Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 03:33:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co jest z tymi Egipskimi "wykopkami"? ...  (Przeczytany 136537 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : Wrzesień 08, 2009, 22:37:33 »

No i dobrze ja lubie żyć w napięciu  Język  wszystko mi się wtedy udaje Język  chcę być podtrzymywana w napięciu Język Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kot
Gość
« Odpowiedz #101 : Wrzesień 08, 2009, 22:42:19 »

Symeonie!!

A skąd wiesz,że wpłacający pieniązki nie otrzymują informacji na temat wykopalisk?

Czemu martwisz się o nastroje zwolenników? Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #102 : Wrzesień 08, 2009, 22:47:00 »

Kocie, nie martw się, że ja sie martwie, bo się nie martwie tym co sugerujesz Mrugnięcie
Udzielam Wam tylko samych dobrych rad, żeby było więcej pomyślunku, a mniej bezgranicznej wiary z Waszej stony  Chichot
No i dobrze ja lubie żyć w napięciu  Język  wszystko mi się wtedy udaje Język  chcę być podtrzymywana w napięciu Język Duży uśmiech

Chanell, problem polega na tym, że nie tylko w samym napięciu jesteście podtrzymywani, ale również w nadziei, że stanie sie coś wielkiego jak odkopią ten grobowiec i uruchomią zabezpieczenie. Później czar moze zwyczajnie prysnąć i będziecie ogromnie rozczarowani i rozżaleni.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2009, 22:51:05 wysłane przez Symeon » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : Wrzesień 08, 2009, 22:48:21 »

Kocie, nie martw się, że ja sie martwie, bo się nie martwie tym co sugerujesz Mrugnięcie
Udzielam Wam tylko samych dobrych rad, żeby było więcej pomyślunku, a mniej bezgranicznej wiary z Waszej stony  Chichot

bardzo dziękuję i pozdrawiam Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kot
Gość
« Odpowiedz #104 : Wrzesień 08, 2009, 22:56:03 »

Symeonie!!

Jestem zdezorientowany Twoimi radami.

Raz radzisz aby przedstawicieli PCh nie słuchać,bo w błąd wprowadzają a za chwilkę

krytykujesz ich,bo nie przekazują informacji-informacji,których oczekujesz.

Dzięki zatem za radę.Sprawę przegryźć muszę ale z rana,bo na noc niezdrowo się objadać. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #105 : Wrzesień 08, 2009, 22:57:21 »

A skąd wiesz,że wpłacający pieniązki nie otrzymują informacji na temat wykopalisk?
Może bazuje na informacji którą usiłujecie karmić forumowiczów, tj. "mają zakaz przekazywania jakichkolwiek informacji na temat wykopalisk"...
To jak w końcu mogą mówić czy nie?, mówią czy nie? Kłamią czy nie? Bo widać, że sam zaczynasz się w tym gubić. Przedobrzyłeś...


Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #106 : Wrzesień 08, 2009, 23:03:58 »

Nie przedobrzyłem kolego Artqu,tylko troszkę głową trzeba ruszyć aby problem zrozumieć.

Co innego na forum pisać a co innego prywatnie informować.

Nawet te informacje o przyczynach braku informacji nie z internetu pochodzą a z rozmów prywatnych.

Na nich się właśnie opierasz.-na informacjach od ludzi,którzy prywatnie języka zaciągnęli.
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #107 : Wrzesień 08, 2009, 23:09:50 »

  Uśmiech

Cytuj
To jak w końcu mogą mówić czy nie?, mówią czy nie? Kłamią czy nie? Bo widać, że sam zaczynasz się w tym gubić. Przedobrzyłeś...

  Najlepiej spakujmy sie ..pojedzmy i sprawdzmy...nie ma to jak informacje z pierwszej ręki Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #108 : Wrzesień 08, 2009, 23:10:57 »

