Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 23:00:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja 96 i przesunięcie terminu pojawienia się nibru  (Przeczytany 61182 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mora
Gość
« Odpowiedz #50 : Luty 25, 2009, 18:11:32 »

Tzn. Chciałem zaznaczyć że jeżeli coś leci w przez nasz układ słoneczny. to będzie na pewno przecinać orbitę choćby tylko jednej planety, nie pamiętam jaka była wielkość tego obiektu według Enki ale jeżeli założyć że jest ona wielkości Jowisza to efekt jej grawitacji wywołał by spustoszenie w układzie słonecznym.

Teraz jeżeli ten obiekt by przelatywał obok ziemi równało by się to całkowitą zagładą i nic by nie ochroniło ziemi, NIEMA TAKIEJ SIŁY. Księżyc został by wytrącony z trajektorii uderzył w Planetę X wywołując falę milionów meteorytów które by spadły na ziemię. Teraz dalej by sobie poleciała ta planeta uderzyła by w słońce doprowadzając do katastrofy układu słonecznego co za tym idzie WIELKIE BOOOM! i nas niema. Tzn. Nas by już wcześniej nie było ale układ słoneczny przestał by istnieć.

Bójcie się Enki was zniszczy Chichot

« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 18:14:17 wysłane przez Mora » Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #51 : Luty 25, 2009, 19:17:56 »

Tzn. Chciałem zaznaczyć że jeżeli coś leci w przez nasz układ słoneczny. to będzie na pewno przecinać orbitę choćby tylko jednej planety, nie pamiętam jaka była wielkość tego obiektu według Enki ale jeżeli założyć że jest ona wielkości Jowisza to efekt jej grawitacji wywołał by spustoszenie w układzie słonecznym.

Teraz jeżeli ten obiekt by przelatywał obok ziemi równało by się to całkowitą zagładą i nic by nie ochroniło ziemi, NIEMA TAKIEJ SIŁY. Księżyc został by wytrącony z trajektorii uderzył w Planetę X wywołując falę milionów meteorytów które by spadły na ziemię. Teraz dalej by sobie poleciała ta planeta uderzyła by w słońce doprowadzając do katastrofy układu słonecznego co za tym idzie WIELKIE BOOOM! i nas niema. Tzn. Nas by już wcześniej nie było ale układ słoneczny przestał by istnieć.

Bójcie się Enki was zniszczy Chichot



Mora całkowicie się z Tobą zgadzam. I wy też przejrzyjcie przez oczy a nie przez jakies zacne serca w które wam wmawiają, że ENk'i jest waszym Ojcem i Panem Ziemi. Jak wy tak bedziecie myslec to daleko nie zajedziecie. Obudzcie sie troche z tej krainy czarow. To nie bajki, gdzie jakowa tam planeta se leci za jowisz az do ziemi podając jej rekę na Dzien dobry. Nie ma takich obiektow i to takich rozmiarow, ktore ladnie sobie lecą nie przestrzegajac zasad praw grawitacji. Skoro ona tak może to czemu ja nie moge latac bez pomocy urzadzen dodatkowych ?
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 19:18:50 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #52 : Luty 25, 2009, 19:41:53 »

Po za tym powinniście się modlić aby się nie pojawiła bo jak się pojawi to DEAD FOR ALL.

Pozdro Mrugnięcie
Zapisane
kosynier
Gość
« Odpowiedz #53 : Luty 25, 2009, 21:22:48 »

nie wiecie ze bać sie można tylko żywych, a to ze bycik enek cos tam sobie nawija to co z tego poczekamy zobaczymy po co sie teraz sprzeczać. do konca roku juz nie daleko i sie okaże czy bedzie nibiru czy nie
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #54 : Luty 25, 2009, 21:48:13 »

Mora, Tenerabel i Ja uwazam, ze jestesmy najporzadniejsi i najrozsadniejsi na tym forum, bo nie da nam sie wmowic bzdetów, ktore są wymyslone i skręcane co kązdą sesje. Jezeli byłoby takich 5 projektow jak cheops z roznymi bozkami uwazajacymi sie za Pana Ziemi to dalej byście wierzyli. Polacy są naprawde naiwni. Wszystko łapią co im się wmówi. Ma to swoje dobre i zle strony. Szczegolnie Ci z wykształceniem wyzszym, jak oni w takie coś wierzą to coś tu świadczy o ich umysle. Wojcikiecz nie dał sie nabrać. Bo tu chodzi o kase, a nie o jakieś planety X i o uratowanie Ziemi. No napewno. Napewno im zalezy uratować Taką planete z takimi glupkami w rzadzie, gdzie robią seksafery, żeby wywalic porzadnych i niewygodnych ludzi z parti demokratycznej. Ja bym proponowal zrzucic bombe na ten Polski rzad, a nie go ratowac.

