NIEZWYKLE MIEJSCA NA SWIECIE - TEORIE - FAKTY

<< < (4/8) > >>

Kapłan 718:
cudze chwalicie a swego nie znacie?!

obecnie jednym z siedmiu czakramów jest CZAKRAM WAWELSKI, jest to Siódmy Czakram Ziemi a więc odpowiada on Czakrze Korony (Sahasrara) a pozostałe 6 czakramów OBECNIE to Delhi, Mekka, Delfy, Jerozolima, Rzym i Velehrad...

pozdrawiam,
Kapłan 718'

Kiara:
Czakram Wawelski , czyli Czakram (czerwony) Czakram Czerwonego Smoka- inaczej czerwonej energii zycia jest Pierwszym Czakramem Ziemi, bo jest to czerwona czakra czakra podstawy , czakra zycia.
Czerwona czakra zycia zawsze jest przynalezna energii zenskiej, dlatego Krak walczyl z rodem  Czerwonego Smoka ( ktory reprezetuje aspekt zenski, a jego miejscem symbolicznym zycia zawsze jest jaskinia), pokonal go. A tym samym zablokowal prawidlowe wirowanie tego czakramu ( przed dominacja aspektu meskiego jego wirowanie  bylo zgodne ze wskazowkami zegara) meski wladca ziemi  przemienil  go na odwrotnie wirujacy wir.
Jednak juz od prawie dwoch lat wir czakramu Wawelskiego wiruje zgodnie ze wskazowkami ( i tu uklon w kierunku tych , ktorzy moga i potrafia zobaczyc i okreslic ten wir) sprawdzcie sami, nie opierajcie sie wylacznie na tym co bylo i jak ktos opisal.
Energia zenska jest na ziemi aktywna,tak wiec to co bylo jej odebrane i zablokowane  wraca do swojego naturalnego istnienia.
Wawel, czerwona czakra zycia , czakra podstawy , jest zwyczajowo nazywana I czakra.
W jaskini podwawelskiej spi , jeszcze uspiona kundalini ziemi, to  ja reprezetuje Czerwony Smok.

kiara :) :)

ps. Kaplan 718 ,wszystko odwracamy o 180 stopni ;) ;), oraz wedlog bardzo dobrej wskazowki Samuela, do wszystkich ( masz mozg to mysl!), myslimy wiec i analizujemy informacje.

Michał:
Cytat: Blad  Marzec 16, 2009, 07:39:00

Cytat: Michał  Marzec 15, 2009, 13:19:04


a ja myślałem że to chińskie jest.. i się w sumie dziwiłem co to zdjęcie robi w tym temacie.


A ja byłem prawie pewien że Chiny leżą "na tym świecie" ale jednak mogłem sie pomylić :)


hehe, dobra dobra   8)  po prostu sądząc że to jeden z typowych chińskich lwów, zastanawiałem się co w nim takiego niezwykłego skoro w kraju środka jest ich tysiące - a tu niespodzianka - to wcale nie made in china jest  :)

Nebulitos:
Jest jeszcze coś. Tu mamy czerwonego smoka. Czerwony smok to symbol Chin, więc jest to i z nimi powiązane. Z racji tego, że Chiny mają taki symbol, pewnie dlatego, że mieli kontakty z naszymi gadami-drako, a jak mówi Kiara to symbol kobiety to sami wiecie co. Do tego bym dołączył Kaliash jako ich główna siedziba.

Kiara:
Zolta rasa na terenie Chin nie jest az tak stara przed nia te tereny zajmowala rasa biala, ktora powedrowala dalej szukajac dogodnych warunkow do zycia.
Straszenie ludzi smokami i gadami w dzisiejszych czasach jest nieco smieszne i infantylne. Szczegolnie gdy robia to ludzie uwazajacy siebie za autorytety w jakichs naukowych dziedzinach.
Smok jest symbolem genetycznych mozliwosci Ludzi.Czerwony Smok to symbol KUNDALINI, a jest on zwiazany z pierwiastkiem zenskim bo kobiety przekazuja zycie potomstwu.Dlatego reprezetuje on KOBIECOSC[/b, chroni bo dostep do wiedzy , ktora odkrywamy w sobie przez uruchomienie energii kundalini chroni nas.
]Dlaczego nie kazda linia DNA jest linia Czerwonego Smoka? Bo nie kazda posiada takie same mozliwosci obudzenia kundalini i polaczenia sie z wiedza serca. O tym juz wiemy ( dyskusji bylo az nadto) na ten temat.Na ziemi sa linnie dna , ktore nie maja takiej mozliwosci, i nigdy jej mialy nie beda.
Dla nich rozwoj i przejscie w 4 wymiar wibracyjny jest nieosiagalne, tak wiec Czerwony Smok stal sie postrachem ich istnienia.
Wykorzystuja ta wiedze przeciw calej populacji , straszac ludzkosc naturalnym procesem rozwojowym , w ktorym bierzemy udzial.
Ja jestem szczesliwa iz pochodze z rodu Czerwonego Smoka, daje mi to gwarancje podnoszenia wibracji by moja kundalini otworzyla mi dostep do wiedzy zdeponowanej w czakrze serca.
Dlaczego Czerwony Smok? to juz pisalam , bo kolor ten jest przynalezny 1 czakrze , czakrze zycia.Ona poprzez DNA przekazuje cechy i mozliwosci "Czerwonego Smoka" nastepnym pokoleniom.

Kiara :) :)

ps. Wielcy i wslawieni propagatorzy wiedzy na temat Smokow i Gadow , zanim zaczna z nimi walke powinni zaglebic sie w symbolike. Ona dokladnie wyjasnia wiele straszacych nas znakow. Wiedza to potega, to prawda , w jej obliczu strach rozsypuje sie w pyl. ;) :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gangsa gry bizancjum loki quieronovelas