Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 11:18:37


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Komputer - jak to zrobić?  (Przeczytany 113430 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : Luty 22, 2011, 21:29:16 »

U mnie również jest wydłużona strona i mam problemy z logowaniem się.
Pojawiają się komunikaty o błędnym haśle lub by podać użytkownika, choć wszystko robię poprawnie.
Dopiero po paru powtórzeniach udaje się zalogować.
Coś jest nie tak. 

a więc jednak- w ogóle jak coś się zaczeło dziwnego dziać dzisiaj popołudniu- zaczeły wyskakiwać jakieś reklamy na stronie, a potem automatycznie przełączało mnie z forum na Googla?Coś,-
może ktoś zainfekował serwer??
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 21:29:47 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #101 : Luty 22, 2011, 21:32:58 »

U mnie wszystko wporzo, ale ostatnio przez kilka dni w ogóle nie miałem internetu. Nie wiadomo dlaczego. Zaznaczam, że rachunek za abonament miałem opłacony  Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #102 : Luty 22, 2011, 21:38:09 »

A może jest to związane z przeglądarką?
Ja korzystam z Mozilla Firefox. A Wy z jakiej? 
No i wciąż mam problemy z logowaniem się.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : Luty 22, 2011, 21:40:51 »

raczej przeglądarka- na Chrom-ie mam Ok, a i na Operze teraz się poprawiło?Coś?
paranoja..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #104 : Luty 22, 2011, 21:46:19 »

Jako tradycjonalista korzystam po prostu z Internet Explorer. Takie same kłopoty z logowaniem miałem ostatnio przez dłuższy czas z forum NP (myślę Ptaszku, że wiesz, o które forum chodzi). Od tygodnia w ogóle nie daje się tam wejść. Pewnie ostatecznie padło... Szkoda  Smutny
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #105 : Luty 22, 2011, 21:53:34 »

Sprawdziłam pozostałe przeglądarki. Na Internet Explorer jest ok., na Mozilli i Operze, niestety źle.
Chodzi Ci Krzysiu o Niebieską Przystań? Wieki tam już nie byłam, ale sprawdzę, tylko nie wiem czy pamiętam hasło.   Duży uśmiech

Pozdrawiam  Uśmiech

================================

O, już wszystko wróciło do normy.  Szok
NP natomiast chyba już nie ma. Szkoda.

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 22:10:23 wysłane przez Dariusz » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #106 : Luty 22, 2011, 22:34:32 »

Na Chrome potwierdzam to samo. Przedłużone forum, kilkukrotne próby logowania i odgłosy niewyświetlających się reklam.
W pomocy .darmowefora.pl jest już założony wątek na temat wydłużonego forum - http://www.pun.pl/viewtopic.php?id=17943
Administracja na razie milczy. Wiele innych for ma ten sam problem.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : Luty 22, 2011, 23:13:31 »

A ja myślałam że to mój komp nawala  Szok ale widzę że wszyscy mamy problemy .U mnie bardzo długo ładują się strony i czasem 3-4 razy wysyłam maila ,bo pokazuje się komunikat " błąd wysyłanej wiadomości"   Coś

Acha! jeszcze teraz zauważyłam .ze moje GG świeci na żółto ( jako dostępny ) a tymczasem nawet nie jestem zalogowana  Szok
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 23:16:35 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #108 : Luty 23, 2011, 11:27:25 »

Wszyscy uzytkownicy,ktorzy maja "up to the date"najnowsze browser'y beda miec lub maja problemy z odtwarzaniem starych stron internetowych,ktore byly dostosowane do starych browserow.Nasza witryna nalezy do tych starawych,wiec zdjecia,teksty i cala grafika nie bardzo miesci sie w ramkach nowych,stad
wydluzenia i znieksztalcenia wzdluz i wszez.W.Vista z Explorerem 8 ma tzw."compatybility view"button i jesli sie go uruchomi(wcisnie)window powinno dokonac korekcji grafiki i zapamietac ta funkcje.Czasami tak robie i pomaga.A tak w ogole,to administracja "Darmowe Fora"powinna zarzucic programowania stron dla starych browserow i robic grafike pod katem najnowszych.To tyle ode mnie..
EDIT:
Ptaku,byc moze,ze to wlasnie robia i moze stad te zaklocenia "na linii" i nie zawsze?
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2011, 12:48:18 wysłane przez Kahuna » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #109 : Luty 23, 2011, 11:57:08 »

