Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 07:12:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 26 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 317431 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Wrzesień 17, 2008, 23:11:34 »

sasquatch89 - tak sie tylko zastanawiam czy faktycznie implant jest potrzebny, nie lepiej było odblokować odpowiadające za tą czynność partie mózgu?? Czy implant nie może także służyć i innym (może ukrytym) celom??

Afro stolo Afro
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Mora
Gość
« Odpowiedz #51 : Wrzesień 17, 2008, 23:15:04 »

sasquatch89 - tak sie tylko zastanawiam czy faktycznie implant jest potrzebny, nie lepiej było odblokować odpowiadające za tą czynność partie mózgu?? Czy implant nie może także służyć i innym (może ukrytym) celom??

Afro stolo Afro
Jak sam Enki mówił używają tego jako kamer by rejestrować to co się dzieje...
Zapisane
sasquatch89
Gość
« Odpowiedz #52 : Wrzesień 17, 2008, 23:23:38 »

Z informacji mi przedstawionych przez Górę wynika że nie byłem dostatecznie rozwinięty aby odblokować tą zdolność ale była ona zapisana w tym punkcie obecnej reinkarnacji. Sposób w jaki to zrobiono był nieistotny. Przebiegało to dwutorowo:

28 sierpnia - odblokowanie niezbędnych partii mózgu; czakra 3 oka, serca i korony naciskały z taką siłą że musiałem się położyć a inne osoby które mnie znały i rozwijały się, wbiły się na gg z informacją że odbierają bardzo silne impulsy ode mnie.

Drugim etapem była instalacja implantu.

PS. Nie wiemy czy słowa Enkiego mają tu zastosowanie. Każdy przypadek jest inny. Jemu zapewne chodziło o implanty instalowane przez Raptoidów i Orionidów.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 23:27:17 wysłane przez sasquatch89 » Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #53 : Wrzesień 17, 2008, 23:31:10 »

Cytuj
Ja nie gustuje w cytatach Hitlerowców... ale ma racje tylko udowodnij mi że ufo, duchy itp. itd. to kłamstwo ;] daj mi dowód że to nie istnieje...
O nie, to TY masz mi, jeśli już, udowodnić, że istnieją.

Cytuj
PS. Nie wiemy czy słowa Enkiego mają tu zastosowanie. Każdy przypadek jest inny. Jemu zapewne chodziło o implanty instalowane przez Raptoidów i Orionidów
To kosmity mają jakąs systematykę...ciekawe.
Co do samej idei implantu - nie wierzyłbym w dobre działanie żadnego ciała obcego w swoim organizmie z wyjątkiem może endoprotezy stawu biodrowego. Zresztą, masz na pewno bardzo rozwiniętą i ciekawą wyobraźnię. Nie myślałeś może o pisaniu literatury młodziezowej? Np. "John K. i kosmiczny implant". Gwarantuje sukces kasowy Uśmiech

Do Enigmy:
Cytuj
ale bez obaw jak zobacze filmik z ufo przezegnam sie i zobacze czy zniknie...
Cóż, film RACZEJ nie będzie pokazywał UFO Mrugnięcie Myślałem raczej o kontakcie "na żywo"... w końcu prawie cała ludzkość ma zobaczyć, tak?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 23:32:34 wysłane przez Loukas » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #54 : Wrzesień 17, 2008, 23:45:25 »


Cytuj
Ja nie gustuje w cytatach Hitlerowców... ale ma racje tylko udowodnij mi że ufo, duchy itp. itd. to kłamstwo ;] daj mi dowód że to nie istnieje...
O nie, to TY masz mi, jeśli już, udowodnić, że istnieją.

