Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Październik 23, 2021, 01:47:37


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kosmiczne DNA CZŁOWIEKA, pochodzenie BIAŁYCH LUDZI  (Przeczytany 168488 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
JACK
Gość
« : Kwiecień 12, 2009, 23:28:01 »

Wklejam te teksty początek dyskusji na temat książki:
 „Bastard na łonie macochy” J.Wasilik 2002 , która odkrywa

 prawdziwe pochodzenie Homo sapiens, w szczególności rasy białej


http://www.optymalni.org.pl/sklep/?p=productsList&iCategory=3

Kosmiczne DNA Homo sapiens Coś Szok

Czyludzkie DNA składające się z 6 miliardów sekwencji chemicznych dosłownie kilku par zasad jest naturalnym, samoistnym tworem? Czy to w ogóle możliwe?
Gdyby za  istniejące pary  związków chemicznych w łańcuchu DNA podstawić zwykłe literki to otrzymalibyśmy 6-miliardową sekwencję kodu wyglądającą mniej więcej tak:
A-B-B-A-C-C-D-A-C-A-C-D-B-A-C-B-A-D-D-C-A-A-C-C..........i tak 6 miliardów takich sekwencji.
Niemal jak nasze ludzkie oprogramowanie komputerów składające się z ciągu  zer i jedynek.

Dodatkowo program tem jest niesamowicie skompresowany.
Po rozwinięciu te 6 miliardów "oczek" łańcucha DNA ma niemal 2 metry długości, a mieści się w niewidocznym gołym okiem kulistym jądrze komórki.

A jak w ogóle powstało pierwsze życie na Ziemi? 
Czy życie i To cudowne oprogramowanie biologiczne, mogło powstać samoistnie gdzieś na dnie oceanu pod wpływem ciśnienia i innych czynników?
NIE !
To najbardziej bzdurna hipoteza współczesnej nauki.
Gdyby DNA rzeczywiście powstało samoistnie oznaczałoby to, że Matka Natura  jest najbardziej genialną matką  w całym wszechświecie.

Wg niezależnych badaczy samoistność powstania DNA jest tak samo prawdopodobna jak to, że stado szympansów wpuszczone na złomowisko wybuduje nowego Jumbo Jeta, lub po eksplozji w bibliotece powstanie nowy wielki słownik. Nawet dziś genetycy nie wiedzą jak działa to sekretne oprogramowanie. Dlaczego wyrasta nam np. 5, a nie 3 lub 8 palców? Dlaczego w ogóle palce wyrastają itd.?
Każda komórka ma to samo DNA, więc jak jedna stwierdza,że przyjmie formę komórki nerwowej, a druga będąc odmiennego zdania stanie się częścią mięśnia?
Wg Dana Wintera genetycy są dopiero na etapie przedszkola.

 Znają już wszystkie literki, potrafią odczytać kod DNA literka po literce, ale nie potrafią czytać wyrazów, zdań, a o całej książce nawet nie wspominając. Nie mają pojęcia jak przełożyć żądany wygląd nowego sztucznie tworzonego gatunku na odpowiednią sekwencję tego sekretnego kodu jakim jest DNA.
Czyli niemal jedyne co potrafią odczytać to która literka jest po której literce, i tyle. Próbują już dość nieudolnie modyfikować DNA. Widzą, że od danych fragmentów kodu coś zależy, ale to jeszcze początki.
Zmieniają jakieś fragmenty i patrzą co się stanie. Dokładnie tak samo bawią się małe dzieci. Przewracają, zrzucają różne rzeczy na ziemię i patrzą co się stało.

O tym jak "Pojawiło się życie na Ziemi" można poczytać tu, w książce "Kosmiczni Ogrodnicy":

http://www.dobreksiazki.pl/b2806-kosmiczni-ogrodnicy.htm
Tytuł książki właściwie mówi już wszystko.
 We współczesnym , dość starym Wszechświecie dominuje bowiem  hodowla, kosmiczne rolnictwo.
Teoria samoistności powstania życia to tylko fikcyjne dywagacje ewolucjonistów. Całkowicie przeczy temu tzw. Kambryjska eksplozja życia w historii Ziemi. Sam Darwin dostrzegał ,tę lukę w Swojej teorii.
O DNA w ogóle nie miał pojęcia , bo odkryto je dopiero ok. 100 lat po publikacji Jego teorii. 


A co z samym Homo sapiens?
Jeżeli nie "samoistnie" wyewoluował, to jak tak naprawdę powstał człowiek ?
Skąd  np. pochodzą ludzie rasy białej, w szczególności ci ze Skandynawii z całkowicie nieodporną na promieniowanie UV skórą, o kosmicznie błękitnych oczach, białych włosach i wyraźnie innych cechach psychicznych od tzw ras kolorowych?
Dlaczego tak wielu białych ma zbyt małą szczękę, często nie mieszczącą wszystkich 32 zębów, powodującą powszechne wady zgryzu?. Tzw. aparat na zęby to teraz norma. Niemal powszechnym zabiegiem stało się wyrywanie wszystkich zębów nr 8 nie mieszczących się po prostu w szczęce. 
A dlaczego biodra wielu białych kobiet są tak wąskie, że poród staje się bardzo niebezpieczny? W średniowieczu co dwudziesta kobieta umierała przy porodzie.
Niemal każdy przedstawiciel rasy białej ma inne włosy, oczy, a często także zdeformowaną budowę ciała jak np. krzywe nogi, uszy, nos, czy też dziwne owłosienie, np. owłosione jak u szympansa plecy niektórych mężczyzn.
A dlaczego nie każdy samiec i każda samica współczesnego gatunku Homo sapiens powinny mieć ze sobą dzieci, ze względu na serologiczny konflikt grup krwi?
Co to za gatunek, który nie może się swobodnie rozmnażac?

A dlaczego Indianie z rezerwatów w USA mają wyłącznie grupę krwi 0 ?
Czy to wszystko są typowe, naturalne mutacje?
Nie kładźmy jednak wszystkich naszych dylematów na barki leciwej już babci Ewolucji.
W końcu liczy już sobie 150 wiosen ?
Zastanówmy się może co widac na przykład w naszym ludzkim DNA ?
Amerykanin Lloyd Pye, jest w całkowicie pewny, że Homo sapiens powstał dzięki inżynierii genetycznej przybyszów z kosmosu.
http://www.youtube.com/watch?v=fzuLlDEB2sg&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=XKjv9m_EE64&feature=PlayList&p=FC920C98EAC04C1A&playnext=1&index=45
Według Pye’a wiele fragmentów DNA człowieka nie mogło powstac w drodze naturalnej ewolucji, a jedynym rozsądnym wytłumaczeniem jest inżynieria genetyczna użyta do ich wytworzenia.
Największe wrażenie zrobił na mnie slajd pokazujący jak w naszym DNA sztucznie sklejono chromosomy, zmniejszając ich całkowitą liczbę do 46, aby umożliwic transfer odpowiednich „uczłowieczających” genów. Wszystkie inne małpy naczelne mają 48 chromosomów.
Według Lloyda Pye’a Homo sapiens nie należy do naczelnych !- właśnie ze względu na zmienioną liczbę chromosomów.
Niesamowity jest też odczyt listu amerykąńskiego genetyka piszącego w imieniu swoim i kolegów, całkowicie popierających ustalenia Lloyda Pye’a. Panowie ci panicznie boją się jednak utraty pracy i wykluczenia ze środowiska naukowego.
Niektórzy antropolodzy i ewolucjoniści wcale nie są tacy pewni swoich tez. Oto przykład:
„W przeciwieństwie do naczelnych u ludzi nie ma starych linii mitochondrialnych, a zatem u ludzi musiało wydarzyc się coś tajemniczego”- Ch.Stringer, R.Mckie „Afrykański exodus. Pochodzenie człowieka współczesnego”1999, str. 166.
Czyli nawet DNA mitochondrialne Homo sapiens jest inne, a nie powinno.
Mitochondria są to bowiem malutkie kuliste centra energetyczne wewnątrz komórki ludzi i zwierząt, posiadające w swoim wnętrzu własne, odrębne DNA. Każde dziecko otrzymuje mitochondria od swojej matki, z komórki jajowej, bez żadnych zmian. Zatem w pokoleniowych liniach żeńskich(prababcia,babka,matka,córka,wnuczka, itd.) mitochondria powinny byc ciągle identyczne (to samo DNA mitochondrialne), nawet przez tysiące lat, a nawet miliony lat.
Kto więc wymienił mitochondria u ludzi na inne?. Powinny być przecież takie same co u małp?
A może mieliśmy po prostu jakąś inną, „obcą” Pramatkę nie należącą do naczelnych?
Może mitochondria mamy o od Niej , z jej komórki jajowej, do wnętrza której wszczepiono ludzki materiał genetyczny? Odpowiedź otrzymamy już za chwilę.

