Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 13, 2024, 04:38:08


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Miejsca mocy w Polsce i na świecie  (Przeczytany 195306 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #200 : Styczeń 14, 2012, 19:23:07 »

>Kiaro<, uważam, że Twój ostatni post bardziej pasuje do tego wątku >>. Zamieszczając go tu dublujesz tematy, a ta informacja nie ma nic wspólnego z "czakramem warszawskim".
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #201 : Styczeń 14, 2012, 20:16:42 »

Wiesz , że naprawdę nie wiedziałam gdzie go wstawić  , bo są trzy miejsca na ziemi przez które idą takie strumienie energetyczne regulujące wszystkie czakramy.

1. Warszawa - Pałac Kultury -8 czakra

2. Cergy ( Francja) -3 czakra

3. Kraków - Wawel - 1 czakra

Właściwie to nie wiem który czakram mają ci od przekazu na myśli?

Ale czakram mocy to Cergy  - Francja  właściwie to on jest najbardziej aktywny i decydujący o energetycznej mocy pozostałych.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #202 : Styczeń 16, 2012, 15:23:22 »

<a href="http://www.youtube.com/v/ocUvI1anbAE?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/ocUvI1anbAE?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689Zobacz profil
« Odpowiedz #203 : Styczeń 16, 2012, 17:46:56 »

Elo !!

Bardzo ciekawe wiadomości można tu przeczytać !

Jakiś czas temu rozmawiałem z pewnym Rosjaninem "z branży" na temat Placu Czerwonego w Moskwie. Mój rozmówca twierdził, że jest tam czakram, i że nie chodzi wcale o Lenina, który jest tam tylko "maskotką", ale chodzi o te tłumy co mają mauzoleum odwiedzać i ja zasilać. Dodatkowo mauzoleum ma powiązanie z "siostrzanymi" obiektami w innych krajach, które były budowane przez te same ręce. Aha - oczywiście cała korzyść z zasilania płynie tylko w jednym kierunku (zgadnijcie w którym ?)

No to jak myślicie - czy nasz piękny warszawski bratni prezent jest połączony ?
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kiara
Gość
« Odpowiedz #204 : Styczeń 16, 2012, 18:17:02 »

Tak to jest bardzo ciekawe zagadnienie i ma w 100% podłoże energetyczne , Rosjanie dawniej i teraz również posiadają przeogromną wiedzę na temat tworzenia za pomocą energii.
Nie należy ich traktować z lekceważeniem , wiedza w tym temacie jest ukrywana przed masami , znają ją jednak "wybrańcy " i korzystali z niej oraz korzystają nadal.

Ale z energii naszego Pałacu Kultury już od dawna nie mogą korzystać , no cóż wszędzie zachodzą zmiany , egregory muszą być stale zasilane niesamowitą ilością energii żeby  mogły stymulować istnienie swoich materialnych  kreacji.
Jak tego nie ma rozpadają się systemy bo nie ma łącznika sklejającego je. Ważne jest też położenie ziemi w stosunku do układów gwiezdnych , ono tez ma decydujący głos w istnieniu lub nie istnieniu czegoś.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #205 : Luty 15, 2012, 17:40:00 »

BRAMA DO GWIAZD
 
Hayu Marca oddalone jest o 35 kilometrów od miasta Puno, leżącego nad jeziorem Titicaca. Hayu Marca od dawna czczone było przez Indian jako Miasto Bogów. Co prawda nigdy nie odnaleziono tu żadnych ruin, ale wiele skał przypomina kształtem budynki i sztuczne formacje.

Brama ze snuPuerta de Hayu Marca (czyli wrota bogów/duchów) to ogromna brama, wycięta dawno temu w naturalnej, siedmiometrowej skale. Brama ma 7 metrów wysokości i tyleż szerokości. Pośrodku mieści się mniejsza alkowa", o wysokości prawie dwóch metrów, około pół metra głębokości i 1 metra szerokości. Po raz pierwszy opisał gwiezdne wrota dziennikarz Paul Damon w raporcie dla angielskiego pisma "Truth Seekers International Review" (Międzynarodowy Przegląd Poszukiwaczy Prawdy, 1996). Dziwną bramę odkrył przewodnik Jose Luis, Delgado Mamani, poszukujący ciekawych terenów wspinaczkowych dla turystów. Omal nie zemdlał z wrażenia. Od lat bowiem śnił o odkryciu podobnych wrót.

