Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 16:05:36


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Antrovis itp. ...  (Przeczytany 124533 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #175 : Październik 22, 2011, 22:24:47 »

Zdecydowanie zrezygnowałbym z ilości na rzecz jakości.
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #176 : Październik 22, 2011, 22:38:17 »

Zdecydowanie zrezygnowałbym z ilości na rzecz jakości.
Wiesz nie mozna robic czegos dobrze jak ciagnie sie trzy sroki za ogon , obecnie nie mam czasu na skupianie sie nad postami pisze z automatu ,uwagi zdecydowanie przyjmuje i sama to widze.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #177 : Październik 23, 2011, 01:04:02 »

Niestety, muszę przyznać rację Lagunie. Z perspektywy czasu i po odcięciu się od kontaktów
z osobami związanymi z antrovisem dostrzegam wyraźnie spustoszenia jakie poczyniły w nich antrovisowe energie. 
Już nie wnikam, czy to pasożyty, czy robale.
Uważam, że osoby te zostały w jakiś sposób skażone i nie do końca są sobą. Ich niekontrolowane zachowania
i zapędy władcze, silna potrzeba ingerencji w innych, manipulowanie, niespójność psychiczna, ataki furii
w przypadku najmniejszego oporu oraz paniczny strach przed skażeniem oraz wampiryzmem energetycznym
są co najmniej zastanawiające.
Odniosłam wrażenie, że mimo formalnego rozwiązania, antrovisowe idee nadal były i są kultywowane podczas
prywatnych spotkań. Były próby pozyskiwania nowych ludzi pod płaszczykiem dzielenia się wiedzą,
która była w jakiś sposób implantowana. Podczas przekazów tejże wiedzy  często padało zdanie,
że energię, która teraz jest dawana kiedyś trzeba będzie zwrócić. Nie podobało mi się wiele innych rzeczy,
np. zauważalna podległość hierarchiczna mimo deklarowanej przyjaźni oraz ślepe posłuszeństwo.
Dziwne było również dla mnie twierdzenie, że niby moja energia miała być w jakiś sposób potrzebna do czegoś tam.
Chyba chodziło o odbudowanie nowej Ziemi po rozpadzie materialnym tego świata.
Miałam wiele przykrych doświadczeń z jedną z tych osób. Ale o tym nie będę już pisać.
Niektórzy z pewnością wiedzą o co chodzi.
Zapisane
purattu
Gość
« Odpowiedz #178 : Październik 23, 2011, 09:41:20 »

A TYLE SLOW KRYTYKI POD MOIM ADRESEM COZ ZA WSZECHSTRONNOSC PANOWIE GRATUJUJE - PHI, P...........  Chichot

Nie wiem jakie leki bierzesz, lub do jakiej sekty obecnie należysz
- bo sama mowiłaś o antrovisie..widać lubisz jak cie ktoś wodzi za nos..

ale rzeknę ci tak: jestem kobietą i nawet nie podejmę się odpowiedzi skoro zwracasz sie do mnie per "panowie"
wczoraj zajrzałam do archiwum i znalazłam nieciekawie pachnace teksty (podałam linka) i pytałam ciebie o opinie
pewnie stad przyklejasz cos do mnie nie wiedzac nawet do kogo piszesz...bo mylisz sie nawet w podstawach (płci)

ale wiesz ja nie jestem w temacie i czuje ze wsadzilam kij w mrowisko a ty i reszta macie cos na sumieniu..
pojawiło sie okreslenie kiary - siostra małgosia...(nie wnikam) ambroży - zmieniający płec.. ptak.. ZNUDZILO MNIE.

I jeszcze jedno czy ja nie mam prawo byc tym prymitywnym czlowiekiem...Jestem prymitywnie rozwinieta i mam porawo do swojego indywidualnego , powolnego rozwoju

skoro sama sobie przyznajesz prawo do bycia prymitywem - to moje poparcie masz...
poza tym, tez cie czuje i napisze ci ze: tyle mi starczy wiecej nie chce, wyjatkowa słabość.

natomiast co do moich pytan dotyczacych robali i pasozytów -
z ciekawości pytałam o twoją opinię oraz o opinie związaną z linkiem archiwalnym..

wiecej pytań nie zadam
wczoraj doszłam do ciekawych tresci w archiwum
i tez mi starczy..NUDNE GRY I ZABAWY!



Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #179 : Październik 23, 2011, 10:45:45 »

Niestety, muszę przyznać rację Lagunie. Z perspektywy czasu i po odcięciu się od kontaktów
z osobami związanymi z antrovisem dostrzegam wyraźnie spustoszenia jakie poczyniły w nich antrovisowe energie. 
Już nie wnikam, czy to pasożyty, czy robale.
Uważam, że osoby te zostały w jakiś sposób skażone i nie do końca są sobą. Ich niekontrolowane zachowania
i zapędy władcze, silna potrzeba ingerencji w innych, manipulowanie, niespójność psychiczna, ataki furii
w przypadku najmniejszego oporu oraz paniczny strach przed skażeniem oraz wampiryzmem energetycznym
są co najmniej zastanawiające.
Odniosłam wrażenie, że mimo formalnego rozwiązania, antrovisowe idee nadal były i są kultywowane podczas
prywatnych spotkań. Były próby pozyskiwania nowych ludzi pod płaszczykiem dzielenia się wiedzą,
która była w jakiś sposób implantowana. Podczas przekazów tejże wiedzy  często padało zdanie,
że energię, która teraz jest dawana kiedyś trzeba będzie zwrócić. Nie podobało mi się wiele innych rzeczy,
np. zauważalna podległość hierarchiczna mimo deklarowanej przyjaźni oraz ślepe posłuszeństwo.
Dziwne było również dla mnie twierdzenie, że niby moja energia miała być w jakiś sposób potrzebna do czegoś tam.
Chyba chodziło o odbudowanie nowej Ziemi po rozpadzie materialnym tego świata.
Miałam wiele przykrych doświadczeń z jedną z tych osób. Ale o tym nie będę już pisać.
Niektórzy z pewnością wiedzą o co chodzi.


