Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 05:20:25


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kalendarz Majów - rok elektrycznego wichru - kin dnia  (Przeczytany 13497 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Thotal
Gość
« : Marzec 04, 2009, 10:01:56 »

Marzec 04,2009r  środa

Dzisiaj jest dzień - ŻÓŁTE ELEKTRYCZNE SŁOŃCE  -  120

Dziś ALFA i OMEGA oświeca moje zmysły. Dziś świadomość chrystusowa wychodzi na przeciw emocjom. Dziś uzdrowię wszystkie słabe punkty. Dziś nie czekam na przeprosiny, lecz pierwszy wyciągam rękę na zgodę. Przestaję być pamiętliwy. Pielęgnowanie uraz, duma i upór nie idą w parze z miłością.

SIŁA BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI


(za Hanną Kotwicką - Ja jestem innym ty)
Miłego dnia - Thotal Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2009, 21:21:10 wysłane przez Thotal » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 04, 2009, 19:57:06 »

Postanowienie godne pochwały. Jednak nie znając się na tym zadam, być moze dziecinne pytanie. To postanowienie tyczy tylko Twej osoby, czy może odnosi się do każdego?
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #2 : Marzec 04, 2009, 21:22:32 »

Od dziś będę przedstawiał program na dzień za pomocą przesłania z książki - Ja jestem innym Ty Hanny Kotwickiej.
Każdy dzień wg Kalendarza Majów, przynosi inne wibracje, inne energie, do których powinniśmy się dostosować. Znając przesłanie dnia wiemy co może nas spotkać i jak należy reagować. Dzisiejszy dzień przyniósł nam wszystkim siłę bezwarunkowej miłości, kto się dostosował, ten doświadczy tej energi w jakiś sposób. To są tylko przesłania, co ktoś z nimi zrobi, to już inna rzecz.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 05, 2009, 00:24:58 »

Marzec 05, 2009r.  czwartek

Dziś jest dzień - CZERWONY SAMOISTNY SMOK  -  121

Dziś pokonuję poczucie osamotnienia, wewnętrznego wypalenia i strachu. Porządkuję sposób myślenia, przejmuję kontrolę EGO i poruszam się z pełną swobodą. Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu, odejdę od przesadnych zabezpieczeń. Nie będę też oczekiwać gwarancji ani jakiejkolwiek aprobaty z zewnątrz.

SIŁA ZAUFANIA
(H.Kotwicka Ja jestem innym Ty)
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2009, 21:19:59 wysłane przez Thotal » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #4 : Marzec 05, 2009, 19:13:57 »

Thotal, czy nie lepiej byłoby gdybyś umieszczał te informacje na dzień przed. Tzn jutrzejszą już dziś.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #5 : Marzec 05, 2009, 21:03:10 »

===scalenie by tom1ek===

Marzec 06, 2009r. piątek


Dziś jest dzień  -  BIAŁY WIODĄCY WIATR  -  122

Wydarzenia dzisiejszego dnia nawołują mnie do zwalczania ognisk "rakotwórczych" w stosunkach międzyludzkich. Dziś staję się przystępny i gotowy do nawiązania dialogu. Dziś nie ma żadnych wymówek, kompromisów czy stawiania warunków innym. Dziś kontroluje mnie jedyny autorytet, jakim jest ŻYCIE. Dziś nie obrażę się za słowa prawdy, lecz spokojnie wysłucham wszelkich uwag.

SIŁA DUCHA

(H.Kotwicka - Ja jestem innym Ty)

================================

Marzec 07, 2009r.

Dziś jest dzień  -  NIEBIESKA WIODĄCA NOC  - 123

Dziś przychodzi mi z pomocą podświadomość. Pole snów wydobywa na powierzchnię ważne kwestie, które stłumiłem pod wpływem narzuconych systemów wiary, wzorców wychowawczych i przymusów ideologicznych. Dziś rozpoznam to, co zostało we mnie zagłuszone.

SIŁA INTUICJI

(H.Kotwicka - Ja jestem innym Ty)

================================

Marzec 08, 2009r.

Dziś jest dzień  -  ŻÓŁTE REZONANSOWE ZIARNO  -  124

Dziś dostrzegam rozbieżności pomiędzy zdrowym rozsądkiem a poglądami mojego "wszechwiedzącego" EGO. Dziś ćwiczę cierpliwość w stosunku do siebie i najbliższych. Rzucam nowe nasienie w glebę i pragnę, aby wykiełkowało z niego................(wymień marzenie). To, co wyrośnie, odsłoni moją prawdziwą naturę. Tylko czy starczy mi zapału do pielęgnowania tego, co zasiałem?