Jednak w jego snach droga do nich wyłożona była różowym marmurem, a po obu stronach drogi stały marmurowe posągi. W śnie widział też, że mniejsze drzwi są otwarte i z migotliwego tunelu bije jaskrawoniebieskie światło. Wielokrotnie opisywał ten sen swej rodzinie. Wejście do cudownego życia Mamani powiadomił o odkryciu archeologów z Puno, La Paz i Limy. Wkrótce w okolicach Puerto de Hayu Marca zaroiło się od archeologów i specjalistów od historii Inków.

Legendy sprzed wiekówTu trzeba umieścić złoty dysk Miejscowi Indianie przechowali opowieści o "drodze do kraju bogów". Dawno, dawno temu, wielcy bohaterowie postanowili dołączyć do swych bóstw i przeszli przez bramę, by rozpocząć wspaniałe, nowe życie jako nieśmiertelni. Od czasu do czasu ludzie ci powracali na krótko przez wrota, wraz z bogami, aby skontrolować wszystkie ziemie królestwa... Inna legenda opowiada o czasach, gdy Peru najechali Hiszpanie, rabujący złoto i drogie kamienie, należące do plemion inkaskich. Wtedy to kapłan Aramu Mam ze świątyni "siedmiu promieni" opuścił ją, zabierając złoty dysk, zwany kluczem bogów siedmiu promieni. Jakiś czas ukrywał się w górach Hayu Marca, w końcu dotarł do skalnej bramy, której pilnowali szamani. Pokazał im klucz bogów, razem odprawili tajemne ceremonie, na zakończenie których wrota otworzyły się. Z błękitnego tunelu buchnęło światło... Aramu Mam wręczył wtedy dysk szamanom i wszedł do środka. Nigdy go więcej nie widziano!

Tajemnicze właściwościBajka? Archeolodzy odkryli niewielkie kuliste wgłębienie (mniej więcej wielkości dłoni), po prawej stronie mniejszych wrót. Być może tutaj należało umieścić złoty dysk... Wrota otworzą się i bogowie powrócą... Niektóre osoby, dotykające dłońmi mniejszych "drzwi" czuły wyraźny dopływ energii, miały wizje gwiazd, słupów ognia i słyszały niezwykłą, rytmiczną muzykę. Inne "widziały" tunel w skale, choć do tej pory nie odkryto w skale najmniejszej szczeliny, sugerującej istnienie wejścia. Przeciwnie, badacze ustalili, że duża brama i "alkowa" wykute zostały z tego samego bloku. Ciekawe, że Puerta de Hayu Marca połączone jest tzw. ley lines (liniami energii ziemskiej) ze starożytnym miastem Tiwanaku oraz pięcioma innymi miejscami wykopalisk. Przecinają się one w okolicach jeziora Titicaca. I właśnie w tych obszarach przez ostatnie dwadzieścia lat często obserwowano pojawianie się... UFO! Zwykle były to jaśniejące błękitne kule i białe "spodki". Indiańskie legendy zawierają przepowiednie, że pewnego dnia otworzą się wrota bogów ("o wiele większe niż dzisiaj") i bogowie powrócą w swych słonecznych statkach.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #206 : Marzec 16, 2012, 11:34:39 »

Bardzo interesujacy watek! Obszerny, wiec na zapoznanie sie potrzeba wiele czasu, znajde!:) Na stronie bodajze 2 na poczatku dyskusji Robson opisal niezwykle szczegolowo wyprawe w miejsca mocy.
Uzyl terminu "w skali Bovisa", a to ciekawe, bo ja znam jednostki energetyczne mierzone w Biovisach, czy to jest jedno i to samo?

Mysle, ze istotne jest zwrocenie uwagi nie tylko na polozenie geograficzne tych miejsc, lecz na ich strukture wewnetrzna. tzn. dobry architekt wytworzy "miejsce mocy" tam gdzie uzna za sluszne, czyz nie tak?

A co do Krakowa, to hmmm i ja nie czuje sie tam dobrze. To moje wewnetrzne odczucie. Urodzilam sie nad morzem, moze to juz wklikane we mnie, przeznaczenie.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #207 : Marzec 16, 2012, 11:44:03 »

W Gdańsku jest bardzo ciekawe miejsce energetyczne dotyczy Gwiazdy Północnej , warto je odnaleźć i stanąć w nim w określonym układzie planetarnym.

