Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 08:31:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja 100  (Przeczytany 45201 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Kwiecień 15, 2009, 20:02:01 »

Cytuj
Sesja 100
RAFAŁ:
No rozumiem. Czyli to, że ta planeta leci zygzakiem, to wynika z tego, że ona posiada ogon, czy [z tego], że te reaktory pracują, te, co ściągają... co generują atmosferę i ściągają gruz z kosmosu? Czemu ona tym zygzakiem tak leci?

EN-KI:
Nie ma swojej orbity, nie ma swojej siły przyciągania, tak jak posiadają wszystkie inne planety ułożone w takim porządku. Wszystko ma związek. To są zarówno te reaktory, które ciągle są aktywne, pozostawione na owej planecie. Przecież reaktory mogą być zasilane przez kosmos – energią z kosmosu. Ogon ciągnący się za ową planetą, kiedy ona leci zygzakiem, to tak jakby pies machał ogonem. Kiedy Ziemia będzie miała to nieszczęście, że przelatująca planeta akurat swoim ogonem skieruje i zamiecie po Ziemi, wtedy będzie to owo nieszczęście. Kiedy Ziemia otrzyma zabezpieczenie – to energetyczne – to ten ogon meteorytów – bo nie planeta – ten ogon zostanie odepchnięty, czyli skierowany w przeciwną stronę i planeta sobie spokojnie przeleci i poleci w kierunku Słońca, czyli będzie musiała przelecieć koło Wenus.

Super, jak widzę samcio/Lucynka już nie mają zwolenników za naiwniaków - jak widać mają za kompletnych idiotów. Każde ciało niebieskie ma siłę przyciągania zależną od masy - podstawy fizyki się kłaniają. Jakim cudem - skoro nie ma siły przyciągania - ciągnie za sobą meteoryty?! Czyżby na linkach? Zygzakowata nie-orbita? To nagle nibiru nie ma orbity? Wcześniej twierdził, że ma, podawał nawet czas obiegu wokół słońca po... orbicie. Zygzakowatości to już nie skomentuję...

Cytuj
RAFAŁ:
Tak, oczywiście. Od początku to rozumiałem... znaczy, jak spotkałem ten przekaz i się “wgryzłem” w niego. Jeszcze taka rzecz mi ciągle „chodzi po głowie” – mam wydrukowane te mapy z Orionem, bo liczyłem, że będziesz w stanie zaznaczyć miejsce, w które są obecnie skierowane te nasze ziemskie teleskopy, które właśnie patrzą na Nibiru. Czyli chodzi o to, w którym miejscu my ją z Ziemi widzimy – powiedzmy, czy z bieguna południowego, czy ten watykański teleskop z Arizony.

EN-KI:
Widać ją z bieguna południowego – przez te największe teleskopy. Przyszły rok przyniesie już uporządkowanie, czyli będzie już ją można zobaczyć z trochę słabszych teleskopów, ale jeszcze z teleskopów. Bo kiedy ją będzie widać gołym okiem, to mogę wtedy powiedzieć, jak będziecie na to czekać, żeby ją gołym okiem zobaczyć, to wtedy powiem - „oj późnawo, późnawo to już jest”. Co chcesz, żebym tobie pokazał na mapie Oriona?
Tak jak można było się spodziewać - nie jest w stanie pokazać chociaż podobno wie gdzie jest... Pytającego potraktował jak idiotę - omijając pytanie i chcąc w zamian pokazać mu na mapie... oriona.
Proszę - nibiru jednak nie będzie widziana w 2009 r. - a miała być i to gołym okiem. Ba - nie będzie widziana także w przyszłym, czyli w 2010. Czyli nie macie się co martwić - przesunie jeszcze ze dwa razy terminy i wylądujemy grubo poza 2012 r.
Samcio bredzi jak dobrze potłuczony - mówi, że widać ją z bieguna południowego przez największe teleskopy - twierdził wcześniej, że przez teleskop w Arizonie, hmmm... może o czymś nie wiem, ale ostatnio Arizona nie leżała na biegunie.
 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2009, 20:22:12 wysłane przez tom1ek » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 15, 2009, 20:28:32 »

Reasumując, mogę teraz śmiało i bez naciągania powiedzieć, że niestety, ale Ci, którzy dalej, po tylu bzdurach, pierdołach i przekłamaniach w sesjach, wierzą w En-kiego i prawdziwość przekazów - są po prostu NAIWNI.

