Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 17:46:18


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: [scalony] Globalny Bank nasion w Norwegii  (Przeczytany 24220 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #25 : Wrzesień 20, 2008, 12:11:36 »

Loukas postudiuj Księgę Objawienia, Rodzaju i Enocha.
Są tam fragmenty opisujące przylot Enkiego i jego koleżków...
Tom1ek - upraszczając sprawę można powiedzieć że sa 2 podstawowe siły interesujące się teraz Ziemią - Federacja Światła i Imperium Oriona (gdzie nie znajdziesz niestety żadnych Białych Braci - to jeden z lepszych żartów Enkiego z PCH).
Wracając do tematu - sami sobie zapewniamy przetrwanie lub śmierć w 2012, nie potrzebne są do tego żadne piramidy i realizownie umów z poprzednich wcieleń...
Żadne żródło channelingowe ze strony Federacji nie wspomina o potrzebie uruchamiania piramid żeby zapewnić "lżejsze" przejście w 4 gęstość.
Żadne z tych źródeł nie straszy nas także odebraniem Ziemi w razie niewykonania poleceń, śmiercią całej ludzkości itd.
Enigma - polecam "Pradawną Tajemnicę Kwiatu Życia" Drunvaldo Melchizedeka, napeno ciekawa pozycja.
pozdrawiam
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #26 : Wrzesień 20, 2008, 13:15:49 »

Radosławie, przeczytałeś dużo książek o różnych rasach, być może zwróciłeś uwagę na to że różne rasy, różnymi zajmują się aspektami naszego uswiadomienia. Że tak powiem, każdy z nich ma swoją działkę do obrobienia i nie wcina się w grządki innych dziedzin, ras. Taki bajzel to nasza domena. Dlatego nie usłyszysz od innych tego co dotyczy innych, chyba że bezpośrednio o to zapytasz. Odpowiedź jednak, jeśli wogóle będzie udzielona to będzie krótka, niewyczerpująca tematu, niezadowalająca z punktu widzenia słuchacza, czytacza.
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #27 : Wrzesień 20, 2008, 13:42:27 »

Cytuj
Loukas postudiuj Księgę Objawienia, Rodzaju i Enocha.
Są tam fragmenty opisujące przylot Enkiego i jego koleżków...
Chodzi Ci o fragmenty o Nephilim?

Cytuj
Hmmm... a czyż gniewu nie uważa się w chrześcijaństwie za grzech?
Tutaj chciałem tylko zaakcentować sprawę z punktu widzenia teologi negatywnej - żadne pojęcie nie wyczerpuje Boga.  A jeśli chodzi o sam gniew... istnieje przecież pojęcie gniewu świętego, właściwie cnoty. Boży gniew to odrobinę inna sprawa - Bóg stosuje go jako narzędzie do osiągnięcia pewnego efektu na ludziach, wilokrotnie obiecuje i podtrzymuje obietnice nie odstępowania od człowieka i miłosierdzia. Izrael potrzebował, jako kultura tamtych czasów, gniewu; p ewnym momencie sam tak zintepretował pewne wydarzenia, w innym może intencjonalnie Bóg tak się przedstawił. W każdym razie to niczego nie przekreśla.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2008, 13:45:52 wysłane przez Loukas » Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 20, 2008, 14:38:33 »

Dariuszu czytam od 1997 wszystko związane z tematyką naszej przeszłości. Channelingi to tylko ułamek całej dostępnej wiedzy. Z badaczy starożytnych textów tylko Sitchin i może ze dwóch mniej znanych wysuwaja tezy jakoby Annunaki byli chociaż w ułamku przychylni ludzkości - zdecydowana większość zgadza się jednogłośnie ze stierdzeniem że to zło wcielone...
p.s. tak Loukas, nefilim
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 20, 2008, 15:09:08 »

Loukas, napisałeś "Izrael potrzebował [...] gniewu" i określiłeś pojęcie "cnotliwego gniewu". Jak rozumiem chodzi o to by poprzez karcenie przywracać ich na właściwą ścieżkę. A współczesny świat, wojny... Czy to też "święty gniew"? Czy widząc, że ktoś źle postępuje, to po słownych upomnieniach które nie dają efektu mam prawo najzwyczajniej mu przyp... w imię jego dobra? I wtedy też będzie to "cnotliwy gniew"? I nie będzie takie zachowanie ciążyło na mnie w formie "grzechu" [w rozumieniu chrześcijańskim]?

