Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 02:59:22


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy Regulamin i pf  (Przeczytany 70670 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #75 : Październik 18, 2009, 15:09:39 »

I jak Chanell, nadal podtrzymujesz, że 718 w pełni sobie zasłużył i wywiązuje się z powierzonego mu przez Was zaufania. Możesz uczciwe to stwierdzić?

Barbarax, czy Ty potrafisz czytać po polsku? Dlaczego usilnie wmawiasz mi odczucia którym jawnie zaprzeczam na forum - zarówno pisaniem i zachowaniem. Powiedz mi teraz czy jak mam do Ciebie podchodzić: uważać, że duże trudności sprawia Ci czytanie/rozumienie prostych zdań, czy też rozumiesz je ale dużą radość sprawia Ci przekręcanie moich słów aby przedstawić mnie w złym świetle?

Phi, dlaczego masz mi za złe słowa których sam używasz? Napisałem dlaczego wiele z Twoich wywodów uważam za bzdury i to po tym jak prosiłem o wyjaśnienie, dawałem okazję do udowodnienia.

718 - że też nie zachłysnąłeś się wypowiadając słowo cham. Przecież to Twoja wizytówka - wulgaryzmy i wyzwiska, rozwydrzony bachor, któremu wszyscy przytakują mówiąc: "on ma taki sposób wyrażania się, trzeba to zrozumieć". Nie wiem jak Wy, ale ja nie mam zamiaru tego "rozumieć", dając mu poczucie bezkarności. To dlaczego hipokrycie, odmawiacie takiego sposobu innym? Nagle znalazł się wzór kultury i szacunku, obrońca kobiet - sam wielokrotnie się z nimi kłócąc [oczywiście nie z tymi które Cię popierają]. No i które z moich słów są chamskie? Bo jakoś nie widzę. Możesz konkretnie wskazać?
A tego typu pseudo-przeprosiny zachowaj dla przyjaciół.

Tak, wyraźnie sobie zażyczyłem aby moje punkty pozostawić w spokoju - nie chcę w ŻADEN sposób uczestniczyć w tym żałosnym i sprzecznym z regulaminem przedstawieniu.
Darek tłumaczy się brakiem czasu - zwykła manipulacja i żenada - wszak 718 miał na swoim koncie tyle minusów co wszyscy inni użytkownicy razem wzięci. I dlaczego przeciwnik punktów nadal je przyznaje?

I 718, nie myl opatrzności z kolesiostwem. Podejrzewam, że 718 jako pierwszy dostąpił całkowitej abolicji [niezgodnej z aktualnym stanem regulaminu] bo był o włos od wywalenia. A jak widać pokładane w nim nadzieje zawiódł.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Październik 18, 2009, 15:32:50 »

Arteq ,jak już pisałam nie popieram wyzwisk na forum,ale każdemu trzeba dać "drugą" szansę.Otrzymały ją też inne osoby ,więc dlaczego Kapłan miałby jej nie otrzymać Coś Jak znowu narozrabia to pewnie dostanie minusa.Koniec offtpa..........
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #77 : Październik 18, 2009, 15:35:39 »

Cytuj
Phi, dlaczego masz mi za złe słowa których sam używasz? Napisałem dlaczego wiele z Twoich wywodów uważam za bzdury i to po tym jak prosiłem o wyjaśnienie, dawałem okazję do udowodnienia.
Ty najwyraźniej po prostu nie masz możliwości zrozumienia tego, co się tobie tłumaczy.
Nigdy nie dałeś mi odczuć, że o cokolwiek "prosisz".
Dałeś mi natomist odczuć, że "żadasz", ze usiłujesz szantazowac owymi żądaniami itd. nie mając na uwadze, czy ktokolwiek jest zainteresowany podążania TWOIM tokiem podejścia do tematu, twoimi normami i konwenansem.

