Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 02:53:54


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: *DNA* -  (Przeczytany 34167 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #50 : Wrzesień 07, 2012, 21:14:41 »

Serce jest miesniem, wiec nalezy do grupy protein.
Lucyfer - skoro tyle wiesz, to powiedz czeladzi, o co chodzi z Czerwonym Smokiem (i projektem ze szczurami w Chinach).

Z gory dziekuje - Efel.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #51 : Wrzesień 07, 2012, 21:40:18 »

Serce jest miesniem, wiec nalezy do grupy protein.
Lucyfer - skoro tyle wiesz, to powiedz czeladzi, o co chodzi z Czerwonym Smokiem (i projektem ze szczurami w Chinach).

Z gory dziekuje - Efel.

No nadawaj Lucek o tym czerwonym smoku , też jestem ciekawa.
Lady.. chodzi o funkcje serca energetycznego a nie fizycznego , nasze organy  zawsze maja dwa aspekty , fizyczny i energetyczny.


Kiara UśmiechUśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2012, 21:49:39 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #52 : Wrzesień 07, 2012, 21:42:47 »

psst! odczytaj w gobelinach masonerii z Andegawenow Zły

Albo wsluchaj sie w szepty...

(kto wie, bedzie wiedziai, nie jestes wtajemniczona, Kiara, skoro tak zwyczajnie pytasz)

//spytaj Kaplana, moze wie?? a jak nie, to czekaj cierpliwie Duży uśmiech// i nie paplaj (tak jak mi polecilas na priv)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2012, 21:45:13 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #53 : Wrzesień 07, 2012, 21:52:54 »

Lady..   Kapłan nie jest moim nauczycielem, nie przenoś informacji z priwie na forum. Andegawenowie nie byli masonami.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #54 : Wrzesień 08, 2012, 08:42:40 »

cyt Kiara
Cytuj
nie przenoś informacji z priwie na forum
- jakich informacji??? nie zartuj, o kaplanie wiele tu spisano.
D'Anjou nie byli masonami, pewnie, bo to arystokracja, ale wiedze tajemna od kogos czerpali.
Bardzo trudno w necie cos znalezsc na ich temat. Widac mieli tajemnicze DNA Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2012, 08:43:01 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #55 : Wrzesień 08, 2012, 09:16:56 »

O pw. napiszę Ci na pw. nie ma to związku z Kapłanem.

Wyobraź sobie iż nie oni czerpali wiedzę od masonów , a masoni od nich z ich starych rodowych dokumentów. To w tym rodzie kilka razy pojawiły się inkarnacje Energi której  inkarnacją była też MM. wiedza płynęli bezpośrednio od niej.
słyszałaś kiedyś o Czerwonej Księdze MM? Ona istnieje naprawdę , chociaz pozostawione przez nią 5 kopi nie są w 100% zgodne z oryginałem. zrobiła to specjalnie , bowiem ten kto dojrzał do wiedzy pomimo nie całej prawdy dokona prawidłowego odczytu. a ten kto tylko kopiuje zapisy nie nadużyje zawartej w niej tajemnicy przeciwko drugiemu Człowiekowi.

Ich DNA było wzmacniane i oczyszczane żeby przetrwało dla przyszłych pokoleń , nie przetrwało w doskonałej czystości , ale pozostał piękny przekaz wiedzy nawet w gobelinach.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Lady.. czerwony siedmiogłowy smok  nie jest dla mnie żadnym sekretem, zresztą żaden nie jest. Ale zawsze jestem ciekawa innego punktu widzenia tej wiedzy.

O "paplaniu" wspomniałam w kontekście snucia opowieści nie mających możliwości potwierdzenia  fizycznego  o sobie ,( bowiem mam już spore doświadczenie w tej dziedzinie) a nie o przekazywaniu informacji.

