Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 12:54:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ZECHARIA SITCHIN I PROJEKT CHEOPS  (Przeczytany 34443 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #50 : Marzec 25, 2009, 18:21:36 »

Czyli wymowa Echnaton pisana ma byc Eknaton zeby mogla tak zaistniec
A ENKI powinno byc wymawiane ENCHI, bo K wymawia sie jak CH, tylko dlaczego skoro wymawiamy H , to piszemy CH?

Juz mi sie przypomnialo na forum historykow to zjawisko tez bylo poruszane.

Kiara Uśmiech Uśmiech

wg mnie lepiej by było spytać o zdanie filologów polskich ;P
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #51 : Marzec 25, 2009, 20:06:31 »

Kahuna i redmuluc - poważnie się narażacie takimi działaniami i myślę, że to nie pozostanie bez odpowiedzi... za daleko trochę się posuwacie już!

718'
Kaplan!Nie przestraszylem sie Nibiru,Samcia i Marduka razem wzietych(podobno teraz
przebywaja w Chicago)wiec tego typu pogrozki – zakutego rycerza,oczywiscie w zbroje
zeby nie obrazac – moga mnie tylko rozsmieszac.Gdybys probowal jeszcze czegos innego-
-mam na mysli satanistycznych sztuczek – to mieszkam w” kokonie”niesamowicie jasnej i
silnej energii,ktorego to pancerza nie sa w stanie spenetrowac zadne energie pelzajacych wezy,
jaszczurow ,gadow itp…itd…Magia Kahunow jest poza tym bardzo mocna,wiec uwazaj. ;)Zdaje sobie sprawe,ze offtopujemy,ale skoro
Ty zalozyles ten topik(chyba sam nie wiedziales, ze jeden z lepszych?)
wiec moze moderator spojrzy na to laskawym okiem. Buzia na kłódkę

Pozdrawiam.

Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #52 : Marzec 25, 2009, 20:11:18 »

zle zrozumiales - nie mnie podpadacie ale KOMUŚ innemu - raczej można was, Ciebie i redmuluca pozwać do sądu za oczernianie - zarówno PCH jak i Sitchina!

Polska to nie kraj bezprawia - ostatnio babcia kleptomanka ukradła margarynę za 3,60 zł i miała sprawę w sądzie - wygrała a podatnicy zapłacili 300 zł za proces - pokazuje tylko mechanizm i "wielkości" spraw za które coś grozi - nie macie racji a PCH to potężna międzynarodowa organizacja, nie umówiąc już o Sitchinie...

718'
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Marzec 25, 2009, 20:42:09 »

Kapłanie,nie strasz ludzi Pch,przecież nie o to chodzi tej organizacji.Proszę piszcze na temat Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #54 : Marzec 25, 2009, 20:51:06 »

nie ma tematu, całe to pseudo forum to jeden wielki OFFTOP a dyskusja juz dawno została wyparta przez kłótnie!!!ja nikogo nie straszę! ja ich ostrzegam, żeby się nie zdziwili nagle gdzie jest GRANICA SŁOWA!!!

Kapłan 718'


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:41:09 wysłane przez tom1ek » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #55 : Marzec 25, 2009, 21:06:27 »

I Ty żałosny hipokryto będziesz tu starszył innych sądami za rzekome obrażanie? Skoro Twoje dużo cięższe gatunkowo wyzwiska [psy, idioci, popaprańcy, etc.] pozostają bez większego echa dlaczego ktoś miałby czuć się nie-teges z powodu pieszczotliwego "łosia"? Ale proszę bardzo, leć jutro do prokuratury z samego rana.

Co do offtopowania - czy nie widzisz, że gdy tylko dyskusja nie idzie po Twojej myśli [gdy zamiast klaskać ktoś zaczyna krytykować], to sam zaczynasz go offtopować przez lamenty i czcze zarzucanie komuś, że niepoznał się na "wilekości" tego co napisałeś? Dlaczego w swojej pysze i zaślepieniu nie pozwalasz komuś mieć odmiennego zdania?
 
Kiedy Ty wreszcie nieco dorośniesz? Kiedy przestaniesz mylić oświecenie z oślepieniem?
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #56 : Marzec 25, 2009, 21:10:34 »

Kapłan 718 - z jednej strony dobrze, ze ostrzegasz, z drugiej, gdyby ktoś wszedł na to forum z KK, to zapewne Ciebie mógłby pozwać kilka razy "mocniej" za to, jak ich tu oczerniasz (nie to, bym bronił KK, po prostu stwierdzam prosty fakt)

zamknij ryj! sam jesteś żałosny hipokryto, mam cię dość pustaku betlejemski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
napisalem to celowo bo nie dam się obrażać tyle przez tego półmózga!