Wydaje mi się, że po prostu mylisz gniew ze sprzeciwem vel oburzeniem.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #30 : Wrzesień 20, 2008, 16:17:24 »

... Channelingi to tylko ułamek całej dostępnej wiedzy. Z badaczy starożytnych textów tylko Sitchin i może ze dwóch mniej znanych wysuwaja tezy jakoby Annunaki byli chociaż w ułamku przychylni ludzkości - zdecydowana większość zgadza się jednogłośnie ze stierdzeniem że to zło wcielone...
p.s. tak Loukas, nefilim
Radosławie wyjasnij mi jedną rzecz. Bo widze ze zaczynasz temat niedokończony z poprzedniego forum i siejesz swoją herezje w co drugim temacie. Skoro jestes osobą która 'widziała' lecącą komete/meteoryt na ziemie, oraz niedługo po tym (jak sam stwierdziłes w 'Dzięki ENKI') napis projekt-cheops:

- w 2012 zdarzy się coś ważnego (widziałem spadające kule ognia na naszą kochaną planetę)
Gdzieś między wierszami "widziałem" Projekt Cheops...

i twierdzisz ze to przezycie jest wartościowe to powiedz według ciebie, jaką mamy alternatywe? Czy uważasz wobec tego ze mamy bezczynnie czekać z załozonymi rekami? Bo nie rozumiem dlaczego zwalczasz tak zaciekle coś, co ujwaniło ci sie wiele lat temu podczas śmierci klinicznej. Albo inaczej, moze w tej wizji widziałeś Samuela ja jaszczurke, czekającą tylko na to aby nas pozreć?
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #31 : Wrzesień 20, 2008, 16:34:59 »

Cytuj
p.s. tak Loukas, nefilim
Tak myślałem... interpretacja angażująca UFO jest naprawdę bardzo prymitywna. Jeśli znasz angielski moge dostarczyc dobre opracowania, które wyjaśniają przejrzyscie, że wcale nie potrzeba kosmitów, żeby powstali giganci.

Cytuj
I wtedy też będzie to "cnotliwy gniew"? I nie będzie takie zachowanie ciążyło na mnie w formie "grzechu" [w rozumieniu chrześcijańskim]?
Mówimy o rzeczywistości Starego Testamentu i o Bogu, ale nie w sensie obiekywnym, a takim, jak postrzegali go prymitywni Izraelici. ONI potrzebowali tego gniewu, więc często tak interpretowano zamiary Pana, cóż, to tylko ludzie. Ten ST gniew, święt gniew, wynika właśnie z oburzenia.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2008, 16:35:19 wysłane przez Loukas » Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #32 : Wrzesień 20, 2008, 18:26:37 »

Enigma alternatywą jest szukanie ochrony wewnątrz siebie - zanim te okropieństwa się wydarzą będziemy w 4 wymiarze.
A PCH nie zwalczam, daleki jestem od tego - już z samej mojej filozofii życiowej wynika że lepiej nie brać miecza do ręki jeśli tego sportu nie lubimy. Mam do PCH sentyment, bo kontakt z nim pozwolił mi połączyć to co widziałem w stanie śmierci klinicznej z tym co na Ziemii, był dla mnie kluczem odblokowującym pewne wspomnienia.
A wpadam tutaj wbijać szpilki w kruche stwierdzenia Enkiego z prostego powodu - kocham ludzi i planetę i nie mogę spać spokojnie wiedząc że fajni młodzi ludzie słuchają podszeptów jakiejś gadziny, KTÓRA TO GADZINA bezczelnie manipuluje prawdą i wykorzystuje "rozbudzenie" tychże fajnych młodych ludzi do swoich celów.
Generalnie moją misją nie jest "niszczenie" projektu cheops - bardziej chodzi o edukację i uzmysławianie wszystkim że jedyne co potrzebujemy żeby przetrwać to otwarte serca i zero negatywności w sobie.
pozdrawiam