Jest jeszcze jeden dodatkowy ale, niezwykle ważny problem związany z DNA Homo sapiens. Lloyd Pye podkreśla go jako coś bardzo istotnego.
Dlaczego w DNA współczesnego człowieka jest ponad 4000 błędów genetycznych?Według Pye’a, liczba tych błędów stale rośnie, z każdym nowym pokoleniem ludzi, z każdą nową zygotą. Nie istnieje żaden podobnie „zepsuty” kod DNA w przyrodzie naszej planety!!! Niewielki procent wizualnych dowodów ich egzystencji wymieniłem początku tekstu.
Pye twierdzi po prostu, że człowieka tworzyła obca cywilizacja na relatywnie niskim poziomie rozwoju, niewiele wyższym od naszego . Według Pye’a, ów niesamowity natłok defektów genetycznych w DNA człowieka wynika z tego, że naszym „konstruktorom” nie zależało w ogóle na jakości, ponieważ tworzyli przyszłego niewolnika, dostosowanego jedynie do składu atmosfery, czy też grawitacji Ziemii i przeznaczonego do fizycznej pracy. Dodatkowo liczyła się zdolnośc do szybkiego rozrodu, aby uzyskac jak największą liczbę robotników w jak najkrótszym czasie. W związku z tym kobiety miały być zdolne do następnej ciąży możliwie szybko po porodzie.
Co ciekawe, teksty pochodzące z najstarszej znanej nam cywilizacji starożytnego Sumeru, zdają się w pełni potwierdzac tezy Amerykanina. Sumeryjczycy dużo pisali na temat pewnych przybyszów z kosmosu. Nazywali ich Annunaki. Pochodzili oni z planety zwanej Nibiru. Byli to „ludzie” o białej skórze i błękitnych oczach i wzroście około 2,5-2,8 metra, raczej niedostosowni do warunków panujących na planecie Ziemia. Przybyli na ziemię by pozyskiwac złoto. Teksty podają, że Annunaki potrzebowali dużej ilości robotników do pracy w kopalniach i niecierpliwie oczekiwali na ich wytworzenie. Gdy tego dokonano zapanowała ogólna radośc - „Zaginiona księga Enki”.
Stworzenie Homo Sapiens nie obyło się jednak bez kłopotów. Na powyższy temat natrafiłem już dość dawno. Pisał o tym np. dr Jan Kwaśniewski w doskonałej książce pt. "Tłuste życie".
www.optymalni.org.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=13
Według Sumerów pierwsze egzemplarze ludzkie były bardzo nieudane. Stare pisma dość dokładnie to opisują. Wymieniane są poszczególne wady genetyczne. Duże problemy dotyczyły np. uzyskania zdolności do mowy. Potrzebne było znaczne przekonstruowanie gardła.
Dodatkowo występowały duże trudności z utrzymaniem ciąży u małpich samic.
Sukces przyszedł dopiero wówczas, gdy zarodki z ludzkim DNA umieszczono w macicach kobiet Annunaki, kilkunastu ochotniczek z macierzystej planety Nibiru, okrzykniętych później bohaterkami.
A więc mieliśmy jednak obcą pramatkę, a nawet pramatki! Stąd więc pochodzą inne niż u wszystkich naczelnych małp mitochondria komórkowe - z komórki jajowej Annunaki, do wnętrza której wszczepiono ludzki materiał genetyczny!
Aż, trudno uwierzyć, by Sumeryjczycy sami to wszystko sobie wymyślili. Lektura sumeryjskiej "Zaginionej księgi En-ki" jest na prawdę pasjonująca.
Gdy do tego wszystkiego dodamy filmy z wykładami Lloyda Pye’a, gdzie przedstawiono niemal niezbite dowody na ingerencję inżynierii genetycznej w DNA Homo sapiens, niemal każdy racjonalnie myślący człowiek stwierdzi, że to prawda, bo kod DNA nie kłamie.
Czy aby na pewno?

Okazuje się, że przeszłośc człowieka była najprawdopodobniej jeszcze bardziej skomplikowana. Już kilka lat temu ustalił to Polski inżynier ze Śląska, Józef Wasilik.
Po lekturze jego książki pt.: „Bastard na łonie macochy” jestem pewien, że to właśnie Polak ma rację.
Otóż wedle ustaleń Józefa Wasilika nie wszyscy ludzie powstali w jednakowy sposób.
Początkowo na Ziemii „wyprodukowano” wyłącznie pierwotnego Homo Sapiens. Powstał on drogą wieloetapowych zabiegów inżynierii genetycznej. Etapy przykładowe to Homo erectus, czy neandertalis.
Według Wasilika bezpośrednie wytworzenie człowieka z małpy byłoby trudne ze względów genetycznych. Stąd znajdowane są przez ludzi "gotowe"szkielety etapów pośrednich bez cech powolnej ewolucji. Każdy nowy etap wypierał w sposób naturalny poprzednie, co tłumaczy min. dlaczego znajdowano szkielety Australopiteków pochodzące z okresu, w którym żył już nawet Neandertalczyk.
Najmłodsze szkielety Australopiteków liczą zaledwie 100 tys. lat.

 Kluczem do sukcesu "Projektu człowiek" było zabezpieczenie poszczególnych etapów , przed możliwością mieszania się pomiędzy sobą i tworzenia płodnego potomstwa. Innymi słowy małpoludy nie krzyżowały się pomiędzy sobą.
 Pewnego, dodatkowego zabezpieczenia jednak zabrakło, zabezpieczenia przed krzyżówką z Annunaki. To właśnie jego brak spowodował, że piszę ten tekst. Ale o tym później.
Efektem poczynań "Projektu człowiek" był pozbawiony błędów genetycznych myśliwy-zbieracz-robotnik. Wasilik nazwał go Homo Sapiens Naturalis. Powstał około 30-40 tys. lat temu.
Według Sumeryjczyków Annunaki tworzyli człowieka samodzielnie. Z moich własnych ustaleń wynika jednak, że robotnika dla Annunaki mogła  tworzyc inna, dużo bardziej rozwinięta cywilizacja Stworzenie robotnika na Ziemii mogło byc po prostu formą pomocy dla Annunaki.- źródło www.zetatalk.com
Wasilik założył, że człowieka  tworzyły dwie grupy inżynierów-genetyków.
Jedna grupa bazowała w Afryce. Modyfikując szympansa stworzyła pierwotną rasę czarną- pigmej 140 -150 cm wzrostu . Współcześni (wielcy) murzyni mają już sporą domieszkę białej krwi.
Druga grupa inżynierów, przebywająca w Azji, modyfikowała genetycznie orangutana, tworząc ówczesną rasę żółtą (Eskimos), o wyraźnie innych cechach fizycznych (płaska twarz, kolor skóry, okrągły przekrój włosa) i psychicznych (relatywnie wysoka inteligencja ).
Obecna rasa żółta to juz mieszańcy, którym jednak pozostały czarne proste włosy.
 Pierwotna rasa czarna to robotnicy Annunaki, stworzeni głównie do pracy w afrykańskich koplaniach złota.
Cel powstania rasy żółtej (mongloidalnej) był wg Wasilika zupełnie inny . Byli to inteligentni myśliwi zdolni do eliminacji dużych i bardzo niebezpiecznych dla Annunaki zwierząt, np. tygrysów szablozębnych. Ludzie ci byli niezwykle jednorodni wewnątrz danej rasy. Istniała wówczas na Ziemi tylko jedna grupa krwi, grupa 0.
Potwierdzeniem tej części teorii Wasilika są np. oryginalni Indianie - tylko grupa 0
Nie jest jednak zupełnie wykluczone, że tworzono wówczas więcej niż dwie podgrupy Homo Sapiens Naturalis.
Moim zdaniem skromnym zdaniem, naturalnych ras ludzkich mogło być więcej np.: Pigmeje, Aborygeni, Indianie i Eskimosi. Nie jest to jednak tak bardzo istotne, jak to:

Skąd wzięło się ponad 4000 błędów kodu DNA u współczesnego Homo Sapiens Coś
Z ustaleń Polaka wynika, że stało się to dopiero w wyniku pojawienia się tzw. rasy białej, około 10-12 tys. lat temu. Co ciekawe, dokładnie w tym samym okresie pojawiły się także pozostałe grupy krwi ( wszystkie oprócz dotychczas istniejącej grupy 0).
Według Wasilika Biali pojawili się w wyniku tzw. GRZECHU PIERWORODNEGO
Było to około 10-12 tysięcy lat temu.
Rasa biała jest po prostu genetycznym mieszańcem, powstałym w nielegalnych stosunkach seksualnych białych przybyszów o 46 chromosomach, czyli Annunaki z kobietami dawnej rasy czarnej.
Synowie Boży, widząc, że córki ludzkie są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, które im się podobały. A te rodziły im syny, Ci byli owi mocarze, giganci sławni w onych dawnych czasach, a nawet i potem”- Biblia; cytat z Księgi Rodzaju
Dawni herosi to pierwsze białe hybrydy genetyczne np.: Herakles, Utanapaszkin.
Inny cytat z Biblii opisujący błędy genetyczne powstałej rasy białej: „W bólach rodzic będziecie”- wąskie biodra wielu białych kobiet po Annunaki.
Błędy ludzkiego DNA nie mają więc żadnego związku z pierwotnym stworzeniem Homo Sapiens w wersji nazwanej przez Wasilika Naturalis, który pod względem genetycznym był niemal doskonały. .
Rodzi się oczywiste pytanie. Dlaczego Annunaki złamali obowiązujący ich zakaz kontaktów seksualnych z murzynkami?
Otóż Księga Henocha”- apokryf Starego Testamentu, który nie wszedł w skład Biblii, z wiadomych względów, podaje, że do pracy w kopalniach na Ziemii oddelegowano samych mężczyzn, a Ziemianki były bardzo powabne . To była właśnie przyczyna grzechu pierworodnego.
Nowy biały podgatunek powstały w wyniku grzechu pierworodnego Wasilik nazwał Homo Sapiens Civilis, ponieważ z jego pojawieniem się związane jest  powstanie pierwszych osad rolniczych.
Właśnie wtedy rozpoczął się  rozwój cywilizacji ludzkiej.
„Księga Henocha” podaje, że „Biali Aniołowie” postanowili uczyc nową rasę niemal wszystkiego, min.: rolnictwa, metalurgii, astronomii, czy matematyki.

