Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 12:04:24


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moje pytanie i odpowiedź Samuela  (Przeczytany 11610 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Lipiec 14, 2009, 11:17:33 »

IWONA:
Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie. Pytanie od Heliodora: Jak wiesz, zajmuję się od kilku lat analizą liczbową i kabalistyczną. Czy dobrze odczytałem drogi Samuelu, ze jesteś Parakletem, czyli - Pocieszycielem zapowiedzianym w Ewangelii św. Jana?

EN-KI:
I co mi z tego, że już od wielu lat staram się pocieszyć, staram się dotrzeć do serc ludzkich, staram się wyzwolić w ludziach miłość, proszę o miłość - co mi z tego? Na dzień dzisiejszy, jestem opiekunem Ziemi, taką dostałem rolę. Tylko - opiekunem Ziemi, wraz z mym bratem..., i starającymi się o to, żeby was obudzić z tego letargu. Słucham.

YYYYYYYYYY... co to za odpowiedź jest? nie poznaję Samuela!

Kapłan 718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Lipiec 14, 2009, 12:22:28 »

Dla mnie odpowiedź jest jak najbardziej w stylu samcia/Lusi - czyli: zero konkretów, dużo lania wody i do tego nie na temat.
Dodatkowo w nieciekawym świetle stawia to "doniosłość, precyzję i wiarygodność" Twoich wyliczeń i "odkryć"...
Jednym słowem: wtopowy dublet.
Zapisane
Łowca
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 14, 2009, 12:33:07 »

Heliodorze czy dostanę autograf?
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipiec 30, 2009, 21:18:44 »

dobrze ,ze nie było odwołania na sesje osobista
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #4 : Lipiec 31, 2009, 11:00:17 »

"IWONA:
Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie. Pytanie od Heliodora: Jak wiesz, zajmuję się od kilku lat analizą liczbową i kabalistyczną. Czy dobrze odczytałem drogi Samuelu, ze jesteś Parakletem, czyli - Pocieszycielem zapowiedzianym w Ewangelii św. Jana?

EN-KI:
I co mi z tego, że już od wielu lat staram się pocieszyć, staram się dotrzeć do serc ludzkich, staram się wyzwolić w ludziach miłość, proszę o miłość - co mi z tego? Na dzień dzisiejszy, jestem opiekunem Ziemi, taką dostałem rolę. Tylko - opiekunem Ziemi, wraz z mym bratem..., i starającymi się o to, żeby was obudzić z tego letargu. Słucham."


Kolejne wielkie objawienie guru projektu cheops. Aż ciśnie mi się na usta dosadne określenie, ale poprzestanę na przysłowiu: "głupich nie sieją, sami się rodzą." A kto choć trochę otarł się o logikę zadaje takie pytanie. To zupełnie tak samo jakby w słoneczny poranek zapytać się luci czy wieczorem też będzie pogodnie i słonecznie. Nawet gdyby nie miała kompletnie zielonego pojęcia o meteorologii, jak zapewnie o wielu innych rzeczach na które się wypowiada, to strzelając zupełnie w ciemno ma 50% szans na udzielenie trafnej odpowiedzi. Pytanie powinno brzmieć: jaka będzie pogoda wieczorem? A to już zupełnie inna bajka.
Oczywiście przytaczany przykład uprościłem do minimum, bo jak widzę rozsądne myślenie jest obce wilu wypowiadającym się tutaj osobom.
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #5 : Lipiec 31, 2009, 14:01:51 »

Oczywiście przytaczany przykład uprościłem do minimum, bo jak widzę rozsądne myślenie jest obce wilu wypowiadającym się tutaj osobom.
jak miło:)
Zapisane
poufne
Gość
« Odpowiedz #6 : Lipiec 31, 2009, 14:36:38 »

