Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 22, 2024, 08:18:23


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ćwiczenia energetyczne - koncentracja  (Przeczytany 7791 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« : Sierpień 10, 2009, 19:42:56 »

Wciąż jeszcze raczkuję w sprawach medytacji i tym podobnych technik, wiem jednak już że medytacja i koncentracja to dwie zupełnie inne techniki. Nie rozgryzłem jeszcze sprawy "ćwiczeń energetycznych" a zamieszczonych przez niejakiego Dariusz - gość  Mrugnięcie w topiku Rozwój duchowy - po co?.
Ze zwględu na to iż są to ciekawe ćwiczenia (jest ich wszystkich 12), a zagubiły się w gąszczu wspomianego tematu więc postanowiłem zamieścić je w tym temacie, jedne po drugich. Dodatkowo w miarę swych możliwości będę zamieszczał kolejne Plejadiańskie sugestie dotyczące takich ćwiczeń zaczerpniętych z IV tomu Ścieżka Mocy.
Oczywiście zachęcam wszystkich do zamieszczanie podobnych.

Oto pierwsze:

Ćwiczenie energetyczne I/XII

Ćwiczenie energetyczne

Wciągnij głęboki oddech, odpręż się i zejdź do swego wnętrza. Zapragnij do maksimum wykorzystać energie, które obecnie cię przepełniają. Rozszerz swoją świadomość tak, by obejmowała dwunastą czakrę, gdziekolwiek się ona znajduje w twoim przypadku. Wsłuchaj się w dźwięk intencji, dobiegający z twojej dwunastej czakry, rezonujący we wnętrzu twojego ciała. Wyobraź sobie fale i pulsowanie światła zbliżającego się ku tobie z odległej przestrzeni. Podczas gdy owe fale światła płyną w twoim kierunku, wsłuchaj się w odpowiedź całego istniejącego życia. Wyobraź sobie piękną sieć, przypominającą sieć pajęczą, tworzącą twój kosmos. Kiedy przeciągasz energię przez ową sieć, zaczyna ona brzęczeć, śpiewać i ożywiać wszystkie swoje cząstki.

Pozwól by owe fale światła spłynęły na twoją planetę i poczuj, że jesteś magnesem dla poszerzonej świadomości. Od tej chwili pragnij uzyskać dostęp do częstotliwości Świadomości, które my, jako Plejadianie, czynimy dla was dostępnymi, bez wysiłku i radośnie. Poczuj obfitość siły twórczej wyrażającej się poprzez twoją istotę, i z wielką nonszalancją oraz odwagą wykorzystaj to twórcze światło, gdy przemieszcza się poprzez ciebie i obdarowuje planetę nowymi opcjami.

Podczas gdy owe fale światła przepływają przez twoją dwunastą czakrę, wyobraź sobie, że w Ziemię uderzają gigantyczne / ale światła, długie i szerokie na tysiące kilometrów, wypełnione maleńkimi geometrycznymi kształtami. Każdy z was może reaktywować Żyjącą Bibliotekę, wykorzystując dary swoje umysłu, impulsy i intencje. Poczuj jak Ziemię zalewają fale światła. Przez chwilę wyobrażaj sobie, że każda cząsteczka życia wie, iż nigdy nie ulega zagładzie – że zagłada jest iluzją gry Najwyższego Stwórcy. W rzeczywistości jesteś Mistrzem Gry. Odszukaj kufer pełen skarbów, który ukryłeś. Zawiera on twoją najcenniejszą prawdę, którą ukrywasz nawet przed samym sobą. Gdy odważysz się otworzyć kufer, ujrzysz w nim samego siebie – tę wersję siebie, która jest Najwyższym Stwórcą, kreującym raz jeszcze pokój i wolność na tym świecie.

Zapragnij, byś mógł swobodnie transmitować ogólną sumę swojej inteligencji, i aby można było przekazywać reszcie świata dary, talenty i uzdolnienia każdego z was po to, by mogło nastąpić uzdrowienie.

Zapragnij, by twoje ciało emitowało miłość. Stwórz spiralę z owej miłości i wiedz, że jesteś połączony z wielkim celem. Nie jesteś sam, jednak musisz iść i działać samotnie, aby odkryć samego siebie. Zamknij się w tej spirali miłości i zapragnij przypomnieć sobie, kim jesteś."

http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Ziemia_Zwiastunow_1

**************************************************

Ziemia wg Plejadjan, jest jedną z 12-tu Żyjących BiblioteK rozsianych w naszym wszechświecie, my natomiast jesteśmy kluczem do zbiorów tej biblioteki.
Zamieszczam ponizej drugie z kolei ćwiczenie energetyczne, które ma na celu dostosowanie nas do zasobów tej biblioteki:

Ćwiczenie energetyczne II/XII

Ćwiczenie energetyczne
Otwórz swoją wyobraźnię i wejdź do jej wnętrza. Weź kilka głębokich oddechów i odpręż się. Wyobraź sobie, że stoisz w kręgu ludzi. Z góry spływa wspaniałe światło w kolorze fuksji, złota i bieli, tworząc słup światła. Teraz wyobraź sobie Ziemię jako Żyjącą Bibliotekę. Jej witalność jest nieporównywalna. Wszystko wydziela światło. Nigdy wcześniej nie widziałeś tak ożywionej Ziemi. Zachowaj ten obraz. Trzymaj za dłonie ludzi stojących w kręgu, a jednocześnie pozwól, by cząstka ciebie wyłamała się z niego. Wystąp do przodu, na środek kręgu i w słup światła. Wejdź w strumień światła i poddaj się naszej woli, byśmy mogli przenieść cię do innego domu, w Plejadach. Pozwól, by uniosła cię twoja wyobraźnia i wiara. Odczuj lekkość, radość, głębokie poczucie więzi i tęsknoty. Teraz odnajdź siebie w swojej koncepcji Plejad. Obserwuj, czuj i odwzajemniaj. Ofiaruj coś istotnego źródłu, które cię stworzyło. Najwspanialszą rzeczą jaką możesz ofiarować jest współczucie, będące zdolnością zrozumienia, dlaczego rzeczy zostały zrobione w taki a nie inny sposób. To współczucie pozwala ci widzieć i czuć wyniki eonów czasu. Korytarze stoją dla ciebie otworem. Możesz dotrzeć do prawdy, pulsującej wewnątrz każdej komórki twojej istoty. Ofiaruj to co możesz i to co chcesz temu miejscu, które jest domem, i odszukaj w tym radość oraz cel. Zapragnij by dokonała się zmiana, a proroctwo się wypełniło. Zapragnij, by stworzenia powróciły do swojego stwórcy, by go uwolnić.

Zwróć uwagę na swój oddech. Oddychaj spokojnie. Wyślij wibrację radosnego wzbogacenia, ulgi i zrozumienia do miejsca, które jest twoim i naszym domem. Przez kilka chwil wczuwaj się w to, co do ciebie powraca.

Teraz wyobraź sobie, że znajdujesz się we wnętrzu ogromnej dłoni. Stoisz w kręgu utworzonym przez innych ludzi należących do twojej grupy. Ogromna dłoń sięga z Plejad i łagodnie umieszcza cię z powrotem na Ziemi, w twoim własnym ogrodzie, tak jakbyś był najdelikatniejszym i najcenniejszym ze stworzeń. Zobacz jak biegasz, figlujesz i bawisz się jak dziecko. Żywotność Ziemi i ciebie samego jest teraz większa niż w momencie, w którym zacząłeś ćwiczenie. Uśmiechnij się i pozwól, by uczucia i łzy rozpoznania dokonały swojego dzieła – otworzyły twoje serce na wszystkie obszary, we wszystkich światach. To, co osiągnąłeś w momencie współczucia, nosi znamię bohaterskiego wyczynu.

http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Ziemia_Zwiastunow_2

*************************************************

Pozwólcie, że powiemy jedno: W najśmielszych snach nie potraficie sobie obecnie wyobrazić, w jakim kierunku zmierza Ziemia. Tłumy zostały wprowadzone w trans przez świat faktów, encyklopedii, telewizji i gazet, a jak dotąd wielowymiarowe anomalie niezbyt głęboko przeniknęły na waszą płaszczyznę istnienia. Kiedy to nastąpi, zaczną dziać się rzeczy przekraczające wasze wyobrażenia.

Ćwiczenie energetyczne III/XII

Ćwiczenie energetyczne
Rozluźnij ciało i oczyść umysł. Wyobraź sobie słup światła przepływającego przez twoje ciało i wysyłającego świetliste włókna w głąb Ziemi. Wyobraź sobie jak włókna te zostają wciągnięte w głąb Ziemi, jak przenikają przez kurz, robaki i inne stworzenia, jak przechodzą przez warstwy gleby, skal, wody, minerałów, kryształów i złota. Twoje włókna schodzą bardzo daleko w głąb Ziemi. Szukają żyły złota, a więc nie przestawaj ich wysyłać, aż poczujesz, że korzenie twoich włókien dotknęły żyły złota ukrytej bardzo głęboko w Ziemi – pradawnej żyły. Poczuj jej dotyk. Złoto wytwarza pewną częstotliwość. Jest ona bardzo głęboko powiązana z silą i wibracją jaką określasz mianem miłości, z łączącą energią wspierającą wszystkie rzeczy. Złoto i kryształy we wnętrzu Ziemi przenoszą tę świadomość przez Ziemię, podobnie jak twoje żyły przenoszą krew przez twoje ciało. Wiele stworzeń wie o owych żyłach i robi z nich użytek.

