Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 01:05:01


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tsunami na Bałtyku !  (Przeczytany 98122 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Kwiecień 01, 2009, 10:53:52 »

No to czekamy z wielką nie cierpliwością.  Duży uśmiech

Jeżeli dojdzie do tego tsunami to obiecuje że przez miesiąc będę mówić do Kota "Mistrzu". Chichot

hahaha Duży uśmiech Duży uśmiech
dobra, zapamiętamy twoje słowa
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #76 : Kwiecień 01, 2009, 12:31:00 »

Śmiejcie się... śmiejcie. Zobaczymy 15.04, ja już we wszystko uwierzę. Co do podanej przeze mnie godziny to ma wówczas wystąpić wstrząs o sile około 6 stopni.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #77 : Kwiecień 01, 2009, 12:31:57 »

Śmiejcie się... śmiejcie. Zobaczymy 15.04, ja już we wszystko uwierzę. Co do podanej przeze mnie godziny to ma wówczas wystąpić wstrząs o sile około 6 stopni.

wydajesz się bardzo pewny swego.. a co jeśli się mylisz?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 12:32:11 wysłane przez Michał » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #78 : Kwiecień 01, 2009, 14:07:35 »

No to czekamy z wielką nie cierpliwością.  Duży uśmiech

Jeżeli dojdzie do tego tsunami to obiecuje że przez miesiąc będę mówić do Kota "Mistrzu". Chichot

Mora!
Jeśli dojdzie do Tsunami,to przez miesiąc będę miał mnóstwo do Ciebie pytań. Duży uśmiech
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #79 : Kwiecień 01, 2009, 15:12:21 »

Mój facet jak poczytał o "przepowiedniach tsunami" na koniec spojrzał na mnie i powiedzial: dobrze kochanie 15 kwietnia wezmę urlop Uśmiech mnie ta sprawa z tą przepowiednią tylko podnerwiła coby nie pisać wk....... nie dość że męczą mnie te cholerne sny o tsunami od kilku miesięcy to jeszcze co dzień teraz coś nowego (nawet godzinę już wyznaczono haha). Lada dzień i przestaną Zachód na mapie pogody pokazywać bo stwierdzą że i tak Was tsunami zdmuchnie to szkoda prądu Uśmiech  Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #80 : Kwiecień 01, 2009, 15:27:48 »

dobrze, że wyprowadziłem się ze szczecina  Mrugnięcie
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #81 : Kwiecień 01, 2009, 17:57:25 »

Ja powiem tak - jeśli to tsunami faktycznie będzie (tsunami, a nie po prostu wysokie fale Język) to się MOCNO zdziwię, i może nawet słowa samcia zacznę poważniej traktować Język
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #82 : Kwiecień 01, 2009, 18:26:46 »

Kocie, zrobię tak jak obiecałem. Jeżeli chcesz mi to ułatwić to poprosze o 2 wiadomości:
1. kto ujawił nazwiska wizjonerek i czy były temu przychylne
2. adres do korespodnencji - chociaz jedej z tych Pań.

Na dzisiaj skłaniam się ku myśli, że zrobiły to dla rozgłosu, przynajmniej w lwiej części.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Kwiecień 01, 2009, 20:07:09 »

tsunami nie zdarza się często na Bałtyku, tak jak np. w Japonii, ale... zdarza się średnio raz na 250 lat,
a ostatnie zdarzyło się w XVIII wieku:
Cytuj
"Pierwszego marca 1779 roku wysoka fala zalała cześć Łeby. Jeden ze statków morze wyrzuciło do miejskich ogrodów. Trzy godziny później woda znów wdarła się na ulice Kołobrzegu."
wcześniej:
Cytuj
"W 1497 roku, w okolicach Darłowa, dało się odczuć największe dotąd tsunami na Bałtyku. Darłówko położone na brzegu morza zostało wówczas rozmyte. W Darłowie i okolicy fala zniszczyła budynki, zginęli ludzie. Fala mogła sięgnąć 20 metrów, bo na takiej wysokości osadziła jeden z porwanych statków morskich."

