Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 15:08:57


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 26 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 317324 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Septerra
Gość
« Odpowiedz #275 : Październik 13, 2008, 16:52:36 »

Jasne, już przekładają, już jakieś pomysły, że to tylko wybrańcy mają widzieć Uśmiech Nie tak to miało wyglądać.
W Japonii już niby mogliby być. Teoretycznie.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 16:52:54 wysłane przez Septerra » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #276 : Październik 13, 2008, 17:00:51 »

Jeden z komentarzy z strony FN

Cytuj
zitto

napisał(a) 13.10.2008 o 13:33:53:

Jutro (14.10.2008r) będzie pełnia księżyca. Średnica księżyca to około 2000 mil ;-)
Zapisane
Kristobal
Gość
« Odpowiedz #277 : Październik 13, 2008, 17:49:03 »

Teoretycznie wiadomo już gdzie się ma pojawić statek - informacje z bloga 10-14-08:
Słowa kluczowe z przekazów
1. Alabama  - okręt wojenny konfedreatow o tej nazwie, ktory regularnie przyplywal do Cape Town w Republice Poludniowej Afryki, na lokalnych uroczystościach śpiewa się poświęconą mu piosenkę “Daar kom die Alabama”
2. Table -  Table Mountain - Góry "Stołowe" w RPA
3. Diamenty - RPA znana jest z wydobycia diamentów
4. Tęcza - RPA znana jest jako "Tęczowy naród"

oraz "przypadek" niedawno w porcie Cape Town zacumował poraz pierwszy od 10 lat okręt US Navy o napędzie atomowym oraz kilka innych statków. Lokalni mieszkańcy donoszą, że obserwują startujące odrzutowce ze statku.....

info ode Eriki  z Cape Town:
Erica here from Cape Town - South Africa.
The power went out at around 6am this morning - Monday 13th of October 2008 - in a large part of the Western Cape Area of South Africa. We have a Nuclear Power Station on the West Coast.
All news we were able to receive about it - is that there was an "accident" somewhere on the West Coast of Cape Town - which affected the power supply.
In some areas of Cape Town - the power is still being restored now as we speak.
Could something be going down in Cape Town?

Czyli problemy w elektrowni atomowej i wyłączenia prądu w większej części Przylądka...


Hmmm... wszystko by się to łaczyło z fragmentem przekazu, który dziś przeczytalem - dotyczącego ew. zniszczenia statku....
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 18:32:48 wysłane przez Kristobal » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #278 : Październik 13, 2008, 17:50:21 »

Teoretycznie wiadomo już gdzie się ma pojawić statek - informacje z bloga 10-14-08:
Słowa kluczowe z przekazów
1. Alabama  - okręt wojenny konfedreatow o tej nazwie, ktory regularnie przyplywal do Cape Town w Republice Poludniowej Afryki, jest poświecony mu jakieś święto w RPA
2. Table -  Table Mountain - Góry "Stołowe" w RPA
3. Diamenty - RPA znana jest z wydobycia diamentów
4. Tęcza - RPA znana jest jako "Tęczowy naród"

oraz "przypadek" niedawno w porcie Cape Town zacumował poraz pierwszy od 10 lat okręt US Navy o napędzie atomowym oraz kilka innych statków. Lokalni mieszkańcy donoszą, że obserwują startujące odrzutowce ze statku.....
Hmmm... wszystko by się to łaczył z fragmentem przekazu, który dziś przeczytalem - dotyczącego ew. zniszczenia statku....