Pomyślności w poszukiwaniu nie jest trudne , chociaż trochę zaskakująca lokalizacja.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #208 : Marzec 16, 2012, 12:35:18 »

Przeczytalam! Ciekawe.
Duzo miejsc mocy, ale malo kto zwrocil uwage na polozenie geograficzne. Chodzi o RZEKI! Prad plynie dzieki rzekom!!! Wisla zasila caly kraj, az do Gdanska, gdzie rozdziela sie na delte(!).
Dla mnie miejsce "mocy" to zlota plaza blizej Sopotu. To perla, zwlaszcza jak sie widzialo juz troche swiata.
Tak, Gdansk jest polaczony z Piramida.

Takie miejsca "mocy" ukryte pod ambonami, w kryptach, czy starych kaplicach, czyli w zbutwialym drewnie, kurzu, brudzie i cierpieniu, to miejsca przeklete.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #209 : Marzec 16, 2012, 13:01:42 »

Sopot też ma swoja tajemnicę ale to nie tam jest punkt padania światła z Gwiazdy Północnej , konkretnie Gdańsk  miasto.
Rzeki też ale rzeki o odwróconym nurcie płynąc północy na południe , są takie w Polsce trzy rzeki taki był również Jordan. Nie każda rzeka ma identyczną moc energetyczną i identyczne właściwości.

Czakramy w ziemi są bardzo ważne aktywizują swoja moc zależnie od układu określonych planet na daną epokę, mogą ją tracić lub zwiększać. 

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2012, 13:05:55 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #210 : Marzec 16, 2012, 13:45:44 »

Rzeki nie plyna ot tak w powietrzu, lecz po terenie. Z gory na dol, wg grawitacji. Miejsce (punkt geomantyczny), w ktorym nurt rozdziela sie na polnocne i poludniowe ujscie nazywa sie "pochwa Ziemi".
Punjab jest jednym z ciekawszych miejsc pod tym wzgledem, MOCY!
Mysle, Kiaro, ze ten punkt oddzalywania Alfa Ursae Minoris jest uzalezniony rowniez od obserwtora, a wiec ruchomy obiekt.
To tak, jakby "kamera" (ukryta) obserwowala zaprogramowana czesc pewnego terytorium. I w momencie pojawienia sie w danym "kwadracie" zaczela przekazywac obraz do zrodla.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #211 : Marzec 16, 2012, 15:43:56 »

Istnieją wyjątki i rzeki płyną wbrew logice w odwróconym kierunku mają zmienione częściowo kierunki nurtów i te miejsca są bardzo energetyczne.
Tak masz rację woda w tych miejscach ma rolę i energetykę podobną do wód płodowych kobiety. Zanurzenie w tej wodzie ( w katolickim wydaniu chrzest ale nie polanie wodą po głowie , bo to nic nie znaczy), a zanurzenie się w tej wodzie oczyszcza energetycznie stare wzorce o niższych wibracjach energetycznych od niej.A ona ma pierwotny wzorzec i pierwotną moc energetyczną ziemi. To tak jak nowe narodziny z zachowaniem wszystkiego co pozytywne a oczyszczeniem z negatywnego.
Takie oczyszczenie oczywiście ma swoją najlepszą datę , kiedy na ziemie spływa najwięcej energii kosmicznej , światła miłości. Jakom? to już chyba wszyscy wiedzą , czerwiec przesilenie letnie.
Ta prastara symbolika  jest wykorzystana przez kk ale użyta tak by nie miała pierwotnego znaczenia.

Tak są takie miejsca na ziemi i są takie miejsca w Polsce. Nasza lokalizacja na ziemi w stosunku do układu planet i gwiazd w kosmosie daje nam układ o największej koncentracji przepływu energii z nich ( ustawienie z ziemią pod kątem prostym) a co za tym idzie aktywizacje przepływu dla całej ziemi. Informacja ta jest niezmiernie skrzętnie ukrywana , ale nie aż tak żeby jej nie poznać.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #212 : Marzec 16, 2012, 21:18:17 »

Teoria kata prostego zostala zdeprogramowana. Projekt Gamma nie wyrobil!
Wezly zostana powoli rozluzniane, i nastapia Nowe Czasy!

Dzieki Pitagoras! Bez CIEBIE bylabym "Nobody". Do zobaczenia! Przyjacielu!
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #213 : Marzec 16, 2012, 23:04:48 »

Gdyby ziemia pozostała w ustawieniu opcji "męskiej" czyli nie przesunięta oś ziemi , zupełnie inne miejsca energetyczne , czakramy odgrywały by główną rolę. Ponieważ ustawienie osi ziemi powróciło do stanu pierwotnego z momentu stworzenia  opcja "żeńska " zmieniła się aktywności  głównych  węzłów  energetycznych ziemi.