Najbardziej bym był przerażony, gdyby okazało się, ze faktycznie Lucyna dostaje przekazy od faktycznego Samuela, Opiekuna Ziemi. Nie nie, nie dlatego, że jakieś Nibiru, że przebiegunowanie, katastrofa i w ogóle. Raczej dlatego, że jeśli opiekun ziemi jest takim idiotą, to aż dziw bierze, ze ta planeta jeszcze istnieje...
Zapisane
michu532
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 15, 2009, 20:50:16 »


Pytającego potraktował jak idiotę - omijając pytanie i chcąc w zamian pokazać mu na mapie... oriona.
 

Drogi Arteq,myśle ze źle to zinterpretowałes. Wcześnie ten pytający Rafał wspomina,że ma mapy z Orionem,wydaje mi sie że Enkiemu nie chodziło o to ze chce pokazać mu Oriona tylko nazwał tą mapę mapą Oriona.

pozdrawiam michu532 Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2009, 20:50:43 wysłane przez michu532 » Zapisane
kosynier
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 15, 2009, 21:07:23 »

a ja i tak czekam gadanie nic nie da. juz bardzo blisko roku 12
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 15, 2009, 21:16:11 »


Pytającego potraktował jak idiotę - omijając pytanie i chcąc w zamian pokazać mu na mapie... oriona.
 

Drogi Arteq,myśle ze źle to zinterpretowałes. Wcześnie ten pytający Rafał wspomina,że ma mapy z Orionem,wydaje mi sie że Enkiemu nie chodziło o to ze chce pokazać mu Oriona tylko nazwał tą mapę mapą Oriona.

pozdrawiam michu532 Uśmiech Uśmiech

też to tak zrozumiałem

ale faktem jest że Enki zapomniał o Jowiszu ;P
Zapisane
michu532
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 15, 2009, 21:21:14 »

no tak,ale jesli rzeczywiscie mozemy mieć wpływ na nasze losy to czekanie takze nic nie da...

a co do Jowisza-przecież mógł nie zauważyc Język

pozdrawiam michu532 Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2009, 21:22:26 wysłane przez michu532 » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 15, 2009, 21:39:57 »

no, że zapomniał o Jowiszu - to normalnie masakra, rozwaliło mnie Chichot
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mora
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 15, 2009, 22:19:57 »

Słusznie to zauważyłeś ja już nawet tych sesji nie czytam bo szkoda czasu.
Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 15, 2009, 22:20:33 »



albo śnię... muszę śnic... Szok
http://www.projekt-cheops.com/userfiles/image/Sesje_Grafiki/Szkic1-1.jpg
http://www.projekt-cheops.com/userfiles/image/Sesje_Grafiki/szkic-2.jpg
http://www.projekt-cheops.com/userfiles/image/Sesje_Grafiki/szkic-3.jpg

Cytuj
Sesja 100
RAFAŁ:
No rozumiem. Czyli to, że ta planeta leci zygzakiem, to wynika z tego, że ona posiada ogon, czy [z tego], że te reaktory pracują, te, co ściągają... co generują atmosferę i ściągają gruz z kosmosu? Czemu ona tym zygzakiem tak leci?

EN-KI:
Nie ma swojej orbity, nie ma swojej siły przyciągania, tak jak posiadają wszystkie inne planety ułożone w takim porządku. Wszystko ma związek. To są zarówno te reaktory, które ciągle są aktywne, pozostawione na owej planecie. Przecież reaktory mogą być zasilane przez kosmos – energią z kosmosu. Ogon ciągnący się za ową planetą, kiedy ona leci zygzakiem, to tak jakby pies machał ogonem. Kiedy Ziemia będzie miała to nieszczęście, że przelatująca planeta akurat swoim ogonem skieruje i zamiecie po Ziemi, wtedy będzie to owo nieszczęście. Kiedy Ziemia otrzyma zabezpieczenie – to energetyczne – to ten ogon meteorytów – bo nie planeta – ten ogon zostanie odepchnięty, czyli skierowany w przeciwną stronę i planeta sobie spokojnie przeleci i poleci w kierunku Słońca, czyli będzie musiała przelecieć koło Wenus.

