Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 01:02:27


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Syzyfowa Praca SAMUELA (nieudany najazd na PLANETĘ ZIEMIA)????  (Przeczytany 90252 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #50 : Październik 10, 2008, 22:12:33 »

Cytuj
Pan Icke ma klapki na oczach, widzi tylko jeden cel i kierunek, a możlwości jest wiele. W filmach gdzie udzielił wywiadu 'ze ze wszystko co złe w naszym świecie odpowiedzialni są Iluminaci' roi sie od błedów historycznych, przybliżeń i przeinaczeń. Nie mówiąc juz o tym że za zło panoszące sie na naszej planecie, jestesmy odpowiedzilni my sami
Skłonny jestem się z Tobą nie zgodzić. Obejrzyj sobie proszę jego pozostałe wykłady. Teraz to Ty generalizujesz. Nie ma się co denerwować, to spekulacje oparte na przesłankach. Każdy ma prawo do wywodów. Obejrzyj proszę taki krótki film Was He Right?. Icke na pewno nie ma klapek zapewniam Cię. Jeszcze zmienisz zdanie.
Cytuj
I powiedz dlaczego piszesz w 1 os l.poj? Gdybyś był Samuelem naprawde chciałbyś zrealizowac taki szalony plan?
To wynik przejścia do trybu spekulacji... bez znaczenia , naprawdę. I mnie bardziej wygląda to na "zwykły" plan ucieczki.
Co do filmów Everarda Illuminati , na pewno już nie będziemy nowych tłumaczyć. :-)

Cytuj
an Icke ma klapki na oczach, widzi tylko jeden cel i kierunek, a możlwości jest wiele. W filmach gdzie udzielił wywiadu 'ze ze wszystko co złe w naszym świecie odpowiedzialni są Iluminaci' roi sie od błedów historycznych, przybliżeń i przeinaczeń.
Tylko konkrety proszę, pozbawione emocji.
Cytuj
kolejny 'nieomylny prorok' Dan Winter, pisałam juz w innym temacie ze teorie samozwańczych filozofów
Czasem trzeba się zastanowić co się pisze, masz jedną wadę,rzucasz bezpodstawne opinie o ludziach o których nie MASZ ABSOLUTNIE zielonego pojęcia. Tylko po to aby coś palnąć od rzeczy aby się odciąć. To nieładna i nieprofesjonalna postawa. Dan Winter to naukowiec, autentyczny geniusz. Uwaga ta dotyczy też Icka, co do Everarda skłonny jestem milczeć.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2008, 22:32:56 wysłane przez redmuluc » Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #51 : Październik 10, 2008, 22:35:20 »

Enigma tego nie mówi tylko jakiś Dan Winter.
Ten człowiek jest geniuszem i opisuje tylko to jak działa rzeczywistość z punktu czystej nauki.
Wątki przygodowe to już inna sprawa  - mogę Ci podać ze 300 nazwisk opisujących naszą historię bardzo podobnie do tego Pana - nikt jednak nie podaje naukowych teorii na tematy tak do czegoo służy DNA, o wytłumaczeniu jak dziala grawitacja i inne przyziemne siły, nie wspominając o korelacjach z innymi cywilizacjami które się za tym kryją...
Powodzenia w dalszych poszukiwaniach...

Zapisane
Kristobal
Gość
« Odpowiedz #52 : Październik 10, 2008, 22:50:13 »

@Redmuluc - świetna hipoteza, bardzo dobrze trzymająca się kupy!!
@Radosław  - musze się zainteresować tą książka Tsariona, faceta cenię - słuchałem kilka wywiadów z nim w RedIce Radio.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #53 : Październik 11, 2008, 18:32:56 »

Czasem trzeba się zastanowić co się pisze, masz jedną wadę, rzucasz bezpodstawne opinie o ludziach o których nie MASZ ABSOLUTNIE zielonego pojęcia. Tylko po to aby coś palnąć od rzeczy aby się odciąć. To nieładna i nieprofesjonalna postawa. Dan Winter to naukowiec, autentyczny geniusz. Uwaga ta dotyczy też Icka, co do Everarda skłonny jestem milczeć.

Tym razem (po raz pierwszy od chyba miesiąca) Radek wytrącił mnie z równowagi  Duży uśmiech Moze i było w tym troche 'odciecia' ale juz sie wytumacze. Chodziło mi o wykazanie ze nawet pan Winter jak niesamowite tezy by stawiał - nie jest przecież nieomylny. W dodatku, radsław wpsomniał o 300 osobach które 'opisujących naszą historię bardzo podobnie do tego Pana' - tak podobnie w ogólnym zarysie - ale w szczegółach załoze sie ze bardzo sie różnią. Wykazałam to na przykładzie Gendera, ale juz słysze ze to Iluminator i ze został 'przejrzany'  Duży uśmiech cool... Po za tym na wiedze ezoteryczną, nikt nie ma monopolu i jesli sie ona pojawia (a pojawia sie w wielu miejscach na raz) sa to elemetny wiekszej całości. Przypisywanie wiec komuś 'absolutnej racji' mija sie z celem, trzeba raczej zweryfikować to wobec innych, nawet konfrontacyjnych tez.

