Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 13:52:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: David Icke, Credo Mutwa, Chris Everard  (Przeczytany 1409 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Enigma
Gość
« : Wrzesień 26, 2008, 19:09:39 »

Redmuluc, ja przeciez zapraszałam cie abyś rozglądnoł sie po forum. Sa tu ludzie i wierzący 'ortodoksyjnie' i srdenio wierzący, sceptycy i totalnie niewierzący. Nikogo nie wyganiamy i nie ganimy czyjegoś systemu wiary. Staram sie eliminowac absurdy, twierdzenia skrajne. Ty natomiast wypowiadasz sie w tonie ze religia to samo zło, bo propaguje zło :

Cytat: redmuluc
Wpływ religii jest zawsze ten sam, destrukcyjny psychicznie, emocjonalnie i finansowo. Gwałty. pedofilstwo, molestowania, obłuda zakłamanie, niszczenie wiedzy, niszczenie dowodów.Inkwizycja, indoktrynacja, wojny religijne, wyciąganie kasy z Państwa i ludzi na każdym kroku. Ich "produkty" są takie same jak ich kapłani.
Religie skompromitowały się na każdym poziome.
Otóz nie, sa i takie które nie propagują przemocy w zadnej formie, a filmie o iluminatach kraina tybetu jest jego przeciwnieństwem. Są i piekne teksty relogijne o których ci sie nawet nie sniło. Ale nie bede sie na ten temat rozwodzić, bo jestes przesiąkniety filozofią iluminatów - ze religia to zło, bóg to demon...etc nie chce juz draznić. Wypowiem sie po obejrzeniu drugiego filmu. ja sama naleze natomist do osób bardzo sceptycznych i nie raz zdarza mi sie krytykować nasze regionalne systemy. Zobacz tu:  Przeniesiony "Katolicyzm - zakłamana i barbażyńska religia" niech ten fragment bedzie lekarstwem na twój zły humor.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2008, 19:10:50 wysłane przez Enigma » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

grotasmierci world-anime st-fu k-l kociaprzystan