Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 15:11:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziennikarka pozywa ONZ i WHO o bioterroryzm i zamiar ludobójstwa - A/H1N1  (Przeczytany 228568 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #225 : Listopad 10, 2009, 11:58:30 »

http://www.tvn24.pl/-1,1628017,0,1,siedem-kolejnych-przypadkow-ah1n1,wiadomosc.html
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #226 : Listopad 10, 2009, 12:52:21 »

Oglądam właśnie materiał podany na forum Leszka. W pierwszej części Marek Balicki trzyma się mocno przepisów i autorytetu UE  zasłaniając się zapisami i nie wychodząc z niczym poza nie. On sam nie ma sobie niczego do zarzucenia. Efekt :  1 200 000 zachorowań -chorych osób -na grypę sezonową za czasów ministrowania Balickiego i nikt nie ogłosił nawet epidemii, a powikłania i swoje żniwo śmierć też zebrała.
Postawa Ewy Kopacz to troska o to, czego litera prawa jeszcze (na szczęście) nie reguluje, czyli ZDROWY ROZSĄDEK.
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #227 : Listopad 10, 2009, 13:53:54 »

Akcja się rozwija. Mamy Majewską w wp.pl.

"Szczepionki przeciw grypie A/H1N1 mogą być niebezpieczne"    
2009-11-10 (11:50)


Brakuje kompletnych badań wśród dzieci, kobiet w ciąży i ludzi starszych dotyczących skutków ubocznych szczepionek przeciw wirusowi grypy A/H1N1, a firmy farmaceutyczne wywierają dużą presję na polski rząd, który decydując się na kupno szczepionek musiałby wziąć za nie odpowiedzialność - to nie teoria spiskowa, ale oficjalne stanowisko premiera Donalda Tuska i minister zdrowia.
– Minister Kopacz zachowuje się jak odpowiedzialny lekarz – mówi Wirtualnej Polsce prof. Maria Dorota Majewska, ekspert ds. szczepień z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. – Co najmniej dwie z tych szczepionek zawierają składniki niebezpieczne dla zdrowia – podkreśla.




UE wycofała termometry bo rtęć szkodliwa, a teraz aprobuje pakowanie nam rtęci prosto w ciało? To jest chore. Chyba Polska musi zacząć leczyć UE...

"Rtęć i skwalen w szczepionkach - niebezpieczne"

Czy szczepionki przeciw A/H1N1 mogą być niebezpieczne? Pani dawno zwracała uwagę polskim władzom, że szczepionki u nas dostępne zawierają m.in. toksyczną, niebezpieczną dla zdrowia rtęć. Z tego powodu wycofano wiele szczepionek w USA.

- Pochwalam wstrzemięźliwość minister Kopacz, która domaga się dodatkowych badań szczepionek przeciw grypie A/H1N1, ponieważ dotychczasowe testy przeprowadzono tylko na zdrowej populacji młodych ludzi. Nie wiemy, jak zareagują na te szczepionki ludzie starsi, dzieci i kobiety w ciąży, ani jakie będą odległe ich skutki. A efekty uboczne w dłuższym terminie mogą być tragiczne. Dwie ze szczepionek przeciw grypie A/H1N1 zawierają dwa składniki potencjalnie groźne dla ludzkiego zdrowia. Jeden to rtęć, którą zawiera thimerosal, związek neurotoksyczny, powodujący poważne zaburzenia w rozwoju, wciąż dodawany do szczepionek niemowlęcych dostępnych w Polsce. Z naszych badań, przeprowadzonych z unijnych funduszy w Zakładzie Farmakologii Instytutu Psychiatrii i Neurologii wynika, że rtęć szkodzi rozwijającym się organizmom ssaków i może mieć związek z rozwojem autyzmu u dzieci (w ciągu ostatnich 30 lat autyzm stał się epidemią, liczba chorych wzrosła 13-krotnie). Zaobserwowaliśmy, że dzieci autystyczne mają m.in. problemy z wydalaniem rtęci. Rtęć szkodzi też dorosłym – może powodować schorzenia neurodegeneracyjne m.in. choroby Parkinsona i Alzheimera. Dlatego kraje skandynawskie oraz zachodnioeuropejskie już wiele lat temu zakazały stosowania szczepionek zawierających rtęć u niemowląt i starszych dzieci. Amerykański badacz dr Thomas Verstraeten, który przebadał ok. 100 tys. dzieci, był pierwszym, który udowodnił silny związek thimerosalu z autyzmem i chorobami neurologicznymi dzieci. Związek ten potwierdziły badania innych niezależnych naukowców. Amerykańska instytucja Food And Drug Administration pod koniec lat 90. zalecała producentom szczepionek, by usuwali rtęć ze szczepionek dziecięcych, ale - co ciekawe i zastanawiające - bez nakazu i sankcji prawnych. Dr. Verstraeten nie mógł opublikować oficjalnego raportu ze swych badań, ostatecznie związał się z koncernem farmaceutycznym, a pierwotne, „przerażające” - jego zdaniem - dane raportu, który stworzył „wyparowały”. Gdy raport się w końcu ukazał, był drastycznie ocenzurowany.

Drugi składnik groźny dla ludzkiego zdrowia, obecny w szczepionce przeciw wirusowi grypy A/H1N1 to skwalen. Jest to naturalny związek tłuszczowy występujący we wszystkich komórkach kręgowców, ale dodanie go do szczepionek powoduje wytworzenie się przeciwciał antyskwalenowych, w rezultacie czego organizm zaczyna atakować własne komórki. Powoduje to szereg chorób autoimmunologicznych takich jak schorzenia reumatyczne, endokrynologiczne, neurologiczne. Są na to dowody wynikające zarówno z doświadczeń na zwierzętach, jak i kliniczne. W 1991 r. setkom tysięcy amerykańskich żołnierzy podawano szczepionki ze skwalenem, który wywołał chorobę autoimmunologiczną, tzw. syndrom choroby Zatoki Perskiej. Przeciwciała przeciw skwalenowi znaleziono u wszystkich żołnierzy, cierpiących na tę okaleczającą, degeneracyjną i nieodwracalną chorobę. Co więcej, nawet dzieci tych żołnierzy rodziły się z ciężkimi wadami. W 1976 r. szczepionkę przeciw „świńskiej” grypie podano ponad 40 mln Amerykanów. Akcję szybko przerwano, ponieważ potwierdzono 500 wypadków syndromu Guilliana-Barre'a, neurologicznej choroby prowadzącej do paraliżu. Po szczepieniach zmarło co najmniej kilkadziesiąt osób, a do pandemii nigdy nie doszło.

W wywiadzie dla „Angory” powiedziała pani: „W Polsce przymusowo szczepi się noworodki w pierwszych godzinach życia przeciwko żółtaczce typu B. Tymczasem ostatnie badania amerykańskie wykazały, że dzieci szczepione szczepionkami ze związkiem rtęci dziewięć razy częściej są upośledzone umysłowo niż te, które nie otrzymały tej szczepionki. W wielu cywilizowanych krajach świata na żółtaczkę typu B szczepi się dopiero nastolatków, przed rozpoczęciem życia płciowego. A jeśli chodzi o gruźlicę, badania zlecone przez WHO w Indiach dowiodły, że szczepieni chorowali częściej”. Te wyniki są bardzo niepokojące.