Radosław, zachaczył o temat ze grupa Pch działa pod wpływem strachu i poprze groźby, a przeciez rozmawialiśmy na ten temat w kilku działach i przez kilka dni. Wiec naprawde nie mam ochoty wracać do wątku który był juz tyle wałkowany i wypowiedziało sie na ten temat sporo osób (tak za jak i przeciw) Wiec Radku, zanim zdecydujesz sie wpaść na strone 'od czasu do czasu' z nowym spostrzeżeniem, rozejrzyj sie czy aby dyskusja na ten temat nie była juz prowadzona - wypowiedzi sa, wiec nie bede do tego wracać...

Co do Icka, obejrzałam film 'Was he right' i mniemam Redmuluc ze moja opinia moze cie zdziwić. Współczuje Davidowi ze był prześladowany a jego teorie wyśmiewane, tak on ma w wielu sprawach racje...ale mam cały czas wrażenie ze coś mi umyka. Tak jakby (nie wiem czy celowo) pomijał ważny fragment - ja tej cześci układanki wciąż szukam...myśle ze niedługo znajde, byc moze w filmach które tu zamieszczasz. Albo tez nie widziałam filmu Droga do wolności(?) w której opisuje jak wyzwolić swoje umiejetności? Mniemam jednak ze pominiety został fakt dotyczący jeszcze pozaziemskich cywilizacji, w wywiadzie z CM sa ciecia, wiec pewne elementy david uzanł za niestotne, a moze niepasujące do jego wizji? Pretensja moja dotyczy, jak wspomniałam 'jednego kierunku' na raptorów, po za tym to co mówi jest sensowne... i to na tyle ze mozna spokojnie zaliczyc go do 'oświeconych' - tylko ze Iluminaci, których ściga co oznacza ta nazwa?

I tu siegne do wywiadu z C.Mutwa, gdzie porównuje on znaczenie słów ang i swojej mowy rodzimej:
Bardzo, bardzo mądrą osobę? Osobę która otrzymuję światło od Boga? Nazywamy go UMKANIESEELUA, innymi słowy "iluminowany",  KANIESA oznacza "oświetlić coś" a UMKANIESEELUA oznacza kogoś kto został oświecony przez bogów...
Więc ty mówisz ILUMINATI, ja mówię UMKANIESEELUA - TO TA SAMA RZECZ...


To był pierwotny cel iluminatów, a jak wyszło? Mniemam ze David ma pretensje do naszych 'władz' za to co robią. Czuje instynktownie ze nasz świat, dąży do 'nikąd' w obecnym kształcie i niepokoi sie o plany zniewolenia nas  Smutny I słusznie, sam jest bowiem iluminowany - prześladowanie (główna cecha proroków) jest na to dowodem. Grzechem byłoby nie wspomnieć kontekstu w jakim padła wypowiedz Credo:

Musimy przestać mówić, że nie ma Chitauri, że nie ma obcych, że nie ma Iluminati - ONI SĄ. Mógłbym ci opowiadać o tym godzinami, na przykład...
Mutwa chce tu zwrócic uwage, ze zaprzeczanie złu (jakkolwiek by go nie nazwać) jest stanem utrzymywania go. Ten prorok, martwi sie z kolei o Afryke i ludobójstwo jakie tam sie odbywa. Podejrzewa ze aids które dzisiątkuje ludność, jest efektem ludzkiego eksperymentu  Płacz a reszat świata zwykła sie nie przejować ludem afryki. Jakolwiek nie nazwiemy szaleńswto które ogarneło ludzi, im obydwu chodzi o ten sam fakt istnienia 'pomieszania' i zła.
Wiec wracajac do wątku, z założenia Iluminati mieli 'oświecać' ludzi, być linią królewską. Mutwa kontynuuje ze nawet szamani afrykańscy byli zobowiązani do 'zachowania tej krwi'
Sangoma musiał żenić się z Sangoma bo w przeciwnym razie krew nie-Sangomy, skaziła by boską krew we wnętrzu Sangomy.

Czy Mutwa (jako sangoma-szaman) tez ma w sobie ową linie? Nie chce spekulowac ale wróce do Icka jeszcze. Credo wspomina ze są cechy charakterystyczne dla rasy 'potomków bogów' - nadawanie odpowiedniego kształtu czaszce, zaznaczone ostre kości policzkowe itp. A teraz spójrz na Davida i jego mocno zaznaczone kości policzkowe - czy jest on 'oświecony' czy ma w sobie blue-boold? Wiem, brzmi jak niedorzeczność ale czy to nie dlatego ściga nasze 'władze' za szaleństwo jakiego sie dopuszczają? Pojde jeszcze o krok dalej, przypatrzmy sie ludziom dookoła jest wielu takich o wysmukłej twarzy jak to pisaliśmy w rozdziale o Photon Belt, o odbudowującym sie ciele świetlnym jakby energia zasysała nas od środka niemogąc sie w pełni rozwinąć. Nie kazdy to ma, ale widze tą transformacje u wielu osób i myśle ze to odpowiedni znak. Czy uważasz ze plote od rzeczy, bez sensu?

I jeszcze jeden drobny fakt z filmu, gdzie David wspomina:
Diana nazywała siebie prostą służką Windsorów, została sprowadzona w tę sieć tylko jako pojazd dla narodzin Williama.
Popatrzcie na księcia Karola i Williama i jest bardzo duże podobieństwo ale kiedy spojrzycie na Harrego..."