Pozdrawiam
Mora&Tenebrael
Trzymam za was kciuki
Macie dobrą psyche
Nie zniszcie jej Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 21:53:10 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #55 : Luty 25, 2009, 22:03:23 »

NieGŁUPI WYWÓD.
Zapisane
secularus
Gość
« Odpowiedz #56 : Luty 25, 2009, 22:04:13 »

Cytuj
Teraz dalej by sobie poleciała ta planeta uderzyła by w słońce doprowadzając do katastrofy układu słonecznego co za tym idzie WIELKIE BOOOM! i nas niema. Tzn. Nas by już wcześniej nie było ale układ słoneczny przestał by istnieć.

Bójcie się Enki was zniszczy Chichot


No to nie źle planeta wielkości Jowisza zniszczy słońce, ba nawet cały cały układ słoneczny,  to tak jakby kamieniem zdmuchnąć księżyc. Wracając co do wielkości tej planety to ma być większa od ziemi ale zdecydowanie mniejsza od Jowisza
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 22:04:43 wysłane przez secularus » Zapisane
Atena
Gość
« Odpowiedz #57 : Luty 25, 2009, 23:02:56 »

wiecie co....wszyscy jestescie nudni.... wkółko to samo... jeden naskakuje na drugiego i wzajemnie....
a na co wam to odbijanie piłki?... co wam to da? i jednej stronie i drugiej?
kurna jedni sobie wierza w to jedni w tamto... weźcie zajmijcie sie wszyscy sobą i swoimi problemami wewnętrznymi a nie tak sie martwicie o tych co wierza w enki i naodwrot..
ludzie - narzucajac swoje jakieś tam poglądy (czy prawdziwe czy nie - nie wazne) nie wpłyniecie na tych co juz wierza w coś, w daną rzecz itp... musza sami cos zrozumieć... i tak samo to sie tyczy zarówno jednej jak i drugiej strony

gdybym ja miala sie wkurzac na strone ojca rydzyka to juz dawno bym tam ładne wiązanki dawała!! a tak nie robie mimo ze człowieka nie trawie!! no bo po co? to i tak nic nie zmieni puki sami nie zozumieja...wiec NIC IM NIE PISZE... po co mam wojne z moherami prowadzic? to jak grochem o ściane....
dajcie sobie siana i wyluzujcie... jestem bezstronna jak by sie ktoś nie zczaił jeszcze:D

pozdrawiam!! i przestanicie sie juz licytowac kto ma racje i kto sie gdzie pomylil itp czy planeta rąbnie w ziemie tego czy tamtego dnia czy o tej godzinie czy pare sekund później czy jak...... rąbnie albo nie - nie wazne kiedy... heh.. a jutro do roboty albo na uczelnie! - idźcie spac;p ja tez ide:D
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 23:03:58 wysłane przez Atena » Zapisane
Gregorus
Gość
« Odpowiedz #58 : Luty 25, 2009, 23:09:38 »

Sesja 78

Cytuj
PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Jak powstał Całun Turyński?

EN-KI: A gdybym powiedział, że to jest falsyfikat, to co wy byście na to powiedzieli? To jest falsyfikat. Całun Turyński, który został znaleziony - tak naprawdę, tylko w bardzo niewielkim stopniu był widoczny. Chciano pokazać ludzkości, więc metodą komputerową zrobiono to, co jest oglądane dzisiaj. Prawdę o Jezusie niebawem usłyszy świat. Słucham.

Sesja 96

Cytuj
Pięknie dziękujemy. Czyja twarz jest na Całunie Turyńskim?

EN-KI:

Nie moja – na pewno. Jest to takie – „rentgenowskie” odbicie twarzy Jezusa, po to żeby ludziom dać „dowód istnienia” na Ziemi Jezusa i jest to prawdziwe, nie sztuczny wytwór. Słucham.

