Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 21:18:27


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 317371 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Robson
Gość
« Odpowiedz #625 : Listopad 11, 2008, 01:20:43 »

Chyba się zaczęło. Przed chwilą syn przybiegł z garażu. Coś się otarło o jego nogi a światło było zgaszone. W blasku świateł z okien, zobaczył ogromny , puszysty ogon. Nasze psy nie reagowały do chwili kiedy syn nie zaklął " o ...a" Wtedy rzuciły się za stworem. Stwór, był tak wygimnastykowany, że przebiegł między dwoma psami, dwoma dorosłymi chłopakami i dwoma motorami. Wszystko w ciemności. Dopiero jak wybiegł na zewnątrz, widać było zarys sylwetki i długi ogon, ale chyba nie gadzi. Był wielkości średniego psa i miał długi tułów. 15 lat mieszkam w tym domu i nigdy, żadne zwierze, po za psami, kotami, myszami, żółwiem, rybkami z oczka, jeżami, ślimaki, gołębiami pocztowymi, srokami i kretami, nie śmiało zakłócić naszego spokoju.
To musiał być posłaniec z innej planet Uśmiech

Swoją drogą, czy kuny są aż tak duże i odważne ?   
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #626 : Listopad 11, 2008, 11:04:15 »

Temat ten  powinien być dawno zamknięty bo chyba każdy przekonał się że to wielka  ściema
Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #627 : Listopad 11, 2008, 11:17:30 »

Nie do końca. Ciekawi mnie ten kod Alabama. Może chodzić o Alabama->Obama - tego nie wiem.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #628 : Listopad 11, 2008, 13:19:28 »

nie wymyślajcie już chociaż ; taaaaaaak im chodziło o rym do Alabamy ...gratulacje złamaliście ich kod
Zapisane
Andaren
Gość
« Odpowiedz #629 : Listopad 11, 2008, 14:16:45 »

hmm... głupi pomysł to nie jest może to jakiś rebus był z tą Alabamą bo

potem pani Bloss coś tam pisała

Ala Bama
i teraz dla porównania

Obama = Ala Bama
O + Bama = Obama

Tylko jaki to ma związek z pojawieniem się UFO? Duży uśmiech

PS: Jak się nazywa żona i dzieci obamy? bo może któreś ma na imię Ala  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2008, 14:18:01 wysłane przez Andaren » Zapisane
Robson
Gość
« Odpowiedz #630 : Listopad 11, 2008, 14:57:38 »

Facet który jest medium (chyba Mcnamara), ten od masowego lądowania 11 listopada, sam prawie parskał śmiechem wypowiadając słowa przesłania. To było kolejne widowisko. Jak czytam zwroty typu "wielki mistrz" to już wiem, że jest to czynnik ludzki a nie kosmiczny.  Ale dobrze, niech więcej takich oszołomów sie odkryje to będą ludzie na nich i innych uważać.

Pozdrawiam.

 
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #631 : Listopad 11, 2008, 15:58:30 »

Heh, nie wierzę, że jeśli UFO ma się pojawić, to się wcześniej zapowie. Z resztą tyle jest zeznań ludzi odnośnie ich spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami, a każde z nich było nieoczekiwane. Nawet zaczęłam się zastanawiać, skąd podają akurat takie daty, a nie inne i doszłam a bardzo szybkim czasie do powiązania.
Jedyne, co na niebie się świeciło i było wielkie 14stego października to księżyc Chichot
Poszukałam więc faz księżyca i jak się okazało, tego dnia była pełnia. Ucieszyłam się i poszukałam daty 11 listopada.
Hmm... Tutaj zaczęły się schodki - pełnia księżyca będzie za 2 dni.
Mimo wszystko różnica dwóch dni i tak ma niewielki wpływ na wygląd księżyca, dzisiaj wieczorem dla wielu będzie on i tak wyglądał jak przy pełni.
Ubzdurane czy nie - możliwe, że jeśli dzisiaj nic się nie stanie to zostanie wyznaczona następna data.
Ja obstawiam takich kilka, a mianowicie:
13 listopada, 12 grudnia, 11 stycznia, 9 luty, 11 marzec... itd
Terminy będą albo dokładnie takie albo z różnicą 2 - 3 dni.
Takie moje zdanie. Chcą żebyśmy pooglądali sobie księżyc, a nie UFO Chichot
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #632 : Listopad 11, 2008, 17:04:33 »

Emocje też w okolicach pełni biorą górę nad racjonalnym myśleniem i doświadczaniem rzeczywistości.
Policja ma pełne ręce roboty, a na forum nie kończące się spory o bzdury Szok

Pozdrawiam - Thotal
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #633 : Listopad 11, 2008, 17:06:37 »

Thotal hahahaha Chichot Nie traktuję moich "odkryć" bardzo serio Uśmiech Ale może rzeczywiście nieprzypadkowo zostały wybrane terminy pełni księżyca Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #634 : Listopad 11, 2008, 17:18:33 »

Koniec
Zapisane
Strony: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

madex truegaming halotupsy managerzuzlowy kursor