Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 13:31:54


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......  (Przeczytany 57989 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Silver
Gość
« Odpowiedz #50 : Lipiec 11, 2009, 00:43:39 »

Strach jest elemetem blokujacym rozwoj, gdy czlowiek wychodzi z jednej opcji pojawia sie nastepna.
Kiedy sie konczy? Gdy zaczynamy wierzyc iz wszystko jest naszym dobrem, i to co jawi sie zlem i to co uznajemy za dobro.

  A ja czekam z wielką niecierpliwością, aż ktoś tutaj wreszczcie napisze jak sobie poradzić z tym strachem (lękiem ) zamiast powtarzać w kółko to samo, że lęk jest przeszkodą w rozwoju człowieka.
Przepraszam bardzo, ale myślę, że wczoraj żeśmy się chyba nie urodzili i wiemy
co to jest lęk, jak i wiemy o tym, że stanowi on przeszkodę w doświadczeniu miłości, o której tu tyle poezji zostało napisanych.
Tylko, że nikt nawet nie mrugnął  jak również wielu ''oświeconych''
, których mieliśmy przyjemność oglądać  na różnych tutaj prezentowanych filmach co zrobić ze swoim lękiem.
Poprostu czysty paradoks, wiemy o tym, tylko  nie wiemy co z tym zrobić.
Jedyne słowo, które znalazłem  lub usłyszałem, to brzmiało - pozbyć się lęku.Ale to nie prawda, że czegoś można się pozbyć, bo to nie fura śmieci
 którą można wyrzucić do kosza.
Jak możesz coś  ze swojej świadomości się pozbyć, skoro lęk jest cześcią Twojej świadomości, jest częścią Ciebie.
Wciąż piszemy, czytamy i oglądamy - miłość, współczucie, empatia to droga do celu, droga do wszystkiego.
Ale to tylko opis, a nie żadne jakiekolwiek narzędzia do tego, aby ''odszedł''  lęk i nadeszła miłość !

No więc czekałem, ale teraz już w końcu napiszę w jaki sposób odreagować lęk.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2009, 00:50:33 wysłane przez Silver » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #51 : Lipiec 11, 2009, 02:23:32 »

Sadzilam ze kazdy wie jak to robic  ( pozbywanie sie stanow lekowych), kazdy doswiadcza tego codziennie, jest to naturalnoscia zycia.

Codziennie zblizamy sie do sytuacji , ktorych w jakis sposob sie boimy, tylko konfrontacja z nimi porzez przezycie tych zdarzen pozbawia nas leku. Nic wiecej. Jezeli ktos boi sie ciemnosci ,zeby sie przestac jej bac , musi wejsc w nia i pobyc ,az zobaczy, poczuje iz sama ciemnosc nie jest straszna.
Jak to zrobic fizycznie? Albo po malutku zaciemniajac swiatlo, albo po malutku , krok po kroku zblizac sie , wchodzic do ciemnego pomieszczenia. Nie mniej jednak ( co kolwiek jest tym lekiem) , trzeba sie fizycznie zmierzyc z tym zdarzeniem i wyjsc z niego juz bez strachu. Czyli poznac je calkowicie.
Czy to trudne? Dla jednych tak , dla innych mniej.
Nie mniej jednak w swiecie fizycznym musza zaistniec poznawcze  zdarzenia fizycznie.
Kazda wiedze ( naprawde na kazdy temat) osiaga sie przez konfrontacje ze zdarzeniem, z lekiem tez tak trzeba.

Wszak wszystko jest w Tobie, co za problem masz z wydobyciem tej wiedzy na powierzchnie?
Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Widzisz ja te wszystkie procesy opisuje z autopsji , ja juz je przeszlam , tu i teraz w tym zyciu. Dlatego z czystym sumieniem moge powiedziec ja wiem , gdyz stalo sie to moja wiedza. Wlacznie ze srebrnym sznurem. Nie sa to tylko symulacje graficzne ani domysly na podstawie analizy cudzych doswiadczen.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2009, 09:03:23 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #52 : Lipiec 26, 2009, 21:11:16 »

Był taki czas, że z rozdziawioną gębą gapiłem się na prawo i lewo skrętne spirale , których animacje zamieszczał Leszko. Drapałem się w głowę i zachodziłem o co tu chodzi. Te złote i srebrne sznury  Kiary bardzo przypominają  mi owe spirale . Wszak "sznur"  to zapleciona spiralnie lina z , nomen omen,  "duszą" w środku.
Kiara pisze, że
Cytuj
" wszystko jest naszym dobrem, i to co jawi sie zlem i to co uznajemy za dobro. Akceptacja to sw. slowo naszych czasow "
, a Leszko cytuje Dana Wintera, który wypowiada się w podobnym duchu :
Cytuj
"I wtedy możesz odpowiedzieć Diabłu
który mówi: "Zabiorę ci duszę."|I twoją odpowiedzią może być:
"Ach... Wiem kim jesteś,|jesteś iskrą w moim oku."