Ja tylko powiem, że sercem jestem za PCh, ale zamiatać pod dywan nie zamierzam. Całun całunem, bo na te pytania i odpowiedzi można spojrzeć w różnoraki sposób i uzyskać satysfakcjonujące potwierdzenie, bądź zaprzeczenie. Natomiast to co mnie dosyć mocno poruszyło, to sprawa prezydenta Obamy.

Byłem na sesji 95 w Bydgoszczy i gdy usłyszałem
Cytuj
EN-KI:
Wszystko musi się kolejno wypełnić. Prezydent Obama, jaki został wybrany, to powiem - z woli Boga, dużo zrobi dla, nie tylko Ameryki, ale i dla całego świata. Będzie lubiany przez ludzi, prostych ludzi. Natomiast, mniej „przychylnym okiem“ będą na niego patrzeć, nazwijmy to, „władcy tego świata“. Obama otrzymuje przekazy i kiedy zaczniecie jego dokładnie, spokojnie, uważnie, słuchać - to usłyszycie jakie ostrzeżenia, jakie przekazy daje ludziom na rok 012 i nadzieję też daje. Słucham.

byłem więcej niż bardzo zaskoczony. Śledziłem całą kampanię 2008 i trochę język znam, i tak np. wystarczy spojrzeć kto, jakie banki i organizacje finansowały B. Obamę, jaką rolę odegrał Zbigniew Brzeziński itd., aby zacząć szczerze się zastanawiać nad "nieprzychylnością władców świata".

Dzisiaj wyczytałem z sesji 95 że:
Cytuj
BARBARA:

Dziękuję.  Czy nowy Prezydent Obama spełni oczekiwania ludzi?

EN KI:

Pod warunkiem, że ludzie nie będą żądać tego co niemożliwe. Wasz nowy Prezydent zastał, lub ma przekazaną Amerykę - mocno „nadgryzioną“ i tutaj mogę powiedzieć - z pustą sakiewką. A wiadomo, że szybko - to i sam „Salamon nie naleje z pustego”. Jeśli, dacie temu nowemu Prezydentowi szanszę, to powoli będzie wyciągał Amerykę z kryzysu. Bardziej Prezydent będzie przydatny w czasach roku dwunastego, bo jest przeciwieństwem byłego Prezydenta i wystarczy jego uważnie słuchać - ile przekazów on przesyła ludziom. Jest „uduchowiony“ wystarczajaco dużo jak na głowę państwa, zatem będzie robił wszystko, żeby zadowolić ludzi, z czego mniej zadowolone będą inne głowy rządzące. Słucham.

Przeciwieństwem? Znaczy się w czym? W bailoutach przecież nie - dopiero co rąbnął $787 mld a już jego administracja szykuje następny (ok. $300 o ile dobrze pamiętam). W działaniach zbrojnych też nie - właśnie są wysyłane dodatkowe wojska do Afganistanu, a z Iraku się nie wycofa, a co było jednym z punktów jego programu wyborczego. Ponadto kto oglądał debatę z hydraulikiem Joe - to chyba jasne mu jest, że Obama jest socjalistą do szpiku kości.

A kto widział jak mówił: "I think it is good when you spread wealth around"? - Marks byłby z niego dumny.

Ja to naprawdę delikatnie nakreśliłem o Obamie, w niczym nie przesadzając. Ale proszę spojrzeć, że inni ludzie walą prosto z mostu: http://www.youtube.com/watch?v=FjkYHagtVjw .

Ale z jednym to się na pewno zgodzę - nadzieję to on umie dawać... i jeszcze to "change"...
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #59 : Luty 25, 2009, 23:56:40 »

Gregorus słusznie zauważyłeś. Takich "przekrętów" Enkiego jest więcej. Co do Obamy to wszyscy się podniecają kolorem skóry itd. ale on wcale taki dobry nie będzie. Mrugnięcie

Jak na razie nie zrobił nic, dobra zrobił jedną rzecz. Zamknął obóz Guantanamo i tylko tyle. Reszta to gadanie. A te 787 mld $ to FED wyczarowało z powietrza. To nie Obama rządzi USA ale FED i cała jego banda orków z Mordoru.

