Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 24, 2024, 09:13:18


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co jest z tymi Egipskimi "wykopkami"? ...  (Przeczytany 136417 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #25 : Sierpień 28, 2009, 08:04:52 »

hmmmmmmmm no musicie miec kasiastych wolontariuszy  Duży uśmiech

I ja tam byłem, miód i winko piłem, a com widział i poczytał, w piramidach umieściłem. Duży uśmiech
Pozdrawiam. Cool
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2009, 08:05:22 wysłane przez komandos040 » Zapisane
lukasz245
Gość
« Odpowiedz #26 : Sierpień 31, 2009, 13:42:31 »

heh a tu dalej cisza  Cool chyba tak do konca juz bedzie  Duży uśmiech  Afro
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Sierpień 31, 2009, 19:57:56 »

Grunt to cierpliwość.
To zacna cecha. Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #28 : Sierpień 31, 2009, 20:12:27 »

Cierpliwość już dawno przeszła w naiwność.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Sierpień 31, 2009, 21:00:57 »

śmię się z Tobą nie zgodzić, ale mogę uchodzić za naiwnego.
Nie takie przymiotniki mi już przypinano. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #30 : Sierpień 31, 2009, 21:12:00 »

Darek, czy pamiętasz jak nikt nie chciał podjąć wyzwania i określić konkretne daty na zapowiedziane przez pch zdarzenia? Zaproponowałem: podajcie datę po upływie której uczciwie przyznacie [oczywiście gdy proroctwa się nie wypełnią] że pch kłamie/byliśmy naiwni... Dodam, że dotyczyło to wydarzeń które już wcześniej miały się wydarzyć a zostały "przesunięte".
NIKT nie podjął wyzwania, ach była jedna propozycja 21.12.2012, oraz Chanell - Ślęża i koniec 2008 r. - ale uciekła, nie wywiązała się z deklaracji.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #31 : Sierpień 31, 2009, 21:32:08 »

Aby podjąć wyzwanie przydałoby się poinformować wyzywanego,który ma je podjąć,bo gdy o wyzwaniu on nic nie wie,to śmiesznie komentarze o swoim męstwie jest wystawiać. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
lukasz245
Gość
« Odpowiedz #32 : Sierpień 31, 2009, 21:42:02 »

ja proponuje 2112 kiedy potomkowie pch i ich dzieci beda w gizie jak w olbrzymiej piaskownicy kopac i krzyczec jescze sztych i sie uda , jeszcze sztych i koniec a pierwszi z pch sami beda mumiami  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Zły
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #33 : Sierpień 31, 2009, 22:10:27 »

Aby podjąć wyzwanie przydałoby się poinformować wyzywanego,który ma je podjąć,bo gdy o wyzwaniu on nic nie wie,to śmiesznie komentarze o swoim męstwie jest wystawiać.
Aby wypowiadać się należy najpierw zorientować się nieco w temacie. Znowu kłapiesz nie rozpoznawszy sytuacji. Taka otwarta propozycja padła oficjalnie na forum w jednym z topików - kto przeglądał forum ten widział. Nie zamierzam wysyłać każdemu swoich postów na PW.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #34 : Sierpień 31, 2009, 22:25:14 »

Podtrzymuję nadal,że aby rękawicę rzucić należy przekazać wyzywanemu,że się ją rzuca i jeszcze należy wytłumaczyć kim sie jest i czego się oczekuje.

Trzeba coś więcej zrobić mrówczynie malutkiej aby zauważona została.

Bowiem pierdnięcie nie zawsze słyszane być musi.Aby zamierzony cel uzyskać-poinformować  z pokorą zainteresowanych należy. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #35 : Sierpień 31, 2009, 22:50:49 »

Kto chciał ten podjął, temat jest nadal otwarty. Czy rozumiesz co oznacza termin "otwarta propozycja"? Wypowiedź była czytelna nawet dla średnio rozgarniętego ucznia szkoły podstawowej, jeżeli nie załapałeś to z reklamacją nie do mnie.

Ty natomiast wielokrotnie dałeś dowód, że nie dotrzymujesz słowa, uciekasz przed wyzwaniami i tylko kłapiesz z oddali. Jak widzę znowu odwilgło - a przypomnę, że nadal nie wytłumaczyłeś się ze swoich kłamstw:
1. klony forumowicza
2. uznanie jako oczerniania samcia stwierdzenie, że nawoływał do datków.
3. podanie wyliczeń przelotu nibiru

powyższe to ostatnie z Twoich "wybitnych osiągnięć"
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #36 : Wrzesień 01, 2009, 05:35:34 »

Moja wypowiedź również powinna być czytelna ale wyjaśnie o co mi chodzilo.

Twoje wyzwanie,jak je nazwałeś zamieściłeś nie tu,gdzie trzeba.

Równie dobrze mógłbyś je zapisać w swoim notesiku.

Jednakowy efekt uzyskasz.

Równie dobrze mógłbym wyzwac na tym forum cały lud afrykański do gry w szachy ze mna a

później popiskiwać,że nikt mi na to wezwanie nie odpowiedział,bo tam takich śmiałków brak.

Bez odbioru. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #37 : Wrzesień 01, 2009, 12:06:06 »

Też już dawno zauważyłem, że takich "śmiałków" brak. Tyle osób wierzy w to co samcio/Lucynka powtarzają - oficjalnie to deklarują, a odwagi na potwierdzenie tej wiary brak. Może jednak - chociaż oficjalnie nie chcą się do tego przyznać - świta im jakieś światełko, że samcio/Lucynka karmią ich bredniami, bo wielokrotnie ich "proroctwami" były wtopą.

