Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 19:18:37


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WARSZAWA, 11 PAŹDZIERNIKA 2009  (Przeczytany 13016 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« : Sierpień 24, 2009, 12:08:15 »

WARSZAWA, 11 PAŹDZIERNIKA 2009
SYMPOZJUM
„2012: KONIEC NASZEJ CYWILIZACJI CZY  WIELKA TRANSFORMACJA?“
Z PATRYKIEM GERYLEM (BELGIA)

Uwaga!
Przedstawione poniżej Sympozjum w Warszawie, planowane na 11 października 2009 roku, odbędzie się bez udziału członków Projektu Cheops.  Chcemy jednak podkreślić, że zarówno Lucyna Łobos, jak i inni uczestnicy Projektu byli zaproszeni przez organizatorów do udziału w programie, lecz ze względu na wyjątkowo niedogodny termin – musieliśmy zrezygnować.  Niemniej jednak organizatorzy zobowiązali się przeznaczyć część dochodu z Sympozjum na cele dotyczące wykopalisk w Hawarze - za co im serdecznie dziękujemy.
Zarząd Fundacji „Dar Światowida“

Więcej informacji:

WWW.CZASNOWEJERY.PL


« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2009, 05:53:45 wysłane przez stolo » Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


zuza
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpień 26, 2009, 13:43:51 »

http://czasnowejery.pl/

kolejne sympozjum poświęcone 2012 rokowi
temat: 2012; KONIEC NASZEJ CYWILIZACJI CZY WIELKA TRANSFORMACJA?
Zapisane
kubraczek
Gość
« Odpowiedz #2 : Sierpień 27, 2009, 16:08:29 »

a przestań, wątpliwe żeby za 99zł była dobra zabawa Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #3 : Sierpień 27, 2009, 21:25:15 »

A ja mam dość straszenia ludzi katastrofami, dlatego z chęcią wybrałbym się na spotkanie "Rok 2013  Projektowanie Nowego Świata" w Warszawie 25-10-2009  http://www.schodamidonieba.com/index.php
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #4 : Sierpień 27, 2009, 21:41:30 »

 Uśmiech
Cytuj
  A ja mam dość straszenia ludzi katastrofami, dlatego z chęcią wybrałbym się na spotkanie "Rok 2013  Projektowanie Nowego Świata" w Warszawie 25-10-2009 

 Popieram Cię całkowicie.....Może zadziała efekt setnej małpy...(oczywiscie tej symbolicznej)i zamiast budować czarne scenariusze,
bedziemy tutaj rozmawiac o rzeczach przyjemnych i pieknych ,jakie czekaja ludzi po roku 2012. Chichot Chichot Chichot
 
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Sierpień 27, 2009, 22:08:39 »

Cytat: Linda
bedziemy tutaj rozmawiac o rzeczach przyjemnych i pieknych ,jakie czekaja ludzi po roku 2012

Nie ma problemu bo to ciekawe sprawy, ale nie tutaj.
jest już kilka podobnych tematów w Hydeparku, a jeśli żaden nie pasuje to mozna utworzyć nowy i tam klikać.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Linda
Gość
« Odpowiedz #6 : Sierpień 27, 2009, 22:15:08 »

 Uśmiech

 Ech..Darek ..nie mówie ze tutaj i nie mówie ,że teraz....oczywiście po tej konferencji .Jest 25 pazdziernika. Chichot Chichot Chichot
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 13, 2009, 14:18:45 »

Zaraz ,zaraz  pogubiłam się Coś  to kiedy jest to spotkanie w Warszawie ? 25 czy 11 października ?? a może to dwa rózne spotkania ? Szok
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 13, 2009, 14:23:43 »

Przypuszczam iz Linda przez omyłkę podała w tym temacie datę następnego i zupełnie innego spotkania.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 13, 2009, 14:27:31 »

Powinniśmy to wyjaśnić bo zrobi się zamieszanie Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 13, 2009, 14:46:44 »

11 PAŹDZIERNIKA WARSZAWA - SYMPOZJUM Z PATRYKIEM GERYLEM ORGANIZOWANE PRZEZ ,,CZAS NOWEJ ERY"

„2012: KONIEC NASZEJ CYWILIZACJI CZY  WIELKA TRANSFORMACJA?“
WWW.CZASNOWEJERY.PL

 25 PAŹDZIERNIKA KRAKÓW - sesja publiczna z Lucyna Łobos ,  po kursie Silvy w Krakowie o godz. 18:00 w Nowohuckim Centrum Kultury.

