Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 11:32:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja 96 i przesunięcie terminu pojawienia się nibru  (Przeczytany 60906 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kot
Gość
« Odpowiedz #25 : Luty 24, 2009, 21:43:22 »

Mobius!!
Koty nie kłamią!!!
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #26 : Luty 24, 2009, 22:01:40 »

kot !!! a Mobiusy się nie kompromitują  Mrugnięcie sorki ale odbiłem Twoją piłeczkę,zamiast argumentów głupi komentarz  Mrugnięcie Chichot
Zapisane
kosynier
Gość
« Odpowiedz #27 : Luty 24, 2009, 22:51:28 »

hmm jak dla mnie nic sie nie zmieniło tak jak mówił wczesniej połowa tego roku nibiru bedzie widoczna przez teleskop i na sesji w Chicago tak samo a gołym okiem 2010

cyt "„Gołym okiem” może być widoczna już na początku 2010 roku, w drugiej połowie 2009 będzie widoczna przez teleskopy. Powiedzmy, jest w połowie drogi do Jowisza - to nie daleko. Słucham."

nie wiem gdzieście wyczytali ze gołym okiem w tym roku
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #28 : Luty 24, 2009, 22:57:16 »

Mam propozycję. wałkujecie ten sam temat w dwóch osobnych wątkach i to na tej samej zakładce. poproście moda aby scalił te tematy.
Zapisane
trójkąt
Gość
« Odpowiedz #29 : Luty 25, 2009, 02:38:04 »

Sesja 81
Cytuj
PYTANIE: Dziękuję, pytanie od Janka. Brakuje mi nagłośnienia istnienia Planety X (Nibiru) przez astronomów. Czy nie należy ich “uruchomić”? To dotrze do wielkiej rzeszy ludzi.

EN-KI: A kto tobie powiedział, że nie ma? Już naukowcy w tych waszych mądrych urządzeniach, które nazywacie komputerami – biją na alarm, pokazują ową planetę. Co tu mówić “nie ma”. Wiesz dlaczego jest to jeszcze utajone? Jest to strach przed paniką ludzką, która może wybuchnąć. A jeśli chcesz zaczekać – niebawem Planeta będzie widoczna “gołym okiem”, czyli od roku 09 na niebie można ją będzie zobaczyć. Teraz, przez mocniejsze teleskopy już ją widać – i kto tu mówi “nie widać”… Słucham.

Sesja 87
Cytuj
PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czy dysponując mocnym teleskopem astronomicznym mogę odnaleźć dziś Nibiru ? Jeżeli tak, to gdzie jej szukać na niebie ?

EN-KI: Bardzo mocnym… Jest taki teleskop. Posiadają go, ten teleskop duchowni w Arizonie. Jest to watykański teleskop. Jeśli bardzo ciebie to interesuje – wybierz się tam. Może tobie pozwolą zobaczyć, bo z tego teleskopu – już ją widać. Słucham.

Sesja 88
Cytuj
IWONA: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Damiana. Rozumiem, że rządowe teleskopy mogą ukrywać prawdę o Nibiru, ale czemu amatorscy astronomowie z całego naszego globu nie zauważyli jeszcze obiektu wielkości Jowisza, jakim jest Nibiru? Przecież za rok ma być widziany „gołym okiem“, więc w tym momencie zapewne też go już powinno być gdzieś widać z naszej planety?

EN-KI: Kto tobie powiedział, że to jest wielkości Jowisza? Chcesz wiedzieć jaka wielkość – no to usłyszysz. Kilka razy większa od Ziemi – taką wielkość posiada owa planeta. Jest już widoczna… Dlaczego nie ogłaszają? Pomyśl - troszeczkę dlaczego. Strach najszybciej się rozchodzi i co by się zadziało na Ziemi – i tutaj też mógłbym powiedzieć - „przyjdź, porozmawiamy“. Jest widoczna z największego teleskopu, który jest usytuowany na biegunie południowym. Jest widoczna – tyle mogę powiedzieć. Słucham.