Witaj ptak
W momencie , kiedy rozpoczelismy ten watek , a wlasciwie Kiara sie odwazyla , podjelam dyskusje w bardzo delikatny sposob , aby ludzie nie czuli sie przymuszani do zrozumienia czegos  z czym nigdy sie nie spotkali . Energie o jakich mowa sa tak niewyobrazalnie silne , ze trudno to wrecz wyjasnic ,nadal wykonuja swoja prace na poziomie energetycznym i mysle, ze nikt tego procesu nie zatrzyma . Wyobraz sobie ptaku -antrovis przeszkolil kilka tysiecy ludzi -czesc z nich niby odeszla w ,ktoryms momencie , ale to na nic jesli nie rozumieli procesu jaki w nich zachodzil nadal .Znam taki przypadek kobiety , ktora osiagnela 3 stopien wtajemniczenia . obecnie jest to wrak czlowieka -depresje , spazmy, zycie w amoku .Rozmawialam z nia kilka razy  jej przypadek dal mi duzo wnioskow podobnych do Twoich -spustoszenie totalne , jakby to ona caly czas zasilala te robale.  W tamtym okresie nie bylam w stanie jej pomoc ,poniewaz sama szukalam odpowiedzi , ale kontakt z nia doprowadzil mnie do daleko idacych wnioskow , o ktorych teraz smialo pisze .
Ptaku jesli podjelas jakakolwiek decyzje o przystapieniu do wspolpracy na planie energetycznym  to jedyna obrona dla Ciebie bedzie podjecie nowej decyzji - JA ..... PODEJMUJE DECYZJE ZE COFAM DECYZJE O WEJSCIU DO WSPOLPRACY Z ENERGIAMI . O KTORYCH MYSLE -NIECH TAK SIE STANIE , drugim krokiem obrony  jest poswiecanie duzo czasu na  medytacje na czakrze serca . staraj sie maxymalnie uruchomic otwieranie tej czakry , te energie wowczas nie maja do Ciebie dostepu , wrecz uciekaja i wszystkie ich zabezpieczenia puszczaja . Zaznacze tutaj bardzo istotna sprawe -w momencie . kiedy podejmujesz decyzje o wejsciu do wspolpracy  dajesz swoje przyzwolenie do dysponowania cala swoja energetyka *zakladaja Tobie zabezpieczenia -znakiem szczegolnym po . ktorym rozpoznasz te zabezpieczenie jest zablokowanie czakry serca *to ich zabija*czujesz wowczas jakby ktos lub cos zalozylo Tobie blache na te centrum energetyczne, ja czulam to bardzo . Syndromy sa takie, ze stajesz sie czlowiekiem bez uczuc -nic nie jest w stanie Cie poruszyc . Jesli czujesz , ze Twoja droga jest ta czesc wiedzy to w porzadku , ale jesli blizsza Ci jest empatia i poczucie , ze mozesz czuc bron sie przed nimi , poniewaz jesli tego nie zrobisz-  kazdego dnia bedzie umierala czesc Ciebie.
Tym robala zalezy na kazdym solidnym potencjale sa bezwzgledni- jednak musza dzialac w obrebie prawa przyczyny i skutku , ktore nota bene mozna wykorzystac do swojej wlasnej obrony przed nimi.


Ostatni wniosek -Juz zawsze bedziesz rozpoznawac osoby , ktore mialy kontakt z ta energia -po odczuciach . wypowiadanych slowach . po sposobie myslenia . oni sa schemacistami mysla wszyscy w jeden sposob. Ale wiem , ze nawet nie musze tego pisac , poniewaz doskonale wiesz o czym pisze.


zamieszcze moja stara wypowiedz z 2009 roku

Witam
Jak ogólnie wiadomo Organizacja o jakiej mowa została rozwiązana, to nie podlega żadnej wątpliwości , pozostało jednak przeszłosciowe nazewnictwo nie widze nic złego w tym ,że ktoś używa takich określen . Poza tym również wiadomo,że owa organizacja zanim została rozwiązana podzieliła się na wiele grup , nawet nie na dwie tylko więcej.
Przez większość okresu Antrovis szkolił określoną grupę ludzi ( po co ? W jakim celu ? niech na to pytanie udziela odpowiedzi Ci , którzy byli członkami , podejrzewam ,ze mimo wszystko odpowiedzi byłyby bardzo zróżnicowane. Miałam do czynienia z ludzmi , którzy byli członkami jednak uzyskanie odpowiedzi na wiele nurtujących pytań pozostawiono mnie samej lub w ogóle nic nie odpowiedziano na pytania .

