Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 10:50:43


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przepowiednie dotyczące Polski.  (Przeczytany 104547 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #25 : Luty 01, 2009, 07:45:50 »

no my jesteśmy nieźli i umiemy odnaleźć rózne wspólne elementy i z fragmentów puzzli potrafimy ułożyć cały spójny obraz, a Ty?

to było retoryczne pytanie...

718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #26 : Luty 23, 2009, 13:14:51 »

Zastanawia mnie jedna rzecz bo coś mi w tym przepowiedniach ostatnio nie gra.

Czy w ogóle żył ktoś taki jak Andrzej Gwiazda. Oczywiście chodzi mi o informacje spoza PCh.

Bo ja nic na jego temat nie znalazłem w necie.

Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #27 : Luty 23, 2009, 13:50:06 »

Na przykład znany działacz Solidarności.
Zapisane
diabolicq
Gość
« Odpowiedz #28 : Marzec 04, 2009, 13:05:33 »

Witam wszystkich  na forum.
 Pozwole wlaczyc sie do tej dyskusji w sprawie przepowidni.  Jesli mnie pamiec nie myli to w jednej z sesji Samuel sam powiedzial ze wizje przyszlosci I co za tym idzie same przepowidnie to nie to co sie ma stac, ale to co sie moze stac jesli sie nie zmienimy. Wiec moim zdaniem istnieje malenka iskierka. Bo ja osobiscie wole wiezyc Samuelowi niz naszym politykom i ksiezom ktorzy z politykom przeciez "niemaja nic wspolnego".
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Marzec 04, 2009, 13:18:34 »

dokładnie, to nie jest to co się stanie, ale tylko jedna z wielu możliwości, jeśli na ziemi nic się nie zmieni
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
secularus
Gość
« Odpowiedz #30 : Marzec 05, 2009, 20:41:45 »

A czy słyszeliście  może chociaż jedną przepowiednie która to by wróżyła iż nic się nie stanie, nie będzie żadnych wielkich katastrof w 12 czy jakimkolwiek innym roku a świat będzie dalej kręcił we wspaniałych ustrojach politycznych i religijnych. Nie mam tu na myśli "przepowiedni" racjonalistów ale kogoś kto uf przyszłość zobaczył.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2009, 20:42:29 wysłane przez secularus » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #31 : Marzec 05, 2009, 20:58:16 »

Myślę, ze przyszłość widzi każdy z nas. jednak jedni sa na te widzenia bardziej wyczuleni niz inni. Problem jednak w nas samych. Większość szuka poklasku za wszelką cenę i aby go pozyskać dopasowuje się do publiki, a ta oczekuje z regóły czarnowidztwa.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #32 : Maj 03, 2009, 13:34:16 »

A czy słyszeliście  może chociaż jedną przepowiednie która to by wróżyła iż nic się nie stanie, nie będzie żadnych wielkich katastrof w 12 czy jakimkolwiek innym roku a świat będzie dalej kręcił we wspaniałych ustrojach politycznych i religijnych. Nie mam tu na myśli "przepowiedni" racjonalistów ale kogoś kto uf przyszłość zobaczył.

Wydaje mi się,że większość przepowiadających przyszłość(naprzykład Jackowski)fachowców-nie widzi w 2012 roku żadnej katastrofy.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #33 : Maj 03, 2009, 13:58:01 »

Jednak Jackowski miał wizję o jakimś wydarzeniu w Polsce w drugiej połowie 2009 które ma skutkować exodusem.

http://www.youtube.com/watch?v=nKBf_Kj9_F8


Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #34 : Maj 03, 2009, 18:56:45 »

Zgadza się.Przewiduje on,że coś niedobrego na jesieni może się wydarzyć.

