Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 09:04:44


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Usługi i ceny za nie - dysputa publiczna ;(  (Przeczytany 47086 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kot
Gość
« Odpowiedz #25 : Maj 07, 2009, 20:38:45 »

Nie jest okej ta analogia.

Przeanalizuj jeszcze raz.

W jednym przypadku fachowiec wykonuje czynności "nietypowe" ale na zamówienie nasze.

W drugim przypadku fachowiec samowolnie chce wykonać usługę "nietypową" i nieporządaną.

Brak analogii ewidentny,więc sobie możesz pogratulować. Uśmiech

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Maj 07, 2009, 20:41:17 »

Każdy, kto tam jedzie jest w pełni świadomy takiego stanu rzeczy i nie neguje tego decydujac się na sesje. Po cóż więc te dywagacje. Nie pasuje, nie jadę.
Naprawdę nie szkoda wam energi na takie pierdoły Coś Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #27 : Maj 07, 2009, 21:32:48 »

Dajcie mi numer telefonu do tego fitness - na recepcję - zadzwonię i zapytam się czy można u nich umówić się na przekaz chanellingowy...
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #28 : Maj 07, 2009, 21:35:55 »

O, bardzo dobry pomysł Chichot Też bym się umówił w klubie fitness na chanelling Chichot Tylko ciekaw jestem, ile by p.Lucyna tam jeszcez po takim pytaniu popracowała...
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #29 : Maj 07, 2009, 21:35:56 »

Bez dzwonienia odpowiadam-można.

O, bardzo dobry pomysł Chichot Też bym się umówił w klubie fitness na chanelling Chichot Tylko ciekaw jestem, ile by p.Lucyna tam jeszcez po takim pytaniu popracowała...

A co?Zamierzasz uwieść panią masażystkę?
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2009, 21:38:04 wysłane przez kot » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #30 : Maj 07, 2009, 21:47:09 »

Kolejne opętanie mogło by być dla niej zabójcze.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #31 : Maj 08, 2009, 06:53:22 »

Ooo, z tym uwiedzeniem ekstra pomysł. Uwiódłbym ją mentalnie, i rozkazał grupce PCh szukać wielkiego mechanizmu laserowego na księżycu. Ciekawe, czy stamtąd też by ich wykopali Język
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #32 : Maj 08, 2009, 09:34:09 »

No dobrze to do miesnego bedziemy od dzisiaj chodzili po ziemniaki , bo sprzedaje w nim pani z warzywnego.... I nie dyskutowac prosze ze szyld nie taki! Fachowosc ekspedietki to priorytet. Mrugnięcie

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #33 : Maj 08, 2009, 11:26:38 »

O, bardzo dobry pomysł Chichot Też bym się umówił w klubie fitness na chanelling Chichot Tylko ciekaw jestem, ile by p.Lucyna tam jeszcez po takim pytaniu popracowała...

No to do dzieła Bracie!!

Arteq poda Ci telefon. Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #34 : Maj 08, 2009, 13:15:14 »

Niestety nikt nie chciał mi go podać, więc nie dysponuję nim.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #35 : Maj 08, 2009, 13:28:42 »

Marnie, marnie z wami kochani, zawiesiliscie sie na tej biednej kobiecie jak kozy  na pochylonym drzewie. Co wy chcecie od tej kobiety, jesli zapisze sie ktos z was na masarz to i dostanie od pani Lucyny masarz. A jesli chodzi o pieniadze, to on tam zadnych pieniedzy nie robi, pracuje jak kazdy z nas, pieniadze wplywaja do kasy zakladu, jest placony podatek dla panstwa. Dlaczego nikt sie nie zajmie kasa robiona w kosciolach, nikt nie wie ile pieniedzy wplywa do
kas koscielnych i za co. Ksieza zyja jak bogowie obok was, calymi latami, jezdrza luksusowymi samochodami i zyja ponad stan na waszych oczach.
Takich grup  znalazlo by sie wiele w kraju ale nasi silni mezczyzni znalezli sobie biedna kruchutka pania Lucynke i sie pastwia. Gdzie wasz rozwoj duchowy,
wasza inteligencja , jest osoba jakich wiele jest w Polsce ktorzy za pierdoly zbieraja pieniadze, ciekawe czy placa za to podatki jak roznego rodzaju uzdrowiciele ktorzy nie maja pojecia o samej rzeczy, ale sa dobrymi aktorami i kretaczami i zbieraja bezlitosnie kase do wlasnej kieszeni. Takie  pastwienie sie  nad osoba
bezbronna jest wystepkiem przeciwko czlowieczenstwu. Nie przystoi  taka akcja naszemu forum, to wstyd. Wyraznie jestescie przeciwnikami tej osoby, nikt
was nie zaprasza na jej spotkania i nikt nie chce od was pieniedzy. Prosze wskazac kogos kto zostal wykozystany przez pania Lucyne.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #36 : Maj 08, 2009, 14:26:37 »

dobrze zarabia ; 60 zł za sesje
to kasy sobie dobrze nazbiera
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #37 : Maj 08, 2009, 14:51:37 »