A tu sie nie zgodze, William jest podany na matke (Diane np kolor włosów), natomiast Harry bardziej na ojca (ostatnie nowe zdjecia) Imho takie 'genetyczne' podejście do 'krwi-smoka' nie sprawdza sie. Nastepcą tronu jest starszy Wiliam - linia gen matki, spoza królewskiej rodziny. Przez minione wieki, byłoby niemozliwością zachowanie takiej 'czystej krwi', bywało przecież ze król nie miał meskiego potomka, a ktoś musiał przejąc korone i państwo.. przykład caryca Katarzyna i jej kochankowie Mrugnięcie
Linia blue-blood, jak dla mnie juz dawno 'rozlazła sie' po świecie a ujawnić sie moze w najmniej oczekiwanym momencie
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #54 : Październik 11, 2008, 19:54:32 »

Tym wzajemnym wytrącaniem się z równowagi nie przejmujcie się , obecnie znów są nowe wibracje i to one tak działają na ludzi nadpobudliwie , ważne jest aby myśleć pozytywnie . Uśmiech
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #55 : Październik 12, 2008, 10:57:09 »

Ciekawym wnioskiem z prac Wintera jest fakt że Illuminaci i ta część gadziej rodzinki z której pochodzą BĘDĄ MIELI PROBLEMY Z PRZEŹYCIEM 2012, ich DNA jest "upadłe" i nie pozwala na przeżycie takich zjawisk bez szwanku
Z tego co Winter mówi na jednym z wykładów, aby przeżyć, chcą wykorzystać oni technologię HAARP, która w jakiś sposób ma zmniejszyć odczuwalne skutki tego słonecznego "orgazmu" na Ziemi.

Radoslaw, możesz też podrzucić namiary na książkę Michaela Tsariona?
Pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 11:20:26 wysłane przez Leszek » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #56 : Październik 13, 2008, 17:07:52 »

Radek napisał

Wiki prawdziwy Enki był gadem, zapewniam Cię - a jego mama prawdizwą smoczycąUśmiech
Jeśli argumentem dla Ciebie w tej kwestii jest pozwolenie, powiem Ci co o tym myślę.
Otóż gdyby za kopanie zabrała się Elżbieta 2 czy Bush - za dużo ludzi wiedziałoby co się święci...
Dużo lepiej zmanipulować grupę Polaków (dużo nie trzeba, wspomnieć parę razy o Jezusie, Jahve - który nie dość że był gadem to jeszcze postulował odebranie ludziom wolnej woli i wszczepianie chipów...) i spokojnie czekać na bieg wydarzeń. Polak potrafi!!! Problemy problemami, ale pozwolenie jest - a w Egipcie NIC nie dzieje się bez przyzwolenia Miłościwie Nam Panującej Rodzinki, już od paru tys lat - zerknij na dość ciekawy dokument http://video.google.com/videoplay?docid=4675077383139148549
Więc jak to jest - przeoczyli PCH? Czy czekają aż Polaczki odwalą całą robotę jak to zwykle w historii bywało?


Radek za dużo ludzi by wiedziało, co Ty opowiadasz jakiś dobry zespół naukowców z ramienia iluminatów mógłby wszysko, nawet to że nikt niczego by się nie domyślał, i problemów z funduszmi by nie mieli.
Tak obejzałam, ten film no cóż jak dla mnie zbyt kontrowersyjny. Jestem w stanie w dużo, nawet bardzo dużo uwierzyć, ale na przęłknięcie TEGO muszę chyba miec jeszczę trochę czasu. Jak dla mnie mało prawdopodobne, choc trzyma się kupy.
Co do Enki wydaje mi się, że jesteś w błędzie, ja jakoś pomimo tego wsztstkiego ( tych filmów, wywiadów, książek) nie moge go dopasować do  Reptalian i Drakonów (chyba to też nie to samo?) tak mi się przynajmniej wydaje.......

Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 17:08:45 wysłane przez wiki » Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #57 : Październik 13, 2008, 17:12:45 »

Cytuj
Jahve - który nie dość że był gadem to jeszcze postulował odebranie ludziom wolnej woli i wszczepianie chipów
Człowieku, SKAD Ty bierzesz takie kosmiczne teorie? Naprawdę trzeba mieć talent do bajkopisarstwa! Przede wszystkim - skąd pomysł chipów  Duży uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #58 : Październik 13, 2008, 17:22:12 »

Cytuj
skąd pomysł chipów
obejrzyj sobie Mrugnięcie
http://www.youtube.com/watch?v=y3q2cwCkkuA
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #59 : Październik 13, 2008, 17:24:59 »

Wybacz, nie obejrze sobie, bo mam na razie internet pre-paid. A pięć złotych za takie bzdury to chyba troche za wiele, prawda? Jeśli w to wierzysz, streść.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #60 : Październik 13, 2008, 17:42:43 »

Rozmowa dwóch kolesi
Aarona Russo i kogoś tam...
"Zapytałem - jakie są ostateczne cele?
Odpowiedział - ostateczny cel to każdemu na tej planecie włożyć chip RFID. I aby wszystkie pieniądze były na tamtym czipie i żeby wszystko tam było.
I jeśli ktokolwiek będzie protestował przeciwko nam po prostu wyłączymy mu chip." Tak jest. Zachipowany w 2005 roku kongres, pod pozorem kontroli imigracyjnej i tzw." Wojna z terrorem" dopuściła akt real ID który jest w projekcie na maj 2008.