hmm... tak "w razie czego" gdybym mieszkał nad morzem, wziąbym na ten dzień urlop i wyjechał sobie na małą wycieczkę gdzieś na południe Uśmiech

Chociaż w to tsunami nie wierzę, wróżki przewidują różne rzeczy... każdy może sobie powiedzieć, że np. spadnie deszcz meteorytów, czy przyjdzie trąba powietrzna, a później dobrze się bawić patrząc jak piszą o tym w prasie i w internecie w całej Polsce, jak ludzie zaczynają w to naprawdę wierzyć, robią ewakuację itp. Podobnie niektórzy się dobrze bawią dzwoniąc gdzieś, że rzekomo "w budynku podłożono bombę" - to samo zjawisko, tylko w bardziej lokalnym wymiarze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 20:08:51 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #84 : Kwiecień 01, 2009, 20:14:51 »

Śmiejcie się... śmiejcie. Zobaczymy 15.04, ja już we wszystko uwierzę. Co do podanej przeze mnie godziny to ma wówczas wystąpić wstrząs o sile około 6 stopni.
wydajesz się bardzo pewny swego.. a co jeśli się mylisz?
Jak się nie sprawdzi będziemy żyć dalej. Datę i godzinę podałem dla wiadomości bo taki miałem obowiązek.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 20:16:08 wysłane przez Nebulitos » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #85 : Kwiecień 01, 2009, 20:17:07 »

Śmiejcie się... śmiejcie. Zobaczymy 15.04, ja już we wszystko uwierzę. Co do podanej przeze mnie godziny to ma wówczas wystąpić wstrząs o sile około 6 stopni.
wydajesz się bardzo pewny swego.. a co jeśli się mylisz?
Jak się nie sprawdzi będziemy żyć dalej. Datę i godzinę podałem dla wiadomości bo taki miałem obowiązek.

zdradzisz nam źródło twych informacji?
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #86 : Kwiecień 01, 2009, 21:11:56 »

Artequ!

Nie rozumiem,czemu chcesz czekać do 15 04.

Czy jest możliwe,że jakieś wydażenie może odmienić Twoją opinię na ich temat?

Jeśli tak,to jakie?




Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #87 : Kwiecień 02, 2009, 10:47:04 »

Tak, szczególnie odpowiedź na pierwze pytanie:
1. kto ujawił nazwiska wizjonerek i czy były temu przychylne

Dobrze jednak zauważyłeś, że dokonanych rzeczy już nie da się odwrócić, lecz można je lepiej zrozumieć, motywy. W moim przypadku potwierdzić czy przypuszczenia były w 100% słuszne.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #88 : Kwiecień 02, 2009, 11:52:24 »

Artequ!

Czemu czekasz z krytyką do 15 04 ?

Szkoda czasu.Do dzieła!
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #89 : Kwiecień 02, 2009, 13:50:55 »

Kocie, na czym tak naprawdę Ci zależy - na możliwie dokładnym wyjasnieniu sprawy, czy też na przepychankach i pokrzykiwaniach? Mi - pomimo tego co tam sobie układasz w głowce - na dotarciu do sedna. Jeżeli tak bardzo chcesz pokrzyczeć to może wyjdź na podwórko do kolegów? [w wersji hard - na sąsiednie podwórko/do sąsiedniej miejscowości].
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #90 : Kwiecień 02, 2009, 13:54:24 »

kot gada by gadać...a że bez sensu to inna sprawa
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #91 : Kwiecień 02, 2009, 14:21:28 »

Prawde mówiąc to faktycznie Kocie jest to nieco " upierdliwe " Twoje dogryzania Arteq-owi ;)Chcesz go męczyć to pomęcz na priv Duży uśmiech

A teraz wracając do tematu Tsunami Bałtyckiego......

jedna z "wizjonerek" powiedziała tak:
- W naszych wizjach Pomorze doświadczają także huragany i trąby powietrzne. Znacznie silniejsze niż te, które w 2008 r. dotknęły Polskę. Przeczuwamy też powódź na południu Polski. Groźniejszą niż w 1997 roku. Ostrzegamy Wrocław i Opole!

