Kontakty ze zmarlymi sa faktem

<< < (2/2)

Dariusz:
Wierzę w te kontakty, jednak moja wiara nie ma nic do rzeczy. Zastanawia mnie rozbierzność w postawie przedstawicieli kościoła i milczenie samego kościoła w tej sprawie.

Enigma:
Milczenie kościoła spowodowane jest pewnym wersetem z biblii, powtarzanym dośc czesto w polemice na temat kontaktów z duchami. Cytat ten brzmi: 'zmarli niczego zgoła nie wiedzą' (Ks.Kohleta 9:5) i to ma być ostateczny dowód aby sprawą sie nie zajmować. Mozna jeszcze dorzucić ze, Kościół nie propaguje reinkarnacji, a oczekuje na Sąd ostateczny i zmartywchwsanie ciała. Umarli mają wedlug tej wersji 'spać głeboko'... lub czekac, sama nie wiem.
Zbieranie dowodów jest bardzo intrygujące, bo relacji jet sporo jednak oficjalne stanowisko predko pewnie nie bedzie zmienione. Nie rozumiem tez dlaczego KK odcina sie od wielokrotności wcieleń, czy stawarza to wrazenie ze człowiek mniej sie bedzie starać, mając domyslnie wiecej niz jedno życie?

Dariusz:
Cytat: Enigma

Nie rozumiem tez dlaczego KK odcina sie od wielokrotności wcieleń, czy stawarza to wrazenie ze człowiek mniej sie bedzie starać, mając domyslnie wiecej niz jedno życie?

Coś w tym stylu, no i dochodzi jeszcze strata finansowa, która niewątpliwie KK by poniósł.
Tak poważniej, zamieszczam poniżej ciekawy link w sprawie.
Przepraszam, chwilowo mam problem ze skopiowaniem. Czy wie ktoś jak skopiować tekst z Pdf-u, bo tam wszystkie komendy są po angielskiemu.


chanell:
Wierzę w kontakty ze zmarłymi,ponieważ często przychodzą do mnie w snach.Zaznaczam że nie są to tylko osoby z mojej rodziny,ale także znajomi i sąsiedzi,a nawel ludzie z którymi kiedyś pracowałam.Wiem że czegoś ode mnie oczekują i staram się ich wtedy wspomóc modlitwą ,albo przekazuję ich najbliższym że mi się przyśnili. Nie miałam jednak bezpośredniego kontaktu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

quieronovelas catziee gangsa gry antyczni