Nie jest łatwo dotrzeć do tej wiedzy jeśli nie "podjąłeś decyzji "o przystąpieniu ( tu zaczyna się dopiero 1 stopień wtajemniczenia ) PODEJMIJ DECYZJĘ - W ŚLEPO?
Z różnych żródeł wiem , iż Antrovis prowadził np. 3 stopniowe szkolenia , ale czy jest coś złego w tym ,że wiemy lub posiadamy jakieś informacje ?
Tak naprawde nie chodzi o to czy ktoś jest czy był członkiem , choć to również nie jest bez znaczenia : chodzi o pracę energetyczna jaką wykonywała owa grupa i w jaki sposób wpłynęła na swoich członków mimo ,że np. odeszli .

MOJE DOŚWIADCZENIA
Przedstawie Państwu moje doświadczenia , ale bez nazewnictw personalnych z powodów czysto osobistych ( bo taka jest moja wola ).
Myśle i to są moje własne wnioski ,ze nawet członkowie którzy odeszli z owej organizacji nie są świadomi ,że wykonują prace energetyczną dla szarej energii- która jest bardzo silną energia i chce sie ona u nas zadomowic i dobrze napisała Kiara , potrzebują do tego nasze ciała -  a co mamy w zamian ? MOC SIŁE SPRAWCZĄ TEJ ENERGII - pod warunkiem ,że podejmiesz decyzje o wejściu do tego kanału energii i będziesz w pewnym sensie dawcą , ponieważ owa energia dobrze nazwana przez Kiarę  jest syntetyczna , ponieważ naturalna to jest nasza energia , nasz potencjał jaki wypracowaliśmy sobie w procesie reinkarnacji ( inkarnacji jak kto woli ) . WNIOSEK ? Dostajesz moc , ale kosztem napełniania się tą czestotliwością wibracji (obca) .
Za nim podejmiesz decyzję ta szara energia jest wokół Ciebie otacza Cię nie może jednak wniknąc bo obowiązuje ja prawo nieingerencji i prawo  przyczyny i skutku - dlatego samo podjęcie decyzji o przystąpieniu daje energii nazwijmy ją x pozwolenie na wniknięcie w nasze ciała , automatycznie zostaje nam zablokowana czakra serca , ponieważ uczucia ich zabijają (rozbijają ) , z czasem stajemy się chłopdni bez emocji i uczuć , nie mamy współczucia nie jeśteśmy empatami- chodzące marionetki .

-Tak kobiety są dla nich naważniejszym elementem (zamysł) - nośniki wiedzy , natomiast mężczyzni są jedynie realizatorami zamysłu . 
Myślę ,że częśc ludzi z Antrovis otrzymując wiedzę na wysokim poziomie poszła w swoja stronę dochodząc do własnych wniosków , częśc potrafiła wyzwolić się spod działąnia owej energii , a następna część wykorzystała wiedze jako swoje własne doświadczenie krocząc swoja indywidualną ścieżką rozwoju , ale zapewne jest grupa osob która nie potrafiła tego zrobic i nadal nieświadomie pracuje z ta energią i jest nośnikiem takiej energii , a ona przemieszcza sie wraz z każdą wymianą energetyczna jaka następuje miedzy ludzmi i to jest przykre ,że ludzie nie są świadomi tego co się dzieje z ich ciałami ,
KAŻDA ENERGIA JAKA W NAS WNIKA I POZOSTAJE W NAS NIE JEST NASZĄ INDYWIDULANĄ ENERGIA JEST TO OBCA ENERGIA - PASOŻYTNICZA , jeśli jest taka nasza wola oki , ale szkoda ,że często ludzie nie wiedzą o tych prawdziwych intencjach owej energii, wówczas jest to przykre jak człowiek zamienia się w chodzącą kukłe , - to nie moja droga ja kroczę inną , jednak doświadczenie było bardzo ciekawe i niczego nie żałuje , bo mam dostęp do tej wiedzy , dlatego tak często podkreślam w swoich postach wiedza jest jedna , tylko CELE SĄ RÓŻNE - DOKONAJMY WYBORU SAMI .               


=============================================

A TYLE SLOW KRYTYKI POD MOIM ADRESEM COZ ZA WSZECHSTRONNOSC PANOWIE GRATUJUJE - PHI, P...........  Chichot

Nie wiem jakie leki bierzesz, lub do jakiej sekty obecnie należysz
- bo sama mowiłaś o antrovisie..widać lubisz jak cie ktoś wodzi za nos..

ale rzeknę ci tak: jestem kobietą i nawet nie podejmę się odpowiedzi skoro zwracasz sie do mnie per "panowie"
wczoraj zajrzałam do archiwum i znalazłam nieciekawie pachnace teksty (podałam linka) i pytałam ciebie o opinie
pewnie stad przyklejasz cos do mnie nie wiedzac nawet do kogo piszesz...bo mylisz sie nawet w podstawach (płci)

ale wiesz ja nie jestem w temacie i czuje ze wsadzilam kij w mrowisko a ty i reszta macie cos na sumieniu..
pojawiło sie okreslenie kiary - siostra małgosia...(nie wnikam) ambroży - zmieniający płec.. ptak.. ZNUDZILO MNIE.

