Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 07:14:24


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: III cz. Znak Czasu  (Przeczytany 17655 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Betti
Gość
« : Maj 28, 2009, 11:29:56 »

Czy przeczytal juz ktos  III cz. znaku czasu, bo ja jestem w trakcie .
Co sadzicie o tej ksiazce.
Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 03, 2009, 18:16:03 »

co myslicie o historii slowian podanej w tej ksiazce ,wydaje sie bardzo interesujaca i bardzo prawdopodobna.

================================================================================

co nie czytacie nawet przez ciekawosc Coś

Scaliłem posty
Darek


[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 21:15:29 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 04, 2009, 20:05:52 »

Niestety, jeszcze nie czytałem. Może wstyd się przyznać ale dwóch pierwszych również nie czytałem.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Betti
Gość
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 04, 2009, 21:49:50 »

Do nadrobienia . Mozna sie dowiedziec ciekawych rzeczy o naszej historii,mam nadzieje ze prawdziwej wreszcie.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 04, 2009, 22:55:40 »

Cześć Betti Uśmiech
Czytałam I i II część i bardzo chcę przeczytać III, ale chwilowo nie mam kasy ( rozumiesz wakacje) jak tylko zasilę konto kasą to wysyłam zamówienie i czytam.Potem bedą refleksje Uśmiech
Przyznam się że I i II część dosłownie "połknełam" w ciągu niespełna dwóch dni ( musiałam zrobić przerwę na pracę Język) nawet obiadu nie robiłam.Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Betti
Gość
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 05, 2009, 11:59:02 »

To dobrze bede czekala na twoje refleksje po przeczytaniu

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 07, 2009, 15:36:22 »

Próbowałem zciągnąć eboka "Znaków czsu" przez emule i znalazłem tylko jakieś wersje chyba do słuchania, ale wszystko maksymalnie zawirusowane. Czy ktoś ma moze elektroniczne wersje tych książek?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Trel
Gość
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 07, 2009, 15:44:20 »

Tez bym sobie elktroniczną wersje zobaczył :p.

Liczac ze duchy matrialne nie są ,byc moze nikt nie bedzie miał pretesji do praw autorskich :-).
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 26, 2009, 05:26:44 »

Tez bym sobie elktroniczną wersje zobaczył :p.

Liczac ze duchy matrialne nie są ,byc moze nikt nie bedzie miał pretesji do praw autorskich :-).

Nie ludzmy sie,ze jakakolwiek wersja elektroniczna w formacie e-book’a kiedykolwiek ukaze sie w sieci.A przyczyna jest prosta.Gdyby byly wersje
elktroniczne,to nikt by ksiazek p.Wojcikiewicza i p.Choroszy nie kupowal,
a wiec czesc dochodow ze sprzedazy nie zasilalaby fundacji DS w Polsce
i The Mysteries of the World w Chicago.A tak, to moze uzbieraja na nastepne
wycieczki do Egiptu,bo o pokryciu kosztow wykopalisk raczej nie ma mowy. Z politowaniem
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2009, 05:28:12 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Listopad 14, 2009, 21:22:09 »

Przeczytałem wszystkie trzy tomy, wraszcie.  Uśmiech
Przyznam, ze niezmiernie ciekawe i co więcej, otrzymałem od autorki czyli P. Barbary Choroszy pozwolenie na zamieszczanie fragmentów jej książek na forum.
Postaram się więc o jak najszybsze skopiowanie wielu ciekawych kąsków z tych książek i zamieszczenie ich tu.
Mile widziane będą wskazówki (co wkleić) od Ciebie Beti i od wszystkich, którzy są już po lekturze. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 21:32:47 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #10 : Listopad 15, 2009, 07:25:59 »

I wszystkie części są tych samych autorów? Bo jeśli tak, to zdecydowanie zatrzymam swoją kasę we własnym portfelu, szkoda marnować Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Listopad 15, 2009, 20:04:59 »

Cześć Tene,
tak Trzy tomy, choć w dwóch książkach, są autorstwa Barbary Choroszy. Oczywiście to Twoje pieniądze i Ty zdecydujesz na co je wydasz, ale moim zdaniem warto zapoznać się z tym materiałem.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #12 : Listopad 15, 2009, 20:45:12 »

Jesli uznac ksiazki B. Choroszy z gatunku csi-fi,to bardzo slabe.Jesli za
cos innego -toz to cegly.Ale tak to jest,jesli aktorzy wezma sie za pisanie.
Poza tym,tresci sa oparte na przekazach P.Lucyny,a te sa bardzo wiarygodne,
czyli jak wspomnial Tene(witaj ponownie!),ta sama para autorow.
Szkoda czasu i pieniedzy,nie polecam.
Pozdrowienia.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #13 : Listopad 15, 2009, 21:32:34 »