p.s. Loukas nikt za Ciebie nie odrobi lekcji - jesteś tutaj bo podświadomie czujesz że może być coś oprócz Biblii.
Poczytaj Mahabharatę i powiedz czemu w Biblii nie ma fragmentów opisujących wojnę ludzi z bogami...
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #33 : Wrzesień 20, 2008, 18:30:35 »

Cytuj
p.s. Loukas nikt za Ciebie nie odrobi lekcji - jesteś tutaj bo podświadomie czujesz że może być coś oprócz Biblii.
Poczytaj Mahabharatę i powiedz czemu w Biblii nie ma fragmentów opisujących wojnę ludzi z bogami...
Skoro sam piszesz powyżej:
Cytuj
A wpadam tutaj wbijać szpilki w kruche stwierdzenia Enkiego z prostego powodu - kocham ludzi i planetę i nie mogę spać spokojnie wiedząc że fajni młodzi ludzie słuchają podszeptów jakiejś gadzin
dlaczego sądzisz, że ja robie to samo, ponieważ:
Cytuj
podświadomie czujesz że może być coś oprócz Biblii.

Przecież to sie kupy nie trzyma...
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #34 : Wrzesień 21, 2008, 13:21:25 »

Radosław, takie mam przeczucie, obserwujesz Pch starając nam sie coś przekazac. Niby nie ganisz, ale tez nie popierasz czasem mam wrażenie ze sam masz niesprecyzowane podejscie do tej działalności. Ja też sie wacham czasami, ale teksty kasjopean czy ra - to mnie nie wciaga. Mogłabym sie w to wgłebić, jednak nie wynosze stamtąd wiadomości które coś mi dają  Smutny Skoro juz siedzisz w tym temacie i odkryłes jakąś uniwersalna prawde to sie z nią podziel dokładnie, np co nas czeka w razie otawarcia piramidy:
- czy bedzie to moze potral dla innej rasy: jesli tak jakiej? z tego co wyczytałam dotychczas raptoidy istnieją w 3 gestości (sa istotami wyłacznie energetycznymi czy również cielesnymi?) Jesli są bytami duchowymi (a wiemy ze dreczą ludzi od lat) bedą potrzebowali ciał do wcielenia, jesli byliby materialni - mogliby zrobić najazd juz dawno
-czy piramida moze byc bronią: jesli tak jakie są przypuszczenia, obliecznia?
-czy dla ciebie to tylko zgrywy w celu wyłudzenia kasy?
Pytam bo dotychczas usiłujesz przekazać ze En-ki to gadzina i mamy sie go strzec. To nie wystarczy, tych informacji jest za mało. Podajesz linki nad którymi spedziłeś sporo czasu, apeluje o cytaty są osoby na forum które do kompa siadają na godz dziennie a tematów odnośników na forum jest mnóstwo. Jesli chcesz aby twoje poglądy rzeczywiście dotarły do szerszego ogółu to podawaj je precyzyjnie. Inaczej bedzie tu nadal sporo odnośników, których nie mamy czasu ani checi przeczytać  Z politowaniem

p.s. Loukas nikt za Ciebie nie odrobi lekcji - jesteś tutaj bo podświadomie czujesz że może być coś oprócz Biblii.
Poczytaj Mahabharatę i powiedz czemu w Biblii nie ma fragmentów opisujących wojnę ludzi z bogami...
Z paranormalne   Mahabharata - opisy wojen atomowych i wiele innych
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #35 : Wrzesień 21, 2008, 14:43:04 »