- Rzeczywiście ilość i jakość szczepionek podawanych niemowlętom jest dyskusyjna. W wielu krajach zachodnich szczepi się niemowlęta po raz pierwszy po ukończeniu 2. lub 3. miesiąca życia i na ogół nie szczepi się noworodków. Problemem, który wzbudza najwięcej emocji wśród rodziców, lekarzy i naukowców jest wspomniane przeze mnie używanie rtęci w szczepionkach. Wydaje się jednak, że także w Polsce coraz powszechniejsza staje się świadomość społeczna oraz lekarska odnośnie neurotoksyczności thimerosalu. – Po dwóch konferencjach (jednej zorganizowanej przez nas, drugiej przez DAN) poświęconych autyzmowi - tematem tym zainteresowały się polskie Ministerstwo Zdrowia oraz Państwowy Instytut Higieny. Jak wyczytałam na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, wygląda na to, że w ciągu dwóch lat rtęć ma zostać wycofana ze szczepionek stosowanych w Polsce. Byłby to sukces. Mam nadzieję, że tak się stanie. Nierzadko prawda o szkodliwości pewnych leków czy szczepionek wychodzi na jaw po latach, kiedy jest już za późno na ratunek dla osób trwale okaleczonych tymi preparatami. A przecież liczy się każde ludzkie życie.


Cały tekst:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Szczepionki-przeciw-grypie-AH1N1-moga-byc-niebezpieczne,wid,11674081,wiadomosc.html

Rozmawiał Adam Przegaliński, Wirtualna Polska
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 13:54:13 wysłane przez Leszek » Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #228 : Listopad 10, 2009, 15:36:27 »

Oglądam właśnie materiał podany na forum Leszka. W pierwszej części Marek Balicki trzyma się mocno przepisów i autorytetu UE  zasłaniając się zapisami i nie wychodząc z niczym poza nie. On sam nie ma sobie niczego do zarzucenia..

Ale gdzież by on miał sobie coś do zarzucenia.To przecie Anioł.
 East, widziałeś kiedykolwiek i jakiegokolwiek polityka, który otwarcie powiedział całemu światu -  popełniłem błąd ?
Niestety nie oglądnąłem jeszcze całości, bo bez przerwy mi się obraz zacina, chyba z tej racji, że mam kiepski internet.
Ale zauważyłem jedną rzecz, w jaki bezczelny sposób ten niejaki Balicki rozmawia z innymi ludźmi, rozmawia z kobietą.
Właściwie to wszystko robił, aby Ewę Kopacz zagłuszyć i zakrzyczeć.
Ale to tylko totalny brak kultury dyskusji jakim może publicznie i na oczach całego świata pochawlić się prostak.
Chciało mi się w pewnym momencie powiedzieć, ale bezczelny facet.
Ale czegóż można się spodziewać po uśpionym człowieku.

« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 15:38:39 wysłane przez Silver » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #229 : Listopad 10, 2009, 15:45:20 »

I co ? ta organizacja sprawdza skrupulatnie skład każdej szczepionki ?
Czy ta organizacja poprostu podaje taki skład jaki podaje producent ?
Pozatem laboratoryjnie sprawdzając nie szuka się w szczepionkach tego co potencjalnie istnieć nie może.Więc może w szczepionce być np. nawet kwas siarkowy lub dowolny inny syf i nikt tego nie znajdzie ponieważ kto będzie szukał w szczepionce H2SO4.
Przykład z Rzeszowskiej Polfy, gdzie do syropu dla dzieci , przez przypadek wlano 3 beczki kwasu solnego i poszło w Polskę i dzieci wypiły.
Ale po kilku miesiącach pracownik, który niechcąco to zrobił się wygadał.

Producentów szczepionki na A/H1N1v jest o wiele więcej niż Baxter i Novartis.
A w każdej szczepionce w zalezności od producenta jest inny syf.
Novartis sam wcześniej podawał, że jego rewelacyjna nowa szczepionka z dn. 12 czerwca 2009 będzie wykonana w komórkach PER.C6 i będzie zawierać MF-59 w którego skład wchodzi skwalen, Tween 80 i Span 85.
Nie będę opisywał do jakich rekacji immunologicznych prowadzi skwalen.
Nie wspomnę o innym syfie typu :
Żelatyna -  reakcje alergicznych.
Polysorbate 80 - może spowodować ciężkie reakcje alergiczne, włączając anafilaksję.
Aldehyd mrówkowy (Formaldehyd) - znany karcynogen (substancja rakotwórcza)
Triton X100 - silny detergent
 
Ludzie poprostu zaszczepcie się taką lub inną cholerną szczepionką jak komuś to pasuje.Ja odpowiadam za swoje życie, a nie czyjeś ?
Moge tylko przypomnieć o zakupie koloidu srebra, bo za chwilę może być niedostępny.
Pozatem Janneth. ''Ja''  bogiem na tym forum nie jestem, tylko takim samym użytkownikiem jak każdy inny.
Ja masz jakieś ważne wieści do przekazania, które to mnie przyprawiły by o zawał serca to porostu przekaż je wszystkim użytkownikom tego forum.


Silver, właśnie udowodniłeś, że nawet nie wszedłeś na stronę, jaką podałam zanim postanowiłeś wnioskować o usunięcie mnie z forum. Gdybyś to zrobił, nie napisałbyś tego powyżej. Z prostych przyczyn. Substancje, o jakich mówisz, są zawarte w szczepionkach przeciwko świńskiej grypie i nie ulega to żadnym wątpliwościom, nikt tego nie zataja, a już na pewno nie zataja tego strona, jaką Ci wysłałam. Mam wrażenie, że gdy wysłałam Ci do niej link, kierowałeś się uprzedzeniami do mnie, pomyślałeś, że podeślę jakieś skorumpowane źródło, w którym złego słowa o szczepieniu nie będzie. Tymczasem mnie tak samo jak i nam wszystkim nie zależy na zatajaniu informacji, ale jej ujawnieniu, a skoro już ujawniamy składy tej jednej szczepionki, to pokusiłam się też o znalezienie składów tych szczepionek, które każdy z Was wziął bądź zezwolił na ich podanie swoim dzieciom bez mrugnięcia okiem. Stronę wysłałam Ci nie po to, żeby mówić - ta szczepionka jest cacy, a po to, żeby Ci udowodnić, że pani minister Kopacz doskonale wie, co jest w jej składzie, a mając wykształcenie medyczne powinna wiedzieć, że te same substancje są też we wszystkich innych szczepieniach. Z tego wynika, że powód (nie wiemy, co jest w szczepionkach), dla jakiego "boi się" sprowadzić szczepionki jest z palca wyssany na potrzeby szarego ludu.

Pomogę Ci z nawigacją na tej stronie. W tym linku http://www.novaccine.com/specific-vaccines/vaccine.asp?v_id=16 znajdziesz składy i opisy wszystkich szczepionek przeciwko grypie (tak, masz rację, że jest więcej firm niż Baxter i Novartis).
Jak już tam jesteś, to otwórz okienko szukania (wciśnij ctrl + F) i wpisz "swine flu" (świńska grypa). To Ci pomoże wyszukać te, które są przeciwko A/H1N1. W ich składzie znajdziesz wymienione przez siebie i przeze mnie substancje, które stanowią potencjalne zagrożenie dla naszego zdrowia (i tak, jest ich o wiele więcej niż nieszczęsny Thimerosal).
Ogrom firm i ogrom niebezpiecznych składników (niektóre z nich opisywałam tutaj po polsku, więc nie będę już się powtarzać).

Jak widzisz Silver, ja nie zatajam tego, co w szczepionkach jest. Mam otwarty umysł i jestem tego w pełni świadoma. Jednakże przy tej świadomości wiem także, że pani minister "protestuje" przeciwko jednej z tysiąca niebezpiecznych szczepionek (i to nie obowiązkowej). Po co jej to? Dla PR'u! Tylko dlatego, bo wie, że nasze społeczeństwo padło ofiarą paniki nie w stosunku do grypy, a do szczepionki. I tylko dlatego postępuje teraz "heroicznie", bo gdyby naprawdę zależało jej na zdrowiu naszym i naszych dzieci, to by tupnęła nogą na wszystkie szczepionki, które podajemy maleńkim dzieciom bez pytania matek o zgodę.