i w tym samym duchu odnajduję słowa Silvera :
Cytuj
"Tymczasem wiele dusz wchodzi tu z innym programem , który na przykład brzmi: moja wewnętrzna ścieżka mocy zaczyna się we mnie i kończy się we mnie. A to oznacza wszystko ! Oznacza wszystko, ponieważ nic nie mamy do stracenia, jak i nie mamy do zyskania, czyli wszystko czego potrzebujemy jest w nas."
Bardzo cenię sobie Dana Wintera. Dzięki niemu dowiaduję się więcej o tym jak działa moje serce, w jaki sposób rośliny korzystają z ciągu fibonnaciego, świętej geometrii, dlaczego niektóre kształty bardziej nam sprzyjają energetycznie , a inne mniej. Uwielbiam też czytać Kiarę - o sznurach, miłości i astralach w ten jej bardzo kobiecy , intuicyjny , a więc niewytłumaczalny logicznie sposób przekazywanej wiedzy serca.
Wszystko to jest ważne , wszystko funkcjonuje i objawia się , krąży wewnątrz mnie i wokół mnie, przenika mnie. Wszystko to i nawet więcej jeszcze  mam przed sobą niczym na szwedzkim stole. I cokolwiek jeszcze się przejawi , będzie tak samo uprawnione do życia. Oto stoję u źródła , a ono uwalnia z siebie kolejne fascynujące teorie, które "znajduję" na mojej drodze do "Syjonu", drodze ku Pełni..

"Niech ten, który szuka, nie ustaje w poszukiwaniu aż znajdzie. I gdy znajdzie, zadrży, a jeśli zadrży, będzie się dziwił i będzie panował nad Pełnią". Ewangelia Tomasza

Silver ,owo "drżenie" może być mylnie odbierane jako strach.
Moim sposobem na pozbycie się lęku jest przyjęcie postawy Obserwatora zjawisk , rzeczy i siebie - swojego ego, które poddaje się lękom. Ten , który w Tobie obserwuje, nie jest egotycznym umysłem. To istota wolna od lęku. Ona jest wieczna,  pochodzi ze Źródła. To jesteś prawdziwy TY.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2009, 21:21:11 wysłane przez east » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #53 : Lipiec 27, 2009, 00:49:57 »

east Uśmiech
mam tak samo jak TY...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #54 : Wrzesień 15, 2009, 14:17:48 »

Wiecie co , 13 wrzesnia odbyla sie pielgrzymka mlodziezowa  pod te 12 slupow w Cergy i odprawiono tam msze poswiecona Naszej Pani ( nie mylic z Matka Jezusa, bo to nie to samo chociaz kk usiluje ujednolicic to miano).

Bywam w tym miejscu , znalazlam sie zupelnie "przypadkowo" rowniez w trakcie tej mszy.
Jestem ciekawa , kto to wymyslil i dlaczego?
Rozne sa miejsca pielgrzymek , bardzo rozne ,  ale zazwyczaj zwiazane z miejscami objawien , lub polaczone religijnym kultem. A tu? Nic..... 12 kolumn ......

Czyzby tak bardzo brakowalo energii?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 11:32:41 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #55 : Wrzesień 04, 2011, 12:18:08 »

Chyba już pora ożywić nieco ten temat żeby zrozumieć dlaczego ważna jest Europa i jak ograbiano ją z energii , gdzie jest konkurencyjność , czy jest naprawdę?

Czy też tylko wszystkie sznureczki trzymane są przez jedną rękę pociągającą za nie w celu rozegrania jakiejś sytuacji w jakimś miejscu dla tworzenia konkurencyjności napędzającej ten biznes?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #56 : Marzec 24, 2012, 13:39:50 »

Moje codzienne i co nocne wycieczki są skromniutkie zazwyczaj w kręgu tych 12 kolumn czasami perfekcyjny krąg tej wysepki z piramidą po lewej stronie.
Ale tam już muszę dopłynąć.. :wink: Chichot i czasami robię to pomimo zakazu.

Zastanawia mnie cały czas jak dostały się na nią dzikie króliki :co: które hasają sobie po niej z lubością.


12 colonnes Cergy

http://www.youtube.com/watch?v=iJrzz2RxXd4&feature=related

W kręgu tych kolumn płynie niesamowita energia.

A w zesz łym roku było troszeczkę jak w górach..... Chichot

Snowboard Cergy Pontoise 12 colonnes

a to jest targ w miasteczku... lubię ten orientalny klimat Chichot
http://www.youtube.com/watch?v=sK26uMZ-XHc&feature=related

Na końcu reportażu facet pyta dziewczynę czy jest tutejsza? bowiem on myślał iż jest we Francji.. on szuka Francji... :cfaniak: - pełna konsternacja dziewczyny- facet twierdzi iż zagubił się w przestrzeni ... myślał iż jest we Francji :co: Chichot a tu orient w swojej krasie! Świat się zmienia....
http://www.youtube.com/watch?v=CUBU9tC6FPQ&feature=related



Ach.. i jeszcze zegar , największy w Europie. nie wiem czy z tego powodu czas tu wolniej czy szybciej płynie? Ale Axe majeur, to Axe majeur....



Pendule gare Cergy Saint Christophe

http://www.youtube.com/watch?v=EtyT2TQri4M&feature=related


Axe Majeur - Rencontre entre l'espace et le temps

http://www.dailymotion.com/video/xjb65p_axe-majeur-rencontre-entre-l-espace-et-le-temps_news

Spotkanie z przestrzenią i czasem.



« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2012, 13:48:29 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #57 : Marzec 24, 2012, 13:41:56 »

Darku nie scalaj tego proszę.


Takie sobie ciekawostki....
http://secretebase.free.fr/complots/edifices/axemajeur/axemajeur.htm

niby nic...
http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=fr&u=http://secretebase.free.fr/complots/edifices/axemajeur/axemajeur.htm&ei=R8NtT__SNoW7hAfLtOGTBw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCUQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://secretebase.free.fr/complots/edifices/axemajeur/axemajeur.htm%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26hs%3D8t6%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26prmd%3Dimvns


"CHRISTOPHER wywodzi się z greckiego Christos (Chrystus) i phorein (zużycie), czyli powiedzenia, ten , kto niesie Chrystusa, w aluzji do legendarnego giganta pierwotnie o nazwie "Forsaken", który pomógł przenieś Dziecię Jezus przez rzekę . Na symbolicznej reprezentacji Krzysztofa z Licji lepiej znany jako święty Krzysztof sprawia wrażenie , że istnieje związek z egipskiej ikonografii Boga Anubisa z przewoźnikiem duszy po śmierci. Może on być również podłączony do grecko-rzymskiej mitologii z Charona, przewoźnika dusze przez rzekę Styks. "....

Taki mały przypadek jedyny kościół w miejscu mojego urodzenia jest pod wezwaniem św. Krzysztofa. Etymologia słowa cergy wiąże się też z celtyckim cerg- krąg, koło.

Obraz sw. Krzysztofa namalowany jest przez świetnego malarza J.H.Rosena.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Henryk_Rosen

http://pl.wikipedia.org/wiki/Podkowa_Le%C5%9Bna

Zastanawia mnie dalej jaki ma związek Podkowa z Cergy ( jeszcze nie do końca to wiem) i na czym polega zatoczenie tego kręgu w którym punktem wspólnym jest św. Krzysztof i pewna data , ale nie tylko to

lubię takie zagadki , wprost uwielbiam! :jupi:


* coś znalazłam! a to ciekawostka , psio głowy św. Krzysztof z Ateńskiego muzeum!

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ty_Krzysztof

No , no niezłe zaczyna mi coś świtać..... :wink: Chichot

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cynocefal

no to idziemy dalej... czemu nie? :co: Chichot
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2012, 13:51:58 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #58 : Marzec 26, 2012, 02:17:27 »

Dalszy ciąg symbolicznych obiektów na ziemi , które są kontynuacją przeszłości w teraźniejszości. wszystko co zostało zbudowane i usytuowane w określonym czasie w określonym miejscu ma wpływ na obieg energii na ziemi a także na jej przepływ do innego wymiaru. Są to punkty połączeniowe , które transmitują energię w nieznane nam miejsca.


http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=fr&u=http://secretebase.free.fr/complots/edifices/edifices.htm&ei=hcFvT7GjBsLH0QWim9WNAg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=3&ved=0CDkQ7gEwAg&prev=/search%3Fq%3Dsekret%2BAxe%2BMajeur%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DkDK%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26prmd%3Dimvns

bardzo interesujące...


Katedry róż i inne symbole
Tajemnica Sub Rosa

Działki róż diffrérentes mieć punkty połączenia,
podstawą "maszyna", który wykorzystuje Telluric i kosmiczny


Z tego naturalnego pokory, który pasuje do ich jak fryz, mnisi twierdzą, że "tajemnica katedr" została znaleziona. Nie mniej! Francuzów, prawie przez przypadek, odkrył, że geometryczny ścieżka łączy katedry. Mnisi szybko umieścić na komputerze, aby zweryfikować tę hipotezę. W rzeczywistości są one katedry, które zostały zbudowane na wcześniej istniejącej trasie nazwali Róża Matki Bożej. Z jednej strony dlatego, że zdecydowana większość katedr są dedykowane Matce Bożej. A po drugie, ta szczególna konfiguracja (rys. 3) reprezentuje cięcie wzrosła efectivement w dwóch prostopadłych do łodygi. Róża jest synonimes wieków tajemnicy i tajemnicy.

Kiedy jesteś trochę orientuje się w geometrii, patrząc na mapę, na której rozsianych wszystkie katedry (ok. 200 we Francji), jeden Hästens, aby przejść szanse, które powinny pozwolić na rysunek figury, punktów jest wiele. W rzeczywistości, ta linia pochodzi od złożonej fabuły, która jest prosta 5 ramienna gwiazda (pentalha, pentagram).

   
   

fig1: The Pink 5-ramiennym
   
fig2: pojedynczy różowy.
   
fig3: Rose katedr

Ilustracje: Christian Michel Soulier "ROSE Matki Bożej"


Narysować okrąg, w którym budujemy 5 ramienna gwiazda, rozszerzenie jednej ręki. Paryż jest centrum, a dokładniej transept przejście z Notre Dame. Gwiazda obraca się wokół jego środka, gdy rozszerzenie spotyka katedrę, widzimy, że pozostałe cztery oddziały połączyć katedry (rys. 1). Należy zauważyć, że żaden oddział wpada w pustkę, z których każda obejmuje katedrę. Amazing! Jeszcze bardziej zdumiewające: duże miasta (Cannes, Roubaix, Lille, Einal), którzy nie mają katedrę, nie są na trasie.

