Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 13:12:57


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Syzyfowa Praca SAMUELA (nieudany najazd na PLANETĘ ZIEMIA)????  (Przeczytany 89784 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #100 : Luty 20, 2009, 16:21:54 »

Nie będę pisał z kimś kto KŁAMIE!

Nie wypowiadam się teraz czy Laguna ma rację czy też nie, ale gdyby inni forumowicze podzielali tę "maksymę" to... nie maiłbyś z kim rozmawiać.

Witaj
To nie jest kwestia racji , to tylko postawione pytanie odnoszące się do przekazu jaki miałam , czasem warto cos poruszyć , aby po czasie mogło okazać się co sie dokonało z tego kontaktu , czy zwyczajnie jest to totalna bzdura.. Już pisałam w innych wątkach , nie traktuje tych przekazów jako swoich ja byłam tylko kanałem przyjmującym informacje. Dlatego wszystkie wątki jakie zamieszczam stawiam ze znakiem zapytania ....

pozdrawiam Laguna

Ten wątek jest dośc stary założony w pazdzierniku u.r , natomiast przekazy są sprzed roku ....
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #101 : Luty 20, 2009, 16:22:06 »

Na prośbę "innych" wypowiem się jeszcze.

Tak teoria JACKa jest interesująca ale moim zdaniem kompletnie nie pasuje do tego tematu a jej wiarygodność ujmuje faktom.

Laguna kłamie i oszukuje ludzie wymiguje się od odpowiedzi na moją krytykę. A tylko PARĘ tak banalnych pytań. Chichot


Cytuj
tak się to kończy zawsze - jest wojna i ten kto ma lepsze zabawki wygrywa a ten kto ma gorsze traci swoją planetę!

nie muszę pisać kto ma gorsze...

Oczywiście że Samuel.

Cytuj
bo za swoje czyny ponosi się konsekwencje.

Oczywiście wszyscy poniesiemy konsekwencję(prawo karmy) nawet Samuel.

Cytuj
powstania białego bękarta

Sorry ale jak tak ma się nazywać temat to ja dziękuję.

Cytuj
Nie wypowiadam się teraz czy Laguna ma rację czy też nie, ale gdyby inni forumowicze podzielali tę "maksymę" to... nie maiłbyś z kim rozmawiać.

Być może. Przyznałem się. Naprawiam błąd który zrobiłem.

I chcę pokazać wszystkim że channeling Laguny to wymysł.

Cytuj
A po bajce Mory już w takie rzeczy absolutnie nie wierzę

I bardzo dobrze. Uśmiech


Po raz ostatnio apeluję do Laguny aby przedstawiła stosowne argumenty do moich wcześniejszych zarzutów. Jeżeli tego nie zrobisz to zamilknij bo na pewno ja Ci na forum nie dam spokoju.


Oszustko!

Pozdro
Mora



Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #102 : Luty 20, 2009, 16:27:19 »

Cytuj
To napisała LAGUNA w pierwszym poście:  miałam już swoich kilka przekazów


To napisała teraz:
Cytuj
nie traktuje tych przekazów jako swoich

Pozdro
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #103 : Luty 20, 2009, 16:29:04 »

Na prośbę "innych" wypowiem się jeszcze.

Tak teoria JACKa jest interesująca ale moim zdaniem kompletnie nie pasuje do tego tematu a jej wiarygodność ujmuje faktom.

Laguna kłamie i oszukuje ludzie wymiguje się od odpowiedzi na moją krytykę. A tylko PARĘ tak banalnych pytań. Chichot


Cytuj
tak się to kończy zawsze - jest wojna i ten kto ma lepsze zabawki wygrywa a ten kto ma gorsze traci swoją planetę!

nie muszę pisać kto ma gorsze...

Oczywiście że Samuel.

Cytuj
bo za swoje czyny ponosi się konsekwencje.

Oczywiście wszyscy poniesiemy konsekwencję(prawo karmy) nawet Samuel.

Cytuj
powstania białego bękarta

Sorry ale jak tak ma się nazywać temat to ja dziękuję.

Cytuj
Nie wypowiadam się teraz czy Laguna ma rację czy też nie, ale gdyby inni forumowicze podzielali tę "maksymę" to... nie maiłbyś z kim rozmawiać.

Być może. Przyznałem się. Naprawiam błąd który zrobiłem.

I chcę pokazać wszystkim że channeling Laguny to wymysł.