Oczywiście, że nie rozumiem - bo "zakaz umieszczania informacji" to zakaz. Dlatego będąc w zgodzie z nim nie nalezy przekazywać tej informacji ustnie, gestykulując, pisząc [w dowolnym miejscu], wysyłać gołębiem czy też w butelce. Nie padło określenie "zakaz umieszczania na forum" lecz "zakaz umieszczania". Czy w mailu to nie jest umieszczanie? No chyba, że darczyńcy dostają sms-y lub telefony z "info zx ostatniej chwili". Dla mnie to jednoznaczne.
No chyba, że ktoś powierzając Ci tajemnicę mówiąc "proszę nie mów o tym" Ty ją rozpowszechnisz w formie pisanej i będziesz twierdził "ależ jestem ok, nikomu nie powiedziałem...".
Manipulacja rodem z przedszkola i to najmłodszych grup. "Gratuluję" pomyślunku i linii obrony pch.

edit: może poprosimy strefa-niewyjaśnionych aby rozwinął myśl "OFICJALNY zakaz umieszczania informacji"
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2009, 23:16:27 wysłane przez arteq » Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #109 : Wrzesień 08, 2009, 23:13:18 »

Raz radzisz aby przedstawicieli PCh nie słuchać,bo w błąd wprowadzają a za chwilkę
krytykujesz ich,bo nie przekazują informacji-informacji,których oczekujesz.

Źle mnie zrozumiałeś, nie napisałem, żeby ich nie słuchać tylko żeby zastanawiać się czy to co mówią jest wiarygodne.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #110 : Wrzesień 08, 2009, 23:20:41 »

Symeonie!!

Nie wierzcie im w to co mówią-apelowałeś

Czemu nic nie informują-krytykowałeś jednocześnie. Uśmiech Uśmiech

Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #111 : Wrzesień 08, 2009, 23:29:21 »

Kocie, może rzeczywiscie lepiej będzie jak rano powrócisz do tematu.
Czytaj uważnie, ja apelowałem żeby nie wierzyć im bezgranicznie, a nie żeby w ogóle im nie wierzyć.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #112 : Wrzesień 08, 2009, 23:34:06 »

Rozumiem więc,że masz do nich zaufanie,lecz nie tak do końca.

Ale masz to zaufanie ale nie bezgraniczne-prawda?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #113 : Wrzesień 08, 2009, 23:36:07 »

A może - nie wierzy im, lecz dopuszcza, że przypadkowo powiedzą coś zgodnego z prawdą? Ale niech sam Symeon się wypowie.

Co do otrzymywania informacji to Chanell może się wypowiedzieć. Kiedyś deklarowała, że cosik im tam przelała i otrzymuje info nt. "postępu" prac w Egipcie.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #114 : Wrzesień 08, 2009, 23:42:52 »

No to juz mam jasnośc!!

No to jak coś ogłoszą,to ja bede się dowiadywał u Symeona które zdanie mam z pamięci

wykreślić a które mogę zachować sobie w pamięci. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #115 : Wrzesień 08, 2009, 23:45:21 »

Dla mnie Samuel/Lucyna/Pch są bardzo mało wiarygodni i im poprostu nie wierzę. Jednak zdaje sobie sprawę, że zwolennicy im wierzą, czasami nawet bezgranicznie, czyli we wszystko co powiedzą i właśnie do tych osób zwróciłem się z moim apelem.

Ps. Kocie, Ty mnie chyba lubisz męczyć taką dyskusją, wydaje się to dziwne, że już wszyscy zrozumieli o co mi chodziło, a Ty nadal zadajesz dziwne, jak dla mnie, pytania.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2009, 23:47:39 wysłane przez Symeon » Zapisane
lukasz245
Gość
« Odpowiedz #116 : Wrzesień 08, 2009, 23:56:38 »

  Duży uśmiech i znowu sie usmialem  Duży uśmiech

czytajac was nie musze ogladac kabaretu w tv  Duży uśmiech

a tak na powaznie , piszac ze wykopki sie kopia dalej to chyba nie jest jakas straszna tajemnica i nie musza sie wcale nad tym rozpisywac wystarczyloby jak juz wczesniej pisalem : wykopki rozpoczete stop wiecej pozniej stop o ile uzyskamy zgode stop od rady starozytnych stop prof Hałas jest nami wniebowziety stop pozdrawiamy wierna ekipa PCH stop


No i dobrze ja lubie żyć w napięciu  Język  wszystko mi się wtedy udaje Język  chcę być podtrzymywana w napięciu Język Duży uśmiech

haha chanell podlacz sie do pradu i zamow sobie defibrylator  Język
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2009, 23:59:20 wysłane przez lukasz245 » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #117 : Wrzesień 08, 2009, 23:59:04 »

Masz potwierdzenie,jak Arteq cię zrozumiał.