 W ciągu kilku tysięcy lat, wraz z rozprzestrzenianiem się osiadłego trybu życia i rolnictwa „złe geny” dotarły do wszystkich zakątków Ziemii.
Dlatego obecnie niemal wszyscy ludzie noszą w sobie genetyczne piętno grzechu pierworodnego, czyli są mieszańcami. Wszyscy mamy różne grupy krwi, poza naprawdę nielicznymi wyjątkami, jak oryginalni Indianie z rezerwatu.
Powstanie rasy białej nie było niestety początkiem idylli na Ziemii. Połączenie agresji szympansa z inteligencją białych przybyszów wywołuje wiele poważnych reperkusji. Znamy je wszyscy z Bibli (Sodoma i Gomora) Jest to jednak zupełnie inna opowieśc. Roboczo nazwałem ją „Dlaczego Oni zostawili nas samych?”
Ekspansywna i destrukcyjna rasa biała stanowiła bowiem realne zagrożenie dla całej planety Ziemia.

www.nibiru.pl
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2011, 21:30:40 wysłane przez JACK » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 12, 2009, 23:59:57 »

Takie genetyczne odpady jak  Homo sapiens wykańcza się jednym konkretnym wirusem. Nikt o złych zamiarach nie bawiłby się z Białym Bękartem w zabawy typu:
 -naród wybrany,
 -chrześcijaństwo,
 -przekazy
 -specjalne inkarnacje itd.
Jeżeli  "Oni" mieliby wobec nas jakieś „nieczyste zamiary” to wówczas byłaby tzw. krótka piłka. Jeden wirus, bombka i byłoby po sprawie. Zrobiliby to samo co z Neandertalczykiem.
Wniosek: jednak nie jesteśmy "genetycznym odpadem". JAck, czy Ty czujesz się jakbyś zawierał 4000 błędów i był w 98% małpą?


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 09:05:28 wysłane przez chanell » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 13, 2009, 00:26:23 »

Czuję się przede wszystkim istotą duchową.
W świecie fizycznym, podobnie jak Ty, używam obecnie dość zdefektowanego skafandra, czy też pojazdu (ciała ludzkiego).
Ów skafander cielesny, a szczególnie jego mózg, daje duszy ludzkiej całkiem spore możliwości rozwoju, z których warto korzystać nie oglądając się na cielesne błędy takie jak krzywe nogi, nosy, czy nawet poważniejsze choroby genetyczne, których mamy nieporównywalnie więcej w stosunku do dzikich zwierząt.

            Oto następny tekst pt.:
Dlaczego "ONI" zostawili nas samych. Dlaczego nas nie odwiedzają?

