Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 02:23:20


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wkrótce kolejna sesja.(Warszawa)  (Przeczytany 29009 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
komandos040
Gość
« : Czerwiec 19, 2009, 17:49:40 »

W niedzielę, 21 czerwca odbędzie się w Warszawie publiczna prezentacja "Projektu Cheops", oraz publiczna sesja chanelingu telepatycznego z Lucyną Łobos.  W spotkaniu wezmą udział: Lucyna Łobos, William Brown, Iwona Stankiewicz i Andrzej Wójcikiewicz. 

Jestem ciekaw, co tym razem powiedzą. Duży uśmiech
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 19, 2009, 20:14:17 »

Cóż, aż ciśnie się na usta pewien cytat "Ludwiku Dornie, Sabo... nie idźcie tą drogą..."
Zapisane
kosynier
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 20, 2009, 06:58:22 »

jezeli jest taka mozliwosc to prosze o zadanie tych pytan enkiemu

    * Czy Neandertalczyk był pierwszą wersją człowieka? Tą, która nie uczyła się najlepiej?
    * Czy Homo Sapiens jest drugą wersją człowieka powstałą dzięki spółkowaniu Enki z neandertalską kobietą?
    * Czy czynnik Rh krwi został nam po naszych małpich przodkach?
    * Czym jeszcze się od nich różnimy?

Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 20, 2009, 09:34:15 »

jezeli jest taka mozliwosc to prosze o zadanie tych pytan enkiemu

    * Czy Neandertalczyk był pierwszą wersją człowieka? Tą, która nie uczyła się najlepiej?
    * Czy Homo Sapiens jest drugą wersją człowieka powstałą dzięki spółkowaniu Enki z neandertalską kobietą?
    * Czy czynnik Rh krwi został nam po naszych małpich przodkach?
    * Czym jeszcze się od nich różnimy?


Pytania ciekawe, ale ja raczej nie będę na tej sesji w Wawce.
Tu jest najlepszy moment dla sióstr i braci z Warszawy i okolic.Uśmiech

A więc, czekamy na efekty z tej sesji.
Pozdrawiam. Cool
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2009, 09:34:39 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 20, 2009, 10:11:18 »

No coz,kolejna sesja, a na transkrypt trzeba bedzie czekac nastepny miesiac.Nie mam
zielonego pojecia po co PCH nowe sesje,pewnie dla spedu nowych kursantow Silvy.
P.Lusia powinna juz dawno zastopowac,bo ostatnie 20,30 przekazow to posmiewisko,bez zadnych korzysci a ze szkoda dla Projektu Wykopalisk.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2009, 10:40:28 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Łowca
Gość
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 21, 2009, 01:18:00 »

Przypomina mi się film 101 Dalmatyńczyków Duży uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 21, 2009, 07:01:11 »


       * Czy Homo Sapiens jest drugą wersją człowieka powstałą dzięki spółkowaniu Enki z neandertalską kobietą?
   

Pytanie jest trochę bez sensu, ponieważ:

To po spółkowaniu białych Annunaki (a nie samego Enki) z czarnymi, stwarzanymi inżynierią genetyczną kobietami, pigmejkami  (tzw.Grzech Pierworodny) powstał biały bękart tzw. rasa biała i pozostałe grupy krwii inne niż 0 (12 tys lat temu).
Innymi słowy to nas białych trzeba uznac za drugą, przypadkową i bardzo niedoskonałą genetycznie wersję inteligentnego Homo sapiens.
Jednak po 12 tys. lat "mieszania genów" niemal każdy na Ziemii nosi w sobie piętno tego grzechu i jest mieszańcem.
Pełne wyjaśnienie tutaj:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2367.0

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2009, 07:11:01 wysłane przez JACK » Zapisane
Łowca
Gość
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 21, 2009, 13:55:02 »

Ciekawe jak tam na balu. Duży uśmiech
Może dowiemy się jakiś iście `Tajemniczych` informacji że powali nas Enki na kolana? Chichot
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 21, 2009, 21:52:05 »

No i po balu.Uśmiech
A więc czekamy na relacje i konkrety, tych co byli.Uśmiech
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
wunjo
Gość
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 29, 2009, 07:53:04 »

Czy wiadomo coś o dacie pojawienia się warszawskiej sesji na stronie PCH? Za wszelkie informacje z góry dziękuję.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 29, 2009, 20:19:43 »

Z regóły ok. miesiąca trwa nim pojawi się ona w formie czytanej.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
forrest
Gość
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 29, 2009, 20:41:13 »

