 wysłane przez Loukas » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Wrzesień 17, 2008, 16:07:12 »

Oby była to prawda. Dobrze się składa, że to za miesiąc a nie za 2 lata. Ale będzie numer na świecie, już się cieszę Uśmiech

Jesli to prawda i dojdzie do tej manifestacji UFO, to mam wrażenie, że dojdzie do małej rewolucji na ziemi a natępnie będą kontakty 3 i 4 stopnia.

Czekam cierpliwie.
Robson
Do kontaktów 3 i 4 stopnia to jeszcze daleko !! Nie wszyscy ludzie są pokojowo nastawieni.Wystarczy posłuchać wiadomości i widać ile jest rasizmu na ziemi.Nawet tu na forum niektórzy ludzie piszą o obcych że to zielone ludziki Mrugnięcie
Loukas posłuchaj ostatniej audycji Barbary Choroszy.Obserwacja trwała około godziny i widziało ich wielu ludzi
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 16:09:12 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Wrzesień 17, 2008, 16:10:59 »

W audycji Choroszy zapowiedzieli ze bedzie filmik na stronie Pch (chyba amerykanskiej)  Duży uśmiech juz sie  nie moge doczekać. Chyba nie puszczą ciemnego nieba z napisem: 'chmury i smog popsuły widowisko'
Ja tez Uśmiech
Tylko co będzie jak będą chmury? czy bedą nisko czy wysoko ? no i co z samolotami?


Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mora
Gość
« Odpowiedz #36 : Wrzesień 17, 2008, 16:12:06 »

Niektórzy ludzie się po prostu boją uwierzyć przecież to by zburzyło ich dotychczasowe życie
a co do wody święconej nie próbowałem...

PS: Loukas jakiego ty dowodu potrzebujesz aby uwierzyć w ufo itp. itd.?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Wrzesień 17, 2008, 16:15:23 »

mora on chyba jak niewierny Tomasz potrzebuje dotknąć Mrugnięcie
Ha !! a nawet jak dotknie to i tak powie że to halucynacja Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mora
Gość
« Odpowiedz #38 : Wrzesień 17, 2008, 16:19:22 »

mora on chyba jak niewierny Tomasz potrzebuje dotknąć Mrugnięcie
Ha !! a nawet jak dotknie to i tak powie że to halucynacja Chichot
I to mnie właśnie boli, taki człowiek twierdzi że takie rzeczy piorą nam mózg ale tak naprawdę to wszyscy sobie robimy pranie mózgu TV, radio, internet sam nie wiem do końca w co wierzyć ale jedno wiem że skoro tyle się mówi o tym to logicznym jest że to istnieje
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #39 : Wrzesień 17, 2008, 16:24:49 »

Cytuj
Man muß die Lügen oft genug wiederholen, dann glaubt am Ende jeder dran
Joseph Goebbels
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #40 : Wrzesień 17, 2008, 16:30:48 »

a oprócz niemieckiego i angielskiego znasz polski? Goebbelsie...
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #41 : Wrzesień 17, 2008, 16:42:27 »

Ten cytat jest dość znany... "Trzeba wystarczająco często powtarzać kłamstwo, wtedy w końcu każdy uwierzy".
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #42 : Wrzesień 17, 2008, 16:46:10 »

Ja nie gustuje w cytatach Hitlerowców... ale ma racje tylko udowodnij mi że ufo, duchy itp. itd. to kłamstwo ;] daj mi dowód że to nie istnieje...
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Wrzesień 17, 2008, 18:30:03 »

Fajne, prawda? Chociaż mam swoje, preferowane, metody. W każdym razie to równie iluzoryczne jak wołanie o Elvisa albo oświecenie Mrugnięcie (bo nie przylecą Język)

Loukas!!!!!!! ja nie mogę przecież ty właśnie zacząłeś....... zacząłeś...... eee?? !! ?? .... ushifhifafsauisaui Coś..... używać emotikonek Język haha
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Enigma
Gość
« Odpowiedz #44 : Wrzesień 17, 2008, 18:53:11 »


Cytuj
Loukas ostrzegam kropidło nie siegnie tak wysoko

Nie ma u Boga nic niemożliwego Mrugnięcie

to bylo piasne do ciebie a nie do Boga
ale bez obaw jak zobacze filmik z ufo przezegnam sie i zobacze czy zniknie...
Zapisane
sasquatch89
Gość
« Odpowiedz #45 : Wrzesień 17, 2008, 22:36:55 »

Ja się bardzo cieszę z tej informacji choć tak naprawdę nie wiem czy przylecą. Ale na pewno nie będę się ich obawiał. Na początku września otrzymałem implant od przyjaznych istot (mam kilka typów ale nie będę strzelał bo to nieistotne). Najważniejsze że ów implant (którego powłoka naskórna zanika) odblokował we mnie zdolność pisania automatycznego.