Kultura osobista godna żula spod najbliższej stacji dworca. Fakt - kiedy Ty choć NIECO dorośniesz...

proszę o banana

BANANA chcesz? Chichot Chichot Chichot Ok, to skoczę do najbliższego warzywniaka i Ci kupię Chichot

bo mam dość śmiesznego regulaminu śmiesznego tomka i "ludzi" typu srarteq...


Wybacz, ale sam jesteś niepomiernie śmieszny. Twoja buta, pycha, pewność siebie i inne takie sięgają jak stąd na Księżyc. Chwalisz się wielkimi odkryciami, a wybacz, nieco również się bawię w takie rzeczy, i widząc, co wypisujesz, mogę powiedzieć, że jest to nie wart funta kłaków bełkot, bardziej naciągany niż to chyba możliwe. Tak, zaraz stwierdzisz, że tego nie rozumiem. Owszem, rozumiem, i dlatego też mogę powiedzieć to, co powiedziałeś. To samo się w zasadzie tyczy Kiary. A Twoja kultura osobista sięga DNA i poziomu rozwrzeszczanego małolata.

Wybacz, ale wreszcie to trzeba było powiedzieć.

« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 21:16:24 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #57 : Marzec 25, 2009, 21:17:23 »

zemsta będzie słodka tene za to co zrobiłeś - pewnie chcesz wmówić teraz innym, że ja to napisałem - cóz, tonący brzytwy się chwyta widać  Zły

718'


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:44:08 wysłane przez tom1ek » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #58 : Marzec 25, 2009, 21:21:19 »

Ech, Kapłan, Kapłan... jak się chcesz jak dzieciak bawić w kasowanie swoich postów, które zacytowałem, to baw się dalej, mi się tego nawet nie chce komentować, bo jesteś gorzej, niż żałosny.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #59 : Marzec 25, 2009, 21:24:18 »

nie zła prowokacja - próbuj dalej a na przyszłośc używamy opcji QUOTE mistrzu  Zły

ale się wesoło zrobiło - tene się podpuścić dać hihihihi - chciałem zobaczyć czy jest taki wredny - widać, że jest, tak się poznaje ludzi właśnie!

przepraszam artqa i Tomka a prowokacja się udała - nauczylem się tego od Mory Uśmiech

718'


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:44:38 wysłane przez tom1ek » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #60 : Marzec 25, 2009, 21:30:47 »

Echh, tak, Kapłanku, piaskownica jest niedaleko. Ja się też czegoś nauczyłem - ludzka dziecinność faktycznie nie zna granic. Nie dziwię się, że o Polakach mówią za granicą, jak mówią - jeśli tego typu ludzi poznają...
Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #61 : Marzec 26, 2009, 09:24:24 »

zle zrozumiales - nie mnie podpadacie ale KOMUŚ innemu - raczej można was, Ciebie i redmuluca pozwać do sądu za oczernianie - zarówno PCH jak i Sitchina!

