Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 12:11:19


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co jest z tymi Egipskimi "wykopkami"? ...  (Przeczytany 135872 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #275 : Grudzień 31, 2009, 10:30:43 »

Dziwne że np polskim archeologom pracującym w Sakkarze nic ani nikt nie przeszkadza...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #276 : Grudzień 31, 2009, 10:51:55 »

No i wszystko jasne, wychodzi, że Łobos nie wodzi za nos naiwniaków, ba - nawet terminy zapewne się zgodzą, bo my - niegodni i ociemniali nie wiedzieliśmy, że chodzi o czas "egipski"... Brawo.
I proszę jak A. Wójcikiewicz zgrabnie uchylił się od kłamstw, czczych obietnic i niedotrzymywania jakichkolwiek terminów, i to za pomocą zgrabnego eufemizmu - "zawirowania" - brawo po trzykroć.
Zgrabnie - zamiast uczciwie podsumować rok i rozliczyć się z deklaracji - przeszedł do kolejnych wielkich wizji i osiągnięć czekających PCh - "rozmowy na wyskoim szczeblu", "liczne umowy", "otawarta droga do Gizy", "dalsze prace"... Wszystko jako zapowiedzi i domniemania. Widać, że wziął kilka korepetycji z PR. Zauważyłem jednak, że nieco "rura zmiękła" i używa już wypowiedzi mglistych, które będzie dało się bronić przez dłuższy czas nawet w przypadku dalszych przestojów.
Piękne noworoczne orędzie.

Co zrobiło Pch w 2009 r.? Ano posprzątało trochę w I kwartale 2009 r. przy piramidzie mułowej [pozwolenie mieli na prace porządkowe]. Tyle. Przepraszam - jeszcze kilka lipnych sesji. Lipnych bo nawet osoby przychylne Pch były zawiedzione.

Żadne z szumnych zapowiedzi Łobos na rok 2009 nie sprawdziły się:
- religie nie upadły
- prac nie wznowiono
- nibiru zaginęła...

Kot - masz oficjalne potwierdzenie od Wójcikiewicza, że nic się nie dzieje - nic nie kopią. Twoje zarzuty, że nie mamy racji, bo nie muszą nas informować... padły.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #277 : Grudzień 31, 2009, 12:15:17 »

Ja odczytałem informacje od pana Wójcikiewicza,jako pozytywne.

Wszystko jest na dobrej drodze i wnet działania PCh odniosą sukces.

Pan Wójcikiewicz to właśnie chciał przekazać.

Dla tych,którym niewsmak dobra wiadomość na nieunikniony sukces skazana:                                           

-Wasz sukces nigdy nie nadejdzie,bo Wasza zła energia to Wam w pięty pójdzie i taki uzyskacie dla  siebie  efekt

-Jesteście delikatnie mówiąc upierdliwi w dązeniach do wykazania,że komuś coś sie nie uda

-Nie potraficie słuchać i oceniać sytuację

-Chorobliwie wam zależy,żeby nikomu nic się nie udało

-Nie potraficie ukryć tego,choć to brzydka cecha

-Nawet sępy nie nienawidzą swej ofiary i tylko jak Wy na potknięcie czekają,więc energią emanują lepszą

-Obciach wielki i wstyd (w/g mnie oczywiście) tak się rzucać i sto razy to samo powtarzać aby udowodnić chyba

wszystkim,kim się jest.

Jeśli ktoś się poczuł urażony i nietrafnie oceniony-to znak,że słowa nie do niego były kierowane. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #278 : Grudzień 31, 2009, 19:17:38 »

"Wszystko jest na dobrej drodze"... od kilku lat... Pomimo niedotrzymywania obietnic.
Życzę każdemu rzetelności i uczciwości.
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #279 : Grudzień 31, 2009, 20:19:19 »

arteq - czy zastanowiles sie nad tym, ze nie zawsze Wszystko jest tak jak bysmy sobie tego zyczyli?
Przeciez wiesz jakie mamy prawa, nakazy oraz zakazy, ktore sa w stanie Nas chamowac jak rowniez ograniczac.
Nie patrz na to co dzieje sie tam.Zagladnij najpierw w serduszko.Wiesz dzisiaj w Kanadzie pada deszcz.A Ja mam w serduszku sloneczko i ciepelko.Usmiechnij sie .Natomiast w styczniu kup NEXUS - tam bedzie troszke odpowiedzi.Cudownego Nowego 2010 roku Tobie i Wszystkim.
Czekajac ze spokojem na pozytywne wiesci z Egiptu - Ela
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #280 : Grudzień 31, 2009, 20:46:55 »

