Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 12:42:40


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 317460 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Septerra
Gość
« Odpowiedz #525 : Październik 17, 2008, 22:20:13 »

Jak plejadanie niby potwierdzili, że to statek (ten zrzut z GE), to możecie te wszystkie sesje wyrzucić do śmietnika.
Zapisane
Netharon
Gość
« Odpowiedz #526 : Październik 17, 2008, 23:27:30 »

Dlaczego?
Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #527 : Październik 18, 2008, 00:07:12 »

A dlatego, że dokładnie w tym miejscu nakłądają się 2 obrazy z dwóch różnych satelitów geostacjonarnych. Ktoś kto ma choć małą wiedzę na temat satelitów geostacjonarnych i ich zdjęć to będzie wiedział, że to zwykłe błędy w dostarczaniu danych i ich wizualizacji.
Poza tym w tym regionie wówczas stacjonował ośrodek wysokiego ciśnienia (przestrzeń bez chmur), który od zachodu i wschodu okalały fronty atmosferyczne (2 wały chmur co widać na zdjęciu).

Tu dane baryczne:
http://www.met.fu-berlin.de/de/wetter/maps/Analyse_20081014.gif

Na tym zdjęciu dobrze takie złączenie zdjęć widać:
http://aviationweather.gov/data/obs/sat/intl/ir_ICAO-G_bw.jpg
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #528 : Październik 18, 2008, 00:13:45 »

Dobrze Netharon, pokażę jak "chłop krowie na miedzy", poniżej cytaty z przekazu:

"Chcemy, abyście wiedzieli, że dnia 14 pażdziernika roku 2008 na waszym niebie będzie widoczny statek wielkich rozmiarów. Będzie na południu waszej półkuli i przeleci nad wielu waszymi krajami. Przekazujemy wam nazwę Alabama."
I gdzie był widoczny? Może chociaz kilka zdjęć osławionego STATKU, skoro przelatywał nad wieloma krajami to chyba zrobiono mu tysięce, setki zdjęć - tym nardziej, że sprawa była wczesniej nagłaśniana i wiele osób [nawet z tego forum] czekało.

Zostało postanowione, że pozostaniemy w waszej atmosferze przynajmniej przez trzy wasze dwudziestoczterogodzinne okresy. Przez ten czas na waszym ziemskim planie będzie wielkie poruszenie. Wasze najwyższe władze będą próbowały wtargnąć do naszej 'atmosfery', która otacza nasz statek. To 'pole bezpieczeństwa' jest nam niezbędne, gdyż będzie 'farsa' zorganizowana przez tych z waszego świata, którzy będą próbowali zaprzeczyć, że przybywamy w MIŁOŚCI.
No i gdzie to wielkie poruszenie?

Wasze rządy i wasze środki masowego przekazu będą próbowały zakamuflować nas. To się nie powiedzie. Uwzględniliśmy wszystkie możliwości. Wasze media nie będą miały wyboru – będą musiały przedstawić PRAWDĘ, gdyż będzie dla wszystkich widoczna. No i gdzie ta "widoczna prawda"?

Zasłona będzie odsunięta. hmmm... i co z tą zasłoną? Odsłoniona i nic?

Takie są fakty. Wielkie "halo" i nic. Czcze obiecanki. Teraz zwolennicy na siłę szukają ratunku przed tym aby nie powiedzieć "to ściema". Karmią nas uwagami w stylu "przesunięto", "zasłonięto" i pokazują jakieś zdjątka z GE. Pragnę zauważyć, że to miała być prezentacja dla ludzi na ziemi, a nie przebywających na stacji kosmicznej, więc co mają do tego zdjęcia z kosmosu i powoływanie się na nie? Statek miał być widoczny dla wielu osób z Ziemii i do tego miało to być tak spektakularne, że massmedia nie byłyby w stanie tego ukryć.

Netharon napisałeś: To nie kwestia zawiedzionej wiary, ani w ogole wiary, tylko swiadomosci i znajomosci tematu, czyli precyzyjnych faktow. Więc proszę o te precyzyjne fakty - zdjęcia, relacje setek jak nie tysięcy naocznych świadków, relacji telewizyjnych z trasy przelotu.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #529 : Październik 18, 2008, 09:28:42 »

dla mnie wszystko już jest jasne - tylko nie w taki sposób jak dla arteq Język
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2008, 09:29:10 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Netharon
Gość
« Odpowiedz #530 : Październik 18, 2008, 11:16:26 »

Tu musiałbym przepisac w całosci mój ostatni post, więc po prostu odsyłam do niego. W nim zawarłem wyjasnienie tych kilku kwestii, o których napisałeś.
Zapisane
jasnowidz
Gość
« Odpowiedz #531 : Październik 18, 2008, 11:34:21 »