Kahuna, po Twoim wyjaśnieniu „wiem, że nic nie wiem”. I to jest piękne, bo tyle jeszcze przede mną…  Duży uśmiech

Pozdrawiam 
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #110 : Luty 23, 2011, 13:07:28 »

Ptaku,nic sie nie martw,ja rowniez slabo znam techniczny polski jezyk komputerowy i z mojego tlumaczenia wyszla jakas malo zrozumiala papka.Jestem pewien,ze Janneth zrobi to duzo lepiej i przystepniej. Mrugnięcie

Pozdrawiam.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #111 : Luty 23, 2011, 13:52:11 »

Kahuna, tłumaczysz dobrze, tylko trzeba znać pojęcia. Ale od czego Google?
Już wiem, że chodzi o przeglądarki a raczej o ich najnowsze rozszerzenia funkcjonalności. Ale nie chce mi się tego zgłębiać. Technika chyba nie dla mnie.  Duży uśmiech
Wczorajszy problem zniknął, więc na razie jest ok. Jak pojawi się następny, to niech mądrzejsze głowy nad tym myślą.

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
zigrin
Gość
« Odpowiedz #112 : Luty 24, 2011, 14:10:10 »

Potwierdzam wcześniejsze problemy z funkcjonowaniem forum.  Podejrzewałem różne przyczyny – nawet sabotaż…  Zły
Na szczęście, ostatnio jakby się poprawiło.
Na tym forum głównie korzystam z przeglądarki IE8.

Pozdrawiam, dopóki mogę... Uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #113 : Luty 24, 2011, 15:17:02 »

Ptaku,nic sie nie martw,ja rowniez slabo znam techniczny polski jezyk komputerowy i z mojego tlumaczenia wyszla jakas malo zrozumiala papka.Jestem pewien,ze Janneth zrobi to duzo lepiej i przystepniej. Mrugnięcie

Pozdrawiam.


Dobrze, że nie widać jak bardzo się rumienię i szkoda, że na tym rumienieniu się muszę poprzestać.
Nie mam pojęcia czym spowodowane są problemy, różne opcje, tak jak Zigrin, biorę pod uwagę. Napisałam do najwyższego, czyli Stolo.
I cieszcie się, że na rozjeżdżaniu się forum kończą się wasze usterki! Bo mnie podczas nawigacji między działami włącza się muzyczka rodem z westernu. Szybkie, rytmiczne tempo jak do rodeo, a w tle odgłosy owiec, rżenie koni, szczekanie, miauczenie i Bóg jedyny wie co jeszcze, bo ilekroć mnie ta muzyczka uraczy, wyciszam głośniki!
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #114 : Luty 24, 2011, 20:57:24 »

Ci,ktorzy maja IE8,zrobcie tak:
1.kliknijcie Tools i idzcie do internet option,kliknijcie int.option
2.w internet option,kliknijcie programs
3.w programs,kliknijcie manage add-ons
4.w okienku show powinno byc Currently loaded add-ons,jesli nie,kliknijcie i wybierzcie ta opcje
5.pod Sun Microsystem,Inc..znajdzcie i zaznaczcie"Java(tm)plug-In 2 SS
6.kliknijcie Disabled,
nie ma obawy,mozna zawsze przywrocic funkcje Enabled
7.Napiszcie,czy pomoglo...
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 21:10:57 wysłane przez Kahuna » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : Luty 24, 2011, 21:03:59 »

Witaj Kahuna Uśmiech

Cytuj
Ci,ktorzy maja IE8,zrobcie tak:
co to jest  IE8 Coś

U mnie bez zmian,strony ładują się długo,ale tylko na darmowych forach . Korzystam z Opery choć mam też 2 inne przegladarki
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #116 : Luty 24, 2011, 21:06:45 »

IE8,chanell,to internet exploler 8,przegladarka Microsoft-u.
Kazde Windows powinno miec,niektorzy moga miec jeszcze IE7.Najnowsza,to IE9,w wersji Beta.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 21:09:28 wysłane przez Kahuna » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : Luty 24, 2011, 21:24:51 »

IE8,chanell,to internet exploler 8,przegladarka Microsoft-u.
Kazde Windows powinno miec,niektorzy moga miec jeszcze IE7.Najnowsza,to IE9,w wersji Beta.
Pozdrawiam.

