Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 24, 2024, 23:21:04


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytania do Williama Browna  (Przeczytany 34700 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
trójkąt
Gość
« Odpowiedz #50 : Marzec 06, 2009, 22:23:37 »

Hmmm... 60 zł to wydaje się sporo. Ciekawe ile ludzi z tego korzysta. Zwłaszcza jeżeli ktoś wydał pieniądze na spotkanie na, którym dowiedział się, że ma przyjść na sesję prywatną czyli dopłacić 60 zł. Trochę mi się to nie podoba, zwłaszcza fakt, że nigdzie na stronie nie jest napisane, że to tyle kosztuje...

@Dariusz, czy ten Twój znajomy może opowiedzieć czego się dowiedział?
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #51 : Marzec 06, 2009, 22:33:55 »

Jeśli uważasz, że jest to dużo no to ... nic więcej nie mówie. Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Marzec 06, 2009, 23:05:06 »

Hmmm... 60 zł to wydaje się sporo. Ciekawe ile ludzi z tego korzysta. Zwłaszcza jeżeli ktoś wydał pieniądze na spotkanie na, którym dowiedział się, że ma przyjść na sesję prywatną czyli dopłacić 60 zł. Trochę mi się to nie podoba, zwłaszcza fakt, że nigdzie na stronie nie jest napisane, że to tyle kosztuje...

@Dariusz, czy ten Twój znajomy może opowiedzieć czego się dowiedział?


Dlatego Trójkąt moim zdaniem nie powinno się zadawać osobistych pytań na sesjach otwartych.Jesli miałabym osobiste pytania to od razu umówiłabym się na sesje prywatną.Na takiej sesji można zadać wiecej niż jedno pytanie. Ba !! ułożyłabym sobie parę sensownych pytań.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kot
Gość
« Odpowiedz #53 : Marzec 06, 2009, 23:34:16 »

Wydaje mi się,że jeśli En-Ki zaprasza na sesję osobistą po sesji,to się nie płaci.

Płaci się za sesje,jeżeli się zapisujemy na wizytę w dniu pracy pani Lucyny w gabinecie,w którym pracuje.

Jeśli ktoś nie chce masażu a w tym czasie chce porozmawiać,to sobie rozmawia.

Zapisane
trójkąt
Gość
« Odpowiedz #54 : Marzec 06, 2009, 23:49:28 »

Dlatego Trójkąt moim zdaniem nie powinno się zadawać osobistych pytań na sesjach otwartych.
Problem właśnie w tym, że to nie oni o tym decydują. Jeżeli ktoś wygłasza pytanie publiczne i nie jest ono na temat "moja chora babcia..." tylko na tematy ogólne to raczej powinien otrzymać odpowiedź zamiast skierowania do zapłacenia 60zł. Sporo niewygodnych pytań jest kierowanych na sesje prywatne zapewne w nadziei, że nikt nie dopłaci aby ponownie zadać to pytanie. Na wiele pytań też nie pada żądna odpowiedź. Pozwólcie że zacytuję sesję 96:

Cytuj
"BARBARA:

Dziękuję bardzo, mam  pytanie. Drogi En-Ki - już prawie 600 lat temu po Bitwie pod Grunwaldem, ówczesny Papież obłożył klątwą Króla polskiego i wszystkich Polaków za walkę przeciw Kościołowi Świętemu. Tamtej klątwy - ani ten, ani żaden inny Papież nigdy nie zniósł. Zgodnie z katolickim prawem kanonicznym – obowiązuje więc ona nadal. I chociaż Polacy razem z Królem odwoływali się i proces w Rzymie wygrali, tamtej klątwy - ani ten sam Grzegorz XII, ani żaden inny jego następca, razem z naszym Papieżem, ani też obecnym – Benedyktem, nigdy nie znieśli i obowiązuje ona nadal do dnia dzisiejszego, włącznie. Pytanie moje: jakie są konsekwencje takiej klątwy i czy Polacy powinni domagać się jej „zdjęcia”?

