ŚWIĘTA GEOMETRIA

<< < (68/108) > >>

Leszek:
Każdy kto mnie zna wie, że jestem samokrytyczny, uwielbiam byc krytykowany, bo po prostu lubię się uczyć.
Ty natomiast NIE DYSKUTUJESZ.
Pomawiasz ludzi, nie znając ich, piszesz nie na temat,
obrażasz autorów nawet nie czytając tego do czego się odnosisz.
Przypisujesz innym ludziom haniebne intencje sprzeczne z tym co pisza i mówią.
Gdy się to Tobie napisze, nic sobie z tego nie robisz
Wprowadzasz bałagan i każde forum sprowadzasz rozmowę ze sobą do sprzeczek personalonych.
Jeśli komus jest potrzeba energia walki to nie ma moim forum.
Walcz sobie gdzie indziej
Tam chciałbym kulturalną dyskusję, ludzi, którzy potrafią merytorycznie rozmawiać i dzielic się wrażeniami
Jedyne co robisz to koncentrujesz na sobie uwagę.
Teraz piszesz, że ja odsłaniam twarz...
Musze zareagować, bo takie przeinaczanie i po prostu kłamanie w głowie sie nie mieści

Więc
Napisałem CI więc dwa razy na PW

"Kiaro dalsze tego typu wypowiedzi spowodują usunięcie Ciebie z forum. Gdzie się nie pojawisz robisz bałagan. Piszesz
od rzeczy i niszczysz czyjąś pracę"

"Jeśli twoja obecność na forum ma polegać na nieustannym negowaniu i na pisaniu od rzeczy to miałbym prośbę, abyś jednak tutaj nie bywała i nie pisała.. Bo kolejne forum zmieni się w personalne przepychanki. Nie dopuszczę do tego."

Potem dostałem obraźliwy post na PW.

Teraz opiszesz o odsłanianiu twarzy i manipulacji... Pozostawię to bez komentarza....
Więcej szacunku do ludzi i ich wrażliwości.

Nie będę już reagował na to  co piszesz, wiec oczerniaj sobie innych dalej...
w pełnej akceptacji wynikającej z miłości bezwarunkowej...
Są jakieś granice absurdu...

JAK TYLKO ZAREJESTROWAŁAŚ SIĘ NA FORUM, DAWAŁEM ci INSTRUKCJE CO I JAK ROBIC, CHOĆ INSTYNKT PODPOWIADAŁ MI, ŻE BĘDZIE TO CO ZWYKLE - AWANTURY I SPRZECZKI. MINĘŁO KILKA DNI I STAŁO SIĘ.
NIE CHCIALEM ZABRANIAC CI TAM BYC, ALE CZULEM, ZE TO NIE DOBRY POMYSL..
NIE TRZEBA BYLO DLUGO CZEKAC...

Przykre, ale prawdziwe.


Kiara:
 Leszek brak tolerancji dla odmiennego punktu widzenia niz Twoj jest Twoja domenom. Kiedys z tego "wyrosniesz", poki co wzrastania Ci zycze.

Jak mogles samowolnie zmienic moj nick Kiara na Aksza? Boisz sie nawet mojego imienia? ??? ??? ::)

Kiara :) :)

BLOGOSC I CEL WYWOLYWANIA JEJ ZA POMOCA SW.GEOMETRI.

BlOGOSC.  Co to jest naprawde ta blogosc i jak ja uzyskac praktycznie?
Czy dla kazdego znaczy ona cos innego? Czy jest zupelnie tym samym?
Z czym ja nalezy kojarzyc, czy z przezyciem fizycznym , czy tez czysto duchowym?
Poprost gdzie jej szukac?

Jezeli znacie od[owiedz praktyczna , czekam.

cd...

No przestancie, to co Winter nazywa blogoscia jest znane od dawien dawna jako ekstaza duchowa , polaczenie Czlowieka przez czakre korony ze strumieniem milosci z poza przestrzeni astralnej.
Jak uzyskac takie polaczenie? To inna sprawa.... , po pierwsze musi zaistniec harmonia wewnetrzna w nas.
Czyli ( ja nazwe to energia slonca i ksiezyca) musi uzyskac calkowita rownowage,caly organizm musi byc idealnie oczyszczony , by przez merydiany mogla poplynac niesamowicie silna energia ze "slonca" i polaczyla sie z kundalini "ksiezycowa". Bo ona wowczas sie uwalnia, rzec mozna eksploduje.
Gdyby ta energia sie uwolnila , a cialo fizyczne nie bylo by oczyszczone ( przygotowane do jej przeplywu) nastapi samospalenie ciala materialnego.
Zwyczjne zwarcie , ktore wywola spalenie materi.
A jaki jest impuls , ktory wywola ten przeplyw i to polaczenie? zawsze ten sam... MILOSC , milosc budzi kundalini, nic wiecej, zadne usciski sila dotykow , ni inne techniczne sposoby tego nie czynia.
Zeby caly proces mogl zaistniec na skale przemiany w cialo zlote nasz wewnetrzny gral musi byc wypelniony energia milosci po brzegi, ona musi sie przelewac....
Dopiero wowczas moze zaistniec proces przemiany. Nie uczynia tego zadne cwiczenia, zadne oddechy ,naprawde nic.
Energie milosci w swoim wewnetrznym gralu uzyskuje sie przez prawe , godne zycie , pokonujac trudnosci etycznie z miloscia w stosunku do siebie i innych ludzi.
To jest jedna jedyna droga, innej nie ma, kto nia przejdzie dokona tego cudu.Gdy sam uzyska ten poziom , pojawi sie obik niego partner / partnerka z ktora dopelni dalszego ciagu. Dzieje sie to spontanicznie, podobne przyciaga podobne. Zadne plany , poszukiwania  , ni kalkulacje nie wchodza w rachube. Zwyczajnie , w tym nie ma miloscipelnej, sa oczekiwania, a to nie to samo.
Tak wiec jak to zwal , blogosc , ekstaza , czy milosc bezwarunkowa , jest to poziom milosci , ktory osiaga sie przez przezywanie codziennosci zycia , nie inaczej.

cd...

