Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 18:28:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co jest z tymi Egipskimi "wykopkami"? ...  (Przeczytany 136555 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #75 : Wrzesień 06, 2009, 22:03:13 »

Wiele razy było w audycjach mówione, że o wykopaliskach informacja będzie tylko wtedy, kiedy Egipcjanie to sami ogłoszą, ponieważ tak się umówili....

Wiki,Chanell.Zalozmy na chwile,ze jest to prawda.Zalozmy rowniez,ze w Labiryncie sa inskrypcje n/t "prawdy o ludzkosci".Zalozmy rowniez,ze pieniadze sa i wykopaliska trwaja.To sa wstepne zalozenia.Prawda natomiast jest fakt,ze jestesmy calkowicie zalezni
od tego,czy Egipcjanom bedzie sie podobac ujawnienie "prawdy o
ludzkosci"czy nie.Bo jesli NIE,to bedzie szlaban i nie dowiemy sie
niczego,podkreslam - niczego!Nie badzmy naiwni.Dr.Zahi Hawass to
beton i nie podejrzewam go o az takie sympatie do PCH,ze spelni
ich wszelkie zyczenia i udostepni wszystko o co prosza.Wlasciciel
pola w Zlotoryi nie zezwolil na kopanie w "swojej piaskownicy",a co
dopiero jesli chodzi o Piramidy, Gize i Egipt.Poza tym,jest to swiat
arabski,islamski i wszelkie zapisy n/t powstania religii,czym sa i
komu sluza,bylyby uderzeniem przede wszystkim w ich system wartosci,
historie i tradycje.Kto pozwolilby na ujawnienie takich faktow??
Na pewno nie Arabowie i nie Hawass.Zauwazmy rowniez,ze w Egipcie
nie ma stalego egiptologa z Polski,ktory by patrzyl na rece kopaczy,
sprawdzal,fotografowal,odczytywal i dokumentowal wszystkie artefakty,
ktore przy okazji wykopalisk bylyby odkryte.A nie majac takiej
kontroli jestesmy zdani calkowicie na ich laske i nielaske.,uzaleznieni
od tego co Egipcjanie zechca nam "podrzucic".Zatem pobozne zyczenia
o odkryciu "prawd o ludzkosci"mozna spokojnie miedzy bajki wsadzic.A
przypuszczenia Thotala,ze wazne jest u kogo i dla kogo Hawass pracuje
nabieraja wiekszego sensu.
Sytuacja moze byc jeszcze gorsza,jesli Hawass "zmadzrzeje".Biskup
wroclawski zmadrzal i nie wpuscil juz wiecej ekipy pt:"z motykami na
slonce" na teren zrujnowanego kosciolka na Slezy.
Pozdrawiam.
Zapisane
lukasz245
Gość
« Odpowiedz #76 : Wrzesień 07, 2009, 13:30:54 »

kurcze jak wy wszyscy strasznie utrudniacie !!!!!

wystarczyloby zeby napisali : wykopaliska wznowione o nowych odkryciach powiadomimy w odpowiednim czasie
czy to az tak zawile i trudne i moze spowodowac ze prof. zigi hałas zamknie im wykopki  Duży uśmiech

i juz ludzie sie uspokoja  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2009, 13:31:40 wysłane przez lukasz245 » Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #77 : Wrzesień 07, 2009, 13:45:18 »

Ja również spotkałem się z p. Lucyną, ale to było około półtora mies temu. Rozmawiałem również z Andrzejem Wójcikiewiczem
I faktycznie pieniądze już są. Hawass wie dobrze o Projekcie Cheops, i on lub jego ,,ludzie" wchodzą na tą stronę.
Projekt Cheops dostał OFICJALNY zakaz na umieszczenie jakichkolwiek informacji. 
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #78 : Wrzesień 07, 2009, 13:54:45 »

I faktycznie pieniądze już są. Hawass wie dobrze o Projekcie Cheops, i on lub jego ,,ludzie" wchodzą na tą stronę.
Projekt Cheops dostał OFICJALNY zakaz na umieszczenie jakichkolwiek informacji. 

Zapewne ten Hawass i jego ludzie znają jezyk polski (de facto jeden z 10 najtrudniejszych jezyków świata) na tyle dobrze, żeby rozumieć co my tu piszemy Uśmiech
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #79 : Wrzesień 07, 2009, 14:26:22 »

I faktycznie pieniądze już są. Hawass wie dobrze o Projekcie Cheops, i on lub jego ,,ludzie" wchodzą na tą stronę.
Projekt Cheops dostał OFICJALNY zakaz na umieszczenie jakichkolwiek informacji. 

