Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 20:38:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 317369 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #450 : Październik 15, 2008, 07:36:03 »

Witaj Leszek Uśmiech
Wiesz co by to zmieniło ??  Ludzie poznaliby tylko prawdę,która dla mnie jest oczywista ,ale potrzebna ona jest niedowiarkom np.takim jak Loukas czy ty Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Krons
Gość
« Odpowiedz #451 : Październik 15, 2008, 08:00:14 »

Pojawienie się ocych istot sprawiło by to,że biblia musiała by być "trochę" poprawiona,albo napisana od nowa Duży uśmiech
Zapisane
memphis
Gość
« Odpowiedz #452 : Październik 15, 2008, 08:30:19 »

Hmmmm, co by to zmienilo?
Moim zdaniem, w historii naszej populacji bylo kilka momentow przelomowych, znaczacych, niemalze przekroczenie masy krytycznej, majacej ogromny wplyw na nasza percepcje, rozumowanie, postrzeganie otaczajacej nas rzeczywistosci i rozwoj.
Ukazanie sie ich w jakiejkolwiek fizycznej formie bylo by w moim odczuciu wlasnie jednym z takich przelomowych momentow, szcegolnie dzisiaj gdy tylu juz ludzi docieka prawdy i sensu ...w coraz bardziej zindustrializowanym, globalnym i tak naprawde coraz bardziej obcym dla indywidualnej jednostki swiecie
Zapisane
fulldriver
Gość
« Odpowiedz #453 : Październik 15, 2008, 09:08:48 »

Poprostu Koścół się asekuruje na wypedek gdyby naprawdę przybysze z kosmosu przylecieli oficjalnie na Ziemię. Robią to po to by nie stracić KLIENTÓW  - proste. Zmieniają zdanie i swoje poglądy po to by dopasować się do naszych czasów. Tak samo jak nazwa Jachwe na Pan albo kwestia postu w Wigilie.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #454 : Październik 15, 2008, 09:13:32 »

Poprostu Koścół się asekuruje na wypedek gdyby naprawdę przybysze z kosmosu przylecieli oficjalnie na Ziemię. Robią to po to by nie stracić KLIENTÓW  - proste. Zmieniają zdanie i swoje poglądy po to by dopasować się do naszych czasów. Tak samo jak nazwa Jachwe na Pan albo kwestia postu w Wigilie.
Dokładnie tak sądzę i myślę ze mamy rację Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kristobal
Gość
« Odpowiedz #455 : Październik 15, 2008, 09:53:08 »

Coś się zaczyna dziać?Coś?

 Federico said...


I'm writing from Italy.

A strange very big black shadow is appearing in the sky on top of Milan since one hour ago. All italian televisions are showing it.

October 15, 2008 12:32 AM

Piszę z Włoch.
Dziwny, bardzo wielki czarny cień pojawił się na niebie nad Mediolanem około godziny temu. Wszystkie włoskie telewizje to pokazują...

UPDATE FROM ITALY

Something like a big black bubble is clearly visible in the half north of italy. It seems like a entire sky wide liquid black bubble. Not metal. Many military airplane are flying around. All people are looking up. TV stop showing it (I don't know why), but radio are all speaking about the black phenomena.

October 15, 2008 1:38 AM

https://www.blogger.com/comment.g?postID=1651497535613327199&blogID=3369008933275896002&isPopup=false&page=5

Coś jakby wielka czarna bańka jest widoczne na niebie na północy Włoch. Wyglada to jakby całe niebo było tym pokryte . Nie jest to metal. Masa wojskowych samolotów lata wokół tego. Ludze obserwują. Telewizja przestała już pokazywać (nie wiem dlaczego), ale w radiu ciągle mówią o tym fenomenie...
----

Przydałby się ktoś znający włoski - trzeba by spojrzeć na jakiś włoski odpowiednik onetu, radia rmf itp Uśmiech a może ktoś by włączył telewizje RAI24 ?