Noo ciekawe to teraz tylko czekać na wieści z RPA

EDIT: potem zamieszczę zdjęcia Cape Town  Mrugnięcie bo teraz coś mi się psuje Niezdecydowany
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 18:03:33 wysłane przez Mora » Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #279 : Październik 13, 2008, 18:20:06 »

http://www.youtube.com/watch?v=b_xDpqSTNEQ

No ja mam już pierwszą relację
[/quote]

Widziałem to nagranie wczoraj i wygląda to na fake bo gdyby to była prawda to wszystkie telewizje świata trąbiły by o tym jak oszalałe po za tym nie wie czy zauważyłeś ale dlaczego w ujęciach kamera nie jest skierowana do góry a jest jedynie pokazany tak połowicznie. Tak po za tym czy ktoś wie co ten koleś tam gada? bo ja nie znam angielskiego ;/
[/quote] 


 No nie wiem mam wrażenie ,że cały czas pokazują te same ujęcia
Zapisane
mona11
Gość
« Odpowiedz #280 : Październik 13, 2008, 18:40:14 »

bo są to te same ujęcia -,-
fake... trąbiono by o tym wszędzie!
Zapisane
VulkanVIV
Gość
« Odpowiedz #281 : Październik 13, 2008, 18:52:37 »

Nie wydaje mi się aby o tym wszędzie mówili TO nie na rękę władzom i religiom Poczekajmy na nagrania z komórek tych chińczyków mam nadzieje że Jakiś Mądry chińczyk zrobił nagranie z jednego z Tych wieżowców Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #282 : Październik 13, 2008, 18:56:40 »

Nie wydaje mi się aby o tym wszędzie mówili TO nie na rękę władzom i religiom Poczekajmy na nagrania z komórek tych chińczyków mam nadzieje że Jakiś Mądry chińczyk zrobił nagranie z jednego z Tych wieżowców Uśmiech
Jeżeli jest to prawdziwy filmik to widać iż wielu ludzi to nagrywa i teraz tylko czekać na nagranie na youtube Język
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #283 : Październik 13, 2008, 19:05:38 »

Filmik zrobić i rzucić na youtube jest naprawdę bardzo łatwo - to średnio zaawansowana praca graficzna, a i tak wiele osób wierzy; ba, wierzą nawet w posklejane talerze B. Meiera!

Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #284 : Październik 13, 2008, 19:09:18 »

Cytuj
posklejane talerze B. Meiera!
Dlaczego tak uważasz jest to bezpodstawna krytyka. A sam B. Meier jest jedną z najbardziej wiarygodnych osób dotyczących spotkań z UFO!
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #285 : Październik 13, 2008, 19:25:30 »

Ja nie wiem wy wszędzie na nie jesteście
Loukas i t0m3k12 wszędzie wy jesteście na nie ; nie to nieprawda , nie ; wymyślacie sobie itp itd
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #286 : Październik 13, 2008, 19:53:28 »

Cysio91 , takie już ich prawo........
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #287 : Październik 13, 2008, 20:04:19 »

Cytuj
Teoretycznie wiadomo już gdzie się ma pojawić statek - informacje z bloga 10-14-08:
Słowa kluczowe z przekazów
1. Alabama  - okręt wojenny konfedreatow o tej nazwie, ktory regularnie przyplywal do Cape Town w Republice Poludniowej Afryki, na lokalnych uroczystościach śpiewa się poświęconą mu piosenkę “Daar kom die Alabama”
2. Table -  Table Mountain - Góry "Stołowe" w RPA
3. Diamenty - RPA znana jest z wydobycia diamentów
4. Tęcza - RPA znana jest jako "Tęczowy naród"

Obiecali, że będą lecieć nad wieloma państwami i przede wszystkim dużymi aglomeracjami - aby jak najwięcej osób mogło ich zobaczyło. Może w RPA też będą, ale na pewno nie będzie to jedyny cel ich wizyty.


===================================edycja


podobno to było dziś nad Nową Zelandią, chyba ściągnę sobie Google Earth i sprawdzę, czy jeszcze jest:




===================================edycja


Pojawił się ostatni channeling Blossom przed 14.10.08. Pełny tekst tu:
http://www.blossomgoodchild.com/BGchannellings_page6.html

niestety po angielsku. całego mi się nie chciało czytać i tłumaczyć nawet dla siebie, ale znalazłem w skrócie o co tam chodzi:
Cytuj
Według źródeł, ma to być ostatni channeling jaki został przeprowadzony przez Blossom przed 14.10.08. Czyli co... teraz czeka nas "chwila ciszy"... przed "burzą" ? Do tego czasu zapewne pojawiać się będą tylko jakieś indywidualne publikacje... skoro były to ostatnie słowa jakie miała nam do przekazania Pani Blossom.

