Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 09:03:38


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Usługi i ceny za nie - dysputa publiczna ;(  (Przeczytany 47245 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
aiden
Gość
« Odpowiedz #50 : Maj 08, 2009, 15:52:52 »

poufne - w końcu bystrzak jakiś, że też sam tego nie zauważyłem, biznes nie lubi skarbówki, zaś niezmiernie łatwo udowodnić, że ktoś zarabia na lewo i nie uiszcza z tego tytułu należnych składek oraz opłat, poza tym pewnie kilka osób skrzętnie by to wykorzystało i kierowawszy się obywatelskim obowiązkiem złożyło by donos o takiej sytuacji. Oczywiście wszystko w świetle prawa, w poczuciu obywatelskiej uczciwości Mrugnięcie Duży uśmiech

pozdro
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #51 : Maj 08, 2009, 16:00:54 »

Kolego Poufne!!

Zrezygnować z usługi masazu,to moze ktoś wtedy,gdy przyszedł na masaż i ktos go np. do sesji namawia.

Tu nie ma rezygnacji,bo nikt z niczego nie rezygnuje.

Kto przychodzi na sesję nie jest do niczego namawiany.

Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #52 : Maj 08, 2009, 16:05:16 »

a nie można by tak zrobić że przychodzisz na masaż - pani Lucyna Cię masuje a przy okazji Enki z Tobą pogawędzi? od razu ilośc klientów by wzrosła i nikt nie miałby o onic pretensji Uśmiech
Zapisane
aiden
Gość
« Odpowiedz #53 : Maj 08, 2009, 16:25:50 »

e tam, kto jest do wszystkiego ten jest do niczego
kot nie masz racji, nie zakapowałeś o co chodzi, wczytaj się , pomyśl i potem miaucz  Mrugnięcie Duży uśmiech

pozdro
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #54 : Maj 08, 2009, 16:51:20 »

Czego nie zrozumiałem?

Zapisane
aiden
Gość
« Odpowiedz #55 : Maj 08, 2009, 17:12:27 »

chodzi o to że przychód w wysokości 60zł, który inkasuje wiadoma nam osoba jest otrzymany zgodnie z literą prawa, usługa została wykonana, osoba zapłaciła za masaż a nikogo nie powinno obchodzić czy fizyczny czy duchowy Mrugnięcie
dla tego nie mamy lewych dochodów, nie boimy się skarbowego, mamy czyste ręce i nie możemy sobie niczego zarzucić z wyjątkiem tego, że paru oświeconym och i ach osobą nasz model postępowania nie odpowiada, powinniśmy przecież wywiesić stosowny szyld informacyjny, dać ogłoszenia w gazecie i na słupach, a już na sam pierw winniśmy przesłać tym "och i ach" info na pw Mrugnięcie Duży uśmiech


pozdro
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2009, 17:16:43 wysłane przez aiden » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #56 : Maj 08, 2009, 17:20:57 »

Nic rewolucyjnego przynajmniej dla mnie nie wymyśliłeś.

Dalej nie rozumiem,czego miałem nie zrozumieć.

Może Ty nie zrozumiaeś mojego tekstu do Poufnego,jeśli o ten tekst chodzi.
Zapisane
aiden
Gość
« Odpowiedz #57 : Maj 08, 2009, 17:24:12 »

Cytuj
Zrezygnować z usługi masazu,to moze ktoś wtedy,gdy przyszedł na masaż i ktos go np. do sesji namawia.

Tu nie ma rezygnacji,bo nikt z niczego nie rezygnuje.

dla mnie ten fragment stanowi przykład pisania dla pisania, sztuka dla sztuki, wojna o pietruszkę, nie zgadzam się to nie tak, nikt nie rezygnuje to oni rezygnują itd.
nic nie wniesie chyba mój post w tym temacie ale zawsze możesz powyższy edytować wtedy ja edytuję ten oto

pozdro
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #58 : Maj 08, 2009, 17:30:26 »