 25 październikA WARSZAWA - Konferencja ROK 2013 - ORGANIZATOR : SCHODAMI DO NIEBA
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 14:48:22 wysłane przez strefa-niewyjasnionych » Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 18, 2009, 12:59:17 »

Cytat z http://czasnowejery.pl/
Cytuj
... Patrick Geryl jest wybitnym astrofizykiem belgijskim ...


Wiki

Cytuj
Patrick Geryl (ur. w 1955[1]) – belgijski astrofizyk-amator
(...)
Geryl astronomią interesował się już od wczesnych lat dzieciństwa[2]; nie posiada jednak w tej dziedzinie żadnego formalnego wykształcenia...

Łatwo w dzisiejszych czasach awansować na wybitną osobistość. Mrugnięcie
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 18, 2009, 13:36:39 »

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo się kształcić, sposobów zdobywania wiedzy jest wiele, nie trzeba być uwiązanym do potrzeby zdobywania tytułów naukowych.

Jeśli ktoś ma potrzebę drążenia zaciekawień w stronę poznawania, to z pewnością osiągnie sukces naukowy.
Skala tego sukcesu nie musi być "światowa", wystarczy że wewnętrzna radość zaspakaja duchowe potrzeby.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 18, 2009, 14:50:37 »

W zasadzie zgadzam się z Twoją opinią natomiast uważam że nie jest do końca na temat jeśli była komentarzem do mojej wypowiedzi (a tak chyba było).


Chodziło mi o uzasadnione użycie zwrotu wybitny. Wg mnie publiczne określanie (w tym konkretnym przypadku reklamowanie) osoby jako wybitnej w danej dziedzinie powinno nieść za sobą jakieś podstawy. Czy może ktoś z zainteresowanych przedstawić mi wybitne osiągnięcia Pana Geryla z zakresu astrofizyki Coś
Nie odbieram mu laurów jeśli chodzi o kwestie literacką. Tu trzeba przyznać że świetne żniwo zebrał. Natomaist określanie go wybitnym astrofizykiem to wg mnie paranoja i naciąganie faktów.

Nie chodzi mi o kolekcjonowane papierki z uczelni a o OSIĄGNIĘCIA w tej dziedzinie. Wybitne osiągnięcia rzecz jasna.

Pozdrawiam również
Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 18, 2009, 17:46:46 »

Cytuj
Czy może ktoś z zainteresowanych przedstawić mi wybitne osiągnięcia Pana Geryla z zakresu astrofizyki Coś

PONAD 20 LAT TEMU JAKO JEDYNY CZŁOWIEK NA ZIEMI PATRICK PRZEPOWIEDZIAŁ ODKRYCIE MILIONÓW KWAZARÓW w  PODCZERWIENI ORAZ PRZYŚPIESZONĄ EKSPANSJĘ WSZECHŚWIATA !! W TAMTYM CZASIE WSZYSCY ASTRONOMOWIE UZNALI JEGO PRZEPOWIEDNIE ZA NIEMOŻLIWE. ALE ZALEDWIE KILKA LAT PÓŹNIEJ MUSIELI POCHYLIĆ GŁOWY ZE WSTYDU. W PRASIE ORAZ TELEWIZJI BELGIJSKIEJ ZOSTAŁY PRZEDSTAWIONE DOWODY, ŻE PATRICK GERYL MIAŁ RACJĘ
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2009, 17:47:28 wysłane przez strefa-niewyjasnionych » Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 19, 2009, 10:38:31 »

Cytuj
Czy może ktoś z zainteresowanych przedstawić mi wybitne osiągnięcia Pana Geryla z zakresu astrofizyki Coś

PONAD 20 LAT TEMU JAKO JEDYNY CZŁOWIEK NA ZIEMI PATRICK PRZEPOWIEDZIAŁ ODKRYCIE MILIONÓW KWAZARÓW w  PODCZERWIENI ORAZ PRZYŚPIESZONĄ EKSPANSJĘ WSZECHŚWIATA !! W TAMTYM CZASIE WSZYSCY ASTRONOMOWIE UZNALI JEGO PRZEPOWIEDNIE ZA NIEMOŻLIWE. ALE ZALEDWIE KILKA LAT PÓŹNIEJ MUSIELI POCHYLIĆ GŁOWY ZE WSTYDU. W PRASIE ORAZ TELEWIZJI BELGIJSKIEJ ZOSTAŁY PRZEDSTAWIONE DOWODY, ŻE PATRICK GERYL MIAŁ RACJĘ