Bardzo powoli i głęboko dostrój się do świetlistych włókien, które wniknęły w głąb Ziemi. Przejrzyj i ustabilizuj światło, posyłając energię wzdłuż żył złota, tak aby poruszała się wokół jądra Ziemi. Wiedz, że twój dźwięk ustabilizuje coś głęboko wewnątrz jądra Ziemi. Nawet w swoim sercu Ziemia zawsze cię rozpozna i będzie wiedziała kim jesteś.

Kiedy już ustabilizowałeś korzeń, stwórz tony o wyższej częstotliwości, aby rozwinąć kopułę światła nad miejscem, w którym się znajdujesz. Ta kopuła jest parasolem energii, pod którym obecnie czerpiesz natchnienie. Wyobraź sobie fioletowo-niebieską barwę zmierzchu wewnątrz kopuły, na którą od zewnątrz pada deszcz białego, księżycowego światła.

Wszystkiemu, o czym pomyślisz, nadawaj formę przy pomocy energii. Prosimy więc, drogi przyjacielu, uwolnij się od brzemienia i na nowo wyobraź sobie Ziemię, jako wspaniałe miejsce pośród istnienia. Ujrzyj samego siebie, mieszkającego w harmonii pośród tego splendoru.

http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Ziemia_Zwiastunow_3
 
******************************************************

Zrozumienie Ziemi i ukrytych w niej tajemnic
wymaga rozwiązania zagadek waszego wnętrza,
a szczególnie tych cząstek, które skrywają się
w korzeniach waszej podświadomości.


Ćwiczenie energetyczne IV/XII


"Ćwiczenie energetyczne
Weź głęboki oddech i prześlij przez swoje ciało falę żywotności i odprężenia, tworząc przestrzeń. Niech twój oddech stanie się środkiem lokomocji, dzięki któremu będziesz mógł odbyć podróż w głąb swojej wyobraźni. Znajdź w sobie miejsce, do którego wchodzisz, i które jest wyobraźnią. Wyobraź sobie swój świat, zawieszony w kosmosie, przepiękny klejnot, odbijający i wypromieniowujący światło. Swoim sercem i samą istotą swojego istnienia poczuj swój związek z przestrzenią. Poczuj, że to miejsce jest twoim domem. Gdybyś przemierzył parseki przestrzeni, poczułbyś podniecenie stwierdziwszy, że znalazłeś się w sąsiedztwie własnego domu.

Wyślij ze swojego serca ogromny promień jaśniejącej [miłości, mającej w sobie światło. Wyślij go ku Ziemi. Następnie pozwól, aby planeta przyciągnęła cię tak, jakbyś zanurkował w niebo z głębin kosmosu, coraz bardziej przybliżając się ku Ziemi. W miarę jak Ziemia się powiększa, poczuj jej wielkość, poczuj, że żyje, i ma w sobie |witalność, oraz moc niewyrażalną siewami, a mimo to delikatność i ogrom otwarty dla wszystkich.

Kiedy poczujesz, że Ziemia cię przyciąga, pozwól, aby jej wibracje ściągnęły cię z kosmosu. Wyobraź sobie, że lądujesz jak piórko, delikatnie ześlizgując się ku najidealniejszemu miejscu. Spadając delikatnie, jak piórko, wyląduj na miękkiej, ziemskiej wibracji.

Teraz rozejrzyj się wokół siebie, aby zobaczyć w którym miejscu Ziemi wylądowałeś. Czego Ziemia uczy cię na temat miejsca, do którego cię przywołała? Poczuj k wdzięczność i podekscytowanie tym, że Ziemia mówi do ciebie i ofiaruje ci przygodę. Weź głęboki oddech i rozejrzyj się dookoła. Nie zainspiruje cię to, co znalazłeś. Wyślij do Ziemi wiadomość, że chcesz żyć w pokoju, a twoim obecnym zamiarem jest ponowne zjednoczenie z Ziemią. Pragniesz żyć blisko niej i czcić ją po wszystkie dni, kiedy będziesz tu mieszkać. Ujrzyj siebie, pełnego t życia, miłości i zaufania, kroczącego po powierzchni Ziemi, w wielkim pokoju ze wszystkimi elementami egzystencji, w zgodzie i harmonii. Idź teraz bardzo wolno, przyglądając się Ziemi, oddychając głęboko i czując, czym jest prawdziwe życie oraz miłość dla swojego domu. Poczuj tę wdzięczność, bo ona cię podtrzyma. Zaufaj sobie. Ziemia jest twoim domem."

http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Ziemia_Zwiastunow_4

*****************************************************

Matriarchat, pomijajac dywagacje na temat tego, czy był to lepszy okres w historii ludzkości niż patriarchat, charakteryzował się wszechobecnym kultem Bogini Matki (nie mylić z dzisiejszą matką boską, choć suma sumarum kult ów zakorzeniony jest w tamtych wierzeniach). Niewątpliwym plusem owego okresu było to, iż ludzie wówczas byli "bliżej Boga-Bogini", byli bliżej natury, posiadali niewątpliwie większy, jak byśmy dziś to określili, stopień rozwoju duchowego. Poniżej zamieszczam piate z kolei ćwiczenie mające na celu przyblizenie nas do natury.

Ogarnięcie Bogini otworzy przed wami
Żyjącą Bibliotekę i nauczy was tajemnic
ukrytych głęboko w tonie Matki Ziemi,
bo kim jest Matka Ziemia jeśli nie samą
Boginią?

Ćwiczenie energetyczne V/XII

"Ćwiczenie energetyczne
Wciągnij kilka głębokich oddechów, świadomie podążając za nimi do wnętrza i na zewnątrz swojego ciała. Wciągając oddech wyobraź sobie, jak twoje płuca wypełniają się powietrzem przesyconym tlenem, wirującym niczym molekuły światła. Wyobraź sobie, że twoje płuca wchłaniają te cząsteczki i wysyłają do twojego układu krążenia falę światła, napełniając energią całe ciało. Oczyma wyobraźni ujrzyj siebie u podstawy własnego kręgosłupa. Wyobraź sobie tę okolicę, oraz cały swój układ kostny wypełniony światłem. Patrząc z zewnątrz zobacz siebie jako istotę mikroskopijnych rozmiarów.

Teraz wyobraź sobie wejście do mrocznej i tajemniczej . jaskini u podstawy własnego kręgosłupa. Idź odważnie naprzód, oraz dalej i dalej w głąb jaskini. Wiesz, że zamieszkuje w niej ogromny wąż. Poczuj, jak stawiasz kolejne kroki. W jaskini panuje całkowita ciemność. Czujesz mrowienie, jeżą się włoski na twoim ciele. Twoja jaskinia mocy wciąga cię do swego wnętrza.

Wyobraź sobie ogromnego węża. Wydaje z siebie przeciągły syk, a jego oczy wyglądają w mroku jak zielone okruchy żaru. Wyobraź sobie, że wąż rozwiera paszczę. Niczym jaśniejąca blaskiem postać wchodzisz w paszczę gada. Zagłębiając się w paszczę węża, który jest kolejną jaskinią w twoim wnętrzu, poczuj, czym jest wejście do samego rdzenia własnej twórczej energii.

Teraz przejdź do brzucha węża. Wąż jest Boginią Matką. Przejdź przez jej jelita do okolicy rozrodczej i sam stań się jajem, przypominającym kulę światła. Z tej mrocznej jaskini, silą swojego zamiaru i woli, wypchnij na zewnątrz węża, mającego legowisko mocy w twojej pierwszej czakrze. Poczuj jak zaczyna się zwijać i uwalniać swoją moc. Poczuj jak lśnią i prześlizgują się jego łuski, jak wąż zwija się w spiralę, a potem rozwija i podnosi się od podstawy twojego kręgosłupa.

Poczuj teraz, jak wąż się wspina. Poczuj narastanie jego energii. Poczuj, jak twoja kundalini powstaje, przesuwa się ku górze w twoim ciele i wydostaje się z głowy. Poczuj, jak owa energia wznosi cię do góry, łącząc cię z siecią istnienia. Spróbuj przywołać tę energię i wyobraź sobie jak płynie w górę twojego kręgosłupa – wąż twojej kundalini, pasja życia, która jest twoją wersją życiowej siły istnienia – silą, dzięki której możesz czuć więź i tworzyć. Żądaj należnego ci dziedzictwa i czuj uniesienie."


http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Ziemia_Zwiastunow_5

****************************************************

Nasze ciało fizyczne jest tylko częścia większej, wyższej istoty, przez niektórych zwaną duszą. Aby móc korzystać z magazynów informacji owej naszej "wyższej istoty", czy ciała świetlistego, jak je nazywają Plejadjanie, dobrze jest zastosować medytację podaną poniżej.

Myślicie, że składacie się z ciala i kości,
ale w rzeczywistości jesteście zbiorem
obdarzonych inteligencją,
elektromagnetycznych sygnałów.

Ćwiczenie energetyczne VI/XII

"Ćwiczenie energetyczne
Usadów się wygodnie i trwaj w ciszy. Prześlij swojemu ciału polecenie, by się odprężyło, wyzwoliło i dało upust swoim uczuciom. Weź bardzo głęboki oddech. Wypuszczając powietrze poczuj falę spokoju przepływającą przez twoje ciało. Nadal oddychaj świadomie, odnajdując własny rytm. Poczuj jak twoja klatka piersiowa powiększa się i otwiera. Poczuj jak rozgrzewa się okolica twojego serca. Rozluźnij gardło. Oczyść umysł i skoncentruj wyobraźnię. Przez kilka chwil siedź swój oddech. Wyobraź sobie siup światła dotykający czubka twojej głowy, a następnie wnikający w ciało. Rób głębokie wdechy i wydechy, spróbuj stać się jak najlżejszym, najcichszym i najspokojniejszym.