5 ramienna gwiazda to rodzaj algorytmu matematycznego, w którym budujemy Rose. Rose katedr jest superpozycją kilku ścieżek (patrz prosty wykres na rys. 2). Nasi mnisi chciałbym powiedzieć, że "jest to dar od Boga do naszych czasów." Dla mylić, jakoś w swojej duchowej nędzy i ubóstwa moralnego. Jeden z innych przyczyn.

ROSE Prorocze

Mówiąc w ten sposób, nasz religijny przypomina nam, że Bóg przemawia do ludzi. Tak więc wyjaśnić za pomocą mnóstwa niuansów, które katedry, to Bóg, który zainspirował ich: lokalizacja, trasa, objętości. Jeśli mamy wątpliwości, że są szybkie do retorty ", ale wszystko zostało powiedziane w Biblii". Przez to mają na myśli, że w planach katedr znaleźć układ świątyni Salomona. Dlaczego Bóg ustanowił w najdrobniejszych szczegółach budowy swoją świątynię Salomona, on nie kazał wszystkie swoje dzieci na przestrzeni wieków? "Tylko niewierzący w tym obszarze jest jedno w bezbożności", ciężko, ciężko, te słowa mnichów, ale jest szczery prawda, można jedynie mówić znawstwem.

Bez Cassandra, ptaki nieszczęścia, oni nieustannie przypominają człowieka do ruiny, i byłoby nieuchronne. I dodają z ogromnym uśmiechem pożyczek współczucia ", chyba że człowiek zamienia". Mają nawet znajomych, którzy podróżują po całym świecie do powiedzenia. Najbardziej zdumiewające jest to, że nigdy nie mainstreamowe media o tym rozmawiać, jeśli się nie śmiać. Przez astrologów i soothsayers innych wobec konkurencyjnych ogłosić prognozy uruchamiania, że nikt nie zadał sobie trudu, by sprawdzić!

INNE ROSES

Wynalazca katedr Rose zaczął rysować jak wiele zrobić róże niedawno. To był pierwszy Rose religijnych budowli Paryża. Najbardziej podstawowym jest Rose do 10 oddziałów (2x5). Następnie, począwszy od wielkiego dzieła był w stanie narysować wzrosła do 13 oddziałów, których centrum jest piramida w Luwrze, a które znajdują się na polach.

Biorąc mapę Francji, okazało się, że elektrownie jądrowe są ustalane zgodnie z koncentrycznych gwiazd z 6 oddziałów. Bez wchodzenia do tej wyrafinowanej fabuły, widzimy, że dwa a nawet trzy zakłady znajdują się na liniach prostych. A niektóre emitują hyppothèse że to będzie zanurzona część góry lodowej, która byłaby "fantastyczne maszyny", które mogłyby działać na klimat, na psychikę ...

"Hypoyhèse", mówią, i rajoutent "jesteśmy po prostu biedni mnisi, nie zostały zweryfikowane". I dlaczego z "Matki Bożej"? Nawet religijnych, którzy stwierdzili, że dużo mówi się o średniowiecznych rycerzy niedawno, dając wiele szczegółów ich wszczęcia. Warto wspomnieć, że w momencie wszczęcia było rycerstwo i rycerz jest oficjalnie poświęcony Najświętszej Maryi Panny. "Notre Dame pewien, że nie stać krzywoprzysięstwo. Dla Boga i mojej pani" (jego dama Maryja). I jeden z dawnych mnichów dodając złośliwie: "Oni mają nam wziąć diabła za Boga". Nie należy mylić!

   
   

Ilustracje: Christian Michel Soulier "ROSE Matki Bożej"

Od czasu odkrycia Róży, które znajdują się na katedrach, zasada została zastosowana do innych budynków. Tak więc, Rose, który obejmuje budynki, które są bieguny wiary katolickiej. Na mapie Paryża narysować okrąg o promieniu 25 cm, centrum jest skrzyżowanie z nawy katedry Notre Dame. Centrum, wyciągnąć dwa proste, jeden w kierunku Najświętszego Serca Pana Jezusa, drugi w kierunku kaplicy Rue du Bac (chór z dwóch budynków będących punktem przecięcia linii). Zauważ, że te dwie linie tworzą kąt prosty. Można łatwo, za pomocą kompasu i linijki aby narysować gwiazdę z 10 ramionami (2 razy po 5 oddziałów) z boków i osi automatycznie połączy różne budynki lub kościoły. Zauważ, że jest częścią wzrosła kościół Sainte Genevieve, nie Pantheon. Uwaga Sanktuarium Chrystusa Króla, który został dostarczony do młotów w 1952 roku, została ona zbudowana tuż przed wojną na prośbę Chrystusa jako mały zakonnicy, siostry Oliva, który przekazał teren i plany (ledwo znał przeczytać, że był prześladowany przez całe swoje życie).