Prosto i jasno w stanach można sobie już załatwić chip pod skórę a za pare lat(jeżeli zdążą) wprowadzą chipy obowiązkowo. W UK(wielka brytania) też jest wprowadzany CHIP RFID. zresztą jak chcesz coś więcej na temat tego wiedzieć to poszukaj  Uśmiech

Ja bym osobiście nigdy ale to nigdy nie dopuścił takiego czegoś do siebie nie chciałbym mieć czipy które mnie monitoruje 24/7. USA za nie długo stanie się państwem policyjnym.
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #61 : Październik 13, 2008, 21:51:18 »

Ale co to ma wspólnego z JHWH?
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #62 : Październik 14, 2008, 06:09:53 »

Loukas, zapytaj o to Radosława:))
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : Październik 14, 2008, 20:42:21 »

Loukas, zapytaj o to Radosława:))

buhahaha Duży uśmiech Duży uśmiech
o lol!
dobre Mrugnięcie

//no właśnie, tak zrób (haha)
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
jasnowidz
Gość
« Odpowiedz #64 : Październik 18, 2008, 11:39:24 »

Ale co to ma wspólnego z JHWH?
ciekawy artykul na temat Jahwe
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=427.msg4781#msg4781
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #65 : Październik 19, 2008, 00:11:03 »

Widze ze reklamujecie inne watki na tym samym forum
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #66 : Październik 19, 2008, 16:34:25 »

Loukas mam nadzieję że znasz angielski http://85.17.49.65/goldenmeaninfo/default.aspx
A tak po polsku - Jehova należał do tej części gadziej rodzinki która wspomagała się za bardzo technologią w wyniku czego jej DNA "upadło" czyli nie działało właściwie - dlatego ich poplecznicy boją się dzisiaj nadchodzącego maximum słonecznego w 2012 i sieją panikę - Samuel, Patryk Geryl i im podobni.
W przeciwieństwie do 90% katolików ja czytałem Biblię i nijak nie przekonasz mnie do Boga który wymaga złożenia dziecka w ofierze czy zezwala wymordować jakąś wioskę - tłumaczenie że takie były ciężkie i mało cywilizowane czasy w ogóle do mnie mnie przemawia - parę tys lat to sekunda w kosmicznym zegarze.
pozdrawiam
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #67 : Październik 19, 2008, 20:51:35 »

Tak, oczywiście tylko skoro wszyscy reptilianie (tj królwoa Elżbieta, Bush i reszta estabilishmentu) mieliby czekać z wykopaniem faraona (który uratuje ich istanienie) na jakąś mizerną organizacyjke typu Pch, kierowaną przez kilka osób i o marnym kulawym budzecie?

Skoro gadzinkom miałoby tak zależec na przetrwaniu roku 12, co za problem zrobić desant w Egipcie, obok piramidy (przeciez Usa kontroluje pół świata, prawda?) i wyrwac tą jedną mumie? Uruchomiliby piramide w kilka dni i sprawa byłaby załatwiona. Czy Radek nie widzisz ze teoria o raptorkach na szczytach władzy sie 'kupy' nie trzyma?
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #68 : Październik 19, 2008, 20:54:11 »

Radosławie - nie wątpie, że czytałeś Pismo - dla mnie mogłeś robić to równie dobrze nawet w języku hebrajskim, co sie wielce chwali - niemniej, jak widzę, nie "zalapałeś" o co w tym chodzi, co zresztą jest i w jakimś tam stopniu zapewne naturalne - otóż dla "poprawnego" odczytania przesłania Biblii potrzebna jest, właściwie niezbędna, gruntowna analiza historyczno-krytyczna. Tylko tak przeprowadzona egzegeza może wytłumaczyć fenomen Boga, który jest jednocześnie miłosierny i dobry - w istocie nieskończenie miłosierny i dobry, a zdaje sie przyzwalać na okrutną przemoc (jednak, zauwaz, NIE dochodzi do złozenia dziecka w ofierze, a ofiary z ludzi w ogole są przez Pismo potępiane). Otóż przede wszystkim to NAROD interpretuje słowo Pana, które też i do niego jest kierowane; niestety literalne czytanie Pisma jest zawodne i nie doprowadzi nas w istocie donikąd, mnożąc jedynie konflikty chociażby na płaszczyźnie wiara-nauka - w istocie zupełnie niepotrzebne! Kluczowa jest więc percepcja Izraela i OGÓLNY plan boski, który czyni z człowieka centrum, obiekt swojej miłości, jaki ostatecznie doprowadzony jest do spełnienia, dzięki bożemu poświęceniu. Imię YHWH nie oznacza, analizując je lingwistycznie, "jestem, który jestem", a właściwie "będe, który będe" - co jednak nie odnosi się z perspektywy chrześcijańskiej do dynamizmu ISTOTY (jak twierdzą gnostycy), a relacji - tj. nakreślona zostaje perspektywa apokaliptyczna, gdzie Bóg staje się "wszystkim we wszystkim".

Twoje "Jaszczury" są takim specyficznym, dwudziestowiecznym miksem, zbudowanym na "przebudzeniu indywidualnosci", buncie (w istocie bardzo starym) przeciwko "złemu Bogu Starego Testamentu" oraz fascynajcji technologią i "kosmosem" jako uwspółcześnioną nieskończonością.
To nie jest wcale oryginalne!