I jeszcze jedno Silver - nawet gdyby ta organizacja nie badała składu, a wklepywała ten podany przez producentów, to czego to dowodzi? Że oni się otwarcie przyznają do tego, co jest w szczepionkach, informacje są więc na wyciągnięcie ręki, a pani minister jak zwykle nie poinformowana.


W pierwszej części Marek Balicki trzyma się mocno przepisów i autorytetu UE  zasłaniając się zapisami i nie wychodząc z niczym poza nie. On sam nie ma sobie niczego do zarzucenia. Efekt :  1 200 000 zachorowań -chorych osób -na grypę sezonową za czasów ministrowania Balickiego i nikt nie ogłosił nawet epidemii, a powikłania i swoje żniwo śmierć też zebrała.

East, a nie sądzisz, że gdyby pan Balicki wówczas też nie chciał sprowadzić szczepionki przeciwko grypie sezonowej, to zachorowań byłoby jeszcze więcej? A czy ktoś z Was w ogóle zdaje sobie sprawę, że w szczepionce przeciwko grypie sezonowej i grypie świńskiej są dokładnie te same składniki z wyjątkiem samego wirusa? Że w obu są te same konserwanty, że w obu jest Thimerosal, żelatyna, formaldehyd i inne? I jak ja mam teraz uwierzyć, że pani minister chodzi o moje zdrowie, skoro mówi nie dla szczepionki przeciw świńskiej grypie a tak dla tej przeciwko grypie sezonowej? Jak ktoś nie wierzy, niech zajrzy na stronę, jaką podałam Silverowi i sprawdzi te szczepionki na grypę sezonową i porówna z A/H1N1.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
asia
Gość
« Odpowiedz #230 : Listopad 10, 2009, 16:31:02 »

nie pisze czesto,ale tu musze wcisnac swoje trzy grosze,otoz moj maz raz w tygodniu jedzie na ukraine a konkretnie do Lwowa,lub Kijowa i wiezie im tam gaz a konkretnie dwutlenek wegla,kiedy do nas zaczely docierac wiadomosci o zachorowaniach w obwodzie lwowskim on akurat dojezdzal do tego miasta,wpadlam w panike,rodzina zaczela do mnie wydzwaniac itp.,pisalismy do siebie sms-y,tamtego tygodnia nie widzial ani jednej osoby w maseczce,ludzie normalnie zyja,na granicach nie ma lekarzy,celnicy nie nosza masek,zycie toczy sie normalnie i spokojnie,okres grzewczy na ukrainie zaczyna sie w listopadzie i dlatego co roku o tej porze ludzie duzo choruje tam jest to rok w rok,nikt nie robi z tego sensacji,przypomina mi sie to samo z ptasia grypa,silnie zmrozony dwutlenek,tzw.suchy lod wykorzystuje sie do zaduszania ptactwa,kiedy maz miak kurs na kurnik zarazonych ptaszkow,prosilam,zeby na siebie uwazal,kiedy wrocil-opowiadal,ze to wszystko pic,kiedy pracownicy zbierali martwe kury nikt nie mial rekawiczek,kombinezonow,malo tego przyjechala pani doktor tak samo golymi rekami brala kurke,a wlasciciel fermy konsumowal kanapki,jestesmy zdrowi,maz akurat jutro wraca z kijowa,czuje sie dobrze-to wszystko to jakies napedzanie spirali strach
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #231 : Listopad 10, 2009, 16:49:56 »

Jak to na wojnie.. kluczowe sprawy rozstrzgają się na poziomie informacyjnym.
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #232 : Listopad 10, 2009, 17:20:15 »

I jak ja mam teraz uwierzyć, że pani minister chodzi o moje zdrowie, skoro mówi nie dla szczepionki przeciw świńskiej grypie a tak dla tej przeciwko grypie sezonowej? Jak ktoś nie wierzy, niech zajrzy na stronę, jaką podałam Silverowi i sprawdzi te szczepionki na grypę sezonową i porówna z A/H1N1.

Po pierwsze to : skład szczepionek zna cały naukowy świat i to nie od dziś.
I nie rozumiem dlaczego miałbym zrzucać odpowiedzialność i wyśmiewać publicznie  p.Ewe Kopacz, że nie mówi ona o tym co jest w szczepionkach na grypę sezonową i nie chce kupić od farmaceutycznych karteli szczepionki na H1N1. O tym to powinni dyskutować już poprzedni ministrowie zdrowia, którzy chyba wiedzieli co w nich jest i zatwierdzali kalendarze szczepień.Więc co oni robili i gdzie byli? , HĘ ?
Oni rutynowo podpisywali i zatwierdzali to co podsuwały im faramceutyczne kartele i chcą robić to samo dalej.
Pozatem nie słyszyszysz  tego czego nie chcesz słyszeć i nie widzisz tego czego nie chcesz widzieć.W związki z tym rozmowa z Tobą jest wybitnie uciążliwa i prowadząca pomimo pięknej symfoni słów do niczego.
Poprostu zrozum to co piszą rozsądne, wiarygodne źródla i o czym też wspomina p.Ewa Kopacz.
A mówi że : po raz pierwszy i jest to bezprecedensowy przypadek, że w przyapdku H1N1v,  producent zrzuca pełną odpowiedzialność na kupującego.W przypadku poprzednich szczepionek nie było takiej klauzuli i odpowiedzialność spoczywała zgodnie z dokumentami na producenta.
I TERAZ mamy zakupić 4mln (gówna) za 20 milionów dolarów, i wziąć odpowiedzialność za wszystko co się z tym wiąże TERAZ i na pszyszłość na siebie. Niestety trzeba by być ostatnim durniem, aby coś takiego zrobić.Więc jeżeli ktoś wcześniej i TERAZ manipuluje życiem i zdrowiem całej populacji  ludzkości i to na tak niewyobrażalaną skalę w imię swoich interesów, zrzucając z siebie całą odpowiedzialność, a inni to popierają to dla mnie są to agenci ciemnej mocy.
I nie ma dwóch zadań, jest tylko jedno zdanie - weź odpowiedzialność za to co robisz, za to co produkujesz i chcesz TERAZ sprzedać całej ludzkości i to z tak ogromną presją, wręcz nawet z rozkazem. Dlaczego, bo co Coś
I nie wracajmy do tego co zastała po innych ministrach p.Kopacz, a zastała ona to o czym piszesz.Otrzymała w spadku  - szczepionkę na sezonową grypę, która nie różni się od H1N1, a TERAZ jeszcze ma kupić  kolejny wynalazek farmaceutycznych karteli wzbogacony o skwaren, a może jeszcze o coś więcej, bo skąd masz taką pewność, że czegoś tam jeszcze w niej nie ma.Bo jaki jest problem technologiczny wrzucić do setnej, czy tysięcznej szczepionki wirus ptasiej grypy lub cokolwiek innego.Jeżeli zainfekowano wirusem ptasiej grypy, aż ! 72 kilogramy szczepionek, to chyba istota dwunożna o nazwie człowiek powinna się nad tym zastanowić.
Co gorsza jesteś jedyną osobą na tym forum, która próbuje w różny zawaluowany sposób blokować pojawiające się światła w tej szczepionkowej aferze, której źródło jest nie tu w Polsce, ale poza nami.
Więc My piszemy TAK, a za chwilę pojawiają się Twoje na NIE.
Czujesz się tutaj jak jaśnieoświecona i nieomylna niczym Papież.
Wybacz, ale ja rozmawiam z też z innymi ludźmi, nie tylko czytam co piszą ''trole'' na forach.Mam w rodzinie dwóch profesorów, jeden pracuje w Centrum Zdrowia Dziecka, a drugi w Centrum Kształcenia  podyplomowego Akademi Medycznej w Łodzi i rozmawiam z nimi.
I wiem o wiele więcej rzeczy na ten temat niż sobie myślisz.
Osobna sprawą jest to o czym Ty myślisz, do czego zmierza rząd w sprawie służby zdrowia.Wiem, że chodzi Ci o to, że celowo mówi się, że NFZ nie ma kasy, więc służba zdrowia zostanie wchłonięta w prywatne ręce. A co za tym idzie, wielu lekarzy, pielęgniarek pójdzie na zasiłek dla bezrobotnych.Oczywiście konsekwencje tego są dalekoidące, wręcz przerażające.
Ale jest to osobny temat i na dzień dzisiejszy nie chcę mówić jaki ma to związek aferą szczepionkową.






« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 17:26:52 wysłane przez Silver » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #233 : Listopad 10, 2009, 18:04:52 »

Po pierwsze to : skład szczepionek zna cały naukowy świat i to nie od dziś.

No proszę... Dziękuję za przyznanie mi racji przynajmniej w tej jednej kwestii Uśmiech

I nie rozumiem dlaczego miałbym zrzucać odpowiedzialność i wyśmiewać publicznie  p.Ewe Kopacz, że nie mówi ona o tym co jest w szczepionkach na grypę sezonową i nie chce kupić od farmaceutycznych karteli szczepionki na H1N1.

Widzisz, żebym ja gdzieś wyśmiała panią Kopacz? Jeżeli tak, to wskaż mój cytat, w którym "wyśmiewam" panią minister.
Ja poddaję w głęboką wątpliwość prawdziwy powód takiego jej postępowania. Jeszcze zanim pani minister Kopacz odznaczyła się "odwagą" za sprzeciw, nie cieszyła się społecznym uznaniem, a jej poczynania nie były doceniane... Ciekawe? Eee, nie bardzo.

O tym to powinni dyskutować już poprzedni ministrowie zdrowia, którzy chyba wiedzieli co w nich jest i zatwierdzali kalendarze szczepień.

I tu się właśnie bardzo mylisz! Proste porównanie. Była u nas na forum zmiana stanowiska administratora. Nowym adminem został Darek. Co zrobił w pierwszej kolejności? Zmienił decyzje starej administracji, wyzerował wszystkim ostrzeżenia tak, aby zacząć z czystym kontem i żeby każde wydarzenie było zależne od niego, a nie od starej administracji. Chciał też wprowadzić własny regulamin, własne zasady, którym on jest wierny i które uważa za słuszne.
Obowiązkowy kalendarz szczepień także da się zmienić, tym bardziej, że pani minister jest z PO, co oznacza, że miałaby poparcie dla swoich innowacji. Jednak nie zdecydowała się wcześniej działać zgodnie ze swoim sumieniem, a teraz na odwracanie kota ogonem wg mnie jest już za późno. Więc albo swoje obawy i wątpliwości zastosuje do wszystkich szczepień albo wybiórczo zajmie się tym jednym, by podnieść słupki wyborcze sobie i rządowi.

Niestety trzeba by być ostatnim durniem, aby coś takiego zrobić.Więc jeżeli ktoś wcześniej i TERAZ manipuluje życiem i zdrowiem całej populacji  ludzkości i to na tak niewyobrażalaną skalę w imię swoich interesów, zrzucając z siebie całą odpowiedzialność, a inni to popierają to dla mnie są to agenci ciemnej mocy.

Czuję, że jesteś zwolennikiem wszelkich teorii spiskowych i odczuwasz silne uzależnienie od strachu. I niestety odnoszę też wrażenie, że i mnie zaliczasz do grona "agentów ciemnej mocy" zapominając, że to co dookoła widzisz to normalne życie, a nie plan filmu science-fiction. Wszak już napisałeś, że nie życzysz sobie tutaj stron masońskich (więc zakładasz że dość że istnieją, to jeszcze jestem ich przedstawicielem Coś - BRAWO!).

Bo jaki jest problem technologiczny wrzucić do setnej, czy tysięcznej szczepionki wirus ptasiej grypy lub cokolwiek innego.Jeżeli zainfekowano wirusem ptasiej grypy, aż ! 72 kilogramy szczepionek, to chyba istota dwunożna o nazwie człowiek powinna się nad tym zastanowić.

Tak, powinna. O ile te dane pochodzą z pewnego źródła i jesteś w stanie mi je przytoczyć, bo pierwszy raz o tym słyszę.

Co gorsza jesteś jedyną osobą na tym forum, która próbuje w różny zawaluowany sposób blokować pojawiające się światła w tej szczepionkowej aferze, której źródło jest nie tu w Polsce, ale poza nami.

Takie jest Twoje zdanie na mój temat i nie zamierzam nawet na nie wpływać. Mnie nie interesuje to, co kto o mnie sądzi - ja Cię nawet nie znam osobiście i szczerze mówiąc - jesteś mi obojętny.
Gdybyś poczytał to, co piszę (ale tego nie robisz i już to tu udowodniłeś), to byś zrozumiał, że moje zdanie niewiele różni się od Twojego. East dostrzegł puentę w moich wypowiedziach - nigdy nie powiedziałam, że ta szczepionka jest bezpieczna ani też nigdy nie powiedziałam, że jakakolwiek inna jest. Odkąd się tu wypowiadam, robię coś dokładnie odwrotnego. Mówię jasno i otwarcie, co jest zawarte w szczepionkach, czym to jest i jak może wpływać na nasze zdrowie.
Różnię się od Ciebie jedynie tym, że analizuję sobie zachowanie naszych przedstawicieli i dochodzę do innego wniosku. Uważam, że to hipokryzja blokować jedną szczepionkę, gdy na rynku są tysiące bardziej szkodliwych, a wpisanych do kalendarza szczepień obowiązkowych. To zakłamanie, które przeprowadzone jest w sposób doskonały, z odpowiednim akcentem medialnym, z odpowiednim podtrzymywaniem nieuzasadnionej paniki i lęku wśród ludzi, którzy nie mają czasu tak jak ja poszperać w internecie i wyszukać więcej informacji niż tylko te, które są nam na srebrnej tacy w TV podawane.
Uważam też, że ostatecznie i tak sprowadzimy te szczepionki i okaże się, że przez kilka miesięcy po prostu był stworzony sztuczny szum, żeby co niektórzy mogli zyskać zwolenników. Jak już powiedziałam - to jest przerost formy nad treścią. Zbędna panika...

 
Czujesz się tutaj jak jaśnieoświecona i nieomylna niczym Papież.

Zawsze wychodzę z założenia, że każdy inteligentny człowiek może się mylić. I dopuszczam do świadomości, że i ja się mogę mylić odnośnie intencji pani minister. Jednakże świadomość tego nie hamuje mnie w rozważaniach na ten temat, którymi chciałam się z Wami podzielić. To, że mam inne zdanie... No cóż - nie od dzisiaj tak jest. Powinieneś to już dawno zauważyć, ale skoro dopiero teraz rzuca Ci się to w oczy, znaczy że dopiero teraz moja "racja" tak bardzo godzi w Twoją, a to z kolei oznacza, że to nie ja, a Ty jesteś przekonany, że masz świętą rację i nikt nie powinien się jej sprzeciwiać. A jak już ktoś to robi, znaczy że jest masonem albo w najlepszym wypadku "agentem ciemnej mocy".
To nie ja postawiłam pod ścianą Twoją rację, a Ty moją osobę za posiadanie własnego zdania.
Dodam jedynie, że jest mi w związku z tym przykro. Nie sądziłam, że można kogoś chcieć usunąć tylko z tego powodu, że reprezentuje inne stanowisko. Na próżno napisałam do Ciebie PW z prośbą o wyjaśnienie Twojego względem mnie postępowania. Nie liczyłam na przeprosiny, ale jedynie na dwa zdania odpowiedzi. Nawet na to nie było Cię stać.

Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #234 : Listopad 10, 2009, 18:09:55 »

Osobna sprawą jest to o czym Ty myślisz, do czego zmierza rząd w sprawie służby zdrowia.Wiem, że chodzi Ci o to, że celowo mówi się, że NFZ nie ma kasy, więc służba zdrowia zostanie wchłonięta w prywatne ręce. A co za tym idzie, wielu lekarzy, pielęgniarek pójdzie na zasiłek dla bezrobotnych.Oczywiście konsekwencje tego są dalekoidące, wręcz przerażające.
Ale jest to osobny temat i na dzień dzisiejszy nie chcę mówić jaki ma to związek aferą szczepionkową.


Trochę zoftopuję ale całkowicie się nie zgadzam - im szybciej służba zdrowia zostanie sprywatyzowana tym będzie lepiej i dla pacjentów i dla lekarzy.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #235 : Listopad 10, 2009, 18:15:44 »

Witaj janneth

Z tego co wiem, sezonowe szczepienia p/grypie w sławetnym roku epiedemicznym w Polsce szły pełną parą , ale  na szczęście ja się nie szczepiłem , jak zwykle, i nie znalazłem się wtedy w gronie 1200 000 wybrańców Uśmiech

piszesz 
Cytuj
"Z tego wynika, że powód (nie wiemy, co jest w szczepionkach), dla jakiego "boi się" sprowadzić szczepionki jest z palca wyssany na potrzeby szarego ludu."
To onie jest główny powód, ale jeśli w OFICJALNEJ  umowie brakuje składu , to umowa nie moze być zawarta. Podobnie jak nie przyjmiesz pomieszczenia do wynajęcia "na gębę" jeśli NA PIŚMIE nie będzie w umowie zawartego wyposażenia. Proste. Tak na prawdę chodzi jednak o ODPOWIEDZIALNOŚĆ, o której pisze Silver
"I nie ma dwóch zadań, jest tylko jedno zdanie - weź odpowiedzialność za to co robisz, za to co produkujesz i chcesz TERAZ sprzedać całej ludzkości"
To jedno zdanie dotyczyć powinno KAŻDEGO człowieka na Ziemi, w każdej sprawie, a nie tylko koncernu farmaceutycznego, nie tylko rządu. Odpowiedzialność to jeden z filarów Świadomości.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #236 : Listopad 10, 2009, 18:19:35 »

Nie wiem czy to już tu było, jeśli tak, to do skasowania.

http://wiadomosci.onet.pl/5678069,33,relacjetv.html



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #237 : Listopad 10, 2009, 18:24:02 »

East, ja również nie szczepiłam się nigdy przeciwko grypie sezonowej. W ogóle nigdy nie szczepiłam się poza szkołą na cokolwiek dodatkowego. Nie jestem zwolennikiem, a przeciwnikiem szczepień.
A powodem, dla którego jeszcze nie tak dawno nie chciano sprowadzić leku był właśnie skład leku oraz Thimerosal, o którego zawartości w szczepionce "nagle" dowiedzieli się ludzie. I tu właśnie chodziło o odpowiedzialność. Pani minister nie chciała brać odpowiedzialności za ewentualne powikłania związane z obecnością wielu szkodliwych substancji z szczepieniu (całkiem słusznie, ale jak na razie i tak na niej spoczywa odpowiedzialność za obecnie dostępne szczepionki, nie zmieniła tego na swoją korzyść, nieprawdaż?). Koło się nam zapętliło, ale dalej chodzi o to samo.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Agawa
Gość
« Odpowiedz #238 : Listopad 10, 2009, 18:46:55 »

z tego co do tej pory usłyszałam nigdy wcześniej nie było takich historii
żeby producent szczepionki nie chciał brać za nie odpowiedzialności
a chciał obarczyć nią rząd (np. Polski, czy Czech!!!-tam już mają z tym kłopot)
janneth jak myślisz dlaczego?
<licze na odpowiedź Chichot>
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #239 : Listopad 10, 2009, 18:47:51 »

Janneth, jasne ,że mnie również zastanawia ta niekonsekwencja w postawie Ministra Zdrowia.
Po pierwsze  - inne szczepionki są cacy , choć znajdują się w nich TE SAME substancje co w tej p swine flue.
Ja rozumiem , że różnica jest taka, że inne szczepionki są dostępne na rynku , że bierze za nie odpowiedzialność koncern je promujący i że są dobrowolne , to znaczy, że ich status nie jest zależny od ewentualnie ogłoszonej PANDEMII . Pandemia to stan wyższego zagrożenia, którego tak na prawdę NIE MA o czym mówi właśnie Pani Minister Ewa Kopacz. Ot i cała różnica.
Po drugie jednak - skoro już dyskutujemy o szczepionkach i skoro wypływa na wierzch tyle zabójczych składników dla zdrowia W KAŻDEJ szczepionce to teraz logicznym krokiem byłoby  WYCOFANIE istniejących specyfików z rynku, albo chociażby poddanie ich działania monitoringowi i  drobiazgowym badaniom.
I dlatego ten cały szum medialny i pierwsze NIE wypowiedziane przez władzę teraz jest takie ważne i dlatego właśnie ludzie popierają to działanie. Minister powinna teraz KONSEKWENTNIE zainicjować szereg kontroli tego co jest na rynku i konsekwentnie zdejmować z rynku szkodliwe specyfiki plus wyciągnąć konsekwencje od Big Pharama.

A przy tym zauważcie, że wypłynęły  na medialne światło machlojki koncernów dotyczące łapówek dla lekarzy i aptekarzy odnośnie ordynowania konkretnych leków. Ta patologia powinna być przede wszystkim wyeliminowana. Tu nie chodzi o cukierki, ale o NASZE ZDROWIE. Chodzi też o coś jeszcze  - o zaufanie do Rządu, że stoi on na straży praworządności i praw obywatelskich.  Bo skoro Rząd ( Kopacz i Tusk ) w tej kwestii powiedzieli A to muszą dalej powiedzieć B , powiedzieć SPRAWDZAM wobec tego, co budzi wątpliwości, a nie zrzucać odpowiedzialność na koncern farmaceutyczny w kwestii jednej szczepionki i po sprawie. TO ZA MAŁO W MOIM PRZEKONANIU.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #240 : Listopad 10, 2009, 18:48:51 »

W programie „Teraz My” dwóch dociekliwych dziennikarzy, przypominając amerykańskie doświadczenia z początku lat 70-tych ubiegłego wieku, ukazało nam jedno z powikłań jakie może wystąpić po zarażeniu się wirusem grypy. Zespół Guillain-Barre, którego przebieg w optymistycznej wersji kończy się wózkiem inwalidzkim, dziś leczy się plazmaferezą. Zapewne ze względu na ograniczenia czasowe programu dziennikarze nie przypomnieli pani minister Kopacz, iż kosz jednego zabiegu plazmaferezy wyceniony przez NFZ wynosi ponad 7 tysięcy złotych, a średnia ilość zabiegów u jednego pacjenta równa się 10. Oczywiście w przypadku gwałtownego skoku zachorowań na tą chorobę, na przykład wskutek pandemii grypy, żaden system ochrony zdrowia na świecie nie jest wstanie z przyczyn technicznych ich wykonać. Zabieg plazmaferezy jest procedurą wysoko inwazyjną wymagającą specjalnego oprzyrządowania, bardzo dużych ilości preparatów krwi i specjalnie przeszkolonych perfuzjonistów. Dlatego ministrowie zdrowia wszystkich krajów poza Polską, wolą szczepić własnych obywateli, i być przygotowani na jednostkowe osobnicze reakcje na szczepionki, niż masowo rozwijać sektor usług cmentarnych.