Kiedy już znajdziesz się w spokojnym miejscu, skoncentruj energię na swoim trzecim oku i wyobraź sobie swój świat. Ziemię. Wszystko, cokolwiek sobie wyobrazisz, jest dobre. Przyglądając się trzecim okiem obrazowi globu, poczuj istnienie indywidualnych wzorców i celów dla wszystkich mieszkańców Ziemi. Możesz dostrzec owe wzorce pod postacią iskier światła i geometrycznych kształtów.

Poczuj jak wyjątkowe i niezwykłe są nauki konieczne dla rozwoju świadomości. Poszerza się nie tylko świadomość każdej jednostki; zespołowa świadomość globu łączy się w wyjątkowy sposób. Poczuj, jaki wkład każda jednostka wnosi do globalnego planu. Jako ludzka forma życia wyślij ze swojej teraźniejszości falę woli, ożywczej miłości i wiary.

Teraz poczuj jak wznosisz się ponad własny wzorzec, niczym złocista kula światła, tak jakby twoja świadomość była magnesem przyciągającym do siebie wszystko, co ją przypomina. Niech twój wzorzec zacznie krążyć wokół energetycznej sieci Ziemi, w poszukiwaniu innych wzorców, nastrojonych na współpracę z twoim, których ostatecznym planem jest ożywienie nowego, globalnego wzorca dla cale] ludzkości. Poczuj, że trwają globalne poszukiwania. Krąż wokół planety pod postacią złocistej świetlnej sfery, wędrując z miejsca na miejsce. Niech sfera powiększa się w miarę jak przyciąga do siebie wszystko, co przypomina świadomość, tworząc chmurę światła i wyzwalając przeplatającą się sieć energii, zaprojektowaną tak, by przebudziła się pod wpływem krzyżujących się świadomości. Poczuj jak twoją złocistą kulę światła przyciągają różne miejsca na całym globie. Zobacz siebie w tych miejscach, zobacz, że gdziekolwiek byś nie był, twoja obecność zmienia, otwiera i poszerza owe miejsca.

Wyobraź sobie sześć miliardów ludzi połączonych z owym globalnym wzorcem, wnikającym do wnętrza ich ciał. Ludzie ci wiedzą, że nadchodząca zmiana da im szansę na radośniejsze i głębsze życie, w którym wolno im będzie spojrzeć na życie z zupełnie innej perspektywy.

Sprowadź swoją świadomość na powrót do ciała fizycznego. Wyobraź sobie światło przepływające przez ciebie, napełniające cię i łączące. Obserwuj gwałtowny przypływ energii. Niech twoje ciało zacznie pulsować. Poczuj się silniejszy, wypełniony nową wiedzą, zdrowiem i witalnością. Słup światła wciąż jest z tobą, wypełnia i łączy cię z twoim źródłem. Niech ów słup światła stale wpływa w głąb twojego fizycznego dala. Siup światła to twoja karta powołania do wyższych obszarów.

Myśl istnieje. Twoja ewolucja zmierza w takim kierunku, w którym nauczysz się w produktywny sposób wykorzystywać swoje myśli, dzięki czemu zdołasz odmienić swój świat i stworzysz całkowicie nowy wzorzec rzeczywistości. Zaufaj sobie i uważnie wsłuchuj się w to, co odkrywasz. Droga, która ukazuje się przed tobą, może być bardzo interesująca. Pamiętaj, że zawsze ją tworzysz, a jeśli nie podoba ci się otoczenie, możesz po prostu obrać nową drogę. Przyjemnych podróży."

http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Ziemia_Zwiastunow_6


 
 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2010, 21:43:07 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpień 17, 2009, 19:21:12 »

"Wasze “ja" jest zbiorem wielu różnych form życia składających się na centralną duszę, być może, kiedy Ziemia zostanie katapultowana w nowym kierunku, jej mieszkańcy zginą, ponieważ nie uda im się sprostać nowej prędkości, z jaką będzie wibrowała planeta. Mogą też pojawić się zmiany, który przygotują ludzi na możliwość dostrzegania różnych osobowości, składających się na zbiór duszy. Jesteście zwiastunami tych przemian i napotykacie te części samych siebie, których zrozumienie jest dla was najbardziej naglące. Musicie napotkać wiele takich “ja".

Pamiętajcie, że jesteście częścią większego zbioru inteligencji, która pragnie znaleźć swój wyraz w wielu rzeczywistościach. Aby móc lepiej zrozumieć wszystkie wersje rzeczywistości, wasza centralna dusza uzbrojona jest w wiele różnych osobowości, macek i odnóży. Nie myślcie więc, że we wszystkich wersjach rzeczywistości jesteście “dobrzy". Prawdę mówiąc zdarza się, że więcej informacji uzyskujecie wtedy, gdy jesteście “źli" niż wtedy, gdy jesteście “dobrzy". Będąc dobrymi ludźmi, jesteście niekiedy tak naiwni, że nie rozumiecie tego, co się dzieje. Wasze odkrycia nie muszą przysparzać wam trudności. Zapragnijcie, by były dla was interesujące, obdarzyły was większą wiedzą i ofiarowały wam coś bardzo korzystnego."


Przypominamy wam że to Najwyższy Stwórca
kompletuje wszystkie drużyny, a jeśli
znajdujecie się we wszechświecie
Najwyższego Stwórcy,
należycie również do
wszystkich drużyn.

Ćwiczenie energetyczne VII/XII

Ćwiczenie energetyczne
Usiądź wygodnie, weź kilka głębokich oddechów i odpręż się. Wyobraź sobie, że towarzyszy ci grupka ludzi, których kochasz i którym ufasz. Zebraliście się po to, by otworzyć portal światła i spotkać inne światy. Wyobraź sobie spływający z góry strumień światła, przenikający twoje ciało i ciała członków grupy. Słup światła niesie wiele energii, otwierających szczelinę lub bramę, poprzez którą mogą spotkać się różne rzeczywistości.

Prześlij swój zamiar otwarcia portalu i ujawnij swoją obecność. Zasygnalizuj wszystkim energiom i rzeczywistościom, że, aby się z tobą połączyć, muszą dopasować do ciebie swoje wibracje. Muszą dostosować się do częstotliwości miłości takiej, jak ją obecnie pojmujesz.

Wyobraź sobie, że wraz z pozostałymi osobami w grupie tworzycie krąg wokół owej szczeliny. Stoicie ramię w ramię, trzymając się za ręce. Wypełnia was radość, cieszycie się z tego, czego wspólnie dokonaliście, czujecie jedność, która pozwala wam pójść dalej.

Teraz przejdź wraz z cala grupą przez szczelinę w portalu światła. Unieście się w górę i zlokalizujcie miejsce, w którym wasz portal połączy was z innymi portalami na waszej planecie. Zmierzajcie w kierunku innych międzywymiarowych bram, tworząc kręgi światła. Wpleć swoje światło w tak wiele portali, ile dostrzeżesz. Roześlij ideę i wyobrażenie, że aby energie mogły wejść na Ziemię, muszą dopasować się do częstotliwości, jaką odkrywacie i utrzymujecie – do częstotliwości miłości.

Wyobraź sobie, że wiatry rozrzucają ciebie i resztę grupy po całym globie. Wciąż tworzycie swoje kręgi światła i czujecie jak przyłączają się do was inne kręgi. Czujecie, że inni wspierają częstotliwość miłości, którą niesiecie teraz z ogromną przyjemnością.

Okrążając glob i formując kręgi, poczuj energie, które cię w tym wspierają. Niech twoje odczucia sięgną poza planetę. Poczuj, kim jesteśmy. Poczuj, że twój osobisty układ czakr wypełniła i spowiła energia Plejadian. Niech nasza miłość dopasuje się do częstotliwości, którą obecnie rozumiesz. Przez kilka minut odczuwaj wsparcie, opiekę i troskę energii szanujących twoje istnienie. Kochamy samą esencję twojej istoty.

Wyobraź sobie teraz należący do nas portal w twojej galaktyce, którym kierujemy. Jako wasi plejadiańscy przyjaciele, jesteśmy odźwiernymi dla częstotliwości, które chcą przeniknąć przez bramę. Pozwólcie byśmy sprawili, że ów portal pozostanie dla was otwarty. Niech przeniknie przez niego miłość pochodząca z innych układów. Poczuj jak miłość przenika przez portale otwierające się na waszej planecie. Wyobraź sobie złociste promienie lejącego się strumieniami światła i poczuj mrowienie we wszystkich komórkach twojego ciała. Poczuj jak światło obejmuje cię i otacza. Pozwól tej miłości zstąpić na planetę i przypominać wszystkim ludziom, którzy ją napotkają o alternatywnym sposobie życia. Niech przypomina im o nowym wzorcu, nowym ideale.

Wyobraź sobie teraz, że stoisz przed lustrem; ty sam – ktoś, kto dąży do odkrycia i zrozumienia. Zobacz jak zmienia się twoje fizyczne ciało. Zobacz jak przemieszczają się molekuły, jak przeobraża cię miłość. Zachowaj tę miłość, ponieważ jest ona twoim bogactwem i wartością. Jest ona twoją żyjącą postacią. Miłość, której zachowanie jest twoim przeznaczeniem, stanowi klucz do zjednoczenia różnych frakcji energii – sprawi ona, że owe energie znajdą w waszym wszechświecie nowy, twórczy wyraz.

