Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 17:58:10


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytania do Williama Browna  (Przeczytany 34503 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
strefa-niewyjasnionych
Gość
« : Luty 21, 2009, 19:00:02 »

Witajcie, dnia 1 Marca 2009 we Wrocławiu odbywa się Sympozjum:Syndrom Roku 2012. Jednym z prelegentów tego Sympozjum będzie William Brown. Całe Sympozjum będę filmował dla organizatorów. W internecie pojawi się również krótszy 20/30-minutowy reportaż z tego Sympozjum. Oprócz tegoż reportażu, w nie dalakiej przyszłości będę robił reportaż odnośnie Projektu Cheops, tak więc chciałbym zadać kilka pytań przed kamerą p. Williamowi Brown na tym że spotkaniu.

KIEDY MACIE JAKIEŚ PROPOZYCJE PYTAŃ DLA P.BROWNA NAPISZCIE JE TUTAJ.
TE CIEKAWSZE PYTANIA ZOSTANĄ ZADANE.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 19:01:24 wysłane przez strefa-niewyjasnionych » Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 21, 2009, 19:36:09 »

1. Jakie ma plany na sylwestra 2012/2013?

2. Czy w stanach dużo jest naiwniaków wierzących w ten projekt ?

3. Powiązane
- Co powie ludziom jeśli w połowie roku nie będzie widać (z południowych części Ziemii) żadnego Nibiru?
- Czy ekipa PCh ma już przygotowane odpowiednie wymówki na tę okoliczność?
- Kiedy ekipa PCh zamierza zwinąć żagle i cichaczem się ulotnić?


Zapisane
poufne
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 21, 2009, 20:08:30 »

1. Czy odda mi swoje auto skoro i tak mu się nie przyda w przyszłości. To samo tyczy się sprzętu elektrycznego.

2. Czy jest sposób żeby uratować wszystkie filmy z Redtube?

3. Czy po sympozjum będzie afterparty?

4. Czy na after party będzie darmowy alkohol?
Język
Jak wymyślę jakieś poważne to napisze Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 21, 2009, 20:21:09 »

Nie mnie oceniać wasze pytania.
Jednak jeśli większość ludzkości myśli takimi kategoriami, to nic mnie już nie dziwi.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 21, 2009, 20:28:35 »

No dalej koledzy,myślcie jeszcze intensywniej nad pytaniami.

Poufne-Ja prywatnie przyszykowałem dla Ciebie jakieś stare szmaty,gramofon i mam jeszcze trochę alkoholu.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 21, 2009, 21:11:15 »

Nie mnie oceniać wasze pytania.
Jednak jeśli większość ludzkości myśli takimi kategoriami, to nic mnie już nie dziwi.

Darek - oni sobie robią jaja przecież Mrugnięcie Zresztą, nie dziwię się, bo trudno tu o coś rozsądnego pytać. PCh stawia pewne teorie, i jeszcez w tym roku albo się one potwierdzą, albo nie. Albo dostaniemy dowód na sensowność działania PCh, albo dowód, ze to mydlenie oczu. O co tu więcej pytać?
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 21:12:05 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 21, 2009, 21:20:57 »

Tene, widzę to. Ślepy to wyczuje. Jednak o czymś to świadczy.
Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 21, 2009, 21:25:34 »

 Powróćmy to wątku, proszę o pisanie TYLKO pytań, bez zbędnych komentarzy. PRZEMYŚLANYCH pytań.
Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 21, 2009, 21:42:01 »

Dobrze więc napiszę ponownie w może mniej ironicznym tonie ...

Co powie ludziom Pan Brown jeśli w połowie roku nie będzie widać (z południowych części Ziemii) żadnego Nibiru??
Czy będzie miał odwagę powiedzieć wprost... "myliłem się, żadnego Nibiru nie ma" ?
Czy też będzie dalej w to brnął aż do samego końca 2012 niezależnie od tego czy przepowiednie Enkiego się sprawdzą?

