Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czerwiec 21, 2024, 15:19:37


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sekrety Palacu Kultury.....  (Przeczytany 37997 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #50 : Styczeń 15, 2012, 22:37:40 »

Sądzę iż chodzi bardziej o zamknięcie publicznego dostępu do tego miejsca i nie propagowanie informacji na jego temat. Wyburzenie , postawienie czegoś luksusowego gdzie wejdzie ograniczona ilość ludzi , to  brak natychmiastowy kontaktu z miejscem , totalna blokada.
Teraz jest to miejsce publiczne , wejść może każdy kto tylko chce i korzystać z energii.

Tylko że to już za późno  na takie drastyczne decyzje p. Sikorskiego, bowiem to co miało zaistnieć już zaistniało , informacja na ten temat jest publiczna.

Rok 2013 i dla tego miejsca przyniesie zmiany , niech więc głowa panu Sikorskiemu nie pęka od problemu pani Goździkowa ma na to radę Mrugnięcie.

Od spraw ważnych i ważniejszych jest Stwórca.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #51 : Styczeń 15, 2012, 23:38:24 »

Nie do końca zgodziłbym się z tym twierdzeniem, >Kiaro<.
Jeśli rzeczywiście znajduje się tam czakram, jak próbujesz nas przekonać, to jego moc oddziałuje na całą okolicę, nie zawęża się tylko do małego punktu.
Takie zawężenie wystąpiłoby tylko wówczas gdy w grę wchodzi "promieniowanie kształtu", które niewątpliwie ma miejsce w odniesieniu do tej i jej podobnych budowli. Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #52 : Październik 31, 2012, 21:42:47 »

Cudowne odnaleziny.....  co jeszcze przyjdzie nam odkryć w ten sposób? Duży uśmiech Coś


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #53 : Grudzień 30, 2012, 18:03:40 »

Nie do końca zgodziłbym się z tym twierdzeniem, >Kiaro<.
Jeśli rzeczywiście znajduje się tam czakram, jak próbujesz nas przekonać, to jego moc oddziałuje na całą okolicę, nie zawęża się tylko do małego punktu.
Takie zawężenie wystąpiłoby tylko wówczas gdy w grę wchodzi "promieniowanie kształtu", które niewątpliwie ma miejsce w odniesieniu do tej i jej podobnych budowli. Mrugnięcie


Tak Darek ta moc promieniuje na większą okolice, ale... czasami trzeba stanąć w Oku cyklonu i to oko jest właśnie w tym miejscu , w osi Pałacu Kultury.
Z tej osi rozchodzą się w 4 kierunkach energetyczne strumienie mocy, w Teatrze Roma jest jeden z punktów z którego odchodzą kolejne ramiona tego strumienia.

Ale o co w tym chodzi tak naprawdę i co jest przed nami okrywane w  naszym Pałacu? dlaczego on tam stanął?
Pałac w tym miejscu dawał jego budowniczym stały , niczym nie ograniczony dostęp do czakry energetycznej ziemi. Rosjanie doskonale o niej wiedzieli , i wiedzieli jak energię z tego miejsca przekierować do siebie, oraz jak z niej korzystać. nie przypadkowa jest również lokalizacja stadionu za Wisłą, ani wcześniejsza Kościoła Ducha świętego, ulica Złota to linia energetyczna .... skąd? I dokąd? 

Co wyznacza Pałac Kultury? Dlaczego w przekazach Warszawa Białą będzie? Otóż obecny czas to uruchomienie ósmej czakry dla ziemi, jak wiadomo każda czakra składa się z dwóch dysków przedniego i tylnego, które gdy osiągną pełnie mocy energetycznej stworzą wirującą kulę.

Ludzie  posiadają czakry materialne w ciele , jest ich 7 ale mają tez ósmą czakrę niematerialną. Ósma czakra niematerialna to ; I część wirujący dysk pod ich stopami , a II część to wirujący dysk nad ich głowami.

Tak samo jest z ziemią, ona ma również ósmą czakrę w postaci wirującego dysku pod ziemią i w przestrzeni niefizycznej nad ziemią. Każda czakra ma swoją lokalizację na ziemi dopasowaną do wymiaru energetycznego/ wibracji , która ja uruchomi przez połączenie ze strumieniem energetycznym pod idealnie prostym kątem. taka lokalizacja ósmej /8 czakry ziemi jest właśnie w Europie, Polsce, w Warszawie, idealnie dokładnie wyznacza to oś Pałacu Kultury.

Ten podziemny dysk od kilku lat pracuje aktywnie,  włączony  we właściwym czasie, zwiększa swoje obroty podnosząc wibrację ziemi. Oczywiście że jego aktywność jest mierzalna urządzeniami technicznymi i wyczuwalna przez osoby czujące energię.

Chyba pamiętacie sesje Enki w Teatrze Roma ( były nie przypadkowe) i odczucia wyjątkowego ciepła przez ludzi w stopach ( te ciepłe kapcioszki jak mówił Enki), chodziło o aktywowanie 8 czakry , części pod  stopami pewnym ludziom bez ich wiedzy o co w tym naprawdę chodzi.

Czy się udało? tak bo proces jest w toku i dotyka wszystkich Ludzi, nie bo nie był tylko dla wybranych z ukryciem roli tego miejsca.

Kiedy dokona się uruchomienie pełnej mocy 8 czakry ziemi, ja o tym pisać nie mogę , nie jest to zależne tylko odemnie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pokemonissho jeszgarbiony wataha-upadlych-wilkow wild-reign arminair