Sesja 90
Cytuj
PYTANIE: Od jakiego momentu Nibiru będzie widoczna?

EN-KI: Niebawem… niebawem ujrzycie ową planetę – bo to nie jest meteoryt. Owa planeta ciągnie za sobą meteoryty. Dziewiąty rok, druga połowa – już będzie to widoczne, choć jeszcze z teleskopów. Słucham.

Sesja 96
Cytuj
BARBARA:

Dziękujemy. Czy możemy wiedzieć gdzie teraz znajduje się planeta X, Nibiru. Czy jest już widoczna i w jakiej wielkości ją widać?

EN-KI:

„Gołym okiem” może być widoczna już na początku 2010 roku, w drugiej połowie 2009 będzie widoczna przez teleskopy. Powiedzmy, jest w połowie drogi do Jowisza - to nie daleko. Słucham.

Niech żyją wyszukiwarki.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #30 : Luty 25, 2009, 02:48:03 »

Cytuj
Sesja 81
Cytuj
PYTANIE: Dziękuję, pytanie od Janka. Brakuje mi nagłośnienia istnienia Planety X (Nibiru) przez astronomów. Czy nie należy ich “uruchomić”? To dotrze do wielkiej rzeszy ludzi.

EN-KI: A kto tobie powiedział, że nie ma? Już naukowcy w tych waszych mądrych urządzeniach, które nazywacie komputerami – biją na alarm, pokazują ową planetę. Co tu mówić “nie ma”. Wiesz dlaczego jest to jeszcze utajone? Jest to strach przed paniką ludzką, która może wybuchnąć. A jeśli chcesz zaczekać – niebawem Planeta będzie widoczna “gołym okiem”, czyli od roku 09 na niebie można ją będzie zobaczyć. Teraz, przez mocniejsze teleskopy już ją widać – i kto tu mówi “nie widać”… Słucham.


Cytuj
Sesja 90
Cytuj
PYTANIE: Od jakiego momentu Nibiru będzie widoczna?

EN-KI: Niebawem… niebawem ujrzycie ową planetę – bo to nie jest meteoryt. Owa planeta ciągnie za sobą meteoryty. Dziewiąty rok, druga połowa – już będzie to widoczne, choć jeszcze z teleskopów. Słucham.

Dzięki trójkąt sam tego szukałem za pomocą przeglądarki ale widocznie musiałem coś poknocić.

Widzicie to co mówi ENKI?

Kłamie. Pierw mówi:
Cytuj
A jeśli chcesz zaczekać – niebawem Planeta będzie widoczna “gołym okiem”, czyli od roku 09 na niebie można ją będzie zobaczyć. Teraz, przez mocniejsze teleskopy już ją widać

A potem w kolejnej sesji:

Cytuj
Dziewiąty rok, druga połowa – już będzie to widoczne, choć jeszcze z teleskopów.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 02:48:40 wysłane przez Mora » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #31 : Luty 25, 2009, 08:15:12 »

I to by chyba podsumowywało, jak En-Ki zmienia datę widoczności Nibiru - innymi słowy kłamie. A jak znam życie, im dalej będzie się ciągnął ten rok, tym daty znowu będę mocniej przesuwane i zmieniane. A zwolennicy jak ślepi dalej będą wierzyć, mówiąc: "Ale to trzeba czytać od sesji numer X! Od wtedy się nic nie zmienia!". Echhh, czasami naiwność ludzka mnie załamuje.

Aha, i dzięki, trójkąd, za odnalezienie tego pierwszego fragmentu. Też kojarzyłem, że było mówione, że już od 2009 gołym okiem, a wcześniej przez teleskopy, ale umknął mi ten fragment. Świetna robota, dzięki Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 08:16:36 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #32 : Luty 25, 2009, 11:47:16 »

Mobius!!
Koty nie kłamią!!!