Chciałbym uzyskać od Pana Browna konkretną odpowiedź do której będę mógł się odnieść za kilka miesięcy.


I proszę mi tu nie sugerować, że nie jest to przemyślane pytanie, chyba, że przemyślane w Pana znaczeniu równa się pytaniu wygodnemu dla Pana Browna.
Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #9 : Luty 21, 2009, 21:58:11 »

BRAIN dobre pytanie ! Właśnie o takie mi chodzi. Im więcej trudnych pytań tym lepiej.
 
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 22:34:08 wysłane przez strefa-niewyjasnionych » Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #10 : Luty 21, 2009, 22:38:54 »

Jaka jest pana Browna rola w Projekcie Cheops?
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #11 : Luty 22, 2009, 01:06:36 »

Czy  zdaje Pan sobie sprawę że ludzkość jest kontrolowana przez jakąś obcą wyżej rozwiniętą rasę która to rasa żywi się naszyni negatywnymi emocjami?
W świetle tej wiedzy uważa Pan za stosowne wszelakie straszenie ludzi Nibiru przez ludzi mających problem z tym żeby zrozumieć że rodzina Enkiego przerobiła nas dla swoich potrzeb żywieniowych, traci obecnie zasilanie i straszy ludzi na potęgę  bo brakuje im paliwa?
Dziękuję serdecznie za przeczytanie pytania...
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 22, 2009, 09:57:10 »

Panie Brown, dlaczego PCh tak ogólnie i wręcz sporadycznie mówi o innych przekazach przygotowujących do roku 2012? Przecież gdybyście więcej na ten temat mówili i odsyłali do konkretnych stron internetowych, to i ENKI i Wy nie bylibyście aż tak szkalowani.
Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #13 : Luty 23, 2009, 18:23:21 »

 Już nie macie więcej pytań ? Nic was już więcej nieciekawi ?
Zapisane
gadzfilm
Gość
« Odpowiedz #14 : Luty 23, 2009, 18:27:36 »

W jaki sposób zamierzacie się dokopać do Wielkiego Labiryntu, który jest aż 20m. pod ziemią ? Co z zabezpieczeniem terenu ? Zsypującym się piaskiem ?
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #15 : Luty 23, 2009, 18:37:23 »

Dość długie, szcezgółowe pytanie:

W jak długim czasie macie zamiar dokopać się na głębokość 20 m? Czy uwzględniacie przy tym konieczność należytego zabezpieczenia ewentualnych napotkanych zabytków? Czy w planach uwzględniacie czas konieczny na odczytanie inskrypcji w Labiryncie? Jak długo, od zakończenia wykopalisk w Hawarze, może potrwać (plus-minus), od złozenia podania o pozwolenie na wykopaliska w Gizie do ewentualnego uzyskania tego pozwolenia?
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #16 : Luty 23, 2009, 19:31:50 »

Szanowny Panie!
Nie mam najmniejszych wątpliwości że piramida w Gizie stoi w centrum sieci energetycznej oplatającej cały świat i że kiedyś ten system działał.
Napewno też można go wykorzystać do dobrych i złych celów.
Czy nie obawia się Pan że byty przemawiające przez Panią Lucynę Łoboś mogą gp wykorzystać do celów nieprzyjaznym ludzkości?
Czy kiedykolwiek pomyślał Pan o tym że Projekt Cheops może posłużyć do zniewolenia całej ludzkości zamiast jej pomóc?
Jaką ma Pan pewność że owe byty są tymi za kogo się podają?
Dziękuję.
Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #17 : Luty 26, 2009, 18:13:39 »

Witajcie ponownie
1 Marzec już tuż tuż... czy może macie jeszcze jakieś propozycje pytań dla p. Williama Browna ?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #18 : Luty 26, 2009, 18:46:56 »

Szanowny Panie, prosze powiedziec ktorego labiryntu szukacie w Egipcie, wszak jest nie jeden.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
trójkąt
Gość
« Odpowiedz #19 : Luty 26, 2009, 19:42:13 »

1) W sesji 80 z 16 grudnia 2007 En-Ki powiedział, że w 2008 roku pojawi się kolejny piktogram na polach w Wylatowie. Dlaczego więc go nie było?