I jeszcze jedno czy ja nie mam prawo byc tym prymitywnym czlowiekiem...Jestem prymitywnie rozwinieta i mam porawo do swojego indywidualnego , powolnego rozwoju

skoro sama sobie przyznajesz prawo do bycia prymitywem - to moje poparcie masz...
poza tym, tez cie czuje i napisze ci ze: tyle mi starczy wiecej nie chce, wyjatkowa słabość.

natomiast co do moich pytan dotyczacych robali i pasozytów -
z ciekawości pytałam o twoją opinię oraz o opinie związaną z linkiem archiwalnym..

wiecej pytań nie zadam
wczoraj doszłam do ciekawych tresci w archiwum
i tez mi starczy..NUDNE GRY I ZABAWY!





TWOJE odbiory mnie sa zenujace., . Mam w nosie czy jestes petrasem czy tez kobieta , z mojego postu pisanego do ptaka wyciagnij sobie dalsze odpowiedzi na pytania , ktore skierowaes- do mnie .Czego bronisz ?

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 17:42:51 wysłane przez Dariusz » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #180 : Październik 23, 2011, 12:30:15 »

Cytat: Laguna
Ptaku jesli podjelas jakakolwiek decyzje o przystapieniu do wspolpracy na planie energetycznym  to jedyna obrona dla Ciebie bedzie podjecie nowej decyzji - JA ..... PODEJMUJE DECYZJE ZE COFAM DECYZJE O WEJSCIU DO WSPOLPRACY Z ENERGIAMI . O KTORYCH MYSLE -NIECH TAK SIE STANIE…

Witaj Laguna.
Na szczęście, nigdy, nawet przez moment nie było we mnie przyzwolenia na współpracę.
Ich wiedza także nigdy nie stała się moim dogmatem, w przeciwieństwie do osób zaangażowanych w ten ruch.
Nie po drodze mi z tymi energiami i niech tak zostanie.

Pozdrawiam serdecznie.  Uśmiech
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #181 : Październik 23, 2011, 13:00:23 »

Cytat: Laguna
Ptaku jesli podjelas jakakolwiek decyzje o przystapieniu do wspolpracy na planie energetycznym  to jedyna obrona dla Ciebie bedzie podjecie nowej decyzji - JA ..... PODEJMUJE DECYZJE ZE COFAM DECYZJE O WEJSCIU DO WSPOLPRACY Z ENERGIAMI . O KTORYCH MYSLE -NIECH TAK SIE STANIE…

Witaj Laguna.
Na szczęście, nigdy, nawet przez moment nie było we mnie przyzwolenia na współpracę.
Ich wiedza także nigdy nie stała się moim dogmatem, w przeciwieństwie do osób zaangażowanych w ten ruch.
Nie po drodze mi z tymi energiami i niech tak zostanie.

Pozdrawiam serdecznie.  Uśmiech

Musze dodac jeszcze jedna kwestie-maja sklonnosc do duzej manipulacji , a nawet wypierania sie uczestnictwa swojej osoby w dzialalnosci owej organizacji , nie udzielaja odpowiedzi na niewygodne dla nich pytania .oraz nieustannie neguja wiedze jaka dana jednostka dysponuje  -twierdzac , ze tylko oni maja dostep do prawdy. To jest prawda- maja wiedze , ale sa ustawieni w jednym kierunku- nie przyjmuja zadnych sprzeciwow , innych postrzegan -czlonkowie jakby sa otumanieni schematami , ktore zreszta widza tylko w innych .Dzialanie autosugestia i manipulacja zdobywaja tzw. owieczki , ktore staja sie ich owcami.Wiem rowniez .iz ten watek przyniesie niektorym ludziom pomoc . aby nie podejmowali decyzji pochopnie jesli spotkaja na swojej drodze te osobniki. Zazwyczaj poluja na forach , czatach -pozniej przenosza znajomosc  do realnej rzeczywistosci.

Chyle glowe nisko przed wiedza jaka poznalam podczas kontaktow , ale nie pochyle glowy przed gleboko ukrytymi celami i manipulacja .To tyle z mojej strony.
pozdrawiam serdecznie

Ps. Ptaku mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie . Z tego co napisalas mialas kontakt z wiecej niz jednym osobnikiem -czy zauwazylas podobienstwo miedzy nimi  w sposobie myslenia , wyrazania siebie ?Oraz jeszcze jedno pytanie -jak czulas sie w ich obecnosci?
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 14:03:47 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #182 : Październik 23, 2011, 13:51:34 »

@Laguna
Cytuj
jesli podjelas jakakolwiek decyzje o przystapieniu do wspolpracy na planie energetycznym  to jedyna obrona dla Ciebie bedzie podjecie nowej decyzji - JA ..... PODEJMUJE DECYZJE ZE COFAM DECYZJE O WEJSCIU DO WSPOLPRACY Z ENERGIAMI . O KTORYCH MYSLE -NIECH TAK SIE STANIE
Na podstawie "Transferingu...." należałoby zauważyć, że każda myśl, nawet sprzeciw, jest zasilaniem tegoż wahadła.

Cytuj
*zakladaja Tobie zabezpieczenia -znakiem szczegolnym po . ktorym rozpoznasz te zabezpieczenie jest zablokowanie czakry serca *to ich zabija*czujesz wowczas jakby ktos lub cos zalozylo Tobie blache na te centrum energetyczne, ja czulam to bardzo . Syndromy sa takie, ze stajesz sie czlowiekiem bez uczuc -nic nie jest w stanie Cie poruszyc . Jesli czujesz , ze Twoja droga jest ta czesc wiedzy to w porzadku , ale jesli blizsza Ci jest empatia i poczucie , ze mozesz czuc bron sie przed nimi , poniewaz jesli tego nie zrobisz-  kazdego dnia bedzie umierala czesc Ciebie.
Tym robala zalezy na kazdym solidnym potencjale sa bezwzgledni- jednak musza dzialac w obrebie prawa przyczyny i skutku , ktore nota bene mozna wykorzystac do swojej wlasnej obrony przed nimi.