I na czym sie te dyskusje zakonczyly, na niczym. Calkiem typowo, lepiej by bylo jak bym tez sie do tego miauczenia dolaczyla. Taka jest zeczywistosc, bardzo smutna, ale na to juz nic nie moge. Swiat zmieniac nie jest latwo, jesli ludzie nie maja interesu od siebie zaczac .Najprostrza droga jest prosta.
Wszystkich nas zajmuje ten temat dlaczego jest tak, a nie inaczej, dlaczego nikt nie ma ochoty tam pojechac i dowiedziec sie. Pani Lucyna jest pracownikiem
PCH, sa ludzie ktorzy siedza wyzej i maja cos do powiedzenia, dlaczego nikt nie zaproponuje aby zaczac od punktu takiego jak nalezy, a nie od prostej kobiety
ktora pracuje tak czy inaczej 8 godzin dziennie i praktycznie wykonuje swoje obowiazki jest przekaznikiem i ofiara . Tene, ja mysle ze ty jestes bardzo dobra
osoba aby pokierowac cala ta sprawa, starasz sie zawsze byc bezstronny i prawy, wiesz co mozna i jak . Tu na forum nie ma nic do zrobienia, bo i z kim, mysle ze wystarczajaco minelo czasu aby zdecydowanie odkryc karty calej tej organizacji. Duzo czasu nie pozostalo do roku 2012, wszyscy chcemy zyc szczesliwie i sprawiedliwie, to tez trzeba cos robic aby ten czas nie poszedl na marne.    Sprawa jest powazna, ja nie kpie sobie. Zastanowcie sie co nalezy robic dalej, bo zdjecie p.Lucyny z tego miejsca pracy, a posadzenie na inne niczego nie zmieni.
 
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #59 : Maj 08, 2009, 17:30:39 »

Przyczepiłem się do precyzji formułowania i nie chodziło mi o komentarz do jego tektu.

Ty napisałeś komentarz.

Poniał?
Zapisane
LINDA
Gość
« Odpowiedz #60 : Maj 08, 2009, 17:34:41 »

Byłam na sesji z panią Lucyną....Mam wrażenie ze ona głównie wykonuje masaż...płaci sie w recepsji...napewno nie dostaje całej sumy.To niewielkie pomieszczenie w którym stoi leżanka..i jesli nie korzystasz z masażu musisz rozmawiac przy tej lezance...Nie ma az tylu zwolenników PCH jakby sie wydawało ..Zorganizowanie osobnego gabinetu na sesje..napewno by sie nie opłaciło..miałam równiez wrazenie ze tam wszyscy wiedzą ,że P.Lucyna odbywa sotkania nie tylko w clu masazu...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #61 : Maj 08, 2009, 17:52:30 »

Cytuj
chodzi o to że przychód w wysokości 60zł, który inkasuje wiadoma nam osoba

Dla ścisłości, przychód za usługę inkasuje pani w recepcji, czyli klub w którym pracuje pani Lucyna.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
LINDA
Gość
« Odpowiedz #62 : Maj 08, 2009, 18:05:03 »

Jestem przekonana że Pani Lucyna nie jest tam pracownikiem..ma prawdopodobnie działalnosc gospodarczą..płaci czynsz za pokój i procent od kazdego klienta.Mam koleżanke która ma gabinet w takim klubie i na takiej zasadzie sie rozlicza.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #63 : Maj 08, 2009, 18:36:19 »

ciekawe do kogo należy ów salon masażu...

i kto czerpie zyski z tego procederu...
Zapisane
LINDA
Gość
« Odpowiedz #64 : Maj 08, 2009, 18:42:00 »

ciekawe do kogo należy ów salon masażu...

i kto czerpie zyski z tego procederu...
Oczywiście własciciel obiektu..wynajmuje sale ,pobiera opłaty i czesc opłaty od kazdego klienta..Naprawde istnieją takie umowy...Dlatego umawiajac sie spokojnie mozesz powiedziec ze chodzi Ci o sesję...
                         Serdecznie pozdrawiam
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #65 : Maj 08, 2009, 21:49:52 »

Rafaelo, już napisałem, że Lucyna może dowolnie ustalać ceny za dowolne usługi - i tego się nie czepiam. Jestem natomiast za rzetelnością i nazywaniem rzeczy po imieniu. Wydaje mi się również, że starasz się z Lucyny robić ofiarę całego tego cyrku jakim jest niewątpliwie pch. Gdyby Lucyna nie chciała mogłaby spokojnie odejść i po sprawie. Taki naprawdę to szkoda mi Lucyny bo dała się najzwyczajniej w świecie opętać. Proszę również abys wskazała kto w takim razie Twoim zdaniem pociąga za sznurki w PCH skoro - jak sugerujesz Lucynka jet tylko "biednym, wykorzystywanym" pionkiem?
Jak dla mnie Lucyna ponosi odpowiedzialność za oszukiwanie ludzi poprzez wbijaniem im do głowy bredni jakiegoś demona.