Cytuj
RAFAŁ:
Tak, oczywiście. Od początku to rozumiałem... znaczy, jak spotkałem ten przekaz i się “wgryzłem” w niego. Jeszcze taka rzecz mi ciągle „chodzi po głowie” – mam wydrukowane te mapy z Orionem, bo liczyłem, że będziesz w stanie zaznaczyć miejsce, w które są obecnie skierowane te nasze ziemskie teleskopy, które właśnie patrzą na Nibiru. Czyli chodzi o to, w którym miejscu my ją z Ziemi widzimy – powiedzmy, czy z bieguna południowego, czy ten watykański teleskop z Arizony.

EN-KI:
Widać ją z bieguna południowego – przez te największe teleskopy. Przyszły rok przyniesie już uporządkowanie, czyli będzie już ją można zobaczyć z trochę słabszych teleskopów, ale jeszcze z teleskopów. Bo kiedy ją będzie widać gołym okiem, to mogę wtedy powiedzieć, jak będziecie na to czekać, żeby ją gołym okiem zobaczyć, to wtedy powiem - „oj późnawo, późnawo to już jest”. Co chcesz, żebym tobie pokazał na mapie Oriona?

ten znowu to samo...


Cytuj
RAFAŁ:
Rozumiem. Dziękuję. Teraz biorę poprawkę na to, co mi dzisiaj powiedziałeś na temat tego, że „sczytujesz” z umysłu Lucyny wypowiedziane przeze mnie słowa. Może w taki sposób zadam to pytanie: Czy pojęcie ruchu, którego użył Bóg w tym przekazie, mówiąc, że wszystko jest w ruchu i w bezruchu nic nie istnieje, czy to pojęcie ruchu - mamy rozumieć w taki sposób, jak podpowiada nam “codzienne doświadczenie”? Czy też możemy odwoływać się – myśląc o tym ruchu, o którym mówi Bóg – do analogii z naszego świata, tylko w tych najmniejszych skalach – ze świata subatomowego, subsubatomowego – w tych najmniejszych rozmiarach?

[W tym momencie Medium robi wielkie oczy i sprawia wrażenie zdezorientowanej – uzup. RW]

EN-KI:
Po co tak skomplikowanych używasz słów, Rafale? Czy przez to chcesz pokazać wyższość swoją? Rafał, wszystko jest w ruchu. Wszystko to, co zostało stworzone przez Boga. Wszechświat, ruchy planet. I to, co jest na Ziemi, ma swoją logicznie uporządkowaną całość. I na ten temat bardziej mógłbyś porozmawiać z fizykiem, a nie mówiąc takie słowa mało zrozumiałe dla Lucyny. Wszystko, nawet to, że chodzisz, nawet to, że mówisz, jest uporządkowane. I wszystko dokładnie zaplanowane z najdrobniejszymi szczegółami – przez Boga. Ty cały – też. Więc, wszystko należy do Boga. Wszechświat i ty też. Słucham.

...mocne  Duży uśmiech

Cytuj
RAFAŁ:
Rozumiem. Dziękuję. Teraz mam pytanie: Czy wypowiedzi osób przeniesionych pamięcią w stanie hipnozy do okresu miedzy wcieleniami, zacytowane w książkach Michaela Newtona poprawnie opisują wygląd Świata Duchów?

[Medium w tym momencie dostaje do ręki książkę “Przeznaczenie dusz” w taki sposób, że ma przed sobą fotografię autora tej książki zamieszczoną na tylnej części okładki – uzup. RW]

EN-KI:
To jest uzależnione, Rafał, od tego jak żyła dana istota na Ziemi przed śmiercią kliniczną. Jeśli jest np. bardzo uduchowiona, to będzie miała wizje, obrazy świętych lub jeszcze inne obrazy. Kiedy, powiedzmy, nie była uduchowiona, to mogła widzieć tylko tunel, tylko muzykę, tylko głos. Jest to uzależnione od danej istoty ludzkiej. Słucham.