Minister Kopacz również w najbliższym czasie kupi szczepionkę i to bez żadnych specjalnych gwarancji od producentów, ponieważ takie jest zalecenie Komitetu Pandemicznego dotyczące tak zwanych grup ryzyka. Ale przedtem sprawdzi ile jeszcze kitu można wcisnąć przeciętnemu wyborcy i jak można zmanipulować elektorat przed zbliżającymi się wyborami. I właśnie to działanie budzi u pani minister taką troskę o kondycję umysłową Polaków. Dziś mistrzom propagandy z PO udało się wmówić części społeczeństwa, że współczesna nauka, zsumowana wiedza wszystkich specjalistów na świecie, troska większości rządów jest podporządkowana tylko interesom firm farmaceutycznych i tylko rząd Tuska przeciwstawia się wszechświatowej korupcji. Korupcji w walce z którą już poległ wybitny przedstawiciel partii miłości, zastępca i współpracownik minister Kopacz, oraz przyjaciel pani Sawickiej wiceminister Krzysztof Grzegorek.

http://paw1.salon24.pl/137234,poligon-doswiadczalny-ewy-kopacz


z tego co do tej pory usłyszałam nigdy wcześniej nie było takich historii
żeby producent szczepionki nie chciał brać za nie odpowiedzialności
a chciał obarczyć nią rząd (np. Polski, czy Czech!!!-tam już mają z tym kłopot)
janneth jak myślisz dlaczego?
<licze na odpowiedź Chichot>

bo jest niesprawdzona - państwa same chciały kupić je jak najszybciej i powinny podjąć konsekwencje swojego pośpiechu, my te szczepionki kupimy, nieco później ale taniej
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 18:50:11 wysłane przez Val Dee » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #241 : Listopad 10, 2009, 19:02:30 »

Val Dee , zadziwiająca jest niekonsekwencja w Twojej wypowiedzi, ale może ona wynika z niezrozumienia tematu.

Otóż powikłania w latach 70tych (tak zachwalanych wtedy i popieranych przez Rząd i Prezydenta USA ) wynikły  Z POWODU SZCZEPIEŃ, a nie - jak sugerujesz - z powodu braku szczepień . Tam jednak odszkodowania płaciły koncerny.
Ministrowie Krajów UE po prostu wierzą rekomendacji WHO, której decydenci są sponsorowani przez koncerny farmaceutyczne. Co więcej , status PANDEMII , jako akt najwyższej naglącej konieczności został perfidnie wykorzystany ( bo ilość zachorowań i skutki nie kwalifikują się nawet do poziomu epidemii ) ,  by wywrzeć presję na Rządy  natychmiastową presję  w postaci  rakcji zakupu szczepionki i na wzięcie za nią pełnej odpowiedzialności. Nasza Pani Minister miała czelność stanąć dyktaturze  okoniem i powiedzieć SPRAWDZAM .
Zapisane
Agawa
Gość
« Odpowiedz #242 : Listopad 10, 2009, 19:07:49 »

Val Dee , zadziwiająca jest niekonsekwencja w Twojej wypowiedzi, ale może ona wynika z niezrozumienia tematu.

Otóż powikłania w latach 70tych (tak zachwalanych wtedy i popieranych przez Rząd i Prezydenta USA ) wynikły  Z POWODU SZCZEPIEŃ, a nie - jak sugerujesz - z powodu braku szczepień . Tam jednak odszkodowania płaciły koncerny.
Ministrowie Krajów UE po prostu wierzą rekomendacji WHO, której decydenci są sponsorowani przez koncerny farmaceutyczne. Co więcej , status PANDEMII , jako akt najwyższej naglącej konieczności został perfidnie wykorzystany ( bo ilość zachorowań i skutki nie kwalifikują się nawet do poziomu epidemii ) ,  by wywrzeć presję na Rządy  natychmiastową presję  w postaci  rakcji zakupu szczepionki i na wzięcie za nią pełnej odpowiedzialności. Nasza Pani Minister miała czelność stanąć dyktaturze  okoniem i powiedzieć SPRAWDZAM .
...i to w 2/3 !
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #243 : Listopad 10, 2009, 19:56:47 »

 Val Dee.
Jeżeli Ty masz rację w tym co piszesz i w tym co pisze Janneth, to dlaczego w tak ubogi wręcz nędzny sposób tutaj działacie.
Macie tyle do powiedzenia, tyle ważnych i słusznych rzeczy, tylko dlaczego to co tak ważne, mądre i słuszne głosicie z taką determinacją tutaj ?
Ja zajmuje się procesami przemiany świadomości, polem życia, jego tożsamością, a sprawami H1N1 zajmuje się przy okazji i traktuje to jak zwykłe hobby.
Jest dostępny telefon, mail do p.Kopacz, są poważne organizacje typu stopocodex i wiele innych więc tam skieruj swoje niepodważalne argumenty.Na co liczysz tutaj, że tu napiszesz to i owo? Jaki odniesie to skutek ?
Wygłosiłeś swój pogląd, że prof. Maria Dorota Majewska nadaje się do czyszczenia ruskiej latryny, Janneth oświadczyła, że rządy państw śmieją się z polski, która nie chce kupić tej cholernej szczepionki, bo zasłania się, że nie zna składu.
Więc zapytam ? Do czego zmierzacie, bo forum to tylko forum nic więcej.
To głos na pustyni.Głos, który nie ma żadanego większego znaczenia na to co się dzieje lub co się stanie.
Więc jeśli chcesz odnieść jakiś skutek, a nie tylko ogłosić światu co myślisz, (a świat przeczyta i jutro zapomni) to działajcie inaczej, bardziej praktycznie.
Jeżeli uważasz, jak uważasz, że prof.Majewska nadaje się do ruskiej latryny to jej to powiedz, napisz do niej, a nie za jej plecami tupiesz nogami i wylewasz swoje frustracje w odpowiedzi na mój post.
Łatwo kogoś osądzić, ale co takiego praktycznego zrobiłeś w swym zacietrzewieniu, aby było lepiej ?
Ja nie zrobiłem NIC, oprócz tego, że wysłałem maila do p.Kopacz, że wspieram jej działania i nie oceniam tego, czy zrobiłem dobrze, czy źle ?
A Ty co zrobiłeś ? Co zrobiła Janneth ?
Więc powtarzam - ja nie zrobiłem NIC, a Wy co zrobiliście ?
Nie widzę tu żadnego pragmatyzmu, oprócz pisaniny w postaci udowadniania i argumentowania, w istocie -  programowania ludzkich umysłów.
Ja nie jestem ''uzdrawiaczem świata'' i nie mam zamiaru na nikogo wpływać, wrzucać kogoś do ruskiej latryny itd..
Dla mnie to profanacja człowieka kim by on niebył i ośmielam się wytworzyć teorię, że tak działają agenci ,,ciemnej mocy''.
No cóż , jak usłyszałem - jestem fanatykiem, jak również idiotą jak piszą o takich na innych portalach, którzy wierzą w tzw.teorie spiskowe.
Ja nie muszę wierzyć w teorie spiskowe.Wystarczy, że sięgnę po konstytucję, która  dla Polaków jest niewiele znaczącym kawałkiem zwykłego papieru.Wystarczy, że mam pełną świadomość, kto Polskę oddał pod panowanie Unii.
Więc Val Dee.Odpowiedz na  w/w pytania, bo ja nie mam naprawdę czasu na jałowe dyskusje.
   
