Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 30, 2024, 09:53:14


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sfinks i jego tajemnice  (Przeczytany 110552 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #100 : Grudzień 16, 2008, 23:37:11 »

Samuel nie ma wpływu na Hawassa - mówił o tym, czytać sesje! ale może Hawass sam chcieć się zaangażować ale jak Kiara zauważyła są ku temu duże przeszkody... trzeba czekać więc i tyle - ja wiem jedno, bez zgody Hawassa nic się nie uda, jego stanowiskiem nie tyle jest nazwą co tytułem i nie jest taki jak się wydaje oglądając go w mediach, nie jest toi miły Pan dużo mówiący o Egipcie - ekipa PCH się z nim zderzyła i widać, że to twardy charakter - a Samuel wie, że on nie poleci na "złoto", co w sesjach jasno powiedział a potwierdziła Kiara...

718!

Zapisane
adonim
Gość
« Odpowiedz #101 : Grudzień 17, 2008, 23:33:03 »

witam, jestem tu nowy [mam 23 lata ale mniejsza o to] ale to co przeczytalem na sesjach jest nieprawdobodobne i godne uwagi i co wazniejsze logiczne i układające się w całość. Jest wdłg. mnie to wszystko prawda - te przekazy Samuela albo jak ko woli El-Ki.
Mam pytanie - kiedy jest planowana 91 sesja ?? wie ktoś?

EDIT;
wybaczcie - juz znalazłem - 7 grudzien - cuż jestem nowy - mało jeszcze znam strukture tego forum.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2008, 23:51:25 wysłane przez adonim » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #102 : Grudzień 18, 2008, 12:44:53 »

witamy w ekipie tych co wierzy w to
Zapisane
tadeuszstosik
Gość
« Odpowiedz #103 : Grudzień 30, 2008, 20:38:04 »


Jeszcze a propos starożytnego miasta pod piaskami Gizy, to w styczniu 2008 włoska telewizja Rai Due pokazała film dokumentalny poświęcony m. in. największym zagadkom piramid w Sfinksie. Gościem programu był dr. Zahi Hawass - egiptolog, sekretarz najwyższej rady starożytności, któremu podlegają wielkie piramidy w Gizie i Sfinks.
W marcu miała być wyemitowana druga część tego dokumentu, ale nie śledziłem tego. Poniżej kilka kadrów z pierwszej części - tego filmiku na YouTube:


A ten otwór jest mniej więcej pod lewą tylną łapą Sfinksa:

Poza tym snuto tam różne teorie na temat tego czym są piramidy..


NOC FARAONÓW (fragment fprogramu)
http://www.youtube.com/watch?v=pVIzV_AYVII
Zapisane
tadeuszstosik
Gość
« Odpowiedz #104 : Grudzień 30, 2008, 21:17:06 »

witam wszystkich serdecznie ,ukłon dla Leszka za atywność ,jestem nowy na forum .Ale projektcheops nie jest mi obcy ani obojętny.Mam 36 lat i od około 20 lat staram się czytać książki ,śledzić informacje w mediach na nietypowe tematy tzn takie o których się rzadko rozmawia albo wogóle się nie mówi .Niesamowite ale informacje które zdołałem przez ten okres zrozumieć iprzyswoić duchowo składają się jak puzle .Do czego zmierzam ...Jest to dosyć ciężki bagaż informacji z którym muszę się liczyć w życiu co dziennym bez możliwości wymiany z kimś poglądów i rzetelnych informacji.To co obejrzałem nie dawno w internecie a mianowicie ,krótka informacja telewizyjna BBC Breaking News-Sensational Discowery in Egipt at the Sphinx You Tube proszę o spostrzeżenia
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : Grudzień 31, 2008, 00:11:24 »

Witaj Tadku na naszym forum Uśmiech Tutaj możesz znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach i podzielić się informacjami,podyskutować , powymieniać poglądy Uśmiech Dobrze trafiłeś Uśmiech
chanell
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #106 : Grudzień 31, 2008, 01:42:55 »