Zapewne ten Hawass i jego ludzie znają jezyk polski (de facto jeden z 10 najtrudniejszych jezyków świata) na tyle dobrze, żeby rozumieć co my tu piszemy Uśmiech

Chyba nie myślisz, że to niemożliwe Coś wszystko jest możliwe.......
Zapisane
Agawa
Gość
« Odpowiedz #80 : Wrzesień 07, 2009, 14:44:31 »

o.k., ciekawe, czy Hawassowi chodzi tylko o tę stronę Chichot, czy żadnych informacjii nie można publikować nigdzie, np. w Chicago, na innych forach, jeżeli tam w Egipcie dalej trwaja wykopaliska, to ktoś by gdzieś powiedział ocb, chyba, ze tam faktycznie tylko piach...
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #81 : Wrzesień 07, 2009, 14:50:10 »

I faktycznie pieniądze już są. Hawass wie dobrze o Projekcie Cheops, i on lub jego ,,ludzie" wchodzą na tą stronę.
Projekt Cheops dostał OFICJALNY zakaz na umieszczenie jakichkolwiek informacji. 





Zapewne ten Hawass i jego ludzie znają jezyk polski (de facto jeden z 10 najtrudniejszych jezyków świata) na tyle dobrze, żeby rozumieć co my tu piszemy Uśmiech

Wielu egipcjan zna język polski,bo wielu studiowało w naszym kraju. Uśmiech Uśmiech

Zapisane
lukasz245
Gość
« Odpowiedz #82 : Wrzesień 07, 2009, 14:56:12 »

nawet napisanie ze niemoga narazie udzielic zadnych informacji bo strona egipska sobie nie zyczy bylaby inaczej traktowana niz takie milczenie  Zły tak egipcjanin i polak dwa bratanki i do piramid i wykopkow  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

prof. Hałas specjalnie nauczyl sie polskiego aby sprawdzac to forum czy czasem samcio nie poda zadnych ciekawszych szczegolow  Zły
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2009, 14:57:35 wysłane przez lukasz245 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #83 : Wrzesień 07, 2009, 15:24:57 »

Pominawszy fakt , trwaja czy nie ( akurat teraz to mniej istotne), to mija sie z celem.

Celem bylo przekazanie ( no niby przekazanie ) wiedzy dawnej i historji Ziemi CALEJ LUDZKOSCI!

A tu nic sie nie zmienia, za jakies korzysci ukrycie kolejny raz tej wiedzy przed ludzkoscia, w imie dobra?
Czyjego dobra?
Wiec o co chodzilo o sponsoring na kolejna manipulacje i kolejny etap wladzy nad naiwnymi maluczkimi?
Ktorzy sami ze strachu i glupoty przekaza wladze nad soba....

Nie, nie moi mili, to nie tak , to tylko malujecie sobie tlo , by na nim w jaskrawy sposob ukazac swoja malosc.

Kiara. Uśmiech Uśmiech


ps. Czy ktos ma kogos przed czyms ratowac?   Tak niewatpliwie tak, zaklamani dotychczasowi wladcy , chca byc uratowani przed zaistnieniem  EPOKi SERCA w ktorej nie ma juz miejsca na falsz , oblude ,wladze nieswiadomymi niewolnikami.
Zapisane
lukasz245
Gość
« Odpowiedz #84 : Wrzesień 07, 2009, 16:11:13 »

hehe o ile dobrze pamietam to byla mowa ze wykopki stanely bo sie kasiura skonczyla , wiec jak sie zaczely to warto by o tym powiadomic ludzi ktorzy przegladaja ten watek , jezeli chodzi o przekaz prawdy to zalezy co jest zawarte na tablicach bo jezeli te tablice maja obalic wszystko w co ludzie wierza do tej pory to mozna zapomniec ze ktokolwiek to wypusci na swiatlo dzienne , a nawet jezeli znalazl by sie taki ktos to zaraz mnostwo ludzi zacznie sie buzyc i twierdzic ze to wszystko jest ukartowane i tablice sa sfalszowane , niestety tak przez wieki nam ludziom na calym swiecie mieszali w glowach ze nikt nie wie co jest prawdziwe , kogo sluchac a kogo nie ,  smutne i tragiczne , gdyz ludzie juz dawno sie zatracili w swiecie klamstw   Płacz
Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #85 : Wrzesień 07, 2009, 19:03:46 »

Cytuj
Zapewne ten Hawass i jego ludzie znają jezyk polski (de facto jeden z 10 najtrudniejszych jezyków świata) na tyle dobrze, żeby rozumieć co my tu piszemy Uśmiech
Proszę POMYŚLEĆ...
Wykopaliska w Egipcie to rzecz BARDZO poważna. Myślicie że Hawass siedzi tam SAM i nie ma co innego do roboty niż wchodzenie na POLSKĄ STRONĘ Projektu ? Do tego są inni ludzie... To jest chyba NORMALNE że taki instytut - Egipska rada Starożytności ma jakąś grupę tłumaczy, która szuka w internecie różnych informacji.
TO CHYBA NORMALNIE  że przed WYDANIEM ZEZWOLENIA na wykopaliska ludzie Hawassa MUSIELI się dowiedzieć WSZYSTKIEGO o Projekcie Cheops. Bo nikt nie jest taki głupi aby powierzyć taką misję pierwszej lepszej ekipie.