Stare teksty dość dokładnie odpowiadają na to pytanie.
Gdy doszło do powstania rasy białej (grzechu pierworodnego), to po początkowej euforii wywołanej pojawieniem się nowego, inteligentnego pomocnika pojawiły się ogromne problemy. Inteligencja Homo sapiens Civilis połączona z agresją odziedziczoną po szympansach była przyczyną tragicznych wydarzeń w przeszłości, a nawet krwawych wojen. Brak było jasnych zasad moralnych. Problem skrótowo określa się dzisiaj jako "Sodoma i Gomora". „Księga Henocha” podaje np., że tzw. Herosi sami nawzajem się pozabijali. Zainteresowanych tym tematem odsyłam do książek znanego sumerologa Zecharii Stichina. Jest ich wiele, np.: "Wojny bogów i ludzi" i inne http://prokop.com.pl/cgibin/shop?info=zs06&sid=23178214, a także do Biblii.
Niestety w tym samym okresie doszło najprawdopodobniej również do katastrofy o ogromnej skali, powszechnie znanej jako biblijny Potop. Teksty sumeryjskie świadczą o tym, że była to katastrofa naturalna, związana bliskim przelotem obok Ziemii planety Nibiru. Liczba ludzi zmalała wówczas drastycznie. Stare zapisy mówią, że Bogowie w przerażeniu uciekli na orbitę okołoziemską i obserwowali zagładę ludzkości. Nibiru posiada podobno bardzo silny magnetyzm, stąd najważniejszą długotrwałą konsekwencją jej przelotów są zmiany osi obrotu Ziemii (tzw. przebiegunowanie). Pozostałością po tamtej katastrofie jest np. czapa lodowa na Grenlandii o grubości ponad 3 km. To był poprzedni biegun. Czapa ta jest najgrubsza na 70 stopniu szer. geograficznej Pn. Na pozostałej części tego równoleżnika, poza Grenlandią grubość lodu jest zbliżona do zera.
Przeloty tej planety, są oczywiście cykliczne. Dowody to min.: epoki lodowcowe (przesunięcia lodowych czap biegunów), pokłady węgla i ropy w obecnie chłodnych rejonach świata, jak Antarktyda, Syberia.
Dla przykładu rejon obecnej Polski znajował sie na równiku co najmniej 2 razy. Pierwszego pobytu dowodzą pokłady węgla kamiennego, drugiego natomiast dużo płytsze i młodsze pokłady węgla brunatnego. Jednym ze znanych dowodów przelotów Nibiru ,są również znajdowane ostatnio przez naukowców mamuty, które "zamarzły z trawą w pysku".
Inne to zniknięcie Atlantydy, czy dinozaurów.
Wedle teorii przebiegunowań, przemieszczenia kontynentów następowały nagle, z dużą gwałtownością, powodując masowe wybuchy wulkanów na rozdartych krawędziach płyt tektonicznych i wypiętrzenia łańcuchów górskich. Gdy patrzy się na ostre granie alpejskich szczytów to trudno się z tym nie zgodzic. Teoria dryfu kontynentów jest według nich co najmniej nieścisła, jeżeli nie błędna.
Co ciekawe, następny przelot Nibiru przypada podobno na grudzień 2012 roku. Zwolennicy teorii cyklicznych przebiegunowań twierdzą, że NASA ukrywa prawdę o Nibiru od 1984 roku, czyli od tzw. projektu I.R.A.S., w obawie przed totalną paniką ludzkości. Planetę widać obecnie podobno wyłącznie w podczerwieni z rejonu Antarktydy. Emituje przy tym sporo ciepła, w kierunku Ziemii. Podobno, gdy w się w końcu pojawi (2010 rok) i będzie widoczna gołym okiem z południowych krańców Ziemii media rozpoczną kampanię dezinformacyjną, twierdząc, że to wybuch supernowej itp.. Zainteresowanych odsyłam do filmów na www.youtube.com.
Wróćmy jednak do właściwego tematu. Po zakończeniu wszystkich tragicznych w skutkach wydarzeń omawianego okresu (około 12 tys. lat temu) tzw. "Bogowie" wprowadzili "program naprawczy". Program ten wprowadzała cywilizacja z Oriona, tworząca Homo sapiens naturalis, budująca piramidy. Byc może nie sama, bo w procesie tym mogła uczestniczyc także cywilizacja Zeta Reticuli (the Greys).
Poważnie rozważano wowczas likwidację pozostałych przy życiu ludzi. Moment był wręcz idealny, gdyż nasza liczebnośc po potopie była niewielka. Wystarczyło wypuścic wirusa.
Zdecydowano się jednak warunkowo kontynuować "eksperyment ludzki". Rozpoczął się wówczas tzw. okres próbny dla Homo Sapiens Civilis, który podobno kończy się w roku 2012.
Niezbędne były wówczas pewne dodatkowe, spowalniające działania. Elementami zastosowanego programu naprawczego są min.:
1) Po pierwsze kwarantanna. Zostawić pozostałych przy życiu ludzi do samodzielnego rozwoju. Kontakty bezpośrednie z Homo sapiens zostały zakazane.
Zastosowano starą zasadę. Żeby niemowlak nauczył się samodzielnie chodzic, to musi się kilka razy sam przewrócić.
2) Pomieszanie języków tak, aby dochodziło do częstych konfliktów zbrojnych i znaczących redukcji ilości ludzi. Chanellingi Projektu-Cheops mówią, że był to stosunkowo prosty zabieg nie wymagający od Stwórców dużego wysiłku.
3) Narzucenie odpowiedniego gorsetu moralnego ludziom, czyli introdukcja monoteizmu, przy pomocy narodu wybranego, wprowadzenie dekalogu itd. Operacja ta powiodła się częściowo, gdyż większość ludzi nie postępowała i nadal nie postępuje zgodnie z narzuconymi nam przykazaniami. Etap ten powoli kończy się, Ludzki mieszaniec posiadł już bowiem taką wiedzę o przeszłości, iż obserwuje się trwałe, masowe odejście od wiary. Mało kto wierzy obecnie, że wszechświat powstał w sześć dni. Zaczyna się nowy etap - poznawanie prawdy - edukacja ludzi. Tym tłumaczć można obecny wysyp przekazów chanellingowych dostępnych w internecie. Być może, ze względu na budowę naszego mózgu większość kanałów przekazu stanowią kobiety. Polskie przykłady to Lucyna Łobos i Barbara Marciniak. Znanym medium cywilizacji Zeta Reticuli w USA jest Nancy Lieder. U Zetan nie mamy niestety dobrej prasy. Bez ogródek określają nas jako Human Animals, czyli zwierzęta ludzkie. Żałują bardzo, że dali się przekonać do kontynuacji "eksperymentu ludzkiego". Podobno chcą dostać Ziemię w spadku po nas i tylko czekają na nasze potknięcie. Potrzebują nowej planety, bo Ich własna "umrze" już za około 1000 lat. O wiele więcej pozytywnych uczuć wzbudzamy u naszych Praojców, czyli Cywilizacji z Oriona (medium Lucyna Łobos z Projektu-Cheops). To właśnie oni nie pozwolili na naszą likwidację 10 tys. lat temu. Dzięki ich wstawiennictwu jeszcze żyjemy. Ci z Oriona traktują nas trochę jak własne, niedorozwinięte umysłowo dzieci. Posiadamy ich DNA. Z wielką trwogą patrzą jednak na nasze igraszki z energią atomową, i zatruwanie planety.
4) Fizyczne i psychiczne osłabienie Homo Sapiens Civilis mające na celu spowolnienie tempa rozwoju cywilizacyjnego. Wprowadzenie 10 tys. lat temu do powszechnego spożycia zbóż zawierających specjalnie zmodyfikowane białko - gluten. Jest to w szczególności pszenica, a także żyto, jęczmień i owies. Badania wykazały, że doprowadza ono często do zniszczenia jelita, zaniku kosmków jelitowych, zaburzeń wchłaniania witamin i minerałów, a w konsekwencji do wielu chorób. Co najważniejsze, gluten działa również toksycznie na mózg człowieka. Mechanizmy negatywnego oddziaływania glutenu są wielorakie. Już Biblii napisano, że Pan na zboże nie chciał nawet spojrzeć. Operacja udała się w 200 procentach. Obecnie ludzie spożywają głównie najbardziej toksyczną odmianę glutenu - gliadynę, pochodzącą z pszenicy. Na dodatek samodzielnie zmodyfikowaliśmy genetycznie stare odmiany pszenicy, aby gliadyny było jeszcze więcej. Cena pszenicy jest tym wyższa, im więcej zawiera glutenu. Obecnie gluten jest już niemal w każdym przetworzonym produkcie spożywczym,np.: w kiełbasie, szynce, parówkach i w żółtym serze.
5) Zabezpieczenie przed Nibiru - Wg www.projekt-cheops.com wybudowano również sieć specjalnych, ukrytych pod ziemią generatorów pola elektromagnetycznego ochraniającego naszą planetę przed największymi negatywnymi skutkami następnego przelotu Nibiru w 2012 roku. "Rada Światów" podjęła jednak decyzję, że włączenie pola ochronnego mogą dokonać wyłącznie ludzie. Ma to być swoisty test na lojalność i mądrość. Pozytywny wynik testu (włączenie pola) oznacza, że dostaniemy dodatkowo 1000 lat na uporządkowanie naszych ziemskich problemów i Ziemia nadal pozostanie naszą planetą. Jeżeli pole nie zostanie włączone, to przelot Nibiru spowoduje totalną katastrofę i ludzkość praktycznie zniknie z powierzchni Ziemii. Wówczas, po stosunkowo krótkim okresie rekonwalescencji (kilkaset lat ), Ziemia przejdzie we władanie innej cywilizacji - Zeta Reticuli. Batalię o jak najszybsze włączenie owego pola ochronnego toczy polskie stowarzyszenie www.projekt-cheops.com. W tym celu rozpoczęły się specjalne wykopaliska w Egipcie
To niesamowite, ale wykopaliska Polaków oparte są tylko i wyłącznie na przekazach hipnotycznych pewnej Polki, Lucyny Łobos, która otrzymuje je od istoty duchowej określającej siebie jako duchowy Opiekun Ziemii - En-ki, Ea, Duch Święty, Samuel itp.(przybierał podobno wiele imion). Na www.projekt-cheops.com znajduje się kilkaset stron stenogramów z prawie 100 sesji hipnotyczno-chanellingowych.
W obecnym 2009 roku Polacy zamierzają odkryc legendarny Wielki Labirynt opisany przez Herodota. Żaden z archeologów nie wie, gdzie dokładnie znajduje się ów labirynt i czy w ogóle istnieje. Polka podała natomiast precyzyjną lokalizację (co do metra). Potwierdzono to przy pomocy tzw. georadaru, który we wskazanym przez Polkę miejscu wykazał znaczne anomalie w podłożu.

Odnalezienie Wielkiego Labiryntu byłoby największym odkryciem archeologicznym w dziejach ludzkości. Posiada on podobno 3000 komnat w tym tzw. Komnatę Wiedzy.
Następnym i jednocześnie głównym etapem prac Polaków mają być kolejne wykopaliska prowadzące do włączenia zabezpieczenia chroniącego Ziemię przed przelotem Nibiru.
Wg Lucyny Łobos włącznik znajduje się w rejonie piramidy Cheopsa.

Zeta Reticuli podają we własnych przekazach coś zgoła innego- www.zetatalk.com Twierdzą, że żadna taka instalacja zabezpieczająca nie istnieje i jest to tylko ludzki wymysł. Podobno, że nic nas nie uchroni przed Nibiru i straty w ludziach będą ogromne. Ponadto mówią że Nibiru przyleci dużo szybciej, ale nie podają żadnej daty.
Zwolennicy Zetan już dzisiaj budują schrony w USA , tworzą małe grupki przetrwania w oddaleniu od dużych miast.
Kto ma rację?
Moim skromnym zdaniem prawda leży po stronie polskiego Projektu Cheops.
Wytłumaczenie jest bardzo proste. Gdyby owo zabezpieczenie nie istniało to cały dawny „boski”plan naprawczy dla ludzkości byłby bezcelowy. Nie wydaje mi się, by wysoko rozwinęte cywilizacje były zwolennikami bezsensownych działań.
Ci z Oriona twierdzą ponadto, że Zetanie dostali zgodę od ”Rady Światów” na negatywne oddziaływnie na psychikę ludzi, poprzez podawanie samych negatywnych informacji tak, aby zachowana była odpowiednia równowaga i możliwośc wyboru. Czytając zetatalk rzeczywiście bardzo łatwo wpaśc w stan głębokiej depresji (40 lat ciemności, jedzenie owadów itd.).
Kto ma rację, gdzie jest prawda? Może to tylko zwykłe internetowe szaleństwo.
Niech każdy oceni to sam lub........poczeka, bo jeżeli dojdzie do odkrycia Wielkiego Labiryntu przez Polaków to wiarygodnośc przekazów hipnotycznych Lucyny Łobos zostanie potwierdzona. Byc może stanie się to jeszcze w obecnym 2009 roku.
Czy Oni kiedykolwiek się z nami skontaktują, odwiedzą nas ? Na razie obowiązuje cały czas ogólny zakaz bezpośrednich kontaktów, ale dopuszczalne są np. chanellingi o charakterze edukacyjnym. Kontakty bezpośrednie na szeroką skalę będą z pewnością możliwe w bliżej nieokreślonej przyszłości. Wszystko zależy od nas samych i od tempa naszego rozwoju. Na razie nie nadajemy się do powszechnych, bezpośrednich spotkań. Teraz najważniejsze jest to, abyśmy jak najszybciej przestali niszczyć naszą(?) planetę i włączyli zabezpieczenie, jeżeli w ogóle istnieje. Wówczas Oni, być może dadzą nam szansę na dalszy rozwój i pomogą w naprawie naszego kodu DNA.
Oczywiście bardziej prawdopodobne jest rozwiazanie bardziej radykalne.
Bądźmy jednak dobrej myśli. W końcu są bardzo inteligentni i rzeczywiście w jakimś celu zostawili nas przy życiu 12 tysięcy lat temu.
 post pierwotny:
Arteq
Prawda jest taka, że moje, a także i Twoje DNA jest odpadowe, bo Eskimosem lub Pigmejem jak podejrzewam nie jesteś.
Oczywiście tkwi w nas ogromny duchowy potencjał i to dlatego pozostawiono nas przy życiu po tzw. Grzechu Pierworodnym 12 tys. lat temu. Mój post celowo nie tyczy się aspektu duchowego.To inny temat.
Sceptykom wiedzy dotyczącej naszych "odpadowych ciał" polecam oczywiście moje posty na forum gazetki Focus w dziale przyroda, temat "Kosmiczne DNA Homo sapiens???", a także "cwiczenia praktyczne", np. wizyta a Aqua Parku w godzinach szczytu. Tam można ładnie pobserwowac defekty genetyczne białego bękarta Annunaki typu krzywe nogi, nosy uszy ,biodra ect.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2010, 08:58:48 wysłane przez JACK » Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 13, 2009, 00:47:54 »