@Enigma
Masz w zupełności rację - chociaż, jak sądze, i na ten problem wymyślili sympatyczne i bardzo skomplikowane wyjaśnienie. Nie myle się, Radku?
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2008, 20:56:57 wysłane przez Loukas » Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #69 : Październik 19, 2008, 21:16:45 »

Enigma - nigdzie nie powiedziałem że PCH odniesie sukces i uchroni gadzią rodzinkę przed zagładą - ja pojmuję go bardziej jako bateryjkę zasilającą odchodzący system... Oprócz Imperium Oriona są też inne wyżej rozwinięte siły we wszechświecie i uważam że czynnik ludzki w tej kwestii nie jest decydujący.
Loukas czy naprwdę jesteś święcie przekonany że jest jedyna niepodważalna interpretacja pisma?
A może jej kanony, które zgłębiałeś to tylko zasłona dymna...
Moje jaszczury są bardziej realne niż Ci się wydaje - kilkadziesiąt rdzennych kultur na tej planecie o nich krzyczy...
Pozdrawiam
Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #70 : Październik 19, 2008, 21:58:54 »

Cytuj
Tak, oczywiście tylko skoro wszyscy reptilianie (tj królwoa Elżbieta, Bush i reszta estabilishmentu) mieliby czekać z wykopaniem faraona (który uratuje ich istanienie) na jakąś mizerną organizacyjke typu Pch, kierowaną przez kilka osób i o marnym kulawym budzecie?
To dosyć realny pomysł, ale nie wydaje mi się aby dotyczył jakichkolwiek hybryd , czy rasy reptilian.Oni są skazani na zagładę. Sądzę że dotyczy to tych najbardziej zainteresowanych czyli "kontrolerów Zły" Reptilian Oni nie posiadają ciał. Przyznaję moja teoria ma pewne wady... Zły np brak pewnej logiki... Coś ale dopracuje ją , kwestia czasu. Póki co możecie sobie pojeździć po biblii, ja na ten temat się nie piszę, mowy nie ma. Język

Kolejna moja , bardziej sensowna koncepcja polega na tym że Enki lub insze byty sterujące, chcą zablokować przed 2012
Czakrę Ziemi, akurat ta w Gizie odpowiada za Czakrę Gardła:

"Poprzez tę czakrę komunikujemy się, wyrażamy siebie. Łączy ona górne czakry z dolnymi, jest pomostem pomiędzy myśleniem, a czuciem. Rozwinięta czakra gardła daje zdolność samorefleksji i zrozumienia, że wszystkie rzeczy i zdarzenia niosą jakąś wieść. Gardło wiąże się z jasno słyszeniem, słyszeniem swojego wewnętrznego głosu."
Pozytywny Aspekt czakry gardła to siła pośrednicząca i komunikująca. Może o to mu chodzi o blokadę czakry komunikacji z "kosmicznym rozumem" Mrugnięcie gdybam tylko. Blokada tej czakry jest też odpowiedzialna za depresję.

Co o tym sądzicie?
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2008, 09:22:18 wysłane przez redmuluc » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #71 : Luty 18, 2009, 14:48:23 »

Cytuj
Syzyfowa Praca SAMUELA (nieudany najazd na PLANETĘ ZIEMIA) CośCośCośCośCośCośCoś?

----prawda czy fałsz?CośCoś?----------------------------------------------------------------------------

Liczba Emotek których używasz jest porażająca. Ogranicz ją jeżeli możesz.

Cytuj
Jestem tu nowa , ale P.CH przyglądam się od lutego tego roku przeczytałam większość ich przekazów tzn tą większosc przez kilka dni , póżniej czytalam prawie na bierząco........Za nim dowiedziałam się o P.CH miałam już swoich kilka przekazów , które były dla mnie przyznam dość zaskakujące(nie wiem czy to dobre określenie)Nie omieszkałam zapytać moje byty o Projekt Cheops  , możę wkleję część tego przekazu...................poprzez Byty z jakimi ja miałam kontakt poprosiłam o rozmowe właśnie z owym Samuelem jn:

Super... Z kim miałaś ten kontakt? Może z jakimś Januszem?

Cytuj
= Tak możemy zapytać Samuela czy będzie chciał kontaktu.....
Czyli rozmawiałaś równocześnie z kilko bytami naraz bo używają liczby mnogiej o może ten byt ma dwie głowy?

.
Cytuj
.+ Mam pytanie .. Czy ja mogę porozmawiać z Samuelem  poprzez Was?Coś
 

+  A możecie zrobić to teraz??
 
=Tak.
Witaj to ja Samuel witam Cię miłością i światłem jakie jest w Nas , słucham Twoich pytań
= to jest tak ,że Cheops a ludzie to dwie różne sprawy , oni wiedzą i znają tajemnicę tego co Ty , że ich rola zakończy się w momencie odnalezienia urządzenia . To jest układ jaki został zawarty , a Oni o tym wiedzą , niestety nie mogą zdradzić tej tajemnicy ....... nie kontaktują się z Tobą ponieważ Twoja rola jest inna ,a do odpowiadania na pytania mają mnie i są grupą . Ale nadejdzie czas , kiedy zbierzecie swoje siły o tym już wiesz , ale wszystko jest uzależnione od Waszej decyzji nikt nie może Wam tego nakazać .
 urządzenia , rozwiązań wiec zajmij się i skup na sobie i swoich współpracujących , tak to będzie miało sens i nie będziecie tracić czasu .