Po podłączeniu wielkie dzieło, zwracamy kąt równoramienny, którego dwa boki umożliwiają śledzenie gwiazdy na 13 oddziałów, w centrum znajduje się w Luwrze piramidy. Na tej działce znajduje się Panteon, budynki Wielkiego Dzieła ... Stosując tę samą zasadę do elektrowni jądrowych odkrywamy nową gwiazdę wzrosła składa się z sześciu oddziałów. Szansa nie można powoływać się!

Ale ślady różowe diffrérentes mieć punkty połączenia, możemy sobie wyobrazić, że jest to podstawą "maszyna", która wykorzystując Telluric i kosmiczne siły, wchodzą w drgania w określonym czasie. Wszystkie te budynki są zbudowane na obu punktach na silne przeniesienie i tak skupiać się wokół pewnych wydarzeń astralnych ... ?

TAJNE katedry

W wiekach XII i XIII Templariusze zostali zakończeniu budowy katedr Francji. Biorąc mapę Francji i będziemy oznaczać względne położenie katedrach Abbeville, Amiens, Bayeux, Chartres, Evreux, Le Mans, Paryżu, Rouen Reims i otrzymujemy dokładną konfigurację konstelacji dziewicą. Istnieje 93 katedry zbudowane we Francji pod względem liczby złotych, a ich relacja do konstelacji pozostaje do odkrycia. Ich architektura, a szczególnie kształt kopuły zostały przekazane swoją energię ...

http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=fr&u=http://secretebase.free.fr/complots/edifices/edifices.htm&ei=hcFvT7GjBsLH0QWim9WNAg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=3&ved=0CDkQ7gEwAg&prev=/search%3Fq%3Dsekret%2BAxe%2BMajeur%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DkDK%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26prmd%3Dimvns

* nie wiem  tylko czy nazwy Katedry Naszej Pani ( taki jest oryginał we Francji( zamieniano na Matki Bożej świadomie czy nie świadomie?


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 02:37:12 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #59 : Październik 26, 2012, 12:50:30 »

"Świątynia naszych czasów".... 88 hektarów bio- architektury w Cergy, czakra mocy ziemi aktywna  w "czasach ostatecznych" ... tak naprawdę w tym miejscu rozgrywa się  jeszcze większosć  głównych wydarzeń energetycznych dotyczących ziemi.

Miejsce publiczne odkryte , pilnie strzeżone ale nie ujawniane szerokim masom, punkt centralny  osi ziemi w ustawieniu kątowym w stosunku do głównego strumienia energetycznego w grudniu  2012 jest właśnie w Cergy. Chociaż to nie to miejsce odegra tą najważniejszą rolę w  dla nowych czasów. 12 kolumn  ma niezmiernie istotną  i ciekawą symbolikę, między nimi przebiega oś centralna ziemi   wyznaczająca pracę energii jej biegunów.

Sztucznie zbudowane jezioro z okrągłą wyspą symbolizującą kobiece jajeczko, które we właściwym momencie ma być zapłodnione energetycznie....  i wiele innych szczegółów architektonicznych precyzyjnie zaplanowanych i zbudowanych to sekrety tego miejsca.
Francja to jedna z wielu tajemnic  Europy dawnej i współczesnej, żeby odkodować przyszłość , trzeba poznać współczesność, przeszłość jest tylko ułatwieniem odczytów.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 14:57:07 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #60 : Październik 31, 2012, 21:37:27 »

Witamy w świecie zagadek, może coś się jeszcze znajdzie w bardzo ciekawy sposób?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Listopad 01, 2012, 11:03:15 »



Cergy - L'axe Majeur - Po co Francuz buduje piramidę w 1990 roku naszej ery ?



http://pliczek.net/download.php?id=39242



http://pliczek.net/download.php?id=39244



http://pliczek.net/download.php?id=39245



http://pliczek.net/download.php?id=39246



http://pliczek.net/download.php?id=39247
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kate
Gość
« Odpowiedz #62 : Listopad 01, 2012, 11:16:56 »

Witaj barneyos, ale u mnie nie pokazuja sie zdjecia, czyzby techniczne problemy wrocily, czy jest na to jakis trik?
Pozdrawiam.

Edit:

Pojawily sie! Ale dlugo trwalo ladowanie! Niech to bedzie wskazowka dla innych uzytkownikow, trzeba poczekac.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2012, 11:17:59 wysłane przez Kate » Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : Listopad 01, 2012, 11:33:51 »

zdjęcia są w HD jakości, ale i tak przycięte, o standardowo mają ekstremalnie dużą rozdzielczość, po to, by każdy mógł sobie popatrzeć dokładnie na to, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Jeśli będą problemy, to rozdzielczość zmniejszę do normalnych rozmiarów. Czas wgrywania zależy od rodzaju łącza z internetem - zwykła Neostrada 1MB wystarcza - brak opóźnień.

Tym francuskim budowniczym był Francois Mitterand - czy ważnym jest, że był masonem ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2012, 11:35:12 wysłane przez barneyos » Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kiara
Gość
« Odpowiedz #64 : Listopad 01, 2012, 11:44:29 »

Najwaleczniejszy tym miejscu jest ta mala okrągła wysepka na tym sztucznie zbudowanym stawie i to co jest pod tym ogromnym placem szczegulnie w przestrzeni kolumn.
Piramidka odgrywa swoja rolę ale nie jest najistotniejsza, cały kompleks to 12 architektonicznych obiektów tworzących całość budowli, przez środek biegnie oś czasu i przestrzeni. może jest ktoś kto potrafi komputerowo ją przeprowadzić przez ziemie i zobaczy co na niej jest w rożnych miejscach?