Mi się najbardziej podobało o budzącym ze snu głosie "daję tobie dzban" Uśmiech
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 30, 2009, 06:17:55 »

a mi się podobały pytania o zmianach zawodu i wykupieniu mieszkania ;P

i kochany Enki nie pomógł ;P

i ciekawostką jest, że chrzest wymyślili kapłani... ciekawa koncepcja ;P

Zapisane
memphis
Gość
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 30, 2009, 18:27:39 »

Widze, ze 718sty zadal dwa pytanka. Ciekawe czy zadowolony z odpowiedzi...
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 30, 2009, 19:28:48 »

 Reakcja ludzi po przeczytaniu sesji nr 101 Projektu Cheops

http://www.youtube.com/watch?v=Zc109wKFR9o
Zapisane
kosynier
Gość
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 30, 2009, 21:46:30 »

a dla mnie ta sesja to kupa G...a. ponad połowa pytań to smieci.

rozwalaja mnie pytania typu " o enki pokaz mi sciezke bo nie wiem którędy isc przez zycie" -rany co za masakra albo- " czy w tym roku spłace kredyt" -niezly koles- " lub -"czy mógłbyś ustalic główny cel w moim życiu" - ja sam ci moge cel ustawic jak chcesz,a pytania o prace -- to juz przegiecie na maksa.  nie macie pracy to idzcie do OHP

ludzie co wy za pytania zadajecie

zostalo niby 3 lata bardzo mało, a dowodów jak nie było tak nie  ma.

pytan o nibiru - 0 dlaczego???
pytan o przyszłość polski - 0
wogóle jakies pytania o przyszlosc - 0
pytanie sprawdzajace wiarygodnosc enkiego -0

w którejś sesji było pytanie o powódź w polsce w tym roku za sprawą meteorytu enek odpowiedział cyt" chcieli byscie takiej atrakcji ale nic z tego" a tu masz południe polski pływa moze nie za sprawa meteorytu ale powódz jest

tak wiec jak dla mnie sesja lipa
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 30, 2009, 22:54:40 »

No to gdzie byłeś Kosynierze drogi,gdy na sesji Cię nie było?

Trzeba pilnować takich spraw a nie w nieświadomości sobie bimbać.

No ale nic to.W przyszłości trzeba będzie zadziałać i przekazać pytania.

Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #17 : Lipiec 01, 2009, 08:20:10 »

Jakie pytania taka sesja.
Miałem nadzieję, że biały bękart Annunaki spręży się i zada jakieś rozsądne pytania i znowu przeliczyłem się.Klops.
Ta odpowiedź była dośc szczera.
Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie od Danki: Witaj drogi En-Ki. W jaki sposób ludzkość, która przejdzie na wyższy poziom rozwoju duchowego, będzie pomocna innym istotom zamieszkującym kosmos?
EN-KI:
Długo jeszcze na to istoty ludzkie muszą czekać, żeby w pięćdziesięciu procentach zrównać się z istotami zamieszkującymi kosmos. Dla nich - na dzień dzisiejszy - jesteście jak „małe przedszkolaki”, albo jeszcze nawet - dzieci, które dopiero co „raczkują”. Czyli - „duża woda” musi popłynąć, zanim osiągniecie trochę doskonałości.
Zapisane
kosynier
Gość
« Odpowiedz #18 : Lipiec 01, 2009, 16:35:50 »

a zebys kocie wiedział ze przekaże Uśmiech wiem ze duzo ciekawych pytan padlo w tych 100 sesjach i ciezko cos zmotać ale teraz warto pytac o niedaleka przyszlosc o to aby enki podał dowody tego co ma sie stac w roku 12 bo jak dalej ludzie beda pytac o prace lub sciezki przez zycie to obudza sie zdziwieni w roku 13 i pomysla czy aby cos nie mialo sie wydażyć w 2012 Coś
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #19 : Lipiec 01, 2009, 16:58:15 »

A mi się wydaje,że Lucia powoli zmienia taktykę,im bliżej 2012 tym jakby coraz to mnie straszy kataklizmami,tylko przechodzi na raczej na "duchowość" roku 2012.
Zapisane
Trel
Gość
« Odpowiedz #20 : Lipiec 01, 2009, 19:40:26 »