Cytuj
PS. Nie wiemy czy słowa Enkiego mają tu zastosowanie. Każdy przypadek jest inny. Jemu zapewne chodziło o implanty instalowane przez Raptoidów i Orionidów
To kosmity mają jakąs systematykę...ciekawe.
Co do samej idei implantu - nie wierzyłbym w dobre działanie żadnego ciała obcego w swoim organizmie z wyjątkiem może endoprotezy stawu biodrowego. Zresztą, masz na pewno bardzo rozwiniętą i ciekawą wyobraźnię. Nie myślałeś może o pisaniu literatury młodziezowej? Np. "John K. i kosmiczny implant". Gwarantuje sukces kasowy Uśmiech

Do Enigmy:
Cytuj
ale bez obaw jak zobacze filmik z ufo przezegnam sie i zobacze czy zniknie...
Cóż, film RACZEJ nie będzie pokazywał UFO Mrugnięcie Myślałem raczej o kontakcie "na żywo"... w końcu prawie cała ludzkość ma zobaczyć, tak?
Wiesz jak mam ci udowodnić istnienie tego skoro ty nie jesteś w stanie uwierzyć w najprostsze(manifestacje ufo) rzeczy? Po za tym nie będę cię przekonywać skoro sam nie chcesz uwierzyć było by to błędne dać ci rozwiązanie działania... Pozdro
Może kiedyś zrozumiesz że świat jest inny niż myślisz... Powodzenia życzę



Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Wrzesień 17, 2008, 23:49:22 »

już kiedyś na forum pytałem ale nikt nie udzielił mi odpowiedzi:

Co powoduje, że wierzymy w jeden przekaz a w inny nie, choć świadkami nie byliśmy na żadnym??

Dlaczego nie wierzymy, że poza nami we wszechświecie są inne istoty, które nas odwiedzają a z łatwością jesteśmy uwierzyć w ukrzyżowanie i późniejsze zmartwychwstanie Chrystusa??

To może drastyczny rozrzut skrajnych przypadków i nie mam zamiaru wszczynać wojny religijnej. Pytanie jest proste:

Dlaczego??

Afro stolo Afro
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Mora
Gość
« Odpowiedz #56 : Wrzesień 18, 2008, 00:04:06 »

Intuicja? Szczerze nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie  Niezdecydowany
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #57 : Wrzesień 18, 2008, 00:09:35 »

Cytuj
Dlaczego nie wierzymy, że poza nami we wszechświecie są inne istoty, które nas odwiedzają a z łatwością jesteśmy uwierzyć w ukrzyżowanie i późniejsze zmartwychwstanie Chrystusa??

To może drastyczny rozrzut skrajnych przypadków i nie mam zamiaru wszczynać wojny religijnej. Pytanie jest proste:

Dlaczego??
BINGO. Ja już poruszałem tę kwestie tylko oczywiście jak człowiek mówi subtelnie to nikt nie rozumie. NIE MA ŻADNYCH, albo sa bardzo słabe i chwiejne, powodów, by wybierać jakąś opcję. W pewnej chwili pojawia się pytanie "komu wierzyć"? W momencie jego zadania człowiek zdany jest na siebie, na swoją wiarę i ocenę, natomiast na poziomie opisowym, bez wartości utylitarnej, można zastosowac zabieg taki jak zakład Pascala, przez co jasno wychodzi, że lepiej wierzyć w przekaz biblijny Mrugnięcie Ale trzeba pamiętać to bezuzyteczna praktycznie teoria, która de facto przekreśla to, o co w chrześcijaństwie chodzi. A chodzi o miłość do Boga, który się dla nas poświęcił, dba o nas i chce dla nas dobrze. Tyle. Racjonalnie tego roztrząsnąć się nie da, podobnie jak kwesti "czy Bóg istnieje?".
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2008, 00:10:30 wysłane przez Loukas » Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Wrzesień 18, 2008, 05:52:46 »

Ciężko przeciwstawić się temu co nam wkładają do głowy rodzice - bądź co bądź są autorytetami dla młodego człowieka

Ta wiara opiera się na wcześniejszych doświadczeniach: jeżeli do tej pory sprawdzało się wszystko co mówił człowiek A to dlaczego mu nie wierzyć teraz. Gorzej jak mówi to człowiek B, o którym nic nie wiemy, którego nie znamy i który mówi coś co wiemy ale na własne oczy nie widzieliśmy.