SIŁA ROZKWITU

(H.Kotwicka - Ja jestem innym Ty)
================================

Marzec 09,2009r.

Dziś jest dzień  -  CZERWONY GALAKTYCZNY WĄŻ  -  125

Moje ciało jest cudownym bankiem informacji. Dziś obserwuję stan moich nerwów, aby zbadać, kto lub co wyprowadza mnie z równowagi. Dziś wczuję się w swoje położenie i położenie innych. Zanim wyciągnę wnioski, zastanowię się, czy moje przekonania nie bazują na tym, co wypada, a co nie wypada lub co powiedzą inni? Dziś otworzę się na podszepty intuicji i wykażę się tolerancją. Zachowam umiar i nie popadnę w przesadę. Dziś dokładnie rozpoznam, co mi w tym przeszkadza.

SIŁA INSTYNKTU
(H.Kotwicka - Ja jestem innym Ty)
================================

Marzec 10, 2009r.

Dziś jest dzień  -  BIAŁY SOLARNY ŁĄCZNIK  -  126

Tylko pełna klarowność i mówienie prawdy mogą otworzyć mi oczy. Dziś dowiem się, co zatruwa mi życie i czego powinienem się pozbyć. Dziś nie będę zły, jeśli coś stracę. w każdym negatywnym zdarzeniu znajdę choćby jeden pozytywny aspekt. Dziś puszczam w niepamięć przeszłośc i wszystkie urazy do ludzi. Tylko tak doświadczę wielkiej ulgi i nie zburzę spokoju innym.

SIŁA PRZEMIAN
(H.Kotwicka - Ja jestem innym Ty)
================================

Marzec 11, 2009r.

Dziś jest dzień  NIEBIESKA PLANETARNA RĘKA  -  127

Dziś jestem prawą ręką Boga. Demaskuję fałsz oraz świat iluzji i braków. Zamiast oczekiwać, burzyć się i żądać, sam biorę się do pracy. Mam wystarczająco dużo siły. Dziś zobaczę, co powinienem uzdrowić w sobie, by nie być konfliktowym. Dziś uczę się lekką ręką brać i dawać.

SIŁA UZDROWIENIA
(H.Kotwicka Ja jestem innym Ty)
================================

Marzec 12, 2009r.

Dziś jest dzień  ŻÓLTA SPEKTRALNA GWIADZA  -  128

Dziś neutralizuję szkodliwe odpady w polu uczuć. Dzięki ciemnościom, nieprawiedłowościom i niesprawiedliwościom mogę rozwinąć zdolność właściwego rozstrzygania w życiu. Dziś stawiam na harmonię, zaprzestaję walk i odrzucam urazy. Robię czystkę w polu emocji i przezwyciężam niechęć do ludzi.

SIŁA PIĘKNA
(H.Kotwicka Ja jestem innym Ty)
================================

Marzec 13, 2009r. piątek

Dziś jest dzień CZERWONY KRYSTALICZNY KSIĘŻYC  -  129

Dziś schodzę na samo dno konfliktów, by dotrzeć do źródeł prawdy. Tylko tak zdobędę informacje, jak odnowić swoje życie i zlikwidować ogniska zapalne. Dziś uświadamiam sobie swoją rolę i zadania na Ziemi. Wiem, co mam do zrobienia w otoczeniu. Dziś dotrzymam wszystkich obietnic.

SIŁA PRZEBUDZENIA
(H.kotwicka Ja jestem innym Ty)
================================

Marzec 14, 2009r.  sobota

Dziś jest dzień  BIAŁY KOSMICZNY PIES  -  130

Miłość jest częścią składową mojej drogi. Głowa i serce doprowadzą mnie do harmonii wewnętrznej. Dzisiejszy dzień jest przełomowym momentem w moim życiu. Dziś zwracam uwagę na reakcje ciała emocjonalnego. Warunkiem powodzenia jest sharmonizowane pole uczuć. Dziś akceptuję siebie takim, jaki jestem, bo tylko pod tym warunkiem odnajdę prawdziwą tożsamość i zacznę żyć od nowa. Konflikty wynikają z mojego zaślepienia i braku tolerancji wobec siebie i ludzi.