Enigma faktem jest że po polsku nie za dużo można się dowiedzieć na interesujące nas tematy...
Komnata Amneti pod piramidami pozwala na dostęp do pola morfogenetycznego Ziemii i wczytanie tam nowych danych, które z kolei zostaną "ściągnięte" z tegoż pola okowającego naszą planetę DO NASZEGO DNA, które funkcjonuje jak antena. W związku z tym KTO kontroluje ten portal, kontroluje nasze DNA - można to uznać za dość poważną broń...
Zobacz np http://www.bibliotecapleyades.net/voyagers/esp_voyagers18b.htm#nephilim
Tam już parę lat przed PCH pisali jak się odbywa taka operacja, zacytuję fragmencik gdybyś nie mogła znaleźć:
"
Many people think the Hall of Records is a room filled with ancient books or records, that is located in the Sphinx. It is not a room, it is an electro-magnetic phenomenon of digital information download from the higher dimensional fields that “opens” to release the data download into the electro-magnetic fields of earth. Once opened, humans with sufficient Silicate Matrix DNA activation can transduce the data through their bio-energetic fields for conscious translation. The access point for releasing the electro-magnetic seals (seals work like a computer pass word) is under the Sphinx and is easily accessed via projection from the King's Chamber in the Great Pyramid. The ancients knew all of this, and used it well.
"
Tak jak powiedziałem - dostęp do portalu daje władzę nad nami i dość istotne jest KTO go zdobęcie - Federacja czy Enki i i jego oślizłe bractwo z Oriona.
Annunaki funkcjonują w 4 gęstości i tylko czasem pojawiają się w 3-ej - "oficjalny najazd" nie jest im do niczego potrzebny - farma świetnie funkcjonuje...
Jeśli dla kogoś przeczytanie paruset stron textu to za dużo żeby dowiedzieć się czegoś na temat naszej przeszłości i obecnej sytuacji to gratuluję poważnego podejścia do "misji ratowania Ziemii" - myślę że dla kierownictwa PCH to było chyba za dużo, napewno nie chodzi im o kasę - są po prostu nieświadomi tego co robią.
A wzięli udział w wyścigu który i tak kończy się dopiero w 2012 - napewno dojdą do swego celu, ale zrealizowanie go to już inna bajka. Żeby to zrobić trzeba jescze powalczyć z Federacją Światła...


Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #36 : Wrzesień 21, 2008, 14:49:31 »

Normalnie jak do ściany... Zły
Halo to jest POLSKIE forum gdzie posługujemy się POLSKIM żeby wszyscy mogli zrozumieć!



PS: Może masz rację w tym co mówisz bo popatrz Enki mówi że tylko osoba o "czystym sercu" może wejść tam do tego grobowca... inaczej skończy to się śmiercią...
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #37 : Wrzesień 21, 2008, 21:42:38 »

No niestety ale bajanie, jakoby En-ki miał na nas wpływ nie trafia do mnie. Uważam ze mam własną wole i enkiego nie koniecznie musze słuchać, ale skoro twierdzisz ze w tej tajemniczej komnacie mozna zakodowac wszystkie ludziki... Na ziemi są ponoć potomkowie 3 ras (nawet sam enki o tym wspominał) lud pierwoty stworzony przez Boga, manipulacja nibirian, pochodna raptoidów. Dwie pierwsze mają dostepny rozwój duchowy- trzecia nie. Do której z nich zaliczasz swoją osobe? A moze wyznajesz pogląd ze wszyscy jestesmy dostatecznie zmanipulowani, ze nie mamy sie jak bronić przed polem magnetycznym?