To odwieczny dylemat zaufania - moim zdaniem

Afro stolo Afro
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Enigma
Gość
« Odpowiedz #59 : Wrzesień 18, 2008, 12:29:03 »

Cóż, film RACZEJ nie będzie pokazywał UFO Mrugnięcie Myślałem raczej o kontakcie "na żywo"... w końcu prawie cała ludzkość ma zobaczyć, tak?
Czy cała ludzkośc ma zobaczyć...tego chyba nie było mówione. Zobaczą ci którzy chcą zobaczyć, szukaja czekają, jak ktoś gapi sie bezustannie pod stopy lub na czubek swojego nosa to za wiele nie zobaczy poza nim.

Co do implatnów, kamer to ja mam takie brzydkie wrażenie ze wszystkie te manipulacje odbywają sie w innym wymiarze, którego na codzień nie mozemy zobaczyc. Bo gdyby wszczepienie miało sie odbywać 'fizycznie' zosatałby by ślady po operacji. Moja ciotka twierdziła kiedyś uparcie, ze 'sniło jej sie ze wyjeli jej czipa' - tymczasem ona kompletnie nie interesuje sie tematyką ufo.

Stolo, odpowiedz na twoje pytanie jest dośc prosta, wierzymy i ufamy w to co odpowiada naszym włąsnym pogladom czy systemowi wartości. Informacje sprzeczne, które mogłlby zburzć istniejący pożądek- zmusić do zrewidowania myślenia, mózg w pierwszym kontakcie odrzuca  Mrugnięcie To odruch obronny i racjonalne myślenie, jest tu odpowiednim lekarstwem. Chociaz nie wykluczam intuicji, ale kojarzy mi sie ona z czymś innym.
Bo to już 'przeczucie' po za konkretnymi argumentami, czesto pojawia sie 'przed zdarzeniem' zanim zdąrzymy wyciągać wnioski
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #60 : Wrzesień 18, 2008, 18:51:13 »

Sasquatch89 napisał:

PS. Nie wiemy czy słowa Enkiego mają tu zastosowanie. Każdy przypadek jest inny. Jemu zapewne chodziło o implanty instalowane przez Raptoidów i Orionidów.
[/quote]

Otóż nie. Z wypowiedzi Samuela wynika jednoanacznie, przynajmniej moim zdaniem i jeśli się mylę to mnie sprostujcie, że chodzi o implanty jakie mają w planach nam wszczepiać Iluminaci i im podobne ugrupowania, a których z nazwy już nie pamiętam.
Zapisane
Korybut13
Gość
« Odpowiedz #61 : Wrzesień 19, 2008, 14:12:19 »

"rozmiary spodziewanego statku: 2000 mil średnicy."

Przecie to dwukrotna wielkość polski  3 218,688 kilometra Szok

A nikt nie pomyślał, że ów statek może być samą "planetą nibiru".

Hmm.. dowiedziałem się o tym jakies 3 dni temu. I nie daje mi to spokojnie spać. Byłbym szczęśliwy gdyby się naprawdę pojawili. Może głupio zabrzmi, ale to byłby dla mnie dowód, że istnieją istoty duchowo od nas wyższe wliczając w to Boga. Chciałbym w to uwierzyć, ale nie ma podstaw na to aby wiadomości przesłane do Blossom'a Goodchild'a były prawdziwe. Tylu teraz fałszywych "proroków" Czekam, czekam z niecierpliwością na naszych braci z daleka ... Uśmiech
Zapisane
sasquatch89
Gość
« Odpowiedz #62 : Wrzesień 19, 2008, 19:38:42 »

Nie no Nibiru nie pojawi się znienacka w ziemskiej atmosferze na trzy dni, po czym zniknie. Na pewno nie chodzi tu o Nibiru.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #63 : Wrzesień 19, 2008, 19:56:51 »

Cytuj
14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi!
Obcy pojazd ma pojawić się na okres ponad 3 dni i przebywać na południowej półkuli Ziemi tak, aby był zauważony przez dużą ilość osób.