------
chyba to jakaś fałszywka - oglądałem własnie kamery internetowe w Mediolanie (google: milano + webcam) i niebo wyglada normalnie....
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2008, 10:16:47 wysłane przez Kristobal » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #456 : Październik 15, 2008, 09:55:31 »

Skąd masz tę wiadomość? i który kanał to pokazywał? W którym radiu? ja też chcę posłuchać!!  Szok
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2008, 09:56:31 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #457 : Październik 15, 2008, 09:59:42 »

Gdy flota Kolumba przybyła do wysp karaibskich, żaden z rodowitych Indian nie mógł zobaczyć statków, pomimo tego, że znajdowały się na horyzoncie. Powodem tego było to, że w ich mózgach nie było wiedzy czy też doświadczenia na temat statków typu kliper. Wtedy szaman powoli zauważył fale na oceanie, ale nie zobaczył statków. Zaczął się więc zastanawiać, co wywołuje taki efekt. Po czym wychodził codziennie i cały czas obserwował, i po pewnym okresie czasu był w stanie zobaczyć statki. I dopiero gdy on je zobaczył, powiedział pozostałym osobom, że na oceanie znajdują się statki, a ponieważ wszyscy mu ufali i wierzyli, oni także je zobaczyli.
http://www.youtube.com/watch?v=EaAQoHi-FNw

 Stwarzamy rzeczywistość, jesteśmy maszynami kreującymi rzeczywistość, cały czas stwarzamy skutki rzeczywistości. Cokolwiek widzimy, jest to zawsze wcześniej odbite w lustrze naszej pamięci. I nie znamy do końca odpowiedzi na pytanie, czy żyjemy w wielkim symulatorze.

Cytuj
Jeśli zabezpieczenia nie będzie do lata 2009 roku, to czy meteoryty, które mają upaść do Morza Bałtyckiego spowodują powódź jakiej jeszcze w Polsce nie było?

Cytuj
En-Ki
 Nad tym pracują właśnie ci, co zostali niesłusznie przyrównani do „floty“ Marduka, czyli - byty.  Nie mogą dopuścić do tego, żeby w całości te meteoryty spadły do Bałtyku, bo Bałtyk to nie tylko Polska. Są kraje sąsiednie.  Oczywiście, że byłby to kataklizm o niewyobrażalnych skutkach.  Będą pracować nad tym, bo prawda jest taka – opieszałość ludzka jest ogromna i prace przy wykopaliskach - trwają…, trwają, ale nie tak szybko jak byśmy chcieli.  I rok dziewiąty nie przyniesie zabezpieczenia Ziemi. Ale, za to podziękujcie niebiosom - za to, że ci, którzy patrolują…, patrolują, którzy latają wokół Ziemi - będą chcieli, jeśli nie w całości, to w większości - te meteoryty doprowadzić do spalenia.  Tak, że to, co spadnie do Bałtyku będą już niewielkie kawałki. Większej szkody nie poczynią.  Jeśli nie w całości zostaną spalone, to mogą być zalane tylko nadbrzeżne miejscowości.  Dalsze rejony Polski nie ucierpią.  Słucham.
http://www.projekt-cheops.com/sesje/index.php?nr=87
Zapisane
fulldriver
Gość
« Odpowiedz #458 : Październik 15, 2008, 10:34:58 »

Coś się zaczyna dziać?Coś?

 Federico said...


I'm writing from Italy.

A strange very big black shadow is appearing in the sky on top of Milan since one hour ago. All italian televisions are showing it.

October 15, 2008 12:32 AM

Piszę z Włoch.
Dziwny, bardzo wielki czarny cień pojawił się na niebie nad Mediolanem około godziny temu. Wszystkie włoskie telewizje to pokazują...

UPDATE FROM ITALY

Something like a big black bubble is clearly visible in the half north of italy. It seems like a entire sky wide liquid black bubble. Not metal. Many military airplane are flying around. All people are looking up. TV stop showing it (I don't know why), but radio are all speaking about the black phenomena.

