Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 05:08:49


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Upadek  (Przeczytany 15212 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« : Marzec 03, 2009, 07:44:15 »

W ciągu minionego tygodnia(może dwóch) otrzymałem kilka emili od forumowiczów. Jedną z powtarzających się myśli jest degradacja intelektualna, oraz klepanie w kółko tych samych wątków.

Nie mogę z całą pewnością odpowiedzieć na postawione pytania i zarzuty, mogę jedynie przekazać własne zdanie.

1. Te same wątki.

Tutaj, moim zdaniem, sprawa jest oczywista. Osoby, które są od nie dawna na forum nie mają czasu czy ochoty by czytać zamknięte już wątki w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące pytania. Jest opcja "szukaj" która pomaga nie dublować tego co już napisano. Oczywiście moderatorzy czuwają by wątki się nie powtarzały ale nie wszystko zawsze uda się dopilnować Uśmiech

2. Degradacja intelektualna.

To poniekąd wiąże się z punktem 1. Jak w kółko rozmawia się o tym samym trudno nie odczuwać znudzenia i zniechęcenia. Inna sprawa to nowości związane z projektem. Na informacje przysyłane przez A.Wójcikiewicza nie mam żadnego wpływu. Pisze On tak często jak to możliwe i jest o czym pisać. Rozumiem w pełni fakt, że nie ma sensu pisać co drugi dzień, że usunięto 0,5 m piachu i wykopano jakieś skorupki. To doprowadziło by do tego samego co w pkt 1 - do znudzenia.

To forum - wbrew opinii oponentów - tworzą ludzie. Nie ma tu żadnej manipulacji i częściej krzyczą Ci co są przeciwni projektowi niż Ci, którzy wierzą w jego sukces. Nie oceniam postawy nikogo, nie neguję ani nie pochwalam.
Był czas kiedy aktywnie włączałem się w dyskusje. Teraz jedynie czytam większość wątków. Okrzyknięty "osobą z projektu" nie jednokrotnie spotkałem się z atakami tylko dlatego, że w myśl błędnego pojęcia mam coś wspólnego ze sprawą, może nawet jakiś własny interes. To, że mam adres emilowy A.Wójcikiewicza nie czyni mnie "człowiekiem projektu".  Nie piszę tego wszystkiego by się użalać czy usprawiedliwiać. Chodzi mi o to, że na tym forum jest ciągle tak samo, nic się nie zmienia. Żaden administrator czy moderator nie zmieni tego. Jeżeli nie ma swobodnej wymiany myśli to prędzej czy później dojdzie do sytuacji, która powoli ma miejsce teraz.

Proszę zatem nie piszcie z pretensjami abym coś zrobił. Forum tworzymy wszyscy wspólnie i to tylko od nas zależy jakie będzie teraz i w przyszłości.

Pozdrawiam serdecznie

Stolo

P.S.dziękuję wszystkim za przesłane wiadomości, jestem otwarty na wszelkie sugestie
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Blad
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 03, 2009, 08:07:44 »

co do zalewania forum  podwójnymi tematami całkowicie się zgodzę, dodam jeszcze że nagminne zbaczanie z tematów, i powtarzabnie tych samych myśli w wielu tematach jest tutaj nagminne, dlatego też, uczestniczę już sporadycznie w dyskusjach i ograniczylem się do czytania (co ciekawszych ) postow
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 03, 2009, 11:56:17 »

Tak masz rację Blad,ja robie to samo Uśmiech Oczywiście staram się pilnować też swoich działów.Przyznam że jest to trudne,ponieważ niektóre osoby zarówno te na NIE, jak i te na TAK zbaczają  nagminnie z tematów wątków i robi się totalny chaos.
Pozdrawiam
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 03, 2009, 11:57:50 »

Chanell - jak uczy nas życie nie należy pobłażać - bo ta osoba która najbardziej śmieci zarzuci Ci, że nie dbasz o porządek Uśmiech
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 03, 2009, 13:27:39 »

dokładnie stolo, dokładnie! często właśnie tak się dzieje
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Enigma
Gość
« Odpowiedz #5 : Marzec 03, 2009, 14:36:38 »

Chaos i mieszactwo w wątkach, pisanie np 'dobranoc' jakgdyby to byla jakiś czat.
Może fajnie brzmi ale do tematu niewiele wnosi. Moim zdaniem w 2 dzialach w ktorych sie najwiecej pisze teroii 'sufitowych' powinno byc wiecej niz jeden moderator (ludzie nie zawsze mają czas). Pisze to nie żeby wrócic do moderacji (bo nie mam ochoty ani czasu) lecz z faktu takiego ze żal patrzeć, jak dyskusja sie kula w oftopic.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 14:37:27 wysłane przez Enigma » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Marzec 03, 2009, 14:39:09 »

~Enigma jasne, że powinien być więcej niż jeden moderator, tylko jak mam go znaleźć, gdy od wszystkich słyszę "nie mam czasu"??

Dlatego właśnie ciągle jest tam tylko jeden. :/
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 14:39:57 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Michał
Gość
« Odpowiedz #7 : Marzec 03, 2009, 20:52:23 »

~Enigma jasne, że powinien być więcej niż jeden moderator, tylko jak mam go znaleźć, gdy od wszystkich słyszę "nie mam czasu"??