Zauważyłem ,że w sieci pojawiło się kolejne, silne wahadło, które niczym ten Antrovis , wciąga jak odkurzacz kolejnych ludzi. Nazywa się to "bezlitosnaprawda.pl". Wspominam o tym, ponieważ część symptomów o których napisałaś - te wytłuszczone - wydają się bardzo podobne. W przypadku o którym piszę odbywa się to o tyle perfidnie, że tym, co zabija Cię po kawałku jesteś TY sam/a. Uwierzywszy w to, że Ciebie nie ma, że JA nie istnieje.
Postanowiłem nie zasilać tego wahadła, ale o nim piszę i nie mogę skłamać, że już go z siebie wyrzuciłem. Kiedy napisałaś o robalach to od razu mi się skojarzyli bezlitośni Mrugnięcie

Nie sposób żyć bez wahadeł, nie sposób ich wszystkich uniknąć, ale jeśli je rozpoznajesz możesz stać się dla nich "pusty", a więc bezużyteczny. To taka moja rada, którą sam ostatnio z powodzeniem ćwiczę.
Potrzebna jest UWAŻNOŚC. .... nie mylić z "niebezpieczną" WAŻNOŚCIĄ.

pozdr
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 20:13:34 wysłane przez east » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #183 : Październik 23, 2011, 14:14:10 »

@Linda
Cytuj
jesli podjelas jakakolwiek decyzje o przystapieniu do wspolpracy na planie energetycznym  to jedyna obrona dla Ciebie bedzie podjecie nowej decyzji - JA ..... PODEJMUJE DECYZJE ZE COFAM DECYZJE O WEJSCIU DO WSPOLPRACY Z ENERGIAMI . O KTORYCH MYSLE -NIECH TAK SIE STANIE
Na podstawie "Transferingu...." należałoby zauważyć, że każda myśl, nawet sprzeciw, jest zasilaniem tegoż wahadła.

Cytuj
*zakladaja Tobie zabezpieczenia -znakiem szczegolnym po . ktorym rozpoznasz te zabezpieczenie jest zablokowanie czakry serca *to ich zabija*czujesz wowczas jakby ktos lub cos zalozylo Tobie blache na te centrum energetyczne, ja czulam to bardzo . Syndromy sa takie, ze stajesz sie czlowiekiem bez uczuc -nic nie jest w stanie Cie poruszyc . Jesli czujesz , ze Twoja droga jest ta czesc wiedzy to w porzadku , ale jesli blizsza Ci jest empatia i poczucie , ze mozesz czuc bron sie przed nimi , poniewaz jesli tego nie zrobisz-  kazdego dnia bedzie umierala czesc Ciebie.
Tym robala zalezy na kazdym solidnym potencjale sa bezwzgledni- jednak musza dzialac w obrebie prawa przyczyny i skutku , ktore nota bene mozna wykorzystac do swojej wlasnej obrony przed nimi.

Zauważyłem ,że w sieci pojawiło się kolejne, silne wahadło, które niczym ten Antrovis , wciąga jak odkurzacz kolejnych ludzi. Nazywa się to "bezlitosnaprawda.pl". Wspominam o tym, ponieważ część symptomów o których napisałaś - te wytłuszczone - wydają się bardzo podobne. W przypadku o którym piszę odbywa się to o tyle perfidnie, że tym, co zabija Cię po kawałku jesteś TY sam/a. Uwierzywszy w to, że Ciebie nie ma, że JA nie istnieje.
Postanowiłem nie zasilać tego wahadła, ale o nim piszę i nie mogę skłamać, że już go z siebie wyrzuciłem. Kiedy napisałaś o robalach to od razu mi się skojarzyli bezlitośni Mrugnięcie

Nie sposób żyć bez wahadeł, nie sposób ich wszystkich uniknąć, ale jeśli je rozpoznajesz możesz stać się dla nich "pusty", a więc bezużyteczny. To taka moja rada, którą sam ostatnio z powodzeniem ćwiczę.
Potrzebna jest UWAŻNOŚC. .... nie mylić z "niebezpieczną" WAŻNOŚCIĄ.

pozdr


Masz racje co do uruchomienia wahadla , czytalam czesciowo ta ksiazke , jednak trudno bylo mi przebrnac przez nia w calosci -rzucialm ja w  przyslowiowy kat.Swoim postem podsunales mi jeszcze jedna mysl za co bardzo Tobie dziekuje , przygotuje jeszcze jeden post , ktory dotyczyc bedzie specyficznego jezyka jakim posluguja sie byli czlonkowie starego antrovis.
pozdrawiam Cie serdecznie east Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 14:14:45 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #184 : Październik 23, 2011, 14:15:06 »

Po przemyśleniu, post usunęłam, jako  naruszający dobro znanych mi ludzi.

« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2011, 19:51:43 wysłane przez ptak » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #185 : Październik 23, 2011, 17:52:13 »

Cytat: east
@Linda
Cytuj
jesli podjelas jakakolwiek decyzje o przystapieniu do wspolpracy na planie energetycznym  to jedyna obrona dla Ciebie bedzie podjecie nowej decyzji - JA ..... PODEJMUJE DECYZJE ZE COFAM DECYZJE O WEJSCIU DO WSPOLPRACY Z ENERGIAMI . O KTORYCH MYSLE -NIECH TAK SIE STANIE
Na podstawie "Transferingu...." należałoby zauważyć, że każda myśl, nawet sprzeciw, jest zasilaniem tegoż wahadła.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1835.msg86028#msg86028

>east<, jeśli dobrze zauważyłem to powyższy cytat jest myślą >Laguny<, nie >Lindy<.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #186 : Październik 23, 2011, 18:37:32 »

Laguna, zapytam wprost. Wspomniałaś, że jakaś osoba z forum była/współpracowała z grupą nazywaną Antrovis. Czy miałaś na myśli Kiarę/Małgorzatę?
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #187 : Październik 23, 2011, 18:46:17 »

Cytuj
Zazwyczaj nikt nie ma odwagi nawet jak wie- napisac przeciwko tym energiom

Ale jakim energiom?

Żeby, "jak mówisz" pisac coś przeciw komuś.
Musze najpierw wiedziec przeciw komu i dlaczego i poco. W ogóle czy pisanie przeciw ma sens?


« Odpowiedz #159 : Październik 22, 2011, 18:15:59 »
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1835.msg85959#msg85959

« Odpowiedz #170 : Październik 22, 2011, 21:28:58 »
Cytuj
PHI- A CZY KTOS MNIE ODPOWIEDZIAL NA PYTANIA
Jak widac wyraźnie moje pytanie było pierwsze - najpierw trzeba wiedziec, o czym się mówi.
Nie mozna rozmawiac o wszystkim i niczym.

Myslałem, ze w jakims sensie ci odpowiedziałem - to przyszło , ze "invektywy". To smutne, bo na serio mialem dobre intencje,
co nie znaczy że bedesię taplał w jakimś odrealnieniu na rzecz znieczulenia.

Jak chcesz się znieczulić , to się nawal, albo coś. Ja moge się podzielić tylko tym co ja myślę, widze , czuję - nie tym co bedzie potwierdzać czyjes zapotrzebowanie.

Skoro nie odpowiedziałaś na moje pytanie - rozumiem, ze tak naprawdę nie zalezy ci na dojściu do jakiejs wiedzy/zrozumienia zjawisk.
(Podobna manipulacja jak z watkiem o teorii egregorów - któremu kompletnie zmieniono znaczenie, po zaangazowaniu rozmowców na kilka stron)

Mogę Ci natomiast uroczyscie zaswiadczyć, że nigdy nie byłem członkiem zadnej sekty,
(z wyłaczeniem epizodu sekty katolickiej), do której zmuszał mnie ojciec i którą miał (z tyłu głowy) zawsze, kiedy sprawiał mi krzywdę.  (Kiedyś był otwartym, inteligentnym człowiekiem, ale od kiedy chodzi na msze zrobil się taki wypruty, z niskim poziomem empatii. Bez jaj). To jak strata bliskiej osoby. Ktoś mi zjadł Tatusia.
..i zapłaci za to Uśmiech


Cytat: purattu
mam chęci zakumania zjawiska...bardzo prosze o nadzwyczaj
proste rozwinięcie z zanaczeniem i równie prostym opisem takich
detali jak
z równie prostym opisem detali już dałem.
Jednak mam poczucie ze nie podałem syntezy o która pytasz. Bez zaznaczenia. A najwyraźniej potrzeba na to jest!
Cytat: purattu
mam chęci zakumania zjawiska...bardzo prosze o nadzwyczaj
proste rozwinięcie
Oczywiście wiele z tych kontrowersji mozna rozwiązać ilustrując w merytoryczny sposób procesy i zjawiska,
które nieodwołalnie towarzyszą naszym czasom i temu co dzieje sie ogólnie na planecie.

..i tu dam link do tematu, jak go opracuję.
Wymaga to chwili skupienia, na którą teraz nie mam czasu.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 18:47:36 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #188 : Październik 23, 2011, 18:52:42 »

Cytat: PHI
Cytuj
Zazwyczaj nikt nie ma odwagi nawet jak wie- napisac przeciwko tym energiom

Ale jakim energiom?

Żeby, "jak mówisz" pisac coś przeciw komuś.
Musze najpierw wiedziec przeciw komu i dlaczego i poco. W ogóle czy pisanie przeciw ma sens?

Z mojej szczątkowej wiedzy w tej sprawie wnioskuję, że "te energie" to jakaś cywilizacja, czy jak kto woli, jakieś byty, które wcielają się w ludzi - oczywiście za ich przyzwoleniem i w ten sposób coś chcą osiągnąć. Co? Nie mam pojęcia, można się tylko domyślać. Duży uśmiech
Jadnak w domysłach nie posuwałbym się zbyt daleko, co też nie znaczy, iż nie powinniśmy zachować daleko idącej ostrożności. Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #189 : Październik 23, 2011, 18:59:33 »

Laguna, zapytam wprost. Wspomniałaś, że jakaś osoba z forum była/współpracowała z grupą nazywaną Antrovis. Czy miałaś na myśli Kiarę/Małgorzatę?