Jack chłopie!
Cytuj
Teoria ewolucji to niestety zwykła bajka
zapomniałeś dodać Darvina. Ewolucja jest faktem i właśnie się odbywa.
Cytuj
Przeciwnicy Projektu wszędzie wietrzą jakiś międzyglaktyczny spisek przeciwko tym fantstycznym ludziom. Ktoś na pewno chce nam zaszkodzic. O Boże brońmy się. Samcio to z pewnością sam Lucyfer itd.
Albo zdają sobie sprawę że PCh to grubymi nićmi szyta manipulacja ludźmi którzy chcą dobrze, ale nie mają wiedzy odpowiedniej do zweryfikowania bełkotu "Enkiego"
Cytuj
Takie genetyczne odpady jak  Homo sapiens wykańcza się jednym konkretnym wirusem.
Ja jestem nieskończoną świadomością w pięknym ciele, każda chwila mego życia jest cudem, a Ty mówisz o sobie że jesteś jakimś odpadem? Człowieku trochę godności! Nie wierzysz że dobrowolnie wybrałeś sobie to ciało na ten czas?
Co do wykańczania - słyszałes może o karmie? Wiesz - jak wykończysz, to Ciebie wykończą, a jak nagadasz głupot i sami wcisną guzik to już raczej ich sprawa...
Dalej nie chce mi się cytować bo piszesz wiele bzdur - napiszę więc króciótko.
Jesteśmy Jack bydłem hodowlanym na farmie.
Aby się z niej wyzwolić po pierwsze powinniśmy załatwić naszych pasterzy na amen.
Kolejnym krokiem jest tworzenie nowej rzeczywistości wokół nas - bez korupcji, dtrachu, szantażowania, bez religiii...
Pani Lucyna proponuje nam pogadać z zawodnikami którzy zakładali tą farmę.
Myślisz że chłopaki się zmieniły i odpuszczą sobie swój pasterski żywot?
Ty widzisz u ekipy "Enkiego" litość, ja strach o własne d...
I pamiętaj moje słowa w 2012, kiedy na niebie nie będzie żadnej Nibiru, bo długo szukałem i w sumeryjskich tabliczkach są 4 wersety zawierające to słowo i żaden nie jest opisem planety.
Acha - według mojej wiedzy aby Wielka Piramida zadziałała potrzebny jest METALOWY CZUBEK.
Jakbyś chciał kiedyś pogwarzyć wpadnij na forum davidicke.pl , bo stąd się zwijam...
pozdrawiam serdecznie,
dumny z tego że jestem człowiekiem a nie "Enkim" potrzebującym energii strachu, służalczości i poczucia winy


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 09:00:36 wysłane przez chanell » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 13, 2009, 05:29:22 »

grzegorzgti Uśmiech
Nie obraź się proszę,ale jak czytam twoje posty,to mam wrażnie że piszą je dwie różne osoby.Nie wiem może to moje wrażenie.Bez urazy ,ale nie mogę cię rozgryźć.Może napisze to prościej.Na przykład Tene ,albo Arteq to zdeklarowani przeciwnicy Pch . Stanley jest zwolennikiem ,ale ciebie nie mogę zaliczyć ani do jednej,ani do drugiej grupy.Ba! ani nawet do tej trzeciej tzn do tych co się tylko przyglądają.
Może to jakoś wytłumaczysz ? Sorry może to tylko moje wrażenie.
Pozdrawiam
Jak czytam posty chanell to nawet nie wydaje mi sie,ze to offtopy.
Grzegorzgti.
Nie daj sie zaszufladkowac chanell.Mozesz pisac tak,zeby nikt nie
wiedzial czy jestes za,czy przeciw.
Pozdrawiam.

Ludzie  są tylko genetycznym odpadem z tzw. Grzechu Pierworodnego, niczym
Jesli ty sie tak czujesz,to w porzadku.Nie implikuj tego innym ludziom.
Jeszcze nigdy,na tym forum,nie przeczytalem wiekszych bzdur niz samcia
i twoje.Poczytaj wiele innych ksiazek a moze zmienisz zdanie.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 10:30:20 wysłane przez Michał » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 13, 2009, 06:13:39 »

JACK ma dużo racji - jesteśmy bardzo niedoskonałym tworem który przeżył tylko dzięki wyjątkowym zbiegom okoliczności
jako drapieżnicy mogliśmy się żywić co najwyżej padliną bo z takimi zębami, nogami i sierścią to co najwyżej żołwia moglibyśmy dopaść
jakby nie (pewnie przypadkowy) wynalazek kijka i włóczni to do tej pory mieszkalibyśmy na drzewach ;P

w gruncie rzeczy szympansy bonobo niewiele od nas odstają - różnice między nami są w zasadzie ilościowe a nie jakościowe

z czasem dla odróżnienia od innych zwierząt człowiek wymyślił sobie duszę i inne takie aby ukryć przed sobą smutną prawdę - jesteśmy małpami, którym "się udało"
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 09:02:29 wysłane przez chanell » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 13, 2009, 07:07:57 »

w gruncie rzeczy szympansy bonobo niewiele od nas odstają - różnice między nami są w zasadzie ilościowe a nie jakościowe

Ozen sie z szympansica bonobo i po honeymoon daj nam znac czy
jestes malpa ktorej sie udalo.Powodzenia!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 09:03:11 wysłane przez chanell » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 13, 2009, 07:48:27 »

w gruncie rzeczy szympansy bonobo niewiele od nas odstają - różnice między nami są w zasadzie ilościowe a nie jakościowe

Ozen sie z szympansica bonobo i po honeymoon daj nam znac czy
jestes malpa ktorej sie udalo.Powodzenia!
che che ;P

z mężczyzną też bym się nie ożenił choć to ten sam gatunek ;P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 09:03:40 wysłane przez chanell » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 13, 2009, 08:44:32 »

Panowie koniec offtopa !!! Proszę Uśmiech Rozdzieliłam wątki.


Kahuna
Nie musisz czytać moich postów.Nic ci nie zrobiłam żebyś mnie obrażał.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2009, 12:41:20 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
JACK
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 13, 2009, 10:20:18 »

Widzę, że niektórym trudno zaakceptować prawdę o, dość podłym pochodzeniu ludzkich ciał.
Pamiętajcie jednak, że Oni nas za coś kochają. Nie jesteśmy tacy najgorsi. Mamy całkiem fajne mózgi umożliwiające  szybki rozwój świadomości (duszy). Oto tekst na ten temat:

Mózg – atut przetargowy Homo sapiens civilis !!!