RAFAŁ:
To znaczy - ja dałem zdjęcie tego człowieka – tam na odwrocie... Oto fragment rozmowy z jedną z osób zahipnotyzowanych na temat odbudowywania energii duszy:  I to jest Newton tym razem – autor tej książki: „Czy dusze, których energia doznała szwanku, proszą o pomoc, czy też są zmuszone udać się na teren oczekiwania?”  I teraz odpowiedź tej osoby zahipnotyzowanej przez Newtona: „Nikt nie jest do niczego zmuszany. Dusze wołają o pomoc, ponieważ całkowicie zatraciły skuteczność i w kółko powtarzają te same błędy. Ich nauczyciele widzą, że nie odpoczywają one dostatecznie pomiędzy poszczególnymi życiami. Potrzebna im jest regeneracja.” Newton: „Czy takie samo wołanie o pomoc pochodzi od dusz, które doznały poważnych uszkodzeń?”  Odpowiedź: „Niezupełnie. Zdarza się, że życie jest tak destruktywne, iż wypacza tożsamość duszy.” Newton: „Na przykład, gdy ktoś jest zamieszany w okrutne akty przemocy?”  Odpowiedź: „Owszem, to mógłby być jeden z powodów.” [Michael Duff Newton “Przeznaczenie dusz”, tom 1, Przykład 20]. I teraz En-Ki powiedz, czy to oznacza, że tożsamość niektórych dusz umiera już w okresie ich wcielenia? Czy mógłbyś wymienić inne przyczyny wypaczania tożsamości duszy niż jej destruktywne życie i czy taką przyczyną wypaczenia tożsamości duszy mogą być np. ciężkie stany depresyjne?

EN-KI:
Nie mogę. Chociaż się nagadałeś dużo, nie mogę. Po prostu powiem krótko. Głęboka hipnoza to jest to samo, co „śmierć kliniczna”, bo w głębokiej hipnozie - duch też opuszcza ciało. Tylko jest połączony tą “nicią” i często wędruje. Nią często jest trzymany zaraz przy terapeucie. Otóż to z tego powodu - nie mogę odpowiedzieć na twoje pytanie, bo każda istota, która z jakichś powodów rozstała się z życiem, a wybrała sobie program życia – będąc duchem – będzie musiała być na Ziemi, dopóki ten program, który ma ustalony, nie minie – czyli wyznaczone lata życia na Ziemi. Może być to 70, 80 lat. Nie wiem, nie kontroluję wszystkich dusz, ile kto ma żyć na Ziemi. I wtedy - jeśli ktoś takiemu duchowi nie pomoże – ten, który tu został na Ziemi, nie może odejść – to jest „przykuty” do Ziemi na ten czas, dopóki nie upłynie jego ziemskie życie. Takie jest prawo. I my tego też zmienić nie możemy. Prawo zostało ustalone przez Boga, Rafał. Słucham.

Enki został przyłapany... nie ma pojęcia o czym ma mówić... brawo Rafał Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Nawet nie warto już zajmować się sesjami, dla mnie to oznacza koniec tych bajek... Cool

Niniejszym odchodzę zygzakiem,  i tak jakby pies pomacham ogonem... Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 15, 2009, 22:35:15 »

Szkoda,że nie czytasz sesji,bo zaoszczędziłbyś trochę cennego czasu i już byś nie musiał ich czytać.

O takiem dziwnym torze Nibiru Enki mówił kilkadziesiąt sesji temu.
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 15, 2009, 22:41:35 »

Jak widzę kwestie chanellingu i wiary podąża dalej swoimi drogami ... wiedza staje się martwa dla ograniczonych swoimi barierami.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #11 : Kwiecień 16, 2009, 07:10:20 »

Dry007 - pytanie tylko, kto jest ograniczony: ten, kto analizuje, czy ten, kto ślepo wierzy?
Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 16, 2009, 07:49:45 »

Szkoda,że nie czytasz sesji,bo zaoszczędziłbyś trochę cennego czasu i już byś nie musiał ich czytać.
O takiem dziwnym torze Nibiru Enki mówił kilkadziesiąt sesji temu.

Gdzie wspominał o polce galopce orbity i merdaniu ogonem meteorytów.?
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 16, 2009, 08:24:33 »

Przeczytałem kilka linijek tej sesji. Wynika z tego że Pani Lucynka ma już głeboko w d słuchaczy i sama nie wierzy w to co mówi, a mówi takie pierdoły że cieżko to czytać. Pewnie transfery kasy już poszły tam gdzie trzeba i jest zapezpieczona. U enkiego widać zdenerwowanie i znudzenie, ciekawe kiedy się ulotni.