Nie bylo mnie tylko 24 godziny na forum a ile psow powieszono na mnie?..
Kotu i innym juz sie w czajnikach pieprzy,nie czytaja dokladnie sesji, a tym
co czytaja, zarzucaja jeszcze klamstwa.I wcale sie nie dziwie,bo skoro samciowi
wszystko od poczatku sie kielbasi(najpierw z wielkoscia a teraz  terminami ogla-
dania golym okiem Nibiru), a oni swiecie wierza w slowa “mistrza”klamstwa i mani-
pulacji,wiec wszystko jest jasne.Pogonili kota,trojkat,Tene,t0m3k12,Mobius,choc powinienem ja to zrobic osobiscie.Dzieki Wam,bo w ten sposob zaoszczedziliscie mi wiele czasu na szukanie dowodow w sesjach.Kot,Jason i inni zamiast sie cieszyc,ze Nibiru jest
jak najdalej i ze moze sie nigdy nie pojawic,zachowuja sie jak dzieci wygladajace
prezentow pod choinke  -  glupcy!Nie chodzi Im o zagrozenia jakie niesie Nibiru,
lecz zeby przypadkiem ktos nie odebral Im racji.A feeee…!
Pozdrawiam.




« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 11:48:40 wysłane przez Kahuna » Zapisane
pawelltos
Gość
« Odpowiedz #33 : Luty 25, 2009, 12:04:19 »

Echhh, czasami naiwność ludzka mnie załamuje.
....
Aha, i dzięki, trójkąd, za odnalezienie tego pierwszego fragmentu. Też kojarzyłem, że było mówione, że już od 2009 gołym okiem, a wcześniej przez teleskopy, ale umknął mi ten fragment. Świetna robota, dzięki Uśmiech

No proszę. I to .. i inne fragmenty sesji.. i Sitchin "jako autorytet projektu" .. i wiele innych bzdur na które wskazywałem i ja i inni, 
pokazują że to wszystko ściema aż piszczy Uśmiech
.. a Lucyna ze swoją udawaną szopką o nazwie "Enki"  pewnie sobie jeszcze nie raz "na wakacje" do Egiptu wyskoczy. Na
koszt naiwniaków Uśmiech W sumie niezły sobie sposób znalazła. Pogratulować. Potem przyjdzie 2010, 2011, okaże się że zagrożenia nie ma żadnego i będzie
trzeba kolejną "ściemę wyszykować" na kolejnej "sesji". Aż ciekaw jestem co wtedy Lucyna wymyśli Uśmiech
Oczywiście to tylko moje zdanie (na szczęscie inni też je podzielają na forum) i z góry uprasza się fanatyków o nie atakowanie
za wyrażanie własnych opinii..

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 12:09:02 wysłane przez pawelltos » Zapisane
trójkąt
Gość
« Odpowiedz #34 : Luty 25, 2009, 13:16:24 »

Jedyny sposób to ułożenie zestawu pytań w stylu:
1. "Dlaczego w sesji X mówiłeś że Nibiru widoczna będzie gołym okiem od 2009 roku, w sesji Y że od połowy a Z że od 2010 roku?"
2. "Dlaczego Nibiru raz jest widoczna tylko z jednego teleskopu na świecie znajdującego się w Arizonie (sesja X) a drugi raz tylko z jednego teleskopu na świecie znajdującego się na biegunie południowym (sesja Y)?"

Później po opracowaniu takiego zestawu pytań podsyłać je do uczestników każdej następnej sesji, żeby je zadawali :-)
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #35 : Luty 25, 2009, 13:36:32 »

Jedyny sposób to ułożenie zestawu pytań w stylu:
1. "Dlaczego w sesji X mówiłeś że Nibiru widoczna będzie gołym okiem od 2009 roku, w sesji Y że od połowy a Z że od 2010 roku?"
2. "Dlaczego Nibiru raz jest widoczna tylko z jednego teleskopu na świecie znajdującego się w Arizonie (sesja X) a drugi raz tylko z jednego teleskopu na świecie znajdującego się na biegunie południowym (sesja Y)?"