Blossom mówi m.in. , iż nie wie czego się spodziewać, odpowiedź jaką otrzymuje jest : "Oczekuj czegoś niespodziewanego!"... dalej mowa jest o tym, iż rzekoma manifestacja, która wzbudzi zapewne i strach... po czasie spowoduje, iż odczucie to ma zniknąć. Dalsza część przekazu zawiera informacje, iż zapewne będą odbywały się działania, które będą miały na celu ukrycie prawdy i motywów dla których dojść ma do rzekomego wydarzenia. Jednakże Federacja zastrzega się, iż pozostanie widoczna tak długo, aż każdy nie zda sobie sprawy, iż nie jest to jakiś rodzaj wyobraźni... a coś realnego... co również ma przynieść nowe zrozumienie miłości, którą my (ludzie) jesteśmy.W owej treści pada znacząca deklaracja : "Nie przerwiemy naszej misji bez względu na okoliczności". Ostatnim zdaniem jakie zostało rzekomo przekazane jest : "Naszymi ostatnimi słowami jakie wam przekazujemy do czasu aż pojawimy się na waszym niebie... WITAJCIE W DOMU!"


===================================edycja


W Wielkiej Brytanii można obstawiać już nawet przylot UFO w zakładach bukmacherskich. Chichot
Stawka wynosi 1:1000. Czyli jak ktoś postawi 1 funta, bukmacherzy płacą 1000, jeśli UFO 14.10.2008 przyleci.


===================================edycja


Misja NASA - start promu kosmicznego Atlantis była zaplanowana na 14.10.2008.

NASA odwołuje misję.

Najpierw pisali, że powodem są:
Cytuj
"usterki techniczne teleskopu związane z jego pamięcią komputerową"
a później, że:
Cytuj
"Sztormowa pogoda na południowo-wschodnim wybrzeżu USA opóźnia start promu kosmicznego Atlantis."

Coś nie mogą się zdecydowac, hehe  Zły
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 20:46:26 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
mona11
Gość
« Odpowiedz #288 : Październik 13, 2008, 20:42:35 »

Czyli mamy oczekiwać, jednoznacznych akcji/widoków... żadnych kolorowych 'chmurek'.
Zapisane
wunjo
Gość
« Odpowiedz #289 : Październik 13, 2008, 20:52:57 »

Co do *glosnego* filmu przedstawiajacego UFO nad Shanghajem:
http://pl.youtube.com/watch?v=b_xDpqSTNEQ

Oto jego oryginalna wersja:
http://pl.youtube.com/watch?v=xqcebC5kqTg
Zapisane
mona11
Gość
« Odpowiedz #290 : Październik 13, 2008, 20:57:08 »

Oto jego oryginalna wersja:
http://pl.youtube.com/watch?v=xqcebC5kqTg

o zgrozo...
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #291 : Październik 13, 2008, 21:01:37 »

hahaha zwyłem
to wszyscy patrzą na spidermana
a tu taki efekt zrobili hahaha dobre ładny fotomontaż

Co do Nowej Zelandii ; na  google Earth jak co to ten nasz słynny niebieski obiekt jest na biegunie północnym

Odwołana misja NASA na 14.10 .2008 ciekawe
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 21:02:46 wysłane przez Cysio91 » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #292 : Październik 13, 2008, 21:04:43 »

Co do *glosnego* filmu przedstawiajacego UFO nad Shanghajem:
http://pl.youtube.com/watch?v=b_xDpqSTNEQ