SIŁA EMOCJI
(H.Kotwicka Ja jestem innym Ty)
================================

Marzec 15, 2009r. niedziela

Dziś jest dzień NIEBIESKA MAGNETYCZNA MAŁPA  -  131

Dziś melduje się moja nadświadomość z cudownymi darami. Dzięki niej odkrywam swoją niewinność, opuszczam czysto zwierzęcą formę bytu i z lekkością idę przez życie. Moją siłą jest pogoda ducha i ciepło. Przeceniając surowość i powagę, stłumiłem w sobie radość, poczucie humoru i wrażliwość. Dziś wysadzam w powietrze wszystkie ponure światy.

SIŁA LEKKOŚCI
(H.Kotwicka Ja jestem innym Ty)
================================

Marzec 16, 2009r. poniedziałek

Dziś jest dzień ŻÓŁTY BIEGUNOWY CZŁOWIEK  -  132

Dziś wnoszę do życia autentyzm, niezależność i siłę woli. Dziś sprawdzę się w świecie skrajności i dzięki możliwości wyboru zdobędę mądrość życiową. Dziś nie stracę głowy i nie zrażą mnie żadne porażki. Jestem gotów poznać swoje pozytywne i negatywne strony. Stojąc na wulkanie rezonansów karmicznych, zdaję dziś egzamin dojrzałości. Dziś doceniam wielkość natury ludzkiej.

SIŁA WOLNEJ WOLI
(H.Kotwicka Ja jestem innym TY)
================================

Marzec 17, 2009r. wtorek

Dziś jest dzień CZERWONY ELEKTRYCZNY WĘDROWIEC  133

Dziś wstępuję na wojenną ścieżkę, aby poznać pobudki, jakimi kieruje się moje EGO. Ten krok jest bardzo ważny, ale i niebezpieczny. Nie wszystko, co mi podpowiada EGO, jest złe i pozbawione sensu. Dziś dostrzegam perspektywy współpracy i przestaję dreptać w miejscu. Nie wolno mi tylko zapomnieć, że dziś stoję na polu karmicznym. Zachowam więc ostrożność i nie dam się ponieść emocjom.

SIŁA WOLNOŚCI
(H.Kotwicka Ja jestem innym Ty)
================================

Marzec 18, 2009r. środa

Dziś jest dzień BIAŁY SAMOISTNY MAG  -  134

Moje serce otwiera przede mną wrota do królestwa i magii. Dziś budzę w sobie maga i szamana, ale nie z pomocą trików technicznych czy ezoterycznych iluzji, lecz za sprawą bezwarunkowej miłości. Wiem, że manipulowanie prawdą i uciekanie się do kłamstwa, zamyka mi drogę do sukcesu. Dziś puszczam wolno karierę i pieniądz. Właśnie pogoń za majątkiem zamknęła mnie w niższych światach.

SIŁA PRAWORZĄDNOŚCI
(H.Kotwicka Ja jestem innym Ty)
================================

Marzec 19, 2009r. czwartek

Dziś jest dzień NIEBIESKI WIODĄCY ORZEŁ  -  135

Wyobraźnia jest wymogiem otwarcia się na wizje. Prawdziwa wizja odsłania się na określonej płaszczyźnie Światła. Wszystko, co lezy niżej jest złudnym obrazem, pochodzącym ze świata iluzji astralnych. Dziś uczę się odróżniać omamy od prawdziwych wizji i przestaję korzystać z informacji napływających z pól astralnych. Dziś będę ostrożny i czujny.

SIŁA WIZJI
(H.Kotwicka Ja jestem innym Ty)
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 08:25:35 wysłane przez tom1ek » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #6 : Marzec 19, 2009, 19:28:02 »

thotal nie wiem czy się znasz na kalendarzu majów (ja wcale więc się pytam Uśmiech ) zobacz na ta stronkę
http://calendar.zoznam.sk/mayan_calendar-pl.php?ly=2012
czy mógłbyś pokolei rozszyfrować cyferki Coś zwróć uwagę na datę 21.12.2012, piątek - zaczyna się nowa era - 13.0.0.0.0 - 4. Ahau - 8. Cumku  - myślę ze to właśnie jest koniec świata bo dla majów świat to była jedna jakaś era (czasookres) nie pamiętam teraz dokładnie jaki.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 19:31:17 wysłane przez Blad » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #7 : Marzec 20, 2009, 00:15:30 »

Blad,
chyba nie potrafię Ci dać zadawalającej odpowiedzi, nie wiem co będzie po...