Później po opracowaniu takiego zestawu pytań podsyłać je do uczestników każdej następnej sesji, żeby je zadawali :-)

Tia... a organizatorzy sesji skrupulatnie je odrzucą, za to zadadzą pytania w stylu: "Choruję na wirusowe złamanie nogi. Czy smarowanie je masłem orzechowym z dodatkiem siekanego czosnku pomoże?"
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #36 : Luty 25, 2009, 14:23:26 »

a ja wam powiem inaczej...

ZAMIAST CZYTAĆ CIĄGLE SESJE I SIĘ NIMI ZACHWYCAĆ WYŁAPUJĄC BŁĘDY, zastosujcie się do słów Chrystusa z apokryfów (widać "za mocne" jak na ewangelie synoptyczne!)

MYŚLCIE SERCEM!!!

Z Miejsca Światła,
Kapłan 718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #37 : Luty 25, 2009, 14:50:20 »

Kapłan 718 - mało mocne, skoro w Ewangeliach tradycyjnych również te słowa są. Wystarczy nie czytać "na pałę", ale nieco zrozumieć. Coby daleko nie szukać, wystarczy przywołać choćby pouczenie Chrystusa, że do dzieci należy Królestwo niebieskie. Nieco myślenia, a nie fanatyczna pogarda dla wszystkiego, co jakkolwiek z KK związane ;]

A w temacie - jeśli chcę szukać  objawienia, to owszem, będę go szukać, ale tam gdzie nie ma kłamstwa. Czego o PCh zdecydowanie powiedzieć nie można.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 14:51:46 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
Jason
Gość
« Odpowiedz #38 : Luty 25, 2009, 14:58:09 »

Sesja 81
Cytuj
PYTANIE: Dziękuję, pytanie od Janka. Brakuje mi nagłośnienia istnienia Planety X (Nibiru) przez astronomów. Czy nie należy ich “uruchomić”? To dotrze do wielkiej rzeszy ludzi.

EN-KI: A kto tobie powiedział, że nie ma? Już naukowcy w tych waszych mądrych urządzeniach, które nazywacie komputerami – biją na alarm, pokazują ową planetę. Co tu mówić “nie ma”. Wiesz dlaczego jest to jeszcze utajone? Jest to strach przed paniką ludzką, która może wybuchnąć. A jeśli chcesz zaczekać – niebawem Planeta będzie widoczna “gołym okiem”, czyli od roku 09 na niebie można ją będzie zobaczyć. Teraz, przez mocniejsze teleskopy już ją widać – i kto tu mówi “nie widać”… Słucham.

mówi, ze od 2009 roku ale nie mowi od ktorego miesiąca, czy od poczatku 2009 czy od polowy czy od konca (Moze to byc i grudzien 2009, chocby i 31 grudnia co nie jest datą daleką od poczatku stycznia 2010, np. 1 01.2010 to roznica jednego dnia)  Stwierdza tez, ze widac ją juz przez MOCNIEJSZE teleskopy, czyli nie wszystkie teleskopy, a zatem zapewne nie przez takie, do ktorych mają dostep zwykli ludzie, nie naukowcy w obserwatoriach itp.

Sesja 87
Cytuj
PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czy dysponując mocnym teleskopem astronomicznym mogę odnaleźć dziś Nibiru ? Jeżeli tak, to gdzie jej szukać na niebie ?

EN-KI: Bardzo mocnym… Jest taki teleskop. Posiadają go, ten teleskop duchowni w Arizonie. Jest to watykański teleskop. Jeśli bardzo ciebie to interesuje – wybierz się tam. Może tobie pozwolą zobaczyć, bo z tego teleskopu – już ją widać. Słucham.

potwierdza to, co powiedzial na poprzedniej sesji. Widac Nibiru MOCNYM teleskopem, a ten w Arizonie jest mocny, nikt nie zaprzeczy. Nie mowi o zwyklych teleskopach.