Oto jego oryginalna wersja:
http://pl.youtube.com/watch?v=xqcebC5kqTg

czyli dezinformacja
czekamy zatem na prawdę...
do jutra

hahaha zwyłem
to wszyscy patrzą na spidermana
a tu taki efekt zrobili hahaha dobre ładny fotomontaż

Co do Nowej Zelandii ; na  google Earth jak co to ten nasz słynny niebieski obiekt jest na biegunie północnym

Odwołana misja NASA na 14.10 .2008 ciekawe

daj screena, bo jeszcze nie mam GE, jutro może sciągne
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 21:05:48 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #293 : Październik 13, 2008, 21:32:30 »

Jutrzejszy dzionek będzie taki sam jak dzisiejszy. Nic sie nei zmieni. Bedzie tylko kontynuacja dzisiejszego dnia Chichot
Pozdrawiam tych co wierza w te głupoty zwiazanym z tym banalnym wtorkowym dniem Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 21:32:49 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #294 : Październik 13, 2008, 21:34:12 »

Tom1ek patrzałem na tą nową Zelandię i nic nie znalazłem

A to z dzisiejszych moich poszukiwań  Język

Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #295 : Październik 13, 2008, 21:38:43 »

W przekazie jest napisane, że te anomalia na google e. są faktycznie spowodowane przez nich..., poza tym sam bełkot o "miłości" i "revealing ones true self" - yara yara. Sprytnie podpinają się pod przypadek...
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #296 : Październik 13, 2008, 21:55:23 »

http://ufoblogger.blogspot.com/2008/10/watch-live-tracking-of-october14thufo.html

tu macie linka do strony tam pod słowem WEBCAM'S
są linki do kamer może któraś zarejestruje przylot Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #297 : Październik 13, 2008, 22:02:07 »

Mora jakiej wersji uzywasz Google Earth że widać chmóry? Coś
Normalnej...
Lewy dolny róg masz taką ramkę znajdź tam "pogoda" i zaznacz to a wyświetlą ci się chmury
Mora zrobiłam tak jak kazałeś i nie mam chmur Coś nie mam pojecia co się dzieje,może ściągnełam nie ten program ? Podaj proszę namiary na swój Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mora
Gość
« Odpowiedz #298 : Październik 13, 2008, 22:09:00 »

Mora jakiej wersji uzywasz Google Earth że widać chmóry? Coś
Normalnej...
Lewy dolny róg masz taką ramkę znajdź tam "pogoda" i zaznacz to a wyświetlą ci się chmury
Mora zrobiłam tak jak kazałeś i nie mam chmur Coś nie mam pojecia co się dzieje,może ściągnełam nie ten program ? Podaj proszę namiary na swój Uśmiech
http://earth.google.com/intl/pl/
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #299 : Październik 13, 2008, 22:09:27 »

Dopiero przeczytałam te rewelacje związane z GE i byłam przekonana, że to tylko glitch, w sumie chyba nadal w to wierzę.
Ale z ciekawości odpaliłam GE i sprawdziłam Uśmiech ----> http://img529.imageshack.us/my.php?image=googleearthglitchtw6.jpg
Zmierzyłam to w najdłuższym miejscu i wyszło ~2000 mile.
O ile dobrze pamiętam to ten statek kosmiczny miał mieć średnicę 2000 mil, ale w wypadku takiego kształtu nie ma średnicy, można tylko zmierzyć jego długość.
Nie wierzę w to, że to statek kosmiczny, tego glitcha nie widać w normalnym obrazie, dopiero, gdy włączymy pogodę.
Ktoś tu powiedział, że jest przezroczysty, ale nie jest, bo gdyby był przezroczysty nie widzielibyśmy go nawet z włączoną pogodą. No chyba, że nie biorę pod wagę jakichś innych czynników.
Tak czy tak - interesująca zbieżność Uśmiech

Ehh.. Zapomniałam dopisać - nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że moim przedmówcy mówili, że ten kształt się przemieszcza. To daje trochę do myślenia... Sama już nie wiem...
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 22:12:56 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 26 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicalespackluporum fifa11 truegaming kursor wild-reign