Te elemety podzielone przez Dana na pojedyncze fragmety tworza calosc naturalnego zachowania Czlowieka. Nie o to chodzi by technicznie opanowac sile dotyku ( mozna) ale w nim i tak i tak nie bedzie milosci , gdy nie masz jej w sobie.
Wszystko dzieje sie naturalnie spontanicznie, jezeli jestes delikatna pelna milosci osoba, dotyk to odda , nie trzeba sie uczyc sily dotyku sztucznie.
Owszem mozna poznawac techniczna strone ( jezeli komus jest niezbedny ten rodzaj wiedzy) wszystkiego.
Jednak programowanie technicznymi przygotowaniami naszego zycia kojarzy mi sie z tworzeniem ludzi robotow. A to nie jest ani przyjemne ani naturalne.
ktos chce poznac duchowo - uczuciowa  strone zycia  ludzi by skorzystac z niej w tworzeniu programow dzialania ( dla kogo na tym polu?), ludzie zachowuja sie tak spontanicznie.
Gdy darza kogos uczuciem , i sa sobie bliscy  w dotyku plynie cale spektrum uczuc.Tak bylo jest i bedzie, pieszczoty sa znane  nawet w ulturze zachodu . Maja one naprawde wplyw na ciala subtelne drugiego czlowieka.
Nie wiem co chce odkryc Dan? Bo ta wiedza istnieje od mometu stworzenia Czlowieka.

cd.


Leszek:
Kiara:
"Jak mogles samowolnie zmienic moj nick Kiara na Aksza? Boisz sie nawet mojego imienia? ??? ??? ::)"

To jest własnie kwintesencja tego jak piszesz do innych...
Dowiadujemy się:
1) zmieniłem twój nick
2) zniemiłem go samowolnie
3) pewnie dlatego, bo się boję nazwy Kiara....

Prawda jest taka, że zarejestrowałaś się jako Aksza, zmieniłem CI w ustawieniach na Kiara, aby się tak wyświetlał. Niestety po skasowaniu konta został pierwotny nick Aksza...
Wprowadziłem do ustawień rejestracji niemożność używania nicka Kiara, ale mam nadzieję, że nie będziesz sie juz u mnie rejestrować... bo naprawdę mi zależy na dyskusji a nie inwektywach i oczernianiu ludzi...

Tworzysz historyjki  i bezpodstawnie oczerniasz innych. Teraz znów to pokazałaś...
Niezły tupet....


A co do rozwoju, to owszem rozwijam się jak każdy i lubię się uczyć
Dlatego założylem forum, ale nie po to, aby wchodził tam ktoś i pomawiał ludzi i potem "uśmiechał się" jakby nic się nie stało...

ptak:
No i mamy powtórkę z rozrywki …
A ja chciałabym po prostu znać prawdę, bo czyjaś opcja Kiary lub Wintera jest przekłamaniem.
I nie jest to wcale dla nas błahostką, jak się niektórym wydaje. Jedna i druga strona używa mocnych argumentów, jak miłość, dobro, godne życie, wzrost duchowy, błogość  itp. Tylko, gdzie zastawiona jest pułapka? A może wcale jej nie ma, może jest tylko różne pojmowanie tego samego? Może Wszechświat dopuszcza i żąda istnienia różnych opcji, co znaczyłoby, że nie ma jednej uniwersalnej prawdy. Znaczyć by to mogło także, że nie ma żadnego błądzenia, jest tylko wyrażanie. Ludzkie, gadzie, czy jakiekolwiek inne …
Przed chwilą widziałam gady w poście Leszka, a teraz już ich nie ma, ciekawe …  :)

Pozdrawiam  :)

Kiara:
Wyjasnijmy, rejestrowalam sie jako Kiara, nick z jakiegos powodu byl zajety, uzylam Aksza z prosba o uwolnienie Kiara . Zrobiles to ,nie rozumiem dlaczego nie moglam sie zarejestrowac jako Kiara pomimo iz zadnej Kiary innej na forum nie bylo?

Druga sprawa odebrales mi mozliwosc posiadania odmiennych pogladow na temat prac Wintera na Twoim forum , uwazajac iz to kogos obraza. Kogo i czym?
Nie uzywam obrazliwych okreslen w stosunku do nikogo. Mam prawo do swojego punktu widzenia i dyskutowaniu na forum z uzyciem moich argumetow. Mam czy nie mam?
Nie , nie mam nikt takiego prawa gdy posiada odmienny punkt widzenia celu oraz mozliwosci korzystania z wiedzy.
Taka jest prawda o Twoim forum mile widziani przytakiwacze , i lepiej zeby nie dyskutowali o budzacych sie w nich refleksjach gdy sa niezgodne z planem zalozeniowym przekazywanej informacji.
Szybko zamyka sie buzie takim osobom ;) :)

Oczywiscie jedno wyzucenie mi wystarczy, juz nie bede Twoim gosciem. Chce  sciagnac tylko moje posty.

Kiara :) :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bornfost lolwfpolska pifpaf nawijka lodux