Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 08:33:08


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ZAPOWIEDŹ POCIESZYCIELA [2009]  (Przeczytany 5536 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Czerwiec 01, 2009, 20:51:52 »

ZAPOWIEDŹ POCIESZYCIELA

Zauważyłem coś ciekawego i postanowiłem to opisać, a mianowicie chodzi o pewne kolejne potwierdzenie intencji Samuela. Jak wszyscy już zapewne wiedzą od kilku lat zajmuję się analizą liczbową (gematryczną, kabalistyczną) dla Projektu Cheops, ten tekst należy czytać w powiązaniu z resztą moich artykułów. Podczas analizowania hebrajskiej i greckiej wersji Biblii (źródłowych!) zauważyłem pewną koincydencję (na pierwszy rzut oka nie związane), a mianowicie w Ewangelii Św. Jana w rozdziale 14 wersetu 16 znajduje się tajemnicze słowo "Pocieszyciel", tradycyjnie teologowie przypisują to słowo do Ducha Świętego jako Duch Prawdy. "Pocieszyciel" jest tradycyjnie tym, który przychodzi do Ludzi w momencie gdy go wołają, aby ich pocieszył – lecz to jest płytkie zrozumienie tego tematu. We wspomnianym przeze mnie wersecie jest mowa, że "Pocieszyciel" jest wysyłany i pochodzi od Ojca czyli w terminologii religijnej – od Boga. Słowo "Pocieszyciel" jest tłumaczeniem greckiego słowa ΠΑΡΑΚΛΗΤΟΣ – Parakletos czyli Paraklet. Jak przystało na kabalistę, postanowiłem dokonać analizy tego tajemniczego słowa, w wersji hebrajskiej to słowo posiada następujący zapis - MNChM (Menahem), wartość liczbowa tego zapisu to 138, bardzo istotna liczba w całej mojej analizie kabalistycznej, zaraz wykażę dlaczego i jakie to implikacje rodzi i jaki ma to związek z Samuelem. "Pocieszyciel" to jak pisałem u góry Paraklet, Duch Święty wysłany przez Boga.

Pewnie wszyscy są ciekawi co ma to wspólnego z Samuelem? Już wyjaśniam, otóż zapis hebrajski MNChM czyli "Pocieszyciel" (Paraklet) posiada wartość liczbową 138, a identyczną posiada słowo… SAMVAL czyli Samuel! Ale to nie koniec, 138 to także wartość liczbowa zapisu BN ALHIM czyli Syn Bogów – tutaj małe wyjaśnienie się należy, w niektórych miejscach biblii występuje zapis ALHIM czyli Elohim - Bogowie a nie AL – El czyli Bóg, egipskim odpowiednikiem Elohim jest neczeru – Bogowie a gdy dokona się transkrypcji fonetycznej uzyskuje się zapis NIThRV, jest to transliteracja hebrajska egipskiego słowa, dzięki takiemu zabiegowi można teraz uzyskać wartość liczbową i dokonać analizy kabalistycznej, jak pisałem już w moich poprzednich tekstach a szczególnie "Złamanie Siódmej Pieczęci", utworzyłem coś co nazwałem "Klucz Trzech Kultur", czyli egipsko-grecko-hebrajski, egipska część klucza odnosi się właśnie do zapisu neczeru jako NIThRV, ponieważ zapis ten posiada wartość liczbową 666, bardzo istotną w moich badaniach jako Projekt 718. Pisałem już dużo o tym jak istotne jest to, że zapis NIThRV – Bogowie posiada wartość liczbową 666, jest to właściwy sens liczby 666, która jest wspomniana w sposób kabalistyczny w 13 rozdziale 18 wersetu Księgi Objawienia (Apokalipsy).

Jednak najważniejsze jest to, że techniczny termin "Syn Bogów" w połączeniu z kluczem egipskim i liczbą 666 to BN NIThRV ponieważ zapis ten ma wartość liczbową 718. Widać jasno, że nie posiada to odnośnika do religii chrześcijańskiej i jest mowa o Bogach a nie Bogu, więc jest to odnośnik do religii starożytnych i kultów, które czciły Bogów – takim Synem Bogów jest właśnie Samuel, w tym kontekście jest on wysłany do Ludzi aby im POMÓC, jest to kolejny mocny dowód, na to po co pojawił się Samuel i jaka jest jego misja.
Można to podsumować w następujący sposób, Samuel jest formą Parakleta, którego wysłali Bogowie na Ziemię, aby nie tylko pocieszył Ludzkość ale i również pomógł przetrwać, nie należy myśleć, że piszę tak ponieważ tak mi wyszło z liczb – jest na odwrót właśnie, to co wyszło kabalistycznie jest dowodem na to wszystko a nie na odwrót. Można jeszcze wspomnieć, że "Pocieszyciel" odnosi się do Consolamentum.

Kapłan 718
Projekt 718 / Projekt Cheops (c) 2009 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2009, 21:08:21 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

vfirma archlike gl-life anges shd