Wyobraź sobie, że nic nie ważysz, że przenikasz fale energii i otwierasz bramy. Ujrzyj siebie, w ludzkiej postaci, zobowiązującego się do miłości i stającego na czele istnienia. Wciągnij oddech i poczuj otaczającą cię częstotliwość miłości. Dociera ona do wszystkich części twojego ciała, i od ciebie zależy co postanowisz z nią zrobić. Poczuj, jak wypełnia się teraz bogactwem spokoju. Wyobraź sobie, że twoją planetę otacza miłość. Przepływa przez ciebie, a ty utrzymujesz swoją częstotliwość w portalach i na całej Ziemi.

Teraz wyobraź sobie, że krążysz, wirujesz i obracasz się w miejscu, w którym się znajdujesz. Ruch wirowy staje się coraz szybszy. Zjednocz ten ruch wirowy ze swoim ciałem fizycznym. Poczuj jak miłość wydobywa się z ciebie i dotyka każdej żywej istoty – wszystkiego co zostało stworzone. Dotykając wszystkich rzeczy, dokądkolwiek się udajesz, poczuj jak miłość wirując oddala się od ciebie. Wyobraź sobie, że ów ruch wirowy staje się coraz szybszy, a twoja wiedza coraz wyraźniejsza.

Przez chwilę pozostań w tej energii. Poczuj tę miłość – szukaj jej, znajduj, dziel, niech cię zaciekawi, zapragnij jej, a będzie twoja. Ufamy, że wiesz, iż z każdą mysią zmieniasz swój świat. Dziękujemy ci za to, że tak chętnie ofiarowujesz Ziemi myśli pełne miłości i pokoju. Wpłyną one na wszystko, co istnieje."

Źródło:
http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Ziemia_Zwiastunow_7
 
*************************************************

Doznanie orgazmu śle w głąb waszego ciała
uzdrawiającą i odmładzającą energię.
Bramą Żyjącej Biblioteki są w waszym ciele narządy płciowe. Jeśli nauczycie się, w jaki sposób należy korzystać z owej bramy, stanie się ona szczeliną prowadzącą do zapisów czasu. Zazwyczaj zbliżenie i akt płciowy zajmuje ludziom zaledwie kilka minut. Często nie poświęcają czasu na wzajemne seksualne poznanie, ponieważ zmysłowa przyjemność łączy się niekiedy z głębokim emocjonalnym cierpieniem. Wielu z was zostało napiętnowanych poczuciem wstydu, wiążącym się z poszukiwaniem owej przyjemności. Pamiętajcie, że otrzymaliście dar bogów.

Ciekawi nas to, jak wiele ziemskich szkół filozoficznych głosi, iż najwyższym osiągnięciem jest wyrzeczenie się waszej płciowości. Bądźcie świadomi obecności idei, które nie pozwalają wam dotrzeć do sumy waszego istnienia. Owe idee i koncepcje brzmią wzniosie, jednakże oddalają was od bogactwa waszej ziemskiej, fizycznej postaci. Wasze wydzieliny i tajemnice są darem, który należy badać z godnością, poczuciem przyzwoitości, czcią i szacunkiem, w pełnym oddania, głębokim związku międzyludzkim.

Chcemy zainspirować was do ponownego zinterpretowania waszej płciowości. Prosimy, zrozumcie, że kiedy Ziemia ulegnie przemianie, poruszone i na nowo uporządkowane zostaną wszystkie wasze ważne obszary. Nie musicie obawiać się samotności – obdarzeni jesteście zdolnością nawiązywania najgłębszych więzi partnerstwa.

Seksualizm uzdrawia wasze ciała i otwiera bramy prowadzące do gwiazd. W ścisłym, pełnym miłości związku, seksualizm może być bardzo głęboki, może przenosić was w inne światy, na powrót ożywiać wasze ciała i przypominać im o najdoskonalszych wzorcach.

Ekspresja płciowa umożliwia przebadanie dziedzin zarówno duchowych jak i fizycznych. Niezbędna jest tu równowaga. Zamieszkujecie w fizycznych ciałach, powstających w istocie dzięki seksualnej ekspresji waszych rodziców. Pozwólcie na swobodny przepływ waszej energii płciowej; szanujcie i akceptujcie płynącą przez was siłę życiową. Pragniemy zobaczyć jak ożywacie, jak zostajecie wzbogaceni, jak pojmujecie pojazd, którym jesteście.

Ćwiczenie energetyczne VIII/XII

Ćwiczenie energetyczne
Wciągnij głęboki oddech i rozluźnij się. Wyobraź sobie, że światło naładowane cząsteczkami wypełnia twoje płuca i przenika do wnętrza twojego ciała. Odszukaj miejsce, w którym jesteś dostrojony do własnej uwagi, i znajdź tę cząstkę siebie, która cię obserwuje. Pozwól teraz, by energia przedostała się do twojego ciała poprzez oddech i osiągnęła poziom subatomowy. Wypełnij to miejsce światłem.

Równocześnie, siedząc w całkowitym bezruchu, poczuj otaczającą cię energię, zawierającą twoje ideały. Wyobraź sobie, jak dwanaście czakr rozkwita barwą i światłem, wirując wewnątrz i na zewnątrz twojego ciała. Wyczuj energię przepływającą pomiędzy czakrami i zapragnij poznać zmagazynowane w twoim wnętrzu szyfry i tajemnice płci, za pomocą siły transformacji, jaką obdarzone jest złoto.

Słuchaj bardzo uważnie, starając się rozróżnić wszelkie dźwięki, jakimi rezonujesz. Podążaj za owymi dźwiękami i wyobraź sobie, że leżysz na stole wykonanym z dwudziestoczterokaratowego złota. Zachowaj każde wyobrażenie, jakie pojawi się w twoim umyśle. Przyjrzyj się stołowi, próbując dostrzec jak największą ilość szczegółów. Poczuj, że twoje ciało, spoczywające na złotym stole, wchłania jego ciepło. Złoto jest najlepszym przewodnikiem prądu. Wyobraź sobie, że zloty stół przekazuje ci szyfry w postaci impulsów elektrycznych, docierających do wnętrza komórek twojego ciała. Leżąc na tym stole odczuwasz spokój. Dookoła stoją twoi przewodnicy i wyższa jaźń, obserwując cię i czuwając nad tobą. Jesteś bardzo odprężony, przebywasz w miejscu znajdującym się wewnątrz twojego dala, w głębokiej przestrzeni. Leżąc na złotym stole w owej przestrzeni czujesz złote światło i widzisz pulsowanie elektryczności przebiegającej przez oświetloną przestrzeń w twoim ciele.

Cztery rogi prostokątnego stołu są punktami kotwiczącymi, przez które wkracza energia. Zachowaj tę subatomową świadomość i obserwuj transfer energii na poziomie subatomowy m. Przypomina on wielkie błyskawice przeskakujące z planety na planetę. Są to wyładowania elektryczne przemieszczające się pomiędzy atomami. Ogrzewa cię i stymuluje dźwięk, który cię przyzywa i utrzymuje w stanie uciszenia. Oczarowany obserwujesz przestrzeń w swoim ciele. Wydaje ci się, jakbyś patrzył na burzę szalejącą nad rozległą okolicą.

Światła i rozbłyski energii elektrycznej ponownie naładowują najdrobniejsze cząsteczki twojego ciała, które ożywają i zaczynają przypominać sobie o swojej tożsamości, dając ci do zrozumienia, że są obdarzone świadomością. Wiruj we wnętrzu swojego ciała, z radością napotykając budzące się atomy. Poczuj jak twoje ciało nakazuje twojej chęci, inteligencji i pragnieniu by współdziałały z każdym ustalonym przez ciebie kierunkiem. Przed tobą rozciągają się nowe, bezkresne możliwości. Poczuj podniecenie tym nowym odkryciem. Zrelaksuj się jeszcze bardziej, zaufaj głębiej, poddając się procesowi, który cię przekształci i obdarzy twoje płciowe, zmysłowe “ja" większym znaczeniem oraz celem. Zanurz się w miękką poduszkę pamięci, doświadczając siebie jako kogoś cenionego, odzwierciedlając swoją wartość i uznanie innych. Wyobraź sobie coś, co nada sens twojemu życiu, przyniesie korzyść planecie i poruszy wielu ludzi. Odczuwaj nieustanną, łagodną stymulację elektryczną. Kiedy zaśniesz dziś wieczorem, będziesz śnił na złotym stole i przemierzał możliwości przeobrażenia, jakie oferuje seksualizm.

Źródło:  http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Ziemia_Zwiastunow_8

*****************************************************************

Robert A. Monroe w swych książkach ciekawie opisuje możliwości opuszczania ciała i doświadczeń z tym związanych.
Natomiast w Ziemia Zwiastunów Świtu znajdujemy podpowiedzi, idące w swym temacie jeszcze dalej, wskazują na możliwości podróżowania w czasie.

"Żyjąca Biblioteka ułatwi wam wibracyjną przemianę, pozwoli dzielić się i płynąć wraz z energią. Natura, majestatyczny plac zabaw Ziemi, nauczy was zagłębiać się i wyłaniać z korytarzy czasu.

Czas jest koncepcją. Na Ziemi założyliście, że chwila teraźniejsza wynika z przeszłości. Sugerujemy wam, że chwila teraźniejsza wynika także z przyszłości. Poprzez czas prowadzi wiele bram, zaś zarówno przeszłość jak i przyszłość mają swoją wagę i znaczenie. Wszystko jest częścią wiecznie rozszerzającej się teraźniejszości. Przeszłość, w swoim teraz, stale wpływa na swoją trwającą teraźniejszość. Owe trwające chwile obecne stale rosną i dojrzewają, tak samo jak ich przyszłe odpowiedniki. Pochodzicie z przyszłości, a wasze zadanie polega na przemianie waszej przeszłości tak, by stworzyć odmienną teraźniejszość." ...