Cytuj
A po bajce Mory już w takie rzeczy absolutnie nie wierzę

I bardzo dobrze. Uśmiech


Po raz ostatnio apeluję do Laguny aby przedstawiła stosowne argumenty do moich wcześniejszych zarzutów. Jeżeli tego nie zrobisz to zamilknij bo na pewno ja Ci na forum nie dam spokoju.


Oszustko!

Pozdro
Mora





Mora witaj

Absolutnie mi to nie przeszkadza , rób co uważasz za słuszne , mam dużo szacunku do CIEBIE I BARDZO CIĘ LUBIE, nie masz absolutnie wpływu na to co myśle , tak samo ja nie mam na to co ty myślisz i niech tak zostanie


Nie docierają do Ciebie żadne moje argumenty , czy mój sposób postrzegania , więc najwyrazniej musi być tak jak jest.Nie odejde z forum i Tobie życze tego samego ....
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 16:33:02 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #104 : Luty 20, 2009, 16:30:13 »

Cytuj
Mora witaj

Absolutnie mi to nie przeszkadza , rób co uważasz za słuszne , mam dużo szacunku do CIEBIE I BARDZO CIĘ LUBIE, nie masz absolutnie wpływu na to co myśle , tak samo ja nie mam na to co ty myślisz i niech tak zostanie

Przestań chrzanić i odpowiedz mi na moje pytania. Nie obchodzi mnie i nie zależy mi na tym czy Ty mnie lubisz czy nie!

Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #105 : Luty 20, 2009, 16:43:47 »

Cytuj
Mora witaj

Absolutnie mi to nie przeszkadza , rób co uważasz za słuszne , mam dużo szacunku do CIEBIE I BARDZO CIĘ LUBIE, nie masz absolutnie wpływu na to co myśle , tak samo ja nie mam na to co ty myślisz i niech tak zostanie

Przestań chrzanić i odpowiedz mi na moje pytania. Nie obchodzi mnie i nie zależy mi na tym czy Ty mnie lubisz czy nie!








Mora ja odpowiadam Tobie na pytania na okrągło , ale Ty wymagasz ode mnie takich odpowiedzi jakie Tobie odpowiadają , mamy zupełnie inne postzreganie i na chwile obecną nie zrozumiemy się , ale to nie szkodzi .
[/quote]

te słowa skieruje do kogoś kto wie co czyni : To się nazywa rozbijanie pozytywnej energii -amento
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #106 : Luty 20, 2009, 16:52:52 »

Cytuj
Mora witaj

Absolutnie mi to nie przeszkadza , rób co uważasz za słuszne , mam dużo szacunku do CIEBIE I BARDZO CIĘ LUBIE, nie masz absolutnie wpływu na to co myśle , tak samo ja nie mam na to co ty myślisz i niech tak zostanie

Przestań chrzanić i odpowiedz mi na moje pytania. Nie obchodzi mnie i nie zależy mi na tym czy Ty mnie lubisz czy nie!








Mora ja odpowiadam Tobie na pytania na okrągło , ale Ty wymagasz ode mnie takich odpowiedzi jakie Tobie odpowiadają , mamy zupełnie inne postzreganie i na chwile obecną nie zrozumiemy się , ale to nie szkodzi .

te słowa skieruje do kogoś kto wie co czyni : To się nazywa rozbijanie pozytywnej energii -amento
[/quote]

Ty w ogóle nie odpowiadasz. Lejesz wodę idź z Kristobalem sobie lepiej posłuchajcie swoich przekazów a nie będziesz próbować oszukiwać tutaj ludzi na forum.

Cytuj
te słowa skieruje do kogoś kto wie co czyni : To się nazywa rozbijanie pozytywnej energii -amento

Czy to ma być groźba? I te swoje maksymy czarodzieja schowaj do worka bo wrażenia na mnie to nie robi.

Pozytywna Energia to taka w której jest PRAWDA a Ty swoją postawą i uciekaniem nie reprezentujesz tej prawdy.

Pozdro




Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #107 : Luty 20, 2009, 17:05:40 »

Mora
Tak Kristobal to mój przyjaciel i to bardzo dobry ,tylko ja Go znam ,a Ty nie , a jednak oceniasz ..
 hm Proszę Cię bo, to co wypisujesz wzbudza we mnie tylko  uśmiech- spektakl i przedstawienie . niepotrzebne zupełnie bo, ja z forum nie odejde . I nic nie zmieni faktu ,.że czuje to inaczej niż piszesz .   Mrugnięcie Mrugnięcie

pozdrawiam Laguna
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #108 : Luty 20, 2009, 17:12:55 »

Nie przeinaczaj faktów nie wypędzam Cię z forum.