I własnie fakt, że brak chęci uczestnictwa w Twojej grze umysłu
wykorzystujesz prostacko i chamsko właśnie jako rzekomy dowód na potwierdzanie Twoich racyjek - świadczy o Twoim chamstwie i intencjach burackich.

To przyjmij do wiadomości chociaż tyle, że:
wisi mi jakich słów używasz,
A mam Ci za złe nie słowa jakich używasz - a intencje z jakimi ich używasz.
nie mam ci za złe, że okazujesz swoje chamstwo.. bo może to wynik różnicy wrażliwości.
m.in. dlatego uważam że nie wszyscy powinni się bawić razem w tej samej piaskownicy.

Bo są piaskownice z piaskiem drobnym i z gruzem.. może rozejrzyj sie za gruzem,
a tam Twoje talenty i innym i Tobie więcej pożytku i radości przysporzą.

« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 15:37:23 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #78 : Październik 18, 2009, 15:37:39 »

Arteq ,jak już pisałam nie popieram wyzwisk na forum,ale każdemu trzeba dać "drugą" szansę.Otrzymały ją też inne osoby ,więc dlaczego Kapłan miałby jej nie otrzymać Coś Jak znowu narozrabia to pewnie dostanie minusa.Koniec offtpa..........
Ale to nawet nie druga czy trzecia, tylko już n-ta... Przy której słowo zaufanie należy zmienić na naiwność?
aha, dostanie minusa [Darek twierdzi, że ich nie będzie], a gdy zbliży się do progu 50... abolicja, bo trzeba dać szansę i tak w kółko...

Czy uważasz, że w tym wątku, w którymkolwiek miejscu odezwałem się do Ciebie chamsko? Jeżeli tak to w którym?

Phi, ja natomiast mam mały żal za brednie które wtłaczasz ludziom do głowy. Śmieszy mnie że Twoja kreacja wspaniałości i niepowtarzalności tak łatwo rozpada się w gruz [skoro już o nim mówimy]. Smutne, że każdą próbę weryfikacji odpowiadasz agresją i ... brakiem argumentów. Takie zachowanie jest chyba bliższe "buractwu"...
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 15:43:41 wysłane przez arteq » Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #79 : Październik 18, 2009, 15:45:04 »

Arteq ,jak już pisałam nie popieram wyzwisk na forum,ale każdemu trzeba dać "drugą" szansę.Otrzymały ją też inne osoby ,więc dlaczego Kapłan miałby jej nie otrzymać Coś Jak znowu narozrabia to pewnie dostanie minusa.Koniec offtpa..........

"króliczkowi z playboya" już dziękujemy.......
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : Październik 18, 2009, 15:52:11 »

Cytuj
Czy uważasz, że w tym wątku, w którymkolwiek miejscu odezwałem się do Ciebie chamsko? Jeżeli tak to w którym?
czy to do mnie Coś Bo jeśli tak ,to nigdy się do mnie chamsko nie odezwałeś,co najwyżej zaczepnie,ale to juz inna bajka.

Cytuj
"króliczkowi z playboya" już dziękujemy.......
i ja dziękuję Chichot i pozdrawiam
Kończę dyskusję w tym temacie.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #81 : Październik 18, 2009, 17:38:17 »