Ćwiczenie energetyczne IX/XII

Ćwiczenie energetyczne

Skoncentruj się na oddechu i kierując się za nim wejdź we własne ciało. Wyobraź sobie, że twoje płuca wypełniają się światłem. Zobacz, jak twój krwiobieg wchłania tę nasyconą energię i jak rozprowadza ją po całym ciele. Robiąc wydech, poczuj jak twoje ciało odpręża się i rozluźnia. Oddychaj, wyobrażając sobie, że otacza cię dwanaście energii, które pomagają ci uzyskać dobre samopoczucie. Badając ich obecność doświadczaj poczucia bezpieczeństwa i wygody. Popatrz głęboko w oczy każdej z tych energii, a następnie odmień swój sposób postrzegania i odczytaj otaczające je pole energii.

Wyobraź sobie włókna i promienie światła wypływające z twojego ciała. Czujesz znajome szarpnięcie pochodzące z twojego brzucha i serca. Twoje ciało wibruje rozpoznaniem, kiedy dwunastu przewodników pozwala ci zerknąć w inną teraźniejszość. Zajrzyj w czas i rzeczywistość reprezentowaną przez każdego z dwunastu przewodników, doświadczając ich wszystkich z całą wyrazistością. Pozwól by twoje wspomnienia poszybowały ich śladem. Wyczuj linie czasu – mapy rzeczywistości wskazujące ci drogę. Idź śladem włókien światła wydobywających się z twoich czakr, wpływających w pole energii każdego z przewodników. Gdzie się znajdujesz? Doświadczaj i obserwuj.

Być może słyszysz słodki dźwięk delikatnego deszczu, lub zawodzenie zimnego wiatru, hulającego po opustoszałej drodze. Możesz zobaczyć dżunglę, las tropikalny, ośnieżone szczyty, pustynie, rzeki, oceany i równiny. Każdy zakątek Ziemi zawiera dotyczące ciebie wspomnienia i tajemnicze wskazówki. Pozwól, by linie czasu poniosły cię w głąb innego ..teraz". Przyjrzyj się Ziemi z perspektywy dwunastu linii czasu, i poproś, by ukazano ci to, co jest najbardziej znaczące dla zrozumienia ciebie samego, oraz więzi łączącej cię z gwiazdami.

Poczuj sieć światła, najważniejszą, wszędzie żywą sieć łączącą istnienie. Teraz wyobraź sobie, że linie tej sieci przenoszą inteligencję. Życie poszukuje życia. Wyobraź sobie Ziemię, blękitno-biały klejnot, zawieszony w przestrzeni, przykuwający uwagę we własnym obszarze czasu, skarb w owych ogromnych korytarzach światła. Spójrz na Ziemię z przestrzeni kosmosu i poczuj zew czasów, pobudzający twoją pamięć. Czy wydarzenia, które sobie przypominasz należą do przeszłości? Zastanów się nad tym, podczas gdy twoje pojęcia czasu, przestrzeni i Ziemi mieszają się w sieci światła.

Teraz spójrz poprzez linie energii, przecinające się w przestrzeni tuż za księżycem. Co napisano na drogowskazach? Jakie gwiezdne skróty wskazują ci twoi wierni przewodnicy? Niech twój duch wchłonie witalność tej chwili, szanując Ziemię i ciebie samego za nieograniczone możliwości wyrazu i badania. Wyraź szczególne uznanie dla sieci światła, wielkiej siły istnienia, z którą my wszyscy uczymy się toczyć grę.
 
http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Ziemia_Zwiastunow_9
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 13:14:47 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpień 20, 2009, 18:20:53 »

Kolejne ćwiczenie energetyczne. Tym razem dotyczy rozwinięcia w sobie wrażliwości na energie, które czerpiemy od planet, z kosmosu. Tak, tak kłania się tu nauka o zodiaku.

"Sami wybraliście chwile, rodzinę i rasę, w której się urodziliście. Sami oceniliście, że możliwości jakie dzięki temu uzyskacie będą dla was w tym życiu idealnym doświadczeniem.

Zanim pojawiliście się w tej rzeczywistości, wybraliście sobie cząstkę czasu – moment narodzin. Dokładnie w chwili waszych narodzin gwiazdy, planety. Księżyc i Słońce znajdowały się w ściśle określonej konfiguracji. Kiedy wyłanialiście się z łona matki, energia gwiazd naznaczyła wasze ciało, i to bez względu na to, gdzie się znajdowaliście, ponieważ w tym czasie owa energia dotykała również Ziemi. W tej chwili zapisane zostały pewne możliwości, określone szansę i różne wyzwania. Język gwiazd tłumaczy wasz świat na sposób, który pomaga wam zrozumieć szerszy obraz. Wszystkie rzeczy wiążą się ze sobą w geometryczny sposób, tworząc energetyczne wzory. Sami wybraliście chwilę, rodzinę i rasę, w której się urodziliście. Sami oceniliście, że możliwości jakie dzięki temu uzyskacie będą dla was w tym życiu idealnym doświadczeniem. To wy wyznaczyliście owe doświadczenia zgodnie z tym, czego musieliście się nauczyć w oparciu o to, co stworzyliście, stworzycie w przyszłości i co obecnie tworzycie równocześnie w innych miejscach." ...

Ćwiczenie energetyczne X/XII

Ćwiczenie energetyczne

Usadów się wygodnie. Wyprostuj kręgosłup i usiądź prosto, jakbyś był podwieszony na zwisającej z góry nici. Trwaj w bezruchu. Weź kilka głębokich oddechów i wyobraź sobie, że twoich dwanaście czakr wiruje niczym promieniujące światłem planety. Przy pomocy wyobraźni sięgnij do innych części swojego wszechświata, gdzie wyczuwasz obecność wersji samego siebie wypełniających to samo zadanie.

Poczuj jak twoja świadomość wspina się w układzie twoich czakr. Wyobraź sobie dwanaście słońc, tworzących drabinę w twoim wnętrzu. Spróbuj wspiąć się na tę świetlistą drabinę i roześlij całą swoją wiedzę do wszystkich innych części samego siebie. Prześlij im swoje poczucie przebudzenia,' koleżeństwa, oddania i miłości. Po owych dwunastu słońcach wejdź do swojego wszechświata. Wyobraź sobie swój umysł w zbiorze kosmicznych, planetarnych istot i geometrycznych formacji. Wspinając się wyżej, poczuj jak inne części ciebie nadają do ciebie transmisje. Co takiego nadają? Co czujesz i słyszysz? Otwórz się i odbieraj miłość, oraz wsparcie płynące z innych części ciebie. Zobacz dwanaście słońc pod postacią świetlnej ślizgawki, po której dociera do ciebie ta wiedza. Odrzuć swoją wersję siebie i stań się odbiornikiem, uświadamiającym sobie efekt działania tego światła i energii. Poczuj jak dzięki temu odmienia się twoja świadomość. Przez kilka chwil uwalniaj to wyobrażenie z twojego ciała. Pozwól twoim molekułom połączyć się i stopić się z otoczeniem.

Jesteś przekaźnikiem, a energia przepływa przez zespołowe ja do Ziemi. Porusza się po sieci aby wywołać konieczne zmiany. Energia wnika głęboko w Ziemię. Wyobraź sobie starożytnych strażników informacji, pod postacią kryształowych struktur, wysokich na setki stóp, odbierających od ciebie ogromną spiralę energii.

Następnie, ruchem wirowym, wydostań się z wnętrza te / gigantycznej spirali, tworząc swoją własną spiralę tożsamości. Trwaj w całkowitej ciszy. Spirala obraca się i obraca. Poczuj ożywienie i odmłodzenie w swoim ciele. Poczuj ruch wirowy od czubków palców u nóg do samych koniuszków włosów. Poczuj nowe molekuły, które zmieszały się z twoim ciałem.

Wciągnij głęboki oddech i poczuj, że twoich dwanaście czakr ustawiło się w szeregu, gotowych do działania ze swoją pełną mocą. Następnie weź kolejny głęboki oddech i sam do siebie powiedz swoje imię, czując w tej rzeczywistości dźwięk tego, kim jesteś. Przetłumacz jedyny w swoim rodzaju i żywy dźwięk swojego istnienia. Kochaj tego, kogo stworzyłeś; szanuj i czcij samego siebie. Zachowuj się tak, jakby twoje fizyczne istnienie było najcenniejszą wartością jaką kiedykolwiek posiądziesz. Teraz uśmiechnij się łagodnie, uświadamiając sobie swoje nieograniczone możliwości i zobowiąż się do tego, że wprowadzisz je w życie.

http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Ziemia_Zwiastunow_10

****************************************************************

Zbliżają się ogromne zmiany na naszej planecie, zmiany które muszą nastąpić aby Ziemia mogła się oczyścić, przejść na wyzyny energetyczne. Abyśmy mogli pomóc jej jak również sobie powinniśmy już zacząć dostrajać się do jej wibracjii, nauczyć się, a tym samym i innych różnych stanów z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć. Będą to niezmiernie ciekawe zmiany, ale i niebezpiczne, stąd potrzeba pracy nad sobą. Poniższe ćwiczenie ma nam pomóc w rozbudzeniu w sobie potrzby niesienia pomocy i nie tylko. Po przeczytaniu 11-go rozdziału Ziemi Zwiastunów Świtu, uświadomimy sobie co jeszcze przed nami:

"W obecnej epoce rozgrywa się upadek globalnej cywilizacji i ponowne przebudzenie całkowicie nowej formy świadomości. Nic w waszej historii nie zapowiedziało tych wydarzeń.