Muszę ci powiedzieć. Brawo!
Doskonale zmyślony channeling.
Użyłaś w nim motywu tajemnicy a jak dobrze wiem to ludzi ciekawi wszystko co tajemnicze.
Dodatkowo napisałaś "Twoja rola jest inna" dając do zrozumienia że masz misję.

Cytuj
+ Samuelu , a jaka jest moja rola i współpracujących ze mną ludzi ??
 
= przecież mój Brat już Ci wyjaśnił , myślę nie muszę się powtarzać niepotrzebnie.
 
+ Jak mnie odebrali ludzie z CHEOPS?
 
=Powiem tak, a jak Cie mieli odebrać ich nic już nie dziwi z takimi przekazami mają kontakt od lat zatem  przyjęli to normalnie wiarygodnie .
 
+ Nie czuje abym musiała zadawać Ci Samuelu dalej pytań.
 
= bo w sumie wszystko wiesz , wiesz co masz robić i to jest najważniejsze nie musisz szukać

Pozdrów ode mnie swoich współpracowników.
 
Cytuj
NIE MOGŁAM DALEJ PISAĆ BO WYPISAŁ SIĘ DŁUGOPIS WZIĘŁAM NASTĘPNY I NIE PISAŁ POŻEGNAŁAM SIĘ ZE WSZYSTKIMI I PRZEKAZ ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY

Pomysły się skończyły?

Cytuj
.NASTĘPNY PRZEKAZ - ZNÓW PYTAM MOJE BYTY O CHEOPS: PRZEKAZ Z DNIA 21,03,2008

+Czy Wasza energia współpracuje z energia Samuela?
 
=Samuel to ważna postać , ale nasze energie są różne ze względu na role jakie mają odegrać tzn. Samuel ma zająć się doprowadzeniem do urządzenia i na tym jego rola się kończy , później zaczyna się praca innej energii tak najprościej mogę Ci to wyjaśnić .
 
+ rozumiem . Czyli Samuel nie będzie kierował do końca tą sprawą Cheopsa??

Chcesz mu odebrać fuchę?
Cytuj

=Nie tylko do określonego momentu to dla pewności jaka ma być , aby mogło zostać wypełnione świata ochroną . A po za tym u Nas w naszym świecie są podziały jak już mówiliśmy na role jaką dana energia ,ma odegrać .....Dlatego nikt nie ma do końca jeszcze jaki jest dalszy plan działania , oni mają dotrzeć do urządzenia resztą zajmie się inna energia ważna , Samuel to energia roli , wagii i wielkiej pracy, ale jego rola to najważniejsza dlatego zajął się nią właśnie On . Dalej będzie już inna energia współpracować i wszystko okaże się w odpowiednim momencie kto i co to będzie.Czujemy zwątpienie u Ciebie Coś??
 
+Tak jest w tym momencie we mnie jakaś niepewność sama nie wiem co mam myślec o tym wszystkim

Nie dziwię Ci się. Ja też jak pisałem swoje channelingi nie wiedziałem co do końca myśleć o tym wszystkim.
Cytuj
A TA CZĘŚĆ DOTYCZY PYTANIE KIM JEST BYT Z KTÓRYM JA MAM KONTAKT:
+Kim Ty jesteś WOTTER??
 
=Jestem energia ważności mówiliśmy Ci już  , u Nas nie posiadamy ciał mamy zbiorową myśl oraz różnimy się jedynie rolami , moja rola wyplenienie energii ważności , po to aby cały świat mógłby być ocalony .... Na tym dziś skończe kochana  ........ Niech światło miłości Cię napełnia i niech miłość będzie wypełniać każdy Twój dzień oraz Twoich przewodników oraz doradców duchowych .Nie obawiaj się nie zwariowałaś to co piszesz to prawda , którą się napełnisz.Czujemy , że masz taką "niedowiare" w sobie , myślisz Nas nie ma , jesteśmy i Cię pozdrawiamy oraz oczekujemy Twojego owocnego działania .

Dość wyrachowane imię.
Ok. Energią. Co rozumiesz przez energię ważności? Co to jest?
Pierw o sobie mówi jako "Jestem" a potem mówi/mówią o sobie "Mówiliśmy".
Niech się w końcu zdecyduje/ą...
 
Cytuj
+Kiedyś w medytacji widziałam symbol oraz świątynie i znak 3 oka , co to za symbol???
 
= to co widziałaś to bardzo ważny symbol jest to symbol ŻYCIA ,który jest kluczem wrót jakie zostaną otwarte , ale on się Tobie przypomni w sytuacji , kiedy przyjdzie taka potrzeba , to również dla Twojej ochrony..Mniej mów niepowołanym osobą , będziesz już czuła które to są osoby..................

Bzdura trzecie oko symbolizuje oświecenie oraz odpowiada czakrze Adźńa.

Cytuj
MOŻE JESZCZE JAKIEŚ FRAGMENTY WAM WKLEJE
+Kim jesteś Wotter w Świecie energii?? Skąd jesteś??

=Powiem jestem  z Świata niematerialnego ze świata , który jest nieskończoną energią.
To jest światło i światło tak nazywa się Nasz świat (narysowali mi 4 koła połączone ze sobą jak
ogniwa łańcucha i w kazdym tym kole było mniejsze koło)

Zagadek się zachciało co?
Cytuj
+A co to takiego Wotter to tak się nazywa ten wasz świat??