Wiedza jest jak woda, ma płynąć , gdy zbyt długo jest w jednym miejscu, to się starzeje i jest bezużyteczna.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2012, 09:24:30 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #56 : Wrzesień 08, 2012, 10:12:04 »

Jeszcze słowo komentarza do tego :
Cytuj
DNA nie tylko jest odpowiedzialne za budowę naszych ciał, ale także jest bankiem danych i służy do komunikacji.(..)Ludzki DNA jest jakby biologicznym internetem, pod wieloma względami lepszym od sztucznego
Fritz Albert Popp , fizyk, stwierdził, że za koordynację czynności 50 trylionów komórek ludzkiego ciała odpowiada jakiś rodzaj spójności , komunikacji rezonansowej. Niezależnie od niego naukowcy na całym świecie również to stwierdzali, ale podawali różne propozycje wyjaśnienia tej komunikacji.
Niektórzy szukali powiązań elektrycznych (Extreme Low Frequency = niezwykle niskie częstotliwości fal ELF) , inni kwantowych (Stuart Hameroff - kwantowa świadomość) ,a Gariajev poszedł w kierunku DNA .

Tak, czy inaczej informacja elektromagnetyczna (torus serca ) jest niesiona poza człowieka na okolo 2 metry w każdą stronę. Oznacza to, że jak znajdzie się odbiornik/przekaźnik, czyli inna istota żywa, w pobliżu to informacja dociera do całego ekosystemu. Nie tylko że ciało jest wyposażone w wewnętrzny internet , ale też komunikuje się z otoczeniem.

To dlatego da się wyczuć nastrój oraz intencję drugiego człowieka na odległość. To dlatego też rośliny wiedzą z kim mają do czynienia , kiedy wchodzisz do lasu.
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #57 : Wrzesień 08, 2012, 11:21:47 »

east - niezmiernie to ciekawe, az na 2 metry reaguje! wow!

Kiara - co do tego rodu MM, to ma zwiazek z pierwiastkiem zenskim, tak samo jak Allah. Kiedys babeczka powiedziala mi, ze to nie jeden lecz liczba mnoga (istoty zenskie). Moze to przypadek, ale oczywiscie w DNA (oprogramowaniu) bylo mieszane.
Tylko zrodla nijak dojsc nie mozna, bo mozliwe jest, ze bylo kilka.

Ciekawe, czy dusza ma DNA?
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #58 : Wrzesień 08, 2012, 11:41:37 »

Cytat: Kiara
No nadawaj Lucek o tym czerwonym smoku , też jestem ciekawa.

<a href="http://www.youtube.com/v/eFgyDNQOweY?version=3&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/eFgyDNQOweY?version=3&amp;</a>

Cytat: Kiara
czerwony siedmiogłowy smok  nie jest dla mnie żadnym sekretem




Grimuar Czerwonego Smoka



http://www.ebay.com/itm/Leather-Le-Veritable-Dragon-Rouge-Grimoire-Occult-/230612303736

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #59 : Wrzesień 08, 2012, 19:08:36 »

No cóż wiele fałszywych informacji krąży po świecie, a szczegulnie dużo teraz po necie. Dezinformacja i manipulacja informacją trwają od wielu tysiącleci.
Ta książka , którą tu zaprezentowałeś Lucyfer nie ma nic wspólnego z Czerwoną księgą Miłości MM. Jedyne co je łączy to kolor oprawy, poza tym nic.

"Czerwony smok i czarna kura" ( ta którą prezentujesz na fotografii) jest napisana współczesnym językiem francuskim , tak że dodawanie jej posmaku tajemniczości z powodu użycia starych wpisów i rycin nie poodnosi jej walorów wartości.

Można ja aktualnie kupić w księgarniach za 15 euro, chyba nie świadczy to o jej wyjątkowości? Zresztą informacje w niej zawarte nie są prawdziwe , chociaż budowane na szczątkach prawdziwych i takie udają.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grimoire

Radzę przeczytać, myślę iż to dużo wyjaśni, prawdziwa wiedz nie jest publikowana w książkach, ją się otrzymuje ustnie i przekazuje ustnie.
A z kolei youtube, jak dla mnie  nie jest wiarygodnym źródłem przekazu wiedzy , szczegulnie gdy propaguje oskarżenia i oczernianie jakiejś opcji  przedstawiając takie uzasadnienia ich rzekomej działalności w opcji zła które wypływa z korzystanie wyłącznie z tej książki.