Nie kwestia wiary, tylko otwartosci i swiadomosci. Przekaz tak, byl autentyczny. Radze po prostu go obejrzec, zanim znow zacznie sie orzekac o klamstwie, eehhh ludzie... Niewazne ile tlucze sie do glow, zawsze i zawsze to samo, ciemnota i brak nadziei na cokolwiek innego. W przekazie jest jasno mowa o mozliwych opoznieniach, bo - moment na ujawnienie musi byc odpowiedni, a to zalezy od wydarzen na ziemi. Jesli nie ma sie wyobrazni, mozna spojrzec na liczby, ktore zreszta podalem wyzej - przelot 3 800 000 000 000 000 000 kilometrow ma prawo nie miec precyzyjnej daty przybycia z minutami, huh? Odrobine wyobrazni i otwarcia, a nie z gory zalozenie, ze to wszystko bujda.
Przekaz był jak najbardziej autentyczny...i oczywiscie powiazany  scisle z Pch...te byty, które z nią się kontaktowały kumulowały po prostu energię ludzi po to by ją wykorzystać w dogodnym dla siebie terminie
Zapisane
Skala
Gość
« Odpowiedz #532 : Październik 18, 2008, 17:14:53 »

Myślelści czasem o tym że na forum są podłożone osoby?
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #533 : Październik 18, 2008, 17:16:04 »

Skala z ust mi to wyjąłeś.

BTW Może nie tyle, co podłożone, ale po prostu niektóre osoby, jakie tutaj są, na siłę różnymi sposobami próbują uwiarygodnić wszystko, co jest związane z PCH.

A tym, którzy w tym nie uczestniczą, proponuję nieco mniej entuzjazmu a więcej dystansu Uśmiech

Każdy z nas ma swój rozum.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2008, 17:19:35 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Septerra
Gość
« Odpowiedz #534 : Październik 18, 2008, 17:55:29 »

Myślelści czasem o tym że na forum są podłożone osoby?

Jejku, z deszczu pod rynne...
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #535 : Październik 18, 2008, 20:17:44 »

Ciekawe, ja jestem zwolennikiem PCH i jakoś inaczej odbieram te "podłożone osoby".
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #536 : Październik 18, 2008, 21:27:41 »

Chyba się muszę zdekonspirować   

my name is Bond James ... Błąd
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #537 : Październik 18, 2008, 21:29:38 »

a ja nie wiem kto tu wygląda na "podłożonego"  Smutny
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #538 : Październik 18, 2008, 21:51:16 »

Myślelści czasem o tym że na forum są podłożone osoby?

Jejku,az mi ręce na klawiaturę opadły  Szok tego bym nie wymyśliła.ALE PO CO CośCośCośCośCoś?
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2008, 21:51:38 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dry007
Gość
« Odpowiedz #539 : Październik 18, 2008, 22:49:39 »

Bez komentarza

źródło:
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.galacticfriends.com/index.php%3Foption%3Dcom_content%26task%3Dblogcategory%26id%3D32%26Itemid%3D92&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3DGalactic%2BFederation%2Bcontact%2B2008%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DG
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #540 : Październik 19, 2008, 14:42:48 »

Na tej stronie http://ufoblogger.blogspot.com/2008_10_18_archive.html
pojawił się filmik ze słoweńskiej telewizji jak się nie mylę oto tekst


"It goes something like this:
He reports of some 3 places where the event took place. People supposedly heard strange noise and they saw a UFO.

At the same time there were supposed to be electricity blackouts. Cell phones were also dead. This is at least what a viewer told the media and handed them a footage.

We could not confirm this, he says and mentions full moon as perhaps influencing the events. "
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #541 : Październik 19, 2008, 21:00:27 »

Cytuj
Przekaz był jak najbardziej autentyczny...i oczywiscie powiazany  scisle z Pch...te byty, które z nią się kontaktowały kumulowały po prostu energię ludzi po to by ją wykorzystać w dogodnym dla siebie terminie

Cóż tworzycie? Czytam to to mam wrazenie, jakby całe Pch z wywieszonym jezorem czekało na ten talerz. A przeciez nie wszyscy uwierzyli w autentycznośc zapowiedzi, razem z chanell napisałyśmy wczesniej ze nic nie powinno sie wydarzyć
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #542 : Październik 19, 2008, 21:01:52 »

Wlaśnie. Osobiscie byłem gotowy zalozyc sie o calego rosyjskiego szampana! (propozycja zakladu stoi ciągle w kwestii 2012 Mrugnięcie)
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #543 : Październik 19, 2008, 21:40:28 »

Wlaśnie. Osobiscie byłem gotowy zalozyc sie o calego rosyjskiego szampana! (propozycja zakladu stoi ciągle w kwestii 2012 Mrugnięcie)

a o co chcesz się założyć?  Uśmiech
Zapisane
Marcelous
Gość
« Odpowiedz #544 : Październik 19, 2008, 22:54:06 »

Co do potwierdzenia Plejadian...