Oko na was patrzy. Duży uśmiech

Pozdro
Mora
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 23:57:05 wysłane przez Mora » Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #60 : Luty 26, 2009, 00:14:32 »

Kapłan 718
Zauważam, że powoli wycofujesz się ze stanowiska, wcześniej broniłeś PCH jak lew... czy twoim zdaniem misja zmieniła charakter? A może już zostsała wykonana? Widoczne jest, że zmieniłeś podejście.

Jak zmieni je hmm Stanley to chyba będzie ostateczny krach na giełdzie ratowania świata Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 00:17:11 wysłane przez Septerra » Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #61 : Luty 26, 2009, 00:38:21 »

"Nie moja – na pewno. Jest to takie – „rentgenowskie” odbicie twarzy Jezusa, po to żeby ludziom dać „dowód istnienia” na Ziemi Jezusa i jest to prawdziwe, nie sztuczny wytwór. Słucham."

Kiedyś mówił totalnie co innego - że to falsyfikat. Nie mam konkretnego cytatu ale pamiętam to dokładnie.

edit:
Przeraża też trochę to, że oni zwracają się do niego jak do boga.

"Dziękujemy. Kochany nasz Opiekunie Ziemi En-Ki, nasz kochany Ojcze"

"Pięknie dziękujemy za opiekę, na każdy dzień, każdą chwilę naszego życia. Dziękujemy za niebiańską Misję Niebo - Ziemia, którą kierujesz"
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 00:41:43 wysłane przez Septerra » Zapisane
michu532
Gość
« Odpowiedz #62 : Luty 26, 2009, 01:10:44 »

wg mnie termin pojawienia sie Nibiru nie uległ zmianie,przeciez wszystko sie zgadza?! nie czaje o co chodzi
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #63 : Luty 26, 2009, 06:48:51 »

Kapłan 718
Zauważam, że powoli wycofujesz się ze stanowiska, wcześniej broniłeś PCH jak lew... czy twoim zdaniem misja zmieniła charakter? A może już zostsała wykonana? Widoczne jest, że zmieniłeś podejście.

Jak zmieni je hmm Stanley to chyba będzie ostateczny krach na giełdzie ratowania świata Uśmiech

Jak Stanley zmieni stanowisko, to ja chyba pojadę w góry i zostanę pustelnikiem, w myśl tego, że utwierdzę się, że żyję w jakimś dziurawym Matrixie, i nic na tym świecie mnie już chyba nie zdoła zaskoczyć Język
Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #64 : Luty 26, 2009, 12:55:37 »

Cytuj
BARBARA:
Czy nowy porządek świata będzie istniał i jak długo, i czy dolar zostanie zamieniony na Amero?
EN-KI:
Nowy porządek Ziemi - czyli nowy cykl kosmiczny, zacznie się dopiero od roku 13-go.  Żeby ciebie uspokoić to już mówię - dolar jeszcze pozostanie dolarem i nie będzie zamieniony na inne pieniądze.  Potem dopiero, w miarę zmian w rządach świata, mogą też być zmienione pieniądze, czyli taka sama waluta ma być na całej kuli ziemskiej. Dla wszystkich krajów jednakowa, żeby nie było więcej podziałów między ludźmi.
O k... Buzia na kłódkę Nowość! Enki jest zwolennikiem NWO !!!

Cytuj
BARBARA:
Dziękuję bardzo. Drogi Opiekunie, czy możesz powiedzieć jaki wpływ ma na ludzi zawartość fluoru w wodzie?
EN-KI:
Niszczy organizm – jest to taki „cichy złodziej“ organizmu, niszczy organy wewnętrzne, niszczy kości.  Dlatego to - tak nalegam, żeby spożywać kryształ i złoto - bo to będzie „reperować“ organizm. „Niby“ oczyszczają wodę, „niby“ w trosce o ludzi, a tak naprawdę - jest odwrotnie. Więc, pamiętajcie co macie spożywać, a wtedy nie straszna wam będzie „mocno oczyszczona woda“. Słucham.
Jest to przede wszystkim tłumik i niszczyciel mózgu!!! pominąłeś tą drobną kwestię.
Cytuj
Fluor istotnie wzmacnia szkliwo zębów, lecz jest także wysoce trujący i może powodowac szereg chorób somatycznych i psychicznych. Opublikowane niedawno badania wykazały, że fluor dodawany do wody może spowodować powazne zaburzenia natury genetycznej.