Dlaczego pomimo naszego odpadowego DNA zostawiono Nas przy życiu i dano czas na dodatkowy rozwój? Ktoś powie, że z miłości. Inny, że dlatego, bo wyglądamy prawie jak ONI.
Przecież niemal wszystko co obecnie robimy jest „obrzydliwością w oczach Pana”-Biblia
Weźmy np. taki boks, czyli wzajemne uszkadzanie mózgu ludzkiego za duże pieniądze. Totalny bezsens , który powinien byc prawnie zakazany.
Według mnie o pozostawieniu Nas zadecydował właśnie nasz mózg, jego możliwości. Oczywiście nasze możliwości są na razie potencjalne.
Niedawno w telewizji publicznej „leciał” amerykański film o mózgu. Poprzez kolory pięknie pokazano jak poszczególne partie mózgu zarządzały poszczególnymi czynnościami człowieka. Pokazano także, różnice budowy mózgów poszczególnych osób.
Na koniec wystąpił jednak jakiś amerykański profesor, który powiedział, że tak naprawdę nie wiedzą jeszcze nic na temat mózgu. Dlaczego był taki szczery?
Otóż naszą najważniejszą cechą jest nasza swiadomośc, nasza pamięc. Pamiętamy np. obrazy z dzieciństwa. Pamiętamy tysiące różnych obrazów, zdarzeń.
Gdzie to wszystko jest zapisane? Okazuje się, że w mózgu nie ma żadnego twardego dysku, płytki dvd, lub jakiejkolwiek innej formy zapisu informacji, które pamiętamy i które składają się na naszą świadomośc.
Nasza świadomośc jest po prostu gdzie indziej, w innym wymiarze, a mózg, miliony neuronowych „wypustków” to tylko element łączący nasze ciało z naszą świadomością (duszą), która jest w innym wymiarze.
Mózg jest koronnym, niedostrzeganym dotychczas dowodem na istnienie tzw. życia pozagrobowego.
Czyli rozwój naszego mózgu, a tak naprawdę naszej świadomości powinien być jednym z głównych zainteresowań istot rozumnych jakimi jesteśmy.
Nasz mózg to trudny partner do współpracy. Posiadamy dwie półkule, które trudno zsynchronizowac. Nasza świadomośc jest wielowarstwowa co jeszcze bardziej utrudnia zadanie.
Co robic? Jak odżywiac i „trenowac” mózg.
Po pierwsze, według mnie należy przestac zatruwac swój mózg gliadyną. Przestac jeśc pszenicę, a najlepiej wszystkie zboża glutenowe - pszenica,żyto,jęczmień,owies. Owies jest najmniej toksyczny, prawie nieszkodliwy. Zwiększyc spożycie tłuszczów zwierzęcych (najlepsze paliwo dla mitochondriów komórkowych). Ograniczyc najlepiej do zera spożycie fruktozy (cukier,miód,soki,owoce) zalewającej szlaki mataboliczne wątroby. Fruktoza nie jest spalana przez człowieka. Organizm przetwarza ją na trójglicerydy i cholesterol. w wątrobie. Wg mnie spożycie glukozy (skrobii) powinno byc na pozomie około 200-250 gr na dobę, tłuszczu 100 gr, bałka 30 gr.
W sprawach diety polecam książki Jana Kwaśniewskiego, szczególnie "Tłuste życie", ale tylko jako bazę. Zalecana przez niego ilośc węglowdanów jest niezwykle niska i dyskusyjna. Twierdzi on, że mózg nie potrzebuje glukozy do produkcji energii tylko odzyskuje z niego tlen przetwarzając glukozę na trójglicerydy ( w źle odżywionym organizmie). Do produkcji energii zużywa natomiast specjalne paliwo, wysokoenergetyczne związki fosforowe, pochodne ATP produkowane przez wątrobę. Teoria jest dyskusyjna.
Osobiście uwżam,że dieta człowieka powinna byc zbliżona składem do składu mleka matki (białko 1%,tłuszcze 4%, węglowodany 7,5%). Wzrost człowieka jest tak powolny, że te proporcje byc zbliżone do optymalnych nawet dla dorosłego.
Tyle o zasilaniu mózgu. Co z treningiem?
Należy nauczyc się synchronizowac obie półkule mózgowe. Wprowadzac w mózgu fale alfa, wprowadzac mózg w trans medytacyjny. Literatury jest dużo. Szczególnie polecam tzw. metodę Silvy, książki, a przede wszystkim trzydniowy kurs praktyczny. Cała tajemnica tkwi w najzwyklejszym trenningu, a nie w czytaniu książek o mózgu.
Kursy te kończyło na świecie miliony osób. To najbardziej sprawdzona metoda pracy nad własnym mózgiem. www.silva.alpha.pl
Dobra książką opisującą budowę mózgu i możliwości transu medytacyjnego:
„Jak w krótkim czasie poprawić wzrok” , autor dr Włodzimierz Lewin
Możliwości mózgu ludzkiego są wprost nieograniczone. Dowodem na to jest przypadek polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, wyspecjalizowanego w odnajdywaniu ciał zamordowanych osób. Odnalazł ponad 600 ciał i stale współpracuje z polską policją.
Ostatnio zajął się także przewidywaniem przyszłości, którą widzi niestety w dośc ciemnych barwach
Do czego jeszcze jesteśmy zdolni? Skoro nasza świadomośc to coś innego niż ciało. Może da się ją chwilowo oddzielac od ciała- taka śmierc kliniczna na życzenie? Ciałem zajmie się autonomiczny układ nerwowy, a my sobie polatmy.
Okazuje się, że jest to możliwe i że niemal każdy z nas może się tego nauczyc. Pewien Polak Darek Sugier opracował niezwykle prostą metodę „opuszczania ciała”. Sam ma na koncie ponad 3000 „wyjśc”. Powstał już nowy polski ruch społeczny „obemaniaków” . Liczy około 500 osób. Organizują specjalne zjazdy, na których kultywują owe bezeceństwa. Dla odważnych:
www.obemaniak.pl
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2010, 09:00:50 wysłane przez JACK » Zapisane
radek36
Gość
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 13, 2009, 20:21:36 »

Arteq
Prawda jest taka, że moje, a także i Twoje DNA jest odpadowe, bo Eskimosem lub Pigmejem jak podejrzewam nie jesteś.
Oczywiście tkwi w nas ogromny duchowy potencjał i to dlatego pozostawiono nas przy życiu po tzw. Grzechu Pierworodnym 12 tys. lat temu. Mój post celowo nie tyczy się aspektu duchowego.To inny temat.
Sceptykom wiedzy dotyczącej naszych "odpadowych ciał" polecam oczywiście moje posty na forum gazetki Focus w dziale przyroda, temat "Kosmiczne DNA Homo sapiens???", a także "cwiczenia praktyczne", np. wizyta a Aqua Parku w godzinach szczytu. Tam można ładnie pobserwowac defekty genetyczne białego bękarta Annunaki typu krzywe nogi, nosy uszy ,biodra ect.

a propo defektów genetycznych,co powinniśmy robić według naszych stwórców:

http://members.optusnet.com.au/~mpjaworski/P64.htm

Michał: poprawiłem ten link - teraz powinno działać
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 20:31:47 wysłane przez Michał » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #11 : Kwiecień 13, 2009, 21:24:43 »

Kahuna
Nie musisz czytać moich postów.Nic ci nie zrobiłam żebyś mnie odrażał.
Nigdy nie mialem zadnych intencji,zeby kogokolwiek na tym Forum
“odrazac”lub chodzi Ci o “obrazac”.Moja uwaga n/t zaszufladkowania
Grzegorzagti nie jest obraza:,a ze Ty tak to odebralas – nie moja wina.
Zwrocilem uwage na to,ze nie kazdy musi sie do konca okreslac po czyjej
stronie jest.A to nie jest na pewno obrazliwe.Natomiast faktem jest,ze Twoje
posty to w 70% offtop’s.Moderator powinien byc straznikiem regulaminu i tyle.
Kiedys Tene wspomnial o Twoim dupowlazstwie i wydawalo mi sie to niemozliwe,
bo przeciez lubisz zapach pomaranczy.A jednak mial racje.
Pozdrawiam.To byl Smigus Dyngus. Zły

Kahuna, to nie piaskownica, trochę więcej kultury, ok? - w końcu rozmawiasz z kobietą..
ten post powinien wylądować w śmietniku bo właściwie poza odpowiedzią chanell nic nie wnosi do tematu - michał
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 21:30:40 wysłane przez Michał » Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 13, 2009, 21:50:51 »


Ludzie  są tylko genetycznym odpadem z tzw. Grzechu Pierworodnego, niczym więcej.


Nie ludzie, są genetycznym odpadem, ale Ty nim jesteś, dlatego, że tak uważasz.
Zgodnie z prawem nanifestacjii, każdy projekt  powraca do jego projektodawcy. Skoro tak uważasz, tak masz.