Nie znaczy to wcale  iż, nie wiem że pewne grupy arystokratyczne, religijne i nie tylko bardzo szeroko zajmowały się czarną magią, ona działała , ale nie z powodu korzystania z wiedzy i  takich  zaklęć jak w tej książce.
Wzywanie demonów zła nie musi być poparte jakimiś zaklęciami , one się i tak pojawiają gdy ludzie czynią wielkie zło , natomiast już czymś innym jest przekazywanie im władzy nad sobą.
Tego bym każdemu odradzała,  bo wyzwolić się od nich jest bardzo ciężko.

Zatem informacje na gobelinach o ewolucji Człowieka  to jedno , a współpraca ze światem nisko wibrujących Energii to drugie.
Żeby podjąć rzetelną i owocną  dyskusje w temacie trzeba wyjść z uzależnień dotychczasowych wpisów informacyjnych na tematy tego i tamtego świata.Na razie nie zauważyłam takiej możliwości dyskusji , gdyż większość dyskutantów popiera swoje argumenty myślowe informacjami z  netu , które w większości wypadków są fałszywe i spreparowane po to by krzewić ten fałsz.

Niesamowity przekaz  wiedzę niosą obydwa te gobeliny , wystarczy je odczytać , a odczyt jest bardzo prosty.

Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2012, 20:17:25 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : Wrzesień 19, 2012, 11:20:26 »

DNA i nietylko-

"Ponieważ Krystal ma teraz dwa dni wolnego, a jej blog też 'odpoczywa', chciałam wam tylko w kilku zdaniach streścić (pod względem informacyjnym) to spotkanie. Lee opowiedział parę ciekawych rzeczy z pogranicza nauki i ezoteryki - jest coraz więcej dowodów na to, że pewne twierdzenia, które należały kiedyś do sfery stricteduchowej, są w stanie opisać naszą rzeczywistość w terminach naukowych. Dotyczy to głównie fizyki kwantowej i genetyki. Na początku września wielki zespół naukowców doszedł do wniosku, że tzw 'odpadkowe DNA', którego jest, bagatela, 97%, stanowi coś w rodzaju całych plików 'kwantowych instrukcji' (a nie linearnych kodów, a tego latami poszukiwano), które programują zachowanie materii składającej się na nasze ciała. Tu jest na ten temat artykuł po angielsku: http://www.sciencedaily.com/releases/2012/09/120905140913.htm.
 
Przełomem jest przede wszystkim stwierdzenie, że DNA może być w ogóle traktowane na sposób kwantowy, gdyż zgodnie z poprzednimi założeniami ma na to za duże rozmiary (teoria była taka: mikroświat, czyli cząstki subatomowe, funkcjonuje zgodnie z regułami kwantowymi, zaś większe całości, czyli makroświat - więc i nasze życie codzienne - rządzi się mechaniką newtonowską). Do podobnych stwierdzeń doszli fizycy, udowadniając, że makroskopowe przedmioty  mogą zachowywać się w sposób kwantowy, tzn podlegać tzw splątaniu (ang.entanglement; polega ono na tym, że dwie 'rzeczy' połączone w taki sposób robią dokładnie to samo/doświadczają tego samego, tzn 'gdy szturchniesz jedno, drugie się wzdryga'Język  to w pewnym sensie taka fizyczna wersja historyjki o bliźniaczych płomieniach...ach...Mrugnięcie Tu znalazłam coś na ten temat:
http://www.newscientist.com/article/mg21228423.900-entangled-diamonds-blur-quantumclassical-divide.html