Tak jak powiedziałem - dostęp do portalu daje władzę nad nami i dość istotne jest KTO go zdobęcie - Federacja czy Enki i i jego oślizłe bractwo z Oriona.
Annunaki funkcjonują w 4 gęstości i tylko czasem pojawiają się w 3-ej - "oficjalny najazd" nie jest im do niczego potrzebny - farma świetnie funkcjonuje...
Jeśli dla kogoś przeczytanie paruset stron textu to za dużo żeby dowiedzieć się czegoś na temat naszej przeszłości i obecnej sytuacji to gratuluję poważnego podejścia do "misji ratowania Ziemii" - myślę że dla kierownictwa PCH to było chyba za dużo, napewno nie chodzi im o kasę - są po prostu nieświadomi tego co robią.
A wzięli udział w wyścigu który i tak kończy się dopiero w 2012 - napewno dojdą do swego celu, ale zrealizowanie go to już inna bajka. Żeby to zrobić trzeba jescze powalczyć z Federacją Światła...

Kto ma z nimi walczyć raptoidy, czy ludzie z Pch? Nie wiedziaam ze federacji również spieszy sie do portalu (na ogół stykamy sie z informacjami ze inne rasy wyłacznie sie przyglądają- choc nie musi to być prawda) Tzn nie spotkałam sie z zadna organizacją, która również usiłowałaby 'odpakować piramide'. Owszem tych szukających wejscia do sfinxa było sporo. Ponoć wejście jest juz otwarte, ale... wiec kto wygrał ten etap wyścigu i co zamierza uczynić z maszyną do DNA federacja (jesli bedzie tam pierwsza)? Zamieniam sie w słuch, bo z niejasnych relacj rady bogów, wynika ze to własnie federacja dążyła do unicestwienia tego nieudanego eksperymentu, jakim jest ludzkość.
Radosław, ja uwazam ze informacje które zebrałeś są cenne, moge sie nie zgadzać z tym i owym ale napewno pozwiliłoby to wielu osobom ustalić własny pogald. Proponuje przenieć dyskusje do nowego wątku (tj założenie noweo) gdzie mógłbyś spokojnie podzielić sie swoją wiedzą, zamiast tu i ówdzie podrzucać urywki.
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #38 : Wrzesień 24, 2008, 08:46:23 »

Schrony nic nie dadzą, ponieważ przy zmianie wibracji Ziemi, wszystkie rzeczy fizyczne wytworzone przez człowieka, beton, szkło.... ulegną rozpadowi.Dlatego w czasie zmiany nalezy byc na powietrzu, ew w pomieszczeniach z drewna, szałasach.To wyjaśnia fakt, dlaczego po poprzedniej zmianie wibracji nie pozostał żaden ślad po ówczesnych cywilizacjach.

Zgadzam się z tym.Rządy tego swiata zrobiły sobie własny "grobowec" w którym sami zginą.Ciekawi mnie jeszcze jeden fak,że kilka lat temu Andrzej Lepper powedział rolnikom aby zaczeli chodować więcej trzody chlewnej gdyż po pewnym czsie zorganizują wielki skup dobrze przy tym płacąc rolnikom.Najbardziej zaintereował mnie fakt po co im tyle miesa??(nie wiedziałem jeszcze o tym zagrożeniu jakie nadchodzi)Powiedzieli wówczas,że potrzebuja tego "na wypadek jakiejś wojny,albo innych zagrożeń.Pomyślałem sobie wówczas: "oczym on do licha gada",ale gdy dowiedziałem sie później o tych listach to znieruchomiałem.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #39 : Wrzesień 24, 2008, 11:21:38 »

Niczego nie robią bez celu a już na pewno nie dla nas, zwykłych zjadaczy chleba. Jeśli cokolwiek robią to pod swoje własne potrzeby.
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #40 : Wrzesień 24, 2008, 14:44:50 »