Punkt między kolumnami zaznacza trzecią czakrę ziemi , czakrę mocy aktywną teraz i pracującą mocno, przez nią płynie energia z kosmosu do jądra ziemi i cały czas je zasila. Pewne dni w roku są szczególnymi dla tego miejsca bowiem tu koncentrują się energie z kosmiczne, to miejsce było przygotowane jako centralne w planie ciemnych sił w opcji powtórzenia po raz piąty Ludzkiej niewoli w III wymiarze. Plan ten jest nieaktualny , ziemia poszła inną drogą zatem miejsce straciło swoją planowaną  rangę jest ważne i istotne jako  aktywny czakram ziemi ale nie jako punkt wyznaczający dopuszczalną moc energetyczną jądra ziemi i przekaźnik naszej energii dla naszych władców.

Ich plan dał ciała juz dawno temu nie ograbiają nas z energii przez czakrę mocy ziemi jak dawniej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #65 : Listopad 01, 2012, 11:47:56 »

Kiara
Cytuj
cały kompleks to 12 architektonicznych obiektów tworzących całość budowli

Czy moglabys opisac te 12 obiektow, ze zdjec trudno zajarzyc. Czy do obiektow wliczasz np. staw i drzewa, czy tylko budowle?


Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #66 : Listopad 01, 2012, 11:58:53 »

zdjęcia są w HD jakości, ale i tak przycięte, o standardowo mają ekstremalnie dużą rozdzielczość, po to, by każdy mógł sobie popatrzeć dokładnie na to, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Jeśli będą problemy, to rozdzielczość zmniejszę do normalnych rozmiarów. Czas wgrywania zależy od rodzaju łącza z internetem - zwykła Neostrada 1MB wystarcza - brak opóźnień.

Tym francuskim budowniczym był Francois Mitterand - czy ważnym jest, że był masonem ?


Nie tylko on , on był kolejnym budowniczym, warto wiedzieć iż on zainwestował około 15 milionów euro w osuszanie terenu pod sfinksem i Piramidami w Gizie. jak widać bez wielkiego efektu.

Ważne jest że był masonem tak samo jak fakt iż większość ( jeżeli nie wszyscy) znaczący politycy są masonami, bez tego nie mieli by tych pozycji.

A to tylko taka ciekawostka związana z Cergy .... Pontoise istnieje jako część Cergy i jako oddzielna miejscowość są ze sobą połączone.
cerg- to inaczej krąg , koło w staro celtyckim.


Nicolas Flamel


Nicolas Flamel także Nicholas Flamel (ur. 1330 w Pontoise, zm.1418 w Paryżu), francuski alchemik, prawnik i pisarz przysięgły.

Zgodnie z legendą Flamel był jednym z pierwszych alchemików w Europie[potrzebne źródło], interesował się praktykami alchemicznymi Egipcjan, Greków i w mniejszym stopniu Arabów. Legenda oparta na pismach samego Flamela głosi, że jako pierwszy stworzył kamień filozoficzny: substancję zmieniającą m. in. metal w czyste złoto oraz główny składnik eliksiru długowieczności. Jego żona, Perenelle, przez 20 lat pomagała Flamelowi w odczytaniu manuskryptu alchemicznego, jednak wysiłki te nie zostały zwieńczone sukcesem. Antoine Lavoisier, osiemnastowieczny chemik francuski, obalił metodami naukowymi trwające kilkaset lat przekonanie, że można metodami chemicznymi przemienić jeden pierwiastek w inny (obecnie wiemy, że taki proces jest możliwy w przemianach jądrowych).

Dzięki pochodzącemu z 1416 roku testamentowi mieszczanina możliwe jest oszacowanie wielkości i źródła jego majątku. Przypuszcza się, iż zaczątek swojej fortuny zdobył on po roku 1394 dzięki udziałowi w podejrzanych aferach finansowych związanych z wygnaniem Żydów z Paryża. Głównym zajęciem Flamela była jednak spekulacja mieszkaniowa: budował on na świeżo włączonych w obręb murów miejskich przedmieściach domy czynszowe, wynajmując znajdujące się w nich mieszkania poszukującym dachu nad głową ubogim Paryżanom. Podobnie postępował z przejętymi istniejącymi już, lecz opuszczonymi bądź zrujnowanymi budynkami. Postępowanie to, które XV-wieczny kronikarz Guillebert de Metz nazwał działalnością charytatywną, było w istocie skutecznym sposobem na pomnażanie majątku. We wspomnianym już testamencie Nicolas Flamel zapisał każdemu ze trzydziestu swoich lokatorów pewną sumę jałmużny, którą ci mieli potrącić sobie z czynszu.


 http://pl.wikipedia.org/wiki/Nicolas_Flamel
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2012, 12:02:42 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #67 : Listopad 01, 2012, 12:04:38 »

Kiara
Cytuj
cały kompleks to 12 architektonicznych obiektów tworzących całość budowli

Czy moglabys opisac te 12 obiektow, ze zdjec trudno zajarzyc. Czy do obiektow wliczasz np. staw i drzewa, czy tylko budowle?




