Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 21:50:47


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czakry i meridiany  (Przeczytany 32641 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #25 : Maj 14, 2012, 17:36:53 »

Fair Lady
Cytuj
Nerki trzeba przeplukiwac, jak w toalecie, czyscic, wtedy i ta prostata bedzie miec sie dobrze.
To 1 i 2 czakra zasilaja ten region ciala.
Słyszałem, że piwo mocne dobre jest na przepłukanie nerek.
songo
Cytuj
Zabieg chirurgiczny

Co do trzeciego oka to proszę racz mi wybaczyć szacowny songo (tym barziej, że rozumiem iz autorem nie jesteś), że troszkę hm wesołe jest w ,,Twoim" poście opisane. Duży uśmiech
Zresztą często spotykam się z podobnymi opisami innych tzw guru szczególnie ,,buddyjskich" Duży uśmiech
Zastanawiam się czy to ściema, czy głupota czy jakieś dziwne działanie mające na celu odstraszenie ludzi. Duży uśmiech
Fakt, czakram, czy centrum mocy, czy nad zmysł (jak zwał tak zwał) odp za nad widzenie umieszczony jest w miejscu między brwiami na czole ale proszę.... Duży uśmiech
Dalej idąc tym tropem zróbmy sobie ,,mały" zabieg chirurgiczny na klatce piersiowej by łatwiej nawiązywać kontakt z Sercem... Duży uśmiech
Ok troszkę się uśmiałem oczywiście z lamów tybetańskich  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2012, 17:37:06 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #26 : Maj 14, 2012, 21:43:04 »

Lamy tybetanskie:) to chyba dziury wierca w czaszkach, no i ... proby musza przechodzic, np. ujarzmienie zmyslow, czyli akt wspolzycia z cieniem, prawie jak u skull&bones - psst! ale boje sie o tym pisac, bo D. nie spi - czuwa!;)
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #27 : Maj 15, 2012, 08:17:18 »

To wyślij mi linka na priv ja chętnie poczytam Duży uśmiech
Może mi się czakra u podstawy kręgosłupa otworzy Duży uśmiech
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #28 : Lipiec 28, 2012, 11:22:27 »

Znalazlam dosc kontrowersyjny artykul , pewnie nie zaskoczy on np. szacownego Przebisniega Duży uśmiech Chichot  itd. itp

Technika uwolnienia się od lęku i emocji strachu
"To, czego najbardziej się boisz, stanie się twoim doświadczeniem".

Dla jednych technika może okazać się zupełnym kosmosem, dla drugich uwolnieniem na zawsze. Jej wadą jest to, że nie każdy może ją wykonać, ale każdy może spróbować. Zasada działania jest bardzo prosta. Zlokalizuj uczucia lęku i strachu w Twoim ciele. Zauważ dokładnie gdzie się pojawiają i jak reagują Twoje ośrodki energetyczne.

Następnie połóż się i mentalnie wypchnij poza ciało czakramy, które są odpowiedzialne za uczucie strachu i rozpuść je w swoim ciele eterycznym. Czynność może zająć nawet kilka prób i godzin. Może zaistnieć potrzeba powtórzenia techniki co jakiś czas, nawet do pół roku, aż energetyka zaakceptuje nowy stan jako "normalny". Jeżeli podczas pierwszych prób odczujesz silny ból na poziomie neuronowym, oznacza to, że Twoje meridiany przypominają w tym miejscu gotowane spaghetti, czyli wymagają udrożnienia.

Gdy nie masz czakramów odpowiedzialnych za pochłanianie i uwalnianie niskich wibracji – uczucie lęku, strachu znika bezpowrotnie. Pozostaje jedynie mózg, który próbuje wymusić reakcje w ciele, które nie następują, bo nie ma punktu energetycznego, który tym steruje. Kolejnym dobrym krokiem może być usunięcie programu wyzwalającego lęk na poziomie osobistej matrycy, ażeby uspokoić brykający mózg.

Lęk i strach przeważnie pojawiają się w czakramach nr 2 i 3, zatem rozpuszczenie tych czakramów zlikwiduje przy okazji możliwość wampiryzmu energetycznego (brak czakry nr.2 – nie ma się gdzie do Ciebie podłączyć aby wysysać energię).