Zacytowałem jedynie fragmenty listu otwartego Dr Michael Heisera, Ph.D http://www.michaelsheiser.com/
który już 7 lat temu obalił mit Sitchina. Czekam na odpowiedź z UW, bo prawdę mówiąc wolałbym spotkać Heisera który należy do 10 ludzi najbardziej wpływowych w ufologii na świecie. Co do straszenia sądami... Język, to raczej PCH to grozi za dewastację Ślęży.
Niepotrzebnie się zapalasz, za bardzo tym żyjesz i utożsamiasz, odpocznij sobie od netu na miesiąc. Mnie nie obraziłeś, ja muszę sie uczyć większej równowagi emocjonalnej, w końcu propaguję teorie Davida Icka. Będę pisał o gadziej rasie... Język, jestem "świrem" z założenia, także nie będe dodawał innym argumentów że z kulturą wypowiedzi też będę na bakier. Buzia na kłódkę
Tak czy inaczej takiej ilości mitów, bajek, obietnic, głupot to dawno nie widziałem. Ludzie tego "słuchają" , mówią do starszej kobiety publicznie "Kocham Cię" ... Duży uśmiech, ganiają na jej zlecenie, zbierają pieniądze. Urządzili sobie emeryci biuro turystyczne "Enki Travel", też bym tak chciał na stare lata pojeździć sobie po Polsce i po Świecie na pseudo konferencje. Pani masażystka - która stałą się kapłanką na stare lata, to jej problem. Jeśli zawiedzie, a na pewno tak się stanie i to wkrótce, to będzie mieć straszne kłopoty i narazi się na śmieszność. Jest to założenie przy wariancie pozbawionym "okultystycznej" strony.
W wariancie, że rzeczywiście byt duchowy który nią steruje naprawdę istnieje, udowodniłem tylko jeden scenariusz który jest wynikiem mojej wiedzy. Kimkolwiek jest Enki, na pewno kłamie, zostało to udowodnione na tym forum. Ten byt który nie posiada żadnej wiedzy, zwodzić może jedynie bardzo naiwnych ludzi, oszukani zostaną oszukani na własną prośbę. Mam tylko nadzieję że nie pogrążą innych. Wszystkie cywilizacje, powiązania z innymi rasami jego wypowiedzi świadczą wybitnie o jego powiązaniach z demoniczną, groźną rasą która nas zniewoliła. Im mniej Sitchina tym więcej Draco. Pamiętaj, Anunnaki znaczy - "czuwające wężowe istoty". Myślę że masz sam tyle wiedzy aby to potwierdzić.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2009, 10:57:01 wysłane przez redmuluc » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #62 : Marzec 26, 2009, 11:10:43 »

Zacytowałem jedynie fragmenty listu otwartego Dr Michael Heisera, Ph.D http://www.michaelsheiser.com/
który już 7 lat temu obalił mit Sitchina. Czekam na odpowiedź z UW, bo prawdę mówiąc wolałbym spotkać Heisera który należy do 10 ludzi najbardziej wpływowych w ufologii na świecie.

Sam jestem bardzo ciekawy jaka bedzie reakcja wladz uczelni,bo jesli
Sitchin zostal naprawde zaproszony i zostala ustalona jakas data,to chyba
nie powinno byc problemow z odwolaniem tej wizyty.Bardzo smiesznie
moze byc,gdy Zecharia przyjedzie i  -  jak zwykle przy tego typu uroczys-
tosciach  - otrzyma tytul Dr.Honoris Causa??I choc tytul ten jest honoro-
wym wyroznieniem,.to jednak liczy sie bardzo w prestizowym swiatku
nauki..Tak wiec nasz “los”moze byc baaardzo uhonorowany za swoja
chochsztaplerke..Mam jednak nadzieje,ze sa tam ludzie myslacy trzezwo i
powaznie.A jesli do tego nie dojdzie,to bedziesz mial Redmuluc wklad
w ratowanie honoru uczelni wroclawskiej,a kaplan718 nie bedzie mial
mozliwosci zebrania 10 autografow i uscisniecia dloni klamcy.I to by
bylo na tyle bo ide lulu.
Pozdrawiam.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #63 : Marzec 26, 2009, 18:26:14 »

polecam wszystkim film Dr Haisera - 2 GODZINNY wykład na uniwersytecie jakimś o tym "JAK NIE ODCZYTYWAĆ STAROŻYTNYCH TEKSTÓW", ciekawe to jest a gość ma mocne argumenty o dużą wiedzę i tutaj zaznaczam - u Sitchina nie obchodzi mnie to jak odczytuje teksty lecz jego kabalistyczne analizy i ciekawe wnioski, które pokrywają się z moimi oraz głębiej je wyjaśniają - to tyle tytułem wyjaśnienia, bo chcę, żeby to było jasne Uśmiech

film dostępny jako torrent w wielu serwisach popularnych:

How.Not.to.Handle.Ancient.Texts.-.A.Challenge.to.the.Works.of.Zechariah.Sitchin.(Michael.Heiser).(2004)

pozdro666,
Kapłan 718'
Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #64 : Marzec 27, 2009, 09:06:35 »

polecam wszystkim film Dr Haisera - 2 GODZINNY wykład na uniwersytecie jakimś o tym "JAK NIE ODCZYTYWAĆ STAROŻYTNYCH TEKSTÓW", ciekawe to jest a gość ma mocne argumenty o dużą wiedzę i tutaj zaznaczam - u Sitchina nie obchodzi mnie to jak odczytuje teksty lecz jego kabalistyczne analizy i ciekawe wnioski, które pokrywają się z moimi oraz głębiej je wyjaśniają - to tyle tytułem wyjaśnienia, bo chcę, żeby to było jasne Uśmiech
Cytuj
Sitchin wiele błędów robi ale podoba mi się bardzo jego analiza kabalistyczna i odczytanie szyfrów starożynych, za to go cenię właśnie...