Kochani, to wlosy deba staja na glowie, chcecie rozwoju duchowego, niektorzy sa z KK. Jednak wybaczyc , dac szanse innym,
nie ten adres. To ze wszyscy jestesmy na tym forum  i bez nas to forum by tak nie wygladalo. To forum ma juz ladna historie.
Wybaczcie, wiele osob bylo, przyszli nowi, kazdy dzien przynosi cos nowego i wszyscy stajemy sie tu jak rodzina.
Nie wyobrazam sobie tego forum np. bez Artka. Chociazby najbardziej nudny dzien byl na forum, jesli Artek pisze, to znaczy
zycie wkracza. Mora, wspaniala postac, kto nie zna Mory ile napiec wniosl w ostatnim roku. Mlody czlowiek, ciekawy zycia i wszystkiego co mu obce. Niekiedy moze i denerwuje, jednak nie mozna sie na niego gniewac, dojzewa , zawsze wraca do
nas , i zawsze sie ciesze jesli tak jest. Od mometu kiedy go poznalam do dzisiaj, zmienil sie bardzo , zawsze pisze bardzo duzo, zaklada mnustwo tematow z niego tryska energia. Kaplan, kiedy przypominam sobie jego, a dla mnie pierwsze wystepy tu na forum, to jest dzien do nocy. W tak krodkim czasie zmienil sie tak bardzo na pozytywne, dalej przedstawia swoje
zainteresowania ale w innym stylu, spokojnie i nawet ciekawie. Oby szlo tak dalej. Chanel, osoba bardzo spokojna, mila, nasze sloneczko. Janneth, kobieta wyzwolona, mloda wie czego chce i do czego dazy.
Tak kazdy sie stara na tym forum aby wszystko szlo dalej, niekiedy cos denerwoje, ma sie juz dosc , mysli sie o porzuceniu forum, jednak po przespaniu nocy, zalancza sie komputer i znowu patrzy sie co nowego, co mozna napisac, kto znowu napsocil. Mysle ze to dobrze ze Darek likwiduje minusowe punkty, zaczniemy od nowa . Przez ten czas poznalismy sie doskonale, nalezymy do tego forum i mysle ze czas najwyzszy przestac More scigac, z Kaplanem w potyczki sie wdawac i stwazac atmosfere ze swiat sie wali, a on wcale sie nie wali, on poprostu zyje. To dobrze ze kazdy ma soje zdanie, swoje zainteresowania i ze tu mozemy sie razem spotykac i wymieniac swoje wiadomosci, zainteresowania.
         Jakos tak popisalam sobie troche, naprawde wszystkich was bardzo lubie i ciesze sie ze was poznalam i ze dalej bedziemy sie poznawac i zrastac dzieki temu forum. Pozdrawiam wszystkich Rafaela
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #82 : Październik 18, 2009, 18:50:50 »

Nie będziemy usuwać ni przenosić żadnego z napisanych do tej pory postów, choć całość bardziej pasuje do wątku masz coś do mnie.
Jednak od tej pory wszystkie animozje przenieście pod wskazany adres.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 18:51:46 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #83 : Październik 18, 2009, 20:00:10 »

Wyraźnie prosiłem aby moje punkty zostawić w spokoju - co najmniej do czasu zmian w regulaminie. Nie potrzebuję żadnej "łaski". Kto sobie na co zasłużył to niech ma.
Zastanawiam się również dlaczego - skoro punkty są "be" i Darek dąży do ich wycofania - to nadal tymi punktami operuje? Czy to nie obłudne?

Tak Rafaelo, to ja m.in. "podpadam" pod kk. 718 dostawał wiele szans i je marnował, nadal to robi - co widać kilka postów wyżej. Rozchodzi się również o uczciwość, konsekwencję i przestrzeganie zasad na które zgodziliśmy się. Rozchodzi się również o to aby nie przyzwalać na bezkarność, nie przyklaskiwać jej, bo to prowadzi do degeneracji i patologi.   
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #84 : Październik 18, 2009, 20:09:08 »

Drogi Artqu,

ale MY - WY nie mamy NIC do gadania, na forum nie ma demokracji! Admin jest bogiem i może wszystko, nasze "zgadzanie się" nie ma znaczenia, Dariusz tutaj rządzi - i to chyba wszystko już w tej kwestii...

718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #85 : Październik 18, 2009, 20:30:13 »

Wobec tego niech przyzna w oczy: "regulamin to pic na wodę, będę robił co mi się żywnie podoba". Darek, powiedz - podpisujesz się pod tym? Uważasz że regulamin Cię obowiazuje czy też nie. Proszę, szczerze i jednoznacznie.