Jednak,jeżeli chodzi o 2012 rok,to nie widzi kataklizmu.

wniosek:wszystko bedzie dobrze!! Mrugnięcie
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #35 : Maj 03, 2009, 20:31:33 »

Wiele osób uważa,że wizja Jackowskiego ma  związek z przepowiednią mówiącą o wielkiej powodzi w Polsce. Ja po obejrzeniu tego też sobie o tym pomyślałem<ale różnie to można odbierać...
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #36 : Maj 29, 2009, 12:13:52 »

witam
Moje skromne zdanie wygląda następująco:
Rok 2009 na pewno będzie rokiem ważnym dla Polski zmagającej się z tym całym kryzysem,
a jeśli chodzi o kataklizmy ,według mnie nasza ojczyznę czeka powódź spowodowana  uderzeniem meteoru,który ma rzekomo spaść do Bałtyku. Jednak bardziej martwię się gospodarką Polski, której w tym roku według Enkiego mają poważnie zagrozić Chiny,a Chiny jak wiemy zaczęły dominować w prawie wszystkich gałęziach gospodarki światowej!!!!
Spodziewam się załamania rynku światowego w drugiej połowie roku i jeszcze szerszego kryzysu.





Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #37 : Maj 29, 2009, 15:56:49 »

witam
Moje skromne zdanie wygląda następująco:
Rok 2009 na pewno będzie rokiem ważnym dla Polski zmagającej się z tym całym kryzysem,
a jeśli chodzi o kataklizmy ,według mnie nasza ojczyznę czeka powódź spowodowana  uderzeniem meteoru,który ma rzekomo spaść do Bałtyku. Jednak bardziej martwię się gospodarką Polski, której w tym roku według Enkiego mają poważnie zagrozić Chiny,a Chiny jak wiemy zaczęły dominować w prawie wszystkich gałęziach gospodarki światowej!!!!
Spodziewam się załamania rynku światowego w drugiej połowie roku i jeszcze szerszego kryzysu.


nie będzie powodzi spowodowanej upadkiem meteorytu - Enki już powiedział że nas ochroni i do Bałtyku wpadnie tylko drobny okruch

EDIT:

Chin nie należy się obawiać - ich potęgą są półprodukty, podróbki i tania siła robocza. Jest to papierowy tygrys - nie stanowi siły gospodarzczej zdolnej równać się Europie i USA z ich technologią i siłą rozwoju (mimo, że osłabioną to i tak bardzo dużą - wystarczy spojrzeć jakie waluty są najsilniejsze - nie ma tam chińskiej)
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2009, 15:58:52 wysłane przez Val Dee » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #38 : Maj 29, 2009, 20:56:33 »

Ja tu widzę, inne zagrożenie.
Szykowanie się Rosji do ataku nuklearnego.
Dlaczego , akurat w tym czasie, połowa wojsk będzie przetransportowana na Śląsk?
Dla mniejszych strat, spowodowanych globalnym uderzeniem, , a tak wojska będą rozproszone, i trudniejsze, do zniszczenia.
To tylko przykrywka tego, co się obecnie święci.
Jesli Rosja się szykuje, to znak,że nadal jest inwigilowana przez Iluminatów.
Teraz doskonale zrozumiałem ten problem, oglądając w kinie "Anioły i Demony", oraz przed chwilą
na you tube, materiał o podobnym tytule 7-mio odcinkowy.
Więc wniosek jest jeden, dążą Iluminaci do ostatecznego przejęcia władzy na Całym Świecie, pociągając za sznurki Państw: Rosji, Uni Europ, oraz USA.
I mamy nowy "zniewolony porządek świata"

Niechybnie Enki, tu ma rację, oraz ostrzeżenia, jakie dawał we wcześniejszych sesjach.
Pozdrawiam. Cool
Ps.
http://www.youtube.com/watch?v=nKZnluYq1bk&feature=related
Miłej analizy.Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2009, 20:57:36 wysłane przez komandos040 » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Maj 30, 2009, 14:31:45 »

Żołnierzu Mrugnięcie właśnie jestem w trakcie czytania książki "Anioły i demony" jest zdecydowanie lepsza niż film.Nie wiem czy to co w niej pisze autor jest prawdą czy fikcją,ale gdyby okazało się prawdą chociaż w 50% to mamy powód do niepokoju.Własciwie to  część tematów poruszana jest na tym forum.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2009, 14:32:54 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Krons
Gość
« Odpowiedz #40 : Czerwiec 01, 2009, 17:03:38 »

Ja tu widzę, inne zagrożenie.
Szykowanie się Rosji do ataku nuklearnego.
Dlaczego , akurat w tym czasie, połowa wojsk będzie przetransportowana na Śląsk?
Dla mniejszych strat, spowodowanych globalnym uderzeniem, , a tak wojska będą rozproszone, i trudniejsze, do zniszczenia.
To tylko przykrywka tego, co się obecnie święci.
Jeśli Rosja się szykuje, to znak,że nadal jest inwigilowana przez Iluminatów.