Co do ''grzechu''

 "Grzech pierworodny" polegał na stworzeniu nieświadomości lub podświadomości, dlatego, że  świadomość została wycofana z rzeczywistości (prawdy) Symbolem tego w ''Biblii'' jest wyrzucenie ''Szatana'' i jego aniołów z ''Nieba''


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 21:52:33 wysłane przez astro » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 13, 2009, 21:59:16 »

ten post powinien wylądować w śmietniku bo właściwie poza odpowiedzią chanell nic nie wnosi do tematu - michał
Na zarzuty musze jednak jakos odpowiedziec,mimo ze nic nie wnosza do tematu.Z piaskownicy wyroslem juz 40 lat temu.A poza tym jest
rownouprawnienie,wiec kobiety nie powinny miec specjalnych
uprawnien.Bo jesli tak,to znaczy,ze jest dyskryminacja,ktora popierasz,
Michal.
Pozdrawiam.

michał: ta piaskownica to akurat figura retoryczna a to, że z niej wyrosłeś nie jest żadnym wyznacznikiem - na "Wiejskiej" też średnia wieku jest grubo po 50-ce a jakie sceny tam wyprawiają wszyscy doskonale wiemy.. nie ma sensu więcej dyskutować - jako mod proszę cię o więcej dystansu do niektórych użytkowników i ich postów
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 22:10:42 wysłane przez Michał » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 13, 2009, 22:03:28 »

Równouprawnienie czy nie, to ksztyna kultury każdemu się przyda.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 13, 2009, 22:25:54 »

Panowie - ogłaszam remis w tych przepychankach.. niepotrzebne posty usunąłem.. jakby co, pozostaję PW


edycja: użytkownik Kahuna otrzymuję ode mnie - 1 FP za usilną ochotę zamanifestowania swego niezadowolenia w tymże temacie pomimo kilkukrotnej prośby o przeniesienie dyskusji na poletko prywatnych wiadomości oraz za zaśmiecanie tego topika
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 22:56:25 wysłane przez Michał » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 14, 2009, 07:49:58 »

Po jakości tej dyskusji widac dokładnie skąd mamy 98% genów.
Kochani, wykorzystujcie raczej te "boskie" 2%.
Dlatego  właśnie Józef Wasilik jest pesymistą co do przyszłości chorej cywilizaji białego bękarta.
"Bastard na łonie macochy" ma brzydkie zakończenie.
Wasilik obszernie przeanalizował min książkę "Szympans". Teraz już wiem dlaczego.
Dlatego Bracia i Siostry kontrolujcie swoje emocje. Wtedy byc może nasze szanse na przetrwanie wzrosną.
Tak czy tak zagłada jest nieunikniona. Nibiru jest niepotrzebna
Wystarczy spojrzec na wykres przyrostu liczby ludzi na Ziemii i określic moment kiedy zacznie brakowac jedzenia.

Kolejny tekst z forum Focusa:
Klasyczna manipulacja faktami, czyli teoria ewolucji Homo sapiens
DNA człowieka , zarówno mitochondrialne jak i te z jądra komórkowego daje nam obecnie nawet 200 % pewności , że żadnej ewolucji Homo Sapiens nie było. To już wiemy
Przyjrzyjmy się jednak jak naukowcy zmanipulowali fakty.
Nie było żadnego doboru naturalnego „Zrzucenie futra przez małpę i przyjęcie dwunożnej postawy spionizowanej byłoby nie ewolucją lecz kontrewolucją” – „Bastard na łonie macochy” J.Wasilik 2002
Przykłady przekłamań teorii ewolucji z powyższej książki:
1) Cechy posiadane przez Homo sapiens to całkowite zaprzeczenie teorii doboru naturalnego- pełen dowód „Bastard na łonie macochy” .Dosłownie setki niekorzystnych „mutacji” wymieniane przez Wasilika, które doprowadziłyby najwyżej do szybkiej eliminacji gatunku z przyrody. Przykładowy cytat z innej książki „Afrykański exodus”. „ uczeni nie wiedzą, czemu chodzimy w postawie pionowej”. Duży mózg niczego niestety nie tłumaczy- dowód „Bastard na łonie macochy” .
2) Wykopaliska.- całkowicie zaprzeczają teorii ewolucji Ustalono, że występowało kilka rodzajów małpoludów .Pojawiały się nagle. Niektóre istniały ponad milion lat bez żadnych modyfikacji (bez ewolucji), a następnie równie nagle pojawiała się kolejna forma małpoluda i żyła równolegle z poprzednim. Wczasach Neandertalczyka żyły nie tylko Homo habilis , ale nawet Australopitek w niezmienionej formie. Co więcej nowy rodzaj małpoluda pojawiał się równocześnie w dwóch trzech bardzo odległych od siebie miejscach. Jest tylko jedna możliwośc logicznego wytłumaczenia tych faktów – inżynieria genetyczna. Oczywiście równie nagle pojawił się sam Homo sapiens 38-40 tys. lat temu. Brak ewolucji, tylko nagła mega-mutacja niemal z dnia na dzien. Tylko tyle i aż tyle wynika z wykopalisk. O konsternacji „uczonych” świadczy tekst z tej samej książki: „ dramatycznie potrzebujemy wykopalisk”
Dlaczego ? To oczywiste , ich teoria nie ma żadnego logicznego uzasadnienia.
Nic , dosłownie nic nie potwierdza ewolucji Homo sapiens.
A co potwierdza teorię polskiego inżyniera, Józefa Wasilika? Krótka odpowiedź - wszystko:
1) Wykopaliska – Wasilik oparł na nich swój dowód
2) DNA mitochondrialne
3) DNA jądra komórkowego (właściwe) –Lloyd Pye
4) Grupy krwii
5) Teksty sumeryjskie
6) Biblia
7) Apokryfy Biblii
 8)Mity greckie
9)Piramidy
10) A nawet tzw.przekazy chanellingowe, hipnotyczne polskie i amerykańskie
Kiedy skończy się panujący obecnie na świecie ciemnogród utrwalany przez tzw. „naukę”?
Oby jak najszybciej.


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2009, 09:38:55 wysłane przez JACK » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #17 : Kwiecień 14, 2009, 20:30:12 »

Temat żal.pl
Żegnam
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 14, 2009, 20:31:37 »

Równouprawnienie czy nie, to ksztyna kultury każdemu się przyda.

Dzięki Darku Uśmiech dlatego już nie bedę reagować na zaczepki.W odróżnieniu od innych potrafię się powstrzymać i kontrolowac swoje emocje , mimo że jestem "białym bękartem".
Jack postaram się wykorzystać te 2% może się uda Język
pozdrawiam
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
JACK
Gość
« Odpowiedz #19 : Kwiecień 16, 2009, 06:27:36 »

Chanell, napisałaś:
Jack postaram się wykorzystać te 2% może się uda.
W naszym kraju mieszka 38 milonów duszyczek, a świecie 6 tysięcy milionów.
Większośc żyje niemal jak zwierzęta.
Wyobraź sobie ogromne mrowisko w którym doszło do oświecenia paru mrówek. Czy coś się stanie?
Potrzebujemy raczej cudu lub katastrofy żeby się udało.
"Bastard na łonie macochy' kończy się tak.
 Kosmici wypuścili wirusa, ludziom poznikały genitlia, od 20 lat nie na dzieci, wszyscy czekają na powolny koniec ludzkości.
Strasznie humanitarnie bo w realu raczej nie będzie tak miło.
Zapisane
Neo Killuminati
Gość
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 16, 2009, 14:47:40 »

Ej stary od rana na humorze smigam przez ulice tej iluzorycznej rzeczywistości , sa ludzie zjawiska dziwni ludzie i ci normalni i dziwne zjawiska , wchodze tu i czytam "benkart cos tam cos tam..."

Ok jest odkrycie ale człowiek wyjdź poza rame ograniczonych wniosków tego *odkrycia ,
zarzuc sobie jakie wnioski wysuwa Greg Braden na temat zdolności ludzi, ich umysłów,uczuć i emocji : http://www.greggbraden.com/

Są NIEograniczone Duży uśmiech Duży uśmiech Jestem nieograniczonym wyrażeniem samego siebie Duży uśmiech i znikam
pozdro
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 17, 2009, 04:41:54 »

Tego typu wypowiedzi to niemal standard na tym forum. Trzeba miec poczucie własnej wartości. To bardzo ważne. Jestem za.
 Fajnie, że się rozwijacie duchowo. Szkoda tylko, że sami lub w malej grupie. A co z resztą 6 miliardów istnień. Nie warto ich obudzic?
Gdy całe ludzkie mrowisko stacza się w przepaśc, taka postawa jest dośc samolubna.
Myślę,że prawda o pochodzeniu mogłaby spowodowac przebudzenie u paru innych mrówek oprócz Was. Gdyby się dowiedziały skąd się wzięły to może zadałyby sobie pytanie : po co ja właściwie żyję ?
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #22 : Kwiecień 17, 2009, 09:38:13 »

Cytat: JACK
A co z resztą 6 miliardów istnień. Nie warto ich obudzic? ... Myślę,że prawda o pochodzeniu mogłaby spowodowac przebudzenie u paru innych mrówek oprócz Was. Gdyby się dowiedziały skąd się wzięły to może zadałyby sobie pytanie : po co ja właściwie żyję ?

Swego czasu Stanley podsunął fajną myśl, aby nagrywać na CD takie fajne i intrygujace kawałki i rozdawać komu tylko popadnie. Później ktoś jeszcze to powtórzył.
Duża nasza rola w tym, by obudzić jak najwiekszą masę ludzi.
Pomysłowośc mile widziana. Duży uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #23 : Kwiecień 18, 2009, 06:58:50 »

Mam przeczucie, że prawda o pochodzeniu człowieka ma ogromną moc przebudzania.Na początek warto by obudzic samą Polskę.
Najlepsza oczywiście byłaby telewizja, ewentualnie prasa.
Taki cios w twarz to wg mnie super sprawa, doskonały początek czegoś większego. Prawdziwe przebudzenie. Prawda zamiast dogmatów wiary.
Jednocześnie prawda,która tej wiary nie neguje, a właściwie pochwala takie życie (wg przykazań). Prawdziwe nowe otwarcie.
Niestety nie widzę Waszego entuzjazmu w tej kwestii, co mnie trochę martwi.
Jest głównie oburzenie, że coś negatywnego  próbuję wmówic niezwykle uduchowionym i wartościowym jednostkom- może to reakcja obronna.
Byc może po dotarciu do Labiryntu będzie łatwiej.
Widocznie tylko ja to tak widzę.
Wg mnie dopiero po obudzeniu Polaków możemy medytowac 24 h na dobę.
Teraz trza się skupic na przebudzeniu Polaków i medytowac trochę mniej.