Ja po kazdym Twoim poście inaczej Cię zrozumiałem.

W ostatnim wydusiłeś wreszcie z siebie,ze PCh jest w/g Ciebie bardzo mało wiarygodny,więc nie

dziw się,że pytam:Na kiego grzyba sa Ci mało wiarygodne od nich informacje?

Ja sobie myślę,że chyba lepiej,gdy informacje będą pływać wśród zainteresowanych a nie do

tych,którzy na pożywkę domniemanego kłamstwa czekaja.

Chyba korzystne dla PCh będzie,gdy złego rozgłosu poprzez komentarze nieprzychylne uniknie.

Prawda? Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #118 : Wrzesień 09, 2009, 00:02:15 »

 Uśmiech
Cytuj

   i znowu sie usmialem 

czytajac was nie musze ogladac kabaretu w tv 

Bo my własnie po to tutaj dzisiaj jestesmy..żeby Cie rozśmieszyć...Ci powazni sie dzis nie zalogowali....są zgorszeni...i słusznie Chichot Chichot Chichot
Jutro nam sie dostanie.... Język Język Język
Zapisane
lukasz245
Gość
« Odpowiedz #119 : Wrzesień 09, 2009, 00:09:33 »

Uśmiech
Cytuj

   i znowu sie usmialem 

czytajac was nie musze ogladac kabaretu w tv 

Bo my własnie po to tutaj dzisiaj jestesmy..żeby Cie rozśmieszyć...Ci powazni sie dzis nie zalogowali....są zgorszeni...i słusznie Chichot Chichot Chichot
Jutro nam sie dostanie.... Język Język Język

zgorszeni  Coś a niby czym Coś jutro to rzecz wzgledna liczy sie tu i teraz ( a co dostaniemy Coś )
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #120 : Wrzesień 09, 2009, 00:15:17 »

W ostatnim wydusiłeś wreszcie z siebie,ze PCh jest w/g Ciebie bardzo mało wiarygodny

Myślałem, że większość użytkowników a juz zwłaszcza tak aktywny forumowicz jak Ty wie, że całe PCh jest dla mnie mało wiarygodne.

Na kiego grzyba sa Ci mało wiarygodne od nich informacje?

Mi są one w zasadzie niepotrzebne, ale dla Was (zwolenników) jak sądze byłyby to bardzo ważne wiadomości.



Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #121 : Wrzesień 09, 2009, 00:16:47 »

 Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot
Cytuj
jutro to rzecz wzgledna liczy sie tu i teraz ( a co dostaniemy 

Powiedz ...dlaczego ja sie nie  uczę tak szybko jak TY?
Zapisane
lukasz245
Gość
« Odpowiedz #122 : Wrzesień 09, 2009, 00:23:34 »

Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot
Cytuj
jutro to rzecz wzgledna liczy sie tu i teraz ( a co dostaniemy 

Powiedz ...dlaczego ja sie nie  uczę tak szybko jak TY?
Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Język a kto powiedzial ze sie ucze Coś moze ja to wiem Coś bycmoze jestem lepszy w paplaniu niz samcio  Cool
tak swoja droga to troche cos mi tu smierdzi z tym zakazem az sie  Buzia na kłódkę
hehe juz niedlugo 2012 bedziemy mieli erło jak wybuduja autostrady , trzeba zadzwonic do prezydenta zeby sie nie starali bo i tak nas Nibiru rozdupcy w drobny mak  Duży uśmiech
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #123 : Wrzesień 09, 2009, 06:25:16 »

A ja dostałem informacje (nieoficjalne) z obozu projektu Cheops,że to już koniec i niedługo na stronie głównej  projektu zostanie zamieszczona notka o zakończeniu działalności projektu.
Powodem tej decyzji będą problemy finansowe.
Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #124 : Wrzesień 09, 2009, 06:44:38 »

Ja was proszę... to nie jest żaden koniec Projektu... Rozmawiałem z Andrzejem i Lucyną o naszych dalszych planach na rok 2010. Może nawet zostanie zorganizowane kolejne Sympozjum o Misji Ratowania Ziemi.
 
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

goldcraft norwegland stadniniakonna sanguisregum kuro-shiro-academy