Dla mnie osobiscie ta sesja przypomina ocenzurowaną scene.Gdy cenzuruje sie pytania ,pozostaja tylko te najglupsze i najmniej wnoszace.I w całej sesji nie widziałem chodzby jednego godnego uwagi pytania.Dlatego uwazam ze sesja 101 to kompletne dno i uwazam ze dno wynikłe z cenzury pytań.Na forum padło wiele ciekawych pytań i wiele pytań bezposrednich.W sesjach nigdzie nie ma pytań bezposrednich sa tylko nacechowane przekonaniem,a w tej sesji nawet takie sie nie pojawiły.Chodz nie podzielam tutaj entuzjazmu do pana Kapłana i jego wypowiedzi to niestety musze szczerze przyznac ze były to dwa najsensowniejsze pytania w całej sesji co swiadczy całkowicie o jej poziomie.Z czystej przekory powiem ze ubawiły mnie odpowiedzi Enkiego na pytania Kapłana (taka totalna zlewa).Niemniej dla mnie osobiscie była to czysto ocenzurowana szopka,ktorej poziom wynikł własnie z cenzury.Ale kazden oceni to sobie wedle własnych doswiadczen.Mnie osobiscie ta sesja oddala od Enkiego i jego przekazów i PCH i dokładnie tak ja odebrałem.Poprostu zwykła sciema.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #21 : Lipiec 01, 2009, 20:02:31 »

Gdyby pytania w Warzawie były cenzurowane,to mielibyśmy prawdopodobnie jakiś sygnał od kogoś,że jego pytania nie przeczytali.

Ale tak nie będzie,bo wszystkie były przeczytane.

To nie wina ściemy,jak piszesz kolego Trelu.To między innymi Twoja wina,bo pytań nie zadałeś a odpowiedzi na nie

oczekujesz.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #22 : Lipiec 01, 2009, 20:05:32 »

Ja i moja rodzina mamy kłopoty finansowe - długi, bardzo poważne. Czy te długi spłacę w tym 2009 roku? Czy mogę oczekiwać pomocy? Jest to dla mojej rodziny bardzo ważne.

EN-KI:
Na to pytanie Ryszardzie tobie tutaj nie odpowiem - z prostej przyczyny. Nie dam wszystkim tej satysfakcji i tej porady, aby mogli z niej skorzystać. Ty prosisz i ty chcesz, żebym w pewnym sensie - dał tobie to rozwiązanie, jak z tego kłopotu wyjść. Pomogę, ale przyjedź, spotkaj się ze mną, a radę dostaniesz - jak sobie z tym poradzić. Słucham.


Oto moj faworyt z sesji 101. P.Lusia miala szanse wykazac sie i udzielic wszystkim rad w czasach kryzysu.. i powiedziec:poniewaz pomagacie PCH,wiec dla tych na sali jak i dla wszystkich,ktorzy
czytaja sesje,daje wam pare rad jak wyjsc z dlugow i jak pomoc sobie przetrwac finansowo.Nie
wazne,czy bylyby to tzw.dobre rady,cos warte,czy tylko zyczenia.Liczylyby sie dobre intencje
z serca pochodzace,z troski Opiekuna Ludzi o ludzi.Ale nie.Przyjdz na sesje prywatna, zaplac
60 PLN, a otrzymasz o co prosisz.I jak tu wierzyc w opieke,milosc Samcia do ludzi i w to,ze
mamona nie ma zadnego znaczenia..?Nijak.
Pozdrawiam.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #23 : Lipiec 01, 2009, 21:17:10 »

Gdyby pytania w Warzawie były cenzurowane,to mielibyśmy prawdopodobnie jakiś sygnał od kogoś,że jego pytania nie przeczytali.

Ale tak nie będzie,bo wszystkie były przeczytane.

To nie wina ściemy,jak piszesz kolego Trelu.To między innymi Twoja wina,bo pytań nie zadałeś a odpowiedzi na nie

oczekujesz.

Kocie, wyluzuj, przypomnę Ci posty niejakiego Grzegorzgti który wyraźnie powiedział, że pytanie znajomej zostało OCENZUROWANE - nie zadano go. Proste - cenzura niewygodnych pytań istnieje - dowód wskazałem. I żadne Twoje marudzenia tego nie zmienią.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #24 : Lipiec 01, 2009, 21:36:32 »

Wyluzowuję się zatem i twierdzę,że na sesji w Warszawie,bo o niej mowa nie było cenzury pytań do En-Ki.

Twój dowód więc nie dotyczy sesji o której mowa.

Jnne sesje to inna sprawa.

Mogło być zadane zbyt dużo pytań i nie było możliwości na wszystkie odpowiedzieć.Nie ma to nic wspólnego z cenzurą.



Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

loki watahaskromnych shaggydogss eye kociarnia