Już nie gra głównej roli Ameryka przejęła ją ponownie  Europa , główną rolę w tym ustawieniu energetycznym gra Polska , ale nikt o tym nie pisze  ( bynajmniej ja nie widzę tego) zmieniło się bardzo dużo.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #214 : Marzec 17, 2012, 10:25:46 »

Kto wie ten wie. Sama nazwa Pol-ska chyba wyjasnia o co chodzi, to Pol, a pol to przejscie wymiarowe (nie koniecznie biegun). Ta fizyka kwantowa wcale nie jest taka skomplikowana.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #215 : Marzec 17, 2012, 11:57:55 »

Biegun to tylko wyznacznik do przestawienia , przestawienie to otworzenie możliwości do przejścia czyli jak piszesz Pol...No i wspólnie odkrywamy coraz więcej kart w tej grze. Duży uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #216 : Marzec 17, 2012, 21:27:22 »

POL - Maciej Pol, sztukmistrz z województwa łódzkiego
POL-on - pierwiastek odkryty prze M. Curie-Skłodowską

Można by tak jeszcze, czyż nie?

Nic się nie zmieniło w czakramach/worteksach po zmianie osi Ziemi, >Kiaro<. Duży uśmiech
Te same czakramy główne są nimi i dziś.
Polskie czakramy są istotne, jak i cała siatka energetyczna naszej staruszki, Ziemi ale nic ponad to.
Mam wrażenie, że wszelkimi siłami ktoś próbuje nam wmówić, że zajęliśmy (zostaliśmy "namaszczeni") miejsce Żydów >> i tereny naszego kraju również awansowały.
Zajdźmy an Ziemię. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2012, 21:29:23 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #217 : Marzec 17, 2012, 21:57:17 »

Spytaj Matylde:) Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #218 : Marzec 17, 2012, 22:05:30 »

Mam nieodparte wrażenie, że z kimś mnie mylisz.
Nie znam żadnej "Matyldy".
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #219 : Marzec 17, 2012, 23:58:08 »

Czakramy się nie zmieniły są na swoim miejscu to normalne. Zmienia się tylko aktywność dominujących w danym czasie, mogą być po jednej lub drugiej stronie półkuli bardziej aktywne.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #220 : Marzec 18, 2012, 09:17:20 »

Mathilda jest tworczynia projektu Terra. Napisales zejdz na Ziemie, wiec podchwycilam i rzucilam ad hoc, bo mi przyszla na mysl ta "pani" z Sevilli.
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370Zobacz profil
« Odpowiedz #221 : Czerwiec 03, 2012, 14:47:13 »

Relacja z miejsca Mocy

<a href="http://www.youtube.com/v/6-lgf2UkTQQ?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/6-lgf2UkTQQ?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Kościół św. Marcina

Większość ezoteryków uważa, że czakram znajduje się tu i dlatego grupy medytujących siadają pod ścianą tego kościoła - jednego z najstarszych w mieście, będącego kiedyś częścią piastowskiego zamku.

Oaza spokoju i wyciszenia

Medytacyjna ławeczka Mrugnięcie

Opiekun czakramu Mrugnięcie

Miejsce mocy

Tutaj był Edi Pyrek

Przystanek miłości

O! szczęśliwa młodości ..... Uśmiech

Edit. Przywrócono zdjęcia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2012, 17:13:51 wysłane przez janusz » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #222 : Czerwiec 03, 2012, 17:51:40 »

A po latach przyjdzie w nocy Krzysztof z piłką do metalu ciąć eeech, życie Mrugnięcie
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370Zobacz profil
« Odpowiedz #223 : Czerwiec 03, 2012, 20:36:02 »

Mówi się, że ''Stara miłość nie rdzewieje'' i jest możliwe iż Krzysiowi ciężko będzie usunąć dowód pierwszego oszołomienia  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2012, 20:42:40 wysłane przez janusz » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #224 : Czerwiec 03, 2012, 20:54:16 »

Milosci nie trzeba zakuwac w kajdany.
Stad te wulkany i trzesienia ziemi;)
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naprawiacze wataha-zlotych-klow obliviate-forum pokemonissho babyshower