Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 06:05:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kontakty ze zmarlymi sa faktem  (Przeczytany 8788 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Rafaela
Gość
« : Maj 10, 2009, 22:02:46 »

Zalozylam ten temat, bo mysle ze wiele osob bedzie miala nam cos do opowiedzenia. Jest to temat bardzo ciekawy i stary, mozna powiedziec tak stary jak swiat.
Czy ktos czytal ostatnio ksiazki  ksiedza  F.Brune-francuskiego duchownego i teologa  - "Umarli mowia do nas" i "Powiedzcie ze smierc nie istnieje" Ksiazki sa bardzo ciekawe, zachecam  bardzo do lektury . Sam autor jest bardzo ciekawa postacia. F. Brune-francuski duchowny i teolog, absolwent paryskiej Sorbony
oraz wykladowca wielu zagranicznych uczelni,dlugoletni badacz transkontaktow z innymi rzeczywistosciami, autor kilkunastu znanych na calym swiecie ksiazek poswieconych w wiekszosci tej tematyce. Czesto pytamy sie czy tak moze byc, czy to jest mozliwe. W jego ksiazkach mozna znalezc wiele ciekawych informacji i poszezyc swoje wiadomosci. Zapraszam  serdecznie do podzielenia sie swoimi przezyciami, moze tez podanie ciekawej lektury. Rafaela.

=====================================================

 Odpowiedz #1 : Maj 11, 2009, 14:24:26   

--------------------------------------------------------------------------------
Czesto slyszymy opowiadania o smierci klinicznej i przezyciach. Kiedy tracimy kogos bliskiego, rozpacz jest przeogromna. Czesto  po niedlugim czasie nasz ukochany zmarly przychodzi do nas w snach, spokojny i uspakaja tez nas. Kontakt rozwija sie coraz bardziej. Czesto ostrzega przed ciezka choroba, albo nieszczesciem, podaje informacje gdzie mozna znalezc szukany dokument prosi o modlitwe. Przezyc jest wiele, duzo ludzi przekonuje sie ze smierc to nie koniec.


Scaliłem posty
Darek

« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2009, 16:40:34 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #1 : Maj 11, 2009, 14:58:43 »

Czytałem ostatnio książkę Pierre Jovanovica Śledztwo w sprawie aniołów strużów.
Polecam gorąco wszystkim tym, którzy zainteresowani są tematem odbioru rzeczywistości "po tamtej" stronie życia. Autor sięgnął do wielu źródeł i relacji ludzi, którzy otarli się o śmierć i opowiadają o swych kontaktach ze światem duchowym.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #2 : Maj 11, 2009, 20:15:53 »

Czy we wspomnianej książce opisywane są "suche" fakty, czy też przedstawiona jest jakaś teoria i podane zdarzenia które mają za zadanie ją potwierdzić?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Maj 11, 2009, 20:48:40 »

To co dla laika jest "faktem", dla znawcy tematu będzie tylko teorią, delikatnie mówiąc. Najlepiej samemu zapoznać się z tymi publikacjami.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #4 : Maj 11, 2009, 20:51:47 »

Moje zainteresowanie autorem tych ksiazek zaczelo sie przez przeczytanie art. w  miesieczniku "Nieznany Swiat" pierwszy art. z grudnia 2008 a drugi
art. nr.4 z roku 2009. w moim zyciu przezylam pare bardzo interesujacych zdazen. Przeczytalam ze ks.F.Brune jest bardzo ciekawa postacia i wydaje sie jego
prace i teorie  sa wiarygodne. Jak dotad to co przeczytalam uwazam ze nie sa to suche fakty. W ksaizce "Umarli mowia do nas", sa to fakty naukowe potwierdzajace istnienie transkomunikacji z wieloma bardzo interesujacymi przykladami poparte tez przez inne osoby. Z lektura nie jestem jeszcze do konca, ksiazki sa tak fascynujace ze czytam je na przemian.

Mysle ze dobrze zrobie jak troche wiecej napisze na temat kontaktow ze zmarlymi.