=Te koła to jedność w jednosci całość w całości , jesteśmy nieskończeni , a to symbol nieskończonosci (pózniej narysowali drugi obrazek jakby stopę , ale o 3 palcach)
a to co narysowaliśmy to całość w nieskończoności w jedności , wiemy i tak tego nie rozumiesz , tak to dla was ludzi wciąż mało zrozumiałe.

Lanie wody...
Cytuj
+Czyli z tego co zrozumiałam Wy jesteście energią Boską jakby tak??

=Dokładnie tak jestesmy swiatłem

Czyli uważają się za "Bogów".

Cytuj
Wiem  to są tylko fragmenty i być może mało mówią , ale z tego co ja wyczuwam to Samuel jakby robi to za  karę , ale korzyści nie będzie miał z tego żadnych , On jest typem energii materialnej , więc może w jakiś sposób ingerować , ale dla niego nie będzie żadnych korzyści przed samym celem o jakim marzy, oczywiście będzie jemu to odebrane (OBYM DOBRZE TO CZUŁA), obym bo, jednak wykopaliska są już w trakcie , ja to czuję Samcia jako takiego kosmicznego pirata hehe, który tak bardzo narozrabiał ,że teraz , aby nie ponieść skutku przed wyzszymi ENERGIAMI musi jako zadość uczynienie odwalić czarną robotę i choć mu się to bardzo nie spodoba obeść się bez smaku ,  będzie zmuszony się wycofać ....Tylko pytanie po co w takim razie ma być znalezione te urządzenie?Coś A może można wykorzystać je nietylko w złych celach jak sprowadzenie tu wiekszej ilosći GADZIEJ RODZINKI czemu oczywiscie zdecydowanie jestem przeciwna....

A skąd to wiesz Wotter ci powiedział czy może jakiś inny byt który nie wie czy mówić o sobie jako ON czy MY?


Cytuj
Miałam również przekazy telepatyczne na temat tego ,że im się to nie uda , okaże sie ,że będzie brakować jednego ogniwa o jakim niestety nie wiedzą , czyli jakieś zabezpieczenie Byty wyższe mają na Samcia , aby się znów nie zagalopował........Na wypadek ,gdyby jego natura bandziora kosmicznego się uaktywniła.
Jak widzicie mogłabym również zachwycać się moimi przekazami bo ,przecież energie nieskończone mówią o mojej wyjątkowości o tym też w dalszych przekazach ,że jestem Kapłanką. że jestem Nimi tylko przyszłam tu na ziemie , aby pomóc ludziom w przemianach -
Wiecie co ....ja nadal jestem sobą, nie wzbudziło to we mnie żadnego fanatyzmu jak to w przypadku P.CH-DLACZEGO?? Bo jest we mnie pokora wobec wiedzy , ludzi siebie , bo mam świadomośc jak wiele pracy mnie czeka nad sobą samą i to , że im więcej i dłużej pochłania mnie wiedza tym mniej wiem..

Fajnie to jest mieć swoje 5 minut co? Być w centrum uwagi?
Oooo Kapłanką?
Podrabiasz Panią Lucynę i w dodatku Kapłana 718...
No tego to wcześniej nie doczytałem.
Oczywiście nie wzbudziło to w tobie żadnego fanatyzmu ale jednak o tym piszesz i masz w sobie mnóstwo pokory.

Chwała Ci o wielka Kapłanko...

Cytuj
Ktoś z Was tu pisał na temat klucza jaki podobno znajduje się właśnie w Polsce, bardzo ciekawe info, może wiecie coś wiecej , aby ze mną porozmawiać na ten temat?Coś
 

NA KONIEC podam linka do radia w Chicago - zdecydowanie niektore audycje są tylko potwierdzeniem Waszych domysłów , tam bardziej otwarcie mówi B.Choroszy na temat kim jest Samcio oraz kim są osoby z Misji i P.CH, .
Sama p. Basia jest dość opętana energią Samcia i są momenty w . których w sposób zdecydowany przemawiają przez tą właśnie p. redaktor inne Byty (kolosalne różnice w wibracji głosu)pewnie z człowiekiem owa pani nie ma już za wiele wspólnego   
Oj tak to pewnie jaszczurka z radia. Duży uśmiech
Żadne ciemne siły tutaj na nią nie wpływają według mnie jak już to pogoń za pieniądzem i tylko tyle.

 
Cytuj


Cytuj
Kochani tak naprawdę chodzi o to ,że informację mogą przychodzić i napływać z różnych stron zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz , nie powinniśmy trzymać się kurczowo np. samego channellingu i owych przekazów, czy tego co zawierają najróżniejsze książki , oraz inne żródła informacji wiedzy trzeba szukać w sobie głównie, a dopiero szukać jej na zewnatrz , należy nauczyć się czuć w sobie tą wiedzę jaką sami jesteśmy naturalnie obdarzeni.......... :)Wymaga to pracy jednak to co w sobie wypracujemy nie zabierze nam nikt ...............  Uśmiech

Mówisz z wewnątrz? Mam szukać jej w sobie.
Czekaj niech no zerknę, nerki, wątroba a może jelito? Chichot

Różnica miedzy channelingiem a książka jest taka że nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie nawet nie możemy zobaczyć rozmówcę. Za to książkę możemy poczuć, dotknąć itd. poszukać autora dowiedzieć się co nie co o nim i zweryfikować tą wiedzę która dana książka zawiera.