Miejsce na takie dyskusje i wyzwania jest jak najbardziej prawidłowe - wszak to forum o pch i pełno tutaj osób popierających projekt. Chyba, że to ja jestem kretynem i do tej pory nie dostrzegłem, że to kącik szachowy...
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Wrzesień 01, 2009, 17:28:01 »

Darek, czy pamiętasz jak nikt nie chciał podjąć wyzwania i określić konkretne daty na zapowiedziane przez pch zdarzenia? Zaproponowałem: podajcie datę po upływie której uczciwie przyznacie [oczywiście gdy proroctwa się nie wypełnią] że pch kłamie/byliśmy naiwni... Dodam, że dotyczyło to wydarzeń które już wcześniej miały się wydarzyć a zostały "przesunięte".
NIKT nie podjął wyzwania, ach była jedna propozycja 21.12.2012, oraz Chanell - Ślęża i koniec 2008 r. - ale uciekła, nie wywiązała się z deklaracji.

Nigdzie nie uciekłam ! jestem tu i moją odpowiedź dostałeś,nie dam się znowu wciągnąć w głupią bezowocną dyskusję.Pozyjemy zobaczymy
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2009, 17:28:27 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #39 : Wrzesień 01, 2009, 20:30:54 »

Nie dotrzymałaś danego słowa. Tyle.
Uciekłaś w dziecinne tłumaczenia, że nie będę wymuszał na Tobie odpowiedzi.
Zapisane
BBernard
Gość
« Odpowiedz #40 : Wrzesień 03, 2009, 08:34:48 »

arteq, chyba musisz zrozumieć że nikt z osób które naprawdę wierzą w PCH nie bedzie przed Tobą potwierdzał swojej wiary i nie będzie nic udowadniał. Nie tak świat działa.

Zakładając teoretycznie że PCH jest oszustwem, można śmiało przypuszczać że ze strony PCH nie bedzie już żadnego orzeczenia w tej sprawie czyli ich cisza bedzie już trwała po wieki.

Ciekawe zatem jest to że mimo tej teoretycznej ciszy spora część formułowiczów, w tym sceptycznych, nadal sie tu dzielnie udziela.
Widać że wiara w to że coś sie jeszcze wielkiego wydaży jest wielka:).


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 08:42:15 wysłane przez BBernard » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Wrzesień 03, 2009, 08:52:33 »

 BBernard Uśmiech
Dziękuję Chichot sama bym tego lepiej nie ujeła. Czas to wszystko zweryfikuje i żadne deklaracje co i w który dzień,miesiąc czy rok nic nie pomogą.Zresztą czas to pojęcie względne i moim zdaniem nie nalezy czepiać się szczegułów:P
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #42 : Wrzesień 03, 2009, 09:26:44 »

Dziekuję za potwierdzenie przypuszczeń oraz przemyśleń. Dodałbym tylko Chanell - czas już zweryfikował wiele spraw.
Zapisane
xadamex
Gość
« Odpowiedz #43 : Wrzesień 03, 2009, 15:43:20 »

Nowych sesji brak
wykopaliska stoją
kasy nie ma
rzadnych nowych wieści

chyba to już koniec Smutny

szkoda
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #44 : Wrzesień 03, 2009, 15:59:30 »

Optymizmu Xadamexie więcej nabierz!!

Cisza przed burzą często się pojawia,więc nie trać nadziei,ze ta cisza ważne wydarzenia zwiastuje.

 Uśmiech Uśmiech
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Wrzesień 03, 2009, 16:30:06 »

Nie przejmuj się xadamex,cos mi mówi że juz wkrótce ruszą wykopaliska.W zasadzie już nie jest ważne kto dokona odkrycia,ale wazne jest żebyśmy się wreszcie dowiedzieli całej prawdy o ludzkości.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #46 : Wrzesień 03, 2009, 19:02:21 »

Myślałem, że do tej pory chodzi o ratunek ludzkości, a ten był właśnie domeną pch.
Zapisane
kasiasz72
Gość
« Odpowiedz #47 : Wrzesień 04, 2009, 07:33:08 »

Witam, nie udzielam sie na forum wole swoje opinie zachowac dla siebie. całkowicie popieram projekt. Chcialam was ponformowac , ze miesies temu spotakalam sie z Lucyna na sesji prywantej, pytalam ja o wykopaliska dlaczego nic sie nie dzieja. powiedziala mi ze caly czas trwaja wykopaliska w Egipcie i ze piniadze tez maja. Glowna przeszkoda w informowaniu ogólu jest Hawass wiec nie pozostaje nic innego tylko czekac...
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #48 : Wrzesień 04, 2009, 10:07:41 »

Az Hawass umrze..?A moze pozamykal wszystkim z PCH buzie?Bladego
pojecia nie mamy o co tu chodzi,bo skoro pieniadze sa i prace
trwaja,to co zrobic z informacja PCH,ze prace zostaly wstrzymane
z powodu braku funduszy?kolejne klamstwa p.lucyny,dezinformacja?
Alez tego juz bylo az za duzo.
Zapisane
wunjo
Gość
« Odpowiedz #49 : Wrzesień 04, 2009, 11:34:46 »

Kasiasz72, dzięki za tak ważną informację
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.143 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

apelkaoubkonrad692 loki gry gangsa antyczni