Ciekawi mnie jakim to "cudem" nasz hmmm...naczelny wizjoner kraju ,Jackowski nie wyczuł nic jeszcze o Tsunami?! może odstępuje swoje "5 min " dla 2 kobiet  Duży uśmiech ot taki gentelmen Mrugnięcie
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #92 : Kwiecień 02, 2009, 14:27:57 »

Bober jak to Jackowski nic nie mówił? podawałam linka, Jackowski poprostu przewidział to w innym terminie na wakcje Uśmiech)))) ... hm chyba trzeba w góry jechać w tym roku Uśmiech))

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #93 : Kwiecień 02, 2009, 14:28:22 »

Niech sobie dogryza - nie mam nic przeciwko, tylko niech no trochę bardziej się postara i podniesie poziom - więcej ironii, jakieś zgrabne aluzje, ciekawy pomysł, a nie taka monotonia jak prezentuje.
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #94 : Kwiecień 02, 2009, 14:37:16 »

tu jest też troche informacji o tym co dokładnie widziała jedna z wizjonerek
http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090321/POMORZE/932485489

Jeśli chodzi o Jackowskiego to kojaży mi się tylko jakaś jego wizja o jego córce jak pytała o nowe lokum (jak długo w nim pomieszka) i o jego znaajomego pytającego o dom na sprzedarz ...ale Jackowski tylko powiedział że COŚ spowoduje że będą zmuszeni do opuszczenia tych miejsc ze względów ...no własnie nie zależnych od nich tylko tak jakby przymusowo.Nic więcej nie pamiętam .Własnie chodzi o to że on nie wymienił słowa TSUNAMI dlatego coś mi nie grało ... Uśmiech

Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #95 : Kwiecień 02, 2009, 14:45:03 »

Tak właśnie o to chodzi Bober, pytał też jego kolega kiedy sprzeda dom i podobnie powiedział, że nie sprzeda ale zostawi ten dom i będzie musiał uciekać. Zwał jak zwał, powóź tsunami czy tornado może równać się duża katastrofa, ja mam nadziję że to tylko bajki Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #96 : Kwiecień 02, 2009, 14:52:58 »

Rzeczywiście wspomina o jakimś wydarzeniu w drugiej połowie roku po którym  wiele osób będzie zmuszonych nagle opuścić swoje domy


<a href="http://www.youtube.com/v/nKBf_Kj9_F8&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;color1=0x3a3a3a&amp;color2=0x999999" target="_blank">http://www.youtube.com/v/nKBf_Kj9_F8&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;color1=0x3a3a3a&amp;color2=0x999999</a>
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #97 : Kwiecień 02, 2009, 14:56:29 »

Arteq z tym poziomem to się staram w Twoim kierunku odpowiednio  poziom dostosować a Ty dalej nie odpowiadasz na pytania,więc nie będę Cię już męczył,bo nic raczej z Ciebie nie wyciągnę.

Poczekam na Twój komentarz do 15 04.

Jeśli chodzi o Jackowskiego to on specjalizuje się głównie w poszukiwaniu zaginionych osób i jest w tym najlepszy prawdopodobnie.

Innym tematom mniej uwagi poświeca.

Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #98 : Kwiecień 02, 2009, 14:57:52 »

A ja twierdzę że Tsunami nie będzie, nie dlatego że jest niemożliwe, bo jest możliwe. Ale nie wierzę tym dwóm jasnowidzom, dla zasady. Co to jasnowidzów w Gdańsku nie ma ? Wybrakowani czy co?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 14:58:50 wysłane przez redmuluc » Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #99 : Kwiecień 02, 2009, 14:59:19 »

Jedno jest pewne jeśli nic się nie pojawi 15 -go (tsunami,churagany itp.) to 5 min dla ów wróżek zakończy się wielkim zgrzytem Uśmiech lepiej poświęcić reputację 2 wizjonerek niż życie setek ludzi Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

szkolamagii rezerwat-mustangow kl7 playlifegames x22-team