Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 02:56:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kwiat zycia a tetraedr gwiazdzisty  (Przeczytany 5184 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
quetzalcoatl44
Gość
« : Grudzień 28, 2009, 17:05:37 »

wiec jak myslicie co moze symbolizowac to pojawienie kawiatu zycia - gdy przepusci sie promien swiatla przez tetraedr gwiazdzisty (gwiazde dawida w 3d?)
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 28, 2009, 17:16:05 »

Gwiazda HEXA zwana "dawida" jest dwuwymiarowym rzutem trójwymiarowej merkaby tak?


Czyli gdzies było już pisane o pozycjonowaniu (maszyny ludzkiej) w POLU, które gdy właściwie wykonane - uruchamia ZYWEGO CZŁOWIEKA. tak?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 17:18:09 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 28, 2009, 17:32:34 »

NASSIM HARAMEIN i DAN WINTER - tak  Duży uśmiech

718'
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 28, 2009, 17:49:40 »

Dodam jeszcze Drunvalo Melchizedek Uśmiech


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 28, 2009, 18:25:16 »

ok ale jakie sa z tego wnioski wasze?Uśmiech - ok ja nie ogladalem tego filmu , najpierw sobie obejrze:)

==================================================================
aha wiec np taki tetraedr gwiazdzisty gdyby go zrobic z krysztalu moglby byc arka...chyba taki jest tego sens,  pozatym coz i tak wszystko sie sprowadza do swiatla..ale co  z tym dalej? ma to tez gleboki zwiazek z chrzescijanstwem (tez wam wczesniej mowilem ze kluczem jest ryba:) polaczenie podstaw gwiazdy dawida - potem ryba:)  a to najstrszy symbol chrzescijanstwa  (Ephesus_Ichthys)  wiec jak myslicie jaki to wszystko moze miec zwiazek?

- aha i ta arke (gdy byla w wielkiej piramidzie) uaktywnial promien swiatla wpadajacy przez komore krolewska:) tak mi sie wydaje (ta komora jest dokladnie w tym miejscu w ktorym przepuyszcza sie swiatlo przez pryzmat:)


aha no i jak wczesniej tez mowilem w swietle tego wszystkiego JHVH po aramejsku (jako ze ten jezyk jest zwiazany z grawitacja czyli Bogiem:) mysle ze ma bardzo duze znaczenie -...a wy co w koncu myslicie??
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 21:33:00 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 28, 2009, 22:17:37 »

ok ale jakie sa z tego wnioski wasze?Uśmiech - ok ja nie ogladalem tego filmu , najpierw sobie obejrze:)

==================================================================
aha wiec np taki tetraedr gwiazdzisty gdyby go zrobic z krysztalu moglby byc arka...chyba taki jest tego sens,  pozatym coz i tak wszystko sie sprowadza do swiatla..ale co  z tym dalej? ma to tez gleboki zwiazek z chrzescijanstwem (tez wam wczesniej mowilem ze kluczem jest ryba:) polaczenie podstaw gwiazdy dawida - potem ryba:)  a to najstrszy symbol chrzescijanstwa  (Ephesus_Ichthys)  wiec jak myslicie jaki to wszystko moze miec zwiazek?

- aha i ta arke (gdy byla w wielkiej piramidzie) uaktywnial promien swiatla wpadajacy przez komore krolewska:) tak mi sie wydaje (ta komora jest dokladnie w tym miejscu w ktorym przepuyszcza sie swiatlo przez pryzmat:)


aha no i jak wczesniej tez mowilem w swietle tego wszystkiego JHVH po aramejsku (jako ze ten jezyk jest zwiazany z grawitacja czyli Bogiem:) mysle ze ma bardzo duze znaczenie -...a wy co w koncu myslicie??

ACHA...

718'
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 28, 2009, 22:37:03 »

ok to budujemy arke, kto sie ze mna zlozy?Uśmiech, ale na serio ciekawe co by bylo gdyby cos takiego umiescic w wielkiej piramidzie, albo wogole zrbic model taki, i czy pozatym cos wiecej znaczy?

============================================================================

chodzi mi o cos takiego:) coo tym myslicie?

http://www.swiatlo.tak.pl/artykuly/jak-odbijac/pryzmat.gif


http://misja2012.com/zdj/przekroj_wielkiej_piramidy.gif


http://www.diamondenergetics.com/Shared/Sites/diamondenergetics/Assets/Your%20Images/merkaba%20new%20copy.jpg


http://www.eneaart.pl/MandalaKwiat%C5%BBycia.jpg

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2009, 20:31:32 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

croatia wataha-dahabiga-indaha tnt speedwaylm whispers-in-the-dark