Ja z resztą miałem wizję dawno temu dotycząca tego o czym wspomniałeś (opisana jest chyba nawet to na forum) tutaj komandosie040 na długo zanim pojawiły się w ogóle te domysły o prawdopodobnym ataku na Polskę Cool.Rzecz w tym wszystkim że z początku (kiedy ją miałem)wydawało mi to się wręcz nie możliwe(wiadomo... inne czasy),a jednak pamiętam przebieg tego całego zajścia.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #41 : Czerwiec 01, 2009, 17:48:35 »

Ja tu widzę, inne zagrożenie.
Szykowanie się Rosji do ataku nuklearnego.
Dlaczego , akurat w tym czasie, połowa wojsk będzie przetransportowana na Śląsk?
Dla mniejszych strat, spowodowanych globalnym uderzeniem, , a tak wojska będą rozproszone, i trudniejsze, do zniszczenia.
To tylko przykrywka tego, co się obecnie święci.
Jeśli Rosja się szykuje, to znak,że nadal jest inwigilowana przez Iluminatów.

Ja z resztą miałem wizję dawno temu dotycząca tego o czym wspomniałeś (opisana jest chyba nawet to na forum) tutaj komandosie040 na długo zanim pojawiły się w ogóle te domysły o prawdopodobnym ataku na Polskę Cool.Rzecz w tym wszystkim że z początku (kiedy ją miałem)wydawało mi to się wręcz nie możliwe(wiadomo... inne czasy),a jednak pamiętam przebieg tego całego zajścia.

W porządku, tylko zauważ fakt, że oni się szykują (nasza część Armii z regionu mazowieckiego)-
na Śląsk. Język
I o to mi tu głównie chodziło.
Pozdrawiam. Cool
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2009, 17:49:40 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Czerwiec 01, 2009, 20:53:24 »

Panowie, zaczynamy odbijać od głównego tematu, o wojnie jest temat w Hydeparku.
Pozdrawiam.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #43 : Czerwiec 13, 2009, 08:48:46 »

Na portalu Twoja pogoda.pl jest zamieszczony interesujący artykuł,po jego przeczytaniu przypominają się przepowiednie dotyczące losów Polski na rok 2009.


     El Niño przyniesie nam chłód i deszcze?

Nadchodzi jedno z silniejszych El Niño w wielu ostatnich latach. Co może to oznaczać pod względem pogody dla Polski, Europy jak i całego świata...