Poza tym jeszcze w roku 2006 miałem wizję w której pojawia się ogromne UFO i teleportują się z niego istoty które nie czynią nam nic złego. A dla tych którzy się boją mogę zapewnić że obserwacje CE1 jeszcze nigdy nikomu nie zrobiły najmniejszej krzywdy. Myślmy więc pozytywnie i poczekajmy co przyniesie czas.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Wrzesień 17, 2008, 22:38:07 »

oo sasquatch89 i ty tutaj! Uśmiech witamy
//tylko avatara ci brakuje
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mora
Gość
« Odpowiedz #47 : Wrzesień 17, 2008, 22:51:19 »

Ja się bardzo cieszę z tej informacji choć tak naprawdę nie wiem czy przylecą. Ale na pewno nie będę się ich obawiał. Na początku września otrzymałem implant od przyjaznych istot (mam kilka typów ale nie będę strzelał bo to nieistotne). Najważniejsze że ów implant (którego powłoka naskórna zanika) odblokował we mnie zdolność pisania automatycznego.

Poza tym jeszcze w roku 2006 miałem wizję w której pojawia się ogromne UFO i teleportują się z niego istoty które nie czynią nam nic złego. A dla tych którzy się boją mogę zapewnić że obserwacje CE1 jeszcze nigdy nikomu nie zrobiły najmniejszej krzywdy. Myślmy więc pozytywnie i poczekajmy co przyniesie czas.
Mówisz że otrzymałeś implant możesz to jakoś bardziej wyjaśnić jak to dokładnie wyglądało? i jak zachowywały się te "przyjazne istoty"?
Zapisane
sasquatch89
Gość
« Odpowiedz #48 : Wrzesień 17, 2008, 22:51:42 »

Pomieszało się trochę w moim życiu - głownie za sprawą negatywnych bytów. Postanowiłem od odpocząć od moderowania forum NPN bo matura niebawem Uśmiech No i postanowiłem dać projektowi trzecią już szansę. Jak to mówią "do trzech razy sztuka" - zobaczymy czy się uda. Uśmiech

Cytat: Mora
Mówisz że otrzymałeś implant możesz to jakoś bardziej wyjaśnić jak to dokładnie wyglądało? i jak zachowywały się te "przyjazne istoty"?

Niestety samego momentu zainstalowania implantu nie pamiętam. Wiem tylko że tamtej nocy nie pamiętałem snów co dzieje się niezwykle rzadko. Implant zobaczyłem nazajutrz. W sumie nie wiem jak to opisać. Wygląda tak jakby wstawili dwa implanty bo przeskoczenie na drugą rękę raczej odpada. Pierwszy implant zauważyłem na lewej ręce po środku między palcem wskazującym a kciukiem ale jak powiedziałem o tym znajomemu zajmującemu się zjawiskami paranormalnymi implant zniknął i po 2-3 dniach pojawił się na prawej i tak został. Ów przyjaciel wszedł w OOBE i od naszych opiekunów duchowych dowiedział się że to implant odblokowujący pismo automatyczne. I tyle Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 22:59:11 wysłane przez sasquatch89 » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Wrzesień 17, 2008, 22:53:54 »

Pomieszało się trochę w moim życiu - głownie za sprawą negatywnych bytów. Postanowiłem od odpocząć od moderowania forum NPN bo matura niebawem Uśmiech No i postanowiłem dać projektowi trzecią już szansę. Jak to mówią "do trzech razy sztuka" - zobaczymy czy się uda. Uśmiech

no i racja - Patrz: "Aktualnosci"
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 26 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy managerzuzlowy truegaming wild-reign companions