A ja odpowiem wprost -byc moze Kiara miala w jakis sposob stycznosc skoro zalozyla ten watek , ale ja wspominalam zupelnie o innej osobie, ktora spalila tutaj swojego starego nicka i prawdopodobnie ma inna sukienke. Wowczas mialam na mysli Petrasa.
PHI -odpowiem na Twojego dzisiejszego posta jutro , Darku tez w ten sposob mozna ujac te energie . odpisze jutro dobranoc
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 19:04:25 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #190 : Październik 23, 2011, 19:03:28 »

(z wyłaczeniem epizodu sekty katolickiej), do której zmuszał mnie ojciec i którą miał (z tyłu głowy) zawsze, kiedy sprawiał mi krzywdę.  (Kiedyś był otwartym, inteligentnym człowiekiem, ale od kiedy chodzi na msze zrobil się taki wypruty, z niskim poziomem empatii. Bez jaj). To jak strata bliskiej osoby. Ktoś mi zjadł Tatusia.
..i zapłaci za to Uśmiech
PHi, trzeba było tak od razu, że Twoja nienawiść KRK nie ma podstaw merytorycznych jako takich lecz osobiste. To nieco zmienia postać rzeczy i... wiele tłumaczy.
Aha, i jeszcze w kwestii technicznej - żeby spłodzić syna, posiadanie jaj jest jednak koniecznością.

edit:
dziękuję Laguna za jasną odpowiedź, na tym forum to raczej rzadkie...
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 19:04:20 wysłane przez arteq » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #191 : Październik 23, 2011, 19:05:51 »

Cytat: purattu
... rzeknę ci tak: jestem kobietą i nawet nie podejmę się odpowiedzi skoro zwracasz sie do mnie per "panowie" ...  bo mylisz sie nawet w podstawach (płci) ...

Można zapobiec tego typu pomyłkom zaznaczając w swoim profilu opcję "płeć". Duży uśmiech Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #192 : Październik 23, 2011, 19:20:16 »

Oj tam Linda czy Laguna Mrugnięcie ... żartuję oczywiście. Z pomyłkę przepraszam.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #193 : Październik 23, 2011, 19:44:49 »

Cytat: purattu
... rzeknę ci tak: jestem kobietą i nawet nie podejmę się odpowiedzi skoro zwracasz sie do mnie per "panowie" ...  bo mylisz sie nawet w podstawach (płci) ...

Można zapobiec tego typu pomyłkom zaznaczając w swoim profilu opcję "płeć". Duży uśmiech Mrugnięcie

Wiesz, tu nie o to chodzi.

Chodzi o to , ze rozmowa z ludźmi którzy bez ogródek budują swoje opinie
i etykietują ludzi nie zadawszy sobie chocby minimalnego wysiłku poznawczego - nie wspominajac juz o śladowej rzetelnosci w badaniu zjawisk - jest Bezprzedmiotowe.

Mrugnięcie
Jesli bylbym fanem kółek propagandzistowsko-ewangelizacyjnych to udał się na stosowne forum.
Myslałem ze to jest inne.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #194 : Październik 23, 2011, 19:54:56 »

Cytat: PHI
Jesli bylbym fanem kółek propagandzistowsko-ewangelizacyjnych to udał się na stosowne forum.
Myslałem ze to jest inne.

I doskonale wiesz, że to jest inne. Duży uśmiech
I pozostawmy już te "urazy", postarajmy się dostosować, i "po kabulu". Mrugnięcie Duży uśmiech
I, oczywiście kończymy ofa. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 19:55:28 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
purattu
Gość
« Odpowiedz #195 : Październik 23, 2011, 19:56:55 »

Dariuszu z sympatii zwracam się do ciebie z prosba o usunięcie postów Laguny
na tym forum obowiazuje regulamin - szkoda tylko ze jest wybiorczo stosowany..

jesli ktos opisuje dosadnie partactwa ktorych dokonuja np: katolicy - to wg regulaminu jest to lżenie
natomiast jesli ktos mi cos imputuje i posuwa się do insynuacji - to jedynie Dariuszu scalasz jego posty
i po sprawie..

jestem osoba bezwyznaniową - dla mnie ten post to lżenie
:

jestescie jak zolnierze z jednej armi chyba Boga o ktorym dzis mowa i wiem . ze sie nie myle
Scaliłem posty
Darek


potrzeby boga prosze mi nie imputowac dla mnie to obiekt 'zbytku'


równiez osoba ta zwraca sie do mnie per 'pan' dwukrotnie,
oraz wmawia mi przez wypiski ze jestem kims innym!:
tutaj:
A swoja droga dziwie sie , ze nie zauwazyliscie panowie dyskutanci braku znakow interpunkcyjnych i literowek moze to jest przeszkoda w czytaniu jesli tak przepraszam -PHI ,p..
Scaliłem posty
Darek


i tutaj:
NADAL NIKT Z DYSKUTANTOW NIE ZDEKLAROWAL BEZPOSREDNIEGO KONTAKTU NA TEMAT BOGOW RUCHU ODNOWY , A TYLE SLOW KRYTYKI POD MOIM ADRESEM COZ ZA WSZECHSTRONNOSC PANOWIE GRATUJUJE - PHI, P...........  Chichot
Scaliłem posty
Darek





A swoja droga dziwie sie , ze nie zauwazyliscie panowie dyskutanci braku znakow interpunkcyjnych i literowek moze to jest przeszkoda w czytaniu jesli tak przepraszam -PHI ,p..


ta osoba najpierw wypisuje pod mój adres że jestem facetem do tego petrasem
a poźniej gdy odpisałam że jestem kobieta i jedynie wyciągnęłam archiwalnego linka
gdzie przewijały sie nicki petras/kiara/ambroży/ptak - ta osoba bezczelnie i BEZKONSEKWENTNIE
odpisuje że ma to w nosie.