W ten ostatni wieczor tego roku, ladnie bylo by abys Artku razem z nami troszke wniosl odswietnego nastroju. Wszyscy za 3 godziny i 15 minut bedziemy starsi ci co maja racje i ci co nie maja racjii, ci co maja dowody i ci co nie maja dowodow. Trzeba Panu Bogu podziekowac ze doczekalismy wszyscy tej chwili nadejscia nowego roku i oby wszystkie przykre przepowiednie nigdy , ale to nigdy sie nie sprawdzily.
To wszystko jest dla mojego i twojego dobra. Pozdrawiam Rafaela.
Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #281 : Styczeń 01, 2010, 18:32:33 »

No niestety kazdy odczytuje jak chce ,jak ktos chce znalezc przyslowiowa dziure w calym to znajdzie i kazdy widzi swoja prawde taka jaka chce zobaczyc.
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #282 : Styczeń 01, 2010, 20:05:03 »

Dokładnie ja pisze Betti, co z tego że żadna z obietnic,przepowiedni PCH się nie sprawdziła,nawet jeśli będzie 10 i następnych i żadna z nich się nie sprawdzi to i tak pewna grupa osób będzie twardo obstawała przy projekcie,jak wyżej napisane "każdy widzi swoją prawdę" czyli każdy widzi co chce widzieć,fakty się tu w ogóle nie liczą.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2010, 20:06:06 wysłane przez Mobius » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #283 : Styczeń 01, 2010, 20:09:57 »

...zwłaszcza,że fakty nie są znane. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #284 : Styczeń 01, 2010, 20:21:41 »

Prawda ogólna składa się z prawd cząstkowych … to tak jak z układanką, dopóki nie ułoży się wszystkich puzli, nie widać całości …
Dobrze jest, gdy człowiek swoją świadomością ogarnia inne perspektywy …
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #285 : Styczeń 01, 2010, 20:38:35 »

Fakty:
1. religie miały upaść do końca 2009 r. - nie upadły, Łobos kłamała
2. wykopki miały ruszyć - nie ruszyły - kolejne kłamstwo Łobos

Ktos chce pomimo tego dalej wierzyć Łobos? - jego sprawa, jego decyzja. Nie zmieni to jednak faktu, że jest naiwniakiem. Nie zmieni to również faktu, że Łobos jest notorycznym kłamcą.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #286 : Styczeń 01, 2010, 20:53:28 »

Faktem jest,że ktoś,kto informacji nie posiada,bo z racji czarnego charakteru niegodny jest zaufania i

informowania go- najwięcej ma do powiedzenia w sprawie wykopalisk w Egipcie.

Wręcz "kłamcą" wszystkich lubi mianować na lewo i prawo,bo kipi ze złości,że nic niewiedząc skutecznie

przeszkadzać nie może,więc przynajmniej krwi napsuje.

Godna to postawa kogoś,kto odrazę prędzej wywoła niż zaufanie do siebie wzbudzi. Uśmiech Uśmiech

 
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #287 : Styczeń 01, 2010, 20:56:12 »

Fakty:
1. religie miały upaść do końca 2009 r. - nie upadły, Łobos kłamała
2. wykopki miały ruszyć - nie ruszyły - kolejne kłamstwo Łobos

Ktos chce pomimo tego dalej wierzyć Łobos? - jego sprawa, jego decyzja. Nie zmieni to jednak faktu, że jest naiwniakiem. Nie zmieni to również faktu, że Łobos jest notorycznym kłamcą.