A przepraszam, jak "wibracje" odróżnią szkło wytworzone przez człowieka od wulkanicznego?
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #41 : Wrzesień 24, 2008, 14:54:07 »

heh dobre pytanie Duży uśmiech

Po za tym jak dojdzie do przebiegunowania to wszystkie kontynenty się przesuną więc żaden bunkier nie wytrwa takiego trzęsienia ziemi Duży uśmiech
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #42 : Wrzesień 24, 2008, 15:32:29 »

Jeden z siedmiu grzechów głównych istotnie.
Śmiechowe spostrzeżenie arteq.

maj46x
Beton sie rozplynie? Skad ty takie ciekawostki bierzesz xD
Zapisane
Vilandra_
Gość
« Odpowiedz #43 : Listopad 05, 2008, 15:40:45 »

Darku,
Plejadianie, Kasjopeanie, Oriończycy, Fereracja Światła, Konferedacja (Ra), Alteanie, Rada IX, Majowie...

Dosłownie wszyscy interesują się teraz Ziemią (i mam na to dokumenty, przekazy itp.), bo to co się teraz u nas wydarzy, ma wielki wpływ na zmianę całego Wszechświata.


a moze coś jest na ziemi cennego i mającego dużą siłę i o to im chodzi ? głosno mysle Uśmiech
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #44 : Listopad 05, 2008, 22:36:22 »

Cenna jest sama Ziemia. W wielu publikacjach zamieszczających chanelingi opisane jest, że nasza planeta jest wyjątkowym okazem na miarę wszechświata. toteż zainteresowanie wszystkich, no prawie wszystkich cywilizacji tym jak to potoczy się w tym przełomowym momencie nasza historia.
Wyjątkowość naszej planety polega nie tylko na jej róznorodności, podobno nigdzie indziej nie spotykanej ale również na tym, że została ona pomyślana i stworzona jako kosmiczna biblioteka do czytania z której klucz posiadamy my w sobie. Oczywiście aby móc go użyć musimy spełnić kilka bardzo istotnych warunków.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #45 : Maj 09, 2009, 19:07:25 »

Globalny bank nasion
Wśród ważnych dla ludzkości wynalazków 2008 roku wymienia się Bank nasion z całego świata, który powstał na jednej z wysp archipelagu Spitsbergen, krainie wiecznego chłodu.
Pilnie strzeżony Światowy Bank Nasion ma pomieścić nawet 2 miliardy nasion zgromadzonych z całego świata. Pomieszczenia z nasionami zostały umieszczone w podziemnych magazynach, wykutych w skałach, 150 metrów
pod wieczną zmarzliną. Przed zniszczeniem będą je chronić granitowe skały oraz betonowe mury zbrojone skałą. W ich wnętrzu dzięki lokalizacji oraz pracy olbrzymich rozmiarów agregatów chłodniczych, cały czas zostanie utrzymana ujemna temperatura około -19°C.

Globalny Bank Nasion - Svalbard Global Seed Vault -
Cała konstrukcja jest tak pomyślana, aby bank nasion przetrwał również w przypadku wybuchu nuklearnego lub zmian klimatycznych, które dopowadziłyby do podniesienia poziomu mórz i oceanów. Nawet wielkie kataklizmy umożliwią odtworzenie roślinności świata dzięki nasionom przechowywanym w Globalnym Banku Nasion.
Globalny Bank Nasion jest inwestycją rządu Norwegii, który przeznaczył na ten cel ogromne fundusze. Oficjalne otwarcie banku miało miejsce 26 lutego 2008 roku.


warto zobaczyć
http://www.youtube.com/watch?v=yUvGrq6CGp8
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2009, 19:15:12 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #46 : Maj 09, 2009, 19:27:11 »

Bardzo dobry pomysł - wprawdzie kataklizmy nam na razie nie grożą, jednak kto wie, co będzie w przyszłości - nasze prapraprawnuki mogą kiedyś dziękować za ten pomysł.
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #47 : Maj 09, 2009, 19:53:43 »

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=18.0
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.142 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kursor managerzuzlowy companions fifa11 truegaming