Opiszę ale może najpierw nich podzieli się swoimi odczuciami barneyos nie chcę go zdominować.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. przeanalizuj sobie to....

http://secretebase.free.fr/complots/edifices/axemajeur/axemajeur.htm

http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=fr&u=http://secretebase.free.fr/complots/edifices/axemajeur/axemajeur.htm&ei=R8NtT__SNoW7hAfLtOGTBw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCUQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://secretebase.free.fr/complots/edifices/axemajeur/axemajeur.htm%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26hs%3D8t6%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26prmd%3Dimvns


http://secretebase.free.fr/secretebase.htm
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2012, 12:16:11 wysłane przez Kiara » Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : Listopad 01, 2012, 12:19:49 »


http://pliczek.net/download.php?id=39250



http://pliczek.net/download.php?id=39251


Wyspa



http://pliczek.net/download.php?id=39252




Więcej na:


http://www.axe-majeur.net/-1-VidIntroAxeMaj.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2012, 12:35:29 wysłane przez barneyos » Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kiara
Gość
« Odpowiedz #69 : Listopad 01, 2012, 13:23:24 »

kate tu masz bardzo ładnie wyeksponowane te 12 obiektów.

http://www.axe-majeur.net/-1-VidIntroAxeMaj.html
Jednak żeby zrozumieć ukryte znaczenie całości trzeba zrozumieć sens mistyczny całokształtu tej bioarchitektóry, jest ona ważna ale łączy się z innymi obiektami na ziemi. Reprezentuje mężczyznę oraz nowo tworzonego człowieka.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : Listopad 01, 2012, 15:18:50 »


...

Punkt między kolumnami zaznacza trzecią czakrę ziemi , czakrę mocy aktywną teraz i pracującą mocno, przez nią płynie energia z kosmosu do jądra ziemi i cały czas je zasila.

...


Ha, zaczyna coś tu pasować, moje pomiary radiestezyjne wykazały, iż przed kolumnami (patrząc od jeziora), miejsce promieniuje radiestezyjnym kolorem pomarańczowym i fioletowym, zaś za kolumnami kolorem żółtym i fioletowym.

Znaczy to, że w kolumnach następuje "przewartościowanie" z pomarańczu (czakra 2) na żółty (czakra 3). Również w tym kierunku rośnie energia - najniższa na wyspie / piramidzie, najwyższa u zwieńczenia (iglica i półkole mieszkalne). Przy tych kolumnach cały czas widzę słowo Filtr - muszę to przerobić jeszcze. Dużo dzieje się nad kolumnami (zachęcam do uważnego patrzenia)


Iglica - [Edit: wieża pomiędzy półokrągłymi domami] powoduje zmianę kierunku (kąta) przepływu energii.


« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2012, 17:15:23 wysłane przez barneyos » Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kiara
Gość
« Odpowiedz #71 : Listopad 01, 2012, 16:21:32 »

Co nazywasz iglicą?  Kolumny to również anteny miedzy nimi w nocy przechodzi laserowy zielony promień emitowany z wierzy między domami ( ostatnio wyłączony ), energetyczny  odczyt zaczyna się od strony jeziora.

Ta konstrukcja jest na planie człowieka, laser to symbol energii z 3 oka to skaner rzeczywistości, głowa jest tam gdzie półokrągłe bloki mieszkalne.
nie wiem czy zauważyłeś i odczytałeś męskość tego tworu. Biała droga między czerwonym konstrukcjami to droga męskiej spermy mającej zapłodnić nowym.... ( kobiece jajeczko w wodach ) wyspa na jeziorze.

Symboliczna piramida wiedzy ( nie pełna czyli nie X a Y- męskość) ma wyznaczać dominację "nowego człowieka" w postaci aspektu męskiego. I tu nie ważne kobieta czy mężczyzna , ważna jest dominująca osobowość półkuli mózgowej.
Same ciekawostki , jest ich dużo więcej w całym mieście bowiem ono całe jest połączone z tym obiektem.

CERGY czytane od tyłu to YGREC

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2012, 16:22:58 wysłane przez Kiara » Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : Listopad 01, 2012, 18:52:49 »

Ja to raczej odebrałem tak:

piramida to jajnik, wyspa to macica

Energia płynie od dołu w górę, duża korzyść dla osób mieszkających w półokręgu.

Półokręgi - dlaczego w tę stronę skierowane - patrząc od dołu - tworzą naczynie, kielich, w środku wieża, czym się ma napełnić ?

Zupełnie odwrotnie wieża Eiffla, tam przez zielone łączki trafiasz na kopułę (ma chronić ?) - półkoliste budynki odwrócone w drugą stronę.

Kolumny to filtr - coś filtrują - jeśli granica między czakrą 2 i 3 to ma to sens. Idźmy dalej - gdzie w dole osi (Axe - oś) jest czakra I (poza Cergy oczywiście - Giza ?) - gdzie przejście 1 do 2, analogicznie w górę - gdzie następne granice i następne czakry ?