Sesja 88
Cytuj
IWONA: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Damiana. Rozumiem, że rządowe teleskopy mogą ukrywać prawdę o Nibiru, ale czemu amatorscy astronomowie z całego naszego globu nie zauważyli jeszcze obiektu wielkości Jowisza, jakim jest Nibiru? Przecież za rok ma być widziany „gołym okiem“, więc w tym momencie zapewne też go już powinno być gdzieś widać z naszej planety?

EN-KI: Kto tobie powiedział, że to jest wielkości Jowisza? Chcesz wiedzieć jaka wielkość – no to usłyszysz. Kilka razy większa od Ziemi – taką wielkość posiada owa planeta. Jest już widoczna… Dlaczego nie ogłaszają? Pomyśl - troszeczkę dlaczego. Strach najszybciej się rozchodzi i co by się zadziało na Ziemi – i tutaj też mógłbym powiedzieć - „przyjdź, porozmawiamy“. Jest widoczna z największego teleskopu, który jest usytuowany na biegunie południowym. Jest widoczna – tyle mogę powiedzieć. Słucham.

nadal potwierdza swoje slowa z poprzednich sesji. Nibiru jest widoczna z MOCNIEJSZYCH teleskopów. Najpierw mowil o tym w Arizonie, teraz podaje przyklad tego na biegunie. Nic nie mowi nadal o zwyklych teleskopach.

Sesja 90
Cytuj
PYTANIE: Od jakiego momentu Nibiru będzie widoczna?

EN-KI: Niebawem… niebawem ujrzycie ową planetę – bo to nie jest meteoryt. Owa planeta ciągnie za sobą meteoryty. Dziewiąty rok, druga połowa – już będzie to widoczne, choć jeszcze z teleskopów. Słucham.

tutaj precyzuje, ze bedzie widoczna od polowy 2009 przez teleskopy, ale nie mowi o jakie mu chodzi. Mogą to byc juz ogolnodostepne teleskopy (choc bardzo drogie i raczej dla wiekszosci ludzi niedostepne) ale nie muszą.

Sesja 96
Cytuj
BARBARA:

Dziękujemy. Czy możemy wiedzieć gdzie teraz znajduje się planeta X, Nibiru. Czy jest już widoczna i w jakiej wielkości ją widać?

EN-KI:

„Gołym okiem” może być widoczna już na początku 2010 roku, w drugiej połowie 2009 będzie widoczna przez teleskopy. Powiedzmy, jest w połowie drogi do Jowisza - to nie daleko. Słucham.

potwierdza to co mowil od samego poczatku, ze bedzie widoczna przez teleskopy od drugiej polowy 2009 roku (choc nadal nie mowi o jakie teleskopy mu chodzi) a ponadto precyzuje moment widocznosci golym okiem na poczatek 2010.

W czym problem? gdzie tu kłamstwo?
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #39 : Luty 25, 2009, 15:27:08 »

W postach sceptyków.
Oni podobno bardzo dokładnie analizują sesje.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 15:29:48 wysłane przez kot » Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #40 : Luty 25, 2009, 15:51:22 »

raczej w Twojej głowie kot,łykasz wszystko jak młody pelikan
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 15:52:31 wysłane przez Mobius » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #41 : Luty 25, 2009, 16:06:18 »

Wiesz tyleco zjesz.
Zapisane
trójkąt
Gość
« Odpowiedz #42 : Luty 25, 2009, 16:12:57 »

Jason:

No to jeszcze raz:

Sesja 81:
Cytuj
A jeśli chcesz zaczekać – niebawem Planeta będzie widoczna “gołym okiem”, czyli od roku 09 na niebie można ją będzie zobaczyć.

Czyli gołym okiem będzie widoczna w 2009 roku a do tego czasu tylko przez teleskopy.