October 15, 2008 1:38 AM

https://www.blogger.com/comment.g?postID=1651497535613327199&blogID=3369008933275896002&isPopup=false&page=5

Coś jakby wielka czarna bańka jest widoczne na niebie na północy Włoch. Wyglada to jakby całe niebo było tym pokryte . Nie jest to metal. Masa wojskowych samolotów lata wokół tego. Ludze obserwują. Telewizja przestała już pokazywać (nie wiem dlaczego), ale w radiu ciągle mówią o tym fenomenie...
----

Przydałby się ktoś znający włoski - trzeba by spojrzeć na jakiś włoski odpowiednik onetu, radia rmf itp Uśmiech a może ktoś by włączył telewizje RAI24 ?

------
chyba to jakaś fałszywka - oglądałem własnie kamery internetowe w Mediolanie (google: milano + webcam) i niebo wyglada normalnie....


To są tylko wpisy na blogu prywatnych osób. Jeśli to prawda to niech pokaże ta osoba zdjęcie bo z tym raczej nie ma problemu, każdy ma teraz aparat.
Patrzyłem na Włoskich kanałach i nic nie mówią
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #459 : Październik 15, 2008, 13:07:40 »

Pobite gary, pobite gary!!!

Mrugnięcie
Zapisane
Słowianin
Gość
« Odpowiedz #460 : Październik 15, 2008, 13:09:24 »

Zresztą i w Polsce pewnie w tv by wspomnieli  o tej bańce ciekawe czy to prawda. Mora dość ciekawe są te twoje zdjęcia :]
Zapisane
siekacz
Gość
« Odpowiedz #461 : Październik 15, 2008, 13:26:47 »

Co do zdjeć z google earth - bliskosc tak duzego obiektu jak te dziury z google earth spowodowała by katastrofy - grawitacja zawsze działa!
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #462 : Październik 15, 2008, 14:04:40 »

Podobnym programem do GE jest rowniez NASA World Wind. Dla sprawdzenia *anomalii* wystepujacych w programie GE, uruchomilam rowniez NWW, a oto uzyskany efekt:

http://img79.imageshack.us/my.php?image=statekgl0.jpg

Zdjecie z 15.10.2008 godz. 02:30.

Widac wyraznie, ze na zdjeciu z NASA Wordl Wind objekt ten nie jest zadna anomalia, tylko fizycznym faktycznym objektem siedzacym wysoko w chmurach, ktore to oplywaja wokol niego ukazujac jego faktyczne rozmiary i ksztalty. Dodam jeszcze, ze obiekt ten wykonywal niewielkie ruchy w przeciagu 2-3h w kierunku raz wschodnim, raz zachodnim, tak wiec nie mogl wynikac z bledu wczytywania wybrakowanego obrazu z satelity.

hmm, ciekawe...
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Netharon
Gość
« Odpowiedz #463 : Październik 15, 2008, 14:06:47 »

Co do zdjeć z google earth - bliskosc tak duzego obiektu jak te dziury z google earth spowodowała by katastrofy - grawitacja zawsze działa!

Nie dziala, gdy przeciwdziala jej taka sama sila, utrzymujaca obiekt ponad ziemia. Mozna dosc swobodnie przyjac, ze technologia jednej z najwyzej rozwinietych ras, Plejadjan, ktora pozwala podrozowac statkom wielkosci 3200km na dystansie 400 lat swietlnych (odleglosc z Plejad do naszego ukladu), czyli dokladnie 3 800 000 000 000 000 000 kilometrow (trzy tryliony 800 biliardow kilometrow), w krotkim czasie, jest rowniez w stanie zapobiec czemus tak trywialnemu, jak rozbicie o powierzchnie planety na zasadzie *Oops, spadamy, aAAAAaaa! <odglos eksplozji>*.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2008, 14:07:55 wysłane przez Netharon » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #464 : Październik 15, 2008, 14:22:28 »

Coś się zaczyna dziać?Coś?