Docelowo warto rozpuścić wszystkie czakramy oprócz 1 i 7 i "wymieszać" je w ciele eterycznym, a następnie połączyć strumienie energetyczne wpadające przez 1 i 7 na wysokości starego czakramu numer 3. Konsekwencją jest "bycie" i odczuwanie całym sobą, a nie pośrednimi ośrodkami energetycznymi.

Docelowo człowiek nowej cywilizacji będzie pozbawiony czakramów, gdzie w zamian wykształca się ośrodek centralnego czucia w postaci dużej czakry na wysokości klatki piersiowej o średnicy około 50 cm, niepodatnej na agresje energetyczne i uszkodzenia. Technika sprawdzona, przepracowana i przećwiczona przez autora bloga oraz kilka osób z branży. Zaleta: Skuteczność techniki = 100 %. Wada: Niestety należy to wypracować samemu.

Jako ciekawostka na koniec, technika psychologiczna „Brak potrzeb": Brak potrzeb oznacza wielką wolność. Po pierwsze, uwalnia cię od lęku, że jest coś, czego mieć nie będziesz; od lęku, że możesz utracić coś, co już masz,od lęku, że gdy zabraknie ci czegoś, nie będziesz mógł być szczęśliwy.

zrodlo
http://whitedevas.eu/?p=302
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #29 : Lipiec 28, 2012, 11:36:19 »

Bardzo ciekawe Laguna_ ja o czyms podobnym pisalam na watku o Shaolinie. Te osrodki wlasnie nazywa sie tam dan-tianami sa trzy, jakies 10 cm ponizej pepka, potem na wysokosci klatki piersiowej (jak Ty piszesz), a trzeci miedzy brwiami i ja wlasnie czuje tam silna wymiane energetyczna. Indywidualna! Sile!
Czakry zas lacza sie jak korale nanizane na sznur z innymi, polaczenie szeregowe Mrugnięcie (faliste).
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #30 : Lipiec 28, 2012, 12:01:43 »

To tak, jakby chcieć usunąć neurony przewodzące ból, by się go pozbyć.
Jednak, czy w ten sposób zniknie źródło bólu?

Strach jest sygnałem, zmusza do rozpoznania i zmiany w sobie.
Gdy sztucznie pozbędziemy się możliwości jego odczuwania, czy potrafimy siebie zmienić?
Może nie powinniśmy likwidować nieprzyjemnych odczuć, bo nie dowiemy się, co nam dolega?
I przy okazji możemy skutecznie siebie zablokować.

Ale może się mylę?   Mrugnięcie
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #31 : Lipiec 28, 2012, 20:11:34 »

Proszę szacowna ptak nie obraź, się ale pozwolę sobie powiedzieć iż strach wypływa  troszkę z lenistwa.
Bardzo przepraszam ,ale na potwierdzenie tego pozwolę sobie dodać, że jest to skutek braku działanie (sprawdzenia )przychodzącego ostrzeżenia iż czegoś tam się nie zauważa.
Ostrzenie się powtarza, że tak się wyrażę zwiększa natężenie a więc siłę rażenia.
Serce - drugi mózg reaguje itd itd itd...
Oczywiście nie mam na myśli tego co jest wkodowane w podświadomość.
Szacowna Laguna troszkę się mylisz gdyż moja wiedza na temat tzw technik jest raczej nędzna, gdyż akceptując inność drogiego człowieka stwierdziłem iż dla każdego co innego,
Suma summarum najlepsze dla mnie były nie powiem techniki ale powiem ćwiczenia, które wykonywałem adoptując na własny użytek to co robił mój wujek jeden czy drugi albo moja ,,szalona" babcia  Uśmiech
Największa moja wiedza ta materialna dotyczy piwa więc nie wchodzę na odpowiedni dział nie chcąc wyjść na zarozumiałego Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

PS
Wielce szacowna ptak może się mylę więc z góry przepraszam gdyż urazić Ciebie wielce szacowna absolutnie bym nie chciał Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #32 : Lipiec 29, 2012, 00:05:15 »

Cytat: przebiśnieg
Proszę szacowna ptak nie obraź, się ale pozwolę sobie powiedzieć iż strach wypływa  troszkę z lenistwa.
Cytat: przebiśnieg
PS
Wielce szacowna ptak może się mylę więc z góry przepraszam gdyż urazić Ciebie wielce szacowna absolutnie bym nie chciał   

