Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 23:33:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sprwa bio-chipu..co zrobić by nie zostać wykrytym?  (Przeczytany 7537 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Krons
Gość
« : Październik 30, 2008, 09:03:50 »

Cytuj
Chipy są wielkosci mniej wiecej ziarenka ryżu ,są a raczej mają być wszczepiane pod skóre pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym. Idea oficjalna to 'dowód osobisty nowej ery'... Można nimi płacić rachunki etc.


To RFID, ... jest on testowany od dawna i jest wszczepiany ludziom podczas rzekomych wzięć przez "obcych" od 40 co najmniej lat.
To skrajnie niebezpieczne urządzenie. Nie wiadomo co ono robi. Urządzenia "obcych" dawały całkowitą kontrolę na emocjami wziętych ludzi ich umysłem i zachowaniami. Kontrolowały myśli i posiadają jak było w serialu "Ziemia Ostatnie Starcie" tzw. imperatyw motywacyjny. Wg Icka umożliwi ona całkowitą fizyczną, psychiczną i mentalną kontrolę na Ludzką Rasą przez Reptilian. Osoba nieodpowiednia zostanie "wyłączona"  i może zginąć. Będą mieć nad tobą Absolutną kontrolę. Będą wiedzieć co czytasz , co myślisz, co robisz, jakie masz geny, zadecydują czy możesz mieć dzieci czy nie. Będą znać każdy twój krok o każdej godzinie. Będą widzieć co piszesz w sieci i co wysyłasz.
Jak to działa, może pobierać prąd twojego ciała lub generował go poprzez indukcję ze smogu elektromagnetycznego. W NEXUSie był artykuł o urządzeniach szpiegowskich montowanych w klawiatury irackich komputerów, które generowały prąd z pola EM którego potem były w stanie namierzyć satelity i śledzić co ktoś pisze. Będą w ten sposób śledzić Ciebie.
NIGDY SIĘ NIE DOWIESZ JAKI MODEL CI WSZCZEPILI - RFID CZY "ZMODYFIKOWANY" MODEL

Inne w sieci:

Już psychologicznie przygotowują ludzi na wprowadzenie tych Chipów.
Stara zagrywka na którą ludzie zawsze się nabierają. Najpierw pokazujesz manipulujące jednostronne materiały, później plan wprowadzasz w życie.
Tak jak mówił Charls Linbergh- w czasie działań wojennych w europie w 1939 rząd USA wiedział, ze obywatele tego kraju nie chcą się plątać w wojnę. Dlatego najpierw przygotowali przystąpienie do wojny a później zainicjowali serie wydarzeń która wprowadziła ten kraj w wojnę, oczywiście we współpracy z ogromną machiną propagandowa- teatrami, kinami, prasa, tv która wypełniła się sztuka wojenna.

Jak zrobią to w przypadku chipu RFID??
Podejrzewam, ze przy pomocy modnych ostatnio porwań.
Najpierw zdemoralizują całkowicie społeczeństwo i policje (co już im się prawie w całości udało). Później z paru porwań takich jak np Pana Olewnika, zlepia machinę propagandowa dzięki której będą trąbić, ze jedynym sposobem uwolnienia się od tego jest wszczepienie sobie CHIPU.
Już wszczepiają je zwierzętom. No i instalują w paszportach, krok po kroku coraz bliżej naszej reki. Oczywiście będą nas mamić takimi hasłami jak wygoda, bezpieczeństwo itp itd. Tak jest zawsze. Zauważcie, ze ONI robią zawsze tak byśmy pragnęli tego co chcą wprowadzić. Nie inaczej będzie z chipami RFID.
Teraz ich nie zaimplementują bo wiedza, ze ludzie jeszcze nie są na to gotowi psychicznie mimo, ze technologicznie jesteśmy gotowi od dawna. Ale gdyby chcieli je wprowadzić od razu, czyli zbyt gwałtownie to ludzie zorientowaliby się, ze jest to zamach na ich wolność i służy ich celom, nie naszym.


Tak..wiem,że ten wątek był wspominany już na tym forum w dziale "sesja 89ta",jednak od jakiegoś czasu zastanawiam się jakiego materiału użyć,aby zagłuszyć sygnał ewentualnie wszczepionego chipu,czy to by cos dało?.Wiadomo już,że sygnały radiowe powstające z fal elektromagnetycznych da się zagluszyć.No bo po co ktoś ma wiedzieć co dana osoba robi?To by przypominało czasy komunizmu,gdzie to wpieprzano się do wszystkiego.
Podobno dobrym materiałem magneto-refleksyjnym,nie przepuszczającym fal radiowych jest grafit.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 30, 2008, 16:47:37 »

Ja myślę że najskuteczniejszą metodą byłoby po prostu nie dać sobie tego wszczepić Duży uśmiech.
Wiem, że może to być trudne, ale może nie niemożliwe.
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 30, 2008, 17:25:47 »

Ja myślę że najskuteczniejszą metodą byłoby po prostu nie dać sobie tego wszczepić Duży uśmiech.
Ta sytuacja przypomina mi film S.F. X Men3 - The last Stand i tak jak tam było z tymi lekami...poprostu wmuszą nam Dariusz to badziewie.Z tego co wiemy mają to "zamontować" w prawej dłoni.Jeżeli tak to będzie wyglądało do dobrze było by się zaopatrzyć w 1 rękawice wykonaną właśnie z materiału nieprzepuszczającego fal radiowych.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 30, 2008, 19:59:33 »