Musicie również pamiętać że ludzie, którzy pracują dla Najwyższej Rady Starożytności Egipskiej strzeżą największego sekretu - Atlantydy. Myślę że każdy z was wie że już rok temu zostało znalezione wejście na Sfinksie (tunel) prowadzący w głąb Sfinksa.
WYSTARCZYŁOBY WPUŚCIĆ TAM KAMERĘ NA ZWYKŁYM SZNURKU !! Ale nie... oni tego nie zrobią bo boją się rewolucji... Co by się stało gdyby odnaleziono zapiski Atlantów ? Może dowód na kontakty z inną cywilizacją ? Co gdyby odnaleziono dowód na to jak naprawdę postała ludzkość ? UPADEK KOŚCIOŁÓW ! Ale na to te instytucje sobie NIE POZWOLĄ.

Tak więc nie myślcie w tej sposób - że Hawass to wszystko SAM robi.. za nim stoi szereg różnych ludzi, którzy badają takie sprawy czy informacje z internetu.

- Dla przypomnienia filmik z tym tunelem na Sfinksie
http://www.youtube.com/watch?v=pVIzV_AYVII
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2009, 19:05:43 wysłane przez strefa-niewyjasnionych » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #86 : Wrzesień 07, 2009, 19:18:15 »

strefa-niewyjasnionych

Nie denerwuj się tak  Mrugnięcie to prawdopodobnie była zaczepka normalne człowiek o tym wie, a przynajmniej tak mi się wydaje.. Mrugnięcie

pozdrawiam  Chichot
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #87 : Wrzesień 07, 2009, 23:21:18 »

Wydaje mi się, że to tylko taki blef PCh, że pan Hawass nie życzy sobie informowania o stanie wykopalisk. W ten sposób można karmić cały czas zwolenników PCh nadzieją, że jakieś wykopki tam są i że wszystko idzie w dobrym kierunku.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #88 : Wrzesień 08, 2009, 00:14:46 »

Czyli co? Wysyłamy delegata? Wybór będzie baaaardzooo trudny Chichot
Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #89 : Wrzesień 08, 2009, 06:34:32 »

Cytuj
Wydaje mi się, że to tylko taki blef PCh, że pan Hawass nie życzy sobie informowania o stanie wykopalisk. W ten sposób można karmić cały czas zwolenników PCh nadzieją, że jakieś wykopki tam są i że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Kiedy zabrakło funduszy - PCH o tym powiedział
Kiedy przerwano wykopaliska również o tym powiedzieli
- Natomiast nie dali żadnej wzmianki o tym czy już wykopaliska ruszyły... dostali zakaz na pisanie jakichkolwiek informacji... PONIEWAŻ:
- Kiedy faktycznie znajdą Wielki Labirynt to nikt nie może się o tym dowiedzieć, bo Hawass sam wpierw musi tam wejść, zobaczyć co jest grane, co tam się znajduje a PÓŹNIEJ TO ON SAM go "odkryje" ... a o PCH nikt się nie dowie 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2009, 06:35:11 wysłane przez strefa-niewyjasnionych » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #90 : Wrzesień 08, 2009, 07:26:54 »

Wydaje mi się, że to tylko taki blef PCh, że pan Hawass nie życzy sobie informowania o stanie wykopalisk. W ten sposób można karmić cały czas zwolenników PCh nadzieją, że jakieś wykopki tam są i że wszystko idzie w dobrym kierunku.

A czemu się tak troszczysz o zwolenników Symeonie drogi.

Czyżbyś chciał do nas dołączyć?
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #91 : Wrzesień 08, 2009, 08:05:00 »

Czyżbyś chciał do nas dołączyć?

Nie, nigdy w życiu. To co napisałem, to są tylko moje rozważania na temat rzeczywistych powodów niedostarczania informacji o wykopkach Uśmiech
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #92 : Wrzesień 08, 2009, 21:13:12 »

Czyli co? Wysyłamy delegata? Wybór będzie baaaardzooo trudny.

Nawet gdyby sie udalo przeskoczyc "trudny wybor",to i tak bedzie to
musztarda po obiedzie.PCH ma teraz wspaniala zaslone dymna:
nie wiemy nic,bo zakaz ujawniania czegokolwiek obowiazuje!I tak
moze to trwac w nieskonczonosc.Dla mnie to koniec wszystkiego.
Pozdrawiam.