A czy w ogóle ta druga część była emitowana?
Zapisane
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #107 : Grudzień 31, 2008, 01:46:52 »

witam wszystkich serdecznie ,ukłon dla Leszka za atywność ,jestem nowy na forum .Ale projektcheops nie jest mi obcy ani obojętny.Mam 36 lat i od około 20 lat staram się czytać książki ,śledzić informacje w mediach na nietypowe tematy tzn takie o których się rzadko rozmawia albo wogóle się nie mówi .Niesamowite ale informacje które zdołałem przez ten okres zrozumieć iprzyswoić duchowo składają się jak puzle .Do czego zmierzam ...Jest to dosyć ciężki bagaż informacji z którym muszę się liczyć w życiu co dziennym bez możliwości wymiany z kimś poglądów i rzetelnych informacji.To co obejrzałem nie dawno w internecie a mianowicie ,krótka informacja telewizyjna BBC Breaking News-Sensational Discowery in Egipt at the Sphinx You Tube proszę o spostrzeżenia

Ale to chyba jakis żąrt z tm Sfinksem.
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #108 : Styczeń 02, 2009, 21:25:47 »

Witam wszystkich,
Sfinks to "Pan podwojnego horyzontu" i z arabskiego "Ojciec grozy". Jego rola byla i jest niedostepna
oficjalnej nauce wzdrygajacej sie juz przy slowie psychologia.
Wydaje sie , ze drugi sfinks jak i inne zabytki padl ofiara grabiezy/zniszczenia w czasach inwazji arabskiej . Reszte dopelnily trzesienia ziemi oraz wylewy nilu. Odnotowane sa te fakty przez chociazby
Al-I'Drisi cos okolo 1000-1100 ne. Pozniejsi historycy wspominaja juz tylko o nedznych
szczatkach. Mial ten sfinks byc polozony po przeciwnej stronie Nilu.
To co pozostalo na dzis aby takie przypuszczenia snuc dalej, to tablica/Stela znajdujaca sie przy
lapach istniejacego Sfinksa a sa tam dwa sfinksy.
Tu znajduja sie zdjecia
http://arescott.tripod.com/pathways/Sphinx2.html
pozdrawiam
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #109 : Styczeń 03, 2009, 09:08:21 »

http://pl.youtube.com/watch?v=4RkCwLohZaI
Czy to prawdziwe czy fotomontaż ??
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #110 : Styczeń 03, 2009, 10:08:53 »

Cysio a jak myślisz?? http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&msa=0&msid=103142500064937744531.00045a3cbc36912bad3d2&ll=29.97568,31.137941&spn=0.00329,0.004828&t=h&z=18 popatrz na zdjęcie,, czy widzisz tutaj taką ogromna dziurę? czy myslisz że wykopanie takiej dziury bez wielkiego rozglosu byloby mozliwe??
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #111 : Styczeń 03, 2009, 12:33:44 »

co prawda wszystko jest możliwe ale też wydaje mi się że to niemożliwe ale wole się upewnić na 100 % i spytać innych forumowiczów jakie oni mają zdanie na ten temat
Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #112 : Styczeń 03, 2009, 13:36:07 »

Mysle ze to fotomontaz ,ale puscmy wodze fantazji ---a co jak tam jest cos w podobie do tego .Niestety nie wiemy dokladnie co jeszcze kryja piaski sahary moze jast tam wiele niespodzianek ,o ktòrych nie mamy pojecia , bo skryly je mroki zapomnienia  Coś
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #113 : Styczeń 03, 2009, 14:34:53 »

Po analizie wszystkiego w tym temacie, to owe Białe Bractwo-w ludzkiej postaci, jakie by nie było, to nikt inny jak Templariusze-Różokrzyżowcy.
Skoro, już wiadomo z przekazanych artykulów od Leszka.(Miasto Podziemne- a ciekawe czy nie na wzór również Podziemnego królestwa Agarty.Uśmiech )
Coś mi mówi że to jest właśnie owe Bractwo- a i czy nie mają czasem też powiązania z "Białymi Braćmi" - budowniczych piramid.
Pozdrawiam.
Ps.
W śród nas forumowiczów i (czek), są osoby , które się szykują na wykopaliska do Fayum.
A wiec się ujawnijmy, ilu tu nas jest jako arheologów wolontariuszy?
Zacznę od siebie.
Od sierpnia 2008, oczekuję na weryfikację.
Kto jeszcze?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #114 : Styczeń 03, 2009, 19:09:17 »

zapytaj kto jeszcze ma PIĘĆ TYSIĘCY ZLOTYCH na wydanie na taką eskapadę? jak się dowiedziałem jakie to koszty i ile trzeba mieć na codzień, żeby tam żyć ale nie tydzień albo dwa ale miesiąc - to jednak nie dam rady - to za dużo kasy, żeby można było tak szybko zgromadzić...