Powtarzam jak poprzednio, jeżeli Pani L ma jakąkolwiek misje, to jest to misja kompromitacji Śleży oraz badań w egipcie. Oczywiście jest pewna siła duchowa która za tym stoi i zależy jej właśnie na takiej kompromitacji. Wszelkie ruchy duchowe są tak skonsutruowane aby w efekcie same się kompromitować, co stanowi sprytną akcje blokowania dostępu do pewnych rzeczy. W efekcie od tysięcy lat ruchy duchowe staczają się na dno w krainę bajek.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 16, 2009, 11:25:29 »

Cytuj
Sesja 100
RAFAŁ:
No rozumiem. Czyli to, że ta planeta leci zygzakiem, to wynika z tego, że ona posiada ogon, czy [z tego], że te reaktory pracują, te, co ściągają... co generują atmosferę i ściągają gruz z kosmosu? Czemu ona tym zygzakiem tak leci?

Czemu Nibiru leci zygzakiem i do tego macha ogonem, mozna bardzo latwo wytlumaczyc.Trzeba dokombinowac jeszcze
jeden obiekt,dosc duzy np:wypalone slonce lub gwiazde(brown dwarf=brazowy karzel)wokol ktorego Nibiru sobie lata
po swojej orbicie.Oba te obiekty musza rownoczesnie poruszac sie w kierunku naszego Slonca.Brazowy karzel powinien
byc niewidoczny natomiast Nibiru okrazajaca karla bedzie “ tanczyc”zygzaka,kozaka czy okraka –jak kto woli.Propo-
nuje samcio,abys w sesji np:107 wzial to pod uwage.To znacznie logiczniejsze wytlumaczenie niz czynne reaktory,ktore
musialy by miec niesamowita moc,aby obiekt kilka razy wiekszy od Ziemi poruszac w roznych kierunkach – wbrew wszelkim
prawom astrofizyki i kosmicznej logiki.Jasne?Wystarczy uzyc troche rozumu,N-ki.
EN-KI:
Widać ją z bieguna południowego – przez te największe teleskopy. Przyszły rok przyniesie już uporządkowanie, czyli będzie już ją można zobaczyć z trochę słabszych teleskopów, ale jeszcze z teleskopów. Bo kiedy ją będzie widać gołym okiem, to mogę wtedy powiedzieć, jak będziecie na to czekać, żeby ją gołym okiem zobaczyć, to wtedy powiem - „oj późnawo, późnawo to już jest”. Co chcesz, żebym tobie pokazał na mapie Oriona?



http://astro.nineplanets.org/bigeyes.html
Mialem dosc duze watpliwosci odnosnie najwiekszego teleskopu z bieguna poludniowego.Okazalo sie,ze mam
racje.Otoz te najwieksze teleskopy z bieguna pd.(o ile sa jakies?) nawet nie sa umieszczone na liscie 30 najwiekszych!
A teleskop z Arizony jest dopiero piaty pod wzgledem srednicy lustra i mocy.Najwieksza ilosc teleskopow – w tym
2 najwieksze,Keck i KekcII – znajduje sie na Hawajach.(patrz link powyzej).Mozecie wszyscy sobie sprawdzic.
Samcio rowniez zapomnial o teleskopie Hubbla,ktorego “oko”jest w stanie widziec obiekty oddalone od nas o kilka
lub nawet kilkanascie tysiecy lat swietlnych.Jest wiec rzecza niemozliwa,aby teleskop ten nie “zauwazyl”obiektu oddalo-
nego od nas o 3(slownie: trzy)lata ziemskie.Tak wiec samcio wie,ze cos dzwoni,tylko nie wie czy to w uchu Lucynki,
czy w kosciele,w ktorym… i na ktorym biegunie. Zły
Pozdrawiam.

Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 16, 2009, 15:33:52 »

Kocie dlatego
Cytuj
a mówi takie pierdoły że cieżko to czytać.

Enki z sesji na sesję siebie pogrąża coraz bardziej ale myślę że ta 100 sesja dała pieczątkę nad grobem PCh...