Co się dziwicie w erze wodnika będzie dużo lania wody Uśmiech
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #7 : Sierpień 03, 2009, 12:01:50 »

całe to forum jest istną sadzwką do której wlewa się cała woda PCH
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #8 : Sierpień 06, 2009, 12:50:08 »

całe to forum jest istną sadzwką do której wlewa się cała woda PCH
jak szukasz forum dla wędkarzy - to pomyliłeś adresy internetowe
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #9 : Sierpień 06, 2009, 13:11:01 »

niezwykle inteligentna uwaga, zdawałoby się... Uśmiech ale mylisz się - jst to doskonałe forum dla wędkarzy. można tu wyłowić takie "okazy głupoty" które gdzie indziej byłyby rzadkością. a tu są normą Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Sierpień 06, 2009, 17:35:59 »

To chyba w Bibli jest powiedziane:

"To co głupie w oczach świata, w moich jest święte"

Pasuje mi ta głupota.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #11 : Sierpień 06, 2009, 18:02:50 »

niezwykle inteligentna uwaga, zdawałoby się... Uśmiech ale mylisz się - jst to doskonałe forum dla wędkarzy. można tu wyłowić takie "okazy głupoty" które gdzie indziej byłyby rzadkością. a tu są normą Uśmiech

pisząc na forum jesteś wędkarzem:)....a my cala reszta rybkami..
uważaj na piranie ' Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2009, 18:05:33 wysłane przez daniel1704 » Zapisane
Byt
Gość
« Odpowiedz #12 : Sierpień 06, 2009, 18:29:35 »

Cytuj
całe to forum jest istną sadzwką do której wlewa się cała woda PCH
Niektórzy jak ja np. mają właśnie na tę okazję solidny racjonalny ponton Uśmiech

Cytuj
niezwykle inteligentna uwaga, zdawałoby się... Uśmiech ale mylisz się - jst to doskonałe forum dla wędkarzy. można tu wyłowić takie "okazy głupoty" które gdzie indziej byłyby rzadkością. a tu są normą Uśmiech
Cholerna racja Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #13 : Sierpień 06, 2009, 23:07:51 »

A wiesz gdzie ryba ma fiuta?


- na końcu wędki Duży uśmiech


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #14 : Sierpień 06, 2009, 23:28:39 »

 Uśmiech
Fajnie ,ze tu mozna sie jeszcze tle nauczyc... Uśmiech Uśmiech Uśmiech...
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #15 : Sierpień 08, 2009, 15:47:19 »


Cholerna racja Uśmiech
łatwo jest oceniać innych Bycie
ps.przy takiej ilości postów zawsze znajdą się "okazy głupoty"-to normalne
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #16 : Sierpień 08, 2009, 16:58:39 »

Cytuj
całe to forum jest istną sadzwką do której wlewa się cała woda PCH
Niektórzy jak ja np. mają właśnie na tę okazję solidny racjonalny ponton Uśmiech


Bycie, tych pontonów jest więcej, ale martwi mnie jedno - być może już niedługo nie będziemy mieli w czym pływać !

A wiesz gdzie ryba ma fiuta?


- na końcu wędki Duży uśmiech


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

Drogi Thotalu, drugi raz zauważyłem, iż używasz publicznie na forum brzydkich słów, dlatego postanowiłem udzielić Ci z tej okazji reprimendy Uśmiech ... Jest przecież tyle ładniejszych określeń, przynajmniej przez wzgląd na obecnosć pań na forum, mógłbyś sie pohamować Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #17 : Sierpień 08, 2009, 21:02:02 »

Bardzo przepraszam, że uraziłem Twoje uczucia, przepraszam również wszystkie Panie, jeśli słowo użyte je zniesmaczyło.
Dodam tylko, że w orginalnej wersji twgo kawału było inne słowo, zresztą mogę je napisać na czyjeś wyraźne życzenie.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Sierpień 08, 2009, 21:06:30 »

Bardzo przepraszam, że uraziłem Twoje uczucia, przepraszam również wszystkie Panie, jeśli słowo użyte je zniesmaczyło.
Dodam tylko, że w orginalnej wersji twgo kawału było inne słowo, zresztą mogę je napisać na czyjeś wyraźne życzenie.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

Mnie niczym nie uraziłeś Thotal.wręcz przeciwnie ,rozbawiłeś mnie i uśmiałam się do łez.przecież to tylko kawał !!!
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fugazi blackmoon pogromcymitow artofwar turback