Po pierwsze, nie Łobos, a pani Łobos. Trochę szacunku nie zaszkodzi …
Po drugie, kłamstwo jest wówczas, gdy zna się wynik końcowy, lecz świadomie wprowadza się kogoś w błąd. Czyli ważna jest intencja … czy ją znasz, Arteq? Znasz intencje działania pani Lucyny Łobos?
Po trzecie, wiara w coś, nie czyni zaraz z kogoś naiwniaka. Ty również wierzysz w wiele rzeczy …
A tak w ogóle, co Cię gryzie?  Duży uśmiech

Pozdrawiam  Uśmiech
ptak
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #288 : Styczeń 01, 2010, 21:06:46 »

Może lepiej być naiwnym i szczęśliwym ,niż wszechwiedzącym pieniaczem Coś

Ptaszku optymistyczny i trafny twój post  Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #289 : Styczeń 03, 2010, 13:37:16 »

Zwracając się bezpośrednio do Łobos minimum szacunku wymaga aby użyć zwrotu grzecznościowego. Jeżeli wypowiadamy się o kimś w 3 osobie [a nie bezpośrednio] wtedy uzycie samego nazwiska bądź imienia z nazwiskiem nie nosi znamion braku szacunku. Przypomnijcie sobie wypracowania ze szkoły gdy pisaliście: "Mickiewicz w swoich Sonetach Krymskich..." Czy wtedy używaliscie zwrotu "Pan Mickiewicz w swoich..."? Proszę, zapoznajcie się trochę z zasadami pisowni i wtedy zacznijcie krytykę.

Z całą odpowiedzialnością piszę o Łobos "kłamca" w odniesieniu do konkretnych sytuacji. Równie dobrze mógłbym nazwać ją oszustką ze względu na cykliczność jej kłamstw. Wspominacie coś o intencjach? Tym chcecie ją wyreklamować? Czyż ona nie dostrzega, że kolejne jej słowa się nie sprawdzają? Dlaczego nie wyciąga z tego wniosków tylko brnie w to dalej z pełną premedytacją?   
Ptak, tak - w wielu z jej zapowiedzi znamy już "wynik końcowy" - i tylko w tych "wynikach" które nie sprawdziły się i biorąc pod uwagę ich ilość nazywam ją kłamcą.

Kocie - Twoja linia obrony - "nie mamy informacji" jest żenująca z 2 względów: mamy informacje na temat chybionych proroctw Łobos, mamy "świeżutkie" info od Wójcikiewicza. Już Cię prosiłem - jeżeli masz informacje to je przedstaw. Niestety wszystko wskazuje na to, że nic nie wiesz ponadto co na forum - w innym przypadku już dawno zgłosiłbyś to jako tryumf PCH. Jeżeli uważasz, że bezpodstawnie nazywam Łobos kłamcą - wskaż w którym miejscu, rusz głową i postaraj się to rzeczowo poprzeć w miejsce biadolenia i osobistych wycieczek.
Ile Ty masz lat, jesteś w stanie uczciwie to powiedzieć? Jeżeli jesteś smarkiem to taką naiwność i "siłę argumentów" można by jeszcze usprawiedliwiać młodym wiekiem i brakiem doświadczenia...

Chanell, możesz nazywać mnie jak chcesz, lecz w przeciwieństwie do Ciebie ja słowa dotrzymuję. Nie macie nic na obrone Pch więc uciekacie w epiteciki...

 
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #290 : Styczeń 04, 2010, 18:43:16 »

Przepychanki przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.0

Natomiast post >arteq'a< podzieliłem na dwa i tę część, w której zwraca się do >kot'a< również umieściłem we wskazanym temacie. Ze względów technicznych scaliłem go z postem w którym odpowiada >Chanell"
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #291 : Styczeń 05, 2010, 10:23:16 »

Wyjaśnienia dotyczące hipnozy przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4442.0
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #292 : Styczeń 05, 2010, 20:53:06 »

Co do tego "kosmicznego pociągu".
Jak EN-Ki twierdzi maszynistą prowadzącym jest wegług niego sam Jezus.
Hmm ciekawe, co jeszcze nam opowie, jaką bajeczkę na dobranoc.Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #293 : Styczeń 05, 2010, 22:27:56 »

Cytat: komandos
Jak EN-Ki twierdzi maszynistą prowadzącym jest wegług niego sam Jezus.
Hmm ciekawe, co jeszcze nam opowie, jaką bajeczkę na dobranoc.Uśmiech

Akurat ta bajeczka pasuje nawet do tej biblijnej.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy wild-reign magicalespackluporum world-anime managerzuzlowy