Ps.Janneth. Jeżeli tak bardzo Cię to ubodło i powtarzasz to w co drugim poście, że
zgłosiłem Ciebie do usunięcia z forum, to przykład tylko tego, że masz niskie poczucie swojej wartości i samooceny.
Nie mówię, że ja mam wysokie poczucie swojej wartości, niemniej świadomomy jestem tego, że NIC nie dzieje się przez przypadek, bo takowych nie ma.
A ponieważ przebrnąłem przez ciężkie lekcje z zakresu tzw. psycholgii zorientowanej na proces, to wiem, że takie działania wynikają z tego, że w naszym życiu pojawiają się nauczyciele, których zdaniem jest pchnąć nas ku wolności.
Rujnują nam oni nasze życie po to, abyśmy swoją energię i potencjał zwrócili nie wobec tego co dzieje się w zewnętrznym świecie ( ogłupiająca polityka, medialny bełkot i szum, prawada, która nie ma wiele wspólnego z prawdą ), lecz po to, abyśmy
sięgnęli po swój wewnętrzny potencjał, swoją prawdę, swoją tożsamość, swoje świadectwo.
Wiem, że dla Ciebie jest obce lub mało przekonywujące, niemniej umysł, który nie dopuszcza do świadomości wszelkich możliwości (scenariuszy) rozwoju pewnych zdarzeń i uwarunkowań jest jak tu już pisaliśmy zorientowany nie na proces, lecz jego uproszczenie.

pozdrawiam







« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 20:20:05 wysłane przez Silver » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #244 : Listopad 10, 2009, 19:58:04 »

Val Dee , zadziwiająca jest niekonsekwencja w Twojej wypowiedzi, ale może ona wynika z niezrozumienia tematu.

Otóż powikłania w latach 70tych (tak zachwalanych wtedy i popieranych przez Rząd i Prezydenta USA ) wynikły  Z POWODU SZCZEPIEŃ, a nie - jak sugerujesz - z powodu braku szczepień . Tam jednak odszkodowania płaciły koncerny.
Ministrowie Krajów UE po prostu wierzą rekomendacji WHO, której decydenci są sponsorowani przez koncerny farmaceutyczne. Co więcej , status PANDEMII , jako akt najwyższej naglącej konieczności został perfidnie wykorzystany ( bo ilość zachorowań i skutki nie kwalifikują się nawet do poziomu epidemii ) ,  by wywrzeć presję na Rządy  natychmiastową presję  w postaci  rakcji zakupu szczepionki i na wzięcie za nią pełnej odpowiedzialności. Nasza Pani Minister miała czelność stanąć dyktaturze  okoniem i powiedzieć SPRAWDZAM .


Zespół Guillaina-Barrégo (ZGB) jest ostrą polineuropatią o zapalnym i prawdopodobnie autoimmunologicznym charakterze. W 2/3 przypadków wystąpienie ZGB poprzedzone jest ostrą chorobą zakaźną, najczęściej pod postacią biegunki lub zakażenia górnych dróg oddechowych. Do patogenów wiązanych z ZGB należą wirusy cytomegalii i mononukleozy zakaźnej, Campylobacter jejuni, Mycoplasma pneumoniae i Haemophilius influenzae. Mechanizmem inicjowania ZGB przez zakażenie wydaje się być mimikra molekularna, prowadząca do syntezy autoprzeciwciał przeciwko gangliozydom nerwów obwodowych. Do reakcji autoimmunologicznej dochodzi u znikomego odsetka narażonych osób, a czynniki decydujące o jej wystąpieniu nie są znane. Poszczególne czynniki zakaźne wiążą się z postaciami ZGB o innym spektrum autoprzeciwciał i innej częstości występowania poszczególnych objawów klinicznych, co może mieć znaczenie rokownicze, a w przyszłości być może warunkować postępowanie terapeutyczne. Czynnikiem wyzwalającym zachorowanie na ZGB może być szczepienie ochronne, jednak ryzyko jest w tym wypadku znikome i dla żadnej ze stosowanych obecnie szczepionek nie przekracza jednego zachorowania na ok. 1 mln dawek.

EDIT:

A te wypociny z Gościa Niedzielnego jak i tą całą gazetę wrzuć do ruskiej latryny, bo do tego celu się najlepiej nadaje.

                                                                   

Nawet nie zadałeś sobie trudu przeczytania mojego postu a określiłeś całą redakcję GN jako nadających się do ruskiej latryny więc mi tu nie pisz głupot.
Tak wg Ciebie wygląda, to co sam określasz jako:
"zajmuje się procesami przemiany świadomości, polem życia, jego tożsamością"?
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 20:10:33 wysłane przez Val Dee » Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #245 : Listopad 10, 2009, 20:29:27 »


Nawet nie zadałeś sobie trudu przeczytania mojego postu a określiłeś całą redakcję GN jako nadających się do ruskiej latryny więc mi tu nie pisz głupot.
Tak wg Ciebie wygląda, to co sam określasz jako:
"zajmuje się procesami przemiany świadomości, polem życia, jego tożsamością"?

A czy Ty człowieku widzisz różnicę pomiędzy oceną jakiejś tam gazety,
których miliony i każda usiłuje wmówic czytelnikowi jakąś swoją prawdę, a personalną i publiczną oceną człowieka - kobiety, którą uważasz, że nadaje się do czyszzcenia ruskiej latryny?
Czy Ty widzisz tą różnicę, czy poprostu dla Ciebie to wszystko jedno.
A skoro tak, to nie mamy o czym rozmawiać, bo i o czym?

Ps. Przy okazji pytanie do Admina.Czy pomimo wielkich zmian, porządków itp... , wziołeś pod uwagę fakt, w jaki sposób owe forum staje się zwykłym przytułkiem nieświadomości i jego mizernego poziomu, gdzie pozwala się, na to, aby bezkrytycznie przyjmować fakt, gdzie jedni ludzie wrzucają za ich plecami innych ludzi do ruskiej latryny.
No cóż.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 20:44:49 wysłane przez Silver » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #246 : Listopad 10, 2009, 21:37:02 »

Śmiem twierdzić, że Twoja postawa to typowy przykład moralności Kalego
- jak Kali ukraść krowę - to dobrze
- jak Kalemu ukraść krowę - to źle

Gazeta nie pojawia się znikąd, to, że tworzą ją ludzie dla Ciebie anonimowi nie oznacza, że można po nich i ich projekcie jechać jak po ruskiej kobyle. A gdybym Ci podał ich nazwiska to już byś nie pisał żebym ich wrzucił do latryny?

Można krytykować ale trzeba to robić kulturalnie prawda?

Jestem teraz zły na siebie, że zniżyłem się w argumentach do Twojej postawy ale cóż... doskonały (w przeciwieństwie zapewne do Twej osoby) nie jestem, więc pewnie mi wybaczysz że tak niedoskonały osobnik, nieświadomy i niemogący wskoczyć powyżej swego mizernego poziomu (mniemam iż chodzi o poziom intelektualny i kulturalny) ośmielił się zwrócić Ci uwagę.
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #247 : Listopad 10, 2009, 22:01:29 »

A Ty co zrobiłeś ? Co zrobiła Janneth ?
Więc powtarzam - ja nie zrobiłem NIC, a Wy co zrobiliście ?