Witam, czy mógłbyś podać jakieś źródła informacji na temat tego odkrycia? Bo ciężko cokolwiek znależć na sieci. Znalazłem oczywiście ten akapit na Twojej stronie natomiast nie widzę tam także żadnych linków do źródeł z których pochodzi ta informacja. Wybacz ale nie dla wszystkich Twoja strona jest wzorem podawania obiektywnych informacji Uśmiech

Ale idąc dalej tym tropem biorąc pod uwagę że Twoja informacja jest wiarygodna wynika że "PATRICK PRZEPOWIEDZIAŁ ODKRYCIE MILIONÓW KWAZARÓW W PODCZERWIENI".
Jak to rozumieć? Czyli on nie odkrył? Nie udowodnił w jakiś sposób ich istnienia? Czy mam rozumieć że "jego przepowiednia" znajdowała się w jego wcześniejszych utworach literackich? Bo jeśli tak równie wybitnymi astrofizykami możnaby ogłaszać Lema lub scenarzystów Star Treka.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 19, 2009, 12:20:16 »

.. i Julius Verne...  i Mistrz Leonardo Da Vinci ...
Czy człowiekowi, który przepowiedział pewne wydarzenia , a więc jako pierwszy je ZAINSPIROWAŁ, czy nawet - ZAPROJEKTOWAŁ nie należy się uznanie równe temu, jakim cieszą się naukowcy ?
Otóż nie zawsze.
Podam tu przykład jednego naukowca, który został przez naukę akademicką uhonorowany wyróżnieniem po wsze czasy.
Chodzi o Nikola Teslę. Uczymy się o nim w szkołach, jego nazwiskiem określamy wielkość indukcji magnetycznej, nikt przy zdrowych "akademickich" zmysłach nie będzie ignorował tego uczonego, a jednak, jeśli chodzi o pewne jego wynalazki, które wyprzedzały nie tylko czasy jemu współczesne, lecz także dzisiejsze, nauka milczy jak grób.
"Siła elektryczna jest dostępna wszędzie we wszechświecie w nieograniczonych ilościach i może zasilać maszynerię świata bez potrzeby eksploracji zasobów naturalnych Ziemi" - tak "projektował" świat imć Nikola Tesla . I udowodnił to za pomocą swoich wynalazków. Dzisiaj to zdanie stawia go jeszcze w rzędzie literackich fantastów takich jak Julius Verne, Lem, czy scenarzyści Star Treka.
Problem polega na tym, że Tesla jest uznanym naukowcem. Nikt nie zadał sobie trudu , choćby z czystej naukowej ciekawości, potwierdzenia lub zaprzeczenia wynalazkom skonstruowanym przez Teslę. Całkiem jednak możliwe, że te wynalazki już leżą sobie gdzieś  spokojnie w szufladach koncernów czekając na realizację. A może nigdy nie mają ujrzeć światła dziennego ?
Niestety dla rządu USA , który skonfiskował patenty Tesli, oraz dla koncernów, PRZEPOWIEDNIA Tesli już zafunkcjonowała w świadomości ludzkiej. Istnieją przesłanki, że technologia, której dał podwaliny Tesla już jest wykorzystywana, a to dopiero początek  ... WiTricity
"
WiTricity wykorzystuje obiekty, które rezonują. Dwa takie obiekty, których rezonans ma tę samą częstotliwość, wymieniają energię bardzo efektywnie, a jednocześnie niemal nie oddziałują z innymi obiektami."

http://manager.money.pl/hitech/artykuly/artykul/witricity;-;bezprzewodowy;prad,167,0,246183.html

Wiemy również, że Wszechświat ma naturę elektryczną. Jest ona wszechorganizującą siłą we Wszechświecie. Prąd elektryczny za darmo dla każdego, z własnego generatora ? A czemu nie ... ale pomyślcie, jak bardzo zmieni się nasz świat.
Cały czas zmieniają go wizjonerzy.

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 19, 2009, 14:11:47 »

Temat zamykam do momentu odbycia się sesji.


O Tesli i tym podobnych zagadnieniach mozna klikać w juz istniejących wątkach.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

equestrian-world faon zoo-cassmitha hejtforum swietadynastiatoftegard