Jedyne czego chce to poznać prawdę i żebyś się w końcu przyznała że kłamiesz a jeżeli nie kłamiesz to odpowiedz na moje argumenty(Mam Ci je przypomnieć? Nie ma sprawy).

Zrobimy to pojedynczo.

Cytuj
A TA CZĘŚĆ DOTYCZY PYTANIE KIM JEST BYT Z KTÓRYM JA MAM KONTAKT:
+Kim Ty jesteś WOTTER??
 
=Jestem energia ważności mówiliśmy Ci już  , u Nas nie posiadamy ciał mamy zbiorową myśl oraz różnimy się jedynie rolami , moja rola wyplenienie energii ważności , po to aby cały świat mógłby być ocalony .... Na tym dziś skończe kochana  ........ Niech światło miłości Cię napełnia i niech miłość będzie wypełniać każdy Twój dzień oraz Twoich przewodników oraz doradców duchowych .Nie obawiaj się nie zwariowałaś to co piszesz to prawda , którą się napełnisz.Czujemy , że masz taką "niedowiare" w sobie , myślisz Nas nie ma , jesteśmy i Cię pozdrawiamy oraz oczekujemy Twojego owocnego działania .

Dość wyrachowane imię.
Ok. Energią. Co rozumiesz przez energię ważności? Co to jest?
Pierw o sobie mówi jako "Jestem" a potem mówi/mówią o sobie "Mówiliśmy".
Niech się w końcu zdecyduje/ą...
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #109 : Luty 20, 2009, 17:41:24 »

Można się tego było spodziewać milczysz i tak pewnie nie dostanę odpowiedzi.
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #110 : Luty 20, 2009, 18:17:20 »

Można się tego było spodziewać milczysz i tak pewnie nie dostanę odpowiedzi.

Ja już odpowiadałam na takie pytania Moruś , zatem proponuje Tobie , abys sam przywołał moze Wottera a On/Oni /One odpowiedzą na nurtujące Ciebie pytania .
pozdrawiam Laguna
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #111 : Luty 20, 2009, 18:20:51 »

Można się tego było spodziewać milczysz i tak pewnie nie dostanę odpowiedzi.

Ja już odpowiadałam na takie pytania Moruś , zatem proponuje Tobie , abys sam przywołał moze Wottera a On/Oni /One odpowiedzą na nurtujące Ciebie pytania .
pozdrawiam Laguna


Nie no teraz to mnie rozbawiłaś do łez Chichot Chichot Chichot

PS: Widzę że w przekręcaniu jesteś najlepsza. Jestem Mora a nie Moruś.
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 18:22:17 wysłane przez Mora » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #112 : Luty 20, 2009, 18:21:42 »

To co podkreśliłeś myślę jest jednocześnie odpowiedzią na TWOJE zapytanie .. Kiedy zrozumiesz ,że  ja nie jestem tą energią jaka się ze mną kontaktowała?CośCoś??

W moim przypadku przekręcanie czujegoś imienia to jest raczej nić sympatii jaką daże daną  osobę , tak mam ... Niezdecydowany Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 18:26:00 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #113 : Luty 20, 2009, 18:26:20 »

mora mylilem sie co do ciebie - robisz bardzo zla robote na forum - daj sobie spokoj na jakis czas z forum a potem wrpoc albo nie, obrazasz Lagunę a NIC o niej nie wiesz? ile ty masz lat? wiesz ile ona ma? na PANI jej pownienes mowic dzieciaku!!!

szacunku dla KOBIETY WIECEJ!!!

718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #114 : Luty 20, 2009, 18:26:50 »


To co podkreśliłeś myślę jest jednocześnie odpowiedzią na TWOJE zapytanie .. Kiedy zrozumiesz ,że  ja nie jestem tą energią jaka się ze mną kontaktowała?CośCoś??

Jaśnie oświecona to Ty mi masz odpowiedzieć na to i inne pytania.

To może przejdę do innych pytań.