 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2009, 06:21:49 wysłane przez JACK » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #24 : Kwiecień 22, 2009, 06:34:34 »

Następny tekst dotyczący grzechu pierworodnego

Zagadka Indian

Oprócz odkrycia istoty grzechu pierworodnego, czyli pojawienia się 10-12 tys. lat temu na Ziemii nas- białych mieszańców, będących wtórnym efektem „wchodzenia Synów Bożych do córek ludzkich”, Józef Wasilik podjął też próbę rozwikłania zagadki Indian.
Oficjalna teoria mówi ,iż obie Ameryki zostały zaludnione około 10-11 tys. lat temu poprzez przejście rasy mongloidalnej przez Cieśninę Beringa w trakcie zlodowacenia.
Wasilik wątpi w prawdziwośc tej teorii. Przeczą jej bowiem wyniki badań archeologicznych. Stanowiska bytowania myśliwych-zbieraczy z tamtego okresu świadczą bowiem o tym, iż migracja odbywała się raczej w kierunku południowym, gdzie było cieplej i była realna szansa na znalezienie odpowiedniej ilości pożywienia. Nikt o zdrowych zmysłach nie kierowałby się bowiem w rejony w których przetrwanie byłoby praktycznie niemożliwe.
Ostatnio badania DNA mitochondrialnego Indian wykazały, że posiadają zaledwie 5-10 praprzodków. Naukowcy wysnuli oczywiście wniosek, że Cieśninę Beringa przeszła tak mała grupka osób.
To twierdzenie wydaje się jednak całkowicie błędne.
Badania w Ameryce wykazały bowiem, że w krótkim czasie po pojawieniu się owych ludzi wybito tam niemal wszystkie wielkorosłe gatunki zwierząt. Przecież nie dokonała tego garstka 5-10 Indian , czy też Eskimosów. Tak mała grupka osób oznacza ponadto powszechne kazirodztwo i błędy genetyczne, których Indianie wcale nie posiadają. Posiadają z to jedną grupę krwii. Musiało wydarzyc się coś zgoła innego. Efektem tego czegoś było nagłe pojawienie się w Ameryce o wiele większych grup ludzkich niż owe 5- 10 osobników.
Wasilik zauważył ponadto, że w tym samym okresie doszło do równie nagłego zniknięcia dużych grup ludzkich z innego kontynentu. Z terenu Europy zniknął wówczas tzw. Kromaniończyk, myśliwy-zbieracz znany z bardzo rozwiniętej twórczości naskalnej. Twórczośc ta zamarła nagle około 11 tys lat temu. Jednocześnie podobne rysunki pojawiły się w tym samym czasie w jaskiniach Ameryki Północnej. Dodatkowo opisy budowy szkieletów i czaszek Kromaniończyka wykazują niezwykłe wręcz podobieństwo z tzw. rasą żółtą.
Kto i po co przetransportował Kromaniończyka do Ameryki 11 tys. lat temu?
Wasilik ma prostą odpowiedź. Jest to jeden z elementów tzw. Programu Naprawczego wprowadzonego przez naszych Stwórców po znacznym namnożeniu się białego mieszańca. Wynikiem tego było coś określane obecnie mianem Sodoma i Gomora.
Biały bękart był bowiem tak niebezpieczny z punktu widzenia dobra planety Ziemia , że jego dalsze istnienie bez specjalnych, dodatkowych działań było niedopuszczalne i groziło totalną zagładą. Teraz każdy widzi to niebezpieczeństwo gołym okiem.
Dla białych wyznaZagadka Indian
Oprócz odkrycia istoty grzechu pierworodnego, czyli pojawienia się 10-12 tys. lat temu na Ziemii nas- białych mieszańców, będących wtórnym efektem „wchodzenia Synów Bożych do córek ludzkich”, Józef Wasilik podjął też próbę rozwikłania zagadki Indian.
Oficjalna teoria mówi ,iż obie Ameryki zostały zaludnione około 10-11 tys. lat temu poprzez przejście rasy mongloidalnej przez Cieśninę Beringa w trakcie zlodowacenia.
Wasilik wątpi w prawdziwośc tej teorii. Przeczą jej bowiem wyniki badań archeologicznych. Stanowiska bytowania myśliwych-zbieraczy z tamtego okresu świadczą bowiem o tym, iż migracja odbywała się raczej w kierunku południowym, gdzie było cieplej i była realna szansa na znalezienie odpowiedniej ilości pożywienia. Nikt o zdrowych zmysłach nie kierowałby się bowiem w rejony w których przetrwanie byłoby praktycznie niemożliwe.
Ostatnio badania DNA mitochondrialnego Indian wykazały, że posiadają zaledwie 5-10 praprzodków. Naukowcy wysnuli oczywiście wniosek, że Cieśninę Beringa przeszła tak mała grupka osób.
To twierdzenie wydaje się jednak całkowicie błędne.
Badania w Ameryce wykazały bowiem, że w krótkim czasie po pojawieniu się owych ludzi wybito tam niemal wszystkie wielkorosłe gatunki zwierząt. Przecież nie dokonała tego garstka 5-10 Indian , czy też Eskimosów. Tak mała grupka osób oznacza ponadto powszechne kazirodztwo i błędy genetyczne, których Indianie wcale nie posiadają. Musiało wydarzyc się coś zgoła innego. Efektem tego czegoś było nagłe pojawienie się w Ameryce o wiele większych grup ludzkich niż owe 5- 10 osobników.
Wasilik zauważył ponadto, że w tym samym okresie doszło do równie nagłego zniknięcia dużych grup ludzkich z innego kontynentu. Z terenu Europy zniknął wówczas tzw. Kromaniończyk, myśliwy-zbieracz znany z bardzo rozwiniętej twórczości naskalnej. Twórczośc ta zamarła nagle około 11 tys lat temu. Jednocześnie podobne rysunki pojawiły się w tym samym czasie w jaskiniach Ameryki Północnej. Dodatkowo opisy budowy szkieletów i czaszek Kromaniończyka wykazują niezwykłe wręcz podobieństwo z tzw. rasą żółtą.
Kto i po co przetransportował Kromaniończyka do Ameryki 11 tys. lat temu?
Wasilik ma prostą odpowiedź. Jest to jeden z elementów tzw. Programu Naprawczego wprowadzonego przez naszych Stwórców po znacznym namnożeniu się białego mieszańca. Wynikiem tego było coś określane obecnie mianem Sodoma i Gomora. Biały bękart był bowiem tak niebezpieczny z punktu widzenia dobra planety Ziemia , że jego dalsze istnienie bez specjalnych, dodatkowych działań było niedopuszczalne i groziło totalną zagładą. Teraz każdy widzi to niebezpieczeństwo gołym okiem.
Dla białych wyznaczono wtedy specjalne getto – Europę, aż do Uralu. Dla dobra dotychczasowych mieszkańców Europy przetransportowano ich pospiesznie do Ameryki.
Inne elementy „Programu poskramiania inteligentnej, lecz agresywnej białej złośnicy” to znane z Biblii „wymieszanie języków”, wprowadzenie „lekko” toksycznych zbóż glutenowych, a także introdukcja monoteizmu i dekalogu u białych mieszańców. Nadal obowiązuje także tzw. Kwarantanna, czyli całkowity zakaz bezpośrednich kontaktów z ludźmi. Postanowiono, że mamy zmądrzec samodzielnie, aby efekty nauki były trwalsze.
Wytyczono wtedy specjalne getto – Europę, aż do Uralu. Dla dobra dotychczasowych mieszkańców Europy przetransportowano ich pospiesznie do Ameryki. Oczywiście getto było tylko tymczasowe.
Inne elementy „Programu poskramiania inteligentnej, lecz agresywnej białej złośnicy” to znane z Biblii „wymieszanie języków”, wprowadzenie „lekko” toksycznych zbóż glutenowych, a także introdukcja monoteizmu i dekalogu u białych mieszańców. Nadal obowiązuje także tzw. Kwarantanna, czyli całkowity zakaz bezpośrednich kontaktów z ludźmi. Postanowiono, że mamy zmądrzec samodzielnie, aby efekty nauki były trwalsze.
– „Bastard na łonie macochy” J.Wasilik 2002
http://www.optymalni.org.pl/sklep/?p=productsList&iCategory=3
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pet-city naszemaluchy polskatawerna kolospawalniczeswc black-flag