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #8 : Marzec 20, 2009, 00:24:15 »

Marzec 20, 2009r. piątek

Dziś jest dzień ŻÓŁTY RYTMICZNY WOJOWNIK  -  136

Dziś jednoczę rozum z intuicją, odrywam się od "nieludzkiej" przeszłości, uwalniam się od niekorzystnych powiązań i zaprzestaję walk, za którymi przepada moje EGO. Dziś zaufam mojej mądrości mistycznej i z jej pomocą zrównoważę wszystkie rozbieżności pomiędzy tym, co widzi prawa, a co lewa półkula muzgu. Dziś wyzbywam się strachu i nie pozwolę mojemu EGO, ani myślokształtom zapędzić się w ślepą uliczkę.

SIŁA INTELIGENCJI
(H.Kotwicka Ja jestem innym Ty)
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #9 : Marzec 20, 2009, 19:38:45 »

Moje pytanie nie dotyczyło czasów "po" .... moje pytanie dotyczyło oznaczeń cyfrowych w kalendarzu. Chodziło mi również o informację jaki czasookres był nazywany przez Majów światem. PO prostu nie pamiętam.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #10 : Marzec 21, 2009, 00:21:03 »

Może kiedyś się dowiemy, na dzień dzisiejszy, ja również niewiele mam pojęcia...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #11 : Marzec 21, 2009, 00:31:23 »

Marzec 21, 2009r. sobota

Dziś jest dzień CZERWONA REZONANSOWA ZIEMIA  -  137

Dziś kontroluję moje pobudki, impulsywność i niskie popędy. Dziś chodzi nie tylko o moje dobro, ale o dobro ogółu. To, co nie służy całości, zostanie bezwzględnie wyeliminowanie z mojego pola i być może nie będę tym zachwycony. Zamiast narzekać, że jest źle, przypatrzę się nowym trendom, zacznę przeciwdziałać obłudzie. Dziś podejdę z miłością do ludzi, zwierząt i przyrody.

SIŁA KIEROWANIA
(H.kotwicka Ja jestem innym Ty)
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #12 : Marzec 21, 2009, 15:24:05 »

KONIEC ŚWIATA W 2012 ROKU

Określenie "koniec świata" pochodzi z kalendarza Majów.

Za sprawą precesji tzw. punkt Barana (zwany inaczej punktem równonocy) przesuwa się i wędruje przed kolejnymi gwiazdozbiorami, jednak w przeciwną stronę niż znaki zodiaku. Zależnie od tego, na tle którego gwiazdozbioru aktualnie się on znajduje, na Ziemi następuje zmiana kolejnych Er.

Każda Era liczy ok. 2000 lat.

Pełny cykl obiegu Punktu Barana trwa 26 000 lat (dokładnie 25 770 lat). Nasi uczeni ten okres nazywają "rokiem platońskim", Aztekowie "słońcem", a Majowie "ŚWIATEM".

Obecnie zbliżamy się do końca "świata" według kalendarza Majów, co nie oznacza wcale końca ludzkości, lecz koniec kolejnego, liczącego 26 000 lat cyklu ewolucyjnego, którego początkiem były narodziny planety Wenus.

http://astro.eco.pl/kon_swiata.html
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #13 : Marzec 22, 2009, 00:53:05 »

Marzec 22, 2009r. niedziela

Dziś jest dzień BIAŁE GALAKTYCZNE ZWIERCIADŁO  -  138

Dziś przeprowadzam wnikliwą kontrolę myśli. Wszystkie negatywne myśli wracają do mnie z powrotem i nękają mnie tak długo, aż je zaakceptuję i uzdrowię. Dziś nie idę na kompromis z moim EGO i nie wypieram się swoich negatywnych odbić. Dziś nie upieram się przy słuszności moich przekonań, lecz pozwalam objawić się innym prawdom.

SIŁA ROZPOZNANIA
(H.Kotwicka Ja jestem innym Ty)
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #14 : Marzec 22, 2009, 11:17:54 »

a oto co znalazlem na stronie tom1ek Uśmiech http://rok2012.w.interia.pl/ w dziale rok 2012

Cytuj
Kin był jednym dniem, Uinal miesiącem, Tun rokiem itd. Jej zapis był nieco prostszy. Najpierw zapisywano, który mamy dzień, następnie miesiąc, rok i następne jednostki czasu. Wychodziło to mniej więcj tak: 10 kin, 13 uinal, 10 tun to: 10.13.10.0.0

Tajemnicza data.