EN-KI:

Odpowiadam, chociaż tak naprawdę - to przy tym pytaniu powinienem zaprosić na sesję osobistą, bo jest ono dosyć rozległe, ale powiem coś, co podbuduje wasze serca. Teraz Misja Ratowania Ziemi i my istoty duchowe - kogo wybraliśmy na pomocników, na współpracowników? Czyż nie Słowian?  A skąd pochodzą Słowianie?  I jeśli myśleć potraficie, to mówię szczerze - z tej „klątwy”, pseudo - klątwy, my istoty duchowe nic sobie nie robimy. Wyróżnienie Słowian daje odpowiedź. Klątwa tak naprawdę, była nałożona, żeby ludzi „trzymać w ryzach”, w strachu, bo najłatwiej prowadzi się takich ludzi, którzy się boją i najlepiej jest postraszyć - a to „piekłem”, a to „klątwą” i już ma się ludzi „w garści”. Jest to wygodne dla kapłanów, żeby dalej trzymać ludzi w ryzach, w strachu, więc przyjmijcie do swego serca moje słowa. To nie był przypadek, że Słowianie zostali wybrani do tej „współpracy” w Misji Ratowania Ziemi. Słucham."

Typowy przykład lania wody w celu uniknięcia odpowiedzi. Co więcej to lanie wody jest na tyle ogólne, że każdy sobie odczyta z tego to co chce. Jeden powie, że klątwa spod Grunwaldu jest nieważna bo to wymysł kościoła, na którą wyższe istoty duchowe nie zwracają uwagi. A jak ktoś udowodni, że nie było żadnej klątwy (bo nie istnieje żaden watykański dokument to potwierdzający), to przyjdzie ktoś inny i powie, że w odpowiedzi nie chodziło o klątwę spod Grunwaldu, tylko ogólnie o klątwy. I tak w koło Macieju.

Jak dla mnie to odkrycia archeologiczne projektu cheops są fascynujące, ale sesje stoją pod wielkim znakiem zapytania.

@kot: wydaje Ci się czy wiesz? Bo jak wydaje to nie wnosisz nic do dyskusji.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 23:54:19 wysłane przez trójkąt » Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #55 : Marzec 07, 2009, 19:02:51 »

Witam
Jeśli chodzi o pytania które zadaliście tutaj na forum do p.Browna to niestety nie zostały zadanie. Myślałem o zrobieniu wywiadu z Billem w czasie 45min. przerwy lub pod koniec Sympozjum. Natomiast p.Brown razem z Lucyną Łobos i Iwoną Stankiewicz przyszli już po przerwie, zaraz przed ich wystąpieniem.
 Po wystąpieniu Billa i Lucyny - zaraz opuścili sale. Tak więc nie było kiedy nagrać wywiadu. Myślałem o tym aby wyjść za nimi, i złapać ich za zewnątrz ale nagrywałem całe Sympozjum, i nie mogłem opuścić sali.
Natomiast nie martwcie się ,pytania NA PEWNO zostaną zadane na najbliższym spotkaniu PROJEKTU CHEOPS. I wtedy również zrobię wywiady z innymi uczestnikami projektu. (niedługo utworzę wątek w którym będzie można zadawać pytania do Lucyny Łobos,Andrzeja Wójcikiewicza i Iwony Stankiewicz.)

Natomiast jeśli chodzi o materiał video z Sympozjum, to niebawem napisze o tym na forum.
Na mojej stronie internetowej będą 2 reportaże z tego Sympozjum - jeden krótki 20min. A drugi dłuższy trwający z. 1.5h.
Będzie tam pokazane między innymi wystąpienie Billa i Lucyny.


Filmy są obecnie montowane, będą gotowe tak za 2 tygodnie.
Nad stroną internetową właśnie pracujemy, w sieci będzie już widoczna za tydzień. I wtedy podam adres strony tutaj na forum.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2009, 12:13:20 wysłane przez strefa-niewyjasnionych » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #56 : Marzec 07, 2009, 19:05:06 »

Odpowiedż dla Trójkąta:Wiem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2009, 19:06:24 wysłane przez kot » Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rpg-ug bizancjum patologiczni quieronovelas loki