2) Dlaczego tak ważny projekt ratowania ziemi nie przeznaczy żadnych pieniędzy na stworzenie profesjonalnej strony internetowej. Czyżby nie zależało Wam na zaistnieniu w najważniejszym współczesnym medium informacyjnym?

3) Dlaczego tak wysoko rozwinięte obce cywilizacje potrafią przylecieć do nas z odległych zakątków wszechświata ale nie pokazują się "oficjalnie" ponieważ boją się naszych rakiet :-) (En-Ki wiele razy to podkreślał) Jak to jest, że potrafią powstrzymać wulkan w Yellowstone a nie potrafią powstrzymać naszych prymitywnych rakiet?

4) Skoro banki i pieniądze upadną to dlaczego członkowie projektu nie wezmą dużych kredytów na cele projektu? Przecież nie będą musieli oddawać.

5) Dlaczego sesje prywatne nie są publikowane w internecie za zgodą uczestników? Obawa przed weryfikacją faktów?

6) Dlaczego w sesji 78 En-ki twierdzi, że Całun Turyński to falsyfikat a w sesji 96 twierdzi już, że jest prawdziwy? Skleroza u tak rozwiniętego ducha?
Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #20 : Luty 26, 2009, 22:32:17 »

trójkąt... te pytania to powinny być skierowane raczej do Lucyny Łobos niż do p. Browna, gdyż co on może powiedzieć ?
Kiara... wszyscy wiemy o jaki labirynt chodzi Projektowi Cheops
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #21 : Luty 26, 2009, 22:35:35 »

Moze my wiemy ale nie wiem czy wie to zaloga projektu? No bo skoro tak zmienne jest miejsce kopania oraz wejscia do niego? To chyba nie myslisz iz ten labirynt jest pod calym Egiptem Coś Coś Coś Szok
Po za tym co to jest ten labirynt poszukiwany? pod tym slowem kryja sie rozne znaczenia, nie koniecznie takie jak sobie wspolczesnie wyobrazamy. Mrugnięcie Mrugnięcie

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 22:37:11 wysłane przez Kiara » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Luty 26, 2009, 23:03:31 »

Ludzie ,nadajecie na p.Lucynę ,na Enki, i na Pch ,ale jak ktos daje wam możliwość zadania pytań u samego źródła to robicie sobie jaja i wymyślacie naprawdę beznadziejne pytania.

Nie wiem czy moje bedzie przemyślane,ale napewno dla mnie poważne.
 - Jak zamierzacie zabezpieczyć wykopaliska i dziurę którą wykopiecie,przed ewentualnym podejściem wód gruntowych ?
Jeśli to prawda że trzeba kopać na 20 i wiecej metrów w dół,to pojawienie się takiej wody jest wielce prawdopodobne,zwłaszcza że Piramida znajduje się niedaleko zbiornika wodnego ( chyba się nie myle? )
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #23 : Luty 26, 2009, 23:13:33 »

Chanell - wiesz, moim zdaniem prócz może dwóch pierwszych postów z pytaniami, które były faktycznie dla jaj, pozostałe są zupełnie serio i w porządku. A że trudne i kłopotliwe momentami dla PCh? Przecież nie chodzi o to, by pytać o same plusy i udawać, że minusów nie ma, prawda?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Luty 26, 2009, 23:19:41 »

Chanell - wiesz, moim zdaniem prócz może dwóch pierwszych postów z pytaniami, które były faktycznie dla jaj, pozostałe są zupełnie serio i w porządku. A że trudne i kłopotliwe momentami dla PCh? Przecież nie chodzi o to, by pytać o same plusy i udawać, że minusów nie ma, prawda?
No tak,przepraszam tych co zadali pytania na temat.Zapomniałam to zaznaczyć Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

managerzuzlowy kursor wild-reign truegaming world-anime