Wielce szacowny przebiśnieguChichot

Po pierwsze - ptak się nie obraża
Po drugie - z pewnością nie na Ciebie
Po trzecie - więc przepraszać nie musisz, ani z góry ani z dołu
Po czwarte – nie rozumiem, dlaczego absolutnie byś nie chciał mnie urazić (tzn. nie do końca rozumiem)
Po piąte – zgadzam się, co do powiązania strachu z lenistwem, z dalszymi konsekwencjami tego
Po szóste – życzę Ci beczki piwa 

no i pa  Duży uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #33 : Lipiec 29, 2012, 10:59:45 »

cyt przebisnieg
Cytuj
Największa moja wiedza ta materialna dotyczy piwa
, bo piwko w swoich zwiazkach ma dzialanie rozluzniajace i jak sie napijesz, to znikaja stresy, miesnie odpoczywaja, endrofiny ciesza sie, serotonina wypycha adrenaline, i wogole jest fajnie!
Czyli sumujac: strach pokona ... piwko! Jestem ZA!

//"Boisz sie wasc! niiieee - zarzyj, tabaaakiii  Mrugnięcie"//
Zapisane
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #34 : Lipiec 29, 2012, 11:03:29 »

cyt przebisnieg
Cytuj
Największa moja wiedza ta materialna dotyczy piwa
, bo piwko w swoich zwiazkach ma dzialanie rozluzniajace i jak sie napijesz, to znikaja stresy, miesnie odpoczywaja, endrofiny ciesza sie, serotonina wypycha adrenaline, i wogole jest fajnie!
Czyli sumujac: strach pokona ... piwko! Jestem ZA!

//"Boisz sie wasc! niiieee - zarzyj, tabaaakiii  Mrugnięcie"//
To piwko pokona strach. Tak zresztą już się dzieje choć nie zawsze w pozytywnych aspektach...

Zażyj waćpanna(waćpani)....póki jeszcze prawo pozwala...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2012, 11:08:35 wysłane przez hiacynt » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #35 : Lipiec 29, 2012, 11:19:28 »

To tak, jakby chcieć usunąć neurony przewodzące ból, by się go pozbyć.
Jednak, czy w ten sposób zniknie źródło bólu?
Albo wyciecie zoladka lub watroby , bo tam odczuwamy strach (przynajmniej niektorzy), sa jednak ludzie , ktorzy odbieraja te wszystkie odczucia przez czakre 4 .

Wypieranie bedzie zawsze wypieraniem , przynajmniej dla mnie.

Lady - efekt koncowy osiagniety naturalnym rozwojem bez sztucznych "operacji"jest OK , o ile taki masz na mysli. (to oczywiscie moje odczucia)

Przebisnieg - czasami jest milo sie mylic .. Mrugnięcie Chichot

Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #36 : Lipiec 29, 2012, 11:34:00 »

hiacynt
Cytuj
To piwko pokona strach. Tak zresztą już się dzieje choć nie zawsze w pozytywnych aspektach...

Zażyj waćpanna(waćpani)....póki jeszcze prawo pozwala...

Trafne spostrzezenie! Prawo wcina sie w zycie osobiste i nawet sfere intymna! Full control. Czas najwyzszy zmienic takie prawo, ale w zamian nastepuje oglupianie i ubezwlasnowolnienie WOLNEJ WOLI. To nic innego jak nowoczesna krucjata, chec zawladniecia cudzym.
Oj, miarkujcie sie wacpanowie! I jak pan Michal Wolodyjowski rzekl powtorze: "Oj Michalku dala ci Bozia mierna posturke, oj mierna, wiec wyucz sie szabelka robic, bo jak nie beda sie ciebie bali, to sie beda z ciebie smiali, a tys nie mydlek jakowy jeno rycerz."

Laguna_
Cytuj
Lady - efekt koncowy osiagniety naturalnym rozwojem bez sztucznych "operacji"jest OK , o ile taki masz na mysli. (to oczywiscie moje odczucia)
bez ingerencji z zewnarz (controllingu, jak przy chowie trzody chlewnej dla przykladu).
Bycie soba w swoim domu.




Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #37 : Lipiec 31, 2012, 17:42:30 »

Cytuj
Bycie soba w swoim domu
Prawda tak otworzyć się nie w domu hm.... Duży uśmiech
To by się na dziwili Ci co myślą, że widzą z kim maja do czynienia.
Zobaczcie czego to się nauczyliśmy ....
Normalnie dualizm w materii Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

1sdh improwicze miastomorthal artofwar lolwfpolska