 Federico said...


I'm writing from Italy.

A strange very big black shadow is appearing in the sky on top of Milan since one hour ago. All italian televisions are showing it.

October 15, 2008 12:32 AM

Piszę z Włoch.
Dziwny, bardzo wielki czarny cień pojawił się na niebie nad Mediolanem około godziny temu. Wszystkie włoskie telewizje to pokazują...

UPDATE FROM ITALY

Something like a big black bubble is clearly visible in the half north of italy. It seems like a entire sky wide liquid black bubble. Not metal. Many military airplane are flying around. All people are looking up. TV stop showing it (I don't know why), but radio are all speaking about the black phenomena.

October 15, 2008 1:38 AM

https://www.blogger.com/comment.g?postID=1651497535613327199&blogID=3369008933275896002&isPopup=false&page=5

Coś jakby wielka czarna bańka jest widoczne na niebie na północy Włoch. Wyglada to jakby całe niebo było tym pokryte . Nie jest to metal. Masa wojskowych samolotów lata wokół tego. Ludze obserwują. Telewizja przestała już pokazywać (nie wiem dlaczego), ale w radiu ciągle mówią o tym fenomenie...
----

Przydałby się ktoś znający włoski - trzeba by spojrzeć na jakiś włoski odpowiednik onetu, radia rmf itp Uśmiech a może ktoś by włączył telewizje RAI24 ?

------
chyba to jakaś fałszywka - oglądałem własnie kamery internetowe w Mediolanie (google: milano + webcam) i niebo wyglada normalnie....


Ludzie rozsiewają wszędzie dezinformacje także na czacie jednego bloga ktoś tam pisał że o 10:00 ma lecieć w telewizji pokaz ufo co się okazała nie prawdą
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #465 : Październik 15, 2008, 14:30:54 »

A więc tak...........
Była mowa od razu że może być opóznienie i że to nie zależy do końca od nich więc nie ma co już zamykać tego tematu że to nie wypaliło. Jeszcze poczekajmy ; moze nie z takim zachwytem jak 14 ale spokojnie , cierpliwie poczekajmy. Było podawane że to może się opóznić kilka kilkanaście dni była tez mowa o miesiącach kilku ale osobiście dla mnie to już przesada i była mowa że nie musi być to akurat 14.10
Hehe być może ma to być ,,atak'' z zaskoczenia i pokażą sie jak się nikt nie będzie spodziewał i sytuacja się uspokoi

Mora co to twoich zdjęć ; przyznam że część z nich jest ciekawa jednak nie wiem co to jest

wunjo co to twego tekstu i obu programów monitorujących obraz Ziemii ....to bardzie ciekawe
Chyba za duży zbieg okolicznośc że we wszystkich programach pokazuje się to samo w tych samych miejscach
Jakoś we wszystkich programach błąd...dziwne nie przyznacie

Kristobal  jeśli chodzi o twoją wypowiedzi dotyczącą Włoch i Mediolanu....no cóż nie jestem tam więc nie wiem czy to prawda czy nie. Gość może mówić prawdę i  nie chce tego zatając ; a równie dobrze może wykorzystać sytuacje i kitować nam co bardziej wierzę
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #466 : Październik 15, 2008, 14:46:21 »

no właśnie trochę wiary i cierpliwości miejcie...
Zapisane
Netharon
Gość
« Odpowiedz #467 : Październik 15, 2008, 14:55:48 »