Według wierzeń Majów istnieje 5 światów następujących jeden po drugim. My żyjemy teraz w czwartym. W świątyniach Majów zapisane są daty końców wszystkich okresów prócz ostatniego - piątego. Skoro wiec jest i czwarta data, można obliczyć, kiedy wg Majów skończy się okres w którym żyjemy. Naukowcy odczytali ją jako 13.0.0.0.0 czyli 21 grudnia 2012 roku.


nasze kalendarze tezkoncza sie z dana era czyli z danym rokiem kalendarzowym i w nastepnym roku wychodza nowe. to po prostu (jak na razie) oznacza koniec danej ery, po której przyjdzie nastepna Uśmiech

Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #15 : Marzec 22, 2009, 17:56:30 »

Która się nie skończy Chichot
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #16 : Marzec 23, 2009, 00:31:12 »

Marzec 23, 2009r. poniedziałek

Dziś jest dzień NIEBIESKI SOLARNY WICHER  -  139

Dziś pozwalam ponieść się impulsom odnowy i zapoczątkuję zmiany w życiu. Dziś dobrowolnie poddaję się prądowi przekształceń, by zregenerować moje osłabione siły, wymazać negatywne odczucia, uporządkować chaotyczne myśli. Dziś uwalniam się od podświadomego lęku o przyszłość, od manii prześladowczej, krytycyzmu, chorobliwego przywiązania do starych nawyków i zasad.

SIŁA ODNOWY
(H.Kotwicka Ja jestem innym Ty)

=====================================

Marzec 24, 2009r. wtorek

Dziś jest dzień  ŻÓŁTE PLANETARNE SŁOŃCE  -  140

Dziś działa na mnie siła, która zwie się Światłem Chrystusowym. Dziś Chrystus zstępuje do mojego życia. Zostać się przez Niego oświeconym jest moim cichym marzeniem. Dziś przemawia przeze mnie boska mądrość. Bezwarunkowe przebaczenie i miłość pomogą mi rozwiązać problemy osobiste.

SIŁA BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI
(H.Kotwicka Ja jestem innym Ty)

=====================================

Marzec 25, 2009r. środa

Dziś jest dzień  CZERWONY SPEKTRALNY SMOK  -  141

Dziś zrzucam wszystkie ciężary, które przez lata gromadziłem na swoich barkach. Intuicja powie mi, od czego zacząć. Moje ciało stało się koniem pociągowym w powozie mojego EGO. Dziś zneutralizuję to, co nigdy wcześniej nie mogło być zneutralizowane. Wiara w powodzenie pomoże mi przetrwać ciężkie chwile.

SIŁA ZAUFANIA
(H.Kotwicka Ja jestem innym Ty)
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 08:16:16 wysłane przez tom1ek » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Marzec 25, 2009, 08:14:29 »

To ja może rzucę link, gdzie sobie każdy sprawdzi te informacje na dowolny dzień:

http://www.maya.net.pl/_pl/metryka.php?LANG=pl

Wystarczy wpisać datę i kliknąć "szukaj".

~Thotal, nie zamieszczaj już tego tu więcej, bo robi się spam. Zamieściłeś kilka przykładowych tekstów - fajnie Uśmiech. Jak komuś się coś takiego podoba, to będzie wchodził w ten link i sobie sprawdzał (możesz go dodać do twojego pierwszego posta). Od teraz zamieszczamy tu ew. tylko komentarze do tego tematu.

« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 08:15:24 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Thotal
Gość
« Odpowiedz #18 : Marzec 25, 2009, 08:42:26 »

OK.
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #19 : Marzec 26, 2009, 06:56:35 »

tomek ale to bylo calkiem fajnie prowadzone wchodzilem rano i mialem juz wszystko gotowe  czego sie spodziewac Chichot to ni jest żaden spam Uśmiech
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Marzec 27, 2009, 19:32:40 »

tomek ale to bylo calkiem fajnie prowadzone wchodzilem rano i mialem juz wszystko gotowe  czego sie spodziewac Chichot to ni jest żaden spam Uśmiech

jeśli naprawdę cię to interesuje, to wejdziesz w tamten link, wpiszesz datę i sobie przeczytasz
przeznaczysz na to 10 sekund więcej, niż dotychczas; a jeśli żal ci tych 10 sekund, to naprawdę cię to nie interesuje Język
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2009, 19:33:06 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
kamil771
Gość
« Odpowiedz #21 : Maj 03, 2009, 08:49:03 »

Interpretacja kalendarza majów

http://news.astronet.pl/news.cgi?5967
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

anges shd archlike sherwood gl-life