Sesja 96:
Cytuj
„Gołym okiem” może być widoczna już na początku 2010 roku, w drugiej połowie 2009 będzie widoczna przez teleskopy.

Tu "gołe oko" przesuwa się już na 2010.

Poza tym jak wytłumaczysz że raz widać ją tylko z bieguna południowego a raz tylko z Arizony? No i powiedz mi o jaki "mocny teleskop" z Arizony chodzi? Wtedy ja Ci powiem jaką on ma moc i gdzie są równie mocne teleskopy, a później tym mi odpowiesz dlaczego z tych równie mocnych teleskopów nie widać Nibiru :-)

A co do patrzenia myślenia sercem, jeżeli Kapłanie czytałeś dokładnie sesje to wiesz że hasło przewodnie brzmi - "masz rozum, więc go używaj", co też właśnie czynię.
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #43 : Luty 25, 2009, 16:25:54 »

To jest po prostu nabijanie ludzi w butelke. A kapłan jest chyba wynajęty przez Projekt-Cheops do pisania takich bzdetow.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #44 : Luty 25, 2009, 16:47:56 »

Pozwólcie drodzy forumowicze,że wyjaśnię genezę powstania sporu.

O godzinie 17-37 wczoraj Kahuna rozpoczął temat:SESJA 96, 8 LUTY 2009 CHCAGO USA.

Rozpoczął wątek słowami komentując sesję 96:

           TAK,JAK WSPOMNIAŁEM WCZEŚNIEJ NIE OBYŁO SIĘ BEZ NIESPODZIANEK.

           TERMIN POJAWIENIA SIĘ NIBIRU PRZESUNIĘTY NA NASTĘPNY ROK!

Tom3ek12 komentuje:ŚMIECH NA SALI i cytuje fragment 90 sesji,która co do terminów pokrywa się z sesją 96.


Zareagowałem więc,bo na sesji96 WCALE NIE ZMIENIONO TERMINU POJAWIENIA SIĘ NIBIRU.

Jak napisałem wcześniej na sesji 90 podany był TEN SAM TERMIN-więc skoro na 96 sesji powtórzono ten termin ,to jednocześnie go nie zmieniono.

Stąd mój pościk,w którym zauważam,że Kahunie się coś pokiełbasiło.

Gdyby wystąpił z tym tematem w zeszłym roku,po sesji 86  to może mógłby doszukiwać się delikatnej nieścisłości.Im wcześniej,tym trudniej było o precyzję podania terminu pojawienia się Nibiru.

Moje wystąpienie chciało pokazać,ze niektórzy forumowicze za wszelką cenę chcą postawić pod wątpliwość przekazy EN-KI ze względu na różne nieścisłości a jednocześnie sami nie starają się o zachowanie ścisłości.



 
Zapisane
Jason
Gość
« Odpowiedz #45 : Luty 25, 2009, 16:48:19 »

Jason:

No to jeszcze raz:

Sesja 81:
Cytuj
A jeśli chcesz zaczekać – niebawem Planeta będzie widoczna “gołym okiem”, czyli od roku 09 na niebie można ją będzie zobaczyć.

Czyli gołym okiem będzie widoczna w 2009 roku a do tego czasu tylko przez teleskopy.

Sesja 96:
Cytuj
„Gołym okiem” może być widoczna już na początku 2010 roku, w drugiej połowie 2009 będzie widoczna przez teleskopy.

Tu "gołe oko" przesuwa się już na 2010.