718, to dlaczego tak lamentowałeś, wierzgałeś i płakałeś gdy admin który zgodnie z Twoimi słowami "może wszystko, nasze "zgadzanie się" nie ma znaczenia" stosował wobec Ciebie sankcje i to ZGODNIE z regulaminem, hę? Matko, co za obłuda.
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #86 : Październik 18, 2009, 20:34:02 »

Arteq masz dzisiaj zły dzień ... widać to po wypowiedziach. Nie dawaj innym odczuć swojej flustracji. Wiesz, że to i tak nie zmieni stosunku osób które już i tak za długo się znają i nie trzeba nic nikomu udowadniać.

Jesteś osobą bardzo inteligentną więc nie zmieniaj innych.

pzd Maciej
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #87 : Październik 18, 2009, 20:49:27 »

Nie, to nie ja mam zły dzień. Jak widzę to coś niedobrego dzieje się z pewnymi osobami. Nie jestem sfrustrowany, może nieco zaskoczony. Cóż, chciałbym aby niektórzy nieco się zmienili i przejrzeli na oczy, dla dobra swojego i ogółu.
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #88 : Październik 18, 2009, 20:52:47 »

Arteq Mrugnięcie siebie nie możesz zmienić poprzez odpowiednie podejście do drugiej osoby, a chcesz zmieniać "świat" ? Czy myślisz, że wszyscy inni są "burakami" i nie wiedzą co robią ?
Forum to tylko miejsce do wyrażania swoich poglądów, a nie wiec wyborczy.

Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #89 : Październik 18, 2009, 20:55:33 »

aktualny regulamin to regulamin tomka, Dariusz pracuje nad własnym - nie takim chorym jak ten niby-obcecny...

718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #90 : Październik 18, 2009, 21:00:02 »

Już to napisałem. Będzie nowy - będzie obowiązywał. Aktualnie bazujemy na najbardziej aktualnym, który widnieje z zakładce "regulamin". I chętnie zobaczę jakie nowatorskie zmiany będą skoro aktualny jest "chory"...
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #91 : Październik 18, 2009, 22:03:26 »

Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie... Uśmiech


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #92 : Październik 26, 2009, 13:43:15 »

Dlaczego otrzymałem -1pf za wątek o akcji znicz?
Czy za każdy watek który nie spodoba się moderatorom otrzymuje się ujemne punkty?
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #93 : Październik 26, 2009, 13:50:29 »

Kamil, spieszę z wyjaśnieniem Chichot :
1. Złamałeś regulamin w dwóch punktach otwierając ten temat, a mianowicie:
- "Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa, obrażania i wyśmiewania innych użytkowników."
- "Wszelkie osoby działające w jakikolwiek inny sposób na niekorzyść Forum zostaną ukarane."
2. Nie jest mi wiadome, aby jakikolwiek moderator tego forum umarł, a tylko wówczas zapala się znicze.
3. Nie będę tolerowała żadnych użytkowników, którzy buntują resztę. Każdy przejaw takiego zachowania będzie karany z mojej strony i mam nadzieję, że ze strony innych moderatorów także.

A po czwarte - nie rozumiem Twoich pretensji, czy to nie właśnie Ty dzisiaj napisałeś:
Cytuj
  -3pf hmm.......
 Nie podoba się ta trójką,jakaś taka no....nijaka....
Większą sympatię  mal do liczby "4" jak już.
Wygląda zdecydowanie poważniej,i do "czwórki" mam większy sentyment.
Więc proszę hienę o dodatkowy punkcik.
Tak,czwórka będzie fajniejsza....
To dzieła! Raz!

Mówisz i masz.

PS. Może jak przestaniesz mnie prowokować, to przerwa nie będzie potrzebna.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #94 : Październik 26, 2009, 13:57:25 »

Kamil, spieszę z wyjaśnieniem Chichot :
1. Złamałeś regulamin w dwóch punktach otwierając ten temat, a mianowicie:
- "Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa, obrażania i wyśmiewania innych użytkowników."
- "Wszelkie osoby działające w jakikolwiek inny sposób na niekorzyść Forum zostaną ukarane."