Myślę, że rękawice nie wystarczyłyby. Skoro całe nasze ciało ma działać jak antena, to izolowanie dłoni nic nie da.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 30, 2008, 20:13:11 »

Po prostu zdecydowane NIE, NIE, NIE!!!!! Gdy wszyscy , lub wiekszosc powie NIE, to sie nie stanie. Wiec nie rozwazajcie co bedzie jak zamontuja, bo to jest akceptacja takiego czipowania. Tylko nie wyrazamy na to zgody.
I jeszcze jedno bardzo wazne, pierwsza zawsze jest mysl, ona tworzy rzeczywistosc, jakom? Na miare waszych mysli, sami ja kreujecie.
kiara
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 30, 2008, 20:24:13 »

My się temu sprzeciwiamy, zdecydowanie.
Tu prowadzimy sobie tylko dywagacje, co nie jest tożsame ze zgodą. Duży uśmiech
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 30, 2008, 22:32:44 »

Po prostu zdecydowane NIE, NIE, NIE!!!!! Gdy wszyscy , lub wiekszosc powie NIE, to sie nie stanie. Wiec nie rozwazajcie co bedzie jak zamontuja, bo to jest akceptacja takiego czipowania. Tylko nie wyrazamy na to zgody.
I jeszcze jedno bardzo wazne, pierwsza zawsze jest mysl, ona tworzy rzeczywistosc, jakom? Na miare waszych mysli, sami ja kreujecie.
kiara

to zamykamy temat żeby nie kusić losu !!!




 Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 30, 2008, 22:35:34 »

To byłoby zbyt piekne gdyby było takie proste.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 30, 2008, 22:37:26 »

z tymi chipami to i tak pewnie się wydarzy (w końcu zapowiadano to od dawna) - jednak ja wierzę w happy end  Uśmiech
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 30, 2008, 23:04:18 »

Ja myślę, że na pewno bedą próbowali. To czy się im uda jest w znacznej mierze uzależnione od nastawienia, czy przyzwolenia ogółu. jeśli nastapi ogólnoświatowe weto, to skapitulują. Jeśli nie, to pozostanie nam zejść do podziemia.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 30, 2008, 23:08:25 »

aha, czyli będzie tak: sierżant michał i plutonowy darek meldują się na służbie  Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 30, 2008, 23:14:10 »

Tak jest.
Choć ja zadowolę się zwykłym majtkiem.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Październik 30, 2008, 23:22:05 »

Ja myślę, że na pewno bedą próbowali. To czy się im uda jest w znacznej mierze uzależnione od nastawienia, czy przyzwolenia ogółu. jeśli nastapi ogólnoświatowe weto, to skapitulują. Jeśli nie, to pozostanie nam zejść do podziemia.
No nie wiem Darku,a co zrobimy jak będzie to rodzaj przepustki do konta bankowego,urzędu pracy,czy dowodu osobistego? Teraz deklaruję że nie dam się ,ale jak człowiek głodny to się łamie i.......brrrrr aż strach pomyśleć !!
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Michał
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 30, 2008, 23:23:06 »

Tak jest.
Choć ja zadowolę się zwykłym majtkiem.

serio? nie, no ja to bym chciał być już oficerem jak już - nie lubię słuchać rozkazów.

dobra, to awansuje ciebie na chorążego a siebie na kapitana  tego podziemnego ruchu oporu Duży uśmiech

No nie wiem Darku,a co zrobimy jak będzie to rodzaj przepustki do konta bankowego,urzędu pracy,czy dowodu osobistego? Teraz deklaruję że nie dam się ,ale jak człowiek głodny to się łamie i.......brrrrr aż strach pomyśleć !!

zapewne tak będzie. i co my wtedy zrobimy? pewnie, że ulegniemy - chyba że ktoś ma wujka rolnika  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2008, 23:24:36 wysłane przez Michał » Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 31, 2008, 06:51:24 »

a co zrobimy jak będzie to rodzaj przepustki do konta bankowego,urzędu pracy,czy dowodu osobistego? Teraz deklaruję że nie dam się ,ale jak człowiek głodny to się łamie i.......brrrrr aż strach pomyśleć !!

Oni mogą za wczasu sprawić,że obecne dowody osobiste mogą być nie przyjmowane,tak samo ma się do systemu kart kredtowych i wtedy może być ten sprzeciw oj...i to jeszcze jaki?!Jedynie mam nadzieję,że do banknotów tak szybko się nie doczepią.

Cytuj
pewnie, że ulegniemy - chyba że ktoś ma wujka rolnika
Dobrze,że mam kilku ale niewiadomo czy to coś da...Hmm.. mogę pozazdrościć wilkom bo do nich na pewo się w tch górskich lasach nie doczepią Duży uśmiech.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 31, 2008, 12:24:52 »

Polak potrafi, Polak sobie poradzi.Bedziemy kupowali u producetow malych , ktorzy tez nie dadza sie zaczipowac i tak pojdzie to w gore, az runie caly system czipowania. Mrugnięcie Uśmiech Mrugnięcie Uśmiech
Kiara
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

loki hohol eye watahafarkas kociarnia