Podkreśliliśmy waszą wartość na równi z wartością Ziemi. Jest ona waszą matką, czuje was i zna wasze imię. W swoim poszukiwaniu zrozumienia pozwoliła na poważne nadużycie energii. Gwałcona i wykorzystywana przez rodzaj ludzki, pozwoliła sobie nawet na utratę swojej prawdziwej tożsamości. Aby Ziemia mogła dokonać koniecznego przeskoku, który wpłynie na cały ten wszechświat, musi zajść oczyszczenie i uzdrowienie – inicjacja.

Na początku musicie przejść przez otchłanie piekieł – przez to, co jak się zdaje chce was zniszczyć i ograniczyć. Obecnie stoicie twarzą w twarz z tym, czego się boicie. Jeśli stwierdzicie, że pogrążyliście się we własnych lękach, zachowajcie obraz samych siebie jako zdrowych i szczęśliwych istot i ucząc się czegoś o sobie przemielicie energie strachu. Napełniacie energią i powołujecie do istnienia pełne lęku postaci myśli. Jeśli wasze pole energii nie zawiera strachu, rzeczy, których się obawiacie, przestają istnieć i nie mogą was już zniszczyć. Inicjacja stanowi zakończenie serii prób, dzięki którym po mistrzowsku opanujecie cząstkę egzystencji. Ziemia przechodzi inicjację, i was również poprowadzi przez ten proces.

Ziemia znajduje się w węzłowym punkcie kryzysu tożsamości. Odbywają się spotkania na szczycie i zebrania organizacji ochrony środowiska, tak jakby mogły one na czas naprawić różne rzeczy. Nie mogą. Nie można naprawić tamy, kiedy cegły pękają, kruszą się i wypadają. Czym jest owa tama? Są to wszystkie idee, struktury i systemy wierzeń, które powstrzymują wody świadomości. Zaś wy, drodzy przyjaciele, składacie się z wody.

Ziemia przejdzie burzliwe przemiany. Po przestudiowaniu zapisów Ziemi i wielu innych światów uważamy, że nie da się umknąć tej możliwości ze względu na nadmierną polaryzację waszej planety. Bądźcie pewni, że im bardziej zanieczyścicie i zniszczycie Ziemię, tym większa energia włożona zostanie w przemiany i wstrząsy konieczne dla jej oczyszczenia. Ogromna liczba ludzi, którzy nie działają z miłością dla siebie i planety, odejdzie w bardzo krótkim czasie po naświetleniu promieniami docierającymi na Ziemię. Stanowi to element elektromagnetycznej przemiany cywilizacji. W chwili śmierci, ludzki wehikuł przenosi świadomość do innego obszaru.

Musicie uświadomić sobie swoją duchowość, i ugruntować tę wiedzę wykorzystując ją praktycznie w swojej teraźniejszości. W chwili, gdy Ziemia zacznie doświadczać swoich przemian, na eterycznych trybunach zasiądą tłumy ludzi pozbawionych fizycznych ciał, obserwując rozgrywające się prawa przyczyny i skutku. Tylko w ten sposób mogą się nauczyć, jak należy cenić siebie samych i życie tej planety. Obserwatorzy odczuwać będą zbiorowe emocje uczestników wydarzeń na Ziemi. W ten sposób również oni będą uczestniczyli w wydarzeniach, i być może napełnią was współczuciem, jako towarzysze wszystkiego, co istnieje." ...

Ćwiczenie energetyczne XI/XII

Ćwiczenie energetyczne

Pragnąc wprowadzić swoje ciało w stan spokoju, poczuj jak słup światła napełnia energią, oczyszcza i przypomina twojemu ciału o jego idealnych funkcjach. Zapragnij, by strumień światła wypełnił twoje ciało, aby zdrowie i dobre samopoczucie pulsowało we wszystkich komórkach i w twojej istocie.

Czując jak energia przenika przez twoje ciało, połącz należącą do ciebie energię ze swoim otoczeniem, na sposób przynoszący korzyści wszystkiemu dookoła. Odpręż się i wraz z promieniami światła sięgnij w głąb siebie, w okolicę swojego splotu słonecznego, ośrodka woli, uczuć i mocy. Wyobraź sobie, że cos stamtąd wyjmujesz: kawałek złota, diament, bezcenny klejnot. Trzymaj w dłoniach przedmiot, który uważasz za bezcenny, a który odkryłeś w swoim wnętrzu. Podziwiaj majestatyczne piękno swojego skarbu.

Wyobraź sobie teraz, że jesteś w dużej grupie ludzi, a każdy z was trzyma wewnętrzny, bezcenny klejnot. Jeden po drugim podchodzicie do zielonozłotego kawałka materiału i bardzo delikatnie, z wielkim szacunkiem, kładziecie swoje skarby. Jest to symbol wartości jaką macie się podzielić, aby mogła z niej skorzystać cala ludzkość. Ty sam decydujesz jak duży lub mały będzie twój dar. Kiedy go położysz, cofnij się i stań w kręgu, obserwując klejnoty i skarby reprezentujące zbiór udziałów twojej grupy. Wyczuj również naszą obecność. Poczuj Jaki skutek wywarło połączenie twojego bogactwa z bogactwem innych członków grupy.

Teraz wyobraź sobie, jak chciałbyś, by ten zbiór bogactw pomógł Ziemi, a także spełnił pragnienia twojego serca. Kiedy twoje bogactwo zostanie uznane, poczuj jak strumień światła napełnia cię energią. Co takiego sobie wyobraziłeś? Co zmieni Ziemię?

Niech twoja wizja pozostanie jak najwyraźniejsza. Poczuj energię poruszającą się wokół kręgu świadomości. Niech energia skręca się i wiruje, szybko przesuwając się od jednej do drugiej osoby, przypominając ci o tym, byś poświęcił przyszłości Ziemi swój umysł i serce.

http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Ziemia_Zwiastunow_11

***********************************************************

To ostatnie już spośród dwunastu ćwiczeń energetycznych, które Plejadjanie podają nam celem wniknięcia w siebie, poznanie swego wnętrza i otwarcia się na szerokie, dużo szersze możliwości niż te które zawarli w tej trylogii.

"Jako żyjący gatunek jesteście zawieszeni w tej chwili, w której wymagany jest od was akt wiary.

Opowiadamy wam historie, dzięki którym możecie się rozwijać. Do was należy wybór, czy uwierzycie w te opowieści, czy też nie. Jeśli jednakże uwierzycie, bądźcie gotowi, by je odrzucić. Nauczycie się rozpoznawać moment, kiedy już wam nie służą. W tym momencie naszym celem i metodą postępowania jest zbijanie was z tropu do chwili, aż osiągniecie pełną jasność, oraz konstruowanie nierozwiązywalnych sprzeczności wewnątrz wzorów myśli zawartych w komórkach waszych ciał. Rozważając nasze słowa ulegacie zmianom. Nadchodzące dni będą wypełnione splendorem podobnym do pierwotnego piękna, jakie oferował wam niegdyś do zbadania wasz fizyczny świat. Stwarzacie szansę przekroczenia trójwymiarowej rzeczywistości i wejścia do korytarzy czasu, w których światy i rzeczywistości obdarzone są większą różnorodnością i elastycznością. Poszukując skarbów w korytarzach czasu, uzdrowicie samych siebie. To wasze zadanie. Podzieliliśmy się z wami wieloma kluczami, ale o wielu z nich nawet nie wspomnieliśmy. Musicie przekształcić samych siebie – sumę siły istnienia, zawieszoną w waszym punkcie wiecznie rozszerzającej się teraźniejszości. ...

Pragniemy, byście w pełni zrozumieli, że znajdujecie się na drodze dwunastu form energii. Jeśli zdołacie naprawdę przedstawić sobie tę wielką mapę dwunastki, to być może uda wam się wyobrazić sobie w pewnym stopniu, dokąd zaprowadzą was owe kosmiczne drogi. Kształtowani jesteście w taki sposób, abyście przystawali do dwunastu dróg, jako do modeli uniwersalnej myśli. Stanowi to część nauk zaszyfrowanych w tej książce. Zrozumienie dwunastu dróg energii, które prowadzą was ku odrębnym miejscom w obrębie istnienia jakie was jednoczy, ma w sobie bardzo głęboką twórczą siłę. Kiedy pojmiecie, że owe drogi prowadzą was ku wielkim przemianom świadomości, gromadzonej obecnie i doświadczanej pod postacią świadomości masowej, nastąpi zakończenie znanej wam teraz rzeczywistości. Zakończenia są jednakże doskonałymi chwilami, w których gromadzicie się w zawieszeniu, przed nowym, tajemniczym początkiem. Jako żyjący gatunek jesteście zawieszeni w tej chwili, w której wymagany jest od was akt wiary.