I jeszcze parę słów o przesłaniu Kryona na teraz dla nas, i dla Polski w szczególności. Po pierwsze powiedział on, że wielka zmiana oznacza również zmianę w ezoteryce. 'Stara' ezoteryka miała, podobnie zresztą jak nauka i religia, wiele swoich zasad, które wydawały się dość absolutne. Ale ponieważ wchodząc w 5w szerzej zaczynamy używać naszej wolnej woli i mocy stwórczej, okazuje się, że te zasady przestają działać. Jak mówi Lee, "Bóg traktuje nas bezwarunkowo", my sami stwarzamy zasady funkcjonowania całych światów. Teraz możemy to robić świadomiej, gdyż równowaga światła i ciemności na naszej planecie przechyliła się na stronę światła i mamy 'z górki':p. Po drugie Lee przekazał informację, że "na tej ziemi jest jeszcze dużo 'starej' ezoteryki", mówiąc o Polsce. 'Nowa ezoteryka' nie jest oparta na zasadach, tylko na świetle i bezwarunkowej miłości. Finalne przesłanie było cytatem z tekstu o latarni morskiej - naszym zadaniem teraz (co słyszeliśmy zresztą wielokrotnie...Mrugnięcie nie jest 'robienie czegoś', tylko bycie i rozprzestrzenianie światła, nic więcej. I tym optymistycznym akcentem etc etc Chichot  Wspaniałego równonocnego tygodnia!  "
http://2.bp.blogspot.com/-7dD_YGweT5s/UFbR9uz_OXI/AAAAAAAAA08/lrKNUiyF3S4/s400/M-image004.jpg
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #61 : Wrzesień 19, 2012, 11:58:06 »

Cytuj
'Nowa ezoteryka' nie jest oparta na zasadach, tylko na świetle i bezwarunkowej miłości. Finalne przesłanie było cytatem z tekstu o latarni morskiej - naszym zadaniem teraz (co słyszeliśmy zresztą wielokrotnie...Mrugnięcie nie jest 'robienie czegoś', tylko bycie i rozprzestrzenianie światła, nic więcej.

To bardzo budujące stwierdzenie obecnych czasów cieszy mnie szczególnie gdyż potwierdza moja wieloletnia pracę przekazującą ta zasadę rozwoju duchowego.

Masz rozświetlać siebie Człowieku wzbogacając się pięknem miłości , dobra i szczęśliwości, masz podnosić swoją wibrację podwyższając bogactwo swoje energii wewnątrz siebie i masz  stać się jasnością rozświetlającą maksymalnie przestrzeń w której żyjesz... i nic więcej.
Bowiem w ten sposób przemieniając siebie przemieniasz cały świat, on jaśnieje pięknem, emanuje ciepłem i wibruje szczęściem wszystkich Ludzi , którzy sami siebie rozświetlili tymi wartościami.

Prawie 9 lat pisałam tylko o  zaistnieniu globalnym tego  zdarzeniu używając przeróżnych przykładów i argumentów. Nie ważne iż toczyły się zawzięte boje usiłujące dewaluować ta wiedzę , ważne iz w finale to ona odniosła sukces, stała się juz powszechna na ziemi.
To jest również mój  osobisty sukces i radość z pracy , którą włożyłam w jego zaistnienie.
Cieszę się bardzo!  Uśmiech Buziak


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2012, 14:41:26 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #62 : Wrzesień 19, 2012, 13:17:05 »

Kwantowe DNA, kwantowa Świadomość . .tak nauka odkrywa przed nami to , co jest na prawdę. Ezoterycy zaś odkrywają to ,jak czują . Dla jednych odchodzi "stara" ezoteryka, dla innych przychodzi "nowa" w nowej szatce miłości bezwarunkowej.

 Piękne, poetyckie radosne.... ale nie naukowe. Pozbawione cech sprawdzalności.

Ludzie jednak lubią wiedzieć, a nie epatować się pseudo wiedzą z kapelusza magika. Wiedza zmienia rzeczywistość bo wiedząc zmienia się postrzeganie rzeczywistości.

Dobrze, że Nauka dokonuje przełomu. Przełom ,zmiana równowagi światła i ciemności , dokona się na wielu polach jednocześnie, dla każdego będzie to na jego sposób zrozumiałe. W Nauce następuje też efekt przesilenia, oświecenie Duży uśmiech

Żadne boje nigdy nie były potrzebne, to bicie piany tylko. No , ale jakie poczucie zwycięstwa za to hahaha. Ego rośnie i szaleje Mrugnięcie
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #63 : Październik 17, 2012, 20:26:04 »

Widze że wątek zabrnął w dziwne rewiry. Zacząłem od tworzenia DNA w czasie rzeczywistym.

..trochę mnie nie było...

A tu mi IHS ląduje Mrugnięcie))
No ale musiałbym się wgryźć w wątek, na czego dziś nie przewiduje
Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

eye watahafarkas hohol shaggydogss kociarnia