Od czasów II wojny światowej nie przeprowadzono jednak dokładnych bada? nad szkodliwością fluoru. wielu specjalistów zdecydowanie protestuje przeciwko dodawaniu go do wody. Zwracają oni uwagę na fakt, że substancja ta była po raz pierwszy na masową skalę uzywana przez nazistów. Podczas II wojny światowej, setki tysięcy niewinnych ludzi trafiły do niemieckich obozów koncentracyjnych. Hitlerowska machina zagłady wymagała znalezienia łatwego sposobu, który umożliwiałby całkowite kontrolowanie zachowania więźniów, żyjących w pełnej świadomości, że są skazani na śmierć.

Juz dawno wiadomo było, że często podawane, nawet bardzo niewielkie dawki fluoru wpływają na działanie mózgu i sprawiają, że podtruci nim ludzie sa bardziej ulegli i podatni na manipulację. Znając te specyficzne właściwości substancji, zarówno niemieccy, jak i rosyjscy komendanci obozów koncentracyjnych dodawali fluor do wody pitnej.

Wpływ fluoryzowanej wody na psychikę zrobił naprawde wielkie wrażenie na oficerach wywiadu niemieckiego i rosyjskiego. Substancja została uznana za idealne narzędzie do sprawowania kontroli nad podbitymi narodami. Wobec rychłego zwyciestwa, którego spodziewali się Niemcy, firmie I.G Farben z Frankfurtu, znaczącego producentowi substancji chemicznych, zlecono masową produkcję fluoru dla obozów śmierci oraz innych, równie zbrodniczych celów.

Cytuj
BARBARA:
Dziękujemy, kolejne pytanie. Czy w tym lub przyszłym roku będzie wojna domowa między ludźmi a rządem federalnym?
EN-KI:
Wojny, takie „lokalne“ to już są. Jeśli chodzi o Amerykę - to nie. Wasz Prezydent będzie wyciszał powstające burze, ale za to - tutaj nie wymienię imienia tego ugrupowania - dojdzie do zamieszek. Zamieszki będą się toczyć pomiędzy zwolennikami tego ugrupowania i tymi, którzy zostali posądzeni o to, że to ugrupowanie „zaczyna padać“. To ugrupowanie mogę zaliczyć - do „ogromnego pałacu, który został tak naprawdę zbudowany na fudamentach z piasku“. A co się dzieje z budowlą, która nie ma mocnych fundamentów? I już czas nastał, żeby fundamenty „tego pałacu” zaczęły się kruszyć i tutaj zobaczycie jakie będą rozruchy. Słucham.
Kolejny dowód że ENKI (Lucyna) nie ma kompletnie pojęcia co się dzieje w USA i improwizuje  !
Są to całkowicie wyssane z palca bzdury opowiedziane całkowicie na poczekaniu.
Jaka jest sytuacja, można obejrzeć tutaj:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=6095
lub na youtube

Cytuj
BARBARA:
Dziękujemy bardzo. Co to znaczy, że zostanie przywrócone człowiekowi po roku 2012, dwanaście helis DNA ?
EN-KI:
Czego? Pierwsze słyszę, i to aż dwanaście? Też pierwsze słyszę. Z tego co my mamy w planie, to przywracać wam te „procenty zablokowane”, tak po jednym, ale żeby tak po dwunastym roku, to tego nie wiedziałem. A może byś tak istoto ludzka - tak mniej bzdur czytała i naprawdę zaczęła słuchać własnej świadomości, dała się kierować intuicji, to lepiej na tym wyjdziesz. Od 13-go roku proces doskonalenia waszego będzie przebiegał bardzo powoli i doskonalenia umysłów bardzo powoli. Więc, zanim weźmiecie książkę do ręki, taką czy inną, zapytajcie swojej świadomości – czy ona jest dobra dla mnie. Odpowiedź dostaniecie. Słucham.
Chytrus… TAK aż . DWANAŚCIE !!! Mądrzejsi od Ciebie gadają te „głupoty”. Przykro mi że ci się to nie podoba.