Pytacie samych siebie: “Po co mi moja wiedza? Co dobrego wynika dla mnie z wiedzy, iż jestem członkiem Świetlanej Rodziny? Z tego, że być może jestem Plejadianinem? Z tego, że Ziemia jest cenna, że ja jestem cenny, i z tego, że jeśli przemierzę i przeszukam Ziemię, być może odnajdę jej tajemnice w bezkresnym majestacie planety, w jej świętych miejscach, w symfoniach bezgłośnie przemawiających kręgów? Co powinienem wiedzieć o Jaszczurkach, o Bogini i o własnym ciele? Jak to jest, że w moim ciele znajduje się przestrzeń, dzięki której inni mogą się ze mną łączyć i wyglądać na zewnątrz poprzez moje oczy? Jeśli inni łączą się ze mną, to czy widzą ten sam świat, co ja? A może dzięki temu, że inni łączą się ze mną, wyłaniają się inne światy; może ja sam się w nich wyłaniam? Czym jest opętanie? Czym jest łączenie się i wyłanianie na Ziemi pod koniec dwudziestego wieku? Co z tym i z moim ciałem mają wspólnego moje gruczoły? I dokąd, skutkiem tego, prowadzi mnie seks?" Teraz, kiedy zastanawiacie się nad owymi punktami, my z kolei pytamy: Jak głęboko jesteście zaskoczeni, kiedy uczycie się otwierać swoje osobiste święte miejsca na tajemnice waszych pętli świadomości? Co znajdujecie, kiedy natraficie na mury, i kiedy poznajecie najgłębsze tajemnice samych siebie?" ...

Ćwiczebie energetyczne XII/XII

Ćwiczenie energetyczne

Wyobraź sobie, że stoisz pod otwartym niebem. Powietrze jest rześkie i pełne życia, ziemia pod twoimi stopami twarda i niewzruszona. Weź głęboki oddech i powiedz sam do siebie: ..Żyję!" Skoncentruj się na własnej witalności i wejdź w chwilę swojej wyobraźni jako malarz swojej wewnętrznej wizji.

Wyobraź sobie stojący przed tobą starożytny, kamienny krąg. Przez chwilę otwieraj się na wibrację dwunastu ogromnych megalitycznych brył, stojących prosto i godnie pod kopułą czasu. Poczuj jak kamienie przemawiają, przekazując swoją świadomość. Przez długie epoki, żywe i świadome, pozostawały ukryte niczym kości Ziemi. Podejdź do kamienia, połóż rękę na jego chłodnej powierzchni i przy pomocy własnych komórek słuchaj jak złociste spirale tańcząc przenikają przez kamień do twojej teraźniejszości. Wędruj od jednego do drugiego giganta, doświadczając całej dwunastki i wyczuwając zadanie, oraz monumentalną energię, jaką przechowuje każdy głaz. Przenieś tę energię w głąb siebie, tak by kości twojego dala wypełniły się złocistymi spiralami.

Wystąp teraz na środek kamiennego kręgu i zasiej ziarno, zawierające lśniącą oślepiającym blaskiem, wspaniałą wersję Ziemi, w której planeta jest szanowana i ukoronowana przez swoich mieszkańców. Wykorzystując swoją wiedzę o świetle i zamiarze, stwórz iskrę życia, by ożywić to nasionko. Zobacz jak środek kręgu poszerza się, a ziarno wyrasta. Złociste spirale rozbiegają się we wszystkie strony, przechodząc przez drogi dwunastki i tworząc nową Ziemię.

Teraz przemawia znajomy głos, mówiąc ,,Jesteśmy wami, w złocistych spiralach czasu, krążąc w epokach istnienia, wzywając samych siebie. Bądźcie wzbogaceni. Niech wasza podróż rozpocznie się na nowo. Bądźcie sobą."


http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Ziemia_Zwiastunow_12

 

 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2009, 19:44:12 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpień 24, 2009, 16:48:45 »

Myślę że ciekawym mottem do tego tematu będzie przypowieść o Pchełce, którą kiedyś już cytowałem:

Przypowieść o pchełce.

Żyła sobie kiedyś mała pchełka. Żyła sobie w pudełku od zapałek. Pchełka myślała, że cały świat, to pudełko od zapałek. Poznała swój mały, ciasny światek całkiem dobrze. Poznała regóły w nim panujące, materię, ścianki pudełka, które ją ograniczały. Całe jej życie było dostosowane do tego ciasnego pudełka. Kiedyś, wieczko pudełka przypadkowo się uchyliło i pchełka wyszła z ciasnego pudełka, które ograniczało jej światopogląd. Wtedy zobaczyła ogrom tego, co było na zewnątrz: musiała się uczyć nowych praw, reguł i zasad. Wszystko było dla niej fascynujące. Wprost nie mogła uwierzyć, jak to było możliwe, że tkwiła w tak gigantycznym błędzie. Przecież ten nowy świat jest taki olbrzymi, tajemniczy, jest tyle rzeczy do zbadania. Pchełka co rusz odkrywała coś nowego, czerwieniała ze wstydu, jak bardzo zaściankowe i ciasne poglądy dotychczas posiadała. Wstydziła się swojej pychy i głupoty - lecz zamieniła to w przawdziwą wiedzę i naukę. I znowu z czasem zaczęła pysznić się tym, co wie. Jakież było jej zdziwienie, kiedy sądziła, że juz wszystko zbadała, a okazało się, że pomieszczenie, do którego się wydostała z pudełka nie jest wszystkim, co istnieje, a też jest pomieszczeniem, które prowadzi do kolejnego, jeszcze większego "pudełka". Wtedy zaczęła sie zastanawiać, czy to wieczko rzeczywiście uchyliło się przypadkowo.


Dzisiejsi ludzie sa jak ta pchełka. Tyle, że oni żyją jeszcze w tym małym i ciasnym pudełku zapałek. takie też są ich poglądy i wiedza. Ciasne, jak pudełko od zapałek.
Jednak nie musi tak być, wystarczy nieco uchylić drzwi umysłu i niemal natychmiast zmienia się całe nasze postrzeganie.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 05, 2009, 14:38:48 »

            Aby kwitnąć i wzrastać, musisz w pełni pojąć
                i napełnić energią myśl, iż twój fizyczny wehikuł
                                  ma bezcenną wartość.


...
    Obecne Czasy Przemian pozwalają na nagłe i szybkie wyjście z owej
ery ignorancji oraz na wyzwolenie z czaru rzuconego na ludzkość tysiące
lat temu. Aby kwitnąć i wzrastać, musisz w pełni pojąć i napełnić ener-
gią myśl, iż twój fizyczny wehikuł - ciało, które zamieszkujesz, ma bez-
cenną wartość. Musisz zaakceptować swoją własną wartość oraz chcieć
i potrafić odczuwać prawdziwa miłość i wdzięczność za to, kim jesteś. To
jest bowiem klucz, który otworzy Bramę Zmiany i przyciągnie do twoje-
go życia najlepsze z doświadczeń, jakie to życie ma ci do zaoferowania.
Miłość, której szukasz wobec siebie u innych, musisz najpierw stworzyć
sam. Kochając siebie, podłączasz się do sieci i zasilaszźródło mocy ży-
ciodajnej energii, która karmi wszelkie Istnienie. Twoja własna wersja
częstotliwości miłości to twój wielki dar dla świata.
    Aby kultywować pełen miłości związek z sobą samym codziennie,
rano i wieczorem, na pięć czy dziesięć minut usiądź lub stań przed lu-
strem. Niech to będzie twoje prywatne spotkanie ze sobą. Spokojnie po-
patrz sobie w oczy. Utrzymaj ten bezpośredni kontakt wzrokowy, otwórz
swe serce i powiedz do siebie: "Kocham Cię". Powtarzaj: "Kocham Cię"
na głos, patrząc jednocześnie głęboko w odbicie swych oczu w lustrze.
Obserwuj swoje źrenice i tęczówki. Pozwól sobie na odbiór wszelkich od-
czuć, jakie przychodzą z wypowiadanymi słowami, obserwuj, jak słowa
te przechodzą twoje ciało niczym ciepłe promienie słońca tańczące
w poszyciu lasu.

    Wykonując to ćwiczenie, obserwuj swoje zachowanie oraz reakcje cia-
ła na twoje zapewnienie o miłości do samego siebie. Czy w lustrze poja-
wiają się może różne "wersje" ciebie? A może uśmiechasz się? Czy może
widzisz coś, co każe ci opuścić wzrok i skierować go gdzie indziej? Czy
istnieje jakaś część ciebie, która nie przyjęła miłości? Co robi twoje ciało?
Czy może popłynęły ci z oczu łzy, aby stopić pieczęcie wspomnień? Czy
wstrzymujesz oddech, czy oddychasz głęboko i spokojnie? Jak się czu-
jesz, kiedy celowo znajdujesz czas na powiedzenie sobie, iż jesteś kocha-
ny/kochana? Żyjąc i ucząc się korzystać na różne sposoby z umysłu, np.
przez wykonywanie ćwiczeń mentalnych oraz obserwację i zastanawianie
się nad swoimi reakcjami, uwolnisz tajemnice swego własnego myślenia.
Czeka na ciebie niezliczona ilość wszelkiego rodzaju możliwości i jeśli się
tej pracy podejmiesz i nauczysz się sobie ufać, czas, który jest przed tobą,
przyniesie ci niezwykłe doświadczenia, które wzmocnią i rozjaśnią twoje
postrzeganie rzeczywistości.
    Nowy sposób postrzegania dotyczy życia, znaczenia, swobody i uzdro-
wienia. Przenoszony jest on za pomocą energii z orbu na orb i z komórki
na komórkę. Jako istota ludzka przechodzisz dziś wielką "przebudowę"
swojego psyche, aby zyskać większą świadomość rozległych wewnętrz-
nych prawd. Jako pionier nowej percepcji musisz to rozumieć i ufać życiu
takiemu, jakie własnoręcznie tworzysz.
str. 30,31
...