Pozdrawiam
Do następnego projektu. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2009, 15:35:23 wysłane przez Mora » Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 16, 2009, 23:55:15 »

Dry007 - pytanie tylko, kto jest ograniczony: ten, kto analizuje, czy ten, kto ślepo wierzy?
Tenebrael każdy kto nie dopuszcza do siebie informacji.
Zapisane
kosynier
Gość
« Odpowiedz #17 : Kwiecień 17, 2009, 06:45:50 »

może i enki pitoli farmazony ale weźcie tez pod uwagę to ze człowiek tak naprawdę bardzo mało wie o wszechświecie i o prawach jakie tam panują. dopiero od niedawna człowiek powiedzmy ze uchylił sobie lekko drzwi do takiej wiedzy. a co do szkiców hehe szkoda ze nie w 3D Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 17, 2009, 08:35:45 »

Nawet nie o to chodzi - o "nie odkrytą" wiedzę. samcio/Lucynka przeczą samym sobie, a tego na brak naszej wiedzy nie da się zrzucić.
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #19 : Kwiecień 17, 2009, 12:34:56 »

nie czytalem tej sesji,, jak i 98 innych ale z tych szkicow wynika ze meteoryty które ciagnie za soba nibiru nadlatuja zupelnie z innej strony niz nibiru,, pkt 2 jezeli ziemia (wlaczenie oslony) spowodowalo odsuniecie nibiru to co spowodowalo odsuniecie wczesniej? Bardzo ciekawe te rysuneczki ale dla osob naprawde slepych. I jeszcze coś ciekawego,, wg tych rysunków obieg planet dookoła słońca jest zgodnie z wskazówkami zegara,, to juz nie przesada,, to indolencja, i traktowanie czytelnikow i obserwtorow jako nieukow.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 12:59:08 wysłane przez Blad » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 17, 2009, 13:37:56 »

jak dla mnie rysunki są w porządku
przypatrz się jeszcze im dokładniej i rusz głową, to zobaczysz jaką głupotę palnąłeś, że "wlaczenie oslony spowodowalo odsuniecie nibiru" - NIE NIBIRU człowieku Mrugnięcie
ehhh... a wystarczy tylko dokładnie popatrzeć na rysunki... (jak dla mnie to nawet nie dokładnie - po prostu normalnie)

Cytuj
"wg tych rysunków obieg planet dookoła słońca jest zgodnie z wskazówkami zegara,, to już nie przesada,, to indolencja, i traktowanie czytelnikow i obserwtorow jako nieukow."

Chichot:D:D:D:D:D:D:D

mała podpowiedź - jak patrzysz na nasz układ "z góry", to poruszają się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, tak?
okej, a jak patrzysz "z dołu"?...

ahaaaa, a widzisz...

a gdzie we wszechświecie masz "górę", a gdzie "dół"?
kto to ustala? Duży uśmiech
czy można tylko z jednej perspektywy patrzeć na nasz układ słoneczny i na wszechświat?

człowieku RUSZ GŁOWĄ Język

edycja:
Cytuj
z tych szkicow wynika ze meteoryty które ciagnie za soba nibiru nadlatuja zupelnie z innej strony niz nibiru
niby jak ci to z tych rysunków wynika? Chichot
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 13:46:09 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mauri
Gość
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 17, 2009, 13:43:20 »

Cytuj
że jeśli opiekun ziemi jest takim idiotą
Cytuj
no, że zapomniał o Jowiszu - to normalnie masakra, rozwaliło mnie
Cytuj
Enki został przyłapany... nie ma pojęcia o czym ma mówić... brawo Rafał  
Nawet nie warto już zajmować się sesjami, dla mnie to oznacza koniec tych bajek...
Słusznie to zauważyłeś ja już nawet tych sesji nie czytam bo szkoda czasu
Cytuj
Enki z sesji na sesję siebie pogrąża coraz bardziej ale myślę że ta 100 sesja dała pieczątkę nad grobem PCh...
Cytuj
........................................................Proponuję wam czytanie Harleqin-romanse.              Byłem na sesji prywatnej dostałem trochę wiadomości i oprócz tego "pstryczka w nos"ale po pewnym czasie zrozumiałem. Kto z was nigdy nie popełnił błedu-"kto jest bez grzechu niech pierwszy żuci kamień".A tak pozatym nik wam nie karze czytać sesji...(zacytujcie se coś z góry)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 13:44:26 wysłane przez Mauri » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #22 : Kwiecień 17, 2009, 13:47:10 »

Popełniać błędy - to jeszcze zrozumiałe, ale świadomie ciągle i upierdliwie wciskać komuś kłamstwa przy okazji kreując się na "miłosciwą" istotę to juz zupełnie inna sprawa.
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #23 : Kwiecień 17, 2009, 14:56:04 »