Jak na razie to tylko Zuza wstawiła tu tekst, że niby En-ki powiedział, że w tekście potwierdza manifestacje, tylko de facto tego nie robi, bo mówi ogólnikowo, że są i będą manifestacje (jak wiemy co dziennie na całym świecie), natomiast raczej nie potwierdza tego konkretnego przybycia Federacji Światła. Chodzi o to, że wszyscy wierzą w prawdziwość tego przekazu En-ki zamieszczonego przez Zuzę, ale chyba nikt nie zadał sobie trudu sprawdzenia czy jest to prawdziwy przekaz, ponieważ nie mogę nigdzie go odnaleźć, więc na potwierdzenie może ktoś poda źródło? Bez źródła nie traktuję tego poważnie i uważam to za wymysł Zuzy, nic więcej.

Zmiana tematu co do GE itp.

Na zdjęciu http://img79.imageshack.us/my.php?image=statekgl0.jpg  widać wyspę północną i południową więc znając ich wymiary można policzyć wymiary tego niby-statku a wynoszą one odpowiednio w pionie 1100km, w poziomie 800km (+-10%), więc te wymiary nijak się mają do podanych szczegółów tego statku a mianowicie 2000 mil (3200 km). Więc na zdrowy rozsądek muszę odrzucić tą teorię o niewidzialnym statku w chmurach.
Po za tym mówiła ona (BlossomChild) o średnicy statku, każdy chyba zna podstawy matematyki i wie, że średnice może mieć koło, okrąg, kula a nie jakiś rąb. Z tego przekazu jasno wynika, że statek powinien mieć kształt okrągły.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #545 : Październik 19, 2008, 23:10:40 »

A przeciez nie wszyscy uwierzyli w autentycznośc zapowiedzi, razem z chanell napisałyśmy wczesniej ze nic nie powinno sie wydarzyć
Jestem w stanie zrozumieć, że wiele osób dało temu wiarę. Natomiast niezrozumiałym jest dla mnie jak można po oczywistym fiasku "manifestacji" nadal wierzyć, że miała ona miejsce i przekaz jest zgodny z prawdą? Toż to przerasta nawet ślepy fanatyzm.
Zapisane
BoGu$
Gość
« Odpowiedz #546 : Październik 19, 2008, 23:12:44 »

Cytuj
Na zdjęciu http://img79.imageshack.us/my.php?image=statekgl0.jpg  widać wyspę północną i południową więc znając ich wymiary można policzyć wymiary tego niby-statku a wynoszą one odpowiednio w pionie 1100km, w poziomie 800km (+-10%), więc te wymiary nijak się mają do podanych szczegółów tego statku a mianowicie 2000 mil (3200 km). Więc na zdrowy rozsądek muszę odrzucić tą teorię o niewidzialnym statku w chmurach.
Po za tym mówiła ona (BlossomChild) o średnicy statku, każdy chyba zna podstawy matematyki i wie, że średnice może mieć koło, okrąg, kula a nie jakiś rąb. Z tego przekazu jasno wynika, że statek powinien mieć kształt okrągły.

Niezależnie od kształtu, te wymiary wydają mi się mało rzeczywiste gdyż taki statek zakryłby zapewne pół Europy.  Już wklejałem  przykładowe zdjęcie z GE gdzie widać jak ogromny musiałby być:

http://img231.imageshack.us/my.php?image=ufokopiadh2.jpg
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2008, 23:42:31 wysłane przez BoGu$ » Zapisane
YaSiEk
Gość
« Odpowiedz #547 : Październik 19, 2008, 23:57:41 »

Jestem w stanie zrozumieć, że wiele osób dało temu wiarę. Natomiast niezrozumiałym jest dla mnie jak można po oczywistym fiasku "manifestacji" nadal wierzyć, że miała ona miejsce i przekaz jest zgodny z prawdą? Toż to przerasta nawet ślepy fanatyzm.
Zgadzam sie z Toba. Nie mam pojecia dlaczego ten temat dalej jest klepany. Topic powinien zostac zamkniety.
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #548 : Październik 20, 2008, 09:25:33 »

uważam to za wymysł Zuzy, nic więcej.


Marcelous:), niczego sobie nie wymyślilam. Podalam pytanie z sesji i odpowiedź na nią. Do tego wlasne zrozumienie tej odpowiedzi. I to wszystko.
Pozdrawiam...
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #549 : Październik 20, 2008, 09:33:00 »

Zwracam wam uwagę na to ,że to nie Pch zapowiadało pojawienie się ogromnego statku kosmicznego,tylko jakaś kobieta która ma przekazy od Plejadian i to oni zapowiadali swoją manifestację na niebie !!!!
Na ostatniej sesji p.Lucyny w Mysłowicach była mowa o tym że,będą się manifestować na naszym niebie świetliste obiekty,ale nie podawano ich wielkości i nic En-ki nie mówił o Plejadianach.
Pozdrawiam chanell Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

the-world-is-magic obozyjenieckie brygadaszarika my-very-cats naszemaluchy