Dzięki Uśmiech Mam explolera ( chyba ten najstarszy,nie znam się ) ale obecnie z niego nie korzystam
pozdr.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Wanienka
Gość
« Odpowiedz #118 : Luty 25, 2011, 00:04:47 »

moze jakas sila wyzsza utrudnia prace forum.
sama używam mozilli lub opery.
Zapisane
zigrin
Gość
« Odpowiedz #119 : Luty 26, 2011, 14:46:07 »

Ci,ktorzy maja IE8,zrobcie tak:
1.kliknijcie Tools i idzcie do internet option,kliknijcie int.option
2.w internet option,kliknijcie programs
3.w programs,kliknijcie manage add-ons
4.w okienku show powinno byc Currently loaded add-ons,jesli nie,kliknijcie i wybierzcie ta opcje
5.pod Sun Microsystem,Inc..znajdzcie i zaznaczcie"Java(tm)plug-In 2 SS
6.kliknijcie Disabled,
nie ma obawy,mozna zawsze przywrocic funkcje Enabled
7.Napiszcie,czy pomoglo...
Pozdrawiam.


Dzięki Kahuna ! U mnie ta metoda zadziałała wyśmienicie – no, chyba że w tym samym momencie „samo” się poprawiło… (?)
 
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #120 : Luty 26, 2011, 18:06:48 »

Doszłam już do przyczyny. W stopce strony zostały zamieszczone ukryte reklamy. Dlatego forum się rozjeżdżało, dlatego grała muzyka i stąd też wszystkie problemy. Umieszczanie niewidzialnych reklam jest nieuczciwe Z politowaniem
trekmedia.net - dopiszcie tą stronę do listy blokowanych przez wasze przeglądarki (do adblock'a). Problemy znikną.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #121 : Luty 26, 2011, 18:31:33 »

dzięki janneth- przez lenistwo nie chciało mi się samemu poszukać rozwiązania, ale twoja wskazówka rozjaśniła sytuacje,-
otóż jeżeli chodzi o samą Operę- to sprawa blokowania zawartości strony jest zaimplementowana od dawna w przeglądarce, ale to czasami nie wystarcza, a poza tym działa trochę nieprecyzyjnie- więc trochę poszukałem i znalazłem taki dodatek dla użytkowników Opery:
http://my.opera.com/urlfilterdownloader/blog/
jeszcze nie próbowałem, ale powinno pomóc w blokowaniu konkretnych stron! Chichot

tak czy inaczej dzięki jeszcze raz i pozdr. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2011, 18:32:08 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #122 : Luty 27, 2011, 00:33:51 »

Dzieki,Janneth,zrobilem blokade tej strony i mam nadzieje,ze to jest to..zobaczymy.Mysle,ze bylem blisko,bo wszystkie te problemy sa rowniez zwiazane z Java script i add-ons(jCarousel np:,jesli ktos ma),looping stron z animacja.Informujmy sie wiec na biezaco o wszelkich problemach i sposobach ich
rozwiazywania.Ciesze sie,ze mamy Ciebie,Janneth.
Pozdrawiam.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #123 : Luty 27, 2011, 10:29:13 »

Cytuj
trekmedia.net - dopiszcie tą stronę do listy blokowanych przez wasze przeglądarki (do adblock'a). Problemy znikną.

Nie mam pojęcia jak to zrobić ? korzystam z Opery.Gdzie tego szukać? Gdzie się to blokuje ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #124 : Luty 28, 2011, 20:03:29 »

Czesc,chanell!
Pozbylas sie juz klopotow z przegladarka,czy nadal te same?U mnie wszystko gra,tak jak poprzednio.
Jesli nie,to radzilbym sciagnac z opera.com najnowsza wersje opera 11.01.Ma ona zabezpieczenia i mozna blokowac niechciane strony, reklamy i add-on's.Kolejnosc jest taka:
1.sciagasz opere 11 z internetu i nie klikasz na run a na save,umiesc to w desktop(na ekranie komputera bedziesz miala ikone opery do instalacji).
2.wyinstaluj stara wersje opery
3.klikasz 2x na ikone nowej wersji i sledzisz proces instalacji nowej
4.zapoznaj sie i zaprzyjaznij z nowa wersja opery i znajdz opcje "blocking url,adds lub banners(nie znam opery,ale cos z tego powinno tam byc)
5.w opcji block wpisz trekmedia.net i kliknij ok lub block
6.daj znac czy pomoglo i jak sie sprawuje nowa przegladarka
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2011, 20:07:20 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

vfirma sherwood anges aespada babor