Twoje channelingi to jeden wielki nie wypał ten związany z 14.10.2008 jest tego najlepszym przykładem.

Mnie nie nabierzesz. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2009, 14:49:35 wysłane przez Mora » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #72 : Luty 18, 2009, 16:13:39 »

Witaj Mora

 Miałam swoje 5 minut to prawda , a wiesz dlaczego ?? Bo dzięki tym przekazom zrozumiałam ,że wiedza jest wszedzie , weszłam w takie doświadczenia jakim jest channeling , jednak nie pisze przekazów w uporem maniaka- poprostu nie kupiłam kota w worku , natomiast cała ekipa P.CH kupiła i zawierzyła , nie twierdze ,że to do czego dąża nie jest potrzebne , okaże się to na koniec misji ..
Właśnie dobrze poruszyłeś kwestie "GWIAZDORSTWA"- jak widać zrezygnowałam z karmienia obietnicami mojegop Ego , ale to nie znaczy ,że nie zgłebiam wiedzy na różne sposoby , tylko Ty wciąż szukać katolickiego udowodnienia , uporczywego potwierdzenia każdego słowa - napisanego , wypowiedzianego - myślę ,że Twoja droga jest troche inna niż moja ..
 Mora nie obraż się , ale tworzysz w myśl - CZEGO NIE DOTKNĘ NIE UWIERZE....Ale wybór pozostawiam Tobie  bo ,Ty sam wiesz jaką idziesz drogą i jaką wiedzę akceptujesz , a jaką odrzucasz. Pozostaw innym również przestrzen do tego , aby mogli zgłebiać wiedzę po swojemu ...
Mało tego- przez rok czasu od kiedy wiem o istnieniu P.Ch moja wiedza i odczuwanie wciąż ulega zmianie , wieć staram sie nie oceniać tylko jak zapewne nie zauważyłęś odbiory jakie mam nie tylko w wyższymi bytami, ale i inne stawiam ze znakiem zapytania i tak właśnie je traktuje, wiedzę jako obserwatorzy  badamy i albo coś przyswajamy , albo odrzucamy ..Ważne jest tylko to jak czujesz się sam z tą wiedzą jaką w sobie już wypracowałeś.I żeby było jasne nie przeszkadza mi Twoja krytyka i TWOJE postrzeganie mojej osoby , bo jak zapewne wiesz - nikt spisujący i odbierający nie  musi traktować owego przekazu jako SWOJEGO ..
....
Każdy człowiek odbierający przekaz jest tylko kanałem przenoszącym informację , ale nic więcej ,,,,,, tak to czuje i tak opisuje zatem nie boli mnie ta krytyka , bo tak serio nie mnie krytykujesz Mora.
pozdrawiam serdecznie


Ps. A zapomniałam nawiązać do kwestii skąd mamy pewność czy przekaz jaki otrzymaliśmy pochodzi z wyższych energii- to kwetia naszego postrzegania pozazmysłowego i naszych odczuć - po drugie podczas przekazu osoba odbierająca czuje inną jakość energii jaka przez niego przepływa , ale nigdy nie ma pewnośći w jakim stopniu są one wysokie , chyba raczej za mało mamy doświadczeń w tej kwestii , jest to świat dla nas mało widzialny ,a dużo odczuwany jeśli ktoś oczywiście wypracował w sobie dużą wrażliwość - każdy człowiek posiada w sobie możliwosć rozwijania percepcji pozazmysłowej tylko nie każdy to robi ........
Poza tym, mam swoją teorie na temat- po wiedze sięgasz zawsze zgodnie ze swoim indywidualnym poziomem, jeśli jesteś na szczeblu nr. 1 siegasz tylko tam , gdzie są jego granice ............To wszystko co mam do napisania Mora..[/color
]
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2009, 16:40:51 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #73 : Luty 18, 2009, 16:19:49 »

Wywijasz kota ogonem.
Odpowiedz mi na powyższy post a nie uciekaj od rozmowy i nie próbuj mnie nakierować na inny tok myślenia.


Po za tym nie znasz mnie piszesz.
Cytuj
CZEGO NIE DOTKNĘ NIE UWIERZE

Kompletnie błędnie mnie oceniasz. Wszyscy forumowicze którzy czytają moje posty doskonale wiedzą że nie mam takiego podejścia do sprawy.

Ale ty po raz kolejny o czym wspomniała Enigma w innym temacie próbujesz mnie ośmieszyć.

Zadałem w powyższym poście kilka bardzo prostych pytań odpowiedz na nie no chyba że się boisz.

Pozdro
Mora
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #74 : Luty 18, 2009, 16:52:28 »

tych linków nie ma na YouTube.

Widziałeś film "Kula"? Zachowujecie się czasem podobnie.
Dlaczego? Bo każdy mieszkaniec planety Ziemia ma tę część gadzią w budowie DNA. (taka evolucja).
Pytanie czy ona robi z Ciebie użytek, czy Ty z niej?


---
Cytuj
2. Istnieją tunele czasoprzestrzenne "Gwiezdne Wrota" naturalne i sztuczne.
Naturalne to takie które otwierają się automatycznie i związane są z położeniem planet.
(temat rzeka i nie będę się rozpisywał, przyjmijmy że tak jest)

frank-link : [odniesienie/wyjaśnienie po aktualizacji servisu]
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zoo-cassmitha pegasus swietadynastiatoftegard pack-of-black-and-white forumwatachyzielonegoamuletu