Poza tym jak wytłumaczysz że raz widać ją tylko z bieguna południowego a raz tylko z Arizony? No i powiedz mi o jaki "mocny teleskop" z Arizony chodzi? Wtedy ja Ci powiem jaką on ma moc i gdzie są równie mocne teleskopy, a później tym mi odpowiesz dlaczego z tych równie mocnych teleskopów nie widać Nibiru :-)

A co do patrzenia myślenia sercem, jeżeli Kapłanie czytałeś dokładnie sesje to wiesz że hasło przewodnie brzmi - "masz rozum, więc go używaj", co też właśnie czynię.

juz pisalem, ze 'od roku 2009' nie musi oznaczac ani poczatku roku ani polowy a moze oznaczac koncowke, np grudzien, tak samo ja poczatek 2010 to raczej styczen/luty, a wiec róznica od 1 dnia (31.12.2009 - 1.01.2010) do max miesiąca z ogonem, co dla bytu z innego swiata nie jest chyba dużą pomylką. Nikt z was sceptyków nie bierze pod uwage tego, ze Lucyna jest tylko przekaznikiem i przekazuje wszystko tak, jak sama to zrozumie, przeksztalca na wlasny jezyk. Stąd są czasem niedociągniecia, ale nie są one tak duze aby ten byt dyskwalifikowac. Nie powinno sie lapac Enkiego za slowka, bo nietedy droga, nie wszystko co mowi trzeba brac doslownie, co do dnia co do godziny, co do miejsca i czasu. Co innego moze on przekazac Lucynie a co innego ona moze zrozumiec i przekazac nam.
Co do teleskopow to EnKi niegdy nie mowil, ze widac ją TYLKO z tego z Arizony lub TYLKO z tego z bieguna. Podawal je za przyklady.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #46 : Luty 25, 2009, 17:08:19 »

Załamuje się jak was czytam.

Ufacie jakiemuś "bytowi" który jest nie wiadomo skąd zamiast przyjrzeć się dokładnie słowom które my piszemy.

Postaw się na moim miejscu kocie i przeczytaj mojego wcześniejszego posta w tym temacie.

Wiecie jak to się nazywa?

Zdrada rasy ludzkiej. Ufać kosmitom ale ludziom to już nie. Bo sceptycy są ślepi, kłamią itd.

Rzygać mi się już chce od tej waszej channelingowej propagandy.

Wierzcie dalej temu swojemu Enkiemu idźcie za nim słudzy jego. Zobaczycie do czego was to doprowadzi.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #47 : Luty 25, 2009, 17:14:32 »

No to może Mora w innym temacie.
My tu piszemy na temat rzekomych przesunięć terminu obserwacji Nibiru w sesji 96.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 17:15:58 wysłane przez kot » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #48 : Luty 25, 2009, 17:21:32 »

No chyba raczej w tym temacie.
Dotyczy to Enkiego i całej jego bandy.
Zapisane
trójkąt
Gość
« Odpowiedz #49 : Luty 25, 2009, 18:02:00 »

Cytat: Jason
Co do teleskopow to EnKi niegdy nie mowil, ze widac ją TYLKO z tego z Arizony lub TYLKO z tego z bieguna. Podawal je za przyklady.

Skoro to tylko przykłady to oznacza, że widać ją również z innych dużych teleskopów. Ale ani nie słyszałem, żeby ktoś z Arizony raportował odkrycie nowej planety, ani też z żadnego innego miejsca na świecie. A więc jak to jest, że nastolatki z liceum odkrywają planetoidy i komety, które dotrą do ziemi dopiero za wiele lat, a nikt nie widzi zbliżającej się olbrzymiej planety? Nie oszukujmy się, jak coś za pół roku ma być widoczne gołym okiem to teraz powinienem to zobaczyć byle jakim teleskopem kupionym w Tesco, bo przecież te obiekty nie poruszają się z prędkością światła.

No i skoro Lucyna się myli lub przekłamuje dane w tej kwestii to oznacza, że prawdopodobnie przekłamuje też informacje w każdej innej kwestii. Np. 7 marca 2014 mogła niewłaściwie odczytać jako 21 grudzień 2012 lub mogła niewłaściwie przekazać, że lek X leczy coś czego nie leczy lub nawet jest trujący :-)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

julandia naszemaluchy schoolmonster obozyjenieckie radiomms