Na razie w ogóle nie wiem do czego przypasować:

 sad owocowy i widok pełnego miłości ojca, który pomiędzy drzewami-słupkami bramki - trenował przyszłego bramkarskiego mistrza,

oraz

4 wieże - po dwie z każdej strony - na dachach 4 kwadratowych bloków mieszkalnych.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2012, 18:56:28 wysłane przez barneyos » Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kiara
Gość
« Odpowiedz #73 : Listopad 01, 2012, 23:34:29 »

Ja to raczej odebrałem tak:

piramida to jajnik, wyspa to macica

Energia płynie od dołu w górę, duża korzyść dla osób mieszkających w półokręgu.

Półokręgi - dlaczego w tę stronę skierowane - patrząc od dołu - tworzą naczynie, kielich, w środku wieża, czym się ma napełnić ?

Zupełnie odwrotnie wieża Eiffla, tam przez zielone łączki trafiasz na kopułę (ma chronić ?) - półkoliste budynki odwrócone w drugą stronę.

Kolumny to filtr - coś filtrują - jeśli granica między czakrą 2 i 3 to ma to sens. Idźmy dalej - gdzie w dole osi (Axe - oś) jest czakra I (poza Cergy oczywiście - Giza ?) - gdzie przejście 1 do 2, analogicznie w górę - gdzie następne granice i następne czakry ?


Na razie w ogóle nie wiem do czego przypasować:

 sad owocowy i widok pełnego miłości ojca, który pomiędzy drzewami-słupkami bramki - trenował przyszłego bramkarskiego mistrza,

oraz

4 wieże - po dwie z każdej strony - na dachach 4 kwadratowych bloków mieszkalnych.


Ja mam inne zdanie na temat tej piramidy w wodzie, jak dla mnie to jest symbolika  plemnika i to mocno zaakcentowana osobowością męską.

Cytuj
Energia płynie od dołu w górę, duża korzyść dla osób mieszkających w półokręgu.

Tak jest zaprojektowany ten obiekt żeby energia płynęła w tą stronę w obiegu materialnym istotnie tak jest ale w obiegu przestrzennym już nie.
Jak staniesz między kolumnami poczujesz odwrotny kierunek przepływu energii, ona płynie w dół do ziemi.

Cytuj
Półokręgi - dlaczego w tę stronę skierowane - patrząc od dołu - tworzą naczynie, kielich, w środku wieża, czym się ma napełnić ?

Ona się nie napełniała , ona służyła do przekazywania energii w kosmos, opróżniała zbiornik , którym były te półkole.


Cytuj
Zupełnie odwrotnie wieża Eiffla, tam przez zielone łączki trafiasz na kopułę (ma chronić ?) - półkoliste budynki odwrócone w drugą stronę.

Bardzo jestem ciekawa Twoich spostrzeżeń i odczuć na wierzy Eiffla, ona ma zupełnie inną rolę w tej bajce.


Cytuj
Kolumny to filtr - coś filtrują - jeśli granica między czakrą 2 i 3 to ma to sens.

Raczej skup się na tym co jest pod nimi.....
W normalnym układzie energetycznym 12 kolumn ( 12 gwiazd - domów zodiakalnych lub czakr ) powinno być wokół głowy, te są wokół 3 czakry. Czyli zmniejszono obieg energii z pozycji 7 czakr do 3 czakr i oddzielono dwie  energetyczne części człowieka . Spowodowało to częściową blokadę w rozwoju uczuciowym i taki model chciano wykreować dla kolejnej epoki 26 tys lat. Jest to energetyczna  blokada między fizycznością a duchowością we wzorcu.

Cytuj
Idźmy dalej - gdzie w dole osi (Axe - oś) jest czakra I (poza Cergy oczywiście - Giza ?)

Nie.. czakra I jest w naszych czasach w Krakowie, tam jest czakra życia, Giza jest III czakrą , czakra mocy ale dla innych czasów , dla innego ustawienia ziemi w stosunku do czakr poza fizycznych. Dla rożnych  epok są aktywne decydujące czakry w innych miejscach ziemi.

Musisz wiedzieć iż ten układ i zestrojenie z innym ustawieniem ziemi w kosmosie to plan ciemnej strony, ale wszystko się zmieniło i zostało dokonane przesunięcie ustawienia osi ziemi. czakra mocy jest ta sama ( bo jest wyjściowa) ale inne punkty energetyczne przygotowywane do finału przez ciemnych już nie odgrywają planowanej dla nich roli.
Nastąpiło przestawienie wzorca do pierwotnego ustawienia dlatego grają teraz główna rolę inne czakramy i  punkty energetyczne  na ziemi.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 00:09:14 wysłane przez Kiara » Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : Listopad 02, 2012, 07:51:37 »

O kurcze, ty by się zgodziło z pewnym moim odczuciem, że "jest tu obecny jakiś drugi rodzaj energii, którego nie rozumiem, nie potrafię zdefiniować".

W trakcie pomiarów radiestezyjnych miałem silne odczucie, że energia w tym miejscu jest "wielopoziomowa/wieloskładnikowa", tzn. to co na ziemi, nie koniecznie pokrywa się z tym co pod ziemią albo w powietrzu.


Wieżę Eiffla odbieram negatywnie, odkryłem tam m.in. pewien poziom promieniowania rakotwórczego.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Strony: 1 2 [3] 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.125 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime fifa11 madex truegaming kursor