Rafaelo ta dyskusja nie jest o nieprawym zarabianiu P. Lucyny. Ona ma prawo zarabiac pieniadze robiac masaze i sesje indywidualne. Ma prawo wyznaczac dowolna cene za takie uslugi.
Dyskutowalismy tylko o tym by , nazwa uslugi byla zgodna  z tym co faktycznie robi P. Lucyna.
No chyba ze ten masaz - sesja indywidualna kwalifikuje sie pod nazewnictwo , np. masaz swiadomosci , czy mozgu, itp..... To tak zartem. Mrugnięcie
I nawet nie ma znaczenia w lokalu o jakiej nazwie sie to odbywa, masaz to masaz, a sesja chanelingowa to sesja.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Cysio 91 przeciez Ty tez mozesz robic takie sesje i zbierac sobie  swoja  kase? Co za problem?
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2009, 15:27:27 wysłane przez Kiara » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #38 : Maj 08, 2009, 15:00:45 »

proszę Was... nie "masarz" a "MASAŻ"... zamiast zajmować się głupotami to lepiej do słownika zajrzyjcie...
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #39 : Maj 08, 2009, 15:11:48 »

Nie widze az takiego duzego materialu do tej dyskusji, a nabijanie sie z kogos, to tak jak napisalam , jest wiele wiecej tematow gdzie nalezy nie na forum rozmawaiac a u prokuratora..Tym sie ta znana grupa nie zajmie. Ja juz w Polsce jajka kupowalam u zeznika. Mozna duzo dyskutowac jak sie ofiare ma przed soba, takie dyskusje w innym miejscu mogly by sie skonczyc troche inaczej.A czy ja chodze na nauke muzyki czy na pieszczoty, to jest moja osobista sprawa.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #40 : Maj 08, 2009, 15:16:03 »

a niech sobie płacą ile chcą za masaż erotyczny p. Lucyny...

prawo rynku - jest popyt to i podaż jest a cena jak widać dla wielu jest do przełknięcia

ciekawe czemu to Enki zamiast zbierać pieniądze po ludziach nie przepowie liczb w totka - wtedy bez problemu znajdą się pieniążki na nawet 15 koparek w Egipcie ;P
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2009, 15:16:28 wysłane przez Val Dee » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #41 : Maj 08, 2009, 15:20:26 »

Poza tym sprawa jest prosta, po co godzinami, dniami , miesiacami pastwic sie nad ta kobieta, zglosic tam gdzie nalezy i koniec. To nie jest OK co jest tu robione.
Sa  osoby na tym forum ktorym sie to nie podoba, mam prawo stanac w obronie tej kobietyi wlasnie to robie. A czy ona masuje przez Z albo RZ, to jest mi w tym momecie obojetne. To co sie tu dzieje  jesli chodzi o p. Lucyne jako osobe, to jest na bardzo niskim poziomie i ponizajace, nie czujecie tego?.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #42 : Maj 08, 2009, 15:21:36 »

Rafaela - Z księżmi i ich życiem ponad stan mocno przesadzasz. Albo inaczej: masz rację, ale tyczy się to jedynie księży wyższych w hierarchii, od biskupów wzwyż. Znałem w życiu wielu księży, tych zwykłych, i o żadnym nie można by powiedzieć, że "żyje ponad stan". Co innego biskupi - tu się oczywiście zgadzam.

Co do nastawania na p.Lucynę - jak już Kiara zauważyła, nie chodzi o to, że bierze pieniądze, a o to, że nic w "cenniku" PCh nie jest jasne. Wersją, którą najczęściej słyszałem jest to, że aby mieć sesję prywatną, trzeba się umówić na masaż.