Co do wynagrodzenia - zaznaczam, że na marginesie bo jak już wspomniałem Lucyna może dowolnie ustawiać sobie stawki. Nieprawdą jest, że zgarnia te 60 zł jak to niektórzy sugerują i już pewnie pomnożyli to przez osiem godzin dziennie i dwadzieścia dni w miesiącu. Idę o zakład, że Lucyna niestety nie dostaje więcej na rękę niż max. 30 PLN. I nie zapominajmy, że jeżeli rzeczywiście jest masaż a nie pogadanka z demonem to jest to ciążka fizyczna praca. To tyle aby uczciwie przedstawić sprawę.
Zapisane
poufne
Gość
« Odpowiedz #66 : Maj 08, 2009, 23:12:25 »

Gdybym miał wydać pieniądze to na pewno nie poszedłbym na sesję, osobistą, bałbym się że usłyszę odpowiedzi równie nieścisłe i ogólnikowe jak większość sesji publicznych. Znam natomiast osobę z Wrocławia, która doskonale przewiduje przyszłość. Moja siostra była u niej, najpierw usłyszała wszystko ze swojej przeszłości a następnie usłyszała co ją czeka Uśmiech Najlepsze jest to że wszystko się sprawdza. Minus jest jedynie taki, że wizyta kosztuje 150zł ;]
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #67 : Maj 08, 2009, 23:18:50 »

Skoro siostra tam była,to znaczy,że masz rację,zwłaszcza,że tego strachu kurde nie ma. Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #68 : Maj 09, 2009, 05:55:28 »

Skoro siostra tam była,to znaczy,że masz rację,zwłaszcza,że tego strachu kurde nie ma. Uśmiech

Z tego, co rozumiem, to była nie u p.Lucyny, a u innej wizjonerki. P Lucyna już pokazała, jakie brednie potrafi gadać, i nie dziwne, że nie zachęca to do sesji osobistych.
Zapisane
Qba
Gość
« Odpowiedz #69 : Maj 09, 2009, 21:36:42 »

Sesje Prywatne odbywają się we Wrocławiu tak ??
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #70 : Maj 09, 2009, 21:45:51 »

Ano.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #71 : Maj 09, 2009, 23:56:08 »

A gdyby byla mozliwosc(Darku,czy jest taka?) zamowienia 1/2 kilo…tfu..1/2 godzinnej
sesji i 1/2 godzinnego masazu,to dostalibysmy pokwitowanie za 1 godzine masazu,co
by bylo ewidentnym klamstwem skoro cennika za sesje nie ma?Moim zdaniem cennika za sesje nie ma i nie bedzie,bo jest to podpadajace – moze urzedowi skarbu,
paragrafom lub polozyloby sie cieniem na reputacji PCH i Lucynki.Lub moze..nie uchodzi..?Moge sie mylic..? Mrugnięcie
Dariusz,a czy dostales pokwitowanie za masaz,czy takich sie tam nie wystawia?
Przeciez rozliczenia podatkowe w Polsce rowniez obowiazuja no i jest ten cholerny VAT.Czyz nie tak? Duży uśmiech
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2009, 23:58:24 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #72 : Maj 10, 2009, 11:21:25 »

Myślę, ze to juz władze klubu powinny wyjaśniać. Ja zapłaciłem w recepcji. Pokwitowania nie brałem, bo nigdy nie biorę, nawet sklepowe paragony jak mi włożą do zakupów, to wyrzucam.
Nie mam też w naturze swej doszukiwania sie jakiś przekrętów, jest tak ustalone więc płacę i nie wnikam. Jeśli dla kogoś jest to tak wielkim problemem, a dla niejednego jest, więc mozna zadryndać do klubu i popytać.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2009, 11:22:12 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #73 : Maj 10, 2009, 18:09:44 »

Podaj więc namiary na ten klub - telefon do recepcji.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #74 : Maj 10, 2009, 20:14:16 »

Witaj wśród nas >Qba<,
dzwonisz na nr:

(71)  329 9640

jest to klub fitnes w którym przyjmuje pani Lucyna. Recepcjonistka Cię już umówi.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

loki eye hohol wartune watahafarkas