Nadejscie Plejadian ma przywrocic prawde, otworzyc oczy i uswiadomic ludziom, ze istnieja inne cywilizacje poza nimi, jednak glownym celem jest rozbudzenie w ludziach milosci i szacunku dla siebie nawzajem, i dla innych istot. Jak dotad niewielu to pojelo, a wiekszosc skupia sie dokladnie na tym, co powinno sie zmienic - na klutniach, obelgach, zarzutach, wyzwiskach, podwazaniu, wysmiewaniu i nawet grozbom, czyli NORMA u ludzi. Byc moze opoznienie w stosunku do oficjalnej daty bylo testem? Testem ludzi dla nich samych, jak zareaguja? Jaka prawda z nich wyjdzie, dajac poraz setny dowod, kim sa? Czas najwyzszy otworzyc oczy, odstawic typowo ludzkie pieprzenie glupot i szlachotwanie siebie nawzajem z byle powodu, i nauczyc sie milosci, szacunku dla kazdej formy zycia. Oto prosty cel wszystkich wydarzen, o ktorych mowa, ktore nadchodza w zwiazku z wizytami innych ras i wydarzeniami dotyczacymi samej precesji... To jednak nadal nieosiagalne i niepojete dla wiekszosci ludzi.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2008, 14:57:42 wysłane przez Netharon » Zapisane
Jedai_90
Gość
« Odpowiedz #468 : Październik 15, 2008, 15:07:30 »

a to niebo?? zobaczccie

[załącznik starszy niż 90 dni - usunięty przez administratora]
Zapisane
mona11
Gość
« Odpowiedz #469 : Październik 15, 2008, 15:26:45 »

różowe niebo? Coś
Zapisane
Słowianin
Gość
« Odpowiedz #470 : Październik 15, 2008, 15:45:53 »

coś się dzieje;D
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #471 : Październik 15, 2008, 15:52:32 »

...tak sobie czytam i czytam i czytam...

Ciekaw jestem czy cokolwiek będzie mieć miejsce i czy ja tego dożyję??

Na razie nie ma co się podniecać jakąś plamką czy kolorem nieba. Miało być wyraźne, jednoznaczne i nie do podrobienia Uśmiech

Jak coś się wydarzy to wszystkie telewizje przerwą nadawanie programu (nawet TV Trwam) by obwieścić takie nowiny

Spokojnie więc bez adrenaliny - czekałem tyle poczekam jeszcze i dwa tygodnie, będzie to będzie a jak nie to...do pracy znowu trzeba będzie iść Język

Afro stolo Afro
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


BoGu$
Gość
« Odpowiedz #472 : Październik 15, 2008, 16:08:37 »

...tak sobie czytam i czytam i czytam...

Ciekaw jestem czy cokolwiek będzie mieć miejsce i czy ja tego dożyję??

Na razie nie ma co się podniecać jakąś plamką czy kolorem nieba. Miało być wyraźne, jednoznaczne i nie do podrobienia Uśmiech

Jak coś się wydarzy to wszystkie telewizje przerwą nadawanie programu (nawet TV Trwam) by obwieścić takie nowiny

Spokojnie więc bez adrenaliny - czekałem tyle poczekam jeszcze i dwa tygodnie, będzie to będzie a jak nie to...do pracy znowu trzeba będzie iść Język

Afro stolo Afro

Słusznie. Lepiej tego ująć nie można Mrugnięcie
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #473 : Październik 15, 2008, 16:47:12 »

...tak sobie czytam i czytam i czytam...

Ciekaw jestem czy cokolwiek będzie mieć miejsce i czy ja tego dożyję??

Na razie nie ma co się podniecać jakąś plamką czy kolorem nieba. Miało być wyraźne, jednoznaczne i nie do podrobienia Uśmiech

Jak coś się wydarzy to wszystkie telewizje przerwą nadawanie programu (nawet TV Trwam) by obwieścić takie nowiny

Spokojnie więc bez adrenaliny - czekałem tyle poczekam jeszcze i dwa tygodnie, będzie to będzie a jak nie to...do pracy znowu trzeba będzie iść Język

Afro stolo Afro
Dokładnie Uśmiech nic dodać nic jąć Uśmiech Ja tez czekam i wierzę ze tego doczekam !!!!!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2008, 16:47:57 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #474 : Październik 15, 2008, 16:50:57 »

Nie tylko Wy na to czekacie, ja również;]
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fifa11 world-anime companions managerzuzlowy madex