Znaczy tak, jesli są oparte na przekazach, to fakt, strata pieniędzy. Jeśli nie - chętnie bym przejrzał spis treści czy coś, żeby zobaczyć, cóż to za książki, i czego się po nich można spodziewać. Bo książki chanelligowego typu, to już zdecydowanie wolę Rozmowy z Bogiem - nie wnikam, czy jest to faktyczny przekaz, czy raczej odzwierciedlenie duchowych doświadczeń i przemyśleń autora, ale z tego, co miałem okazję je czytać brzmią bardzo sensownie.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #14 : Listopad 23, 2009, 19:37:24 »

III czesc "Znak czasu"zawiera nastepujace rozdzialy:

•Nieznana historia Jezusa
•Historia początków chrześcijaństwa
•Piastowska historia Słowian i Polski
•Historia Templariuszy i Słowiańskiego Olimpu - Ślęży
•Tajemnice „Niebiańskich Objawień"

Znak Czasu - cz.I i II.

Informacje zawarte w książce pochodzą z bezpośrednich rozmów z Kosmicznymi Istotami,
znanymi ludziom z Biblii, jako Biblijni Bogowie przez Ich emisariuszkę-łącznika na Ziemi, panią Lucynę Łobos.

Niniejszy zapis jest wyrazem woli i życzenia rzeczywistych Budowniczych piramid w Gizie.

Książka odsłania tajemnice, w jaki sposób przed tysiącami lat, zostały na zawsze złączone losy Elohim, czyli tzw. Biblijnych Bogów z mieszkańcami Ziemi.

I część książki zawiera przywróconą wiedzę, która została usunięta z biblijnej Księgi Genesis;

II część ujawnia tajemnicę budowy piramid w Gizie i odsłania przyczynę upadku Królewskiego Egiptu poprzez zaprowadzenie Dynastii Faraonów pod przewodnictwem ich kapłanów.

Cala trylogia wydana przez wydawnictwo "Biogeneza",Tarnowskie Gory,a skoro jest
oparta na chanelling'ach,wiec jaka jest jej wartosc historyczna,ocencie sami.
Pozdrawiam.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Listopad 23, 2009, 22:01:43 »

Cytat: Kahuna
Cala trylogia wydana przez wydawnictwo "Biogeneza",Tarnowskie Gory,a skoro jest
oparta na chanelling'ach,wiec jaka jest jej wartosc historyczna,ocencie sami.
Pozdrawiam.

Moim zdaniem, bardzo duża. Zdecydowanie większa niz wszelkie chrześcijańskie (i nie tylko) nauki, utworzone przez tych, którzy je uczynili tylko po to by "parafian" (patrz słownik j. polskiego) trzymać na "smyczy". Na szczęście czsy "Ciemnogrodu" odchodzą do lamusa i ludzie zaczynają mieć dostęp do tego typu przekazów. Czy są one wierogodne, ocenią czytacze. Napewno takie przezkazy niejednemu otworzą oczy na tyle, ze przestanie ślepo wierzyć w przekłamanego boga.
Dla wielu te książki będa furtką do prawdy. Uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #16 : Listopad 30, 2009, 03:54:26 »

Na szczęście czsy "Ciemnogrodu" odchodzą do lamusa i ludzie zaczynają mieć dostęp do tego typu przekazów. Czy są one wierogodne, ocenią czytacze. Napewno takie przezkazy niejednemu otworzą oczy na tyle, ze przestanie ślepo wierzyć w przekłamanego boga.

Na pewno czasy "Ciemnogrodu" odeszly  do lamusa,...ale... baaardzo wiarygodne przekazy
p.Lucyny L-B. wprowadza naiwniakow i fanatykow do epoki jaskiniowcow i kamienia
"szczypanego".Nie ma Boga przeklamanego!..,lecz skoro zastepujemy Go bozkiem en-ki,to
smiem twierdzic,ze oczy tych,ktorzy slepo wierza przekazom  L.Lobos i ksiazkom B.Choroszy,
zamiast sie otwierac,zamykaja sie.Dowody..?
1.Wszystkie sesje
2.Sleza - thotalne fiasko
3.Nibiru - nie istnieje, lub zostala przez Arteq'a i nas uznana za zaginiona
4.Najw. Rada Starozytnosci olala sie i na przekazy p.Lucyny jak i na PCH!
5.Tym samym,PCH przestalo istniec.Period.
6.Na konferencji "Rok 2013" nie pozostawiono suchej nitki z p.Lucyny i jej imbecylnych
przekazow.
Czy to jeszcze za malo dla Ciebie i Tobie podobnych..,czy grasz w glupa..?
Amerykanie nazywaja takich ludzi:"jack asses",czyli osle dupy..i jest to w ich jezyku
baaaardzo dosadne okreslenie osoby,ktora ma powazne problemy z rozroznieniem prawdy
od pierdol.
Pozdrawiam.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Listopad 30, 2009, 07:13:08 »

dobre opracowanie na temat "nibru": http://www.eioba.pl/a111438/nibiru_czy_komety_co_zmierza_ku_ziemi
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Listopad 30, 2009, 09:13:13 »

Cytuj
Czy to jeszcze za malo dla Ciebie i Tobie podobnych..,czy grasz w glupa..?
Amerykanie nazywaja takich ludzi:"jack asses",czyli osle dupy..i jest to w ich jezyku
baaaardzo dosadne okreslenie osoby,ktora ma powazne problemy z rozroznieniem prawdy
od pierdol.
Pozdrawiam.