Cytuj
Wiem  to są tylko fragmenty i być może mało mówią , ale z tego co ja wyczuwam to Samuel jakby robi to za  karę , ale korzyści nie będzie miał z tego żadnych , On jest typem energii materialnej , więc może w jakiś sposób ingerować , ale dla niego nie będzie żadnych korzyści przed samym celem o jakim marzy, oczywiście będzie jemu to odebrane (OBYM DOBRZE TO CZUŁA), obym bo, jednak wykopaliska są już w trakcie , ja to czuję Samcia jako takiego kosmicznego pirata hehe, który tak bardzo narozrabiał ,że teraz , aby nie ponieść skutku przed wyzszymi ENERGIAMI musi jako zadość uczynienie odwalić czarną robotę i choć mu się to bardzo nie spodoba obeść się bez smaku ,  będzie zmuszony się wycofać ....Tylko pytanie po co w takim razie ma być znalezione te urządzenie?Coś A może można wykorzystać je nietylko w złych celach jak sprowadzenie tu wiekszej ilosći GADZIEJ RODZINKI czemu oczywiscie zdecydowanie jestem przeciwna....

A skąd to wiesz Wotter ci powiedział czy może jakiś inny byt który nie wie czy mówić o sobie jako ON czy MY?


Cytuj
Miałam również przekazy telepatyczne na temat tego ,że im się to nie uda , okaże sie ,że będzie brakować jednego ogniwa o jakim niestety nie wiedzą , czyli jakieś zabezpieczenie Byty wyższe mają na Samcia , aby się znów nie zagalopował........Na wypadek ,gdyby jego natura bandziora kosmicznego się uaktywniła.
Jak widzicie mogłabym również zachwycać się moimi przekazami bo ,przecież energie nieskończone mówią o mojej wyjątkowości o tym też w dalszych przekazach ,że jestem Kapłanką. że jestem Nimi tylko przyszłam tu na ziemie , aby pomóc ludziom w przemianach -
Wiecie co ....ja nadal jestem sobą, nie wzbudziło to we mnie żadnego fanatyzmu jak to w przypadku P.CH-DLACZEGO?? Bo jest we mnie pokora wobec wiedzy , ludzi siebie , bo mam świadomośc jak wiele pracy mnie czeka nad sobą samą i to , że im więcej i dłużej pochłania mnie wiedza tym mniej wiem..

Fajnie to jest mieć swoje 5 minut co? Być w centrum uwagi?
Oooo Kapłanką?
Podrabiasz Panią Lucynę i w dodatku Kapłana 718...
No tego to wcześniej nie doczytałem.
Oczywiście nie wzbudziło to w tobie żadnego fanatyzmu ale jednak o tym piszesz i masz w sobie mnóstwo pokory.

Chwała Ci o wielka Kapłanko...


Cytuj
mora mylilem sie co do ciebie - robisz bardzo zla robote na forum - daj sobie spokoj na jakis czas z forum a potem wrpoc albo nie, obrazasz Lagunę a NIC o niej nie wiesz? ile ty masz lat? wiesz ile ona ma? na PANI jej pownienes mowic dzieciaku!!!

szacunku dla KOBIETY WIECEJ!!!

718'

Kapłanie jednak się nie zmieniłeś. I nie dam sobie spokoju z forum. Wiesz Rafaela miała rację aby nie chować głowy w piasek.



Pozdro Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 18:29:20 wysłane przez Mora » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #115 : Luty 20, 2009, 18:28:17 »

Mora w wiedzy nie chodzi o to , aby się jej nauczyć czy aby brać ją na rozumowanie , ważne jest raczej postrzeganie pozazmysłowe i odczuwanie...
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #116 : Luty 20, 2009, 18:30:44 »

Laguna jesteś KAPŁANKĄ w tym sensie jaki juz dawno zaginął - pisałem Ci na PW o tym i pokazałem jak to wychodzi samo w sumie Uśmiech

718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #117 : Luty 20, 2009, 18:32:53 »

Laguna jesteś KAPŁANKĄ w tym sensie jaki juz dawno zaginął - pisałem Ci na PW o tym i pokazałem jak to wychodzi samo w sumie Uśmiech

718'

Kapłanie mówisz mi o szacunku a jak Ty się teraz odniosłeś do mnie?

Odpowiedz mi.

Mam prawo tak o niej mówić bo widzę że kłamie i oszukuje. Wymyśliła sobie tą całą bajkę z channelingami.

Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #118 : Luty 20, 2009, 19:58:26 »

Cytat: Kiara
Przepraszam ale ja nie jestem bekartem  Z politowaniem Z politowaniem 

Ja także nie jestem bękartem. Skąd w ogóle taki pomysł? Mentalny czip?
Zastanów się Jack, co utwierdzasz w sobie i czego się pozbawiasz.  Z czym się utożsamiasz, że nazywasz siebie bękartem? Ciało można zmodyfikować, lecz do ducha własnego tylko Ty masz klucz. Masz też dostęp do wszystkiego, gdy dostrzeżesz w sobie nieograniczony potencjał, nie zaś wmówione bękarctwo.
Piszesz, że znasz prawdę o swoim pochodzeniu i chcesz przekazać ją ludziom.
Naprawdę ją znasz?  A co, jeśli szerzyć będziesz nieprawdę?
Czy z uszkodzonych puzli można złożyć układankę? 

Cytat: Astro
Ojjj ..  płakać to nie ma już z czego, tylko najwyżej się pośmiać

I o to właśnie chodzi. Gdy wyśmiejesz się już tak porządnie, to inaczej spojrzysz na ten cały cyrk. I odmówisz swojego w nim udziału. W końcu zabraknie widowni i poparcia.
Jest tyle opcji w tym samym środowisku, lecz przełącznik jest w Tobie.

Cytat: Thotal
Nie zapraszaj jutro deprechy, znam ją, to stara małpa, wolę euforię, jak chcesz dam Ci namiary  Duży uśmiech 

Thotal, euforia też niezdrowa, nieźle może nadwerężyć, wystarczy zwyczajna radość. To rodzona siostra szczęścia. Chcesz namiar?  Duży uśmiech

Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #119 : Luty 20, 2009, 20:29:14 »

Mora zmieniłem się ale nie pozwolę obrażać KOBIET - no nie bajka ale bardzo sensowne przekazy - dokonaj czegoś podobnego a wtedy pogadamy, teraz nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji o tym...

718'
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #120 : Luty 20, 2009, 21:07:20 »

Cytuj
To napisała LAGUNA w pierwszym poście:  miałam już swoich kilka przekazów


To napisała teraz:
Cytuj
nie traktuje tych przekazów jako swoich

Pozdro


ha ha Moruś , to dwie różne kwestie przestań łapać za słowka - przez określenie swoje miałam na mysli formę ,że spisałąm przecież to oczywiste , a przekaz nie jest mój tylko jak pisze w koło i to samo ja byłam tylko kanałem , amentooooo, już więcej Moruś nie odpisze na takie banały...
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #121 : Luty 20, 2009, 21:17:19 »

Tak rycerzem to Ty na pewno jesteś. Pozdrów Templariuszy.  Duży uśmiech Mrugnięcie

Jak was czytam(Kapłana i Lagune) to staję się coraz większym sceptykiem.

To się nazywa dializa.  Duży uśmiech

Pozdro
Mora Chichot
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #122 : Luty 20, 2009, 21:26:11 »

Przecież nie można być już większym sceptykiem.

Uważaj!!!

Pogłębienie tego stanu spowodować może wywinecie się na lewą stronę!!!
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #123 : Luty 20, 2009, 22:15:11 »

Przecież nie można być już większym sceptykiem.

Uważaj!!!

Pogłębienie tego stanu spowodować może wywinecie się na lewą stronę!!!

lepiej bym tego nie ujął - a największy sceptyk staje się często zagorzałym zwolennikiem!!! przypominam naukowca NASA ktory uznal za bzdure mozliwosc skonstruowania STATKU KOSMICZNEGO na podstawie Księgi Henocha - zdziwił się pan ten bardzo gdy nie tylko zbudował POJAZD KOSMICZNY na samym opisie ale stwierdzil jeszcze ze by polecial gdybysmy znali naped antygrawitacyjny!!!!

wiec MORA uwazaj  Zły

718'
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 22:15:23 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #124 : Luty 20, 2009, 22:26:00 »

Mora , przeciez Laguna napisala wyraznie, miala kontakt z pewnym bytem. Zorietowala sie ze nie to i nie tak jak mowil , ze jego system wartosci nie byl zbyt wysoki , wiec mu podziekowala.
Potraktowala to zdarzenie jako jedna wiecej lekcje zyciowa i swietnie, posiada osobista wiedze.Zaden byt juz ja w konia nie zrobi, obiecujac gruszki na wierzbie.
O to chodzi , ze liczy sie nie piekno lecz wartosc slow w przekazie.
Ile razy ma Ci to opowiadac?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kociarnia nazarinh wartune watahafarkas bestgame