Według najnowszych danych amerykańskiego Krajowego Instytutu do spraw Oceanów i Atmosfery (NOAA) druga połowa 2009 roku będzie niewątpliwie okresem panowania El Niño, czyli anomalii polegającej na tym, iż woda w równikowej strefie Pacyfiku jest znacznie cieplejsza niż normalnie powinna. Obecnie temperatura wody na badanym obszarze minimalnie przekracza normę, a to oznacza kres długiego panowania La Niña, czyli przeciwieństwa El Niño. Zdecydowane nasilenie się El Niño spodziewane jest w sierpniu, a następnie jesienią i na początku zimy. Na razie naukowcom trudno jest dokładnie określić jak wielkie będzie odchylenie temperatury wody od normy, ale najnowsze prognozy wskazują, że może ono przekroczyć 2 stopnie, a to już dużo. Lato z El Niño niesie sporo zagrożeń ze strony pogody w najróżniejszych regionach naszej planety. W tym okresie El Niño najczęściej przynosi potężne ulewy i powodzie na wyspach środkowej części Oceanii, na północnym zachodzie Stanów Zjednoczonych oraz w środkowym Chile w Ameryce Południowej. Susze panują wtedy w Australii, południowej Oceanii, południowej i południowo-wschodniej Azji oraz w rejonie Morza Karaibskiego. Nadzwyczaj ciepło jest w wielu regionach Ameryki Południowej i na Karaibach. Większe niż zazwyczaj fale chłodów panują zaś na wyspach południowego Pacyfiku oraz w Australii. Jednocześnie wzrasta zagrożenie także dla Polski. Chociaż naukowcy dzięki wieloletnim badaniom określili miejsca na świecie, gdzie wpływ El Niño jest największy, to jednak takich obszarów w Europie nie wyróżniono. Taka sytuacja dotyczy jeszcze tylko Antarktydy, kontynentu, który wciąż nie został w całości zbadany. Naukowcy nie wykluczają, że wpływ El Niño na pogodę w Europie istnieje, ale do tej pory nie udało się zaobserwować zmian, które byłyby cykliczne, gdyż tylko one mogą rzetelnie opisać wpływ tych anomalii. Mimo to zauważa się, że anomalia ta prawdopodobnie objawia się chłodami i wzmożonymi opadami, dlatego często wiąże się najpotężniejsze w historii El Niño z 1997 roku z powodzią stulecia w Polsce, Czechach i Niemczech. Na chwilę obecną nie można jeszcze ze stuprocentową pewnością przyznać, że od przełomu lata i jesieni w Polsce będzie chłodniej i bardziej deszczowo niż zwykle, ale prawdopodobieństwo takiego rozwoju sytuacji wzrasta. Poniżej szczegółowe informacje na temat anomalii El Niño i La Niña.


Pamiętacie przepowiednie jasnowidza z Kłodzka o wielkim potopie w Polsce we wrześniu 2009?
Jackowski również miał wizję dotyczącą jesieni tego roku-  "na jesieni coś się wydarzy" ,mówił również o exodusie mieszkańców naszego kraju.


Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #44 : Czerwiec 13, 2009, 15:42:32 »

To wyłącznie Twoja interpretacja ponieważ w tej przepowiedni nie widnieje data wrzesień 2009 r. Zresztą było to już omawiane na forum.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Czerwiec 16, 2009, 09:44:04 »

Przepowiednia jasnowidza z Kłodzka wydaje się potwierdzać przepowiednie Jackowskiego.Oby do tego nie doszło.  http://www.nautilus.org.pl/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2009, 09:45:43 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #46 : Czerwiec 16, 2009, 10:35:32 »

Chanell, a mogłabyś jasno napisać CO się POTWIERDZIŁO?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Czerwiec 16, 2009, 22:19:05 »

Arteq Uśmiech
Potwierdziła się przepowiednia jasnowidza z Kłodzka ( przewidziała powódź 1997 w lipcu) zresztą nie bedę powtarzać tego co napisał w swoim poście  kamil771  przeczytaj go i porównaj z przepowiednią Jackowskiego dotyczącą września 2009 .Ona też jest na forum. Uśmiech
Pozdrawiam
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #48 : Czerwiec 16, 2009, 23:27:55 »

czyli mam rozumieć, że przepowiednia z września 2009 już też się potwierdziła? czy może wystarczy aby 2 osoby o czymś wspomniały i automatycznie [w ciemno] staje się to faktem?

edit: i w którym miejsce Jackowski mówi, że we wrześniu 2009 r. we Wrocławiu będzie powódź?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2009, 23:29:24 wysłane przez arteq » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Czerwiec 16, 2009, 23:45:25 »

czyli mam rozumieć, że przepowiednia z września 2009 już też się potwierdziła? czy może wystarczy aby 2 osoby o czymś wspomniały i automatycznie [w ciemno] staje się to faktem?

edit: i w którym miejsce Jackowski mówi, że we wrześniu 2009 r. we Wrocławiu będzie powódź?
Czy ja napisałam że we Wrocławiu Coś  Jackowski nie mówi w jakim miejsu i co się wydarzy ,ale  powiedział te słowa ; "na jesieni coś się wydarzy" ,mówił również o exodusie mieszkańców naszego kraju.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 [2] 3 4 5 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dragoria quiero archlike aespada anges