Gdzie w usuniętym przez Ciebie temacie były treści chamskie,obrażające i ośmieszające innych użytkowników?
Gdzie działam na niekorzyść forum bo nie wiem?


2. Nie jest mi wiadome, aby jakikolwiek moderator tego forum umarł, a tylko wówczas zapala się znicze.

To jest cywilizowana,kulturalna forma protestu.
Nikt z PZPN nie umarł a kibice reprezentacji Polski zorganizowali podobną akcje.
nikt ich za to nie aresztował ani policja nie spałowała.



« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2009, 13:57:48 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #95 : Październik 26, 2009, 13:58:08 »

w wypadku Kamila myślałem, że dacie mu bana za "akcję znicz" - Kamil jest hardcorem widać, a tutaj takich temperują  Zły


718'
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #96 : Październik 26, 2009, 14:06:35 »

Gdzie w usuniętym przez Ciebie temacie były treści chamskie,obrażające i ośmieszające innych użytkowników?

Chamstwem jest zapalanie zniczy żyjącym osobom i nie ulega to żadnym wątpliwościom, że nie miałeś czystych intencji tworząc ten wątek.

Gdzie działam na niekorzyść forum bo nie wiem?

Nie sądziłam, że to będzie trzeba wyjaśniać, ale skoro dyskutant nie rozumie, to wytłumaczę pierwszy i ostatni raz:
Podważając zdanie administratorów i moderatorów działasz na niekorzyść całego forum, bo przysparzasz im dodatkowej pracy związanej ze swoim nieodpowiednim, wulgarnym i prowokacyjnym zachowaniem tutaj.
Ponadto tworząc tego typu tematy buntujesz niejako innych użytkowników, którzy dzięki Twoim wybrykom również są narażeni na ostrzeżenia. Niepotrzebny nam tu taki dym.

To jest cywilizowana,kulturalna forma protestu.
Nikt z PZPN nie umarł a kibice reprezentacji Polski zorganizowali podobną akcje.

Już wczoraj miałam Ci napisać, że prezentujesz zachowanie typowego pseudokibica na meczu piłkarskim, które to zachowanie z piłką nożną nie ma nic wspólnego. To forum nie jest boiskiem, a Ty nie stoisz na trybunach z flarą w dłoni.
Widać, skąd bierzesz wzorce zachowań, ale zapewniam Cię, że nie jest to najlepszy autorytet.

w wypadku Kamila myślałem, że dacie mu bana za "akcję znicz" - Kamil jest hardcorem widać, a tutaj takich temperują  Zły


718'

Widzisz... A tu taka niespodzianka! Tylko jedno ostrzeżenie. Litościwa dzisiaj jestem.

Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #97 : Październik 26, 2009, 14:10:30 »

Kamil jest nowy dość i nie widział jakie tu były hardcory, ja miałem 6 banów łącznie ze starym forum na fora.pl Duży uśmiech

nie chwalę się, to informacja trudno publicznie dostępna - jeśli ktoś zapyta to odpowiedź otrzyma, albo jeśli sam napiszę bo dystans do siebie ważna sprawa Język

718'
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #98 : Październik 26, 2009, 14:18:02 »

."nowy" regulamin.

"Nowy" Regulamin, jak i inne narzędzia.. NIC tu nie zmieni.
Wszystko zależy od jakości ludzi, którzy sie nim posługują.. zarówno z jednej jak i drugiej strony

Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #99 : Październik 26, 2009, 15:04:19 »

DOKŁADNIE! potrzebujemy "NOWYCH" ludzi, żeby się zmienili ONI a nie regulamin

mówię także o sobie Uśmiech

718'
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy world-anime magicalespackluporum truegaming fifa11