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #93 : Wrzesień 08, 2009, 21:20:51 »

Sprytne, prawda?
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #94 : Wrzesień 08, 2009, 21:49:24 »

Sprytne, prawda?

Nawet bardzo. Jestem prawie pewien, że celowo rozpowiadają o zakazie informowania o stanie wykopalisk, żeby nie musieć sie co jakiś czas tłumaczyć kiedy będą wznowione te wykopki. Apeluje do wszystkich, żeby się nad tym zastanowili i nie wierzyli bezgranicznie we wszystko co mówi Lucyna Łobos, Andrzej Wójcikiewicz lub inni powiązani z projektem.
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #95 : Wrzesień 08, 2009, 21:58:11 »

 Uśmiech
Cytuj
Apeluje do wszystkich, żeby się nad tym zastanowili i nie wierzyli bezgranicznie we wszystko co mówi Lucyna Łobos, Andrzej Wójcikiewicz lub inni powiązani z projektem.


Symeonie...tylko im ...? Moze komus jeszcze?
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #96 : Wrzesień 08, 2009, 22:06:46 »

A może wyślemy Symeona, z jego żólto- pustynnym pyszczkiem na zwiady...

jeśli się Symeon nie obrazi, to może dalej poleci.... na planetę jakąś Duży uśmiech



Z poczuciem humoru - wesoły Thotal Uśmiech
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : Wrzesień 08, 2009, 22:11:48 »

Symeonie
Moze to cię zdziwi ,ale każdy ma prawo wierzyć w co chce .Ty nie wierzysz to twoja sprawa,ale nie musisz narzucać nikomu swojego zdania.Może jestem naiwna ze wierzę ,ale to jest moja naiwność i koniec.Bedę się cieszyć jak to wszystko co mówi Pch się nie spełni i bedziemy mogli  w pokoju żyć na Ziemi i wcale nie będzie mi wstyd że w to wierzyłam.Po za tym lubię tajemnicze historie,zagadki itp.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2009, 22:12:47 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kot
Gość
« Odpowiedz #98 : Wrzesień 08, 2009, 22:14:42 »

Sprytne, prawda?

Nawet bardzo. Jestem prawie pewien, że celowo rozpowiadają o zakazie informowania o stanie wykopalisk, żeby nie musieć sie co jakiś czas tłumaczyć kiedy będą wznowione te wykopki. Apeluje do wszystkich, żeby się nad tym zastanowili i nie wierzyli bezgranicznie we wszystko co mówi Lucyna Łobos, Andrzej Wójcikiewicz lub inni powiązani z projektem.


A od kiedy to Symeonie ktoś (PCh) musi się przed Tobą TŁUMACZYĆ Coś?

Skoro brak jest teraz informacji od pani Lucyny i pana Wójcikiewicza,to obawa o bezgraniczną

wiarę w informacje od nich jest chyba również przesadzona.

Teraz właśnie jestes chyba bezpieczny i ostrzegani przez Ciebie również,wiec nie martw

się bez powodu.

Głowa do góry!! Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2009, 22:17:48 wysłane przez kot » Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #99 : Wrzesień 08, 2009, 22:33:32 »

Uśmiech
Cytuj
Apeluje do wszystkich, żeby się nad tym zastanowili i nie wierzyli bezgranicznie we wszystko co mówi Lucyna Łobos, Andrzej Wójcikiewicz lub inni powiązani z projektem.

Symeonie...tylko im ...? Moze komus jeszcze?

Ach tak, zapomniałem o Samuelu Mrugnięcie

A może wyślemy Symeona, z jego żólto- pustynnym pyszczkiem na zwiady...

Chętnie bym się wybrał do Egiptu, bo jeszcze nie byłem, ale obawiam się, że jako zdeklarowany przeciwnik PCh nie jestem odpowiednią osobą, to musiałby być raczej ktoś neutralny. Doświadczenie nauczyło mnie, że nawet posługując się  twardymi dowodami nie jestem w stanie niektórych przekonać Mrugnięcie

A od kiedy to Symeonie ktoś (PCh) musi się przed Tobą TŁUMACZYĆ Coś?

Ja wcale nie napisałem, że przede mną Mrugnięcie Przede wszystkim powinni sę tłumaczyć przed sponsorami, którzy wpłacają im pieniążki i którzy zapewne oczekują jakichś konkretnych działań.

Skoro brak jest teraz informacji od pani Lucyny i pana Wójcikiewicza,to obawa o bezgraniczną
wiarę w informacje od nich jest chyba również przesadzona.

Chodzi o to, żeby nie udzielając informacji cały czas podtrzymywać ludzi (raczej zwolenników) w napięciu.




Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.228 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

akademiajazdykonnej mexicas film devilssoldiers pifpaf