Tomek, porównaj opisy i rysunki szkic 2 i 3 zobacz kierunek ułożenia ogona, w obydwóch, szkic 2 ziemia odpycha nibiru, i moze ty postaraj sie sobie wyobrazic o czym swiadczy ogon, i w ktorym kierunku zgodnie z ogonem (kóry ciągnie nibiru) leci nibiru,i ocen zmiany zgodnie z rysunkami 123 oczywiscie na tych rysunkach. a co do patrzenia na uklad planetarny naszego slonca to innowacja patrzec od dolu,,
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 14:59:35 wysłane przez Blad » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Kwiecień 18, 2009, 14:18:24 »

poczyściłem trochę, ale myślę że wszyscy powinni być zadowoleni

posty offtopowe dorzuciłem do wątku "Lucyna nie kłamie" lub do "Usuwanie postów" w dziale ogłoszeń porządkowych - zależnie od ich tematyki, posty ze Śmietnika też przywróciłem i skierowałem do tych działów

tutaj rozmawiamy tylko o sesji 100, mogą tu być tylko czasem ew. niewielkie odstępstwa od tematu, ale ogólnie rozmawiamy o sesji 100

powtórzę jeszcze raz (bo czasem widzę, że jest to potrzebne): "mogą tu być tylko czasem ew. niewielkie odstępstwa od tematu, ale ogólnie rozmawiamy o sesji 100"

 Afro

aha, jeszcze dodam (bo czasem widzę, że jest to potrzebne), żeby nikomu oczywiście nie przyszło do głowy komentować w TYM dziale mojej decyzji - i tym samym znowu robić offtopu - do takich komentarzy są też odpowiednie tematy  Mrugnięcie



========================================================


Cytat: Blad
"a co do patrzenia na uklad planetarny naszego slonca to innowacja patrzec od dolu"
~Blad, nie ma "góry" i "dołu" we wszechświecie - to chciałem ci uzmysłowić, celowo pisząc nawet te terminy w cudzysłowie. A tak poza tym, jest to rysunek schematyczny i nie ma tam zaznaczonych strzałek, w którą stronę poruszają się planety w naszym układzie gwiezdnym (a nawet już gdyby były, to i tak byłoby nieistotne w którą stronę by wskazywały - względność punktu obserwacji, o czym już pisałem)

Cytat: Blad
"szkic 2 ziemia odpycha nibiru"
nie NIBIRU, ale METERYTY CIĄGNĄCE ZA NIĄ - to też chciałem ci uzmysłowić poprzez swoje słowa

Cytat: Blad
"Tomek, porównaj opisy i rysunki szkic 2 i 3 zobacz kierunek ułożenia ogona, w obydwóch"
chyba wiem już o co ci chodzi Duży uśmiech Duży uśmiech haha, ale wyjaśnij konkretnie tą kwestię bardziej, opisz, narysuj o co ci chodzi - albo jakoś inaczej, bo ja tu jednak nie widzę żadnej nieprawidłowości... Język

edycja:
spróbowałem wczuć się w ciebie i myśleć tak jak ty, wiem o co ci chodzi z tym "różnym" kierunkiem Nibiru - mylisz się, podpowiem dlaczego:

Cytat: Izaak Newton - "Prawo powszechnego ciążenia"
Między dowolną parą ciał posiadających masy pojawia się siła przyciągająca, która działa na linii łączącej ich środki, a jej wartość rośnie z iloczynem ich mas i maleje z kwadratem odległości.
(miałem to już na fizyce w gimnazjum i w liceum, to podstawowe prawo)

a teraz wyobraź sobie, że m1 to Ziemia a m2 to dowolny meteoryt z ogona meteorytów ciągnącego za Planetą X. Cool

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grawitacja
http://fiznet.terramail.pl/Prawopc.htm

Gdyby trzeba było, to wyjaśnię "prosto z mostu" - ale specjalnie przedstawiłem to w taki sposób, żebyś spróbował trochę pogłówkować i sam doszedł, gdzie popełniłeś błąd w wyciąganiu wniosków. Gdybyś przeczytał sesje, od razu byś wiedział - tam było wszystko wyjaśniane Język
Można też być dobrym z astronomii, wtedy nie trzeba czytać sesji Język

pozdrawiam Uśmiech

====================
edycja:
Widzę, że ~Blad właśnie przed chwilą usunął swoje konto z forum
hmm... nie komentuję tego.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2009, 16:17:45 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

loki eye shaggydogss wartune bestgame