    Ścieżka Mocy
MĄDROŚĆ PLEJADIAN DLA ŚWIATA
       POGRĄŻONEGO W CHAOSIE


BARBARA MARCINIAK

(Wytłuszczenie to moja robota)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2009, 14:47:06 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 12, 2009, 19:48:41 »

 Sami tworzymy swoją rzeczywistość, ale jesteśmy ze wszech stron bombardowani wszelkiego typu energiami. Pomimo iż mamy świadomość, że powinniśmy "poddawać się" oddziaływaniu tych pozytywnych, to jednak stanowi to nie lada wyzwanie. Bardzo często natłok tych negatywnych powoduje, iż nie jesteśmy w stanie sobie poradzić w rozróżnieniu tych, często bardzo subtelnie zaowalowanych, jednak negatywnych czynników. Do tego dochodzą jeszcze częstotliwości elektroniczne i kosmiczne, co jeszcze bardziej komplikuje nam wyostrzenie naszej świadomości energetycznej.  Rozróżnienie częstotliwości elektronicznych wymaga identycznego poziomu trzeźwości. Jeśli zdarza ci się spędzić większą część dnia na elektronicznych rozrywkach, koniecznie poświęć równą ilość czasu na pobyt na łonie przyrody. Natura jest najlepszym miejscem odzyskiwania energii oraz tworzenia własnej wewnętrznej równowagi.

                           Bez względu na to, co kreujesz, twoje przekonania tworzą
                                      ukryty fundament wszystkich twoich przeżyć.


Możesz wzmocnić i wprowadzić w życie pożądaną rzeczywistość, znajdując czas na komunikację z podświadomym i nieświadomym poziomem swego umysłu.
Po pierwsze, należy zwolnić tempo i skoncentrować się na oddechu. Delikatnie rozluźnij szczęki i odpręż język. Pozwól, aby głęboki, relaksujący, rytmiczny oddech odprężył twoje ciało i otworzył ci umysł na wyższe stany świadomości. Oddychaj głęboko i wyobrażaj sobie, jak twoje ciało jest całkowicie napełnione złotymi spiralkami energii. A teraz wyobraź sobie falę energii podobną do delikatnego wiosennego deszczu. Zobacz, jak fala obmywa cię od szczytu głowy w dół do samych stóp. Fala zmywa z ciebie wszelkie napięcia. Czujesz się świeżo i czysto - czujesz, że możesz swobodnie podążyć w głąb siebie. W twym umyśle znajduje się miejsce zwane Pokojem Odwiedzin. Użyj swojej wyobraźni, przejdź przez most i odnajdź drogę prowadzącą do jego drzwi, które mogą znajdować się w jednej z kamienic lub biur przy ruchliwej ulicy albo w domu stojącym na na końcu cichej, wiejskiej drogi, lub w miejscu tak odosobnionym jak gniazdo orła na klifie.

Pokój Odpowiedzi to twój własny projekt, zatem może znajdować się wszędzie, gdzie zdecydujesz. Poczuj silną chęć wejścia do Pokoju. Zobacz, jak stoisz przed jego drzwiami. Zapamiętaj przede wszystkim rodzaj i kolor drzwi i kształt klamki, a kiedy już dobrze je zanotujesz w wyobraźni, otwórz drzwi. Pokój Odpowiedzi jest wspaniale umeblowany, ozdobiony pięknymi materiałami, wyposażony w wygodne siedzenia; fascynujące dzieła sztuki, globus, książki, kwiaty, rośliny w doniczkach oraz zastawa do herbaty sprawiają, że panuje tu ciepły, gościnny nastrój, a duże szklane drzwi wiodą do przepięknego ogrodu. Wejdź i rozgość się. Znajdziesz w tym Pokoju wszystko, czego potrzebujesz. kiedy poczujesz się juz jak u siebie, pomyśl o tym, czego chcesz się dowiedzieć. Rozejrzyj się i pozwól, aby wzrok twój spoczywał to tu, to tam; konsekwentnie zachowuj w pamięci to, co widzisz. Kiedy będziesz gotów (gotowa), jasno sformułuj pytanie, na które szukasz odpowiedzi. Poproś, aby w ciągu kolejnych trzech dni pojawiła się równie jasna odpowiedź na to pytanie, po czym usiądź wygodnie, poczęstuj się herbatą i napawaj spokojem twego Pokoju Wewnętrznej Wiedzy. Możesz tu przychodzić, kiedy tylko zechcesz, aby dostroić swą częstotliwość oraz zdobyć większą klarowność wiedzy o sobie i otaczającym cię świecie.


Możesz ufać, że jeśli raz zaczniesz praktykować tego rodzaju wewnętrzne programowanie, odpowiedzi na twoje pytania będą do ciebie przychodziły jeszcze, kiedy jesteś w Pokoju lub w jakimś innym momencie w ciągu najbliższych trzech dni. Kiedy udoskonalisz się w używaniu swej wyobraźni, w naturalny sposób poszerzy się twoja swoboda kreatywnego posługiwania się wewnętrznym tokiem rozumowania twej psyche, co z kolei wzmocni twą pomyślność. Twej uwagi oczekują nieograniczone możliwości; możesz oszczędzić sobie wielu wydatków i wysiłku związanego z ćwiczeniem sztuki wewnętrznego autozarządzania i zawartą w niej nauką sposobów kierowania swoją uwagą. Po jakimś czasie wystarczy, że tylko pomyślisz o Pokoju Odpowiedzi, zadasz pytanie i natychmiast otrzymasz rozwiązanie. możesz robić wszystko, co zechcesz, kiedy budujesz w swym umyśle swoją rzeczywistość.
...
STR. 53,54


ŚCIEŻKA MOCY
MĄDROŚĆPLEJADIAN DLA ŚWIATA
POGRĄŻONEGO W CHAOSIE           

Barbara Marciniak

                   

Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 25, 2009, 21:46:00 »

...
Istnienie poddawane jest koniecznemu - jeśli wyobrazisz sobie czas i przestrzeń - kreowaniu możliwości i sprzątaniu swoistego rodzaju "gruzu". Możesz pomyśleć o gruzie w kategoriach fizycznych; my jednak mówimy tu o gruzie energetycznym, a szczególnie o częstotliwościach niższych wibracji, które napełniły ludzi fałszywymi programami na życie, dotykając środowiska ludzkiego świata zewnętrznego i wewnętrznego. Uzdrawianie wzdłóż linii czasu jest konieczne dla wyprostowania energetycznej plątaniny energii psychcznej i emocjonalnej w niciach DNA. Uwazane za pusty śmieć fragmenty DNA sa w rzeczywistości magazynem istotnych zapisów i kluczowych informacji. Ludzkie DNA zawiera własną sieć informacyjną, dotyczącą linii przodków każdego człowieka. Ciało ludzkie jest dokładnie zaprojektowanym narzędziem w pełni zdolnym do przechowywania ogromnego kolażu obrazów, wdrukowań i osobistych wrażeń. Są one dokładnie, chwila po chwili, zapisywane i przechowywane na poziomie komórkowym, przez co gromadzi się ogromna ilość tzw. wpływów poznawczych, przekazywanych z pokolenia na pokolenie za pomocą naturalnego, psychicznego wpływu telepatii więzów krwii. Wszystkie rodziny łączą wewnętrznie silne psychczne związki wynikające ze wspólnoty informacji i wzajemnej znajomości oraz zażyłości zawartej we krwii. Wasze komórki nieustannie komunikują stan waszego umysłu, waszej genetycznej rodzinie na wszystkich ścieżkach czasu.
    Kiedy sięgniesz umysłem wstecz, do życia swych przodków, aby przemyśleć szeroki wachlarz spostrzeżeń i doświadczeń zakodowany przez nich w twoim DNA, napotkasz wiele ciekawych pytań. Przez kilka chwil skoncentruj się na swoim oddechu. Stwórz głęboki, uspokajający, rytmiczny przepływ energii życiowj płynącej w twoim ciele, a sięgającej głęboko do subatomowych warstw twoich komórek. Wyobraź sobie wirujące, złote spiralki energii, tańczące wewnątrz oraz wokól komórek twojego ciała; łączące się w drobne cząsteczki i fale o olśniewającym, pełnym blasku kolorze; tworzace płynne, geometryczne kształty oraz śpiewające wysublimowanym, kojącym dźwiękiem. A teraz zapragnij, aby oddychając otworzyć własną, osobistą linię czasu - czasolinię; oddechem włącz tę myśl w trwający w komórkach taniec. Rozluźnij się i ciesz się tą chwilą: wyobrażaj sobie, że twoi przodkowie kolejno stają przed tobą, przybywają na walne zgromadzenie członków linii krwi w odpowiedzi na twoje zaproszenie. Każdy z członków twej wielkiej rodziny ubrany jest inaczej. Będą do ciebie kolejno podchodzić, każdy spojrzy ci głęboko w oczy - każdy objawi ci swoje radości i smutki, emocjonujące odkrycia i ponure rozczarowania, z jakich składało się życie twoich przodków. Przyjmuj te obrazy i symbole jako część rodzinnego spadku. Upewnij się, żiż z wdzięcznością przyjmujesz wszystko, co jest ci pokazywane. Kiedy spotkanie dobiegnie końca, kontempluj ten obfity zbiór doświadczeń i twórczych umiejętności, wpisanych w twą istotę.
...


ŚCIEŻKA MOCY
Barbara Marciniak
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.17 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

skyworldsv republikanowegokucelgradu wataha-zlotych-klow biblia-ksiega-faktow elita-mam