 Jeszcze ponad 3 tyg wiec ostudze nieco nastroje  Mrugnięcie
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #64 : Wrzesień 19, 2008, 20:25:54 »

No musimy jeszcze poczekać...
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #65 : Wrzesień 19, 2008, 20:27:19 »

Mam pytanie; kupicie chrupki czy popcorn? A moze przekąski z kraba?
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #66 : Wrzesień 19, 2008, 20:38:01 »

żal... Niezdecydowany
Loukasie Zamiast patrzeć do góry spuszczasz wzrok...
Nie chcę ci wróżyć źle ale kiedyś się to na tobie odbije a jak zrozumiesz to może być już za późno.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #67 : Wrzesień 19, 2008, 20:42:07 »

Zostawcie chłopaka w spokoju! On po prostu propaguje wegetarjanizm. Niezdecydowany
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #68 : Wrzesień 19, 2008, 21:18:40 »


Będzie miło jak się pojawią - proszę tylko nie myśleć że w statku siedzi Enki, jak widać na rysunku on nie jest z Federacji Światła....
pozdrawiam
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #69 : Wrzesień 19, 2008, 21:23:08 »


bo było jakoś słabo widać
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #70 : Wrzesień 19, 2008, 21:36:49 »

Cytat: Sasquatch89
PS. Nie wiemy czy słowa Enkiego mają tu zastosowanie. Każdy przypadek jest inny. Jemu zapewne chodziło o implanty instalowane przez Raptoidów i Orionidów.

Otóż nie. Z wypowiedzi Samuela wynika jednoanacznie, przynajmniej moim zdaniem i jeśli się mylę to mnie sprostujcie, że chodzi o implanty jakie mają w planach nam wszczepiać Iluminaci i im podobne ugrupowania, a których z nazwy już nie pamiętam.

Jeszcze raz wróce do tych nieszczesnych implantów (bo długo szukałam cytatu):
Seans 24
Obraz holograficzny - to wam spędza sen z oczu. Jakie to proste - są ludzie, którzy posiadają wmontowane implanty. To oni służą jako kamery. To z takimi istoty z innych wymiarów mają kontakt przez 24 godziny na dobę - oczy służą jako kamery. Większość ludzi nosi takie wmontowane implanty zupełnie nieświadomie. Jest to faktycznie bardzo wysoka technika. Dlatego też taki cud jest oglądany wtedy, kiedy na danym miejscu znajduje się osoba z kamerą w oczach. Po włączeniu pokazuje się obraz taki, jaki jest potrzebny na daną chwilę.

To tekst o objawieniach, bo chodziło mi o czas obecny/przeszły. Co do przyszłości to było wspominane o implantów 'niewolniczych' w przypadku najazdu i podbiciu palnety
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : Wrzesień 19, 2008, 21:40:34 »

radosław Uśmiech To wiemy ,ale może ty wiesz skąd jest ta Federacja Światła i kto wchodzi w jej skład? Plejadjanie,Kasjo czy inni?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : Wrzesień 19, 2008, 21:46:44 »

Cześc Enigma Uśmiech
To byłoby straszne !! Jak sobie pomyślę że nawet ja miałabym mieć taki to aż mnie dreszcz przechodzi...brrrr.... To zakrawa na Matrix.
Mam nadzieję że jeszcze mamy wolną wolę ? a może tylko nam się tak wydaje?Coś
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #73 : Wrzesień 19, 2008, 21:59:40 »

W sprawie implantów.
Mea culpa.
Tego nie pamietałem.



Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : Wrzesień 19, 2008, 22:42:02 »

"rozmiary spodziewanego statku: 2000 mil średnicy."

Przecie to dwukrotna wielkość polski  3 218,688 kilometra Szok

A nikt nie pomyślał, że ów statek może być samą "planetą nibiru".

Hmm.. dowiedziałem się o tym jakies 3 dni temu. I nie daje mi to spokojnie spać. Byłbym szczęśliwy gdyby się naprawdę pojawili. Może głupio zabrzmi, ale to byłby dla mnie dowód, że istnieją istoty duchowo od nas wyższe wliczając w to Boga. Chciałbym w to uwierzyć, ale nie ma podstaw na to aby wiadomości przesłane do Blossom'a Goodchild'a były prawdziwe. Tylu teraz fałszywych "proroków" Czekam, czekam z niecierpliwością na naszych braci z daleka ... Uśmiech

kurcze poprawię to,
miało być 2 mile - pomylili się
pisałem już
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2008, 22:42:24 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 26 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

forumhumorystyczne schoolmonster my-very-cats panzerdivisiontiger the-world-is-magic