Dużo zrobiłeś, a mianowicie duży offtop w tym temacie. Temat jest o szczepieniach jako zamiarze ludobójstwa i zbędne są tu posty, w których zamiast oceniać poczynania rządu i koncernów, oceniamy siebie nawzajem. A Ty to właśnie robisz i dlatego zwracałam Ci uwagę "co drugi post" na temat Twojego protestu/wniosku czy jak to tam nazwać.
Mało informacji do dyskusji wprowadzasz, niektóre wręcz blokujesz, a zarzucasz to mnie.
Jak każdy mam możliwość przedstawienia tu swojego zdania, Ty też miałeś i ok - nie usunęłam, a powinnam, bo takie sprawy możesz do administratora zgłaszać, a demokracja na forum nie ma zastosowania i możesz sobie tworzyć czyimś przykładem różne ankiety, ale nie zmieni to faktu, że to forum ma regulamin i ma zasady.

Życzyłabym sobie, żeby wszystko było takie przejrzyste i klarowne, także w wypadku koncernów i działań rządu. Zdania jednak są zawsze podzielone, jedni przyklaskują, inni wygwizdują. Według mnie panika wobec grypy była sztucznie nadmuchiwana przez te same media, które dzisiaj przyklaskują naszemu ministerstwu. Szczepionka jak wszystkie inne powoduje powikłania. Nie ma realnego zagrożenia pandemią, a nawet gdyby było, to zdecydowanie groźniejsza w skutkach jest szczepionka niż sama choroba. Nawet ci, co się nie szczepią, trują się w podobny sposób na co dzień i nie pytają producentów spożywczych czy tytoniowych o to, czy wezmą odpowiedzialność za nich, jeśli zachorują. Nie wierzę też, aby sytuacja gdy koncern nie jest odpowiedzialny była wyjątkiem wśród tylu uprzednio wprowadzanych szczepionek - to, że się o tym nie mówiło, nie znaczy, że się tak nie działo. Szczepionki pewnie i tak dotrą do Polski i wówczas okaże się, że było dużo czczego gadania, a mało realnego działania.

z tego co do tej pory usłyszałam nigdy wcześniej nie było takich historii
żeby producent szczepionki nie chciał brać za nie odpowiedzialności
a chciał obarczyć nią rząd (np. Polski, czy Czech!!!-tam już mają z tym kłopot)
janneth jak myślisz dlaczego?
<licze na odpowiedź Chichot>

A czy to, że o czymś nie wiesz znaczy że nie miało miejsca? A o ilu przykładach korupcji i innych przestępstw nie wiesz, a jednak się odbywają? Rządy i koncerny farmaceutyczne mają jakiś obowiązek Cię o tym informować? Czy robią to za nie media w 1% tego, co uda im się przechwycić? Masz gwarancję, że w przypadku szczepionki na grypę sezonową rząd nie przyjął związanych z nią konsekwencji? Oczywiście by się do tego nie przyznał, bo i po cóż? Toż mu to byłoby nie na rękę, gdybyś wiedziała, do kogo się zgłosić z rachunkiem.

Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
east
Gość
« Odpowiedz #248 : Listopad 10, 2009, 22:43:13 »


Zespół Guillaina-Barrégo (ZGB) jest ostrą polineuropatią o zapalnym i prawdopodobnie autoimmunologicznym charakterze.
Przepraszam Cię, ale nad tym jednym zdaniem dziś się skupię. Pozostałych zdań nie ogarniam Mrugnięcie
cyt za wikipedią
Cytuj
"Choroby autoimmunologiczne, choroby autoimmunizacyjne - grupa chorób, w patogenezie których układ immunologiczny (odpornościowy) organizmu niszczy własne komórki i tkanki. U podłoża chorób autoimmunologicznych leży proces nazywany autoimmunizacją."
Autoimmunizacja : Autoimmunizacja – reakcja immunologiczna ukladu odpornościowego organizmu, w przebiegu której powstają nieprawidłowo skierowane przeciw własnym tkankom limfocyty T i/lub przeciwciała i która może prowadzić do powstania chorób autoimmunologicznych.


Przykłady chorób autoimmunologicznych to: celiakia, cukrzyca typu 1, toczeń układowy, zespół Sjögrena, stwardnienie rozsiane, choroba Hashimoto, choroba Gravesa-Basedowa, trombocytopenia samoistna i reumatoidalne zapalenie stawów.


Oznacza to ni mniej ni więcej to, że w wyniku szczepień to coś, co było w tych szczepionkach ( w latach 70 tych )  ZMUSIŁO układ odpornościowy człowieka do zwrócenia się przeciwko własnemu organizmowi.
I to stało się Z POWODU SZCZEPIEŃ .

janneth napisała
Cytuj
Szczepionka jak wszystkie inne powoduje powikłania. Nie ma realnego zagrożenia pandemią, a nawet gdyby było, to zdecydowanie groźniejsza w skutkach jest szczepionka niż sama choroba

Uważam, że mamy takie samo spojrzenie na tę kwestię. Podobnie, jak mniemam uważa Silver, z tym, że on jest wojownikiem, co oznacza, że wojuje Mrugnięcie
I stąd się biorą kontrowersje. Mrugnięcie
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #249 : Listopad 10, 2009, 22:53:08 »

 Jak zwykle odpowiadasz swoim dziennikarskim tonem.
Naprawdę nie jestem zainteresowany takimi wywodami.
Dlatego napisałem, że NIE zrobiłem NIC jak również Ty nie zrobiłas NIC oprócz tego co tam napisałaś.
Telefony i maile do pani Kopacz są dostępne, więc prosze bardzo swoją twórczość, lepiej  może  skieruj do niej.Powiedz jej co o niej i o całym misterstwie zdrowia myślisz może Cię wysłuchają.
I na koniec.Jestem przeciwko wszelkim szczepieniom w odróznieniu od Ciebie gdzie napisałaś - nie jestem za szczepieniami, ale wolałabym mieć szczepionke pod reką.
Dla mnie nie ma dwuznacznych sytuacji. Wyznaje zasadę, albo w prawo, albo w lewo.
Więc nie intersuje mnie ten wynalazek ludzkości, w kórej skład wchodzą ewidentene trucizny.


Uważam, że mamy takie samo spojrzenie na tę kwestię. Podobnie, jak mniemam uważa Silver, z tym, że on jest wojownikiem, co oznacza, że wojuje Mrugnięcie
I stąd się biorą kontrowersje. Mrugnięcie

Nie East.To nie jest do końca prawdą. Odbieram wiele rzeczy energetycznie.Co do Twoich energii nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
Poprostu to co Ty piszesz to tak jakbym ja pisał. Jednak ...hmmm. co od innych, róznych  wypowiedzi koduję je niestety niezbyt pozytwnie.
Zawsze miałem nawet od młodych lat negatywny odbiór energii np.od Watykanu.Wmawaiałem sobie sobie nawet na siłę, że to nieprawda !!
Jednak ... jak pisałem już kiedyś pod powierzchnią rzecz kryje się zupełnie inna prawda.
Gdy Watykan ogłosił, że wspiera i błogosławi GMO, to dla mnie oznacza wiele, w konfrontacji z tym co właśnie czuję.
Ale to temat nie na forum. Mrugnięcie
Więc pytanie dlaczego ''ja wojownik'' nigdy nie toczę sporów z Tobą , Thotalem, Zigrinem, Ptakiem.Dlatego, że poprostu nasze intencje się zgadzają.
A intencje sie zgadzają daltego, że są one skierowane nie na zewnetrzny świat, który jest lustrem, iluzją, tylko są one skierowane na - duchowe dobro.

Scaliłam posty. Janneth.





« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2009, 16:09:48 wysłane przez janneth » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pyn brygadaszarika foxlive naprawiacze kociaprzystan