Mam w nosie czy jestes petrasem czy tez kobieta

także Dariuszu jeśli jest regulamin to prosze o zastosowanie go wobec
osoby która ma w nosie to co wypisuje o innych kobiety zamieniając w mężczyzn
a osoby bezwyznaniowe w Bogów   Duży uśmiech

bo widziałam jak scalasz posty zastanawiające jednak jest to że regulamin jest jeden
za to wybiórczo stosowany - także moja prośba wynika z faktu iż posty czytasz i scalasz
- natomiast nie wiem czemu nie zostały
skasowane posty w których ktos OBRAŻA/LŻY/IMPUTUJE - jak gówniarz
bez konsekwencji tłucze w tą klawiaturę..

jednak chyba powróce do czytania
pisanie sobie odpuszczę, to na serio zniechęca
bo na każdym normalnym forum jest temat wątku
a offtopy od razu sa kasowane, tutaj jednak chyba coś
działa niepoprawnie ze względu na..no własnie ktos z tego korzysta.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #196 : Październik 23, 2011, 20:26:20 »

w kwestii formalnej - nick "purattu" w żaden sposób nie informuje o płci osoby go używającej. Gdy pomyłki co do płci są dla nas nie do zniesienia to można zaznaczyć - jak pokazał Dariusz - odpowiednią płeć w profilu, to tylko jedno kliknięcie (znacznie mniej wysiłku niż późniejsze opisywanie jak to nas dotknęło).
Co do merytoryczności i innych cech postów Laguny nie wypowiadam się.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #197 : Październik 23, 2011, 20:29:34 »

 Szok
A toś mnie zaskoczyła.
Scalałem bom nie dostrzegł w tym OBRAZY/LŻENIA/IMPUTACJI, a nie dostrzegłem może dlatego, że z natury rzeczy staram się nie przywiązywać wagi do takich sytuacji. Ot ktoś coś palnął i już. Inna sprawa jeśli ktoś notorycznie przegina, a tego u >Laguny< nie zauważyłem. Również jestem osobą bezwyznaniową i nie odebrałem tego porównania:

Cytat: Laguna
jestescie jak zolnierze z jednej armi chyba Boga o ktorym dzis mowa i wiem . ze sie nie myle

do siebie.

Niejednokrotnie na forum mieliśmy przypadki gdy ktoś zwracał się do kogoś niezgodnie z płcią, choć niekiedy ta była uwidoczniona w profilu.
Fakt, niegrzecznym jest stwierdzenie >Laguny<:

Cytat: Laguna
Mam w nosie czy jestes petrasem czy tez kobieta

i w tym kontekście nie dziwię Ci się, że reagujesz tak aktywnie, ale zwalam to (wypowiedzi, które zacytowałaś) na karb chwilowego roztargnienia autorki. Uśmiech

Może zróbmy tak, niech pozostanie jak jest i niechaj to będzie przestrogą dla >Laguny<, by uważała co pisze.
Jeśli zaś podobne zachowanie będzie miało miejsce wówczas zainterweniujemy.  Uśmiech
Oczywiście moja wrażliwość, jak zapewne zauważyłaś, jest daleko mniej wyczulona niż Twoja dlatego będę wdzięczny za wskazanie.

Cytat: purattu
jednak chyba powróce do czytania
pisanie sobie odpuszczę, to na serio zniechęca

Pisz, pisz i mniej czytaj to do siebie. Mrugnięcie Duży uśmiech

Cytuj
bo na każdym normalnym forum jest temat wątku
a offtopy od razu sa kasowane, tutaj jednak chyba coś
działa niepoprawnie ze względu na..

A, dziękuję za docenienie pracy, jaką tu staramy się wykonywać. Duży uśmiech Mrugnięcie

Cytuj
..no własnie ktos z tego korzysta.

O widzisz!. Ciebie też nieraz roztargnienie albo jeszcze jakie inne emocje chwytają i potrafisz dowalić. Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #198 : Październik 23, 2011, 20:30:15 »

Maslo maslane  piszesz purattu , ale jesli moje posty zostana usuniete -trudno odtworze je w jednym poscie pomijac , ze mam cos w nosie i ze ktos uwaza sie za boga- co jest przenosnia to tyle .  Uśmiech Duży uśmiech
Purattu oficialnie przepraszam za slowa , ktore Cie urazily ,ale nie moge przeprosic za forme uzycia metafory to nie zbrodnia w jezyku polskim.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 20:57:18 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
purattu
Gość
« Odpowiedz #199 : Październik 23, 2011, 20:57:45 »

A toś mnie zaskoczył..czytaniem z niezrozumieniem..
nie pisałam że doceniam prace jaka tu robicie..wręcz przeciwnie

poza tym pisząc tu uzywałam formy żeńskiej
szkoda zachodu w ogole żeby tu cos wyjasnic

juz mi sie odechciało pisac tu




Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fifa11 madex truegaming managerzuzlowy companions