Przepraszam  Coś Nie mogłeś tak odrazu  Mrugnięcie (w sumie to napisałeś na samym początku) Niepotrzebne są takie emocje, i kłótnie.
Nie twierdziłem że nie masz wiedzy, bo miałem okazję się o tym przekonać.  Chichot
Mimo wszystko nie uważam że Sitchin zawarł jakieś istotne informacje w jakimkolwiek temacie.
Wykład ten na pewno zostanie przez nas przetłumaczony. O ile go zdobędę lub zakupię dobrą wersję za 20 $.

Przy okazji podaj link do tego torentu.

Odpowiedź rzecznika UW

Witam,
Nic nam nie wiadomo o wizycie Z. Sitchina w Uniwersytecie. Sprawadzałem w
Biurze współpracy międzynarodowej, jednak nikt o sprawie nie ma pojęcia.
Pozdrawiam
dr J. Przygodzki


Z tego jasno wynika że informacja z oficjalnej strony Sitchina jest fałszywa:
 
Cytuj
The Enki/Nibiru themes are, of course, borrowed from Zecharia Sitchin's books, which are published in Poland by Wydawnictwo Prokop of Warsaw. The University of Wroclaw, a major academic center in Poland, has invited Zecharia to a Sitchin Studies Day in 2009.

...i napewno to nie nastąpi Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2009, 14:38:14 wysłane przez redmuluc » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #65 : Marzec 27, 2009, 11:49:31 »

Witam,
Nic nam nie wiadomo o wizycie Z. Sitchina w Uniwersytecie. Sprawadzałem w
Biurze współpracy międzynarodowej, jednak nikt o sprawie nie ma pojęcia.
Pozdrawiam
dr J. Przygodzki

Odetchnalem z niejaka ulga.Tylko kto podal ta informacje i dlaczego,nie wiemy.
Prawdopodobnie w celach propagandowych, bo tekst ten, na samym poczatku,
informuje o odbytej sesji w Bazylei,ile osob tam sie zebralo i o glownym celu jaki
przyswieca misji – uruchomieniu systemu ochrony Ziemi przed skutkami powraca-
jacej Nibiru.Dopiero koncowka mowi o zaproszeniu Sitchina przez U.Wroclawski.
Czyzby sam Zecharia dokombinowal UW i zaproszenie albo p.Wojcikiewiczowi
sie cos “wypsnelo”?O ile wiem,to Sitchin, przy okazji tlumaczenia swoich ksiazek,
moze wie gdzie umiejscowic Polske na mapie swiata, ale zaloze sie,ze nie wie nic,
ze jest taki U.Wr. i siedziba jego jest Wroclaw.W jednej z ankiet ulicznych na pytanie
gdzie szukac Polski na mapie,niektorzy Amerykanie mowili,ze w Meksyku,inni ze
w Kanadzie…a jeszcze inni,ze w Am.Poludniowej.I my mamy miec kompleksy
w stosunku do zachodu?Nie.
Pozdrawiam.




Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #66 : Marzec 27, 2009, 13:23:13 »

W jednej z ankiet ulicznych na pytanie
gdzie szukac Polski na mapie,niektorzy Amerykanie mowili,ze w Meksyku,inni ze
w Kanadzie…a jeszcze inni,ze w Am.Poludniowej.I my mamy miec kompleksy
w stosunku do zachodu?Nie.
Pozdrawiam.

no z drugiej strony jakby spytać Polaków gdzie leży Gabon to większośc na pewno by nie wiedziała (choć może zły przykład podałem ;P )
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #67 : Marzec 27, 2009, 13:38:56 »

polecam wszystkim film Dr Haisera - 2 GODZINNY wykład na uniwersytecie jakimś o tym "JAK NIE ODCZYTYWAĆ STAROŻYTNYCH TEKSTÓW", ciekawe to jest a gość ma mocne argumenty o dużą wiedzę i tutaj zaznaczam - u Sitchina nie obchodzi mnie to jak odczytuje teksty lecz jego kabalistyczne analizy i ciekawe wnioski, które pokrywają się z moimi oraz głębiej je wyjaśniają - to tyle tytułem wyjaśnienia, bo chcę, żeby to było jasne Uśmiech
Cytuj
Sitchin wiele błędów robi ale podoba mi się bardzo jego analiza kabalistyczna i odczytanie szyfrów starożynych, za to go cenię właśnie...