Kahuna to jest obraza użytkownika i użytkowników tego forum.Każdy ma prawo wierzyć w co chce.Ty masz prawo wyrażać swoje zdanie,ale nie wolono ci nikogo obrażać. Zły
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Listopad 30, 2009, 11:04:36 »

Cytat: Kahuna
...Na pewno czasy "Ciemnogrodu" odeszly  do lamusa,...ale... baaardzo wiarygodne przekazy
p.Lucyny L-B. wprowadza naiwniakow i fanatykow do epoki jaskiniowcow i kamienia
"szczypanego". ...

Każdy sam oceni wartość tych przekazów.
Piszesz że mogą one sprowadzić, czy tez sprowadzają nas do poziomu jaskiniowców.
Wiesz, to nawet swego rodzaju zaszczyt, bo choć były to istoty (podobno) prymitywne, to o niebo szczersze o nas, dzisiejszych tak oświeconych blokowców.
Przyjrzyj się swej zapalczywości, tak bezstronnie, jako obserwator nie >Kachuna< i pomyśl do kogo lepiej to klasyfikowanie by pasowało.

Wyluzuj trochę chłopie. Jeśli uważasz że masz do spełnienia misję, to istnieją inne środki wyrazu i na innych niwach osiągniesz niewatpliwie lepsze rezultaty.  Mrugnięcie

A teraz weź kilka głębokich oddechów, zamknij oczy i wyobraź sobie jakąś sympatyczną scenę i ... .
Już lepiej, no nie?  Uśmiech Mrugnięcie Duży uśmiech

Pozdrawiam.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
zochna
Gość
« Odpowiedz #20 : Listopad 30, 2009, 16:11:15 »

KAHUNA bardzo nie podoba mi się Twój styl wyrażania poglądów na otaczający nas świat.
Każdy z nas widzi go na swój sposób i swoimi zmysłami. Nikt Ci nie dał prawa tak drastycznie
oceniać innych a nawet ubliżać. Można , jeśli się chce , wyrażać swoje zdanie, lecz w sposób
kulturalny i grzeczny. Twoje wypowiedzi do takich zaliczyć nie można. Przemyśl i oceń swój sposób zachowania. Widzę, że coraz więcej zauważa się na naszym Forum -" pieniaczy".
                           Pozdrawiam             
                                                        Zochna
Zapisane
sahira7
Gość
« Odpowiedz #21 : Styczeń 03, 2010, 13:00:16 »

KAHUNA chyba ma duży problem gdzieś musi się człowiek wyładować .....
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #22 : Styczeń 03, 2010, 13:38:45 »

Jestem przekonany,że kolega KAHUNA nie przeczytał Znaku Czasu żadnej części a w tym wątku głos zabiera pełen krytyki.Ja przeczytałem wsystkie tsy,więc świadomość mam,jak kolega przybredził w tym temacie.

Ale z nim trzeba delikatnie,bo on avatary lubi przymierzać.

Pamiętam,że jego obecny avatar- kolega Redmuluc posiadał i niechciałbym aby mój sobie pożyczył. Uśmiech Mrugnięcie


Niestety, nie może być dwój jednakowych awatarów na jednym forum.
Darek
   Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2010, 13:56:22 wysłane przez Dariusz » Zapisane
NiesfornyAnioł
Gość
« Odpowiedz #23 : Maj 05, 2010, 10:40:02 »

Cześć, witam wszystkich.
Co chodzi o Znak Czasu, to przeczytalem całość. Dzieło grube. Najpierw trochę sie wahałem, ale kuszony przez... rozpocząłem, i po jakimś czasie skonczyłem lekturę. Wycisnęła ze mnie troche potu; Książka jest ekscytująca, porywająca i NIESAMOWITA. Zawarte w niej informacje człowieka "rozwalają". Moim zdaniem, cz. I jest lepsza od II  Uśmiech ktorą również "zmęczyłem". Zastanawiam się tylko nad pewnymi wiadomościami co chodzi o Nas ludzi, nasza historię i w ogole, znaczy; porównuję pewne rzeczy do książek Zachari Sitchina. Reansumując, Bardzo polecam Znak Czasu cz. III.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

shaggydogss wartune watahaskromnych nazarinh kociarnia