Dlatego właśnie ciągle jest tam tylko jeden. :/

który na dodatek ostatnie 3 tyg nie zaglądał na forum bo nie miał netu   Język  ale już jestem i działam, nadrabiając utracone wątki  Duży uśmiech
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Marzec 03, 2009, 23:11:13 »

...do dzieła Michał Chichot
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Michał
Gość
« Odpowiedz #9 : Marzec 04, 2009, 00:17:00 »

...do dzieła Michał Chichot

oj, jade ostro  Duży uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #10 : Marzec 04, 2009, 00:38:20 »

No, no, no  Zły
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #11 : Marzec 06, 2009, 15:39:39 »

~Enigma jasne, że powinien być więcej niż jeden moderator, tylko jak mam go znaleźć, gdy od wszystkich słyszę "nie mam czasu"??

Dlatego właśnie ciągle jest tam tylko jeden. :/

Coponiektóre osoby spedzają tu sporo czasu, np ten pan z postu powyżej  Mrugnięcie
Ale widze ze sobie radzicie, w razie czego można jeszcze powierzyć uprawnienia globalne dla moderatorów z  pojedyńczych działów. Mysle ze macie dobrą ekipe, wiec dlaczego nie korzystac z ich dobrego doświadczenia. No dobra, nie bede już gledzić, wiem ze nie potrzebujecie moich rad  Język
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Marzec 06, 2009, 15:42:58 »

każda rada jest warta rozważenia Uśmiech
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Michał
Gość
« Odpowiedz #13 : Marzec 06, 2009, 21:15:50 »

poczekajcie tylko, jak Darka podszkolę w pracy moda  Duży uśmiech forum będzie normalnie lśniło i błyszczało  Cool
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Marzec 06, 2009, 23:10:58 »

poczekajcie tylko, jak Darka podszkolę w pracy moda  Duży uśmiech forum będzie normalnie lśniło i błyszczało  Cool
Misiu Uśmiech w to nie wątpimy !! Ty  i Darek to super duet Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Michał
Gość
« Odpowiedz #15 : Marzec 06, 2009, 23:53:57 »

poczekajcie tylko, jak Darka podszkolę w pracy moda  Duży uśmiech forum będzie normalnie lśniło i błyszczało  Cool
Misiu Uśmiech w to nie wątpimy !! Ty  i Darek to super duet Uśmiech

normalnie zasługujemy na nagrodę telekamer w kategorii najlepsza "para"  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 23:54:14 wysłane przez Michał » Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Marzec 09, 2009, 06:29:30 »

...nie zbaczajmy z tematu
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Michał
Gość
« Odpowiedz #17 : Marzec 23, 2009, 23:23:16 »

mogę coś ogłosić?  Cool

mogę?

no jak mogę to super  Duży uśmiech jestem zdania, że każdy dział powinien mieć 2 moderatorów  Cool

dziękuję za uwagę  Język
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Marzec 23, 2009, 23:29:16 »

mogę coś ogłosić?  Cool

mogę?

no jak mogę to super  Duży uśmiech jestem zdania, że każdy dział powinien mieć 2 moderatorów  Cool

dziękuję za uwagę  Język

niedługo rekrutacje na nowych moderatorów, mam nadzieję że ludzie się zgłoszą
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2009, 23:29:33 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Michał
Gość
« Odpowiedz #19 : Marzec 23, 2009, 23:30:49 »

mogę coś ogłosić?  Cool

mogę?

no jak mogę to super  Duży uśmiech jestem zdania, że każdy dział powinien mieć 2 moderatorów  Cool

dziękuję za uwagę  Język

niedługo rekrutacje na nowych moderatorów, mam nadzieję że ludzie się zgłoszą

a ja też mogę?  Język
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Marzec 23, 2009, 23:32:01 »

no nie wiem...

Mrugnięcie

tak, każdy może!
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Michał
Gość
« Odpowiedz #21 : Marzec 23, 2009, 23:32:52 »

normalnie moja żądza władzy została właśnie połechtana  Zły Zły Zły
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #22 : Marzec 24, 2009, 16:49:40 »

mogę coś ogłosić?  Cool

mogę?

no jak mogę to super  Duży uśmiech jestem zdania, że każdy dział powinien mieć 2 moderatorów  Cool

dziękuję za uwagę  Język

niedługo rekrutacje na nowych moderatorów, mam nadzieję że ludzie się zgłoszą

Tomek a może po prostu zaproponować to ludziom których uważacie za wartych tego? czasami wstyd, czasami skromność a czasami wiele innych aspektów może sprawić że się sami nie zgłoszą? Warto by było zapytac sie tene... to moja opinia Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2009, 16:53:48 wysłane przez Blad » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #23 : Marzec 24, 2009, 16:57:12 »

jasne i forum przejmą PRZECIWNICY PROJEKTU - blad to ze myslisz jak tene a on jak ty czyli nie myslicie wcale lecz powtarzacie jeden za drugim nie znaczy ze musisz sie tak podlizywac perfidnie, to co sie ostatnio dzieje na tym forum przeszlo moje oczekiwanie - negatywnie oczywiscie - a najbardziej jest winien za to wszystko tom1ek ale nie dlatego ze sobie nie radzi tylko z powodu coraz mniej przemyslanych i nie logicznych decyzji...
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Marzec 24, 2009, 17:03:32 »

~Blad, próbowałem już tak robić, pytać na priva
uwierz mi, pytałem wielu osób i odmawiały, niech więc ludzie przełamią wstyd itp. i się zgłaszają, tu nie ma się czego bać - albo cię wybiorą, albo nie, "krótka piłka" - żaden wstyd
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kociarnia wartune eye hohol watahafarkas