Przepraszam  Coś Nie mogłeś tak odrazu  Mrugnięcie (w sumie to napisałeś na samym) Niepotrzebne są takie emocje, i kłótnie.
Nie twierdziłem że nie masz wiedzy, bo miałem okazję się o tym przekonać.  Chichot
Mimo wszystko nie uważam że Sitchin zawarł jakieś istotne informacje w jakimkolwiek temacie.
Wykład ten na pewno zostanie przez nas przetłumaczony. O ile go zdobędę lub zakupię dobrą wersję za 20 $.

Przy okazji podaj link do tego torentu.

Odpowiedź rzecznika UW

Witam,
Nic nam nie wiadomo o wizycie Z. Sitchina w Uniwersytecie. Sprawadzałem w
Biurze współpracy międzynarodowej, jednak nikt o sprawie nie ma pojęcia.
Pozdrawiam
dr J. Przygodzki


Z tego jasno wynika że informacja z oficjalnej strony Sitchina jest fałszywa:
 
Cytuj
The Enki/Nibiru themes are, of course, borrowed from Zecharia Sitchin's books, which are published in Poland by Wydawnictwo Prokop of Warsaw. The University of Wroclaw, a major academic center in Poland, has invited Zecharia to a Sitchin Studies Day in 2009.

...i napewno to nie nastąpi Mrugnięcie

wchodzisz na piratebay - wpisujesz słowo klucz DIGIMOB i wybierasz duży plik torrent oznaczony pod koniec #22 - tam  jest to video właśnie, zajmuje nieco ponad 500 MB i trwa prawie 2 godziny - jakość nadaje się do obejrzenia - torrenta z video osobno nie widziałem nigdzie - z resztą poszukaj, podałem TYTUŁ pliku a nie samego filmu, z resztą widać, że ktoś poszedł z cyfrówką na wykład - bo dzieje sie to na uczelni jakieś i to zarejestrował więc nie kupisz tego raczej...

Kapłan 718'
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #68 : Marzec 27, 2009, 14:37:25 »

Cytat:  Kapłan 718
wchodzisz na piratebay - wpisujesz słowo klucz DIGIMOB i wybierasz duży plik torrent oznaczony pod koniec #22 - tam  jest to video właśnie, zajmuje nieco ponad 500 MB i trwa prawie 2 godziny - jakość nadaje się do obejrzenia - torrenta z video osobno nie widziałem nigdzie - z resztą poszukaj, podałem TYTUŁ pliku a nie samego filmu, z resztą widać, że ktoś poszedł z cyfrówką na wykład - bo dzieje sie to na uczelni jakieś i to zarejestrował więc nie kupisz tego raczej...
Prościej Mrugnięcie
1) http://www.mininova.org/tor/601574
2) http://www.monova.org/details/283561/%28DIGIMOB%29%20OCCULT%20MOB%27S%20SUBMISSIONS%20DIGEST%20%2322.html
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #69 : Marzec 28, 2009, 21:15:47 »

...i napewno to nie nastąpi

Nie bylbym tego taki pewien,Redmuluc,bo jesli to byl dopiero jakis zamysl,
ktory dopiero kielkuje w glowach tych ktorzy by chcieli zobaczyc Sitchina
we Wroclawiu,to UW moze o tym jeszcze nic nie wiedziec.Dopiero jak
dojdzie do realizacji czyli zaproszenia – a mamy jeszcze 9 miesiecy roku
2009 – wtedy moze dojsc do nobilitacji “losia”i kompromitacji uczelni.
Trzymaj wiec reke na pulsie,bo mozemy przeoczyc ten fakt.
Pozdrawiam.
PS.
Czytalem Twoje posty na innych stronach.
Dobrze osadzone,rzeczowe,bez pieniactwa
i pychy.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #70 : Kwiecień 02, 2009, 19:30:41 »

Ilustracja do jednej z bajek Z.Sitchina pt:"Annunaki i Sierotka Marysia".
Plagiat:L.Lobos,PCH+MF

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

eye bestgame shaggydogss hohol watahaskromnych