718'
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #115 : Styczeń 03, 2009, 20:52:09 »

Aha.Cóż...pomyślę. Cool
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #116 : Styczeń 04, 2009, 01:51:04 »

cóz koszty są wyższe jednak, całość z przelotem i transportem i pobytem tygodniowym łącznie z wyżywieniem to koszt około 1200 USD a dolar ma teraz 3 zł - widać, że to BARDZO DUŻO!!! w dziale nowości z Egiptu są nowe informacje napisane przez pezesa fundacji...

Kapłan 718'
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #117 : Styczeń 04, 2009, 10:18:36 »

pewnie że sie nie opłaca tam jechać - wychodzisz na - a nie na +
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #118 : Styczeń 04, 2009, 10:57:57 »

Fakt, przelicznik się zmienił, to już nie to co było w czerwcu 2008.:/
Oki, wiec trzeba sie zastanowić nad tym, ale chyba sobie odpuszczę, nie dam rady,
zresztą są bogacze, wiec ci co łopaty nie poznali, czas zacząć się przyzwyczajać do tej "gitarki". Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Tajpan
Gość
« Odpowiedz #119 : Luty 20, 2009, 19:38:51 »

< http://kopalniawiedzy.pl/Atlantyda-Google-Ocean-Platon-6867.html >prosze bardo nowe znalezisko na oceanie Uśmiech
Czy to Atlantyda??? mam nadzieje że tak Uśmiech)
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #120 : Luty 20, 2009, 19:40:29 »

Hehe no ciekawe Uśmiech

Przypomina labirynt Chichot

Pozdrawiam
Mora Uśmiech
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #121 : Marzec 24, 2009, 16:38:59 »

Hehe no ciekawe Uśmiech Przypomina labirynt Chichot Pozdrawiam Mora Uśmiech
   Tu masz ciekawszą i dokładniejszą lokalizację labiryntu:

Magiczny Egipt - Sfinks 4.5 - lektor PL
http://skocz.eu/05f3d4

- Na resztę części filmiku nie musisz tracić czasu. Pozdrawiam.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #122 : Maj 12, 2009, 10:22:06 »

Witajcie kochani Uśmiech
Znalazłam dzisiaj bardzo ciekawy artykuł w interii http://interia360.pl/artykul/urodziny-sfinksa,20769  zamieszczam link do niego tutaj,choć pasowałby pewnie do wątku " Kolejny argument za"
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
komandos040
Gość
« Odpowiedz #123 : Maj 25, 2009, 08:34:10 »

Witaj Kwiatuszku.Uśmiech
Nie wiem co tu napisać, ale po analizie tego artykułu,
jestem skory stwierdzić prawdziwość przekazu lucyny z pierwszych sesji.
Robotnicy kosmiczni , w swych odjazdowych maszynkach co cięli krawędzie klocków,
i stawiali promieniem wodzącym na ściśle określone miejsca, nowo powstałej piramidy,
tworząc przy tym budowle na skale wielowymiarową czasów obecnych.
Tu jest argument ZA.
Oraz i może też o systemie"urządzeń" w Sfinksie, nie znanych nam obecnie.
Choć, obecna elektronika, dała by już teraz nam odpowiedź, co zawiera, lub zawierają obecne moduły elektroniczne-zabezpieczenie, dzięki analizie przez obecnych naukowców nano-cybernetyki.

W końcu plazmę już mamy, co będzie dalej, nauka ostro zasuwa do przodu.
Już nie potrzebujemy CD, wystarczy pendrive i mamy calutką arhiwizację w kieszeni.Mrugnięcie

Pozdrawiam. Cool
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2009, 08:36:59 wysłane przez komandos040 » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #124 : Maj 26, 2009, 22:20:11 »

Anubis Uśmiech
A-nu-bis
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2009, 16:53:57 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

olimp kolospawalniczeswc bbyfun countrylife moloromme