Cytuj
BARBARA:
Dziękuję. Jak będzie wyglądała sytuacja gospodarcza w 2009 roku w Ameryce i jak w Polsce?
EN-KI:
W pewnym sensie, już na to pytanie odpowiedziałem na początku. Nie ma jeszcze całkiem „czarnych chmur” nad Ziemią. „Eldorado”- też się nie zapowiada, ani tutaj w Ameryce, ani w Polsce i nie wystarczy tego, co będą mówić rządzący, że „pasa trzeba zacisnąć”. Ten proces regeneracji, naprawy gospodarki takie ma właśnie skutki. Coś musi najpierw upaść, żeby można było podnieść, dlatego powiedziałem - tak róbcie, żeby przetrwać, a dopiero potem zaczniecie oddychać pełną piersią. Słucham.
Bankowe przejęcie ameryki !!! link podałem wyżej.
Cytuj
BARBARA:
Pięknie dziękujemy. Czyja twarz jest na Całunie Turyńskim?
EN-KI:
Nie moja – na pewno. Jest to takie – „rentgenowskie” odbicie twarzy Jezusa, po to żeby ludziom dać „dowód istnienia” na Ziemi Jezusa i jest to prawdziwe, nie sztuczny wytwór. Słucham.

Tylko tak gadasz... Język"Panie Wszechświecie" trochę się rozczarowałem, ale widać nie można mieć wszystkiego.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2009, 13:30:38 wysłane przez redmuluc » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : Luty 26, 2009, 14:12:25 »

jak dla mnie nic się nie zmieniło, w drugiej połowie roku będzie można zweryfikować istnienie Planety X empirycznie i to jest najważniejsze, wystarczy zwykły amatorski teleskop - nie trzeba już będzie jechać do USA, czy SPT
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #66 : Luty 26, 2009, 16:18:57 »

jak dla mnie najważniejsze, że już w drugiej połowie roku będzie można zweryfikować istnienie Planety X empirycznie, wystarczy zwykły amatorski teleskop - nie trzeba już będzie jechać do USA, czy SPT

Dokladnie Uśmiech
Zapisane
Tajpan
Gość
« Odpowiedz #67 : Luty 26, 2009, 17:33:53 »

A ja powiem krótko mam dostęp do teleskopu bardzo dobrej klasy mam mapy nieba i wszystko co jest potrzebne żeby tą planetę znaleźć i spodziewam się znaleźć ją na wakacje tego roku, jak tylko znajdę to napiszę Uśmiech
A może nawet zamieszczę zdjęcia, jak mi kolega pożyczy aparat z dużą matrycą.
A co do tego co tu piszecie jak rzygać wam się chce itp. to ja wam powiem że ja mam dość tego co się teraz dzieje na świecie i jak by nie miało wyglądać oczyszczanie ziemi to ja na każdą ewentualność się zgadzam byle by tylko to było skuteczne. 
Zapisane
Tajpan
Gość
« Odpowiedz #68 : Luty 26, 2009, 17:59:04 »

A jeszcze co do Nibiru to mam zdjęcie z bardo dobrego teleskopu (jeden z najlepszych) tylko nie jestem pewien na 100% czy to jest to :/(tylko na 87%) jeśli ktoś z was mógł by i chciał zamieścić to zdjęcie na forum do proszę o przesłanie e-mile a ja wyślę zdjęcia Uśmiech
Pozdrawiam.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #69 : Luty 26, 2009, 18:26:04 »

Pogadaj z Tom1ek-em.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : Luty 26, 2009, 20:04:46 »

jasne, chętnie bym zobaczył to zdjęcie, prześlij mi na maila, podam ci na priva
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : Luty 26, 2009, 22:39:03 »

jasne, chętnie bym zobaczył to zdjęcie, prześlij mi na maila, podam ci na priva
Tomek czyba nas ne zostawisz tak bez zdjecia Coś Podziel się z nami ok ?  Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Tajpan
Gość
« Odpowiedz #72 : Luty 27, 2009, 17:13:30 »

Już wysłałem Tomkowi czekam na odpowiedź.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : Luty 27, 2009, 19:12:02 »

jutro się temu dokładniej przyjrzę, nie mam na to dziś czasu
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mora
Gość
« Odpowiedz #74 : Luty 27, 2009, 19:45:56 »

No ciekawi mnie to zdjęcie a mi byś wysłał Tajpan? Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 6.713 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pifpaf world-of-pandas telenovelasmundo mexicas devilssoldiers