Transkomunikacja- zjawiskoto charakteryzuja dwa typy kontaktow, ktore dosc zasadniczo roznia sie miedzy soba. Z jednej strony, mamy TransKomunikacje
Umyslowa, obejmujaca seanse z udzialem medium posiadajacym zdolnosc widzenia i slyszenia zmarlych: pisanie automatyczne i jego pochodne;typtoologie
(uderzenia unoszacego sie stolu) oraz plansze ouja.
Z drugiej , funkcjonuje TransKomunikacja Instrumentalna, realizowana za pomoca urzadzen elektrycznych:magnetofonu, radia , telewizora, telefonu i komputerow.
Profesor Agostino Gemelli: Utrzymywal Ksiadz kontakty z najwazniejszymi badaczami ITC. Czy ich badania sa wiarygodne? Czy spelniaja wymogi, jakie stawiabprzed tego typu doswiadczeniami nauka?
- Jestem calkowicie przekonany o autentycznosci komunikatow od naszych zmarlych. Prawda jest tez , ze zjawisko to nie nalezy do prostych i nie mozna
wierzyc we wszystko. Mial Ksiadz osobiste doswiadczenia zwiazane z transkomunikacja?
- Tak , czesto uczestniczylem w kontaktach przez rozne osoby, w roznych krajach, roznymi sposobami od pisania automatycznego, poprzez glosy nagrywane
magnetofonem, glosniki radiowe czy obrazy w telewizorze. Trzykrotnie rozmawialem tez z moim niezyjacym starszym bratem, w tym raz poprzez pismo automatyczne w jednym pokoju i jednoczesnie przez magnetofon w drugim.
Czy -zdaniem Ksiedza- "zycie po zyciu " dotyczy rowniez zwierzat? Na niektorych zdjeciach otrzymanych w wyniku transkontaktow mozna ogladac  konie
ptaki i psy...
Do kaplanow zajmujacych sie transkomunikacja nalezal tez ksiadz Leo Schmidze Szwajcarii. Zgromadzil on ponad 12 tysiecy probek glosow.
Natomiast podczas poszukiwania zaginionego w okolicach Lugano turysty dzieki transkomunikacji uzyskal podobno precyzyjne wskazowki topograficzne, okreslajace miejsce jego pobytu.
W Meksyku, gdzie niestety dosc czeste sa morderstwa dzieci, rodzice niejednokrotnie prosza, by zapytac przy pomocy ITC o nazwisko zabojcy. Ale w odpowiedzipadaja na ogol stwierdzenia mowiace o koniecznosci przebaczenia. Glosy nie chca wskazywac sprawcow.
Czy zjawisko transkomunikacji moze zblizyc ludzi do Boga?
- Ci ktorzy zrozpaczeni po smierci ukochanej istoty, najpierw buntuja sie przeciw Bogu, ale potem, gdy otrzymuja dowod, ze ich dziecko, wspolmalzonek, przyjaciel nadal zyje i wiez milosci nie zostala przerwana, podlegaja znaczacej przemianie. Swiadactwa w tej kwestii swa niezliczone

Fragmenty art. "Kontakty ze zmarlymi sa faktem. Nieznany Swiat Nr12 2008 str.5
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2009, 20:15:00 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Maj 16, 2009, 16:08:48 »

Wierzę w te kontakty, jednak moja wiara nie ma nic do rzeczy. Zastanawia mnie rozbierzność w postawie przedstawicieli kościoła i milczenie samego kościoła w tej sprawie.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Enigma
Gość
« Odpowiedz #6 : Maj 16, 2009, 19:48:16 »

Milczenie kościoła spowodowane jest pewnym wersetem z biblii, powtarzanym dośc czesto w polemice na temat kontaktów z duchami. Cytat ten brzmi: 'zmarli niczego zgoła nie wiedzą' (Ks.Kohleta 9:5) i to ma być ostateczny dowód aby sprawą sie nie zajmować. Mozna jeszcze dorzucić ze, Kościół nie propaguje reinkarnacji, a oczekuje na Sąd ostateczny i zmartywchwsanie ciała. Umarli mają wedlug tej wersji 'spać głeboko'... lub czekac, sama nie wiem.
Zbieranie dowodów jest bardzo intrygujące, bo relacji jet sporo jednak oficjalne stanowisko predko pewnie nie bedzie zmienione. Nie rozumiem tez dlaczego KK odcina sie od wielokrotności wcieleń, czy stawarza to wrazenie ze człowiek mniej sie bedzie starać, mając domyslnie wiecej niz jedno życie?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Maj 16, 2009, 20:07:33 »

Cytat: Enigma
Nie rozumiem tez dlaczego KK odcina sie od wielokrotności wcieleń, czy stawarza to wrazenie ze człowiek mniej sie bedzie starać, mając domyslnie wiecej niz jedno życie?

Coś w tym stylu, no i dochodzi jeszcze strata finansowa, która niewątpliwie KK by poniósł.
Tak poważniej, zamieszczam poniżej ciekawy link w sprawie.
Przepraszam, chwilowo mam problem ze skopiowaniem. Czy wie ktoś jak skopiować tekst z Pdf-u, bo tam wszystkie komendy są po angielskiemu.


« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2009, 20:28:36 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Maj 17, 2009, 09:13:32 »

Wierzę w kontakty ze zmarłymi,ponieważ często przychodzą do mnie w snach.Zaznaczam że nie są to tylko osoby z mojej rodziny,ale także znajomi i sąsiedzi,a nawel ludzie z którymi kiedyś pracowałam.Wiem że czegoś ode mnie oczekują i staram się ich wtedy wspomóc modlitwą ,albo przekazuję ich najbliższym że mi się przyśnili. Nie miałam jednak bezpośredniego kontaktu.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.207 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahafarkas wartune kociarnia shaggydogss nazarinh