Dlaczego PCh nie napisze po prostu na swojej stronie: "Sesja prywatna - cena: 60 zł. Godziny do indywidualnego ustalenia". Prosto, uczciwie i bez gmatwania i ukrywania sesji za masażem.
Zapisane
aiden
Gość
« Odpowiedz #43 : Maj 08, 2009, 15:23:23 »

Żal "D..E" ściska mało obrotnym użytkownikom forum, z tego co widzę chodzi tylko i wyłącznie o to że ktoś na czymś zarabia
weźcie się do roboty, a może po prostu za małe kwalifikacje, nie macie żadnego daru ani umiejętności?
pozdro
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #44 : Maj 08, 2009, 15:31:07 »

Aiden:

czytanie aury, sprowadzanie snów, zmienianie biegu wydarzeń, tarot, runy, i kilka innych - wystarczy? Tylko gdybym chciał sprzedawać to, co umiem, napisałbym otwarcie, co i za ile, a nie kręcił i mieszał.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #45 : Maj 08, 2009, 15:32:09 »

Tene- czy ta dyskusja musi byc na takim poziomie. Czy pani Lucyna jest najwazniejsza osoba w PCH. Oczywiscie ze to jest nie tak jak nalezy, ale nie jest tak ze te 60 zlotch idzie do jej prywatnej kieszeni. Dlaczego nie wezniecie sie za tych co siedza wysoko w PCH, dlaczeo ich nie zapytacie o te wszystkie niejasnosci
ktore wam flaki skrecaja. Najlepiej zabrac sie za najslabsza i bez konca ujadac. Jestescie tacy silni, stoi prawda za wami to 2wybierzcie sie na ta sesje i przeprowadzcie rozmowe tam gdzie trzeba a potem napiszcie nam jak to wyglada naprawde. Wszystkim nam o to chodzi
Zapisane
aiden
Gość
« Odpowiedz #46 : Maj 08, 2009, 15:38:11 »

Aiden:

czytanie aury, sprowadzanie snów, zmienianie biegu wydarzeń, tarot, runy, i kilka innych - wystarczy? Tylko gdybym chciał sprzedawać to, co umiem, napisałbym otwarcie, co i za ile, a nie kręcił i mieszał.

a czy każdy musi postępować tak jak Ty to widzisz, tak jak się to Tobie podoba? Co innego gdybym wybierał się na sesję prywatną i nie został poinformowany że to kosztuje. Jest informacja, jest biznes a Tobie się otoczka nie podoba. Ja też mam wyostrzony zmysł estetyczny i szyld, pod którym działa ws Pani  nie specjalnie mi przypadł do gustu, ale nie mam zamiaru na siłę tego zmieniać.
Masz umiejętności to kasuj monetę, ale tak żeby nikt nigdy nie wpadł na pomysł aby zrobić na Ciebie nagonkę taką jaką ty uskuteczniasz. Jeżeli nie da rady to cofaj bieg wydarzeń i podejmuj próbę od nowa.

pozdro
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #47 : Maj 08, 2009, 15:45:27 »

Żal "D..E" ściska mało obrotnym użytkownikom forum, z tego co widzę chodzi tylko i wyłącznie o to że ktoś na czymś zarabia
weźcie się do roboty, a może po prostu za małe kwalifikacje, nie macie żadnego daru ani umiejętności?
pozdro


Masz rację Aidenie!

To widać,jak z niektórych "życzliwość" kipi-te nauczycielskie uwagi i komentarze,gdy inni radza sobie dobrze i być może ich ofiary pojęcia nie maja,że obiektem obserwacji bacznej i krytyki są poddani.
A wszystko dlatego,ze zaradności im brakuje,bo nikt przedsiębiorczy sie tak nie zachowuje.

Trafiłeś celnie Aidenie.

Pozdrawiam!! Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2009, 15:51:24 wysłane przez kot » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #48 : Maj 08, 2009, 15:46:26 »

Rafaela - ale widzisz, Ty znowu odwracasz kota ogonem. Czy ktoś z nas powiedział, że te 60 zł wpada do kiesy p.Lucyny? Nie, i nie o to tu chodzi. Chodzi o to, że PCh (całe, nie tylko p.Lucyna) tak nagania na sesję prywatną (na sesjach publicznych), a nie podaje rzetelnego, oficjalnego, pełnego cennika takiej sesji. Wszystko robione jest jakby pod maską, bez ujawniania szczegółów, potajemnie, "od kuchni". I o to chodzi, a nie o to, ile tam p.Lucyna za to dostaje do ręki.
Zapisane
poufne
Gość
« Odpowiedz #49 : Maj 08, 2009, 15:47:56 »

Może inaczej, prawo dopuszcza stosowanie takiego procederu a polega to na tym, że ktoś dobrowolnie rezygnuje z usługi masażu na rzecz sesji. Cena 60zł dotyczy oczywiście czasu jaki dana osoba płaci za spędzenie godziny u Lucyny. Klient natomiast z własnej woli rezygnuje z usługi masażu. A sesje skarbówka potraktuje jako godzinę rozmowy przy kawie Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kursor madex truegaming fifa11 halotupsy